Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

• raczej na co dzień
  • Lubię ten podkład za:

-jasny beżowo-żółty odcień (010 Light Beige)
    - opakowanie z pompką
    - nie pozostawia wrażenia tynku na twarzy
    - krycie można budować wklepując delikatnie cienką warstwę
    - nie wysusza skóry
    - na 50/50- satynowe wykończenie- osobiście nie lubię świecić się w strefie "T", potrzebne dodatkowe matowienie pudrem

na minus:

-bez bazy uwidacznia nieco pory na nosie i policzkach
    -na większe wyjścia bez nałożenia bazy i dobrego pudru po prostu dość szybko się ściera (szczególnie na nosie)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 30ml

Chcesz pochwalić annazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Posiadam kolor 010light beige, który jest jak najbardziej na plus. Bardzo gęsty. Matowi tylko nałożony cienką warstwą, lecz wtedy nie daje praktycznie zadnego krycia.. Które ja potrzebuje, a po nałożeniu drugiej warstwy podklad trzeba bardzo dobrze wklepac w skórę.
    +cena
    +opakowanie
    +kolor
    +trwałość

-krycie
    -mat

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić xfrailty za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma...
  • kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami tutaj na Wizażu i na innych portalach ale niestety znów "z płaczem" wracam do mojego Rimmel Long Lasting

kolor 10 najpierw jest mega blady a później ciemnieje i wtedy jest ok dla mojej karnacji
    higieniczna pompka
    poręczna szklana buteleczka w której ładnie widać ile jeszcze zostało produktu który opada na dno i można zużyć do spodu
    kremowa konsystencja łatwa w nakładaniu gąbeczką jak i pedzlem
    nie zapycha i nie uczula

mat tylko przez pierwsze 4-5h (nawet z pudrem i bazą)
    trochę cięzka ta szklana buteleczka
    krycie słabe, nawet mimo kilku warstw

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Posiadam kolor 010.
    Pomimo, że nie matuje tak bardzo i musze używać pudru to jest bardzo dobry. Kolor wtapia sie w skóre nie pozostawiając smug. Ma bardzo ładny zapach w porównaniu z innymi podkładami i kremową konsystencje. Bardzo ładnie sie rozprowadza. Mam cere mieszaną i sprawdza się bardzo dobrze a co do trwałości to jest średnia, tak jak większość podkładów

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić happytime145 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • U mnie się nie sprawdził. Testuję kolor 010, który może po nałożeniu nie jest za ciemny, ale szybko oksyduje i zaraz mamy na twarzy podkład o co najmniej 2 tony za ciemny.

Co do krycia, to moim zdaniem najwyżej średnie, ale zdecydowanie wolę właśnie takie niż typową maskę na twarzy.

Matuje na 3-4 godziny maks, ale w moim przypadku to standard, wiec na tak tani podkład wypadł nawet nieźle.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Dana991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie :/
  • Mam podkład w odcieniu: 010, a jest dla mnie po prostu za ciemny... Po nałożeniu ciemnieje i tworzy znaczny kontrast z szyją, kolor przypomina raczej brąz, nie jest to jasna oliwka dla bladziochów. Nawet, jak nie jesteście totalnie blade to ten odcień i tak będzie za ciemny.

Krycie:
    Bardzo małe! po nałożeniu go 2-3 razy na przebarwienia, naczynka, czy trądzik, nie zakrywa ich dobrze. Potrzebny do niego dobry korektor i kryjący puder.

Matowanie:
    Zapomnijcie! Podkład nieprzyjemnie się lepi, nie ma wykończenia matowego, a po 3 h, lepi się, jak lep na muchy...

Słaba dla cery tłustej. Po 2h świecą mi się płatki nosa, broda i czoło, jak nie poprawicie tego to po 3-4h zrobi Wam się lepkie ciasto, świecące, jak gwiazda neutronowa...Nie da sie go ładnie rozetrzeć przy poprawianiu, tylko zostają takie tępe ślady trudne do roztarcia...Na dodatek jest bardzo niewydajny.

Jeśli masz cerę tłustą, wypryski, przebarwienia, naczynka i nie chcesz biegać co 2h do łazienki- NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić blackflexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani długotrwały, ani matujący...
  • Wiązałam z tym podkładem wiele nadziei, ale niestety. Po pierwsze: najjaśniejszy kolor pomarańczowieje na twarzy, nie wygląda dobrze. Poza tym podkład ściera się z twarzy, w rezultacie wieczorem zostaję w pomarańczowymi plackami na buźce.
    Ostatni minus: ani trochę nie matowi, a gdy przypudruję go pudrem ryżowym zostaje matowy tylko na około 2 godziny.

Jedynym plusem jest krycie, które jest przyzwoite.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić esceflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepiej
  • Za co lubię ten podkład?
    - krycie, dla mnie najlepsze, jakie znalazłam
    - nie zapycha - serio : D
    - kolor idealny do mojej białej twarzy 010 (wybór kolorów nie jest zbyt duży dlatego nie wszystkie dziewczyny znajdą coś dla siebie),
    - dostępność,
    - cena (nawet jeśli chcę coś kupić z wyższej półki cenowej to i tak wracam do tego podkładu, bo mi odpowiada najbardziej),
    - trwałość mogłaby być lepsza, bez poprawek na tłustej cerze się nie obejdzie :/ i za to odejmuje pół gwiazdki, chociaż mam świadomość że w tej cenie coś musi być nie tak...a no i nie matuje aż tak dobrze, ale też nie znalazłam lepszej matującej opcji, która jednocześnie nie robiłaby mi wysypu na twarzy.
    Generalnie polecam

Chcesz pochwalić lenor za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie polecam
  • Ten fluid kompletnie nie współgra z moją cerą. Efekt jest wręcz odwrotny do tego o czym zapewnia nas producent.

- nie matuje - w moim przypadku skóra wytwarza jeszcze więcej sebum, świece się, nawet sypki puder nie pomaga
    - zbyt ciężki, dodatkowo pozostawia nieprzyjemny efekt lepkości skóry
    - nietrwały
    - słabe krycie
    - fatalna paleta kolorów - osoby o jasnej karnacji (takie jak ja ) nie znajdą swojego odpowiednika, zbyt dużo pomarańczowych pigmentów
    - wysusza mi skórę - i to jest dla mnie fenomenalne, bo miał mieć przecież właściwości nawilżające

Chociaż cena jest całkiem dobra, opakowanie zachęcające (lubię fluidy w szklanych słoiczkach) to niestety ten produkt pod żadnym względem się u mnie nie sprawdził. Po dwóch-trzech godzinach cera się świeci, widoczne są wszystkie wypryski i dodatkowo robią mi się pomarańczowe plamy.

Nie wiem czy tylko w moim opakowaniu, ale patyczek do nabierania fluidu na końcówce był ułamany, brak szpatułki, przez co aplikacja jest dość niewygodna.

Chcesz pochwalić White_Peacock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • dobry i niedrogi
  • Zdecydowanie warto go wyprobować

+długo się utrzymuje
    + ładnie wypełnia ewentualne pory
    + lekki
    + fajna lekka na początku lepka konsystencja
    +opakowanie z pompką
    + krycie średnie w kierunku mocniejszego ( mam sporo niedoskonałości a najczęściej nie używam dodatkowo korektora)
    +fajna gama kolorystyczna- gdyby było coś bardziej żółtego to wtedy naprawdę byłaby to rewelacja
    + dostępność i cena

Minus jest tylko jeden podkład ciemnieje po dłuższym czasie- na szczęście nie tak mocno jak w przypadku innych kosmetyków.

Posiadam odcien 015
    Czy kupię ponownie? Nie wiem- jeśli będę używać standardowych podkładów- tak, natomiast jeśli na stałę przerzucę się na minerały/bb - nie.

Używam tego produktu od: rok 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie standardowa pojemność

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?