Stiefel, Physiogel, Krem nawilżający do twarzy

Powiększ Stiefel, Physiogel, Krem nawilżający do twarzy

Zgłoszony przez bulineek91

Physiogel Krem nawilżający do twarzy to wyjątkowy krem o unikalnej strukturze DMS (Derma-Membrane-Structure). Dzięki temu krem wnikając w naskórek pomaga w odbudowaniu bariery lipidowej skóry, zapewniając długotrwały efekt nawilżenia oraz ochronę skóry przed działaniem czynników drażniących. Nie zatyka porów, nie zawiera substancji alergizujących takich jak: konserwanty, substancje zapachowe i barwniki.

Skład: Aqua, Caprylic Triglyceride, Glycerin, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera, Hydrogenated Lecithin, Butyrospermum Parkii, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Carbomer, Ceramide 3.

• Użytkownik
    Chwalona: 14 raz(y)
  • Ja już straciłam do niego cierpliwość
  • Ten krem to wielkie rozczarowanie. Straciłam już do niego cierpliwość.
    Kupiłam go w zestawie z emulsją myjącą do twarzy. Emulsja była świetna, skończyła mi się już wieki temu, więc ten krem postanowiłam jednak wymęczyć.

Ponieważ nie sprawdzał sie na początku odstawiłam go bo myślałam, że wrócę do niego jak cera mi się uspokoi. Jednak nie.
    Potem stwierdziłam, że w takim razie na noc będę go stosować. No nie. Potem stwierdziłam, że może za dużo go nakładam bo trzeba malutko tylko muśnąć buźkę. Też nie. Beznadziejny efekt jest taki sam niezależnie od ilości nałożonego produktu.

Za każdym razem jak do niego wracam to jest coraz gorzej.

Zostawia na mojej twarzy tłusty film, nie wchłania się, zapycha. Jak nałożę go na noc rano budzę się ze świecącą twarzą, którą zaraz muszę umyć.

Pod makijaż się nie nadaje bo mi poprostu nie wysycha i na co ja mam podkład kłaść? Na masło?
    Bleee !
    Ogólnie - stosowanie go nie jest przyjemnością i nie widzę żadnej poprawy czy nawilżenia mojej cery.

Szkoda bo emulsja myjąca była rewelacyjna. Może za emulsje krem dostanie odemnie gwiazdkę
    Dla obu produktów niestety wielkim minusem jest ich cena. 45 zł i ciągle rośnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/30 ml

Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potforny zapychacz

• Krem kupiłam z polecenia koleżanki gdy moja skóra była zrobiła się starsznie przesuszona po opalaniu.

Zacznę od plusów:

Wygodne opakowanie, brak zapachu ( nie lubię gdy krem do twarzy pachnie)

i to by było na tyle....krem pozostawia na twarzy lepką, tłustą powłokę ( dlatego też stosowałam go na noc). Moja skóra nie ma arcy wielkich skłonności do zapychania a na 3 dzień obudziłam się z wysypem zaskórników.

Zdecydowanie nie polecam na twarz, do ciała sprawdza się rewelacyjnie, do pięt tak samo

Używam tego produktu od: kilku mies
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Arissable za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry - co do tego nie mam wątpliwości
  • Parę miesięcy uratował moją ekstremalnie suchą i odwodnioną skórę, nic poza tym kremem nie sprawiło ze pozbyłam się uczucia ściągnięcia i suchości.
    Wtedy dostałby 5/5 mimo ze zapłaciłam za niego prawie 50zł, bo był idealny, nawilżenie pierwsza klasa, dobry nawet pod makijaż, hipoalergiczny więc o podrażnieniu nie ma mowy, nie zapchał, robił to czego oczekiwałam, ale teraz albo skóra się do niego przyzwyczaiła albo przestał być tak dobry (kupiłam nowe opakowanie).
    Odstawiłam go na razie i za kilka tygodni znowu zacznę używać i mam nadzieje ze będzie znowu dobrze.
    Tak czy inaczej, polecam go, jeżeli szukacie dobrego nawilżenia.

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za nawilżenie
  • Super kremik, który w końcu nawilża, a nie zapycha
    Nadaje się tylko na noc lub na zimę, bo wydaje mi się że na dzień może być za tłusty, za ciężki, pozostawia film.
    Ale ja i tak go sobie chwale
    Twarz po nim jest miękka, gładka i mega nawilżona.
    Krem starcza na długo, bo wystarcz odrobina by pokrył ładnie twarz Krem nie podrażnia i nie zapycha.
    Minusem jest niestety cena
    POLECAM!

Używam tego produktu od: 4 MIESIĄCE
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • grubymi nićmi szyte
  • Mam skórę wrażliwą. A nawet szczególnie wrażliwą. Krem ten kupiłam za 45zł i zgodnie z opisem na opakowaniu liczyłam na "łagodne potraktowanie".
    Krem jest gęsty, nie wchłania się do końca. Pozostawia film, który nie przeszkadzał mi zupełnie na buzi (nawet był wskazany), ale pozostawał również na dłoniach powodując bardzo nieprzyjemne wrażenie czegoś śliskiego i tępego za razem. Właściwości nawilżające ma dość przeciętne, ale nie mogę powiedzieć, że ich nie ma wcale. Szkoda, że nie jest to nawilżenie długotrwałe, raczej do pierwszego kontaktu z wodą.
    Wszystko byłoby w porządku gdyby nie 2 wady tego kremu, które go skreślają. Gdyby był tańszy już dawno bym go wyrzuciła. Po pierwsze - śmierdzi. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to produkt bez dodatków zapachowych, ale ten krem śmierdzi wyjątkowo chemicznie. Po drugie - wcale nie jest łagodny. Na podrażnionej skórze piecze tak, jakby miał zeżreć wszystko do gołej kości. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.
    Używałam go dzielnie przez miesiąc na twarz, ale nie widzę wcale poprawy w kondycji skóry. Używałam go również do ciała (żeby szybciej skończyć). Kiedy już nic się nie dało wycisnąć z twardej tuby - rozcięłam ją. Okazało się, że wewnątrz jest jeszcze bardzo dużo kremu! Spokojnie wystarczyłoby na miesiąc używania (jeśli stosować go tylko do twarzy). Niestety smarowidło w nieszczelnej tubie bardzo szybko zgęstniało i musiałam wszystko wyrzucić.

Nie polecam tego produktu osobom o stricte takim profilu skóry, do których krem ten jest skierowany, bo narobi więcej krzywdy niż pożytku.

Trzeba przyznać, że firma marketing ma niezły.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Najlepszy krem nawilżający. Skóra wspaniale go toleruje, bez problemu można go używać na powieki i pod oczy. Jako jedyny krem nawilżający niweluje drobne zmarszczki na mojej młodej cerze, które powstają przez stres i wysuszenie. Raczej nie zapycha. Pozostawia na skórze lekką, przyjemną warstewkę. Nie ma mowy, żeby uczulił, za to koi zmęczoną cerę. Jedynym minusem jest cena - w Superpharm 45 zł za 75 ml. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: dawna z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić mala_larwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • 1. plusy:
    - ładnie nawilża
    - wygładza cerę
    - nie zapycha
    - nie podrażnia
    - ma w miarę krótki skład w porównaniu do innych kremów
    - prawie ideał, ale:
    2. minusy:
    - niestety zostawia dość widoczny film na buzi. Najpierw myślałam, że za dużo produktu kładę na twarz i to przez to. Niestety bez względu na ilość ten krem się tak zachowuje. Póki co stosuję go głownie na noc. Na dzień nie jestem zwolenniczką połysku Póki co będę go kupować i polować na coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić kaja008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy! Niezastąpiony!
  • Od kiedy pani dermatolog wykryła u mnie trądzik różowaty nie rozstaję się z tym kremikiem. Jest niesamowity! Moja skóra odzyskała gładkość, jędrność i zdrowy wygląd.
    + cudownie nawilża
    + bezzapachowy
    + duża pojemność
    + wydajny- wystarczy odrobina ąby pokryć całą twarz
    + nadaje się pod makijaż
    - brak
    Polecam wszystkim przesuszonym, wrażliwym i alergicznym cerom! Naprawdę działa!

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 7 próbek 1,5 ml, rozpoczęłam pełnowymiarowy produkt

Chcesz pochwalić cycikKK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, treściwy.
  • Moja skóra jest normalna w kierunku mieszanej, ale w okresie grzewczym postanowiłam znaleźć na noc coś treściwego i porządnie nawilżającego. Dobrze trafiłam, krem świetnie spełnia swoje zadanie.

Konsystencja: typowo kremowa, średnio-gęsta, dość tłusta i treściwa.

Zalety:
    *głęboko i długotrwale nawilża skórę
    *nie zapycha porów, nie powoduje wyprysków
    *łatwo się rozprowadza
    *ratuje przesuszone np. przez mróz miejsca
    *natłuszcza skórę i likwiduje suche skórki
    *pozostawia na skórze lekką warstewkę ochronną dzięki czemu jest idealny na noc
    *w składzie kokos i masło shea
    *łagodny dla wrażliwców i alergików
    *dość wydajny

Neutralnie:
    *nie ma zapachu
    *cena - średnia półka

Wady:
    *raczej słabo dostępny
    *nie nadaje się pod makijaż (chyba, że przy bardzo suchej skórze)

Porządny krem, ale jeszcze lepiej pewnie sprawdzi się przy skórze suchej i wrażliwej. Ja jestem zadowolona, to mój zimowy ulubieniec Fajnie sprawdzi się na przykład na stoku dając skórze maksymalne nawilżenie i lekką barierę ochronną. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • KWC
    Dla mnie jest to najlepszy krem jaki może być (jak do tej pory). Mam skóre bardzo suchą, bardzo wrażliwą i skłonną do zapychania. Jedyny minus tego kremu jest taki, że nie można go zbyt długo używać, ponieważ niestety zacznie zapychać - przeładujemy skórę lub skóra może się tak przyzwyczaić do niego i rozleniwić, że zacznie się jeszcze bardziej przesuszać. Ja stosowałam go prawie rok i dopiero po tym czasie zaczęła mi szaleć skóra. Dlatego zalecam go używać w kryzysowych sytuacjach np. zimą albo gdy skóra jest podrażniona.

Plusy:
    - świetnie nawilża i delikatnie natłuszcza suchą skórę
    - nie powoduje podrażnień, koi
    - wygładza i regeneruje
    - cena jak na taką jakość jest badzo dobra wg mnie
    - bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, dobrze się rozprowadza

Minus:
    - nie zalecam stosować długotrwale ( o tym wspomniałam wyżej)

Generalnie polecam! To taki must have, ratunek dla skóry w kryzysowych sytuacjach. Teraz zimą stosuję ten intensywnie nawilżający, który również zrecenzuję.

Używam tego produktu od: prawie rok używałam, a teraz mam ten intensywnie nawilżający
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij