Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

• Bardzo dobry
  • Posiadam kolor 010.
    Pomimo, że nie matuje tak bardzo i musze używać pudru to jest bardzo dobry. Kolor wtapia sie w skóre nie pozostawiając smug. Ma bardzo ładny zapach w porównaniu z innymi podkładami i kremową konsystencje. Bardzo ładnie sie rozprowadza. Mam cere mieszaną i sprawdza się bardzo dobrze a co do trwałości to jest średnia, tak jak większość podkładów

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić happytime145 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • U mnie się nie sprawdził. Testuję kolor 010, który może po nałożeniu nie jest za ciemny, ale szybko oksyduje i zaraz mamy na twarzy podkład o co najmniej 2 tony za ciemny.

Co do krycia, to moim zdaniem najwyżej średnie, ale zdecydowanie wolę właśnie takie niż typową maskę na twarzy.

Matuje na 3-4 godziny maks, ale w moim przypadku to standard, wiec na tak tani podkład wypadł nawet nieźle.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Dana991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie :/
  • Mam podkład w odcieniu: 010, a jest dla mnie po prostu za ciemny... Po nałożeniu ciemnieje i tworzy znaczny kontrast z szyją, kolor przypomina raczej brąz, nie jest to jasna oliwka dla bladziochów. Nawet, jak nie jesteście totalnie blade to ten odcień i tak będzie za ciemny.

Krycie:
    Bardzo małe! po nałożeniu go 2-3 razy na przebarwienia, naczynka, czy trądzik, nie zakrywa ich dobrze. Potrzebny do niego dobry korektor i kryjący puder.

Matowanie:
    Zapomnijcie! Podkład nieprzyjemnie się lepi, nie ma wykończenia matowego, a po 3 h, lepi się, jak lep na muchy...

Słaba dla cery tłustej. Po 2h świecą mi się płatki nosa, broda i czoło, jak nie poprawicie tego to po 3-4h zrobi Wam się lepkie ciasto, świecące, jak gwiazda neutronowa...Nie da sie go ładnie rozetrzeć przy poprawianiu, tylko zostają takie tępe ślady trudne do roztarcia...Na dodatek jest bardzo niewydajny.

Jeśli masz cerę tłustą, wypryski, przebarwienia, naczynka i nie chcesz biegać co 2h do łazienki- NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić blackflexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani długotrwały, ani matujący...
  • Wiązałam z tym podkładem wiele nadziei, ale niestety. Po pierwsze: najjaśniejszy kolor pomarańczowieje na twarzy, nie wygląda dobrze. Poza tym podkład ściera się z twarzy, w rezultacie wieczorem zostaję w pomarańczowymi plackami na buźce.
    Ostatni minus: ani trochę nie matowi, a gdy przypudruję go pudrem ryżowym zostaje matowy tylko na około 2 godziny.

Jedynym plusem jest krycie, które jest przyzwoite.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić esceflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepiej
  • Za co lubię ten podkład?
    - krycie, dla mnie najlepsze, jakie znalazłam
    - nie zapycha - serio : D
    - kolor idealny do mojej białej twarzy 010 (wybór kolorów nie jest zbyt duży dlatego nie wszystkie dziewczyny znajdą coś dla siebie),
    - dostępność,
    - cena (nawet jeśli chcę coś kupić z wyższej półki cenowej to i tak wracam do tego podkładu, bo mi odpowiada najbardziej),
    - trwałość mogłaby być lepsza, bez poprawek na tłustej cerze się nie obejdzie :/ i za to odejmuje pół gwiazdki, chociaż mam świadomość że w tej cenie coś musi być nie tak...a no i nie matuje aż tak dobrze, ale też nie znalazłam lepszej matującej opcji, która jednocześnie nie robiłaby mi wysypu na twarzy.
    Generalnie polecam

Chcesz pochwalić lenor za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie polecam
  • Ten fluid kompletnie nie współgra z moją cerą. Efekt jest wręcz odwrotny do tego o czym zapewnia nas producent.

- nie matuje - w moim przypadku skóra wytwarza jeszcze więcej sebum, świece się, nawet sypki puder nie pomaga
    - zbyt ciężki, dodatkowo pozostawia nieprzyjemny efekt lepkości skóry
    - nietrwały
    - słabe krycie
    - fatalna paleta kolorów - osoby o jasnej karnacji (takie jak ja ) nie znajdą swojego odpowiednika, zbyt dużo pomarańczowych pigmentów
    - wysusza mi skórę - i to jest dla mnie fenomenalne, bo miał mieć przecież właściwości nawilżające

Chociaż cena jest całkiem dobra, opakowanie zachęcające (lubię fluidy w szklanych słoiczkach) to niestety ten produkt pod żadnym względem się u mnie nie sprawdził. Po dwóch-trzech godzinach cera się świeci, widoczne są wszystkie wypryski i dodatkowo robią mi się pomarańczowe plamy.

Nie wiem czy tylko w moim opakowaniu, ale patyczek do nabierania fluidu na końcówce był ułamany, brak szpatułki, przez co aplikacja jest dość niewygodna.

Chcesz pochwalić White_Peacock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • dobry i niedrogi
  • Zdecydowanie warto go wyprobować

+długo się utrzymuje
    + ładnie wypełnia ewentualne pory
    + lekki
    + fajna lekka na początku lepka konsystencja
    +opakowanie z pompką
    + krycie średnie w kierunku mocniejszego ( mam sporo niedoskonałości a najczęściej nie używam dodatkowo korektora)
    +fajna gama kolorystyczna- gdyby było coś bardziej żółtego to wtedy naprawdę byłaby to rewelacja
    + dostępność i cena

Minus jest tylko jeden podkład ciemnieje po dłuższym czasie- na szczęście nie tak mocno jak w przypadku innych kosmetyków.

Posiadam odcien 015
    Czy kupię ponownie? Nie wiem- jeśli będę używać standardowych podkładów- tak, natomiast jeśli na stałę przerzucę się na minerały/bb - nie.

Używam tego produktu od: rok 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie standardowa pojemność

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bomba
  • Moja przygoda z tym podkładem zaczęła się rok temu. Byłam w Niemczech i skończył mi się podkład z Lirene. Weszłam do pierwszego Rossmanna i zobaczyłam szafeczkę Catrice. Postanowiłam spróbować gdyż podkład kosztował troszkę ponad 6 E. Myślałam, że to bedzie przejściowe i jak wrocę do Pl kupię mój podkład dotychczas używany.
    Jednak Catrice okazał się być dużo lepszy ! ;-) Problem był tylko z dobraniem koloru ( Na poczatku było tylko kilka odcieni i 010 najjaśniejszy był za jasny a 020 za ciemny). Wiem, że wiele osób na to narzekało.Ale z 2 miesiace temu kiedy skończyło mi się kolejne opakowanie podchodzę do półeczki Catrice a tam ! 015 Vanilla Beige! Kolor do mojej cery idealny;-) Producent słucha klientek i to mi się podoba.
    Dobre cechy podkładu:
    + cena
    + szklane opakowanie ( dodaje elegancji)
    + konsystencja niby rzadka ale nie rozpływa się a pomimo to ma bardzo duże krycie i rozprowadza się świetnie
    + Matuje naprawdę a zaraz po nałożeniu ma delikatnie lepka konsystencję co jest świetną bazą dla pudru. Później wszystko sie fajnie scala co daje bardzo naturalny efekt.
    Jedyny minus to może to, ze podkład lekko ciemnieje po nałożeniu. Ale w moim przypadku to plus ;-) Polecam

Używam tego produktu od: od ponad roku

Chcesz pochwalić LikeJoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropność
  • Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami na jego temat niestety bardzo się zawiodłam kolor wpada w pomarańcz moja twarz cała się świeci (mam cere suchą) ... nawet przypudrowanie nie pomaga , mam wrażenie jakby moja twarz się ' lepiła' .. Krótko się trzyma

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić insanire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Mam cerę mieszaną i trudno było mi znaleźć podkład, który zmatowi moją tłustą strefę T, a ten fluid to potrafi. Może nie jest to podkład strikte matowy, ale jego wygląd na buzi w pełni mnie zadowala i po całym dniu noszenia go, strefa T lekko się błyszczy, ale można to poprawić pudrem i nadal cieszyć się piękna cerą. Mam odcień 015 Vanilla Beige, odrobinkę za ciemny dla mnie, więc następnym razem do mojej kosmetyczki wpadnie kolor 010.

Plusy:
    * lekka kremowa formuła,
    * łatwy w rozprowadzaniu,
    * nie przesusza i nie podkreśla suchych skórek,
    * można stopniować krycie,
    * zakrywa drobne zaczerwienienia,
    * lekkie matowe wykończenie, które nie tworzy maski na
    twarzy,
    * nie klei się na twarzy po nałożeniu,
    * opakowanie z pompką.

Minusy:
    - nie matuje na cały dzień, trzeba po kilku godzinach
    przypudrować,

Chcesz pochwalić laodike za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij