Avon Solutions, Advanced Eye Perfector (Żel pod oczy z peptydami)

Powiększ Avon Solutions, Advanced Eye Perfector (Żel pod oczy z peptydami)

Zgłaszająca osoba: Sabrin

Odświeżający, kojący żel pod oczy, który eliminuje opuchnięcie powieki i worki pod oczami dzięki specyficznej formule opartej na peptydach - antybakteryjnych związkach organicznych. Ponadto wyciąg z chińskiego ziela Chiahu oraz łagądzący kompleks ekstratów roślinnych detoksykują skórę, wygładzają i rozjaśniają okolice oczu.

Cena: 32,90zł / 15ml

• Uczula
  • Niestety nie.

Przede wszystkim uczula, oczy po nałożeniu kremiku zrobiły się czerwone jak u królika i momentalnie spuchły.

Cena i dostępność na +

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 poszedł do śmieci po pierwszym użyciu

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • łeeee........ ;\
  • Nie żebym się jakoś konkretnie uwzięła na ten Avon ale 90% zakupów, jakie do tej pory dokonałam w obydwu "tych" najpopularniejszych firmach katalogowych, to niestety kompletne klapy i już postanowiłam, nigdy więcej.
    Żel konsystencje ma przyjemną, delikatnie chłodzi i zawiera mikrodrobinki, mające zapewne rozświetlić skórę pod oczami i to byłby nawet całkiem przyzwoity pomysł, gdyby nie wykonanie.
    Formuła jest coprawda przyjemna w aplikacji ale tuż po niej, a nawet 15/20min po niej, nadal utrzymuje się uczucie nieprzyjemnej lepkości. Drobinki rozświetlają, opakowanie jest wygodne, bo słoiczek łatwiej wyeksploatować do końca, niż niektóre tubki ale właściwości pielęgnacyjne są marne i to bardzo.
    Skóra pod koniec dnia jest już przesuszona, co świadczy o nikłym nawilżeniu. Ani cienie, ani obrzęki nam od tego "cuda" z pewnością nie zmaleją, więc generalnie to takie niby "''''''''''coś"''''''''''' ale co? tego nie wie nikt

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i raczej ostatnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DOBRA DZIEWCZYNA za czytelną i pomocną recenzję?
  • ;(
  • ja równiez zdecydowanie nie jestem zadowolna.mam pracę która zmusza mnie do tego aby siedziec dziennie przez ok.10godzin przy komputerze;(po takiej dawce dziennie moje oczy sa zmeczone i podpuchnięte,ten kremik nie daje sobie z nimi rady mimo tego iz jestem młoda..;(jedynie co to przyjemnie chłodzi jak sie go wsadzi do lodówkipo za tym nie za bardzo.

Używam tego produktu od:2miesiecy

Chcesz pochwalić karolina2008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Stosowałam krem około 2 lata temu i skóra pod oczami nie była wtedy za bardzo wymagająca. Był to mój jeden z pierwszych kremów pod oczy.

Dla młodziutkiej skóry twarzy myślę, że się nadaje. Nawilżał dostatecznie, zmniejszał niewielki obrzęk. Byłam z niego zadowolona, bo nie uczulał. Teraz na pewno byłby za słaby.

Używałam tego produktu przez pół roku

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie likwiduje podkówek
  • skóra jest nieprzyjemnie napięta,
    nie likwiduje cieni ani podkówek

oceniam go pod tymi względami ponieważ po to go kupiłam niestety nie spardza się przy takich problemach i więcej o nie kupie;p

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić kochanazlosnica za czytelną i pomocną recenzję?
  • do niczego
  • Zgadzam się z poprzedniczką, w niczym nie pomaga. Po nałożeniu żelu skóra pod oczami staje się nieprzyjemnie napięta. Mam pod oczami spore "podkówki" i myslalam, ze jak kupie cos w przyzwoitej cenie, coś pomoże. Niestety rozczarowałam się. Sińce jak były, tak są.

Chcesz pochwalić kosmiteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • bubel
  • Na początku czułam ożeźwienie wokól oczu i widoczne było lekkie zblednięcie sińców ale tydzień później już było jak przed używaniem... W zasadzie taki ot bajer, bo nic nie robi. Obecnie używam tańszego i mi o wiele lepiej służy
    Odradzam

Używam tego produktu od: no jedno opakowanie

Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krótkotrwały efekt
  • Na początku byłam zadowolona. Świetnie rozświetlał śince pod oczami. Jednak po ok. 2 tyg stosowania efektu nie było już żadnego.
    Zawiodłam się, bo na początku naprawdę fajnie działał. Potem jedynie koił okolicę oczu dzięki swojej żelowej konsystencji.
    Trzeba przyznać, że na pewno jest wydajny, ale ma bardzo nieprzyjemny zapach.

Używałam tego produktu :
    jakiś czas temu, przez ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 zużyta, reszta wyrzucona

Chcesz pochwalić czarna_niun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Jestem zadowolona z zakupu, mimo że jeszcze używam go całkiem krótko. Pierwsze co mi się bardzo spodobało, to fakt, że nie podrażnia oczu ani nie powoduje żadnych innych skutków ubocznych, a okolice oczu mam wrażliwe. Faktycznie się wałkował, ale właśnie wtedy gdy nałożyłam go za dużo, teraz nakładam mniej i wchłania się szybko i nie ma zadnych "wałków". Skóra pod oczami lekko się napina i odczuwa się odświeżenie, zatem spełnia swoje zadanie. Delikatny żel dla profilaktyki przeciwzmarszczkowej :P

Używam tego produktu od:3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Maricken za czytelną i pomocną recenzję?
  • czyżby szczypawka?! xD
  • Krótko i na temat: szczypie, piecze, dziwacznie sie roluje, nie zapewnia choćby cienia ulgi dla zmęczonych oczu, a wręcz przeciwnie-popisowo je podrażnia.

Jakie szczescie,ze nie kupiłam go sobie, tylko go dostałam. Żałowałabym okrutnie, gdybym z własnej kieszeni wydała na niego kaskę...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:0,08997543 pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić Rosiczka_Przeżuwacz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij