Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Zgłoszony przez Relativity

Regeneracyjne serum do włosów intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Silicone Quaternium-16/Undecth-11/Butyloctanol/Undecth-5, Stearyl Alcohol, Glycerin/Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract/Zea Mays Strach, Behentrimonium Chloride/Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol/Glycine Soja Germ Extract/Triticum Vulgare Germ Extract, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone, Citric Acid.

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • przyjemna odżywka
  • Nadchodzi teki moment w życiu kobiety, że potrzebuje maxymalnego odżywienia umęczonych włosów
    W trakcie zapuszczania włosów trochę się zagalopowałam i walcząc z wypadającymi włosami zapomniałam o ich regularnym podcinaniu. Jako że jesień nadeszła nie obyło sie bez pewnych i to dosyć konkretnych problemów. Przesuszone i splątane włosy miały dosyć. Wpadłam pewnego dnia do Superpharmu i rzutem na taśmę chwyciłam Regenerum - najlepszy zakup w pośpiechu jakiego w życiu doknałam.
    + świetnie nawilża
    + wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    + wydajna
    + poręczne opakowanie
    + dobra cena na przecenie

Chcesz pochwalić dannu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Na początku produkt okazał się strzałem w dziesiątkę. Włosy stały się miękkie, gładkie, błyszczące. Przy zakupie drugiego opakowania zauważyłam, że włosy się częściej przetłuszczają i wypadają. Pod koniec użytkowania drugiego opakowania, włosy okropnie się elektryzowały i był problem z ułożenia ich.
    Jednakże, na początku zauważyłam różnicę i korzystną poprawę ... Szkoda, że nie na długo.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xyhaze za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Mam zniszczone włosy, szczególnie końcówki. Po pierwszym użyciu tej maski byłam w szoku, po wysuszeniu włosy były lśniące i bardzo gładkie, nawet końcówki wyglądały lepiej. Włosy wyglądały tak jak bym wyszła od fryzjera!
    Co ważne, nie trzeba nakładać jej dużo. Ja nakładam nie od nasady, tylko zaczynam na 1/3 długości licząc od nasady i skupiam się na końcówkach, tam nakładam najwięcej.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania, mniej więcej 1 opakowanie na miesiąc, ponieważ mam długie włosy

Chcesz pochwalić mamulinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Nie zauważyłam żadnej doraźnej regeneracji. Nie bardzo wiem co napisać o tym serum. Zapach średni, wyczuwam zapach oleju rycynowego. I mam wrażenie, że to jedyny składnik, który zadziałał na moich włosach. Po nim zawsze są błyszczące i gładkie. Przy spłukiwaniu są bardzo miękkie i lejące, szybko schną i łatwo się rozczesują.
    Minusem jest wysoka cena i mała pojemność oraz wydajność. Bardzo niska, nawet na moje rzadkie włosy, serum starczyło na ok 10 razy. Za taką cenę wolę kupić parę tanich, naturalnych kosmetyków (np sam olej rycynowy) Pewnie lepiej zadziała niż ta odżywka.
    Nie opłaca się tego kupować tylko dla wygładzenia włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić NothingShocking za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie..
  • Serum miało bardziej krótkotrwałe działanie, co prawda-po umyciu nią włosy są miękkie, ładnie się rozczesują, są gładkie..
    Ale efekt jest krótkotrwały, utrzymuje się (na moich włosach) przez kilka godzin. Potem się puszą i nie czuję tego efektu.
    Jest niewydajny, na moje dość długie włosy tubka wystarczyła na niecały miesiąc (stosując 2-3 razy w tygodniu)
    Tubka jest poręczna. Zapach nawet przyjemny. Cena przeciętna.
    Niestety nie do moich włosów, oczekiwałam czegoś więcej po tak reklamowanym serum.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugiego nie kupiłam..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qliczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Tylko ten produkt potrafi naprawdę zregenerować mi włosy,a nie tylko oszukiwać, że to zrobił. Kupiłam go w super-pharm. Brzydko pachne. Wydajna też nie jest.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić toowo1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę dobry produkt
  • Plusy
    Zapach
    Konsystencja (dobrze sie wyciska i rozprowadza na włosach)
    Włosy są wygładzone, delikatne
    Ułatwia rozczesywanie

Minusy
    Cena - produkt zbyt drogi
    Dostepność
    Wydajność, w przypadku dłuższych włosów tubka szybko sie zużyje.
    Zaraz po otwarciu nowego opakowania spojrzałam na tubkę pod światło i sporo jej części było puste....
    Samo pudełko sprawiało wrażenie, że produkt bedzie większy...
    W przypadku jednego opakowania, które stosowałam co kilka myć nie zauważyłam specjalnej regeneracji włosów. Efekt wizualny trwał do 2 myć innymi produktami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sisi1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NISZCZYCIEL WŁOSÓW!!! ELEKTRYZATOR!!!!
  • Zacznę od JEDYNEGO plusa
    \\\\\\\\n- ładnie się po niem włosy rozczesują.
    \\\\\\\\n
    \\\\\\\\nA teraz minusy:
    \\\\\\\\n- włosy po nim się przeokropnie ELEKTRYZUJĄ!!!
    \\\\\\\\n- zamienia włosy w sianko
    \\\\\\\\n-włosy są cienkie, miałkie, wyglądają na zniszczone.
    \\\\\\\\n
    \\\\\\\\nNaprawdę nie wiem na czym polega działanie tej odyżwki i za co płaci się 15 zł. Jak dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto. Można dołożyć drugie tyle i kupić naprawdę dobrą odżywkę np. WAX.

Chcesz pochwalić tutapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne
  • Lubię używać tego serum, mam jednak wrażenie, że jest to kosmetyk doraźny, a nie trwale poprawiający kondycję włosów. Po użyciu włosy są mięciutkie, gładkie, sprawiają wrażenie bardzo zdrowych, są wygładzone, zapewne to zaśługa silikonu.

Pięknie pachnie - kwiaciarnią

Jest całkiem wydajne, opakowanie wygodne w użytkowaniu, cena nie jest kosmiczna.

Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że nie zmniejsza elektryzowania się włosów (przynajmniej u mnie) oraz za silikon w składzie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić imonka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety - wielki minus
  • Mnie to regenerum uczulało, tak mocno, ze nie mogłam normalnie patzreć na oczy. Użyłam raz i od razu draznił mnie silny zapach, przeszkadzał mi. Gdy użyłam po raz drugi to po godzinie zażywałam tabletki na uczulenie, wapno i musiałam umyć ponownie włosy by zmyć resztki regenerum. Tak zakończyła sie moja przygoda z regenerum. Zastanawiam sie czy nie można robic takich kosmetyków bezzapachowych?

Chcesz pochwalić Danurzka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij