W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Avon, Extra Lasting Eye Liner (Supertrwa造 eyeliner w p造nie)

Powi瘯sz Avon, Extra Lasting Eye Liner (Supertrwa造 eyeliner w p造nie)

Zg這szony przez b喚kitna1987

Supertrwa造 eyeliner w p造nie. Ultradelikatna elastyczna ko鎍闚ka zapewnia maksymaln precyzj podczas aplikacji. Rysuje wyra幡e kreski o intensywnych kolorach. Jest odporny na 軼ieranie i rozmazywanie.
Wyst瘼uje w dw鏂h odcieniach: `Black` i `Bronze`.

Cena: 32z / 1,5ml

• calkiem, calkiem....
  • Jestem raczej natak co dotego produktu, ale nie powiedzialabym ze jest Super trwaly, wlasnie wydaje mi sie ze trwalosc to jego wada, ale ogolnie maluje sie nim dobrzei ladnie wyglada

Plusy:
    Latwosc malowania
    Raz dostalam komplement ze sie mieni w 鈍ietle co uznaje za zalete
    Gleboka czern
    Dosc wydajny

Minusy:
    Szybko sie 軼iera
    Czasem trzeba dwa razy pomalowac dla lepszego efektu

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Anjjjja za czyteln i pomocn recenzj?
  • i tak i nie
  • Kupi豉m ten eyeliner ze wzgl璠u na obiecan przez producenta trwa這嗆, gdy eyelinery maj na mojej powiece tendencj do znikania i rozmazywania si. Ponadto skusi mnie aplikator w formie g帳eczki.

Przy pierwszym u篡ciu by豉m nieco zawiedziona, gdy eyeliner bardzo szybko pop瘯a mi na powiece i zacz掖 si kruszy. Kosmetyk zupe軟ie inaczej zachowuje si jednak przy u篡ciu matuj帷ej bazy pod cienie (tu tak瞠 polecam t z Avon), w豉軼iwie mo積a powiedzie, 瞠 trzyma si caly dzie.

Niestety jak dla do嗆 du篡m minusem jest to, ze po wyschnieciu nabiera konsystencji gumy i ci瞛ko go usunac z pomalowanych przypadkiem rzes lub w czasie wieczornego demakijazu, czesto konczy si to wyrwaniem kilku rzes. Plyn micelarny, ktorego uzywam, nie rozpuszcza go, jedynie "odkleja" w kawalkach od powieki.

Aplikator jak najbardziej si sprawdzi.

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku.

U篡wam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: nieca貫 jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali kamoleon za czyteln i pomocn recenzj?
  • jak dla mnie supertrwa造
  • Naprawd supertrwa造, g喚boka czer, nie zmienia konsystencji. Kupi豉m go p馧 roku temu i mam go do tej pory, poniewa cz瘰to go nie u篡wam. Jest 鈍ietny, cho jak dla mnie idealnie cienkiej kreski nie da si zrobi a ja tylko cienkie mog mie bo mam ma貫 oczy.U篡wam tego produktu od: P馧 roku Ilo嗆 zu篡tych opakowa: To moje pierwsze opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Justyna0501 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Maj帷 w pami璚i dwa niewypa造 z eyelinerami z Avonu, kupowa豉m go z lekkim niepokojem, ale okaza si on zupe軟ie bezpodstawny

Zako鎍zony jest mi瘯k g帳eczk, przyzwyczajona do p璠zelk闚 stwierdzam, z nieukrywanym zdziwieniem, 瞠 znacznie wygodniej maluje si nim kreski.

M鎩 odcie to czer - i tym razem mnie nie ok豉mali Dobrze si nak豉da, ma idealn konsystencj, wystarczy przejecha raz g帳eczk po powiece, 瞠by uzyska pi瘯ny intensywny kolor - i nie ma tu miejsca dla szaro軼i.

Trwa這嗆 - naprawd jestem zachwycona, trzyma si od rana do wieczora w niemal瞠 idealnym stanie. Czasami zetr sobie ko鎍闚k kreski z wewn皻rznej strony powieki, wieczorem, kiedy jestem po ca造m dniu pracy i przecieram odruchowo oczy ze zm璚zenia, ale to oczywi軼ie nie zasada.

ζgodny - mam wra磧iwe oczy, a ten produkt nie robi mi krzywdy.

Wydajny - 瞠by namalowa dwie kreski, z poprawkami, wystarczy mi jedno, g鏎a dwa lekkie zamoczenia ko鎍闚ki g帳eczki w atramencie.

Nie wysycha - mam ju go dosy d逝go i przebywa w r騜nych warunkach, a konsystencja nadal jest taka sama.

Jak cena ma si do jako軼i? Mimo i ceny s r騜ne, ja da豉m za niego 17 z - i naprawd nie 瘸逝j, my郵, 瞠 cena jest odpowiednia, z pewno軼i to nie m鎩 ostatni zakup

U篡wam tego produktu od: 1,5 miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1/4 pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali haravelle za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bronze
  • lubi kosmetyki z avonu, wiele bardzo mi przypasowa這. jednak co do avonowych eyeliner闚 to za grosz nie mam do tej firmy w tej kwestii zaufania. nas逝cha豉m si wiele o ich beznadziejnych pisakach, nawet osobi軼ie uzywa豉m u kole瘸nki taki ktory by niewypa貫m...Ale jak to u kobiet bywa-skusi豉 mnie promocja. Kubi豉m odcie bronze (mi豉 odmiana bo na codzie stawiam na czarny kolor). Produkt baaardzo mi這 mnie zaskoczy. Jest to eyeliner ktory spokojnie moge poleci klientkom avonu.
    Zap豉ci豉m za niego jakie 10-12z w pomocji dla konsultantek i za tyle uwa瘸m 瞠 jest super....17z z proocji katalogowej te bym da豉...ale powy瞠j 20z to ju sie by nie op豉ca這 zap豉ci.
    Produkt ma tak mi瘯k tr鎩k徠n gabk...Na pocz徠ku my郵a豉m 瞠 nie dam rady tym czym si pomalowa(na codzie wybieram te z p璠zlami) ale nieee.....g帳ka o dziwo bardzo u豉twia malowanie kreski do tego jest mi瘯ka wiec nie podra積ia oka. Chyba nawet na te g帳ki si przestawie z p璠zelk闚. Kreseczki wychodz 鈍ietne cieniutkie, dziubek-jask馧k te daje rade tym zrobi. Rozczarowa mnie 寮ziebko kolor!! My郵a豉m 瞠 b璠zie to zwyk造 br您 albo ciemny br您 a tu mam miedziano-ciep這-z這ty br您 kt鏎y ju do ka盥ego makija簑 nie pasuje. My郵a豉m 瞠 przy zwyk造m ciemnobr您owym b璠 mog豉 u篡wa go jako uniwersalnego koloru dla blondynki na co dzie do ka盥ego makija簑(zamiast mocnej czerni). Co do trwa這軼i jestem nie mog mu nic zarzuci.Jest trwa造. Po wyschni璚iu trzyma mi si na cieniu w niezmienionym stanie do demakija簑, ale na go貫j sk鏎ze nie probowa豉m.Jesdnak odczuwam t trwa這嗆 jako standardow bo m鎩 golden rose ma tak samo a nie jest nazwany jako "extralasting". nazwa lekko naci庵ana.
    Konsystencja. Wodnista. maluj帷 kresk mamy wra瞠nie 瞠 kolor nie pokry skry i bed prze鈍ity-trzeba po prostu odczeka chwil a zaschnie wtdy kolor nabiera nieprze廝oczysto軼i i okazuje si 瞠 jednak dobrze pokry powiek -niema prze鈍it闚 a kolor jest wyra幡y....podobny proces wysychania i nabierania kolor闚 ma kobaltowy eyeliner z wibo.
    Wada jest - tusz zasycha. Po tygodniu nieu篡wania w oko這 otworku stworzy豉 si skorupa..to znak 瞠 szybko b璠zie na wysycha w opakowaniu.
    Polecam. Jestem z niego zadowolona. Ma pi瘯ny kolor jest niew徠pliwie trwa造 i nie podra積ia mojego bardzo wra磧iwego oka. Do tego 豉two nim namalowa wyprofilowane kreseczki. Ten produkt uda si firmie avon. mam ochot dokupi czarny. Polecam z czystym sercem.
    U篡wam tego produktu od: miesi帷a, 2 nie pami皻am...
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1 opakowania-br您owego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Sweet_Jelly za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mo瞠 by
  • Kolejny kosmetyk z Avonu. Musz napisa, 瞠 ju taki supertrwa造 eyeliner by reklamowany, tylko w innej formie (jako Avon, Perfect Wear, Extralasting Liquid Eye Liner Pen (Supertrwa造 eyeliner) ) i okaza si kompletn klap. By on bardzo wodnisty, kolor czarny by bardziej zbli穎ny do szarego ni do czarnego i 豉two si rozmazywa.
    Jednak nie podda豉m si i postanowi豉m zakupi eyeliner w tej oto formie. Musz powiedzie, i zawiod豉m si co do trwa這軼i produktu. Po tygodniu u篡wania, gdy tylko malowa豉m na powiece kreski - po jakim czasie one 'p瘯a造'. Nie jestem z tego zadowolona, jednak gdy kreski by造 bardzo cieniutkie 'p瘯anie' nie nast徙i這.
    Kolejna sprawa to odcie. Kolor czarny si zgadza nie ma, 瘸dnej szaro軼i - sama czer, co mnie pozytywnie zaskoczy這.
    Je郵i chodzi o cen, to kupi豉m go w promocji w Avonie po ok 17 z, ju dok豉dnie nie pami皻am. Ale 35z bym za niego nigdy nie da豉!
    Moje odczucia co do tego produkty s mieszane. Nie wiem czy zakupi go jeszcze raz. Czas poka瞠 : ]

U篡wam tego produktu od: 2 tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Malinlina za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij