Pupa, Active Light Skin Foundation (Beztłuszczowy podkład do twarzy)

Powiększ Pupa, Active Light Skin Foundation (Beztłuszczowy podkład do twarzy)

Zgłoszony przez błękitna1987

Beztłuszczowa lekka formuła wzbogacona o cząsteczki odbijające światło optycznie koryguje wszelkie niedoskonałości skóry sprawiając,że cera wygląda świeżo i promiennie przez cały dzień. Zawiera wyciąg z niebieskiego lotosu o właściwościach antyoksydacyjnych oraz nawilżający wyciąg z malwy.
Podkład o kryciu delikatnym do średniego.
Testowany dermatologicznie.

• nietrwały
  • Generalnie jest to fajny,przyjemny podkład,o kilku plusach i minusach
    Na nie:
    -trochę się utlenia
    -nie jest trwały,nie wytrzymuje nawet 8 godzin
    -trochę się klei na buzi

Na tak:
    -dobrze się rozprowadza
    -ładnie wygląda na buzi
    -dobrze wyrównuje koloryt,ujednolica cere
    -nie wysusza

być może lepiej współgrałbym z bazą,jednak ja takowych nie lubię używać Żałuję,że taki nietrwały,w innym wypadku prawdopodobnie bym do niego wróciła.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny efekt, ale nie
  • Podkład dostałam w prezencie, najjaśniejszy bodaj odcień - 010, na okres jesienno-zimowy, kiedy nie ma dużych mrozów kolor jak najbardziej ok.

Opakowanie z pompką, ok. Lubię taki wariant.

Konsystencja podkładu płynna, ale nie mocno lejąca, aplikacja moim zdaniem bezproblemowa, choć podkład jest raczej z tych szybciej zastygających, nie daje jednak pudrowego wykończenia.

Dobrze aplikuje się przy pomocy pędzla typu "szpachla" z syntetycznego włosia (Inglot, Hakuro).

Krycie jest ok, ja nie mam specjalnie niczego do ukrycia, prócz cieni pod oczami, ale od tego korektor jest. Podkład nie uczula i nie zapycha.

Nie mam najmniejszych problemów z ciemnieniem jego na twarzy, ładnie rozświetla i odbija światło.

Rzeczywiście jest lekki, daje efekt rozświetlonej (nie ma drobinek) i wypoczętej skóry.

Jedyne co mam mu do zarzucenia to fakt, że ok 2-3 godziny po aplikacji świecę się jak latarnia na Helu, a nie mam tłustej cery, tylko mieszaną, a w okresie jesienno-zimowym nawet idzie w kierunku suchej, z uwagi na ogrzewanie. Muszę kilka razy dziennie matowić pudrem transparentnym, a dobry podkład powinien trzymać się cały dzień.

Kwestią sporną jest też zapach, rzecz gustu, dla mnie pachnie jak świeczki, ale na szczęście po nałożeniu na twarz, zapach znika.

Osoby z cerą tłustą powinny omijać go szerokim łukiem.

Ja nie kupię go ponownie, właśnie ze względu na to świecenie, jeśli świecę się w zimie, to latem na pewno będzie jeszcze gorzej.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Non per me...
  • Marka Pupa podobnie jak Collistar wywodzi się z Italii stąd też śmiem sądzić, że swoje produkty dostosowuję do typu urody swoich rodaczek jako głównych odbiorców. Po pierwsze kolorystyka jest nie dla mnie- bardzo uboga głównie skierowana do cer śniadych, oliwkowych czyli południowych, cieżko dobrać odcień jasny, porcelanowy, słowiański ale jeśli uda nam się to cudem to i tak podkład w miarę upływu dnia utleni się i pociemnieje. Dzieje się tak za równo z Pupą i Collistarem. Mam odcień najjaśniejszy i o ile jestem zadowolona z krycia to fakt, że podkład po godzinie zaczyna zmieniać ton bardzo mnie irytuje. Szkoda bo uważam że ten produkt ma potencjał. Niestety jego pole działania ograniczy się zaledwie do opalonych cer, którym nawet jak pociemnieje fluid nie jest to tak widoczne jak u bladziocha. A biorąc pod uwagę, że obecnie jest zima i słońca jak na lekarstwo, raczej nie będę w stanie go zużyć..Pupka pomyśl trochę o bladziochach PREGO...!Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: próbka 5ml

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm srednie odczucie
  • Uzywam tego podkladu od miesiaca czasu, kolor pieknie sie wtapia, ladnie kryje( mam cere malo problematyczna ale jest mieszana) i na buzi potrafi ladnie sie trzymac przez dobre kilka godzin.Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: jedno
    Jednak po miesiacu zaczely mi wyskakiwac pryszcze na brodzie i na czole, czego wczesniej nie mialam eh nie polecam!

Chcesz pochwalić suonko82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda, że się utlenia
  • + plus za jasny odcień, 010 jest jaśniutki i dopasowuje się do karnacji
    + ładnie się wtapia, nie tworzy maski
    + kryje przyzwoicie, ale jest lekki

Jak konsultantka w drogerii mnie nim pomalowała, byłam zachwycona. Nie było go widać na buzi, wyglądałam promiennie i ślicznie. No i odcień, nie jest łatwo dorwać coś jasnego i niewpadającego w róż. Konsystencja ok.
    Wolałam jednak pochodzić z nim chwilę i sprawdzić jak się zachowuje.
    Jakie było moje zaskoczenie, gdy w ciągu dnia spojrzałam w lustro i zobaczyłam pomarańczę na twarzy!
    Po prostu utlenił się, ściemniał spokojnie o ton, półtorej. Nie rzuca się to w oczy z drugiego końca ulicy, ale i tak widać
    a już myślałam, że dorwałam ideał ;/

Używam tego produktu od: testy w D
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić anxann za czytelną i pomocną recenzję?