Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Dostępny w czterech kolorach.

• Polecam
  • Myślę, że to idealny podkład dla skóry mieszanej i tłustej. Same plusy, warto wypróbować. Mocne krycie, formuła bardziej satynowa niż matowa, kolor 010 idealny jak dla mnie. Utrzymuję się cały dzień, nie jest wodoodporny choć pływałam w nim i nie spłynął. Bardzo go lubię i na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie.

Chcesz pochwalić Irurlana za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia..
  • Plusy:
    +tani
    +kryje wypryski
    +idealnie się dopasowuje do koloru skóry

Minusy:
    -moze i kryje, ale co jak na max 3 godziny?
    -wgle nie matuje
    - spowodowal mi wysyp wyprysków

Używam tego produktu od: 5 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowan

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić drogawstecz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za zapychacz
  • Produkt przez pierwsze kilka dni wydawał się być idealny: świetnie dobrany kolor (najjaśniejszy), nie ciemniał, ładnie się trzymał na buzi i robił efekt porcelanowej cery. Po około 5 użyciach dał o sobie znać w formie bolących grudek pod skórą, potem już mnie wysypało na całego... Zrobiłam przerwę i ostatnio użyłam go znowu, tylko przez dwa dni. I znowu to samo. Teraz staram się doprowadzić moją cerę do porządku. No niestety, u mnie się nie sprawdził
    A i kolejny minus: wydaje się być strasznie niewydajny- użyłam tylko kilka razy a brakuje prawie połowy buteleczki.

Używam tego produktu od: 2 tygodni (?)
    Ilość zużytych opakowań: Prawie połowa

Chcesz pochwalić Coffee24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Druga skóra
  • Po długim związku z podkładem mineralnym Sephory zmuszona byłam szukać następcy swojego ideału, ponieważ perfumerie postanowiły poczciwego mineralka wycofać ze sprzedaży. Podłość ludzka nie zna granic. Szukałam zatem idealnego podkładu, który nie zrobi maski, ani też gumowej powłoki na skórze. Wypróbowałam w związku z tym Healthy Mix - nie bardzo mi przypasował, robił gumę i lepką warstwę na buzi, Facefinity 3in1 Max Factora za bardzo mnie wysuszał, na Bare Minerals nikt nie chciał dorzucić pieniążka . Wówczas przypomniałam sobie o firmie Catrice. Postanowiłam wypróbować All Matt Plus. I to było TO! Skóra jest zmatowiona, ale nie wytapetowana. Mój odcień 020 Nude Beige nie ma różowych podcieni, idealnie stapia się z moją nie za jasną, ale też nie śniadą cerą. Rozświetla ją i sprawia, że wygląda naturalnie, promiennie, jest wypoczęta. Trzyma się bardzo dobrze, nie ściera się i nie włazi w pory. Czasami po 5 godzinach noszenia, stosuję bibułkę na czółko i nosek, bo lubią czasem błysnąć, ale to jak dla mnie jest i tak świetnym wynikiem, po Healthy Mix bibułki, no - kilka bibułek, wypadało użyć już po 2 godzinach od zrobienia makijażu... Podkład ma wygodną i higieniczną aplikację - pompka, która dozuje odpowiednią ilość produktu - u mnie dwa wyciśnięcia starczają na rozprowadzenie go na twarzy i szyi. Jest również bardzo wydajny. Konsystencja pozwala na popracowanie z produktem, jest w sam raz - nie wodnista i nie gęsta. Idealnie kremowa. Jak na razie, mój numer jeden Używam go już prawie drugi miesiąc, nie zrobił mi żadnej krzywdy, nie zapchał, nie przesuszył. Ja polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić o_kruszynek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam,że będzie KWC a jednak
  • Catrice, Długotrwały podkład matujący do twarzy 02
    Od producenta:Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie. Dostępny w czterech kolorach.
    Cena/Dostępność:27 zł,również w szafach Catrice.
    Pojemność/Wydajność:30 ml,wydajność raczej słaba.Bardzo szybko widać ubytek.
    Odcień:02
    Efekty:Zacznijmy od tego,że mam cerę tłustą i większość podkładów dramatycznie ją zapycha.Mało który Europejski podkład mi pasuje.Z tym nie było tak źle.Jest to już moje drugie opakowanie All Matt Plus.Pierwszy odcień którym miałam to 03,wydawał się idealny,ale niestety po ok 1h ciemnieje i stał się za ciemny.Obecnie posiadam 02 ten już mi pasuje lepiej,jednak też ciemnieje i wpada w pomarańczowy.Trzeba przyznać,że podkład mocno kryje,a przy tym twarz nie wygląda na sztuczną maskę,razem z kamuflażem świetnie kryje całe niedoskonałości i nie zapycha cery.Niestety prócz słabej wydajności i ciemniejącego lekko koloru posiada też inne minusy-na przykład takie,że odbija się np na telefonie lub brudzi sweter.Na dodatek nie zauważyłam także aby niwelował świecenie skóry.Początkowo myślałam,że jest to super podkład,jednak teraz rozważając wszystkie plusy i minusy stwierdzam,że do podkładu już raczej nie wróce.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Kupiłam ten podkład z ciekawości. Moja cera raz jest przesuszona, a raz mieszana. Długo szukałam odpowiedniego podkładu i mam

to cudo:

* nie zapycha (co dla mojej cery jest rzadkością)
    * dobrze się rozprowadza (na suchej jak i natłuszczonej buzi)
    * przyjemnie pachnie
    * nie uczula! (co dla mnie jest MEGA ważne, bo mnei uczula 90% kosmetyków)
    * nie wysusza, a nawilża
    * jest mega wydajny

Nie jest to podkład który matuje, ale nadaje on świeży wygląd delikatnie nawilżonej skóry. Wg mnie jest boski i jedynym minusem jest stała cena i brak promocji w drogeriach

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić _Lollita_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemny, ale bez rewelacji
  • Podkład kupiłam usłyszawszy od koleżanki, iż jest bardzo dobry. Wzięłam dwa opakowania - najjasniejszy i trochę ciemniejszy. Używałam jednocześnie, tworząc idealny dla mnie odcień.

Plusy:
    - dobra konsystencja
    - przyjemny zapach
    - ładne "zdrowe" wykończenie

Minusy:
    - słabe krycie
    - trzeba znaleźć swój sposób na aplikację, inaczej wygląda brzydko (ja swój wklepywałam)
    - cena nieadekwatna do jakości
    - bez pudru efekt matu jest krótkotrwały

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Posiadam odcień 010 Light Beige.

+ bardzo jasny odcień (który tak trudno znaleźć wśród podkładów innych firm, które uważają, że Polki mają bardzo ciemną karnację wpadającą w pomarańczowy odcień i z uporem maniaka produkują tylko takie kolory)

+matuje

+ ładne opakowanie z matowego szkła z pompką
    + kryje, ale tylko po uprzednim wstrząśnięciu i wymieszaniu podkładu
    a- zbyt wygórowana cena

- nie ma możliwości wykorzystania podkładu do końca

Na razie używam Catrice All Matt Plus, ale wciąż poszukuje ideału.

Chcesz pochwalić Beatrice11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Początkowo byłam nim bardzo zachwycona, nie widziałam innych produktów
    +Rzeczywiście dość mocno matuje, efekt matu utrzymuje się dość długo nawet bez przypudrowania go pudrem sypkim,
    +Ma ładny delikatny zapach,
    +Ma śliczne, solidne opakowanie,
    +Ma pompkę, uwielbiam takie produkty,
    +Jest dostnępny w naturze
    +Cena! Za taki efekt jest całkiem przyzwoita,
    +Można stopniować krycie bez obaw,
    +Nie wytąpiły u mnie plamy
    +Nie uczulił
    +Jest wydajny

-Przy szybkim nakładaniu pojawiają się smugi dlatego wklepuje go opuszkami palców w skórę,
    - Ma dość szarawy odcień,
    -Po kilku godzinach niemiłosiernie się świeci oczywiście mówię tutaj o wcześniejszym braku pudrowania pudrem sypkimi utrwalania go,
    -Jak dla mnie jest dość ciężkim podkładem dobrze sprawdza się w chłodne dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić iinfinity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nude look
  • Plusy :
    -cera uzyskuje jednolity kolor
    -można regulować krycie (na większe problemy używam camouflage cream)
    -optymalna cena
    -dostępność
    -ładne i praktyczne opakowanie
    -neutralny zapach
    -całkiem trwały

Minusy:
    -cera po nim nie jest kompletnie matowa

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ,nadal używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisygrrrl za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij