Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• Produkt godny uwagi
  • Zachęcona opiniami na temat tego produktu w końcu zdecydowałam się go kupić i nie żałuję.

Regenerum nakładam zazwyczaj co ok.7 - 10 dni na 1-2h.
    Serum ma lekką konsystencję -> nie obciąża włosów, łatwo się je aplikuje. Włosy po zmyciu bardzo łatwo się rozczesują i całkiem fajnie układają. Nie zauważyłam aby to serum przetłuszczało włosy (co przy innych odżywkach dość często mi się zdarzało). Zapach również jak dla mnie jest przyjemny.

Co najważniejsze to serum na prawdę pomaga; przy regularnym stosowaniu zauważyłam wyraźną poprawę. Moje włosy, które są traktowane prostownicą, lokówką, są farbowane stały się miękkie, wygładzone po prostu wyglądają na zdrowsze i w końcu pozbyłam się suchych, sianowatych końców

Polecam warto wypróbować

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na dłuższą metę
  • Traktowałam tą odżywkę raczej jako maskę, trzymałam na włosach przez około 30 minut i całkiem dobrze się sprawdzała. Moje włosy są zniszczone farbowaniem i prostowaniem. Po Regenerum były o wiele bardziej lśniące, wyglądały na zdrowo odżywione i były miłe w dotyku Jednak po zaprzestaniu używania tej odżywki, włosy powróciły do wcześniejszego stanu

PLUSY:
    +włosy lśniące, miękkie w dotyku,
    +włosy wyglądały na zdrowe
    +łatwiejsze rozczesywanie i modelowanie (włosy były ujarzmione, aczkolwiek nie obciążone)

MINUSY:
    -zwykły, chemiczny zapach
    -nie "uzdrowił" moich włosów
    -bardzo megasuperultra nie wydajny Wystarczył mi może na 6 razy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HairGlow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity produkt
  • Jako maska i odzywka sprawdza sie znakomicie, trzymam je ok 30 minut na głowie po umyciu włosów. Włosy bardzo łatwo sie rozczesują, układają oraz wyglądają na świeże. Zapach również przypadł mi do gustu.

Czy regeneruje?!
    Napewno poprawił stan moich włosów, ale na nazwe "regenerum/serum" raczej nie zasługuję. Mimo tego jest to najlepsza maska jaką do tej pory używałam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić kamilla1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne serum o przyzwoitym składzie
  • Kupiłam wykorzystując promocję w SP z kartą Lifestyle. Słyszałam i czytałam o tym serum dużo dobrego. Jako że mam strasznie przesuszone włosy, które dodatkowo kilka do kilkunastu razy w mieisącu traktuje prostownicą - skusiałam się.
    Używam od jakiś dwóch tygodni średnio 3 razy na tydzień. Po aplikacji widzę poprawę. Włosy są wygładzone, przyjemne w dodyku a przy tym nie są oklapnięte!
    Wady jakie dostrzegłam to mała wydajnośc, aplikowałam je może z 6 razy a już mam wrażenie że straciło połowe opakowania - wcale nie nakladam go dużo!
    Dodatkowo nieco przeszkadza mi zapach, dlamnie jest nieco chemiczny (?) ale co kto woli
    Cena to chyba coś około 16 zł? Ja dawałam 9 zł.

Ogółem: Polecam

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić hope01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • - wydajność
    -stosunek cena:jakość
    - włosy po użyciu wyglądały jak wcześniej
    - nie poradził sobie z moim siankiem na końcówkach

niestety po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam jaiejkolwiek poprawy stanu wlosów. równie dobrze wystarczyłoby tylko umyć je, bez nakładania jakiejkolwiek odżywki i efekt bylby ten sam.
    strasznie obciąża włosy ;/

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić emila19882 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Serum działa całkiem przyzwoicie! Myślę, że warto wypróbować. Chociaż nie miałam włosów specjalnie często farbowanych to jednak są one dosyć zniszczone i sianowate, więc zdecydowałam się wypróbować tą odżywkę. Włosy mam teraz bardziej zregenerowane, miękkie i gładkie. Zachowały swoja naturalną objętość, nie są oklapniętę. Mam fajnie nawilżoną fryzurę, mogę ją dowolnie modelować. Niestety cena jest dosyć wysoka, a wydajność kiepska, więc poszukam czegoś o podobnym składzie w niższej cenie. Mimo wszystko uważam, że warto spróbować

Chcesz pochwalić kleosmyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miało być tak pięknie...
  • Po przeczytaniu recenzji, składu i ulegając reklamom i zachwytom nad tym produktem zakupiłam go( na całe szczęście u mnie w aptece kosztował 12,5 zł).
    Zakup był mocno nieudany. Ostatnio walczę z włosami. Są przesuszone na końcach, rozdwajają się, łamią. Ogólnie straszą. Więc potrzebuje czegoś co je nawilży, trochę podregeneruje( nie oczekujmy cudów po kosmetykach dostępnych w sklepach). A tu nic. Włosy zachwywały się jeszcze gorzej! Jedno wielkie siano zamias włosów!

Wady:
    -to na pewno nie jest serum
    -brak spełnienia obietnic producenta( żadnej regenarcji, wygładzenia, zastopowania rozdwajania czy brak puszenia)

Zalety:
    -cena a wydajność
    -skład

Na pewno do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 2 msc

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie coś działa
  • Zacznę od tego, że włosy podcinam tylko raz do roku, dlatego moje końcówki, jak i zresztą całe wlosy wymagaja kosmetyku do zadań specjalnych. Oczywistym jest to, że wypróbowałam wiele masek i odżywek. Z naciskiem na : wiele.
    W końcu trafiło na Regenerum. Używam 2 razy w tygodniu i zawsze, ale to zawsze trzymam na włosach nie krócej jak 15 min. 15-20. Jeśli potzrymam krócej, to już efekt nei będzie taki fajny.
    To póki co jedyna odżywka/ maska, po której mam włosy nie poplatane i miekkie, pierwszy raz w życiu mam miękkie włosy Bardzo wyśmienicie je pielęgnuje.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić StayCalm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Serum wygladza,nawilza wlosy.Pieknie pachnie i nie jest drogi w porownaniu z innymi produktami do wlosow.
    Jednak odejmuje mu jedna gwiazdke na moich wlosach musi byc trzymany dluzej zeby zadzialal
    Mimo tego polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Regenerum użyłam kilka razy u swojej siostry. Moje włosy są cienkie, delikatne i proste.
    Po użyciu moje włosy są proste, nieco ciemniejsze, błyszczące i takie "inne" niż zazwyczaj.
    Często szczotkuję, gdy mam rozpuszczone. Po użyciu regenerum raz na jakiś czas.

Z pewnością zaopatrzę się w ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić edytaka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma....
  • Jakoś do mnie nie przemawia. Przede wszystkim nie nabłyszcza- o czym pisze producent. I jak na mój gust to wcale nie wygładza. Faktycznie włosy nieco lepiej się układają, ale ten efekt uzyskuję po odżywce drogeryjnej.. Więc nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 0.5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale bez szału
  • Kupiłam tą odżywkę zachęcona przez koleżankę, której siostra miała ogromne problemy z wypadaniem włosów i odzywka ta jej niesamowicie pomogła. Mi tez mocno zaczęły lecieć włosy ale tragedii nie było, być może dlatego nie jestem zachwycona działaniem tego produktu.
    Plus za zapach (lekki i dość przyjemny, nie pozostaje na włosach) i konsystencję, może też za ładne i eleganckie opakowanie
    A co do minusów, cóż j nie zauważyłam kompletnie żadnej poprawy swoich włosów. Ponadto nie rozplątywała mi włosów podczas mycia, miałam je brzydko skołtUIONe (co nie pomaga przy wypadaniu włosów...) a z tym problemem nawet drogeryjne odżywki sobie spokojnie radzą. Mam wrażenie że zmatowił mi włosy, ale być może jest to też kwestia pory roku, co do tego nie jestem pewna. Opakowanie jest strasznie niewygodne- nie da się go rozkręcić więc część odzywki pozostała na dnie i niestety nie wycisnę jej już. Ponadto produkt jest według mnie mało wydajny, a cena wysoka. Być może gdyby zadziałał inaczej bym na niego spojrzała
    Ciężko mi polecić/nie polecieć ten produkt, przetestuję go na pewno raz jeszcze gdy włosy zaczną mi mocniej lecieć i faktycznie będę potrzebowała silnej pomocy
    Podsumowując- nie polecam do włosów z niewielkim problemem, nic nie daje

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lillithu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! Tak! Tak!
  • Jestem zachwycona tym produktem. Intuicyjnie wiedziałam że to bedzie produkt dla mnie - nie myliłam się!

Zacznę od tego, że mam cienkie włosy ale mam ich wiele. Długość tak mniej więcej do talii. Farbuję je u fryzjerki na jasny i ciemny blond rozjaśniaczem. co 2mc. Rzadko mam rozdwojone końcówki, raz na rok widuję ten problem zwłaszcza jesienią. Większy problem mam z połyskiem i suchymi patiami zwłaszcza tam gdzie są wycieniowane.

Użyłam próbkę i zakochałam się! W tym samym dniu zakupiłam już normalne opakowanie. Byłam ogromnie zaskoczona efektami:

- włosy nie plątały się (to duży + bo chodzę spać z mokrymi)
    - nie używałam po tym już żadnych jedwabiów (nie ma takiej potrzeby)
    - puszyste, lejące się włosy
    - błyszczące (jest to ciężkie przy blondzie)
    - a co najważniejsze wyglądają na nawilżone, zdrowe włosy - koleżanka myślała że ten odcień to mój naturalny bo nie było widać zniszczeń po farbowaniu!

Używałam tego również na wakacjach w ciepłych krajach, gdzie słońce muskało moje włosy - sprawdził się rewelacyjnie! Nie miałam ani suchych ani wyblakłych włosów.

Moja jedyna uwaga - nie można trzymać odżywki krócej niż 5-10min. Kiedyś się spieszyłam i zmyłam ją po 2 minutach. Włosy były okropne, klejące i szorstkie. TAK WIĘC - 5-10 min to podstawa ! ! !

Usunełam inne produkty z łazienki. Używam tej odżywki po każdym myciu włosów i szczerze polecam!

Używam tego produktu od: września 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Tinka* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia!
  • Ciężko jest ujarzmić moje długie, falowane włosy z tendencją do puszenia się..dlatego też nie lada wyzwaniem jest do nich dobrać odpowiednią odżywkę..

Przyznaję, że odżywka regenerum do włosów jak narazie dobrze spisuje się, ponieważ włosy są bardziej błyszczące, łatwiej się rozczesują.

Plusy:
    - łatwosć w rozczesywaniu
    - wydajność produktu
    - włosy stają się błyszczące i zdrowe
    - wyraźnie (!) odbudowuje koncówki
    - wygładza
    - przyjemny zapach
    - włosy rewelacyjne w dotyku

Minusy:
    -nie zauważylam takowych ...
    ...ale wg mnie należy pamiętać że odzywki nie należy nakładać u nasady włosów, gdyż po wysuszeniu mogą wydawać się na przetłuszczone oraz czas "trzymania jej" na głowie powinien wynosić 15 min- wtedy widać lepsze efekty.
    Pomimo wszystkich uwag, gorąco polecam! )

Chcesz pochwalić maadzia_c_5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cienkich włosów
  • Serum złe nie jest, nie mogę powiedzieć.
    Pachnie bardzo przyjemnie, kremowo. Ma idealną (czyli dość gęstą) konsystencję, którą łatwo rozprowadzić włosach. Zaraz po nałożeniu włosy są cudownie śliskie i gładkie, po wysuszeniu również prezentują się dość zdrowo.
    Niestety w moich oczach serum ma jedną zasadniczą wadę - bardzo obciąża moje dość cienkie włosy. Po jego użyciu włosy są MAKSYMALNIE oklapnięte, tracą całą swoją objętość i wyglądają jak mysi ogon - tragedia
    Więc choćby nie wiem, jakie cuda mogło zdziałać dla zdrowia włosów, to mogę zastosować je jedynie na wieczór, a rano ponownie umyć włosy i użyć innej odżywki. Bo z takim mysim ogonkiem to ja paradować po ulicy nie zamierzam...

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: może połowa pierwszego?

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA !
  • Zachęcona efektami Regenerum do paznokci postanowiłam wypróbować i ten specyfik ! moje włosy wyglądają już nieco lepiej (olejowanie, ampułki seboradin) ale nadal bardzo puszyły się, końcówki były porozdwajane (żeby tylko rozchodziły się na kilka części - efekty wielokrotnego rozjaśniania, prostowania, suszenia) Po tym serum włosy odżyły ! Myślałam, że to nie jest możliwe a jednak ! włosy są odżywione, sypkie piękne! w ogóle nie widać zniszczeń po użyciu tego serum ! Polecam każdemu z sianowatymi, zniszczonymi włosami !

Odjęłam pół gwiazdki gdyż jest trochę mało wydajny, ale kupując przez allegro tak się tego nie odczuje (niższa cena)

Chcesz pochwalić nysiak1910 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie...
  • Serum to kupiłam za namową pani z apteki. Mówiła, że produkt jest świetny. Po przeczytaniu opisu na opakowaniu, pomyślałam "Hmmm, obiecujące!" Stwierdziłam, że spróbuję.

I tak pierwsze dwa użycia to była REWELACJA! Włosy cudowne, miękkie i pachnące. Ale już kolejne użycia sprawiały, że moja sympatia do tego kosmetyku malała Włosy po użyciu były takie, jak po zwykłej taniej odżywce, czyli napuszone i szorstkie. "Wykończyłam" opakowanie, ale już z trudem.

Bardzo niezręcznie jest mi pisać negatywną opinię o tak zachwalanym tutaj produkcie, ale piszę szczerze, jak zadziałał na MOJE włosy. Jak już pisałam wyżej- po dwóch użyciach przyzwyczaiły się i miałam wrażenie, że nie reagują na to serum w ogóle.

Miałam nadzieję, że zgodnie z obietnicą producenta serum wpłynie na wypadające włosy, ale tak się nie stało. Dodatkowo było mało wydajne.

Na moje włosy to serum po prostu nie zadziałało. Ale każdy musi wypróbować na sobie, bo każdy ma inne włosy. Także nie zniechęcam nikogo do zakupu, musicie spróbować same- może dla Was akurat to serum stanie się KWC

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić TheLenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • Zdecydowałam się na zakup pod wpływem pozytywnych ocen na wizazu. Cieżko było ją dostać, bo w każdej aptece była wykupiona, ale w końcu udało mi się ją kupić za 19 zł. Przejdźmy do rzeczy:
    +Już po pierwszym użyciu moje włosy wyglądały o wiele lepiej, były gładkie, miękkie (a mam bardzo sztywne, grube włosy), sypkie, łatwo się rozczesywały
    +odżywka ładnie pachnie

Co do minusów, to:
    -jest mało wydajna, na włosy za łopatki wystarcza mi na jakies 4-5 razy (to bardzo mało), ale jest dość tania, więc da się to przeżyć
    -ciężko ją dostać

Ogólnie rzecz ujmując polecam ją, jest to jedyna chyba odżywka, która tak wpłynęła na moje włosy i nie kosztuje majątku

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Hait za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie extra
  • Kupilam je wczoraj w aptece za 16,90. Cena nie jest jakas straszna. Trzymałam na wlosach okolo 7 minut.Po splukaniu i wysuszeniu w reczniku, wlosy będąc mokre DAŁY SIE NORMALNIE ROZCZESAC! az sie zdziwiłam, bo zawsze po umyciu mialam strasznie splątane. Stały się miękkie i sypkie Polecam

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić Neagini za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza odżywka, jaką miałam
  • To serum bardzo mnie zaskoczyło - myślałam, że zadziała jak zwykla odzywka/maska, a tu proszę - wielkie wow!

Już po pierwszym użyciu włosy były sypkie, delikatne w dotyku, miękkie i lśniące. Żadna odżywka nie sprawiła nigdy, że aż tak pieknie się rozczesywały.
    Końcówki tak samo, odżywione, zdrowo wyglądają.

Odjęłam pół gwiazdki za to, że jest mało ekonomiczna - po trzech zastosowaniach (na wlosy za łopatki), ubyło ok 1/3 tubki...
    ...ale i tak warto kupić ;-)

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • bardzo dobry dla zniszczonych włosów
  • Moje włosy kilka miesięcy wstecz były farbowane na blond ( przedtem jednak seria rozjaśniaczy, dekoloryzatorów była stosowana, aby z farbowanej czerni zejść na blond). Fakt wypadających i łamiących się włosów spowodował, że zaczełam znów ( od 3 miesięcy)farbować na ciemny kolor, tj. ciemny brąz. Okazało się, że włosy są strasznie zniszczone, a miałam je do pasa, były zawsze gęste, choć cienkie. Włosy podciełam i wycieniowałam. Nadal jednak wypadają, łamią się tak, że po wysuszeniu włosów suszarką, podłogę muszę odkurzać od razu, bo tyle z nich pozostałości. Cały czas stosuję olejek arganowy ze stanów naprzemian z CHI i jedwabiem biosilka - końcówki ładne, ale włosy tracę nadal.

Dokonałam zakupu regenerum. Szczerze? polecam. Faktem jest, że włosów coraz to mniej wypada, w zasadzie prostować już nie muszę, po umyciu ładnie się rozczesują ( choć w sumie akurat z tym nie miałam większego problemu).

No i po 4-rokrotnym użyciu powiem, że gdybym nie niszczyła włosów przedtem to te górne włosy - które wychodzą od przedziałka, a które zostały tak dołamane przez farbę, że z włosów do pasa zrobiły się krótkie na 10 cm (włosy spod spodu tych górnych są znacznie dłuższe, a te wierzchnie odstają po prostu)- to wszytsko byłoby ok, a nawet super.
    Włosy są naprawde jakby grubsze, bardziej śliskie, przyjemne w dotyku - lepsze, jak sprzed czasów fabrowania.

Myślę, że warto zakupić, że będziecie zadowoleni, nie rozumiem jednak poniższej opinii, że wysusza włosy - moim zdaniem to raczej niemożliwe - bo moje z matowych stały się błyszczące... i zadbane.

Jedynym minusem niedokońca pewnym jest to, że włosy są jakby ciężkie i trochę szybciej się przetłuszczają mam wrażenie ( choć często myję stąd zapewne ta zależność)

Aktulanie mam włosy poza łopatki i regenerum jakoś dla mnie wydaje się być dość wydajne - jak każda odżywka. Mimo 4-rokrotnego użycia zostało mi no jakieś tam 2/3 opakowania.

Myślę, że warto, choć spektakularnych cudów nie nalezy się spodziewać...

Podsumowując:

+ włosy łatwiej się rozczesują
    + są błyszczące, nawilżone, zadbane
    + włosy miękkie, przyjemne w dotyku
    + włosy są sypkie
    + cena z umiarem ( 17zł z przesyłką z allegro)
    + jak dla mnie dość wydajny
    + jak dla mnie koniec poszukiwań rewelacyjnych rozwiązań do zniszczonych włosów, natenczas to TEN.

- trochę obciąża włosy i szybciej się przetłuszczają

POLECAM
    Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić aylaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła odżywka
  • Tak jak już wspomniałem to zwykła odżywka. Firma spoczęła na laurach. Regenerum do paznokci- cud, do rąk i pięt również, a do włosów trochę słabo :/

plusy:
    -ułatwia rozczesywanie
    -delikatnie wygładza włosy

minusy:
    -skład nie jest jakiś cudowny, znam lepsze chociaż by maska z Alterry granat i aloes
    -niestabilna cena, w jednej aptece za 25 zł, w drugiej za 14 zł więc można sporo przepłacić

-/+ zapach, co kto lubi

Dla mnie niestety nie jest to hit, tym bardziej że jest to maska, więc powinna dać trochę lepsze efekty, biorąc pod uwagę to że moje włosy nie są wybredne.

Ilość zużytych opakowań: wymęczone jedno

Chcesz pochwalić bestmonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • 5/5 pierwszy który odżywił moje SUSHE i SIANOWATE włosy
  • Moje włosy:
    - blond, rozjaśniane od 3 lat
    - suche
    - ostre jak igiełki
    - sianowate
    - łamiące się

Stosowałam ale bezskutecznie (ewentualnie ze skutkiem takim, że mogłam TYLKO rozczesać włosy, zero nawilżenia, i odżywienia):

* Profis-Fryzopol, Lady Spa, Repair Silk & Argan Oil (Olejek arganowy)
    * Profis-Fryzopol, Lady Spa, Cashmere Mask (Maska regenerująco - odżywcza)
    * Artego, Easy Care, Dream Repair - szampon + odżywka + fluid + maska
    * Londa, Londacare, Hair Rebuilder Intensive Mask, Maska regenerująca
    * Wella, System Professional, Repair Mask (Maska regenerująca strukturę włosów zniszczonych)
    * Stapiz, Sleek Line, Colour Non-Stop, Hair Mask (Maska z jedwabiem)
    * Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów zniszczonych 'Awokado i masło karité'
    * Bingo, Maska do włosów 'Masło Shea i pięć alg'
    * olej amla

Moje włosy po regenerum:
    - MIĘKKIE !!! wkońcu pierwszy produkt po którym moje włosy są miękkie!
    - dają się rozczesać, nie wyrywam garści kołtunów
    - lśniące
    - nie są już sianowate i ostre

Od roku szuakałam czegoś dla siebie i wkońcu mam...

***- Gdyby ktoś mógł mi jeszcze coś polecić - proszę o wiadomość priv ***-

Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIECEJ!
  • Daje pol gwiazdki, bo musze, to dziadostwo wysuszylo moje wlosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uzywalem innych srodkow bylo dobrze, zaczelem tego uzywac, jest mega wysuszenie, z ktorym nie moge sobie poradzic .... juz nawet zabiegi fryzjerskie regeneracyjne nie pomagaja , wlosy sa chyba do sciecia...
    Dzieki Regenerum.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale.

Chcesz pochwalić KonkretnyTowar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych
  • Zużyłam jedno całe opakowanie i jestem mega zadowolona. Nawet moja fryzjerka zauważyła poprawę w kondycji moich włosów, które było mocno przesuszone przez rozjaśniacz, suszarkę i prostownicę. Uratował moje bardzo zniszczone włosy, przez co stały się miękkie, błyszczące. Zapłaciłam za niego około 17 zł. Za taką cenę naprawdę warto.

Chcesz pochwalić MMalinkAA za czytelną i pomocną recenzję?