Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

• Bomba
  • Moja przygoda z tym podkładem zaczęła się rok temu. Byłam w Niemczech i skończył mi się podkład z Lirene. Weszłam do pierwszego Rossmanna i zobaczyłam szafeczkę Catrice. Postanowiłam spróbować gdyż podkład kosztował troszkę ponad 6 E. Myślałam, że to bedzie przejściowe i jak wrocę do Pl kupię mój podkład dotychczas używany.
    Jednak Catrice okazał się być dużo lepszy ! ;-) Problem był tylko z dobraniem koloru ( Na poczatku było tylko kilka odcieni i 010 najjaśniejszy był za jasny a 020 za ciemny). Wiem, że wiele osób na to narzekało.Ale z 2 miesiace temu kiedy skończyło mi się kolejne opakowanie podchodzę do półeczki Catrice a tam ! 015 Vanilla Beige! Kolor do mojej cery idealny;-) Producent słucha klientek i to mi się podoba.
    Dobre cechy podkładu:
    + cena
    + szklane opakowanie ( dodaje elegancji)
    + konsystencja niby rzadka ale nie rozpływa się a pomimo to ma bardzo duże krycie i rozprowadza się świetnie
    + Matuje naprawdę a zaraz po nałożeniu ma delikatnie lepka konsystencję co jest świetną bazą dla pudru. Później wszystko sie fajnie scala co daje bardzo naturalny efekt.
    Jedyny minus to może to, ze podkład lekko ciemnieje po nałożeniu. Ale w moim przypadku to plus ;-) Polecam

Używam tego produktu od: od ponad roku

Chcesz pochwalić LikeJoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropność
  • Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami na jego temat niestety bardzo się zawiodłam kolor wpada w pomarańcz moja twarz cała się świeci (mam cere suchą) ... nawet przypudrowanie nie pomaga , mam wrażenie jakby moja twarz się ' lepiła' .. Krótko się trzyma

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić insanire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Mam cerę mieszaną i trudno było mi znaleźć podkład, który zmatowi moją tłustą strefę T, a ten fluid to potrafi. Może nie jest to podkład strikte matowy, ale jego wygląd na buzi w pełni mnie zadowala i po całym dniu noszenia go, strefa T lekko się błyszczy, ale można to poprawić pudrem i nadal cieszyć się piękna cerą. Mam odcień 015 Vanilla Beige, odrobinkę za ciemny dla mnie, więc następnym razem do mojej kosmetyczki wpadnie kolor 010.

Plusy:
    * lekka kremowa formuła,
    * łatwy w rozprowadzaniu,
    * nie przesusza i nie podkreśla suchych skórek,
    * można stopniować krycie,
    * zakrywa drobne zaczerwienienia,
    * lekkie matowe wykończenie, które nie tworzy maski na
    twarzy,
    * nie klei się na twarzy po nałożeniu,
    * opakowanie z pompką.

Minusy:
    - nie matuje na cały dzień, trzeba po kilku godzinach
    przypudrować,

Chcesz pochwalić laodike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam do tej pory
  • +ładnie wyrównuje koloryt cery i stapia sie ze skórą
    + odcienie dla jasnej karnacji
    + przyjemny zapach
    +bardzo dobra konsystencja (nie zbyt gęsta i nie leje sie)
    +wydajny,opakowanie z którego można wydobyć produkt do końca
    +twarz wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski
    +nie ciemnieje, nie spływa, nie tworzy plam
    +nie wysusza, powiedziałabym nawet ze daje efekt nawilżenia

Jedynym minusem jest zbyt delikatne krycie i mat w miejscach, które wymagają zakrcia. Gdyby nie ten jeden minus byłby to mój KWC

Nie wpada w róż jak większość jasnych podkładów, raczej nie można sobie nim zrobić krzywdy. Stosuje w zestawieniu z korektorem i wtedy jest idealnie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić julia0107 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie..
  • Oczekiwałam od tego podkładu więcej, moja cera czasem chce z.nim współpracować, czasem nie. Jest średnio trwały, nie matuje cery, zero krycia. Jest nawilżający bardziej jak dla mnie, ale jego odcienie to jest porażka..010 wpada w róż, 020 w pomarańcz...

Chcesz pochwalić stillh0pe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny podkład
  • Podkład dobry na lato, krycie przyzwoite (choć delikatne) i całkiem niezły mat jak dla tłustej cery. Fajne szklane opakowanie, widać ile produkty się zużyło. Przyjemny zapach i lekka konsystencja, wydaje mi się, że nie pogorszył stanu mojej ceny.

Zrezygnowałam z niego dlatego, że potrzebowałam jednak większego krycia, ale przez długi okres czasu był moim najlepszym podkładem.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić natiii92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Myślę, że to idealny podkład dla skóry mieszanej i tłustej. Same plusy, warto wypróbować. Mocne krycie, formuła bardziej satynowa niż matowa, kolor 010 idealny jak dla mnie. Utrzymuję się cały dzień, nie jest wodoodporny choć pływałam w nim i nie spłynął. Bardzo go lubię i na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie.

Chcesz pochwalić Irurlana za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia..
  • Plusy:
    +tani
    +kryje wypryski
    +idealnie się dopasowuje do koloru skóry

Minusy:
    -moze i kryje, ale co jak na max 3 godziny?
    -wgle nie matuje
    - spowodowal mi wysyp wyprysków

Używam tego produktu od: 5 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowan

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić drogawstecz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za zapychacz
  • Produkt przez pierwsze kilka dni wydawał się być idealny: świetnie dobrany kolor (najjaśniejszy), nie ciemniał, ładnie się trzymał na buzi i robił efekt porcelanowej cery. Po około 5 użyciach dał o sobie znać w formie bolących grudek pod skórą, potem już mnie wysypało na całego... Zrobiłam przerwę i ostatnio użyłam go znowu, tylko przez dwa dni. I znowu to samo. Teraz staram się doprowadzić moją cerę do porządku. No niestety, u mnie się nie sprawdził
    A i kolejny minus: wydaje się być strasznie niewydajny- użyłam tylko kilka razy a brakuje prawie połowy buteleczki.

Używam tego produktu od: 2 tygodni (?)
    Ilość zużytych opakowań: Prawie połowa

Chcesz pochwalić Coffee24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Druga skóra
  • Po długim związku z podkładem mineralnym Sephory zmuszona byłam szukać następcy swojego ideału, ponieważ perfumerie postanowiły poczciwego mineralka wycofać ze sprzedaży. Podłość ludzka nie zna granic. Szukałam zatem idealnego podkładu, który nie zrobi maski, ani też gumowej powłoki na skórze. Wypróbowałam w związku z tym Healthy Mix - nie bardzo mi przypasował, robił gumę i lepką warstwę na buzi, Facefinity 3in1 Max Factora za bardzo mnie wysuszał, na Bare Minerals nikt nie chciał dorzucić pieniążka . Wówczas przypomniałam sobie o firmie Catrice. Postanowiłam wypróbować All Matt Plus. I to było TO! Skóra jest zmatowiona, ale nie wytapetowana. Mój odcień 020 Nude Beige nie ma różowych podcieni, idealnie stapia się z moją nie za jasną, ale też nie śniadą cerą. Rozświetla ją i sprawia, że wygląda naturalnie, promiennie, jest wypoczęta. Trzyma się bardzo dobrze, nie ściera się i nie włazi w pory. Czasami po 5 godzinach noszenia, stosuję bibułkę na czółko i nosek, bo lubią czasem błysnąć, ale to jak dla mnie jest i tak świetnym wynikiem, po Healthy Mix bibułki, no - kilka bibułek, wypadało użyć już po 2 godzinach od zrobienia makijażu... Podkład ma wygodną i higieniczną aplikację - pompka, która dozuje odpowiednią ilość produktu - u mnie dwa wyciśnięcia starczają na rozprowadzenie go na twarzy i szyi. Jest również bardzo wydajny. Konsystencja pozwala na popracowanie z produktem, jest w sam raz - nie wodnista i nie gęsta. Idealnie kremowa. Jak na razie, mój numer jeden Używam go już prawie drugi miesiąc, nie zrobił mi żadnej krzywdy, nie zapchał, nie przesuszył. Ja polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić o_kruszynek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij