Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Regenerum, Regeneracyjne serum do włosów

Średnia ocena: 3.64/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Regeneracyjne serum do włosów Regenerum intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum regeneracyjne do włosów Regenerum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
bez parabenów, zapachowa, bez SLS i SLES
w tubie
Skóra głowy
normalna
Odcienie
jasne

super

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Trzymam co prawda na włosach 20- 30 min ale efekt jest tego wart.
Muszę zaznaczyć że w losy mam wymagające,suche,rozjaśniane a końce dosłownie podpalone. Po myciu i innych maskach nie było opcji rozczesania bez olejku arganowego lub innej odzywki w sprzętu a tu cod :-) Na włoskach nie robią się nawet supełki a wlos miękki i skocznie pachnie :-) :-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuk

Regeneruje i odżywia włosy

Regeneracyjne serum do włosów marki Regenerum otrzymałam w prezencie, może zacznę od tego że produkt ten jest białej gęstej konsystencji i pachnie jak typowy kosmetyk apteczny, tak jak zalecał producent nakładałam go na umyte wilgotne włosy a po 5 minutach spłukiwałam, co do działania serum te dobrze nawilża bez obciążania i nadaje pasmom połysk sprawia że włosy są miękkie i gładkie, zauważyłam również zmniejszenie łamliwości oraz wypadania włosów, włosy wyglądają na zdrowsze i mocniejsze, z chęcią wrócę jeszcze do niego nie raz, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Serum wzmacniające

✔️ Serum jest w tubce o pojemności 125ml
✔️ Ma dość gęstą konsystencję w delikatnie żółtym kolorze
✔️ Ma bardzo delikatny zapach
✔️ Według producenta serum należy zaaplikować na wilgotne włosy od nasady skóry głowy aż po same końce i spłukać po 10 min ???? ja osobiście nakładałam to serum jak zwykłą odżywke czyli od połowy włosów
✔️ Serum bardzo łatwo i szybko rozprowadza się po włosach
✔️ Po zmyciu i wysuszeniu włosy są zdecydowanie bardziej wygładzone, miękkie, lśniące i nawilżone
✔️ Przy regularnym stosowaniu można zauważyć, że są mocniejsze, grubsze i mniej ich wypada
✔️ Włosy nie puszą się
✔️ Są bardziej odporne na uszkodzenia np przy suszeniu suszarką lub po farbowaniu
✔️ Serum nie powoduje podrażnień
✔️ W swoim składzie posiada hydrolizat proteinowy z nasion drzewa karob, ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, prowitaminę B5 i olej rycynowy
✔️ Jest bardzo wydajne

Dla mnie to serum należy do tych intensywnie pielęgnujących kosmetyków ???? do tego stopnia, że trzeba uważać aby nie przedobrzyć jeśli mamy skłonność do szybkiego przetłuszczania się włosów ☺️ nałożone w za wielkiej ilości potrafi obciążyć włosy dając efekt nie świeżości ???? dlatego ja nie nakładam je na skórę głowy tylko od połowy włosów w ilości ziarna grochu i to mi w zupełności wystarcza ????

Jest to dobry produkt ale nie do częstego użytku ???? lepiej sprawdzi się na pewno osobą z bardzo suchymi włosami ☺️

Świetna

Kupimy w cenię promocyjnej i jestem mega zadowolony. Wygodne opakowanie w tubce .

Serum łatwo się aplikuje i zdecydowanie jest skuteczne. Serum nawilża, regeneruje włosy. Są lśniące i wygładzone zdecydowanie nie puszą się już po jednym zastosowaniu widać poprawę. Po zastosowaniu łatwiej rozczesuje się oraz są sypkie , nie zauważyłam odstających kosmyków.

Serum nie obciąża włosów. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem.

Zmiany na plus

Serum ma przyjemną konsystencje, łatwo rozprowadza się na włosach, jest bogate w kosnsytencji i skladzie, tak wiec nie trzeba go wiele. Dzięki temu jest wydajne.
Zapach delikatny, kosmetyczny.
Co do działania to zmiany jak najbardziej na plus. Włosy miękkie, łatwo się rozczesują. Bardziej się błyszczą.

Super kupię ponownie

Mam włosy średnio porowate, cienkie oraz proste, dodatkowo zniszczone farbawniem. Tak więć są to włosy specjalnej troski ;)

Serum jest zapakowane w standardowe opakowanie z otwarciem typu klik. Konsystencja średnio gęsta, zapach fajny, podoba mi się.

Jeśli chodzi o efekty to odżywka
wygładziła włosy
poradziła sobie z plątaniem oraz ułatwiła rozczesanie
dodała połysku
włosy stały sie miękkie
mam wrażenie, ze końcowki też sie mniej rozdwająją

Podsmumowując, super na pewno kupię ponownie.

Jeden z lepszych do pielęgnacji na co dzien

Oj wiele już opakowań tego serum do włosów zużyłam. Towarzyszy mi nieustannie od wielu już lat. Odżywkę kupuje jako pewniaka na którego zawsze można liczyć. Czasami lubie wypróbować cos innego, jednak jeśli nie wiem co mam kupić albo jeśli nie mam ochoty na nowe testy to zawsze biorę regenerum razem w komplecie z szamponem.
Ma świetne działanie na włosy, wygładza i dyscyplinuje. Bardzo przyjemna i szybka w użyciu, ogólnie efekt jest bardzo szybki, nie trzeba siedzieć 10 minut z serum na włosach, stosuje je do codziennego mycia. Fajnie wygładza włosy, poprawia ich kondycję.
Jeden z lepszych kosmetyków do pielęgnacji włosów na co dzień.

Lepszy rezultat po dłuższym nałożeniu

Odżywka super sprawdza się w połączeniu z szamponem z tej samej serii, ale rownież i solo :) Włosy ładnie się rozczesują po jej zmyciu. Poza tym mają delikatny ładny zapach.
Moim zdaniem w 100% spełnia wszystkie obietnice producenta.

Ogólnie polecam nakładać odżywkę na włosy na dłużej, na przykład jak robicie sobie kąpiel w wannie. P o takim dłuższym nałożeniu rezultat jest o wiele lepszy.

Nie trzeba długo trzymać na włosach

Serum kupiłam w zestawie z szamponem. Fajne opakowanie. Można stawiać na zamknięciu, dzięki temu produkt spływa na dól i aplikacja jest wygodna, można zużyć praktycznie do końca. Jest to jedna z odżywek które nie obciążają moich cienkich i delikatnych włosów. Nakładam mniej więcej od połowy włosów do samego dołu ( mam bardzo długie włosy). Są puszyste, odżywione, ładniej się błyszczą. Nie zauważyłam większego przetłuszczania się podczas stosowania.
Fajnie wygłądza niesforne końcówki, rozczesywanie po jej nałożeniu to bajka.
Zapach też ok, nie jest to jakiś efekt wow, ale ładny jest.
Nie trzeba też długo trzymać jej na włosach aby zobaczyć efekt.

Skusiłam się wreszcie

Szczerze to nie wiem czemu wcześniej nie sięgnęłam po tę odżywkę, pomimo tego, ze kilka razy mnie kusiło aby ją wziąć. W końcu jednak postanowiłam spróbować oraz nie zawiodłam się na niej :)

Zalety
wydajna
ładna szata graficzna
przyjemny zapach
lekka, dobrze się zmywa, nie obciąża włosów. ale mam wrażenie, ze wnika w strukturę oraz je odbudowuje
nie obciąża włosów
nie przetłuszcza
niewysoka cena

Nawilżenie, wygładzenie, odżywienie

Daję 5. Za tak niską cenę to to serum do włosów jest rewelacyjne. Przede wszystkim robi ,,coś" z włosami. NO i jakość i efekty jest zdecydowanie lepsza niż w przypadku typowych drogeryjnych odżywek do włosów. Pomimo tego, ze wcale nie jest dużo droższe.
Włosy po użyciu są dociążone, ale nie są obciążone. Są lekkie, dobrze sie rozczesują. Nabrały z czasem zdrowego połysku.

Odżywka bardzo wydajna i kremowa. Mniej jej wystarcza aby pokryć całe włosy oraz uzyskać dobry efekt.

Zbawienne rezultaty

Serum do włosów wypada zdecydowanie najlepiej w połączeniu z szamponem z tej samej serii ale nawet solo chętnie bym po niego sięgała :)
Dobrze wypłukuje się z włosów, nie obciaża ich jednocześnie odżywiając oraz nawilżając.
Włosy są mega przyjemne w dotyku - rozczesywanie na mokro stało się przyjemnośćią.
Poza tym z każdym tygodniem stosowania widziałam jak zbawienny efekt daje w przypadku moich włosów.

warto jest dać szansę

Udało się mocno zregenerować oraz jednoczesnie nawilżyć moje suche oraz farbowane włosy. Oczywiśćie efektów nie zobaczycie od razu ale trzeba stosować odżywkę przez dłuższy czas.
Staram się przy tym trzymać ją na włosach minimum te kilka minut bo wtedy dopiero działąnie jest skuteczne.
Konsystencja przyjemna, zapach również. Pierwsze co rzuca się w oczy to lepsze nawilżenie włosów, wygłądzenie. Włosy wygladają na dociążone, ale nie są obciążone, tak więc po wysuszeniu są sypkie nie zbijają się w strączki. Do serum wracam od prawie 2 lat regularnie, kiedy moje włosy są w gorszej kondycji a ja nie chcę ich ścinać :) Dzięki temu jestem w stanie w miarę krótkim czasie poprawić ich wyglad.