Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• Niestety - wielki minus
  • Mnie to regenerum uczulało, tak mocno, ze nie mogłam normalnie patzreć na oczy. Użyłam raz i od razu draznił mnie silny zapach, przeszkadzał mi. Gdy użyłam po raz drugi to po godzinie zażywałam tabletki na uczulenie, wapno i musiałam umyć ponownie włosy by zmyć resztki regenerum. Tak zakończyła sie moja przygoda z regenerum. Zastanawiam sie czy nie można robic takich kosmetyków bezzapachowych?

Chcesz pochwalić Danurzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia obietnice producenta
  • Ma wygładzić i pomóc ujarzmić siano na głowie.
    Na pewno pomaga mojej rozjaśnionej czuprynie.
    Jedyna odżywka po której nie muszę kłaść tony kremów, spray-ów i innych cudów, by nie mieć super puchu na głowie.

Świetna na 2-3 razy w tygodniu intensywnej terapii.

Używana częściej i na całą długość włosa, włącznie ze skalpem - przyspiesza przetłuszczanie się wlosów.

Jedyny minus za małą pojemność i niską wydajność.

Używam tego produktu od: kwartału
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić martuszka087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnie zadowolenie :/
  • Czy regenerum do wlosow nie jest przypadkiem dla jasnych blondynek ? Po kazdym zastosowaniu mialam wrazenie ze moje wlosy jakos tak matowieja-traca kolor. nie wiem.. zapach jest (-) , + jakos nie widac , no moze po za tym ze wlosy sie latwo rozczesuja. SZKODA WYDAWAC PIENIEDZY.
    Bardzo szybko się skończyło. Wystarczylo na jakies 4 zastosowania mimo tego ze mam bardzo cienkie wlosy..
    Regenerum bardzo je przetluszczalo ..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 21 raz(y)
  • NIEregenerum
  • Skusiłam się opiniami o serum do ust i paznokci i bardzo się zawiodłam.
    Jest tylko jeden plus i za to jedna gwiazdka - świetnie wygładza. Włosy są miękkie, sypkie, dobrze się rozczesują. Ale efekt jest tylko do kolejnego mycia. Nie ma mowy o żadnej regeneracji. A to przecież miało być podstawowe zadanie tego specyfiku. Kolejne minusy:
    -cena - 17 zł w aptece zapłaciłam
    -pojemność - 125 ml
    -wydajność - mi wystarczyło na 4 razy przy długich włosach
    -chemiczny zapach
    -skład
    Ogólnie bubel.

Używam tego produktu od: używałam przez całe opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka 125ml

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów
  • Włosy to od zawsze moje utrapienie. Słabe, rzadkie z rozdwojonymi końcówkami. Stosowałam mnóstwo różnych preparatów. Jakieś tabletki, szampony, odżywki itd. Kupiłam to regenerum z nadzieją, że może to pomoże. Po 3 miesiącach stwierdzam, że szkoda było kasy. Jedynym plusem było łatwe rozczesywanie po myciu.Włosy się nie wzmocniły, nie zregenerowały, nie zwiększyły objętości. Kompletnie żadnych efektów. Na dodatek jedno opakowanie starcza na 4-5 razy.
    Odradzam kupno. No chyba, że ktoś szuka czegoś co ułatwia rozczesywanie.

Ilość zużytych opakowań: 6 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Terravita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Kupiłam tą odżywke dlatego,że mam bardzo zniszczone włosy.Rewelacji nie ma, ale też nie jest taka zła.Chociaż za tą cenę oczekiwałam troszkę więcej.
    Plusy:
    * ładnie pachnie
    * nawilża włosy
    * włosy łatwo się rozczesują
    * nie obciąża włosów

Minusy:
    * nie mam długich włosów a opakowanie starczyło na kilka razy, nie jest wydajna
    * cena
    * nie zregenerowała moich włosów, może minimalnie poprawiła ich kondycję

Ogólnie nie ma rewelacji, ale może to wina moich wymagających włosów.Napewno warto wypróbować Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jagodaaa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!!
  • Kupiłam Regenerum gdyż przechodziłam z koloru rudego na świetlisty blond i na mojej głowie zrobiło się troszkę niedobrze.Kupiłam go w aptece za niecałe 20 zł z czego się bardzo ucieszyłam.

Plusy:
    -super konsystencja,łatwa w aplikacji,
    -piękny świeży zapach,
    -nie spływa z włosów,
    -nie obciążą włosów,
    -włosy są miękkie,łatwo się rozczesuja i są takie zdrowe i dobrze nawilżone.

Super!!!

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agiagata0290 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze!
  • Patrząc na raczej niepozorne opakowanie, nie spodziewałam się wiele, a bardzo miło się zaskoczyłam

Plusy:
    - już po pierwszym użyciu włosy były błyszczące, sypkie, łatwo się rozczesywały
    - nie obciąża włosów
    - przy dłuższym stosowaniu stan włosów znacznie się poprawia - mniej rozdwojonych końcówek, trochę mniej zostaje na szczotce
    - efekt utrzymuje się długo - ja używam go raz lub dwa razy w tygodniu naprzemiennie z innymi odżywkami, na włosach trzymam 25-30 min, ale nawet, gdy nie miałam czasu na stosowanie regenerum to kondycja włosów się nie pogorszyła
    - piękny zapach
    - jak za taką jakość, cena śmiesznie niska - ok 10 zł w aptece internetowej
    - wydajność! - opakowanie 125 ml dla moich długich włosów starcza na 2-2,5 miesiąca

Minusów tego serum nie dostrzegam

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Karofab za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJA!!
  • Kupiłam ten produkt miesiąc temu ze względu na plany farbowania włosów i duże nasłonecznienie któro intensywnie rozjaśnia moje blond włosy. Wcześniej wypadały mi włosy, dość dużo ich leciało w ciągu dnia. Postanowiłam, że pójdę za poniższymi pozytywnymi opiniami i kupię ten specyfik, który nie sprawdził się u mnie..

PLUSY:
    - włosy są "lejące się"
    -wydajność

MINUSY:
    -cena
    - nie zregenerował moich włosów, nic im kompletnie nie pomógł

Jak dla mnie klapa, włosy nawet odrobinę nie przestały się strasznie plątać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić issabelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Właśnie skończyłam moje pierwsze opakowanie tego serum także warto powiedzieć coś na temat jego działania. Od razu powiem, że nie używałam go często, średnio raz w tygodniu. Pod koniec opakowania używałam co drugi dzień przed myciem włosów.

Plusy:

- kremowa konsystencja
    - bardzo ładny kwiatowy zapach, który utrzymywał się na włosach kiedy stosowałam serum po myciu
    - nie spływa z włosów
    - głęboko odżywia włosy, po myciu raz w tygodniu stosowałam na min. 20min
    - nie obciąża moich cienkich włosów
    - włosy po wysuszeniu były gładkie, lśniące nie strączkowały się
    - mam włosy falowane, a po użyciu tej maski były gładsze i jakby wyprostowane
    - maska dobrze emulgowała olej, pod koniec opakowania stosowałam co drugi dzień przed myciem. Początkowo nakładałam olej na włosy, a tak 20min przed myciem pokrywałam naolejowane włosy serum regenerum. Włosy były jeszcze bardziej miękkie i błyszczące

Minusy:

jak dla mnie to serum ich po prostu nie ma

Używam tego produktu od: od 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij