Physiogel, Hypoallergenic, Codziennie Nawilżanie, Krem nawilżający do twarzy

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Physiogel Krem nawilżający do twarzy to wyjątkowy krem o unikalnej strukturze DMS (Derma-Membrane-Structure). Dzięki temu krem wnikając w naskórek pomaga w odbudowaniu bariery lipidowej skóry, zapewniając długotrwały efekt nawilżenia oraz ochronę skóry przed działaniem czynników drażniących. Krem nawilżający do twarzy Physiogel nie zatyka porów, nie zawiera substancji alergizujących takich jak: konserwanty, substancje zapachowe i barwniki.

hipoalergiczna
w tubce
lekkie
emulsja
uniwersalne
nawilżające, ochronne, łagodzące
alergiczna / atopowa, wrażliwa

Doskonały do wrażliwej cery

Jakiś czas temu zmagałam się z dolegliwością polegającą na występywaniu suchych czerwonych plan na twarzy, aż do momentu, gdy Pani dermatolog poleciła mi krem Physiogel. Już po pierwszym zastosowaniu poczułam ulgę, na początku delikatnie mi skóra popiekała, jednak teraz wkońcu doprowdziłam ją do stanu normalnego. Teraz po nałożeniu pudru już nie wyglądam jak łuszczący się wąż. Jak dla Mnie jedyny i idealny krem do mojej twarzy. Polecam go osobom z wrażliwą cerą.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Dla osób z podrażnieniami i nie tylko

Krem jest bezzapachowy i ma bardzo delikatną konsystencje. Po rozprowadzeniu na skore daje uczucie świeżości i ukojenia. Twarz po nim jest miękka, gładka i nawilżona. Może byc stosowany do każdego rodzaju skory, najlepiej jednak sprawdzi się przy suchej i problematycznej.
Moja mama ma cerę skłonną do alergii wiec musi uważać jakich kremów używa. Dany krem przydał jej bardzo do gustu, nie powodując żadnego podrażnienia podczas bądź po użyciu. Z nim ustąpiła również często pojawiająca się opuchlizna twarzy i swędzenie szyi, Znajoma natomiast używała go podczas swojej kuracji dermatologicznej i krem sprawdził się idealnie. U osób skłonnych do zapychania lepiej byłoby nie używać kremu codziennie, a co 2 lub 3 dni.

Krem nawilżający z physiogel jest ekstra. Biorę go odkąd zaczęłam kurację izotekiem i bardzo dobrze radzi sobie z wysuszoną skórą twarzy. Nie wyskakują mi po nim żadne pryszcze, ani przebarwienia

Niestety rozczarowanie

Kupiłam, ponieważ wszędzie na temat tego kremu słyszę ochy i achy.
Moja skóra się z nim nie polubiła, może dlatego, że ta konsystencja nie przypadła mi do gustu, wolę treściwsze kremy.
Nie robi nic spektakularnego dla skóry, ani podstawowego.
Niestety dla mnie nie.

Król

Król kremów. Mam skórę wrażliwą, skłonną do zaczerwienien, wiecznie przesuszoną, kapryśną. Ten krem to ratunek w każdej sytuacji. Buźka jest mięciutka, a skóra sprężysta i nawodniona. Nie zapycha, a to u mnie rzadkość. Polecaaam. Bez zapachu, bez problemu. Używam tubkę za tubką.

Dobrze nawilża

Używałam tego kosmetyku gdy moja skóra była w bardzo złym stanie, przesuszona, zaczerwieniona i łuszcząca się.

Nawilża bardzo dobrze, ale całościowo mnie nie zachwycił. Ma nieładny zapach, zostawia na skórze tłustą warstwę i zapycha. Nie nadaje się pod makijaż.

Z zalet jest bardzo wydajny i niedrogi i tak jak pisałam wyżej, dobrze nawilża.

Nie kupię ponownie.

Mój bazowy krem

Mój ulubiony bazowy krem nawilżający do twarzy. Super nawilża, nie podrażnia, a wręcz łagodzi skórę. Nie raz uratował ją po zabiegach i eksperymentach kosmetycznych. Jest praktycznie bezzapachowy.

Dla mnie mistrz numer 1

Produkt jest boski, u mnie mega wydajny, a używam go 2 razy dziennie, szybciutko się rozprowadza, pięknie wchłania, dzięki niemu uratowałam moją barierę hydrolipidową, daje mega ukojenie na twarzy, uczucie gładkości, jest bezzapachowy, co dla niektórych może być istotne, fakt cena troszkę wysoka jak dla cebulowej Grażyny ale mimo wszystko spełnia moje oczekiwania i lecę już 3 opakowanie

Dobry produkt

Krem nawilżający do twarzy Physiogel Hypoallergenic codzienne nawilżanie to krem przy codziennym stosowaniu średnio wydajny, co jest na minus. Konsystencja gęsta, ale łatwo rozsmarować na twarzy, szybko się wchłania, ale zostawia lepką warstwę. W miarę dobrze nawilża i lekko koi skórę. Cena nie jest jakaś wysoka więc warto przetestować. Tłusta warstewka trochę mi przeszkadza, ale nie jest zły.

Całkiem przyjemny

Stosowałam krem na noc. Na dzień tylko czasami jak nie musiałam wychodzić z domu i nakładać makijażu, bo troszeczkę za bardzo się wyświecał. Myślę, że skóry suche powinny się z nim polubić. Dla mojej mieszanej cery konsystencja zbyt bogata, nie wchłaniał się do końca i zostawiał tłusty film. Ale jako nawilżacz na noc sprawdził się bardzo dobrze. Może jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo jest przede wszystkim bezpiecznym kremem. Nie podrażnia, nie zapycha, jest bezzapachowy, co dla mnie jest ogromnym plusem. Cena jak za taką pojemność też nie jest najgorsza.

KOCHAM !!!

To jest hit! Ten krem zmienił moją twarz. Chyba po raz pierwszy widzę to mocne nawilżenie w kremie. To jest ideał. Jeden krem pasuje mi na dzień i na noc. Mocno nawilża ale jest też lekki. Nie zapycha i nie tworzy na twarzy warstwy. Makijaż na nim wygląda przepięknie i utrzymuje się bardzo długo. Cena do jakości jest prześwietna, często jest na promocjach. Ideał ! Nie ma żadnych wad.

Sprawdza się pod makijaż

Krem bezzapachowy, nie podrażni raczej nikogo, bo jest niesamowicie delikatny. Ma lekką konsystencję. Dobrze nawilża. Nie przetłuszcza. Idealnie nadaje się pod makijaż. Zgrywa się z każdym moim podkładem. Jednak nie jest to krem idealny dla mnie, ponieważ prócz nawilżenia nie robi w zasadzie nic. A ja bym chciała działania przeciwzmarszczkowego,albo jakiegoś rozświetlenia skóry,cokolwiek. Jednak osobom z wrażliwą cerą mogę go spokojnie polecić. Na pewno nie zrobi nikomu krzywdy. Krem ma 75ml, ale wydajność ma kremu o pojemności 50ml.Cena ok.

Popsuł się

Używałam parę lat temu jako że miałam przesuszoną skórę i byłam bardzo zadowolona. Ogólnie nie mam teraz problemu z przesuszeniem, ale mam cerę wrażliwą i suchą na ogół. Kupiłam że z względu na swędzenie oczu, bo chce wyeliminować czynniki, które mogą to powodować. Jako że ten krem wydawał mi się sprawdzony i pomimo że jestem grupą, do której powinien trafiać nie sprawdza się. Po nim mam wrażenie że moja skóra jest ściągnięta/napięta, pomimo że skóra w dotyku jest mięciutka. W dodatku powoduje u mnie febre na ustach. Straciłam na niego tylko pieniądze.