Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała do skóry suchej i bardzo suchej

Zgłaszająca osoba: Smoczyca

Emulsja do ciała intensywnie nawilża przynosząc natychmiastową ulgę bardzo suchej skórze. Skuteczność potwierdzona klinicznie.
Natychmiastowa ulga:
- redukuje szorstkość i suchość skóry,
- skóra staje się bardziej miękka, gładka i odzyskuje komfort.
Długotrwała ochrona:
- intensywnie nawilża - 24 godzinne działanie,
- pomaga w utrzymaniu naturalnej zawartości wody w skórze,
- odbudowuje barierę ochronną skóry, zapobiegając utracie wody.
Doskonałe wchłanianie:
- nietłusta formuła nie pozostawia uczucia lepkości,
- szybko się wchłania, może być więc stosowana tuż przed nałożeniem ubrania.

Skład: Aqua, Glycerin, Distearyldimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Methylparaben, DMDM Hydantoin, Parfum.

Cena: 26 zł / 300 ml

• Bardzo przyjemny
  • Nie ma jakiegoś szczególnego zapachu, ale pięknie się wchłania.

Cena wysoka i niska, zależy dla kogo.

Ja uważam, że produkt wart swej ceny - ale im taniej, tym lepiej dla naszych portfeli.

Tak więc ja się zadowolę Kozim Mlekiem z Ziai za 10 zł, ponieważ uważam, że działanie jest zbliżone.

Ale sam w sobie produkt nawilża GENIALNIE.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Balsam radzi sobie doskanale z nawilżeniem skóry. Sprawia, że staje się ona gładka i bardziej delikatna. Nie daję pełnych 5 gwiazdek ponieważ nie do końca pasuje mi zapachJest on "talkowy" - taki specyficzny, ale nie ma tragedii.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Chcesz pochwalić jo_manh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Używałam tego balsamu zimą, gdy miałam dość mocno wysuszoną skórę.
    Emulsja świetnie poradziła sobie z tym problemem, już po pierwszym zastosowaniu odczułam różnicę.
    Niestety, ale w używaniu tego balsamu przeszkadzało mi to, że pozostawiał na ciele lepką warstwę i miał trochę nieprzyjemny zapach, który jak na złość długo utrzymywał się na skórze i ubraniach.
    Mimo tego, uważam, że warto zakupić ten balsam, gdyż naprawdę świetnie nawilża skórę.
    Plusem jest również wygodne opakowanie z pompką.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ariannan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Switny
  • Swietny balsam- nawilza, nie zostawia tlustej warstwy choc trzeba poczekac chwile az sei wchlonie. Wydajny- podczas 2 tygodniowych wakacji stosowalam 2 razy dziennie na cale cialo i spokojnie wystarczyl. Uratowal moja spieczona skore przed luszczeniem.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić pakulinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Opatrunek na moją skórę
  • Bez dwóch zdań najlepszy kosmetyk na moją skórę, mogę stosować cały rok - na mrozy, na lato, podczas wakacji, gdy skóra wysusza się od słońca też jest niezastąpiony!
    Wgl chciałabym zaznaczyć, że bardzo chwalę sobie kosmetyki Neutrogeny, gdyż cenę mają przystępną, a są jak z apteki.
    Ta emulsja długotrwale nawilża ( i naprawdę to czuć, komfort od razu, ustało swędzenie, nieprzyjemne ściągnięcie ), wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia tłustej warstwy, ma ładny delikatny zapach, starcza na długo, ma bardzo wygodne opakowanie z pompką, jak wspomniałam wcześniej - przystępną cenę. Nie drażni skóry, dobry dla wrażliwców , używam go także na dłonie, czy stopy.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Agiss2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kleik
  • Balsam moze i nawilża, ale okropnie się klei dlatego go skreslilam.
    W porównaniu do czerwonego garniera (ktory pięknie nawilża i idealnie sie wchlania) jest słabiutki.

Podkreślam, że mam bardzo suchą skórę i duże wymagania wiec możliwe, że u osób z normalna cerą będzie OK. U mnie natomiast sie nie sprawdził

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno - pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekarstwo
  • Emulsja mało wydajna i droga, ale skuteczna. Bez trudu uleczyła przesuszoną skórę łydek. Efekty były widoczne już po kilku zastosowaniach.

Konsystencja kleista i bogata, wchłania się szybko, ale pozostawia na skórze ( też trochę kleistą ) warstewkę ochronną.
    Zapach do zaakceptowania - trochę słodkawy, trochę chemiczny.
    Opakowanie zwyczajne, na szczęście wyposażone w dozownik.

Polecam jako lekarstwo na przesuszoną po zimie skórę. Najlepiej stosować na noc, bo na dzień emulsja jest zbyt ciężka.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klej biurowy
  • W emulsji nie widzę żadnych pozytywnych stron, chyba że jedynie etsteyczne opakowanie z pompką.

- słabo nawilża

- użyta nawet w minimalnej ilości kleji się niemiłosiernie

- po wpływem ciepła (np. od kołdrą ) spływa ze skóry (mimo, iż wcześniej wydaje się, że wchłonęła się), piżama klei się do skóry przez warswtę lepkiej, spłyniętej emulsji

- z klejem biurowym kojarzy się też zapach

Zdecydowanie NIE polecam.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: już nie używam

Chcesz pochwalić Hosenka* za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak sobie...
  • Ten kosmetyk raczej nie dla mnie. Niby duża butla, wystarcza na długo, ale przede wszystkim pozostawia lepiącą się skórę,masakra. Nienawidzę tego. Zapach może być, nie jest jakiś drażniący. Emulsja łągodzi suche partie skóry. Cena taka sobie.

Używam tego produktu od:już skończyłam

Chcesz pochwalić calineczka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Dobra emulsja. Ma przyjemną konsystencję i ładny zapach. Dobrze nawilża, ale jest mało wydajna. Trzeba użyć dość dużo kosmetyku, żeby uzyskać spodziewany efekt. Mimo tego w trzy tygodnie pomogła mojej przesuszonej skórze, bo na dłużej niestety nie wystarczyła. Szkoda, że jest taka droga i szybko się kończy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pegemene za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij