Soraya, So Pretty! Piękne Ciało, Balsam do ciała `Milkberry `

Powiększ Soraya, So Pretty! Piękne Ciało, Balsam do ciała `Milkberry `

Zgłoszony przez klio69

Balsam zapewnia absolutną przyjemność podczas stosowania oraz poprawę wyglądu skóry, która staje się nawilżona, wygładzona, miła w dotyku i pachnąca. Zawarty w nim koktajl składników odżywczych działa intensywnie regenerująco, zmniejsza suchość naskórka, poprawia komfort nawet suchej i delikatnej skóry.

• Balsam kryzysowy
  • Balsam kupiłam głównie ze względu na ładny zapach. Po kilku użyciach zapach ten zaczął mi jednak przeszkadzać. Okazał się on na tyle silny, że używanie kosmetyku przestało być przyjemnością. Co więcej, o ile konsystencja kosmetyku jest zadowalająca, po nałożeniu na skórę balsam pozostawia po sobie lepki film i uczucie naciągniętej skóry.

Jak ktoś wcześniej wspomniał - balsam w żaden sposób nie wpływa na poprawę stanu skóry.

Chcesz pochwalić ahsen za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Chociaż balsam sam w sobie nie jest najgorszy, to jednak spodziewałam się czegoś lepszego. Zapach w butelce bardzo fajny owocowy, na skórze już mnie draznił. Butelka bardzo ładna, jednak przez ten fantazyjny czarny zatrzask ciężko postawić butelkę "na głowie', żeby wydobyć resztę balsamu z butelki. Wchłania się też dłuższą chwilę.
    Więcej go nie kupię.

Chcesz pochwalić anusia 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY
  • TEN BALSAM JEST IDEALNY
    PLUSY:
    +zapach
    +nawilżenie
    +odżywienie
    +skóra ładnie pachnie
    +300 ml
    +ładne opakowanie
    +poręczne opakowanie
    MINUSY:
    -niektórym moze się nie podobać zapach( moja mama go nienawidzi i uważa, ze jest bardzo chemiczny)
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Olka4000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Kupiłam, bo ładna butelka. Tak, wyjątkowo ładnie wygląda na półce.
    Nie zauważyłam by ten balsam robił cokolwiek, nie nawilża jakoś specjalnie, ani też nie szkodzi. Taki w sumie przeciętny.

Za co odjęłam tyle gwiazdek? Zapach. Miał być, ładny, mleczno-owocowy. I jest taki, przez chwilę. Po jakimś czasie nawet nie tyle co czuć chemię, bo trudno o kosmetyk bez tego, ale... on zwyczajnie śmierdzi nutą kocich sików (moje skojarzenie). Przy czym dość wydajny, spora butelka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Ratte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
    +wygładza
    +nawilża
    +nie podrażnia
    +dość szybko się wchłania

Wędruje do moich ulubionych balsamów.

Chcesz pochwalić natalia1183 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Balsam nie nawilża, jest bardzo rzadki.

Zalety:
    +opakowanie (ładne, wygodne, szczelne)
    +zapach (malinowy, słodki, dość chemiczny)
    +szybko się wchłania

Wady:
    -konsystencja (za rzadka)
    -ciężko się rozprowadza na skórze
    -nie nawilża
    -nie wygładza
    -nie regeneruje
    -nie łagodzi podrażnień (np. po depilacji)

Balsam nie wpływa na stan skóry.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nienawilżający śmierdziel
  • Czytam opinie i w zdumienie mnie wprawia fakt że wszystkim recenzentkom podoba się zapach
    Kupiłam balsam na przecenie, mazidła do ciała tej firmy nigdy mnie nie przekonywały i ten balsam tylko utwierdził mnie że należy się trzymać od tej firmy z daleka jeśli chodzi o pielęgnację ciała.

Podstawowa sprawa ZAPACH- którym tak się wszyscy zachwycają mnie przyprawia o ból głowy. Nie umywa się do cudownej i naturalnie pachnącej malinowej serii Yves Rocher. W tym balsamie mamy do czynienia z ohydną, bardzo intensywną, na maksa chemiczną sztuczną pseudo maliną. Jak na złość zapach dłuugo utrzymuje się na ciele ;-P

Wybaczyłam bym jednak ten zapach gdyby balsam dobrze nawilżał i zmiękczał skórę. A ten co? Wręcz wysusza, pierwszy raz balsam nie tylko nic a nic nie nawilżył a przesuszył mi nogi bo to je głównie smarowałam.

Oprócz wysuszenia zafundował mi jednocześnie wypryski na dekolcie i plecach chyba ze względu na parafinę na drugim miejscu w składzie.

Konsystencja jest gęsta, kremowa. Wystarczy niewielka ilość na nasmarowanie kończyn i tułowia

Dosyć długo sie wchłania, przy smarowaniu lekko się maże. Skóra na jakieś 2/3 godzinki zmiękcza się i SPRAWIA wrażenie nawilżonej. Później zawsze odnotowuję gorsze przesuszenie (???)

Opakowanie spore, ekonomiczne. Dizajn infantylny dość- róż, serduszka, sama słodycz...

PLUSY:
    -cena
    -wydajność
    -zapach długo utrzymuje się, na plus o ile się on podoba
    -chwilowo wygładza (bardzo chwilowo ;-P)

MINUSY:
    -paskudny zapach chemicznej "maliny"
    -nie nawilża
    -zapycha
    -maże się
    -długo się wchłania

never again sorayo
    Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić iamsolucky za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda, że ma parafinę
  • Nie przepadam za produktami z parafiną. Ten balsam przywiozła moja siostra (sama bym go nie kupiła ze względu na zawartość parafiny) no i tak już został. Uważam, że balsam dobrze nawilża nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy. Dobrze się rozprowadza i ma odpowiednią konsystencję. Zapach jest uroczy, mleczno owocowy. Mi się podoba. Jest wydajny i ma przyjemne dla oka opakowanie w serduszka Można wypróbować.

Używam tego produktu od: kilku mniesięcy na przemian z innymi balsamami

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych !!
  • Mój ideał, ulubienieć i faworyt. Zawsze do niego powracam.

+ zapach mmmmmmm <3
    + nawilża
    + rozświetla
    + skóra jest taka gładka <3
    + cena
    + wydajność
    + konsystencja ( nie jest tępy, taki w sam raz się rozsmarowujący )
    + poręczne opakowanie

Chcesz pochwalić Malinowa_Lova za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie pachnie , nic więcej
  • Balsam ładnie pachnie , ma w porządku konsystencje, ale nic nie robi . Po posmarowaniu się tym balsamem mam wrażenie jakbym się nim nie posmarowała , nie nawilża , a co dopiero mówić o regeneracji i odżywieniu.
    Porażka
    Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkaowanie

Chcesz pochwalić Kamisku za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij