Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Intensywnie nawilżająca emulsja do ciała do skóry suchej i bardzo suchej

Zgłaszająca osoba: Smoczyca

Emulsja do ciała intensywnie nawilża przynosząc natychmiastową ulgę bardzo suchej skórze. Skuteczność potwierdzona klinicznie.
Natychmiastowa ulga:
- redukuje szorstkość i suchość skóry,
- skóra staje się bardziej miękka, gładka i odzyskuje komfort.
Długotrwała ochrona:
- intensywnie nawilża - 24 godzinne działanie,
- pomaga w utrzymaniu naturalnej zawartości wody w skórze,
- odbudowuje barierę ochronną skóry, zapobiegając utracie wody.
Doskonałe wchłanianie:
- nietłusta formuła nie pozostawia uczucia lepkości,
- szybko się wchłania, może być więc stosowana tuż przed nałożeniem ubrania.

Skład: Aqua, Glycerin, Distearyldimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Methylparaben, DMDM Hydantoin, Parfum.

Cena: 26 zł / 300 ml

• Bardzo przyjemny
  • Nie ma jakiegoś szczególnego zapachu, ale pięknie się wchłania.

Cena wysoka i niska, zależy dla kogo.

Ja uważam, że produkt wart swej ceny - ale im taniej, tym lepiej dla naszych portfeli.

Tak więc ja się zadowolę Kozim Mlekiem z Ziai za 10 zł, ponieważ uważam, że działanie jest zbliżone.

Ale sam w sobie produkt nawilża GENIALNIE.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Balsam radzi sobie doskanale z nawilżeniem skóry. Sprawia, że staje się ona gładka i bardziej delikatna. Nie daję pełnych 5 gwiazdek ponieważ nie do końca pasuje mi zapachJest on "talkowy" - taki specyficzny, ale nie ma tragedii.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Chcesz pochwalić jo_manh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Używałam tego balsamu zimą, gdy miałam dość mocno wysuszoną skórę.
    Emulsja świetnie poradziła sobie z tym problemem, już po pierwszym zastosowaniu odczułam różnicę.
    Niestety, ale w używaniu tego balsamu przeszkadzało mi to, że pozostawiał na ciele lepką warstwę i miał trochę nieprzyjemny zapach, który jak na złość długo utrzymywał się na skórze i ubraniach.
    Mimo tego, uważam, że warto zakupić ten balsam, gdyż naprawdę świetnie nawilża skórę.
    Plusem jest również wygodne opakowanie z pompką.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ariannan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Switny
  • Swietny balsam- nawilza, nie zostawia tlustej warstwy choc trzeba poczekac chwile az sei wchlonie. Wydajny- podczas 2 tygodniowych wakacji stosowalam 2 razy dziennie na cale cialo i spokojnie wystarczyl. Uratowal moja spieczona skore przed luszczeniem.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić pakulinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Opatrunek na moją skórę
  • Bez dwóch zdań najlepszy kosmetyk na moją skórę, mogę stosować cały rok - na mrozy, na lato, podczas wakacji, gdy skóra wysusza się od słońca też jest niezastąpiony!
    Wgl chciałabym zaznaczyć, że bardzo chwalę sobie kosmetyki Neutrogeny, gdyż cenę mają przystępną, a są jak z apteki.
    Ta emulsja długotrwale nawilża ( i naprawdę to czuć, komfort od razu, ustało swędzenie, nieprzyjemne ściągnięcie ), wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia tłustej warstwy, ma ładny delikatny zapach, starcza na długo, ma bardzo wygodne opakowanie z pompką, jak wspomniałam wcześniej - przystępną cenę. Nie drażni skóry, dobry dla wrażliwców , używam go także na dłonie, czy stopy.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Agiss2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kleik
  • Balsam moze i nawilża, ale okropnie się klei dlatego go skreslilam.
    W porównaniu do czerwonego garniera (ktory pięknie nawilża i idealnie sie wchlania) jest słabiutki.

Podkreślam, że mam bardzo suchą skórę i duże wymagania wiec możliwe, że u osób z normalna cerą będzie OK. U mnie natomiast sie nie sprawdził

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno - pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekarstwo
  • Emulsja mało wydajna i droga, ale skuteczna. Bez trudu uleczyła przesuszoną skórę łydek. Efekty były widoczne już po kilku zastosowaniach.

Konsystencja kleista i bogata, wchłania się szybko, ale pozostawia na skórze ( też trochę kleistą ) warstewkę ochronną.
    Zapach do zaakceptowania - trochę słodkawy, trochę chemiczny.
    Opakowanie zwyczajne, na szczęście wyposażone w dozownik.

Polecam jako lekarstwo na przesuszoną po zimie skórę. Najlepiej stosować na noc, bo na dzień emulsja jest zbyt ciężka.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klej biurowy
  • W emulsji nie widzę żadnych pozytywnych stron, chyba że jedynie etsteyczne opakowanie z pompką.

- słabo nawilża

- użyta nawet w minimalnej ilości kleji się niemiłosiernie

- po wpływem ciepła (np. od kołdrą ) spływa ze skóry (mimo, iż wcześniej wydaje się, że wchłonęła się), piżama klei się do skóry przez warswtę lepkiej, spłyniętej emulsji

- z klejem biurowym kojarzy się też zapach

Zdecydowanie NIE polecam.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: już nie używam

Chcesz pochwalić Hosenka* za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak sobie...
  • Ten kosmetyk raczej nie dla mnie. Niby duża butla, wystarcza na długo, ale przede wszystkim pozostawia lepiącą się skórę,masakra. Nienawidzę tego. Zapach może być, nie jest jakiś drażniący. Emulsja łągodzi suche partie skóry. Cena taka sobie.

Używam tego produktu od:już skończyłam

Chcesz pochwalić calineczka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Dobra emulsja. Ma przyjemną konsystencję i ładny zapach. Dobrze nawilża, ale jest mało wydajna. Trzeba użyć dość dużo kosmetyku, żeby uzyskać spodziewany efekt. Mimo tego w trzy tygodnie pomogła mojej przesuszonej skórze, bo na dłużej niestety nie wystarczyła. Szkoda, że jest taka droga i szybko się kończy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pegemene za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!!!
  • Żadne balsamy ujędrniające, żadne antycelullity żadne maski i inne paskudztwa . Ta emulsja to majstersztyk

Nawilża, uelastycznia, robi cudo z ciała Skóra jest aksamitna, po depilacji łagodzi ją idealnie. Szybko sie wchłania i doskonale nawilża.

Nie używam już innego balsamu bo ta emulsja jest nie do zastąpienia i na pewno nominuje do kategorii Kosmetyku wszech czasów!!!

Używam tego produktu od:paru lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę kupuję go regularnie od paru lat i nie zamierzam zmieniać swoich nawyków

Chcesz pochwalić Alicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super!!
  • Mam bardzo sucha skórę a ten balsam to prawdziwe cudo - naprawde bardzo niewielka ilosc raz dziennie poprawila bardzo kondycje mojej skory. dodatkowow bardzo ladny zapach i poreczna butekla. Jak dotad nie spotkałam nic lepszego.
    Jedyna wada - nalozony w nadmiarze moze sie nieco lepic nawet bardzo dlugo po aplikacji. dlatego sugeruje naprawde osczedne dozowanie! kilka kropli naprawde wystarczy

Używam tego produktu od:pol miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?
  • z braku laku
  • przez pierwszy miesiac byl ok, a potem stopniowo coraz mniejsze dzialanie. tak mam ze wszystkimi balsamami. mam skrajnie suchą skóre, tym balsamem musiałbym sie 3 razy na dobę smarować ,zeby było ok. mimo wszystko bedę wracać, bo nic lepszego nie ma. niezbyt wydajny, ale ja go bardzo dużo potrzebuję wiec moze dlatego. zapach neutralny, ładny. jednak nawilzanie duzo za slabe

Używam tego produktu od:kilka m-cy
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić ana999ana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!!!
  • Idealny balsam. Jak dla mnie nie ma nic lepszego. Lekka konsystencja, szybko się wchłania i co najważniejsze idealnie nawilża. Moja przesuszona skóra od razu po jego nałożeniu stała się nawilżona i nawilżenie to utrzymuje się dosyć długo. Zapach ładny i delikatny. Bardzo dobrym rozwiązaniem jak dla mnie jest dozownik. Z pewnością kupię go następnym razem. Bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić Pani Mru za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • fajna rzecz
  • - poprawnie nawilża i lekko natłuszcza
    - szybko się wchłania, jednak nie bez śladu, jak niektóre inne balsamy - czuć nawilżenie skóry po użyciu go
    - zapach delikatny i nie drażniący
    - nie zapycha porów
    - konsystencja w sam raz do smarowania się
    - butla stoi stabilnie, gdy naciska się pompkę
    - praktyczna pompka, dzięki której można dozować sobie ilość kosmetyku. ponad to nie trzeba brać butli do ręki, otwierać i zamykać ...
    - duża pojemność jak na balsamy
    - wydajny
    - dobry także zamiast kremu do rąk

na końcówce pompki zasycha trochę produktu, ale nie jest to dla mnie wadą - takie już są uroki tego typu opakowań.

właściwie, jak na kosmetyk popularny jest bardzo dobry. ma wszystko, czego wymagam od balsamu za tę cenę. dostałby KWC, gdyby jednak lepiej nawilżał.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni

Chcesz pochwalić Pippi za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Mam bardzo suchą skórę, do tego atopową, ale nie zawsze stać mnie na dobre, ale drogie kosmetyki do nawilżania, w które można się zaopatrzyć w aptece. Szukałam balsamu "sklepowego", który dobrze nawilży moją skórę. Właściwie już przestałam wierzyć w to, że 15 minut po nałożeniu balsamu będę mieć gładką skórę, która nie będzie szczypać i łuszczyć się.

Stwierdziłam, że nie ma nic do stracenia i kupiłam przereklamowany, jak mi się wydawało, balsam Neutrogeny.
    I co się okazało?

JEST GENIALNY
    Mimo, że cena nie jest zachwycająca (ale też nie zaporowa), ten kosmetyk jest idealny dla mojej skóry. Owszem, wchłania się trochę wolniej i, jeśli nałoży się go za dużo, zostaje dość lepka warstwa, ale i ona się wchłania z czasem. Jak dla mnie, zapach jest idealny, nie jest mdły, ani cytrusowy, za którym jak nie przepadam, jest po prostu kobiecy. Co ciekawe, kiedy rano go wsmaruję, jeszcze wieczorem moja skóra jest zupełnie gładka i miękka. W ogóle poprawiła się jej kondycja - jest zawsze przyjemna w dotyku

Polecam, jeśli ktoś ma naprawdę, tak jak ja, poważne problemy z nawilżaniem skóry

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić mikach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę skuteczny
  • Zwłaszcza zimą albo po opalaniu moja skóra domaga się porządnego nawilżenia, z tym świetnie sobie radzą trzy kosmetyki:
    1. oliwka dla dzieci (ale jest za tłusta i używam jej czasem na noc)
    2. masło oliwkowe z BODY SHOPu (też bardzo treściwa konsystencja i dość wysoka cena 65 zł)
    oraz
    3.balsam NEUTROGENY
    Cena bardzo przystępna, przyjemny zapach i co najważniejsze efekt nawiżenia i ukojenia suchej skóry murowany!
    Polecam!!!

Używam tego produktu od:5 mcy

Chcesz pochwalić malamisia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • To emulsja o bardzo dobrych właściwościach nawilżających. Ma lekką konsystencję (ale nie rzadką) i jest praktycznie bezzapachowa - w każdym razie delikatny zapach charakterystyczny dla Neutrogeny ulatnia się po aplikacji. Kupiłam ją pod wpływem wielu pozytywnych ocen i jestem zachwycona. Przy wszystkich swoich zaletach emulsja jest bardzo wydajna, a do tego zamknięta jest w zgrabnym, wygodnym pojemniku z dozownikiem. Polecam!

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:1opakowanie

Chcesz pochwalić Alifio za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj na zawsze!!!
  • jedyny kosmetyk na rynku, ktory doskonale nawilza moja bardzo sucha, wrazliwa i atopowa skore. Dermokosmetyki sa niesamowicie drogie, a tu Neutrogena proponuje cos rownie dobrego,ale o polowe tanszego. Nie wyobrazam sobie dnia bez tego balsamu... moja skora by tego nie wytrzymala. Przed odnalezieniem tego cuda moja skora wygladala potwornie. Stale sie luszczyla, byla zaczerwieniona i szorstka. Zaden balsam nie byl dla mnie dobry. Az do momentu gdy kupilam Neutrogene. Koszmarem byloby dla mnie wycofanie tego kosmetyku. Dla mnie jest to kosmetyk wszech czasow. Doskonale sie rozprowadza, wspaniale nawilza skore, czyni ja gladka i przyjemna w dotyku. Jest delikatny i nie uczula. Goraco polecam

Używam tego produktu od:4lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 na miesiąc

Chcesz pochwalić nowica za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo jak na neutrogene
  • Mizernie oj mizernie, bo:

- nawilża, ale to nie ejst 24 godzinne, a zaledwie 15 munutowe zaraz po wchłonieciu nawilżenie

- troszke czasu minie za nim się wchłonie

- cena a jakość? oj płaicmy za marke;/

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Chcesz pochwalić lemoorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Była super, a już NIE JEST!!!
  • Używałam jej naprawdę długo. Jest dość droga, ale była warta tej ceny. Teraz już nie jest!!! Kiedyś emulsja szybciutko się wchłaniała i miała bardzo delikatny zapach. Była doskonała dla osób, które mają suchą skórę i nie mogły stosować wszystkich kosmetyków. Obecne opakowania różnią się od poprzednich pewnym małym znaczkiem w lewym górnym rogu z przodu opakowania. Wcześniej brzmiał on "intensywne wchłanianie" na niebieskim tle. Teraz brzmi "oryginalna formuła" na żółtym tle. Producent pozostał ten sam. Miejsce wytworzenia też. Nowa formuła ma okropny intensywny zapach tanich perfum z bazaru. Wchłania się beznadziejnie wolno. Kiedyś po nabalsamowniu mogłam założyć odrazu ciuchy. Teraz to nie możliwe. Wszystko zostało by na nich . No i skóra nie jest już taka super nawilżona. W upalne dni skóra się cała lepi blee. Kto uważa podobnie, niech napisze maila. Może da się coś zmienić, by wrócił produkt w starej formule na rynek. Pozdrawiam Używam tego produktu od:4 lat

Chcesz pochwalić ika.l za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Mam bardzo wysuszoną skórę (po solarium), najbardziej na nogach. Postanowiłam kupić ten kosmetyk zachęcona reklamą. Jednak jestem bardzo zawiedziona. Emulsja źle się wchłania a przede wszystkim wogóle nie nawilża. Może tylko dla mnie jest nieskuteczny (biorąc pod uwagę recenzje poprzedniczek) jednak uważam, że za te pieniądze jest beznadziejny.

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy więcej

Chcesz pochwalić agusia2060 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Rewelacyjna!
  • Skóra na łydkach po zimie... Wiecie o czym mówię? Na pewno wiecie - istna jaszczurka, sucha, wiotka, blada, bleee. W ogóle ciało wyschnięte na wiórek, wszystkie balsamy wsiąkają - i nic.
    Wszystkie poza Neutrogeną! Stosowałam już balsam i krem, obydwa świetne, ale teraz powłoka mi tak wyschła, że doszłam do wniosku, że potrzebuje czegoś więcej. Kupiłam emulsję i nie zawiodłam się - po kilku użyciach łuski znikły, skóra odzyskuje równowagę. No i nie ma nic lepszego na łokcie, stopy, dłonie. Przyjemny nienachalny zapach, wchłania się dobrze, wygodne opakowanie z pompką, choć urody nieco mu brak.
    Jak dla mnie - niezawodna ratunkowa!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Erato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednym słowem - super
  • Cierpię na AZS i od kilkudziesięciu lat borykam się z przesuszoną skórą. Do tej pory "dobrze" działały wyłącznie maści przepisywane przez lekarza, robione na specjalne zamówienie, w Aptece... Mazidła miały wielką wadę - były tłuste.
    Żaden krem nigdy nie zadziałał tak, jak powinien - aż trafiłam na balsam do skóry bardzo suchej.
    Wierzyć mi się nie chciało, jak rano obudziłam się i miałam normalną, jędrną skórę zamiast przesuszonej powłoki skórnej Codziennie po kąpieli stosuję i mam święty spokój na cały dzień - skóra już nie jest przesuszona, więc jest mniej wrażliwa na zadrapania - i już tak nie swędzi.
    Jestem szczerze zdziwiona. Nie zmienię na nic innego.

Acha - produkt bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze jeszcze w użyciu

Chcesz pochwalić nagaLy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Jedyny balsam, który radzi sobie z moją suchą skórą
    (w przedziale cenowym do 30 zł).
    Efekt nawilżenia utrzymuje się przez wiele godzin - latem mogę go używać co drugi dzien (ach to lenistwo..), a moja skóra i tak jest świetnie nawilżona.
    Zapach jest delikatny, neutralny.
    Opakowanie poręczne (pompka).
    P o l e c a m

Używam tego produktu od:kilku miesięcy, z przerwami na inne eksperymenty
    Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić ajołka za czytelną i pomocną recenzję?