Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• W miarę dobry produkt
  • Plusy
    Zapach
    Konsystencja (dobrze sie wyciska i rozprowadza na włosach)
    Włosy są wygładzone, delikatne
    Ułatwia rozczesywanie

Minusy
    Cena - produkt zbyt drogi
    Dostepność
    Wydajność, w przypadku dłuższych włosów tubka szybko sie zużyje.
    Zaraz po otwarciu nowego opakowania spojrzałam na tubkę pod światło i sporo jej części było puste....
    Samo pudełko sprawiało wrażenie, że produkt bedzie większy...
    W przypadku jednego opakowania, które stosowałam co kilka myć nie zauważyłam specjalnej regeneracji włosów. Efekt wizualny trwał do 2 myć innymi produktami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sisi1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NISZCZYCIEL WŁOSÓW!!! ELEKTRYZATOR!!!!
  • Zacznę od JEDYNEGO plusa
    \\\\\\\\n- ładnie się po niem włosy rozczesują.
    \\\\\\\\n
    \\\\\\\\nA teraz minusy:
    \\\\\\\\n- włosy po nim się przeokropnie ELEKTRYZUJĄ!!!
    \\\\\\\\n- zamienia włosy w sianko
    \\\\\\\\n-włosy są cienkie, miałkie, wyglądają na zniszczone.
    \\\\\\\\n
    \\\\\\\\nNaprawdę nie wiem na czym polega działanie tej odyżwki i za co płaci się 15 zł. Jak dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto. Można dołożyć drugie tyle i kupić naprawdę dobrą odżywkę np. WAX.

Chcesz pochwalić tutapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne
  • Lubię używać tego serum, mam jednak wrażenie, że jest to kosmetyk doraźny, a nie trwale poprawiający kondycję włosów. Po użyciu włosy są mięciutkie, gładkie, sprawiają wrażenie bardzo zdrowych, są wygładzone, zapewne to zaśługa silikonu.

Pięknie pachnie - kwiaciarnią

Jest całkiem wydajne, opakowanie wygodne w użytkowaniu, cena nie jest kosmiczna.

Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że nie zmniejsza elektryzowania się włosów (przynajmniej u mnie) oraz za silikon w składzie.

Chcesz pochwalić imonka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety - wielki minus
  • Mnie to regenerum uczulało, tak mocno, ze nie mogłam normalnie patzreć na oczy. Użyłam raz i od razu draznił mnie silny zapach, przeszkadzał mi. Gdy użyłam po raz drugi to po godzinie zażywałam tabletki na uczulenie, wapno i musiałam umyć ponownie włosy by zmyć resztki regenerum. Tak zakończyła sie moja przygoda z regenerum. Zastanawiam sie czy nie można robic takich kosmetyków bezzapachowych?

Chcesz pochwalić Danurzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia obietnice producenta
  • Ma wygładzić i pomóc ujarzmić siano na głowie.
    Na pewno pomaga mojej rozjaśnionej czuprynie.
    Jedyna odżywka po której nie muszę kłaść tony kremów, spray-ów i innych cudów, by nie mieć super puchu na głowie.

Świetna na 2-3 razy w tygodniu intensywnej terapii.

Używana częściej i na całą długość włosa, włącznie ze skalpem - przyspiesza przetłuszczanie się wlosów.

Jedyny minus za małą pojemność i niską wydajność.

Używam tego produktu od: kwartału
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić martuszka087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnie zadowolenie :/
  • Czy regenerum do wlosow nie jest przypadkiem dla jasnych blondynek ? Po kazdym zastosowaniu mialam wrazenie ze moje wlosy jakos tak matowieja-traca kolor. nie wiem.. zapach jest (-) , + jakos nie widac , no moze po za tym ze wlosy sie latwo rozczesuja. SZKODA WYDAWAC PIENIEDZY.
    Bardzo szybko się skończyło. Wystarczylo na jakies 4 zastosowania mimo tego ze mam bardzo cienkie wlosy..
    Regenerum bardzo je przetluszczalo ..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 21 raz(y)
  • NIEregenerum
  • Skusiłam się opiniami o serum do ust i paznokci i bardzo się zawiodłam.
    Jest tylko jeden plus i za to jedna gwiazdka - świetnie wygładza. Włosy są miękkie, sypkie, dobrze się rozczesują. Ale efekt jest tylko do kolejnego mycia. Nie ma mowy o żadnej regeneracji. A to przecież miało być podstawowe zadanie tego specyfiku. Kolejne minusy:
    -cena - 17 zł w aptece zapłaciłam
    -pojemność - 125 ml
    -wydajność - mi wystarczyło na 4 razy przy długich włosach
    -chemiczny zapach
    -skład
    Ogólnie bubel.

Używam tego produktu od: używałam przez całe opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka 125ml

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów
  • Włosy to od zawsze moje utrapienie. Słabe, rzadkie z rozdwojonymi końcówkami. Stosowałam mnóstwo różnych preparatów. Jakieś tabletki, szampony, odżywki itd. Kupiłam to regenerum z nadzieją, że może to pomoże. Po 3 miesiącach stwierdzam, że szkoda było kasy. Jedynym plusem było łatwe rozczesywanie po myciu.Włosy się nie wzmocniły, nie zregenerowały, nie zwiększyły objętości. Kompletnie żadnych efektów. Na dodatek jedno opakowanie starcza na 4-5 razy.
    Odradzam kupno. No chyba, że ktoś szuka czegoś co ułatwia rozczesywanie.

Ilość zużytych opakowań: 6 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Terravita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych
  • Kupiłam tą odżywke dlatego,że mam bardzo zniszczone włosy.Rewelacji nie ma, ale też nie jest taka zła.Chociaż za tą cenę oczekiwałam troszkę więcej.
    Plusy:
    * ładnie pachnie
    * nawilża włosy
    * włosy łatwo się rozczesują
    * nie obciąża włosów

Minusy:
    * nie mam długich włosów a opakowanie starczyło na kilka razy, nie jest wydajna
    * cena
    * nie zregenerowała moich włosów, może minimalnie poprawiła ich kondycję

Ogólnie nie ma rewelacji, ale może to wina moich wymagających włosów.Napewno warto wypróbować Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jagodaaa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!!
  • Kupiłam Regenerum gdyż przechodziłam z koloru rudego na świetlisty blond i na mojej głowie zrobiło się troszkę niedobrze.Kupiłam go w aptece za niecałe 20 zł z czego się bardzo ucieszyłam.

Plusy:
    -super konsystencja,łatwa w aplikacji,
    -piękny świeży zapach,
    -nie spływa z włosów,
    -nie obciążą włosów,
    -włosy są miękkie,łatwo się rozczesuja i są takie zdrowe i dobrze nawilżone.

Super!!!

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agiagata0290 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij