Avon, Ultra Sexy EDT

Avon, Ultra Sexy EDT

Nieodparcie kusząca kompozycja stworzona z prowokujących nut gruszki, rozpalonej magnolii i zmysłowych aromatów złotego bursztynu.`Ultra Sexy` to idealny zapach dla kobiety, która pragnie uwodzić i czarować swoim seksapilem.
"`Bursztyn nadaje tej kompozycji zniewalająco ciepłą zmysłowość. Pozostałe nuty dobrałem tak, aby ich różnorodność podkreślała wielowymiarowy charakter zapachu." - Frank Voelkl - twórca zapachu, perfumer domu zapachowego Firmenich.

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, bergamotka, marakuja
nuta serca: magnolia, brzoskwinia, peonia
nuta bazy: złoty bursztyn, piżmo, słodkie drewno

Rekomendacja
na dzień, na wieczór, wiosna / lato, jesień / zima
kwiatowe, owocowe, drzewne
wody toaletowe

53% jesień/zima 47% wiosna/lato

Uwielbiam!

Kocham ten słodziaszny zapaszek, który utrzymuje się cały dzień, nawet teraz o 23 go czuję, mimo ż psykałam się nim o 9 rano :D
Jest fantastyczny, słodziutki, uwodzicielski, coś dla tych którzy lubią słodkie zapachy, owoce itd.
Posiadam go od jakiś 7-8 miesięcy i nadal mam go niecałą połowę flakonika, jest bardzo trwały...

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakonika

Seksowyny zapach

Zapachy:
Głowa: passiflora, gruszka, bergamotka
Serce: brzoskwinia, piwonia, magnolia
Podstawa: piżmo, bursztyn, drzewo
Grupa zapachów: owocowe, kwiatowe

Miałam przyjemność używać tych perfum przez przypadek, ale nie żałuję. Mają subtelny, piękny flakonik. Zapach jest owocowo - kwiatowy, słodki i faktycznie można nazwać go seksownym. Perfumy są trwałe, inne osoby wyczuwały mój zapach perfum.
Bardzo przyjemnie używało się tych perfum. Cena przystępna. Może do nich kiedyś wrócę.

Najlepsze

Miałam okazję dorwać je w świetnej cenie ponieważ za około 30 zł z drugiej ręki . Zacznę od flakonika gdyż jest wyjątkowy . Ma przepiękny różowy kolor oraz wstążkę koronkową. Po jej ściągnięciu możemy je użyć . Jest to zapach tak niesamowicie kobiecy i trwały . Utrzymuje się bardzo długo na ubraniach i ciele . Zapach jest natomiast słodki ale też uwodzicielski . Używam go tylko na specjalne okazje ale uwielbiam go zarówno na co dzień jak i wielkie wyjścia , spisuje się rewelacyjnie i niejednokrotnie dostawałam pytania od innych jaki mam na sobie zapach gdy go stosowałam .

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Jeden z moich ulubienców

Dla mnie pisanie recenzji perfum zawsze stanowi problem. Ok, mogę się skupić na flakonie, ale przecież najważniejszy jest zapach, a co człowiek to inne gusta. Ten jednak przemówił do mnie na tyle, że muszę o nim coś napisać.

Lubię ten flakon, nawet z tą koronką przy zamknięciu, chociaż mój chłopak upiera się, że to wygląda jak kawał oderwanej firany. Przede wszystkim jednak nie ma żadnych problemów z atomizerem, działa absolutnie bez zarzutów. Cena katalogowa przystępna. Wydajność też ok. Avon nigdy nie słynął z trwałych perfum, ale tutaj naprawdę nie jest źle.

Nie przepadam za zbyt słodkimi perfumami. Ten jednak jest słodkawy, a jednocześnie trochę ciężki. Taki w sam raz, lepiej tego określić nie umiem. Raczej na okres jesienno- zimowy niż na lato. Uniwersalny. W sumie spokojnie nadaje się na co dzień, ale również na jakieś większe wyjście. Co fajne, podoba się również otoczeniu. Już kilka znajomych pytało mnie o ten ładny zapach.

Rzadko wracam do jakiś perfum. Jestem tym typem, który cały czas poszukuję nowych zapachów. Czasami mam tak, że kupuję, niby jest ok, ale po 2 tygodniach jest już nim znudzona. To jednak jeden z tych wyjątków, gdzie mam już drugi flakon i nadal mi się podoba. Nie wykluczam kolejnego zakupu.

• Flakon: 5

Jako konsultantka Avon testuje bardzo duzo produktow tej firmy ten perfum kupilam w korzystnej cenie, ma swoj urok ze wzgledu na niepowtarzalny wyglad flakonika i zapach ,zapach zdecydowanie na wieczorne wyjscie randke czy do kina bardzo dobry perfum utrzumuje sie dlugo

To jest To!

Piękny flakonik który przykuwa wzrok, lecz najpiękniejszy jest zapach. Ooo tak , trafia w mój gust. Uwielbiam takie zapachy. Jeden z ładniejszych od firmy Avon. Dla mnie ten produkt ma jeszcze dodatkowy plus a mianowicie trwałość. Dość długo się na mnie utrzymuje więc brawa dla niego!!! Polecam!

• Flakon: 3

Ulepek

Bardzo słodki zapach, naprawdę. Z trwałością nawet sobie radzi. Zapycha. Mdły. Ciężki. Ładne nuty zapachowe ma (gruszka, magnolia, bursztyn) ale trzeba bardzo uważać z dozowaniem. Polecam bardziej jesienią i/lub zimą. Koronka przy rozpylaczu przeszkadza w używaniu. Raczej go już nie kupię.

Pełnia kobiecości

Może zacznę od tego, że perfumy mają wyjątkowe opakowanie. Jest to śliczny i zgrabny flakonik w wyróżniającym się kształcie. Pojemność 50 ml nie jest zauważalna ponieważ buteleczka wydaje się być mniejsza. Łatwo zmieści się do torebki. Pięknie zdobi toaletkę. Buteleczka jest przezroczysta a perfumy w kolorze różowym. Widać poziom zużycia. Dodatkowo nie posiadają zakrętki tylko blokadę z koronkowym pomponem co nadaje buteleczce klimatu.

Perfumy dostępne oczywiście u konsultantki, niemalże w każdym katalogu więc nie ma problemu z ich dostępnością. Cena jest różna w zależności od tego czy znajdziemy je w promocji czy też nie.

Jeśli chodzi o zapach to jest on raczej z tych słodkich. Bardzo kobiecy, zmysłowy, elegancki. Zapach ten jest wyraźny i wyczuwalny. Moim zdaniem jest też dość trwały. Odpowiedni na wieczorne wyjścia czy randki. Przypadł mi do gustu i polecam go osobom lubiącym właśnie takie słodkawe nuty.

• Flakon: 4

dla każdej kobiety

Ten zapach zachwycił mnie od pierwszego użycia. Przede wszystkim tym, że jest słodki. U mnie świetnie sprawdza się na randki i wieczorne wyjścia. Zapach jest zmysłowy i seksowny a zarazem słodki i delikatny. IDEALNY. Jest dość trwały jak za taką cenę. Flakonik pięknie prezentuje się ma półce.

Fajny

Zapach dostałam w prezencie i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przede wszystkim jest zaskakująco trwały jak na tę półkę cenową. Ma bardzo fajną kompozycje zapachową. Jest zmysłowy i czarujący a zarazem słodki i świeży. Flakonik bardzo ładnie prezentuje się na toaletce

perfuma

Ta perfuma jest moja ulubiona. Jednak jeśli ktoś nie lubi słodkich zapachów to ta perfuma nie jest dla niego.
Opakowanie ma słodki wygląd a ten "pomponik" czy jak to nazwać na pewno się wyróżnia w wyglądzie.
Mój były lubił zapach tych oraz pewnych innych perfum , mówił, że lubi jak mam te słodkie zapachy, których używałam, jednak teraz już mniej ich używam.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 2

Całkiem całkiem

Podchodziłam do tych perfum jak małpa do jeża, bo chociaż próbki mi się podobały, to flakon odstraszał swoją kiczowatością, a ja lubię ładne rzeczy. Lubię popatrzeć na swoją toaletkę, kiedy wszystko do niej pasuje, a z tym flakonem nie wygląda to idealnie. Trudno, zapach nadal jest ładny.

• Flakon: 2

Ah wspomnienia.

Wode dostalam kiedys od mamy. Jakos na 1roku studiow, i gdy wacham teraz probke. Wszystko mi sie przypomina. Studia juz dawno skończyłam, ale milo je powachac.
Trwalosc doskonala.
Zapach takze, ten z grupy zapachow z pazurem.
Butelka troche kiczowata, pasuje mi do zbuntowanej nastolatki.