Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów
Produkt dostępny w 70 sklepach. Cena już od 11,69 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów Regenrum intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum regeneracyjne do włosów Regenrum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• Spodziewałam się lepszego "wow"
  • Jakiś czas temu miałam okazję przetestować na swoich włosach tę odżywkę. Powiem tak serum nie jest złe,ale na pewno nie jest "opatrunkiem" na zniszczone i zmęczone włosy.
    +włosy po użyciu serum są mięciutkie,delikatne,
    +ułatwia rozczesywanie,
    + fajna konsystencja,
    +przyjemny zapach

- produkt bardzo słabo wydajny,
    - nie odżywia jakoś specjalnie włosów,
    - nie zauważyłam wpływu serum na końcówki,
    - obciąża trochę włosy
    +/- cena,która mogłaby być niższa, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest to produkt apteczny można ją przeboleć

Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie, ale jeśli zużyję bieżące odżywki a nie będę miała niczego lepszego w zanadrzu to chętnie sięgnę po to serum

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MiskaMiskowata za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

wrastające włoski

• pomaga w rozczesywaniu
  • Serum pomaga w rozczesywaniu i na tym jego dobroczynne właściwości się kończą.

Nie zauważyłam by włosy wyglądały po nim zdrowo, ani żeby ratował przesuszone końcówki włosów.

Włosy są po ni ciężkie (nakładałam serum od polowy głowy), przyklapnięta i pozbawione blasku - generalnie wyglądają jakby potrzebowały natychmiastowego umycia. Mogłabym to przeboleć, gdyby były jakieś efekty stosowania, a tu niestety pustka.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka na całym froncie!
  • Pamiętam swego czasu kiedy to był swoisty szał na markę Regenerum. Kupiłam wtedy właśnie kosmetyk do włosów i do rzęs. Niestety okazało się, że produkt do włosów to totalny niewypał.

Zalety:
    - dostępność
    - dość dobra cena
    - ładny zapach
    - konsystencja - gęsta i kremowa
    - nie robi krzywdy skórze głowy

Wady:
    - opakowanie: trudno z tuby wycisnąć resztki produktu i trzeba ją rozcinać
    - obciąża włosy
    - po jego użyciu włosy wyglądają na bardzo przetłuszczone i są bardzo przyklapnięte
    - zerowa regeneracja włosów

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Najlepsza odżywka do włosów. Włosy są odbudowane, nie puszą się. Ma wszystko, czego można chcieć od odżywki. Rzeczywiście regeneruje zniszczone włosy, a po jej zastosowaniu od razu widać różnicę.

Pół gwiazdki odjęte za kiepski zapach i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić kicikic1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Kupiłam zachęcona reklamą, jednak nie działa tak jak obiecuje producent. Nie regeneruje rozdwojonych końcówek, a włosy dalej się łamią. Jedynie co to włosy się nie puszą i łatwiej rozczesują czyli to co wiekszość zwykłych odżywek robi.

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić 09Asia09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna regeneracja dla włosów
  • Po długich poszukiwaniach w końcu zdecydował się zakupić Regeneracyjne serum do włosów i nie mogę żałować. Miałam suche i rozdwojone końcówki włosów, a po zastosowaniu preparatu włosy stały się zdrowsze a końcówki naprawdę zregenerowane. Działa idealnie na moje puszczące się włosy po użyciu wystarczy że delikatnie przeprostuje prostownicą i włosy naprawdę są prostę.
    Minusem jest może mała wydajnośc produktu.

Chcesz pochwalić Trish27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • Obciąża cienkie włosy
  • Niestety nie dla cienkich, prostych włosów. Po użyciu nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów, jedynie bardzo obciążył mi moje włosy. Były bardzo "ulizane".

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • bardzo mi pomaga w rozczesywaniu włosów. Po nałożeniu odżywki na 2-3 minuty, włosy stają się łatwe do rozczesywania. po wysuszeniu efekt się utrzymuje. Włosy są lśniące, miękkie, lejące.
    na plus również dostępność, oraz częste promocję, łatwo można dostać regenerum za ok. 10 zł
    jedynym minusem jak dla mnie to zapach.

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Sylwwussia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Doskonała maska
  • Produkt ten zakupiłam zachwycona działaniem tej serii do paznokci. Moje włosy potrzebowały jakieś regeneracji, ponieważ absolutnie nie mogłam ich zapuścić - końcówki non stop się łamały. Tuż przed zakupem regenerum postanowiłam trochę bardziej zadbać o swoje włosy i przede wszystkim ograniczyć ich prostowanie. Po pierwszym użyciu produktu efekt był naprawdę WOW - włosy gładkie, miękkie, lejące się, ba, nawet końcówki trochę się zregenerowały. Zapach oceniam jak najbardziej na plus, żałuję tylko że nie jest trochę mocniejszy, aby mógł utrzymywać się na włosach na dłużej. Podoba mi się także to, że po użyciu regenerum moje włosy jakby same się prostowały - wystarczy delikatnie przejechać po nich kilka razy prostownicą na najniższej temperaturze, a są proste cały czas. Wg mnie jest bardzo wydajny, bo pomimo gęstych włosów nakładam niewielką ilość i wystarcza na całe włosy długości do łopatek - nie ma sensu ich sobie obciążać Bóg wie jaką ilością, bo ani to pomocne ani tanie. Zauważyłam, że odkąd używam tego produktu, inne maski do włosów i odżywki, które do tej pory się nie sprawdzały i nie mogłam ich zużyć, nagle zaczęły dawać niesamowite efekty. Używam serum jako dopełnienie - co drugie mycie. Tak poza tym używam innych masek regenerujących, które w połączeniu z regenerum dają świetne efekty, a moje włosy rosną mimo dalszego używania prostownicy. Zauważyłam mniejszą łamliwość włosów, ten produkt jest naprawdę świetny, polecam każdemu

EDIT: Zapomniałam dodać, że produkt trzymam na włosach dłużej niż zaleca producent - nawet pół godziny/godzinę. Im dłuższe trzymanie, tym lepsze efekty

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Cadia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe nawilżenie, brzydki zapach
  • Szukałam czegoś co nawilży i odżywi moje włosy ponieważ były bardzo przesuszone przez codzienne traktowanie ich prostownicą (w czasie stosowania tego serum odstawiłam prostownicę i suszarkę). Serum faktycznie nawilżało mi włosy, nie obciążało i pomagało w rozczesywaniu. Niestety efekt nawilżenia nie utrzymywał się długo. Jedną wielką wadą był zapach odżywki po umyciu na wysuszonych już włosach, mój TŻ zawsze gdy użyłam odżywkę czuł od nich brzydki zapach, na początku śmiałam się z tego aż sama zaczęłam to odczuwać. Gdy kilka razy postanowiłam nie użyć odżywki (dodam, że używałam jej z każdym myciem) zapach z każdym razem ustępował (więc nie ma wątpliwości, że to jej wina).

Używam tego produktu od: ok. dwa lub trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić oola010 za czytelną i pomocną recenzję?