Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• nic specjalnego
  • Serum miało regenerować, a w sumie nic nie zdziałało. Takie same działanie można przypisać każdej innej odżywce do włosów. Oprócz ładnego zapachu i tego, że włosy łatwiej się rozczesywały nic więcej nie mogę napisać o tym produkcie.
    Szału nie ma

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale szału nie robi
  • Kupiłam, bo akurat w promocji za 10zł, stwierdziłam, że można spróbować.
    Serum trzymałam na włosach około 10 minut, im krócej tym lepiej wg mnie, bo jak za długo to obciąża włosy.
    Po spłukaniu włosy są wygładzone, miękkie, dobrze się rozczesują, ale u nasady mogą być obciążone, przez co smętnie zwisają, nie ma w nich 'życia'. Samo serum starczyło mi na 3 razy, a moje włosy są cienkie sięgające łopatek. Mimo wszystko 3 razy uważam za słaby wynik.
    Podsumowując serum niby jest ok, ale nie za często, raczej raz w tygodniu oraz jest bardzo niewydajne.

Używam tego produktu od: 3 razy

Chcesz pochwalić makexmexhappy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • dobra rzecz
  • mam włosy długie (prawie do pasa), nigdy nie farbowane, z tendencją do puszenia.
    ze względu na długość muszę bardzo pilnować końcówek.
    używam serum raz na tydzień i widzę same zlety.
    - nabłyszcza
    - wygładza
    - pięknie pachnie
    - nie obciąża
    - włosy się nie elektryzują

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić dokus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer jeden
  • Regenerum sprawdził się świetnie na moich wyskoporowatych włosach. Po umyciu lekkim szamponem i nałożeniu na całą długość odżywki + reklamówka i ręcznik na głowę włosy są jak po profesjonalnym zabiegu odżywiającym. Są śliske, dociążone, a moje końcówi wyglądają jak po wizycie od fryzjera.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić NightWish159 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie OK
  • Ciężko mi stwierdzić, czy odżywia i regeneruje, bo używam co chwila przeróżnych kosmetyków, ale to serum na pewno dobrze nawilża, scala rozdwojone końce, delikatnie obciąża - wlosy przez to stają się cieższe i przez to lejące, dlatego stouję je od połowy długości, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek. Włosy dobrze się układają i błyszczą. Są grube i mięsiste. Polecam.

Chcesz pochwalić Kaaatarzynaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Zachęcona bardzo dobrymi recenzjami, kupiłam odżywkę do włosów regenerum i... rozczarowałam się. Moje naturalnie kręcone/falowane włosy były bardzo obciążone i oklapły. Nie zauważyłam też, by były mniej szorstkie i matowe. Nie zaszkodziła, ale na pewno nie pomogła. Być może odżywka działa tak tylko na moje włosy, ale ja nie kupię jej ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić meduzka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • przyjemna odżywka
  • Nadchodzi teki moment w życiu kobiety, że potrzebuje maxymalnego odżywienia umęczonych włosów
    W trakcie zapuszczania włosów trochę się zagalopowałam i walcząc z wypadającymi włosami zapomniałam o ich regularnym podcinaniu. Jako że jesień nadeszła nie obyło sie bez pewnych i to dosyć konkretnych problemów. Przesuszone i splątane włosy miały dosyć. Wpadłam pewnego dnia do Superpharmu i rzutem na taśmę chwyciłam Regenerum - najlepszy zakup w pośpiechu jakiego w życiu doknałam.
    + świetnie nawilża
    + wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    + wydajna
    + poręczne opakowanie
    + dobra cena na przecenie

Chcesz pochwalić dannu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Na początku produkt okazał się strzałem w dziesiątkę. Włosy stały się miękkie, gładkie, błyszczące. Przy zakupie drugiego opakowania zauważyłam, że włosy się częściej przetłuszczają i wypadają. Pod koniec użytkowania drugiego opakowania, włosy okropnie się elektryzowały i był problem z ułożenia ich.
    Jednakże, na początku zauważyłam różnicę i korzystną poprawę ... Szkoda, że nie na długo.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xyhaze za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Mam zniszczone włosy, szczególnie końcówki. Po pierwszym użyciu tej maski byłam w szoku, po wysuszeniu włosy były lśniące i bardzo gładkie, nawet końcówki wyglądały lepiej. Włosy wyglądały tak jak bym wyszła od fryzjera!
    Co ważne, nie trzeba nakładać jej dużo. Ja nakładam nie od nasady, tylko zaczynam na 1/3 długości licząc od nasady i skupiam się na końcówkach, tam nakładam najwięcej.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania, mniej więcej 1 opakowanie na miesiąc, ponieważ mam długie włosy

Chcesz pochwalić mamulinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Nie zauważyłam żadnej doraźnej regeneracji. Nie bardzo wiem co napisać o tym serum. Zapach średni, wyczuwam zapach oleju rycynowego. Ten zapach utrzymywał się na włosach najdłużej, zwłaszcza po wyjściu na wilgoć. Mam wrażenie, że to jedyny składnik, który zadziałał na moich włosach. Po nim zawsze są błyszczące i gładkie. Przy spłukiwaniu są bardzo miękkie i lejące, szybko schną i łatwo się rozczesują.
    Minusem jest wysoka cena i mała pojemność oraz wydajność. Bardzo niska, nawet na moje rzadkie włosy, serum starczyło na ok 10 razy. Za taką cenę wolę kupić parę tanich, naturalnych kosmetyków (np sam olej rycynowy) Pewnie lepiej zadziała niż ta odżywka.
    Nie opłaca się tego kupować tylko dla wygładzenia włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić NothingShocking za czytelną i pomocną recenzję?