Marion, Zabieg laminowania

Marion, Zabieg laminowania

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

Laminowanie to zabieg, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób można uzyskać efekt doskonale prostych i wyjątkowo gładkich włosów. Do włosów niesfornych, puszących się.
Składniki aktywne dodatkowo je kondycjonują i odżywiają:
- płynna keratyna, wnikając w głąb włosów, przyczynia się do ich odbudowy , zapewnia im zdrowy wygląd, gładkość i naturalny połysk,
- proteiny pszenicy pielęgnują strukturę włosów, wygładzając ją i wzmacniając,
- kompleks składników nawilżających gwarantuje natychmiastowe, optymalne i długotrwałe nawilżenie włosów.
Zabieg powoduje, że włosy są:
- gładkie i proste,
- ujarzmione i nawilżone,
- miękkie i błyszczące.
- łatwe do rozczesania.
Duo-saszetka po 10 ml na dwie aplikacje. Do każdej saszetki dołączany jest czepek utrzymujący ciepło. Powoduje on wzrost temperatury, co wspomaga wnikanie składników aktywnych w strukturę włosów.

Tylko nabłyszcza

Jedyny efekt jaki zauwazylam to mocne nabłyszczenie włosów, wyglądają jak po farbowaniu, moze lekko dociążone, nie ma efektu prostowania jak zapewnia producent

Ok

Jest to jedyny produkt, który stosowałam do laminowania włosów, robiłam to po raz pierwszy, dlatego też nie mam porównania z innymi pozycjami dostępnymi na rynku. Produkt kupiłam w drogerii, jest relatywnie tani. Włosy po jego zastosowaniu są bardzo miękkie i niesamowicie błyszczące.

Ujarzmione włoski :)

Uwielbiam wykonywać ten zabieg , na moje długie włoski muszę zużyć dla efektu około 2 sztuki tego kosmetyku , ale czasami używam jako zwykłej maski i też sprawdza się idealnie :)
Włosy są zdyscyplinowane lekko wyprostowane , lekko z takiej racji iż mam włosy takie falowane i no nie do końca zabieg laminowania je prostuje .

Próbowałam robić wersję domowa tego zabiegu przy użyciu żelatyny i efekty są na podobnym poziomie :) tyle że tutaj mamy gotowy do użycia , wystarczy otworzyć i nałożyć na umyte włosy :)
Od czasu do czasu bardzo fajny zabieg na włosy :)

50/50

Raz się lubimy, raz mnie denerwuje. Kupilam promocyjnie kilka opakowań. Pierwszy efekt wow. Włosy ciężkie i śliskie. Potem zapomniałam o nim. Następne użycie i rozczarowanie, włosy jak zlepione, niedomyte. Możliwe że to moje wina.
Efekt krótkotrwały, na jedno wyjście tak. Długotrwałe efekty niestety nie wystąpiły, więc traktuje go jako jednorazowy kompres na włosy na jedno wyjście.

Perełka za grosze.

Pokochałam tę maskę od pierwszego użycia. Ale nic dziwnego, moje włosy kochają keratynę, żadna ilość protein nie jest im straszna.

Pierwszy raz kupiłam tę saszetkę dobre kilka lat temu. Wtedy użyłam, nie zachwyciła mnie i zupełnie zapomniałam o tym 'zabiegu laminowania'. Jednak jakiś czas temu dość drastycznie skróciłam włosy i są one w tej chwili w takiej długości, że nie chcą się dobrze układać, ot, uroki odrastania. Wyglądają fatalnie i wyprostowane przy pomocy szczotki czy prostownicy i naturalnie zakręcone. Po prostu - nie ta długość, nie ten ciężar.

I tu przychodzi mi w sukurs Marion ze swoim laminowaniem. Maska ta sprawia, że włosy są naturalnie piękne, po prostu. Są sypkie, gładkie, nie puszą się. Z odpowiednim stylizatorem pięknie się kręcą, wyciągnięte na szczotce są naturalnie proste. I do tego świetnie się układają. Nie muszę spędzać długich minut przed lustrem, wystarczy, że przeczeszę czuprynę szczotką prostującą i mam idealną fryzurę.

Maski używam raz w tygodniu, zawsze z czepkiem, ręcznikiem i suszarką. Jestem zachwycona efektami, naprawdę. To jest taki taniutki a rewelacyjny kosmetyk. Nawet po dużo droższych kosmetykach o tak wyglądających włosach mogłam jedynie pomarzyć. Gładkie, lśniące, sypkie, fantastycznie wyglądające.Cud,miód, orzeszki

Jeżeli Twoje włosy, droga Wizażanko, lubią proteiny to śmiało sięgaj po tę niepozorną saszetkę. To niepozorne maleństwo sprawi, że będziesz z niedowierzaniem macać swoje włosy - takie będą piękne ;)))

Polecam!

bubel

nie spodziewałam się wiele po tym "zabiegu", bo nie można oczekiwać cudów po produkcie w takiej cenie. Myślałam, że dostanę krótkotrwały wprawdzie, ale efekt ładniejszych, mniej puszących się, prostszych włosów. Może że będą miększe.
Moje włosy są średniej długości - do ramion, ale nie gęste i raczej delikatne. Nie są specjalnie podatne na stylizowanie, dlatego postanowiłam przetestować to.
Jako, że mam włosy z gatunku "opornych", trzymałam tę odżywkę na włosach przez 15 min, czepek zawinęłam ręcznikiem. Wystarczyła na pokrycie wszystkich, ale ledwo. Potem zrobiłam standardową płukankę (z kawy, stosuję ją często z różnymi odżywkami), nałożyłam serum na końcówki, i włosy potraktowałam dwufazowym płynem do prostownicy, żeby temperatura ich nie skrzywdziła.
Pierwsze wrażenie było takie, że włosy były w dotyku twarde (nie powinny być, płukanka zazwyczaj sprawia, że są dość miękkie), za nic nie chciały się rozczesać. Po wysuszeniu puszyły się dużo bardziej niż po jakiejkolwiek odżywce, którą ostatnio stosowałam.
Jasne, włosy się wyprostowały i wyglądają jako-tako, ale to raczej mimo tego produktu niż dzięki niemu. Dużo lepiej wyglądają z jakąkolwiek odżywką. Są jakieś takie jakby twarde, nie błyszczą się, a powinny po płukance z kawy.
Może nie powinnam dodawać płukanki, płynu i serum, ale efekt jest tak zły, że nie zamierzam próbować jeszcze raz

Marion

Zabieg jest bardzo prosty do wykonania,jednak efekt nie utrzymuje się zbyt długo,czemu nie można się w sumie dziwić bo to domowy zabieg a nie jak z salonu. Włosy po zabiegu są wygładzone i bardzo miękkie,pełne blasku,keratyna powoduje że włosy są odżywione no i oczywiście proste. Jednak po 3 myciach już wracają do swojej naturalnej struktury. Na pewno sprawdza się przed ważnym wyjściem.

Efekt na chwilę

Efekt laminowania to nie to samo co profesjonalne keratynowe prostowanie włosów. Wykonywałam kilkukrotnie taki zabieg i od razu po nim włosy były jakby nie moje. Pokochałam go miłością bezwarunkową, ale z uwagi na jego duży koszt i konieczność wykonywania kilka razy w roku chciałam poszukać nowości, oszczędzić, doświadczać i eksperymentować...

Moje włosy są długie, farbowane, cienkie i dość osłabione. Zależało mi, aby w razie konieczności w domowym zaciszu nadać im blasku, wzmocnić, odżywić i zregenerować bez wydawaniakwoty kilkuset złotych i tracenia czasu.

Efekt jest, ale nie na długo

Moim zdaniem jest to zabieg dobry na jednorazowe wyjście, gdy chcemy żeby nasze włosy były faktycznie idealnie gładkie i błyszczące. Nie regeneruje włosów na stałe, działa moim zdaniem bardziej powierzchownie. Zabieg wymaga chwili czasu więc na to trzeba się przygotować, mi saszetka wystarczyła na jednorazowe użycie ( włosy do połowy pleców).

Cena a jakość...

Marion zabieg laminowania to tania maska/odżywka. Kupiłam ją po przeczytaniu wielu dobrych opinii. Kupiłam ją sobie i koledze bo ma włosy jak pudel i chciał je ujarzmić, a Marion na opakowaniu obiecywał prostsze gładsze włosy bez puszenia , to wzięłam bo miał wszystko czego oczekiwaliśmy. Niestety zabieg laminowania na nas nie podziałał włosy były jedynie miększe i leciuteńko ,tak minimalnie mniej puszace. Produkt nie jest wydajny na włosy do obojczyka ( stosowałam tylko na połowę włosów bo miałam rozjaśniane) nie starczyły dwie saszetki , zabrakło i to sporo. Bardzo mało wydajna lepsze już są takie małe ampułki z Rossmana mimo iż nie obiecują tyle co Marion. Ogólnie nie kupię ponownie ponieważ nie daje efektu produkt jest nie wydajny i trudno go też zaaplikować z saszetki.
Ale za to czepek mi został i na pewno mi się przyda przy innych maskach czy odżywkach.

Zabieg krótkotrwały jeśli chodzi o efekty... Natomiast na jednorazowe wyjście swoją rolę owszem spełnia przy dużym wkładzie pracy... Czy warto trzeba samemu zdecydować...

Co warto zaznaczyć na wstępnie zabieg laminowania nigdy nie będzie tym samym co profesjonalne keratynowe prostowanie włosów... Takowy zabieg miałam wykonywany już wiele razy na swoich włosach. Pokochałam go miłością bezwarunkową jednak jak na kobietę przystało zmienną jest i lubi kombinować i utrudniać sobie życie co za tym idzie szukać nowości, doświadczać i eksperymentować... Tak właśnie w wielu słowach mogę ocenić swoje stanowisko związane z zakupem ów produktu.

Moje włosy naturalnie są długie, niefarbowane, puszące się i dosłownie każdy w inną stronę. Zależało mi aby w szybki i wygodny sposób w zaciszu domowym nadać im blasku i w pewnym stopniu dzięki zawartości w składzie keratyny odżywić i zregenerować bez wydawania kosmicznej kwoty kilkuset złotych...

Z dostępnością według mnie nie ma większych trudności. Saszetki często spotykam zarówno w drogeriach jak i marketach.

Na długość moich włosów zakupiłam dokładnie osiem saszetek. Nie ma się tutaj co oszukiwać, ze jedna maleńka saszetka wystarczy na całą długość... Lepiej żeby zostało niż brakło co wówczas należało by poczynić... :) Z rozwalonym fryzem latać po sklepach i poszukiwać kolejnych saszetek bo brakło... Kiepska mogła by być sprawa.

Sam zabieg oceniam jako uciążliwy dla jednej osoby- bo tak właśnie go wykonywałam... Każde pasmo po paśmie włosów należy dokładnie pokryć preparatem.
Sama aplikacja przy pomocy pędzla do farbowania jak dla mnie tylko i wytłaczarnie w takim przypadku jest możliwa. Na długości moich włosów zajęło mi to około godzinę... Po skończeniu czułam sie jak na modlitwie z rękami przez godzinę uniesionymi ponad głowę... Kiepsko. Jednak czego nie robi się aby być piękną... :)

Zawartość saszetki wycisnęłam do miseczki na farbę. Jest to żelowa formuła o białym zabarwieniu. Zapach zaś bardzo przyjemny, dość mocno perfumowany. Do zestawu dołączony jest czepek, który należy nałożyć na głowę dodatkowo owinąć ręcznikiem aby uzyskać ciepło, które pozwoli na dogłębne wchłoniecie się składników w strukturę włosa.

Efekt oceniam jako dość dobry, jednak nie powalający. Owszem po wysuszeniu i wyprostowaniu włosach, w dotyku czuć wyraźną różnicę. Włosy są miękkie, gładkie i dociążone. Jednak po już jednorazowym umyciu czar pryska. Po zabiegu nie ma śladu.

Czy zdecyduję się ponownie. Zdecydowanie nie. Taki efekt nie jest wart aż tak dużego zachodu. Nakładu czasu i pracy.
Dodatkowo w żadnym razie nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy w poprawie kondycji mojego włosa. Nie polecam...

Bez wielkiego szalu

Czego można spodziewać się produkcie za 3 zł? Bo tyle zapłaciłam za zabieg laminowania z biedronki ????
Opakowanie zawiera czepek więc włosy po zabiegu są związane w czepku i należy trzymać tak jakiś czas. Po zabiegu zauważyłam lekkie nawilżenie włosów oraz blask. Nie było efektu wow ale czego tu się spodziewać po takiej cenie. Włosy nie były zbyt miękkie A na tym mi bardzo zależało. Ogólnie spoko produkt ale bez szału.