Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

• Jednak to nie to.
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania więc teoretycznie podkład matujący jest dla mnie. Moja recenzja będzie dotyczyć koloru 010.

Ciężka sprawa z tym podkładem. Na początku byłam zachwycona. Piękne wykończenie bez efektu maski. Po dłuższym używaniu spowodował na mojej buzi wiele wyprysków, zaczął się ścierać. Podkreślam, że pielęgnacja pozostała bez zmian.

Jedyna rada jak dla mnie i dla każdego kto miał podobny problem nie używać go codziennie. Raz na jakiś czas, zamiennie z innym podkładem.

Mimo to polecam, ponieważ krycie ma przyzwoite, wykończenie również, trwałość średnia i kolor 010 super dla bladych osób.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PannaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry
  • Posiadam 2 odcienie tego podkładu. Jako pierwszy był kolor 020 Nude Beige, zostało mi go trochę, natomiast teraz używam 015 Vanilla Beige (z tego co wiem ten właśnie odcień doszedł poźniej niż reszta, przed nim jest jeszcze 010)

Pierwszy kolor wydawał mi się trafiony, jednak do pewnego momentu... ale po kolei.

Podkład znajduje się w estetycznym, szklanym opakowaniu z pompką. Dużo jest zarzutów o tym, że pompka ta "wyrzuca" ciut za dużo podkładu przy jednorazowym naciśnięciu, co bywa kłopotliwe i z tym się zgodzę. Chociaż ja już umiem posługiwać się nią tak, że jeśli ma być tylko pół pompki, to tak jest Dlatego nie ma tragedii, ale producent mógł to dopracować.

Konsystencja - w sam raz, podkład jest dość lekki, ale przy tym przyzwoicie kryjący, dobrze się rozsmarowuje. Jeśli chodzi o "długotrwały mat" to z tym się nie zgodzę. Dla mnie podkład ten jest tylko odrobinę matujący, daje bardziej taki satynowy efekt. Dodam, że za wzór prawdziwie matującego podkładu mam Powder Mat Make Up z Manhattana. Ja tylko lekko przypruszam twarz pudrem po nałożeniu i jest ok, chociaż nie wiem jak byłoby w przypadku cery tłustej. Nie daje efektu maski.

A teraz sprawia o której wspominałam na początku - odcień 020 Nude Beige na początku wydawał mi się idealny. Do momentu kiedy trochę z nim przesadziłam i niedokładnie rozsmarowałam na szyi. Niestety podkład po czasie się utlenia i ciemnieje. Koniecznie trzeba wziąć to pod uwagę. Jednak jaśniejszy kolor 015 już dobrze się wtapia i nie zauważyłam póki co takich efektów. To jedyny duży minus tego podkładu, nie lubię takich niespodzianek.

Co do trwałości - nie zauważyłam, żeby zbytnio się ścierał, jedynie na nosie można go trochę zetrzeć. Po paru godzinach czasem zaczynam się lekko świecić, choć zależy to też od tego czy nie przesadzę wcześniej z kremem pod makijaż
    Używam go na zmianę z ukochanym Revlon Colorstay jako odskoczni od tego drugiego, dość ciężkiego podkładu. Póki co nie spotkałam chyba lepszego drogeryjnego, codziennego podkładu w takiej cenie i jakości dlatego zamierzam wracać Choć cena mogłaby jednak być troszkę niższa.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Zaczne od tego, że moja cera jest tłusta z wieloma niedoskonałościami. Szukałam podkładu, który ma przyzwoite krycie, bo nie zawsze potrzebuje mocnego, a w razie gorszych dni mam korektor. Testowałam już kilkanaście podkładów, od tych z niższej półki cenowej po te droższe jak Estee Lauder.Niestety większość z nich była za ciężka i powodowała efekt maski. All Mat Plus okazał się świetny, ponieważ : + bardzo dobrze kryje + pięknie ujednolica cerę + nareszcie znalazłam odpowiedni kolor do mojej bladej cery +/- dobrze matuje, choć na krótko, jednak podoba mi się ten efekt, jest naturalny + cena + eleganckie opakowanie + trwalość 9 dobrze wstemplowany nawet do 8 godzin) - jeszcze nie znalazłam

Chcesz pochwalić Testerka_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świecidełko
  • Kupiłam na promocji w naturze -40%, nie wyszedł drogo, ale nie nadaje się do użytku. Owszem, zaraz po nałożeniu twarz wygląda ładnie, jest ujednolicona, drobne niedoskonałości zakryte. Konieczny jest puder. Niestety twarz tylko przez chwilę utrzymuje mat, już po godzinie zaczyna się świecić i z czasem jest coraz gorzej. W dodatku nie świeci się tylko strefa T, jak to zawsze u mnie bywa, tylko cała twarz, łącznie z policzkami. Okropność, bardzo nieestetycznie to wygląda. Plus jedynie za kolor, najjaśniejszy ma bardzo dobry odcień dla mnie, bladolicej. Podkład nadaje się do nałożenia na wyjście do pobliskiego sklepu po bułki. Szkoda, bo ma dużo pozytywnych opinii, myślałam, że będzie dużo lepszy. Aha, jeszcze zapomniałam, że twarz się od niego klei, co nie zdarza mi się przy podkładach po przypudrowaniu.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić anka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani all ani matt
  • Podkład mam z wymiany i jest to jeden z najlepiej dopasowanych kolorystycznie podkładów jakie mam.
    Cerę mam mieszaną ze skłonnością do świecenia się w strefie T

Kolor idealnie dopasowany do mojej cery
    Wygodne opakowanie z pompką
    Bardzo dobrze rozprowadza się

Cera jak na 'all' szybko zaczyna się świecić bo po ok 3h w strefie T
    Ściera się na brodzie i nosie czyli tam, gdzie "świecę się"
    Krycie dla mnie jest zbyt słabe

Podsumowując: odcień jest świetny, reszta jednak nie powala.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić Figa634 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu coś dla bladej cery
  • W końcu podkłąd dla bladej cery, na rynku mamy naprawdę nikłą ilość podkładów do bladej cery a Catrice postarało się o taki odcień.

PLUSY:
    - kolor Light Beige idealny dla bladych
    - lekki
    - krycie lekkie ale zadowalające
    - fajnie stapia się z cerą
    - trwałość jak dla mnie wystarczająca

MINUSY:
    - Cena

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Fluid jeden z lepszych jakich używałam do tej pory. Matuje bardzo dobrze i to na kilka godzin.
    Kryje rownież dobrze.
    Ma przyjemny zapach.
    Dobrze sie rozprowadza.
    Nie daje efektu maski.
    Gorąco Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3sztuki

Chcesz pochwalić Rita98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt!
  • Oceniam kolor 020 Nude Beige. Drogie Wizażanki Mam cerę mieszana ze skłonnością do tłustej. Długo szukałam godnego zastępcy Revlon Colostay na czas wiosny i lata. Podkład miał być lżejszy, ale o nie mniejszej trwałości. Zakup Catrice All Matt Plus był czystym przypadkiem, ale jakże udanym! Produkt nie brudzi, pięknie stapia się z cerą, nie widzę w nim różowych tonów, jest naprawdę świetny. Jestem blondynką o jasnej karnacji (ale nie takim totalnym bladziochem.
    Plus za:
    +dozownik
    +trwalość

Minus za:
    -zapach

30ml podkładu kupiłam za 26 zł w Hebe. Razem z pudrem ryżowym z Paese tworzą zgrany i długotrwały duet. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić PaulaVip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie super
  • Plusy:
    - dobrze kryje
    -daje efekt matowej skóry
    -długo się trzyma
    - odcień Light Beige zakrywa zaczerwienienia na cerze szczególni przy mojej jasnej
    - przyjemny zapach

Minusy:
    -wydajność

Chcesz pochwalić sylwiabratos za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • edycja!
    jednak po ostatnim testowaniu podkładów stwierdzam ze ten jest moim ulubionym! nie zapycha mi cery, a nawet dobrze na nią wpływa! zamierzam kupić kolejne opakowanie i na razie nie testowac zadnych innych

+ ma satynowe wykończenie, co mi się bardzo podoba

+ najjaśniejszy odcien pasuje do mojej cery a zawsze mam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego odcienia

+krycie średnie, ale super współgra z kamuflażem od catrice

+ wyglada naturalnie
    + nie zapycha, a często mam z tym problem
    +nie pozostawia smug, fajnie się rozprowadza
    +nie wysusza
    +wydajny, ale ja raczej nakładam mało podkładu

- po kilku godzinach zaczyna świecić się w miejscach skłonnych do przetłuszczania czyli u mnie czoło

- trochę się ściera, szczególnie na nosie/brodzie

Podsumowując na razie jest to jeden z lepszych jakie miałam. Będę szukać innych niezapychających i w miare dobrze kryjących a jeśli nie znajde na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od: 3 miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić annakarenina20 za czytelną i pomocną recenzję?