Manhattan, 2 in 1 Concealer & Fixing Powder (Korektor i puder utrwalający 2 w 1)

Manhattan 2 in 1 Concealer & Fixing Powder to kosmetyk łączący w sobie korektor oraz puder. Wszystko to w jednym ładnym pudełeczku, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Korektorem ukrywa niedoskonałości, natomiast puder delikatnie oprósza cerę wybranym odcieniem. Kosmetyk nie tworzy maski i daje naturalny efekt.

sypki
mieszana, normalna
utrwalające
Krycie
lekkie

fajny

Fajna rzecz. Bardzo uniwersalny kosmetyk. Dwa w jednym. Jako korektor sprawdza sie super. Ładnie kryje, nie tworząc przy tym nienatruralnych plam, placków. Nie wysusza. Ładnie stapia się z karnacją.Trwały bardzo. Bardzo spodobała mi się równiez druga funkcja jako puder, bo równiez i tu sprawdza się znakomicie. Małe pudełeczko, które wszędzie można ze sobą zabrać. Bardzo dobra konsystencja. Wygodnie się nakłada.
Jestem bardzo zadowolona, a cena dodatkowo zachęca do kolejnego zakupu.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Bardzo fajny :)

Produkt ten dostałam w wymiance z inną Wizażanką :)
Używałam go do zakrywania cienii pod oczami, z którymi mam problem.

Plusy:
*korektor jest bardzo kremowy, dobrze się rozprowadza, nie wchodzi w zmarszczki i bardzo dobrze radzi sobie z kryciem wszelkich niedoskonałości
*puder dobrze utrwala korektor, jest dobrze zmielony
*korektor z pudrem stanowią jedną, dobrze dobraną całość
*całość utrzymuje się cały dzień na twarzy
*duży plus za lusterko
*opakowanie małe i poręczne, idealne na wyjazd.

Niestety, jak bywa w większości kosmetyków 2w1, jedna część zużywa się szybciej niż druga. W tym wypadku korektor zużywa się dużo szybciej niż puder.

Minusów nie zauważyłam.

Polecam!

2 w 1

Opakowanie tego produktu bardzo mi się podoba, jest małe, poręczne i można je zabrać wszędzie. Dodatkowo wyposażone jest w lusterko i w gąbeczkę do nakładania pudru. Korektor, który się znajduje bardzo dobrze kryje ale jest mało odporny na tarcia. Trzeba po jakimś czasie poprawić. Puder, który mamy w pudełku też nie jest najlepszej jakości bo po kilku godzinach moja skóra zaczęła się świecić, ale za to jest bardzo wydajny.

Mój kosmetyczny faworyt!

Jest to jeden z kosmetyków,który mnie bardzo mocno zaskoczył,gdyż ogólnie nie przepadam za marką Manhattan. Dodałam go do koszyka podczas internetowych zakupów głównie ze względu na niską cenę,z zamiarem wrzucenia do torebki,na szybkie poprawki. Co się okazało? Korektor jest w idealnym dla mnie odcieniu,nie udało mi się uzyskać tak dobrego dopasowania z żadnym innym kosmetykiem nawet dużo droższych firm. Ma bardzo dobre krycie i niesamowitą trwałość. Na początku w ogóle nie używałam części sypkiej kosmetyku, nie podobała mi się gąbka i brak możliwości użycia pudru w warunkach „polowych”;) Po wykorzystaniu korektora dosłownie do gołej blaszki stwierdziłam, że jednak szkoda będzie wyrzucić ten puder i postanowiłam użyć go do bakingu. I znowu strzał w dziesiątkę: idealny,bananowy odcień (dostępny na długo przed wprowadzeniem bananowych pudrów na rynek), doskonale zmielony, pięknie rozjaśnia okolice pod oczami,świetnie sprawdza się tez na całej twarzy.
Dla mnie ten produkt jest hitem,nie wiem,czemu tak mało się o nim mówi,jest zdecydowanie niedoceniony:)

Mogłoby być lepiej

Poręczne opakowanie, które można zabrać wszędzie, kryjące puder i korektor, ah zapomniałabym najważniejsze lusterko :) Korektor dobrze kryje, ale uwidacznia pory... Puder jest ok, ale szybko zaczynam się świecić w strefie T.
Plusy:
-korektor dobrze kryje przebarwienia, wypryski, przesuszenia i nie przesusza przy tym skóry
-korektor rozświetla skórę pod oczami
-odcienie dopasowują się do koloru twarzy
-puder jest wydajny
Minusy:
-korektor bardzo uwidacznia pory...
-szybko zaczynam się świecić w strefie T
Produkt fajny, ale nie do końca spełnia moje oczekiwania. Dobrze, że można zabrać ze sobą, ułatwia to bardzo poprawki, np. w pracy, tego nie do końca doskonałego produktu.
Puder starczył mi na około 2 miesiące, korektor mam nadal.

Bardzo przydatny!

+jest wydajny bo starcza na długo
+idealny do torebki-mały puder i korektor w jednym
+tani-kupiłam na allegro oryginał za 6zł
-troche za żółty ale i tak dobry

Rewelacja!

Kupiłam ten korektor ze względu na mega niską cenę przy okazji zakupów innych kosmetyków na allegro. Od tamtej pory jest moim przyjacelem :)zawsze jest przy mnie w mojej kosmetyczce:)Jak dotąd z korektorów do30zł ten jest moim faworytem ze względu na:
+świetne krycie-przy czym ładnie stapia się ze skórą
+wydajność
+skóra nie jest świecąca ani sucha
+dość długo się trzyma
+cena jest po prostu śmiesznie niska
+pudełeczko zajmuje mało miejsca
Czego chcieć więcej? ;)
Polecam!!!

Używam tego produktu od: 5miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Cudo

Gdy postanowiłam wypróbować korektora w słoiczku catrice i okazało się, że nie do konca jest w porządku to poszukiwania idealnego korektora rozpoczelam od nowa. Trafiłam na ten korektor i po pierwszym użyciu byłam zachwycona.
Mam cere mieszaną, naczynkową i wrażliwą. Korektor wg mnie nie ma żadnych wad.
Zalety tego produktu to:
-krycie
-konsystencja
-nie jest zbyt tłusty, nie ściera się przy mieszanej cerze
-wygładza idealnie nawet przy dużej ilości suchych skórek

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Moje malenstwo : )

Produkt kupilam w sklepie internetowym, kosztowal niecale 6zl, mega okazja :)
To naprawde fajne polaczenie, cos co w makijazu jest niemal najwazniejsze: ukrycie niedoskonalosci oraz utrwalenie. Zarowno korektor, jak i puder sa swietne. W pelni spelniaja swoje zadanie, uzyte w odpowiedniej ilosci nie "waza" sie na buzi, nie przesuszaja jej. Moge zaryzykowac stwierdzeniem, ze korektor pomaga w pozbyciu sie nieprzyjemnych niespodzianek na twarzy. Mimo nieduzych gabaretow jest mega wydajny. Bardzo lubie ten zestaw, zmiesci sie w kazdej kosmetyczce, torebce i chyba w tym tkwi jego urok :) Szczerze polecam, tym bardziej, ze mozna go dostac za niewielkie pieniadze.

Używam tego produktu od: Ponad 3 miesiace

Naprawdę świetny !

Korektor kupiłam przez internet za około 3 funty . Oczywiście skusiła mnie cena .
Po otrzymaniu przesyłki zdziwiłam się ,że produkt jest taki malutki ale naprawdę starczył mi na ponad miesiąc. Ale używałam go na zmiany skórne i pod oczy więc dosyć dużo każdego dnia.

Wielkie plusy:

+ cena 3 funty to prawie jak za darmo
+nie zapycha porów
+ stapia się idealnie z moim kolorem buzi
+ utrzymuje się wiele godzin bez poprawiania
+ zakrywa nawet bardzo duże czerwone zmiany
a dodatkowo przyprószony pudrem całkowicie niewidzialny
+ małe opakowanie nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce

Uwielbiam ten produkt i na pewno zamówię tym razem przynajmniej z 2 opakowania.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe ale używałam go na wiele zmian na buzi. bardzo wydajny

małe jest fajne !

Kupiłam ten produkt ze stronki kosmetyki z ameryki, kosztował coś około 4-5 zł, niestety były dostepne dwa kolory 30 warm beige oraz 32 warm honey, wybrałam w ciemno kolor 30 i niestety jest trochę za ciemny- za bardzo wpada w brzoskwiniowy, dlatego teraz nie używam bo zbyt czesto a pozostawiam go na lato.
Ale opinię już sobie o nim wyrobiłam , a więć:

a) plusywspólne korekrora i pudru
+wygodne , poręczne opakowanie, które nie otwiera sie w torebce, puder sypki się nie wysypuje
+ połączenie w jednym opakowaniu korektora i pudru sypkiego a nawet zmieściło się i małe lusterko :)
+ nie zapycha porów
+ mimo malutkiego opakowania jest wydajny
+ cena produktu w sklepach internetowych
plusy korektora:
+ dobrze kryje i utrzymuje się dość długo
+ zakrycia niedoskonalosci cery oraz cieni pod oczami
+ gęsta, zwarta konsystencja
+ trwaly, nie roluje sie
+ łatwa aplikacja- korektor palcem albo pędzelkiem do korektora ( palcami wklepujemy korektor nie rozcieramy)
plusy pudru
+ fajnie matujący puder sypki,
+ łatwa aplikacja pod oczy czy na niedoskonalości dołączoną gąbeczką, bo pędzelkiem chyba byłoby dośc trudno, jeśli chodzi o cała twarz to najlepije odsypać na wieczko innego pudru i omiatalać duzym pedzlem
+ dopasowuje się do koloru skóry

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Świetny

Jestem nim zachwycona. Szkoda mi kasy na droższe specyfiki (w drogerii ok 30 zł wydać trzeba na porządny korektor), chociaż ten zakupiłam na allegro w ciemno. Okazał się być idealny! W pudełeczku mamy lusterko, dzięki któremu możemy ewentualnie poprawić makijaż, aczkolwiek ja jeszcze ani razu nie musiałam tego robić b jest trwały. Z pudru raczej nie korzystam bo nie potrzebuję, ale fajnie mieć ze sobą małą wersję dużego opakowania w razie co, np na imprezie.
Ja zazwyczaj używam go w okolicach oczu, nakładam go sztywnym okrągłym pędzelkiem do nakładania cieni. Idealnie zakrywa cińce pod oczami.
Bałam się, że będzie za ciemny bo istnieją tylko 2 wersje kolorystyczne a ja mam jasną karnację i czego bym nie zamówiła, to okazuje się być zbyt ciemne. Ten korektor może nie stapia się idealnie z moją skórą, ale przykrywam go podkładem i jest wtedy kompletnie niewidoczny.

+ bardzo fajne opakowanie wraz z pudrem
+ wydajny
+ idealnie kryje
+ nadaje się dla jaśniejszej karnacji (dla pań o ekstremalnie jasnej cerze może być za ciemny)
+ cena
+ dostępność (kilka zł na allegro)
+ dobra konsystencja, nie odkłada się w zmarszczkach jeśli chodzi o okolice oczu
+ trwały

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze, niewiele go trzeba

dobry produkt

Kupiłam go za kilka złoty na allegro i jest naprawdę świetny. Mam go w kosmetyczce bo zajmuje mało miejsca, używam go również w domu.
Korektor ma dobre krycie, długo się utrzymuje, nie zapycha porów.
Puder dobrze matowi.
Opakowanie jest poręczne, nie otwiera się w kosmetyczce.
Produkt jest bardzo wydajny