Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

• Bubel
  • Oceniam odcień 002, który na mojej lekko opalonej twarzy wyglądał nawet spoko, ale to niestety jedyny plus tego podkładu.
    Podkład z założenia ma być matujący, a od razu po aplikacji twarz świeci się jak wiadomo co, wiadomo komu... Nie pomaga utrwalenie pudrem. Krycie znikome, trwałość jeszcze gorsza - max 3h. Po tym czasie zaczyna nieładnie schodzić z twarzy tworząc placki. Mam wrażenie, że skóra się pod nim dusi, a nie jest to ciężki podkład.
    Podsumowując podkład dobry na wyjście do sklepu po bułki, ale ja niestety nie mam zwyczaju malować się na takie wyjścia, wiec wykończyć go nie mam jak.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Kaśka:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczym zombie
  • Kupiłam ten podkład, bo podobno miał być idealny dla bardzo jasnej i tłustej cery. Na szczęście nie zapłaciłam za niego 27 zł, ale i tak żałuję jego zakupu.

Zacznijmy od plusów:
    + niezłe krycie
    + dostępność
    + higieniczne, solidne opakowanie z niezacinającą się (uff) pompką
    + nieco pudrowa konsystencja
    + zapach

Czas na minusy:
    - bardzo ciężko się go aplikuje
    - jest nietrwały (na twarzy utrzymuje się 2-3 h)
    - świecę się już po 15 minutach od nałożenia go
    - wysusza cerę i podkreśla suche skórki (nigdy nie miałam z tym problemu)
    - zapycha pory, cera dusi się pod nim
    - ma OKROPNY, szaro-różowy odcień, coś strasznego (miałam 010 Light Beige). Przypomina mi niektóre koreańskie kremy BB, jednak w odróżnieniu od nich w ogóle nie wtapia się w skórę i pozostaje ona cały czas nieco sinawa (coś a' la zombie)

Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1/3 całego

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład
  • Do tej pory używałam tylko podkładu Astor Skin Match. Coś mnie podkusiło żeby spróbować czegoś innego - padło właśnie na Catrice All Matt Plus.

+ jestem posiadaczką najjaśniejszego odcienia, który bardzo fajnie dopasowuje się do mojej skóry - nie tworzy efektu maski, co jest dla mnie najważniejsze
    + bezzapachowy - dla mnie to duży plus
    + dosyć gęsta konsystencja, co w porównaniu z podkładem Astora jest wielką zaletą
    + ładnie matuje

- jedynym minusem dla mnie jest opakowanie, a mianowicie pompka - ciężko chodzi.

Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić martachmielek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo delikatny
  • Posiadam odcień 020- Nude Beige.
    Wybór koloru: miałam z tym problem, 010 wydawał się za jasny, a 020 już dużo ciemniejszy od poprzedniego, moim zdaniem brakuje w gamie koloru pośredniego między tymi dwoma.
    Aplikacja: "tępa" pompka, którą opornie trzeba naciskać kilka razy zawsze kiedy chcę wydostać podkład z butelki, gdy już mi się to uda, to wręcz wylatuje z niej za dużo produktu, często opryskując otoczenie. Podkład rozprowadza się na skórze równomiernie, nie tworzy smug, leciutko wchłania się jak krem. Pozwala na uzyskanie jednolitej warstwy, bez cieni i plam.
    Krycie: najsłabsza strona tego produktu. Nie kryje ani trochę. Ładnie ujednolica koloryt cery. Oczywiście odcień 020 okazał się odrobinę za ciemny, ale rozjaśniam go pudrem. Po paru minutach od nałożenia podkład ten również troszeczkę jaśnieje, mam wrażenie, że właśnie wtedy pojawia się efekt rozświetlenia twarzy, którego nie widać bezpośrednio po aplikacji. Cera wygląda wtedy na promienną i wypoczętą, wygładzoną i jakby warstwa podkładu stała się bardziej "ścisła" i kryjąca.
    Matowienie: sam podkład w tej kwestii nie robi zupełnie nic, jednak było to do przewidzenia, skoro producent obiecuje efekt satynowo-matowy. Nie ma niestety takich cudów i ostatecznie otrzymujemy podkład rozświetlający (a miał być matujący!). W połączeniu z dobrym pudrem matującym cera nie świeci się przez 5-7 godzin.
    Podsumowując, produkt nie spełnia swojej głównej roli, czyli nie matuje, kryje również słabo. Nie utrzymuje się cały dzień, po 8 godzinach zaczyna znikać, po 12 godz. nie ma go już na twarzy. Używam go jednak na dzień, a nie na większe wyjścia i okazje. Polubiłam go jednak za efekt wypoczętej i promiennej skóry. Jednocześnie nie tworzy maski, wygląda bardzo naturalnie, nie zapycha i nie czuć go na twarzy, jest to chyba najlżejszy podkład jaki miałam.

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem niezly.
  • uzywalam tego podkladu glownie przez zime, ale teraz jeszcze sporo mi go zostalo. mom zdaniem jest calkiem niezly. przede wszystkim to co mi sie podoba, to kolor.mam najjasniejszy(010) i jest prawie dobry. nie w stu procentach, ale moge go nosic i 'stapia sie' z moim odcieniem skory. jest naprawde jasny, mysle ze nikt blady nie powinien narzekac. fakt, jest troche zolty, ale tak jak mowilam, stapia sie i nie widac tego az tak bardzo.
    przede wszystkim, wyglada na twarzy naprawde dosc naturalnie. ja uzywam podkladu naprawde minimalnej ilosci, biore malutka pompke i to mi wystarcza na cala twarz. dzieki temu nie mam nigdy zadnej tapety, a podklad jest praktycznie niewidoczny, wygladam jakbym miala naturalnie rowna i dosc ladna skore. mimo, ze jest to podklad matujacy, twarz po nim wyglada jednak normalnie, nie ma efektu tepej maski i calkowitego, sztucznego matu, jaki daje np. Revlon colorstay.
    krycie moim zdaniem jest przyzwoite. fakt, ze mi chyba kazdy podklad pasuje pod tym wzgledem, bo potrzebuje tylko lekkiego wyrownania i pokrycia blizn i zaczerwienien, a jeszcze nie spotkalam podkladu ktory nie robilby tego w ogole.
    niektore dziewczyny pisza, ze zauwazyly ciemnienie. ja juz troche go uzywam i absolutnie nie widze zeby cos sie z nim dzialo, albo zeby zmienial kolor na twarzy w ciagu dnia(w buteleczce tymbardziej, to juz jakas glupota kompletna).nie wiem czemu u niektorych tak sie zachowuje...
    opakowanie przypomina mi troche lancome teint idole ultra 24h, pewnie dlatego ze oba sa szklane. zreszta widzialam, ze ktos porownywal te oba podklady, i dla mnie catrice zdecydowanie bije tamten na glowe, mimo ze jest kilkukrotnie tanszy. przede wszystkim ten, mimo mniejszej gamy, ma normlane kolory, a nie same solarkowe pomarancze. po drugie, nie robi takiej maski na twarzy jak lancome. po trzecie, nie ma nachalnego i ostrego zapachu.
    moja skora nie przetluszcza sie, wiec nie za bardzo moge ocenic jak z obietnica zmatowienia. mysle ze sprawdzi sie na skorach tlustych i mieszanych. dla suchych tez jest dobry. sama mam taka, i jest wszystko ok, ale trzeba pamietac zeby nalozyc pod niego krem, bo jako ze nie jest on przeznaczony do takiego rodzaju skory, moze delikatnie wysuszac i 'sciagac'.
    dla mnie ten produkt jest naprawde dobry. cena jest przystepna, a jakosc zadowalajaca. gdyby odcien byl delikatnie bardziej rozowy, to by bylo jeszcze lepiej, ale nie mozna miec wszystkiego - na razie w stu procentach dopasowanych do mnie podkladow(tzn. bardzo jasnych i z lekkim rozowym tonem) spotkalam tylko trzy, mimo ze testowalam wiele wiecej. ten bije na glowe wiele drogich, lacznie ze wspomnianym wczesniej revlonem i lancome. mysle, ze kiedy mi sie skonczy, to jeszcze go kupie

Używam tego produktu od: jesien zeszlego roku.
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie cale.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły dla mojej cery.
  • Jestem posiadaczką tłustej cery z niedoskonałościami zarówno wypryskami, jak suchymi skórkami i przebarwieniami skóry. W niektórych elementach podkład sprawdza się idealnie w innych nieco mniej.

Plusy:
    + świetne pudrowe naturalne wykończenie
    + opakowanie
    +nakładanie
    +zapach
    +cena
    + świetnie matuje i należycie długo się utrzymuje

Minusy:
    - słabo kryje niedoskonałości cery.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Anulka_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czasem tak, czasem nie...
  • Po przetestowaniu dwóch buteleczek tego podkładu (używałam odcienia 010 Light Beige) mam co do niego mieszane uczucia. Podkład z pewnością nadaje się do cery tłustej. Jego konsystencja jest kremowa, niby gęsta, a zarazem lekko wodnista. Łatwo go rozprowadzić, czy to za pomocą pędzla, czy palców. Nie tworzy efektu maski, lekko zastyga, daje delikatne pudrowe wykończenie. Minimalnie rozświetla. Jednak największe zastrzeżenia mam co do szybkości zmiany koloru, i co najdziwniejsze, nie dzieje się to na twarzy, a w buteleczce. Bardzo szybko stał się nie zdatny do użytku, choć zawsze go szczelnie zamykałam i przechowywałam w ciemnym i suchym miejscu. Myślę, że efekt jaki dawał zależał od kondycji naszej skóry. Raz wyglądała na pięknie zmatowioną, a do tego delikatnie rozświetloną, jednym słowem zadbaną. A zdarzały się też takie dni, kiedy podkreślał na twarzy wszystko co mógł, wypryski, suche skórki... Dodatkowo wysuszał. Z czasem zaczęłam wyczuwać silny zapach alkoholu. Myślę, że na dwóch buteleczkach zakończę naszą znajomość.

Używam tego produktu od: 2013 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2: 010 Light Beige

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • Hmm zaczne od tego ze mam 19 lat wiec moja ocena nie bedzie kompletns , bo nie wiem czy rzeczywiscie redukuje oznajki starzenia, wiec tak po przetestowaniu rbr akwareli zdecydowalam sie na ten zakup i tak :

- nawilza i pielegnuje cere po demakijazu jest gladziutka, ma ladny rowny koloryt jest ponprostu przes.podklad pielegnowana
    -trwalosc !!!! Po calym dniu bez poprawek trzyma sie na twarzy !!! Mocniejszy niz everlasting clarinsa, czy m.affinitone 24h,
    - generalni mam strefe mieszana T i uzywam pod podklad krmu z filtrem , wtedy potrzebuje pudru by sie nie blyszczec ale nalozony na gola skore daje po prostu wyglad normalnej cery zdrowej, naturalnej bez tepego
    matu ,czy rozswietlania
    -ladnie kryje
    - mozna stopniowac krycie i uzyskac mocny efekt jezeli sie tego chce

Minusy
    - nie doczytalam ,aby posiadal filtry co dla.mnie jest karygodne bo przciez zima czy wczesna wiosna tez czasem grzeje i choc troche trzeba chronic cere ten podklad nieseyy tego nie robi
    -jak na podklad dosyc nielrzyjemny zapach
    -aplikacja... a wiec nqciskajac na pompke otrzymujemy go duzo czesto gdy potrzebuje odrobine to reszcte musze wyrzucic lub nakladac na sile
    - est gesty wiec ciezko go sie rozprowadza zwlaszcza jak cera jest miejscowo sucha
    -cena pomimo wysokiej jakosci zbyt wysoka

Podsumowujac fajny podklad, na pewno majac go na twarzy nie niszczymy cery i nie pogarszamy jej stanu, podklad ja wrecz pielegnuje , jednak przy takiej cenie te minusy moze z wyjatkiem rozprowadzania i konsystencji nie powinny byc tak odczuwalne, kupilam go jednorazowo aby poprawic troche stan cery , nie stac mnie na regilarne uzywanie podkladu codziennie za niemal 300 zl wiec bede poszukiwala czegos inego .

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Czytając opinie na różnych blogach i wizażu stwierdziłam, że to podkład idealny i ze muszę go mieć. Polowałam na niego od kilku dni w Hebe ponieważ zawsze, gdy chciałam go mieć najjaśniejszy odcień był wykupiony. W końcu udało, mi się go dorwać.

+ bardzo wygodne i eleganckie opakowanie z pompką jest szklane dlatego dokładnie widać ile produktu nam zostało

+ niewygórowana cena

+ nie podkreśla suchym skórek

+ nie zapycha

+ zapach

+ wydajny

- mała gama kolorystyczna

- najjaśniejszy odcień CIEMNIEJE

- przeciętne krycie

- twarz bardzo szybko zaczyna się po nim błyszczeć

Reasumując to przyzwoity podkład jednak bladolice i posiadaczki tłustej cery powinny poszukać czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sharlotte312 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład - PORAŻKA
  • Nie wiem o co chodzi, ale w takiej cenie podobnego badziewiaka nie miałam nigdy.

+ dostępność
    + opakowanie (nigdy nie biorę tego specjalnie pod uwagę przy ostatecznej ocenie, ale w tym przypadku naprawdę go szkoda na tak fatalny produkt)

- brak testerów (kupowałam w Naturze)
    - trudny do rozprowadzenia (czy to palce, pędzle, czy gąbeczka - marny efekt)
    - zero krycia
    - słaba trwałość
    - po 2-óch godzinach skóra się "świeci"
    - podkreśla/tworzy(?) suche skórki (nigdy nie miałam z tym problemu! Przy absolutnie ŻADNYM podkładzie!)
    - nieprzyjemny zapach

Ogólnie rzecz biorąc - (prawie kompletne dno. Podkład powędruje do mojej znajomej, która chce go przetestować.

Używam tego produktu od: ok. 6-ciu m-cy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asss04 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij