Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• świetne odżywienie dla włosów
  • Jeden z najlepszych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów, jaki w życiu miałam.

Nawilża, wzmacnia, włosy po dłuższym czasie stosowania robią się naprawdę mocniejsze (zwróciła na to uwagę, niepytana, moja fryzjerka). Po każdym użyciu są gładsze i przyjemne w dotyku.

Serum ładnie pachnie, jest całkiem wydajne. Cena mogłaby być niższa, ale często bywa na promocjach w Superpharmie.

Obecnie stosuję naprzemiennie z maską z olejkiem rycynowym z Ziaji (po razie w tygodniu). Miałam włosy bardzo suche, cienkie i zniszczone mocnym rozjaśnianiem - kuracja tymi dwoma kosmetykami postawiła je na nogi w widoczny i wyczuwalny sposób.

Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić ronja za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre serum!
  • Po zużyciu całej tubki tego kosmetyku moje włosy:
    + przestały całkowicie wypadać
    + nie łamią się
    + końcówki mniej się rozdwajają
    + są grubsze i optycznie wydaje się jakby było ich więcej, ale bez efektu puszenia
    + są zdecydowanie mocniejsze, bardziej elastyczne, nawilżone
    + efekt utrzymuje się po zaprzestaniu używania tego produktu

Podsumowując: myślałam, że ten kosmetyk jest przereklamowany i nie powinnam oczekiwać zbyt wiele, jednak jestem mile zaskoczona, gdyż jest to naprawdę mocna kuracja dla włosów. Moje były naprawdę bardzo słabe i zniszczone, a dzięki temu serum znów są zdrowe jak kiedyś. Używałam go po każdym myciu włosów i w dość krótkim czasie odzyskałam moje "dawne" włosy

Używam tego produktu od: ok. 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gładkość
  • Moje włosy od dłuższego czasu były pozbawione blasku, siły. Były suche, ze względu na codzienną stylizację włosów. Do tej pory żadna odżywka/maseczka nie pomogła mi tak jak Regenerum. Zauważyłam, że już po pierwszym użyciu, moje włosy były miękkie jak aksamit, a w dodatku pięknie pachniały. Stały się łatwe do rozczesania i stylizacji. Jedynym minusem jest właśnie to, że Regenerum nie jest bardzo wydajne, jedno opakowanie wystarczyło mi zaledwie na 5 użyć.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić natallliem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Mam bardzo zniszczone włosy, więc zdecydowałam się kupić tą odżywkę. Skusiła mnie reklama produktu no i nazwa. Zapłaciłam w aptece 28 zł. Mój portfel przeżył załamanie, ponieważ moje comiesięczne kieszonkowe są raczej skromne. Podsumowując:

PLUSY:
    * śliczny zapach
    * polska firma
    * niesamowite uczucie regeneracji, włosy były po niej odmienione, mięciutkie, łatwo się rozczesywały...
    * ZREGENEROWAŁA ROZDWOJONE KOŃCÓWKI!!!, co jest dla mnie wielkim szokiem, bo moje są porozdwajane potrójnie

MINUSY:
    * wydajność, mi wystarczyła na trzy użycia przy włosach do talii
    * cena, w porównaniu do małej ilości produktu

Nie kupię jej już nigdy więcej, ponieważ musiałabym kupować kilkanaście opakowań, a na to mnie nie stać. Jednak będzie to idealna odżywka dla zniszczonych włosów krótkich.

Chcesz pochwalić Vivianes za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH
  • Najlepszy kosmetyk do włosów jaki kiedykolwiek miałam, włosy są po nim mięciutkie,gładkie poprostu nie do opisania
    WIelkie wybawienie, polecam bardzo wszystkim dziewczynom,które mają zniszczone włosy. Sprubujcie nie pożałujecie
    Jest to wielki HIT napewno się już nigdy z nim nie rozstanę.

Chcesz pochwalić patrycjawesierska91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Trzymam co prawda na włosach 20- 30 min ale efekt jest tego wart.
    Muszę zaznaczyć że w losy mam wymagające,suche,rozjaśniane a końce dosłownie podpalone. Po myciu i innych maskach nie było opcji rozczesania bez olejku arganowego lub innej odzywki w sprzętu a tu cod Na włoskach nie robią się nawet supełki a wlos miękki i skocznie pachnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuk

Chcesz pochwalić bishonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowne serum
  • Nie mam strasznie zniszczonych włosów ale bez stosowania jakichkolwiek odżywek do splukiwania tracą swój blask i stają się szorstkie zwłaszcza w letnim okresie kiedy są narażone na słońce czy chlor z basenów...

Serum regenerum kupiłam miesiąc temu gdyż polakomilam się na dobrą cenę 11.49 w superpharmie, dlugo czekał na swoją kolej bo miałam jeszcze inne odżywki ale juz wiem że to będzie mój numer jeden...

Już od pierwszego użycia włosy byly niesamowicie gładkie od wieczora do wieczora... Rewelacja, nie koltunia sie, nie płaczą... Wczoraj poszłam na basen i nawet po zetknięciu z chlorem, czułam różnice...

Stosuje tylko na koncowki, tak gdzieś od połowy ... Bo włosy u nasady mam w dobrym stanie poza tym balabym się ze zbyt szybko Bed tłuste po odzywce...

W skrócie serum regeneracyjne oceniam na najwyższą ocenę z możliwych...

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: jedno normalne

Chcesz pochwalić blondeone za czytelną i pomocną recenzję?
  • a łupiez gratis
  • kupiłam dla wzmocnienia włosów i po miesiącu stosowania musze przyznac , że odżywka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia; dzięki niej nabawiłam sie łupiezu ale działanie pielęgnacyjne jest dobre; włosy rozczesywały sie lepiej ale nie były zbyt błyszczące; musze przyznać, że juz do niej nie wróce , mam krótkie włosy i mniej wazne co za odżywke na nie założę;

ja nie polecam, wiem,że wiele osób nabawiło sie powrotu łupiezu a i cześciej trzeba myc włosy

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie w tłumie
  • Działa jak w sumie każda odżywka średniej klasy, czyli bardzo nawilża zewnętrzną powierzchnię włosa ale po odstawieniu problem zniszczonych włosów powraca. Jak dla mnie trochę za bardzo obciąża włosy. Ale to może dlatego że ja z natury mam bardzo delikatne włoski i muszę długo szukać odpowiednich kosmetyków które nie będą za ciężkie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ninja88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Po wypróbowaniu dziesiątek różnych masek i odżywek nie wierzyłam, że w końcu znajdę taką, po której będę w stanie bez problemów rozczesać włosy.

Do regenerum podeszłam dość sceptycznie. Wiele odżywek bardzo mnie zawiodło mimo pozytywnych recenzji i obietnic producentów. Mam włosy kręcone, puszące się i z wysuszonymi końcówkami. Normalnie używam różnych olejków i innych mazideł po myciu żeby jakoś ujarzmić fryzurę. Tym razem stwierdziłam, że dam szansę regenerum - nie użyłam nic poza szamponem i regenerum.

Moje wrażenia:
    - podczas spłukiwania odżywki włosy cudownie miękkie i można je przeczesywać palcami
    - rozczesywanie mokrych włosów poszło jak po maśle! (aż nie mogłam w to uwierzyć)
    - suche włosy - cudowne w dotyku, nie puszą się, są sprężyste i pięknie się układają

Jedyne minusy tej odżywki jak dla mnie to cena i pojemność.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 2 tuby 125ml

Chcesz pochwalić salenne za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z najlepszych
  • Moje włosy to:
    cienkie, co miesiąc farbowane na jaśniejszy odcień, porowate, puszące się i kręcone.

Odżywka działa rewelacyjnie, już podczas aplikacji czuć przyjemny ,,poślizg,, - włosy po pierwszy razie zmieniły wygląd na zdrowe, zero puszku i sianka, dużo ładniej się kręcą i są mięsiste, sporo więcej loków. Mimo że odżywka jest silikonowa, to bardzo dobrze się spisuje i nie obciąża.
    Dla moich włosów ,,mega,,.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić kathy579 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Drogie czytelniczki jak i recenzentki. Produkt ten jest przeznaczony jak wyżej opisane do włosów "zniszczonych" np zabiegami kosmetycznymi (np trwała, rozjaśnianie, ciągłe prostowanie i codzienne intensywne modelowanie włosów). To nie jest produkt przeznaczony dla osób które mają swój naturalny kolor i co jakiś czas używają prostownicy ponieważ nie odczujecie efektów, a wręcz serum je obciąży i przetłuści. Moje włosy są po dekoloryzacji, po rozjaśnianiu, ciągłym prostowaniu, prostownicą. Tak więc Regenerum idealnie pasuje jesli chodzi o stopień zniszczenia włókna włosa.
    Po nałożeniu od razu czuć efekt. Włosy już mokre w dotyku stają się mięciutkie i śliskie. Po wysuszeniu są elastyczne, gładkie i lśniące. Nie miałam jeszcze takiej odżywki ani maski która tak poprawiała by ich kondycję. Jedynym minusem niestety jest cena i wielkość opakowania. Serum znajduje się w niewielkiej tubce 125ml co przy moim codziennym myciu głowy z włosami do połowy pleców starcza na ok 1,5 tygodnia :-(. Cena za tę małą przyjemność to od 16,50 do 20zł. Mam nadzieje że producent wypuści jednak na rynek jakieś większe opakowanie. Tak więc polecam ten produkt!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić zrobieTOsama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny uwagi
  • Zachęcona opiniami na temat tego produktu w końcu zdecydowałam się go kupić i nie żałuję.

Regenerum nakładam zazwyczaj co ok.7 - 10 dni na 1-2h.
    Serum ma lekką konsystencję -> nie obciąża włosów, łatwo się je aplikuje. Włosy po zmyciu bardzo łatwo się rozczesują i całkiem fajnie układają. Nie zauważyłam aby to serum przetłuszczało włosy (co przy innych odżywkach dość często mi się zdarzało). Zapach również jak dla mnie jest przyjemny.

Co najważniejsze to serum na prawdę pomaga; przy regularnym stosowaniu zauważyłam wyraźną poprawę. Moje włosy, które są traktowane prostownicą, lokówką, są farbowane stały się miękkie, wygładzone po prostu wyglądają na zdrowsze i w końcu pozbyłam się suchych, sianowatych końców

Polecam warto wypróbować

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na dłuższą metę
  • Traktowałam tą odżywkę raczej jako maskę, trzymałam na włosach przez około 30 minut i całkiem dobrze się sprawdzała. Moje włosy są zniszczone farbowaniem i prostowaniem. Po Regenerum były o wiele bardziej lśniące, wyglądały na zdrowo odżywione i były miłe w dotyku Jednak po zaprzestaniu używania tej odżywki, włosy powróciły do wcześniejszego stanu

PLUSY:
    +włosy lśniące, miękkie w dotyku,
    +włosy wyglądały na zdrowe
    +łatwiejsze rozczesywanie i modelowanie (włosy były ujarzmione, aczkolwiek nie obciążone)

MINUSY:
    -zwykły, chemiczny zapach
    -nie "uzdrowił" moich włosów
    -bardzo megasuperultra nie wydajny Wystarczył mi może na 6 razy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HairGlow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity produkt
  • Jako maska i odzywka sprawdza sie znakomicie, trzymam je ok 30 minut na głowie po umyciu włosów. Włosy bardzo łatwo sie rozczesują, układają oraz wyglądają na świeże. Zapach również przypadł mi do gustu.

Czy regeneruje?!
    Napewno poprawił stan moich włosów, ale na nazwe "regenerum/serum" raczej nie zasługuję. Mimo tego jest to najlepsza maska jaką do tej pory używałam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić kamilla1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne serum o przyzwoitym składzie
  • Kupiłam wykorzystując promocję w SP z kartą Lifestyle. Słyszałam i czytałam o tym serum dużo dobrego. Jako że mam strasznie przesuszone włosy, które dodatkowo kilka do kilkunastu razy w mieisącu traktuje prostownicą - skusiałam się.
    Używam od jakiś dwóch tygodni średnio 3 razy na tydzień. Po aplikacji widzę poprawę. Włosy są wygładzone, przyjemne w dodyku a przy tym nie są oklapnięte!
    Wady jakie dostrzegłam to mała wydajnośc, aplikowałam je może z 6 razy a już mam wrażenie że straciło połowe opakowania - wcale nie nakladam go dużo!
    Dodatkowo nieco przeszkadza mi zapach, dlamnie jest nieco chemiczny (?) ale co kto woli
    Cena to chyba coś około 16 zł? Ja dawałam 9 zł.

Ogółem: Polecam

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić hope01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • - wydajność
    -stosunek cena:jakość
    - włosy po użyciu wyglądały jak wcześniej
    - nie poradził sobie z moim siankiem na końcówkach

niestety po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam jaiejkolwiek poprawy stanu wlosów. równie dobrze wystarczyłoby tylko umyć je, bez nakładania jakiejkolwiek odżywki i efekt bylby ten sam.
    strasznie obciąża włosy ;/

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić emila19882 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Serum działa całkiem przyzwoicie! Myślę, że warto wypróbować. Chociaż nie miałam włosów specjalnie często farbowanych to jednak są one dosyć zniszczone i sianowate, więc zdecydowałam się wypróbować tą odżywkę. Włosy mam teraz bardziej zregenerowane, miękkie i gładkie. Zachowały swoja naturalną objętość, nie są oklapniętę. Mam fajnie nawilżoną fryzurę, mogę ją dowolnie modelować. Niestety cena jest dosyć wysoka, a wydajność kiepska, więc poszukam czegoś o podobnym składzie w niższej cenie. Mimo wszystko uważam, że warto spróbować

Chcesz pochwalić kleosmyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miało być tak pięknie...
  • Po przeczytaniu recenzji, składu i ulegając reklamom i zachwytom nad tym produktem zakupiłam go( na całe szczęście u mnie w aptece kosztował 12,5 zł).
    Zakup był mocno nieudany. Ostatnio walczę z włosami. Są przesuszone na końcach, rozdwajają się, łamią. Ogólnie straszą. Więc potrzebuje czegoś co je nawilży, trochę podregeneruje( nie oczekujmy cudów po kosmetykach dostępnych w sklepach). A tu nic. Włosy zachwywały się jeszcze gorzej! Jedno wielkie siano zamias włosów!

Wady:
    -to na pewno nie jest serum
    -brak spełnienia obietnic producenta( żadnej regenarcji, wygładzenia, zastopowania rozdwajania czy brak puszenia)

Zalety:
    -cena a wydajność
    -skład

Na pewno do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 2 msc

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie coś działa
  • Zacznę od tego, że włosy podcinam tylko raz do roku, dlatego moje końcówki, jak i zresztą całe wlosy wymagaja kosmetyku do zadań specjalnych. Oczywistym jest to, że wypróbowałam wiele masek i odżywek. Z naciskiem na : wiele.
    W końcu trafiło na Regenerum. Używam 2 razy w tygodniu i zawsze, ale to zawsze trzymam na włosach nie krócej jak 15 min. 15-20. Jeśli potzrymam krócej, to już efekt nei będzie taki fajny.
    To póki co jedyna odżywka/ maska, po której mam włosy nie poplatane i miekkie, pierwszy raz w życiu mam miękkie włosy Bardzo wyśmienicie je pielęgnuje.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić StayCalm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Serum wygladza,nawilza wlosy.Pieknie pachnie i nie jest drogi w porownaniu z innymi produktami do wlosow.
    Jednak odejmuje mu jedna gwiazdke na moich wlosach musi byc trzymany dluzej zeby zadzialal
    Mimo tego polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Regenerum użyłam kilka razy u swojej siostry. Moje włosy są cienkie, delikatne i proste.
    Po użyciu moje włosy są proste, nieco ciemniejsze, błyszczące i takie "inne" niż zazwyczaj.
    Często szczotkuję, gdy mam rozpuszczone. Po użyciu regenerum raz na jakiś czas.

Z pewnością zaopatrzę się w ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić edytaka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma....
  • Jakoś do mnie nie przemawia. Przede wszystkim nie nabłyszcza- o czym pisze producent. I jak na mój gust to wcale nie wygładza. Faktycznie włosy nieco lepiej się układają, ale ten efekt uzyskuję po odżywce drogeryjnej.. Więc nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 0.5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale bez szału
  • Kupiłam tą odżywkę zachęcona przez koleżankę, której siostra miała ogromne problemy z wypadaniem włosów i odzywka ta jej niesamowicie pomogła. Mi tez mocno zaczęły lecieć włosy ale tragedii nie było, być może dlatego nie jestem zachwycona działaniem tego produktu.
    Plus za zapach (lekki i dość przyjemny, nie pozostaje na włosach) i konsystencję, może też za ładne i eleganckie opakowanie
    A co do minusów, cóż j nie zauważyłam kompletnie żadnej poprawy swoich włosów. Ponadto nie rozplątywała mi włosów podczas mycia, miałam je brzydko skołtUIONe (co nie pomaga przy wypadaniu włosów...) a z tym problemem nawet drogeryjne odżywki sobie spokojnie radzą. Mam wrażenie że zmatowił mi włosy, ale być może jest to też kwestia pory roku, co do tego nie jestem pewna. Opakowanie jest strasznie niewygodne- nie da się go rozkręcić więc część odzywki pozostała na dnie i niestety nie wycisnę jej już. Ponadto produkt jest według mnie mało wydajny, a cena wysoka. Być może gdyby zadziałał inaczej bym na niego spojrzała
    Ciężko mi polecić/nie polecieć ten produkt, przetestuję go na pewno raz jeszcze gdy włosy zaczną mi mocniej lecieć i faktycznie będę potrzebowała silnej pomocy
    Podsumowując- nie polecam do włosów z niewielkim problemem, nic nie daje

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lillithu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! Tak! Tak!
  • Jestem zachwycona tym produktem. Intuicyjnie wiedziałam że to bedzie produkt dla mnie - nie myliłam się!

Zacznę od tego, że mam cienkie włosy ale mam ich wiele. Długość tak mniej więcej do talii. Farbuję je u fryzjerki na jasny i ciemny blond rozjaśniaczem. co 2mc. Rzadko mam rozdwojone końcówki, raz na rok widuję ten problem zwłaszcza jesienią. Większy problem mam z połyskiem i suchymi patiami zwłaszcza tam gdzie są wycieniowane.

Użyłam próbkę i zakochałam się! W tym samym dniu zakupiłam już normalne opakowanie. Byłam ogromnie zaskoczona efektami:

- włosy nie plątały się (to duży + bo chodzę spać z mokrymi)
    - nie używałam po tym już żadnych jedwabiów (nie ma takiej potrzeby)
    - puszyste, lejące się włosy
    - błyszczące (jest to ciężkie przy blondzie)
    - a co najważniejsze wyglądają na nawilżone, zdrowe włosy - koleżanka myślała że ten odcień to mój naturalny bo nie było widać zniszczeń po farbowaniu!

Używałam tego również na wakacjach w ciepłych krajach, gdzie słońce muskało moje włosy - sprawdził się rewelacyjnie! Nie miałam ani suchych ani wyblakłych włosów.

Moja jedyna uwaga - nie można trzymać odżywki krócej niż 5-10min. Kiedyś się spieszyłam i zmyłam ją po 2 minutach. Włosy były okropne, klejące i szorstkie. TAK WIĘC - 5-10 min to podstawa ! ! !

Usunełam inne produkty z łazienki. Używam tej odżywki po każdym myciu włosów i szczerze polecam!

Używam tego produktu od: września 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Tinka* za czytelną i pomocną recenzję?