Guerlain, Divinora, Ultra-fluid Foundation Oil Free SPF 15

Powiększ Guerlain, Divinora, Ultra-fluid Foundation Oil Free SPF 15

Zgłaszająca osoba: Smoczyca

Wcale nie najnowszy - drugi podkład z linii Divinora, obecny na rynku od dość dawna, jest to podkład o niezwykłej strukturze - płynny i bardzo lekki, transparentny, delikatnie otula skórę dodając jej subtelnego blasku. Lekko wyrównuje koloryt. Nakłada się go równomiernie szybko i bez trudu, zaś beztłuszczowa konsystencja zapewnia uczucie niezwykłego komfortu, pozwalając skórze oddychać. Zawiera mikrosfery, które gwarantują długotrwały efekt makijażu oraz pigmenty rozpraszające światło w różne kierunki, stwarzając wrażenie niezrównanego młodzieńczego blasku. Głównym składnikiem jest tu cenny ekstrakt bladej róży marokańskiej, zawiera także filtry przeciwsłoneczne oraz naturalne substancje zwalczające wolne rodniki. Podkład dostępny jest w sześciu kolorach, dzięki pigmentom idealnie stapia się ze skórą a kolor pozostaje niezmieniony przez cały dzień, nie blaknie ani nie ściera się. Rozświetlający, delikatnie wyrównujący koloryt, ten niezauważalny na skórze podkład jest idealny dla każdego rodzaju cery.
Składniki aktywne: titanium dioxide 7.7%, octyl methoxycinnamate 4%.

Skład: cyclopentasiloxane, water, ethylene/acrylic acid copolymer, isododecane, phenyl trimethicone, butylene glycol, cetyl dimethicone copolyol, propylene glycol, methyl methacrylate crosspolymer, sorbitan sesquioleate, alcohol, stearic acid, alumina, tocopheryl acetate, disteardimonium hectorite, phenoxyethanol, sodium myristoyl glutamate, fragrance, methylparaben, aluminum hydroxide, rosa centifolia flower extract, butylparaben, isobutylparaben, sanguisorba officinalis root extract, ethylparaben, propylparaben, bht. [+/- may contain: titanium dioxide, iron oxides]

Cena: 198 zł / 30 ml

• dla suchej i normalnej cery
  • Daję 3 gwiazdki bo podkład jest fajny, chociaż akurat nie dla mnie (cera mieszana). W ogóle nie ma co liczyć na jakiekolwiek krycie, jest niewidoczny na twarzy, co dla niektórych jest niewątpliwą zaletą. Ślicznie pachnie. Ujednolica koloryt cery w dyskretny sposób. Jak komuś tylko na tym zależy będzie zachwycony. Delikatnie matuje.
    W moim przypadku się nie sprawdził, oddałam go mamie (cera sucha), jest zachwycona i trzyma go na specjalne okazje

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić mariea za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytów
  • Podkład sklasyfikowany na drugim miejscu powinien byc jako lider podkladem na miano kcw,tymczasem jest średni ot nijaki..lekki,nie zakrywa przebarwien,błyszczę sie po aplikacji nieestetycznie..porazka moim zdaniem i jesli szukacie rozświetlenia polecam Teint Miracle Lancome w odcieniu 04 bo 03 to dla chińczyków chyba w sztucznym świetle jest niezastapiony..dziennym faworytem jest chanel,Make uu for ever HD a Guerlain zaliczam do moich najwiekszych kosmetycznych wpadeknie polecam..

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 2 spore probki

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skąd ta wysoka pozycja?
  • Po przeczytaniu jego pozytywnych opinii rozpoczęłam żmudne poszukiwania podkładu.
    \nSprowadzałam go az z Tajlandii. Na podkład czekałam prawie 3 tygodnie , rozpakowałam, zaaplikowałam i po 10 minutach zobaczyłam ostateczne efekty.. Podkład zwyczajny, gorszy od obecnych podkładów Guerlaina.
    \nEfekt był bardzo delikatny,naturalny wygląd, skóra lekko rozświetlona.Szału nie ma.
    \nPo 2 godzinach zauważyłąm ,że podkąłd znika z twarzy i dodatkowo zmienia wygląd twarzy na gorszy .... Nie polecam, daje 3 gwiazdki bo lubię markę Guerlain , a podkład nadaje się dla osoby bez niedoskonałości .
    \nJednakże nie umywa się do Parure gold , który jest moim faworytem.
    \n

Chcesz pochwalić sysia0412 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEM NA NIE
  • Zachęcona bardzo dobrymi opiniami zakupiłam owe "cudeńko" Jednak nie podzielę dobrego zdania.
    Guerlain Divinora zdecydowanie nie jest dla mnie, choc robilam do niego wiele podchodow

Na "+"

- jest lekki, nie tworzy maski
    - latwo sie rozprowadza

Na "-"

- slabe krycie.. nie maskuje niedoskonalosci
    - wysusza mi cere
    - podkresla pory i ewentualne suche skorki
    - zbyt intensywny zapach
    - preferuje szklane, przezroczyste buteleczki

Wiec na tym konczy sie moja "znajomosc" z tym podkladem.

Ogolnie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opak.

Chcesz pochwalić moniasze za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnei
  • nieustajaco poszukuje idealnego podkladu.
    im zas czlowiek starszy tym niestety wymagania rosna;P

zachecona opiniami wizazowymi kupilam 3 miniprobki (objetosc ta sama co w oryginalnym opakowaniu rozbita na 3 tubeczki) - od dluzszego czasu zaopatrzam sie - gdy jest taka mozliwosc w wersje mini, bo dosc juz pieniedzy wydalam (i dosc kosmetykow wyzrucilam)z powodu nietrafionych zakupow.

w pierwszych kilku podejsciach myslalam, ze zasluzyl na soja dobra reputacje, jednak jeszcze troche pozniej musialam go odstawic.
    pzretluszczal mi twarz w strefie T a wysuszal tam gdzie wlasnie chcialabym, zeby nie wysychala - wokol oczu i na policzkach.
    pozniej juz wlasciwie permanetnie blyszczal na calej twarzy jednoczesnie wysuszajac niemilosiernie okolice oczu.
    dziwnie ciemnial mi na twarzy - choc odcien byl dobrze dobrany.
    i podkreslal pory niczego nie maskujac.
    tak jak poczatkowo zachwycil mnei tym, ze twozryl lekko przypudrowany film na mojej twarzy tak potem wkurzal wywoluywanym efektem "spocenia twarzy".
    na szczescie nie wydalam na niego tyle iole kosztowaloby mnei oryginalne opakowanie wiec strata byla tym latwiejsza do pzrelkniecia

Używam tego produktu od:juz nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań:1/3

Chcesz pochwalić laudik za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak świetny podkład został wycofany ? Nigdzie już nie mogę go dostać. Podkład jest rewelacyjny, twarz wygląda promiennie i świeżo, ładnie zakrywa przebarwienia i niedoskonałości. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to trudność z rozprowadzeniem, ale warto się pomęczyć
    Używam tego produktu od:2 lat
    Ilość zużytych opakowań:ponad 5

Chcesz pochwalić patycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Zgadzam się ze wszystkimi plusami, które wypunktowały moje poprzedniczki. Dla mnie podstawową zaletą jest deilkatne krycie. Właściwie wtopienie się w skórę. A cery nie mam idealnej, ale nawet jak "wyskoczy" jakaś niespodzianka,to lepiej moim zdaniem wygląda naturalnie, delikatnie zminimalizowana fluidem niż zakryta czymś za wszelką cenę. Właściwości pielęgnujące dopełniają całości. Można go czasem dostać na aukcjach. Używam tego produktu od:2lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań:1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić deterministka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zależy: **** lub *****
  • Generalnie daję pięć gwiazdek, aczkolwiek tylko dlatego, że podkład utrzymuje się w czołówce kosmetyków, jakie są dostępne na rynku. Stosuję regularnie DOUBLE WEAR 02 i jestem z niego bardzo zadowolona. Podkład Guerlain zmieniam z Lauder w zależności od humoru, tak więc jakoś, jak dla mnie, porównywalna. Guerlain polecam celom niemal idealnym: nadaje ładny kolor i utrzymuje buzię w dobrej kondycji cały dzień (buzia się mocno nie świeci, ma równy koloryt). Jest bardzo drogi, a w zasadzie był, bo dzisiaj można go dostać już tylko na aukcjach i zagranicą.
    Mam kolor 512: żółty, dla jasnych karnacji.

Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić marcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieosiaglany juz IDEAL
  • Ideal juz nie do kupienia - w internecie same kolory dla mulatek. Ten ktorego uzywalam 241 - ze wzgledu na dosc ciemny kolor nie nadaje sie juz na zime. Nie zlicze komplemenow ktore dzieki niemu otrzymalam, i to wtedy kiedy mojej cerze daleko bylo do idealu. Wciaz szukam podobnego podkladu, nowe wynalazki Guerlaina to juz niestety nie to. Podklad byl lekki i niesamowicie upiekszal cere,pomimo swojej lekkosci nie lepill sie, pomimo tego ze kryl nie tworzyl maski, zmiekczal rysy,rozswietlal (ale nie przetluszczal) - na bardziej suchej skorze trwal w nieskonczonosc. Latwo sie zmywal i nie podkreslal skorek. Jedyna wada byla dziwna paleta kolorow - ale mnie kolorystyka podkladow Guerlaina generalnie nie odpowiada.Używam tego produktu od: 2003 r
    Ilość zużytych opakowań: chyba z 6

Chcesz pochwalić sniegotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu guerlain
  • Naprawdę świetny produkt. Używałam go jakiś czas temu i bardzo go lubiłam, jak wszystkie zresztą podkłady tej firmy. Dobrze się rozprowadza, jest praktycznie niewidoczny na skórze, ale nadaje fenomenalny efekt świeżości i rozświetlenia jednocześnie matując cerę. Krycie raczej delikatne, a nawet słabe, co dla mnie jest zaletą (nie mam raczej problemów z cerą).
    Zmieniłam go na bardziej treściwy i odpowiedniejszy dla mojego wieku issima oraz Fleur de Teint. Po prostu moja skóra się zmienia...

Używam tego produktu od:nie pamiętam, dawno to było

Chcesz pochwalić Dominkab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale...
  • bedac na zkupach wyprosilam pania kosmetyczke o odlanie probek 2 roznych odcieni.. i dzieki Bogu bo.. ten podklad jest nie dla mnie naklada sie go lekko, jednak trzeba to zrobic sprawnie i szybko bo podklad szybko przysycha.. co do efektu.. buzia faktycznie wyglada nieskazitelnie, rowno, aczkolwiek sam podklad jest calkowicie niewidoczny.. ja osobisnie nie zauwazylam zadnego rozswietlenia, za to bardzo dobry, dlugotrwaly mat. po samym nalozeniu mialam uczucie sciagniecia na twarzy..poza tym zadnych poprawek, przypudrowywania.. NiC!! cera idealna!! jedna gwiazdke odejmuje poniewaz niemilosiernie podkreslil moje przesuszone skorki wokol nosa i czola..az zal bo to jeden z glownych aspektow wg ktorych wybieram podklady..szkoda...

Używam tego produktu od: 2 duze testery
    Ilość zużytych opakowań:-,,-

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kiziaaamizia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Najlepszy jaki do tej pory uzywalam. Mam cere mieszana, z rozszerzonymi porami dlatego fluid jest dla mnie najwazniejszym kosmetykiem. Diviniora sprawia, ze buzia wyglada zdrowo i promiennie. Jedynym minsem, ale to w przypadku wiekszosci podklaow jest to, ze wymaga poprawki po paru godzinach. Mysle, ze wyprobuje jakas dobra baze pod podklad i wtedy powinno byc idealnie.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić deda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny podkład
  • Uwielbiam ten podkład, ponieważ po jego użyciu buzia jest gładziutka, wygląda zdrowo i świeżo, poprostu aż promienieje
    Jest to najlepszy podkład jaki dotąd używałam i narazie nie zamierzam dalej szukać, bo ten jest idealny
    szczerze polecam !!

Używam tego produktu od: od 2 lat

Chcesz pochwalić Lidia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny
  • Świetny podkład. Rozkłada się bardzo przyjemnie, jest jakby z oliwką, a juz po chwili na twarzy robi się suchy, prawie pudrowy, idealnie wyrównuje kolor, choć jest bardzo lekki, delikatnie matuje. Skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Chcesz pochwalić T3kla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mieszanej
  • Otrzymałam podkład w "spadku" po siostrze. Niestety ani jej ani mnie nie zadowolił. Nakłada się rzeczywiście idealnie, nie ma żadnych problemów z ciemnymi plamami. Jednakże po godzinie świecę się jak latarnia i mam nieodparte wrażenie, że moja skóra jest do tego tak ściągnięta jak po żadnym innym specyfiku. Próbowałam nałożyć przed bazę wygładzająco- matującą ale niestety nic to nie pomogło; może jedynie zaczęłam "{byszczeć" o kilkanaście minut później.
    Z plusów mogę jeszcze wymienić, iż ładnie pachnie. Jeśli macie randkę za 15 minut i trwac będzie około 45 minut to podkład jest wyśmienity. Przy założeniu, że tak jak ja macie skórę mieszaną, ale nietolerującą braku jakiegokolwiek kremu (po prostu wtedy jest ściagnieta na maxa). Skonczyłam 40 lat więc może powinnam szukać bardziej bogatych podkładów.

Używam tego produktu od:mam od 2 lat; używam sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Chcesz pochwalić szanula za czytelną i pomocną recenzję?
  • satynowy efekt
  • Fantastyczny podkład. Mam cerę tłustą i o dziwo był odpowiedni. Pięknie rozświetla twarz (ale-żadnego błyszczenia się), bardzo dobrze się rozprowadza, daje fantastyczny satynowy efekt. Krycie średnie, do cer z problemami na pewno się nie nadaje.
    Najwyższa jakość, polecam.Używam tego produktu od:

Chcesz pochwalić Linka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozostane mu wierna
  • Konsystencja, kolor, trwalosc, zapach i satynowe wykonczenie wprowadzily mnie w zachwyt. Najlepszy podklad jaki mialam. ( A probowalam juz prawie wszystkie ). Mam 33-letnia cere mieszana, z rozszerzonymi porami i naczynkami. Podklad sprawia, ze cera jest promienista i pory niewidoczne. Kryje dobrze i pozostaje przy tym niewidoczny na twarzy. Nie nadaje matu totalnego, ale skora pozostaje naturalnie rozswietlona i oznaki zmeczenia znikaja.
    Nie ma mowy o wysuszaniu, uwydatnianiu skorek.

Używam tego produktu od:kilku dni
    Ilość zużytych opakowań:1 zaczete

Chcesz pochwalić evamoni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki
  • Podklad, ktory zapewnia bardzo naturalny efekt. Jest delikatny, lekki. Swietnie nadaje sie na wiosne - lato. Nie kryje niedoskonalosci cery, ale takiego celu nie ma. Cudownie rozswietla twarz, sprawiajac, ze wyglada mlodo i zdrowo
    Doskonale sie rozprowadza.
    Ma przepiekny zapach...
    ojej...same superlatywy!!

...ale...no wlasnie... Jakos tak do mnie nie przemawia do konca...Dlatego 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od:...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylwinka K. za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 23 raz(y)
  • Swietny
  • To naprawde swietny podklad. Mam nr 221 (Rose Claire). Jest lekki, bardzo dobrze sie rozprowadza, nadaje sliczny kolor, cera wyglada naturalnie. Jest malo kryjacy, wiec nie radzi sobie z duzymi "niespodziankami".
    Na mojej skorze wytrzymuje caly dzien, ale zawsze uzywam sypkiego pudru rano. Oczywiscie nos wymaga poprawek

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Jedno, od kilku dni

Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC wśród podkładów
  • Zdecydowanie najlepszy z podkładów jakich do tej pory używałam. Bardzo lekki - nie cierpię mocno kryjących podkładów, ten delikatnie wyrównuje koloryt i rozświetla skórę. Napewno nie ukryje niedoskonałości, ale na szczęście aż takich problemow to nie maPo nałożeniu jest takie uczucie, że nic się nie nałożyło, świetnie się rozprowadza i naprawdę jest niewidoczny. Ma bardzo piękne kolory i cudowny jak to u Guerlaina zapach. Łączę go z guerlainowskim Les Voilettes ale i Poudre Caresse Chanel - ze wszystkim zdaje egzaminOpakowanie bardzo mi się podoba. Jest delikatne i bardzo kobiece.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Adeline za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Boski
  • Recenzja: Cudo a nie podkład .Zakupiłam dwie sztuki po promocyjnej cenie 115złw Sephorze ponieważ podkładzić został u nas wycofany- zgroza z tym ciągłym wycofywaniem najlepszch produktów...No ale cóż.. Mam kolory Ambree Clair i Ambre Natural- obydwa beżowe. Ten pierwszy normalnie jest dla mnie ciut za jasny, więc mieszam go z odrobinką tego drugiego, ciemniejszego, któy z kolei jest idealny na lato.
    Zupełnie nie rozumiem recenzji mówiących o tym,że podkład nadaje się tylko do cer "idealnych" bo moja taka napewno nie jest a podkładem jestem zachwycona. Mam niespodzianki, trochę przebarwień po nich, przesuszone partie skóy a jednak po jego użyciu twarz wygląda pięknie i nieskazitelnie. Podkład ma przyjemną konsystencję- półpłynną, leciutko się nakłąda nie zostawiając smug, można nałożyc go mniej i tylko wyrównać koloryt skóry, albo więcej, tak aby pokryć niedoskonałości a i tak nie będzie efektu maski. Pięknie pachnie, nie spływa nawet w upalne dni, nie złazi partiami z różnych części twarzy, nie tworzy smug, nie zmienia koloru, ma piękne opakowanie i jest dość wydajny- a więc czego chcieć więcej ? - Dla mnie to ideał, gorąco polecam !!!!
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

Chcesz pochwalić akina za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • dla buziek idealnych
  • Recenzja: ...
    Podkład zdecydowanie nie dla mnie. Stworzony jest chyba do cer idealnych (po co podkład cerom idealnym?), bo na mojej mieszanej się nie popisał: zero krycia, jedynie rozświetlenie i nadanie lekkiego koloru (to akurat mu dobrze wychodzi), intensywny zapach, który mi zdecydowanie przeszkadzał, zwłaszcza jadąc w upale 30 stopni w tramwaju, kiedy to zaczął po prostu spływać, co jest jego kolejną wadą. Ma przepiękne kolory – to jego inna z niewielu zalet, bo cena i wydajność to następne wady. Żal mi dawać mało gwiazdek, więc poprzestanę na 3, bo nie jest beznadziejny, ale pozostawia wiele do życzenia.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...spora próbka, która znikała w oka mgnieniu

Chcesz pochwalić S-K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój naj
  • Recenzja:Czas w końcu ocenic ten podkład, wachałam sie któremu dac max ocene i który w końcu zakupić, czy temu czy Silky-Smooth Foundation(semi matt)az w koncu dlaczego nie oba nagrodzić? Mam cere tłusta, wrazliwa, czasem cos wyskoczy. Czyli w sumie nie jest on idealny dla mnie bo choc beztłuszczowy to powinien matowic(ale od czego jest Biodermine?)i moze bardziej kryc ale....go uwielbiam skłania mnie on do max dbałości o cere bym mogła go nałozyc bo uwilbiam jego zapach, leciutka konsystencja a przede wszystki wspaniałe wyrównywanie (mimo to kolorytu cery no i jak on to robi ze tak pieknie rozswietla i ozywia cere???Miałm numerek 521(najjasniejszy z serii bezowych)choc czuje ze powinnam miec rózowy 221 bo takowa jest moja karnacja ale nie mogłam go nigdzie przetestowac
    Ogólnie zgadzam sie z wszystkimi pochwalnymi recenzjami i POLECAM!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:uzywałam go codziennie przez ok 3-3 tyg dzieki dobrym duszom

Chcesz pochwalić kania za czytelną i pomocną recenzję?
  • *****
  • Podkład wprowadził mnie w zdumienie podczas pierwszej aplikacji i w takim stanie tkwię po dzisiaj - jest on faktycznie ultra lekki - tak lekki, że rozprowadzając go po twarzy mam wrażenie iż rozcieram po niej powietrze, a nie kosmetyk.
    Tak jak wspominałam przy Silky Smooth Foundation Guerlain, podkłady tej firmy uważam za mistrzostwo i wzór, do którego inne firmy kosmetyczne powinny dążyć.
    Podkład zamknięto w gustownym, acz bardzo poręcznym opakowaniu - łączy w sobie cechy ozdoby, jak i 'przedmiotu użytkowego'.
    Aplikowany, błyskawicznie wtapia się w cerę, a idealnie dobrany odcień (w moim przypadku 521 - bardzo jasny beż, raczej ciepły) sprawia, że podkład jest całkowicie niewidoczny. Za to rewelacyjnie kryje wszystkie niedoskonałości cery, wyrównuje jej koloryt, matuje ją, a jednocześnie rozświetla. Podkład przypruszam Meteorytkami i efekt jaki uzyskuję jest zniewalający
    Nie podkreśla przesuszonych partii skóry, nie wchodzi w pory. 'Optycznie' poprawia kondycję skóry.
    Co mogę jeszcze dodać? Ultra-Fluid Foundation jest faktycznie całkowicie beztłuszczowy, bardzo dobrze współgra z moją mieszano/tłustą cerą. Podkład, tak jak większość kosmetyków Guerlain, cudnie pachnie fiołkami i używanie go stanowi nie lada przyjemność.
    Podkład jest bardzo trwały, bez poprawek wytrzymuje bez mała kilkanaście godzin.
    Choć cena ostatnio zrobiła się kosmiczna (180 zł), to uważam, że jest to produkt, który na nią 'zapracowuje'. Nie dość, że świetnie wypełnia wszystkie swoje funkcje, to jeszcze bardzo poprawia mi nastrój każdego poranka kiedy go używam

Używam tego kosmetyku od roku/ ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić Anahstasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • Recenzja: To mój kolejny podkładowy faworyt. Daje chyba najbardziej naturalny efekt ze wszystkich znanych mi kosmetyków tego typu.
    Ma postać wodnistej emulsji, która błyskawicznie wtapia się w skórę. Mam nr 521 jasny beż, który idealnie pokrywa się z kolorem mojej skóry. Podkład jest trwały, lekko matuje skórę, rozświetla ją.
    Moim zdaniem przeznaczony jest do cer niemal idealnych. Nie tuszuje niedoskonałości skóry, tylko subtelnie wyrównuje jej koloryt. Dla mnie świetny! Dzieki niemu skóra jest uszlachetniona i po prostu piękna.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Halszka za czytelną i pomocną recenzję?