Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów Regenrum intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum regeneracyjne do włosów Regenrum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• Super!
  • bardzo mi pomaga w rozczesywaniu włosów. Po nałożeniu odżywki na 2-3 minuty, włosy stają się łatwe do rozczesywania. po wysuszeniu efekt się utrzymuje. Włosy są lśniące, miękkie, lejące.
    na plus również dostępność, oraz częste promocję, łatwo można dostać regenerum za ok. 10 zł
    jedynym minusem jak dla mnie to zapach.

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Sylwwussia za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Doskonała maska
  • Produkt ten zakupiłam zachwycona działaniem tej serii do paznokci. Moje włosy potrzebowały jakieś regeneracji, ponieważ absolutnie nie mogłam ich zapuścić - końcówki non stop się łamały. Tuż przed zakupem regenerum postanowiłam trochę bardziej zadbać o swoje włosy i przede wszystkim ograniczyć ich prostowanie. Po pierwszym użyciu produktu efekt był naprawdę WOW - włosy gładkie, miękkie, lejące się, ba, nawet końcówki trochę się zregenerowały. Zapach oceniam jak najbardziej na plus, żałuję tylko że nie jest trochę mocniejszy, aby mógł utrzymywać się na włosach na dłużej. Podoba mi się także to, że po użyciu regenerum moje włosy jakby same się prostowały - wystarczy delikatnie przejechać po nich kilka razy prostownicą na najniższej temperaturze, a są proste cały czas. Wg mnie jest bardzo wydajny, bo pomimo gęstych włosów nakładam niewielką ilość i wystarcza na całe włosy długości do łopatek - nie ma sensu ich sobie obciążać Bóg wie jaką ilością, bo ani to pomocne ani tanie. Zauważyłam, że odkąd używam tego produktu, inne maski do włosów i odżywki, które do tej pory się nie sprawdzały i nie mogłam ich zużyć, nagle zaczęły dawać niesamowite efekty. Używam serum jako dopełnienie - co drugie mycie. Tak poza tym używam innych masek regenerujących, które w połączeniu z regenerum dają świetne efekty, a moje włosy rosną mimo dalszego używania prostownicy. Zauważyłam mniejszą łamliwość włosów, ten produkt jest naprawdę świetny, polecam każdemu

EDIT: Zapomniałam dodać, że produkt trzymam na włosach dłużej niż zaleca producent - nawet pół godziny/godzinę. Im dłuższe trzymanie, tym lepsze efekty

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Cadia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe nawilżenie, brzydki zapach
  • Szukałam czegoś co nawilży i odżywi moje włosy ponieważ były bardzo przesuszone przez codzienne traktowanie ich prostownicą (w czasie stosowania tego serum odstawiłam prostownicę i suszarkę). Serum faktycznie nawilżało mi włosy, nie obciążało i pomagało w rozczesywaniu. Niestety efekt nawilżenia nie utrzymywał się długo. Jedną wielką wadą był zapach odżywki po umyciu na wysuszonych już włosach, mój TŻ zawsze gdy użyłam odżywkę czuł od nich brzydki zapach, na początku śmiałam się z tego aż sama zaczęłam to odczuwać. Gdy kilka razy postanowiłam nie użyć odżywki (dodam, że używałam jej z każdym myciem) zapach z każdym razem ustępował (więc nie ma wątpliwości, że to jej wina).

Używam tego produktu od: ok. dwa lub trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić oola010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złudny efekt.
  • Po Regenerum efekt jest,ale utrzymuje się on maksymalnie do 3 dni po umyciu,nie jest on długotrwały.

Plusy:
    -włosy po umyciu są błyszczące i jedwabiste
    -nie puszą sie ani nie elektryzują

Minusy:
    -efekt jest krótkotrwały,włosy sprawiają wrazenie zdrowych,lecz szybko po zaprzestaniu stosowania,znow wracają do pierwotnego stanu
    -wydajność
    -cena (20 zł za tubkę starczajaca na max 2 tygodnie,po której efekt jest mizerny)
    -obciąża włosy,wiec nie sprawdzi sie na tych ze skłonnością do przetłuszczania

Odzywki trzeba by było używać non stop,przy każdym myciu,zeby efekt w końcu sie utrwalił.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Vulpie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kosmetyk
  • Kosmetyk kupiłam po długich przemyśleniach ale teraz nie żałuje bo jest super. Nie wiem czemu takie negatywne opinie. Moje włosy są zniszczone rozjaśnianiem z czarnego do jasnego brązu, wiec sa suche, takie siano. To serum po jednem razie zrobiło z nich włosy. Dla mnie to jakiś cud bo żadne inne tego nie robiła. Jestem bardzo zadowolona i napewno zostanie ze mną na dłudo a może i na zawsze.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gunesh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak.
  • To już mój kolejny produkt z serii Regenerum, no i po raz kolejny mam mieszane uczucia. Kosmetyki szeroko reklamowane, kreowane na specjalistyczne, apteczne okazują się najzwyklejszymi drogerniakami, bez żadnych szczególnych właściwości. Szkoda.

Nie wiem skąd nazwa serum w tym przypadku, ponieważ jak dla mnie jest to zwyczajna odżywka (no, może maska).

Konsystencja: dość gęsty, biały krem, przypomina trochę balsam do ciała.

Działanie na włosy: nie mogę powiedzieć, że odżywka jest zła i robi coś złego włosom. Wygładza je, lekko nawilża, pomaga w rozczesywaniu. Nie obciąża, łatwo się spłukuje, włosy po umyciu i wysuszeniu wyglądają zdrowo i ładnie. Czyli działa tak jak każda, zwykła odżywka. Nie regeneruje jednak włosów uszkodzonych, nie odżywia trwale, nie robi nic szczególnego co by ją wyróżniało.

Zapach: zwykły, kremowy - nic specjalnego, ale w porządku. Mało intensywny, nie zostaje na włosach.

Opakowanie: brzydka, biała tubka, która jednak jest dość miękka i produkt łatwo się wydostaje. Odżywkę kupujemy w dużym kartoniku z zachęcającym opisem producenta (to chyba miało sprawiać wrażenie, że produkt jest apteczny, czy może nawet profesjonalny).

Wydajność: bardzo kiepska. Przy moich długich włosach było to kilka użyć - to w końcu tylko 125ml, większość odżywek czy masek ma przynajmniej 250ml.

Skład: nic specjalnego - trochę silikonów, pszenica (która nie na wszystkie włosy będzie działać pozytywnie). Plus za olejek rycynowy.

Cena a jakość: produktu jest mało i działa przeciętnie. Za 15 zł mogę kupić większą i lepszą odżywkę, więc stosunek ceny do jakości w tym przypadku wypada słabo.

Odżywka nie jest najlepszą jakiej używałam, bardzo, bardzo przeciętna, ale coś tam działa i dlatego zasługuje na 3 gwiazdki. Nie kupię ponownie i zapomnę o niej tak szybko jak szybko mi się skończyła.
    Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?

• Oceniono na 3.50 na 5 gwiazdek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Marzka_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Serum miało regenerować, a w sumie nic nie zdziałało. Takie same działanie można przypisać każdej innej odżywce do włosów. Oprócz ładnego zapachu i tego, że włosy łatwiej się rozczesywały nic więcej nie mogę napisać o tym produkcie.
    Szału nie ma

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale szału nie robi
  • Kupiłam, bo akurat w promocji za 10zł, stwierdziłam, że można spróbować.
    Serum trzymałam na włosach około 10 minut, im krócej tym lepiej wg mnie, bo jak za długo to obciąża włosy.
    Po spłukaniu włosy są wygładzone, miękkie, dobrze się rozczesują, ale u nasady mogą być obciążone, przez co smętnie zwisają, nie ma w nich 'życia'. Samo serum starczyło mi na 3 razy, a moje włosy są cienkie sięgające łopatek. Mimo wszystko 3 razy uważam za słaby wynik.
    Podsumowując serum niby jest ok, ale nie za często, raczej raz w tygodniu oraz jest bardzo niewydajne.

Używam tego produktu od: 3 razy

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • dobra rzecz
  • mam włosy długie (prawie do pasa), nigdy nie farbowane, z tendencją do puszenia.
    ze względu na długość muszę bardzo pilnować końcówek.
    używam serum raz na tydzień i widzę same zlety.
    - nabłyszcza
    - wygładza
    - pięknie pachnie
    - nie obciąża
    - włosy się nie elektryzują

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić dokus za czytelną i pomocną recenzję?