Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 26,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Antymionka

Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

• Przeciętny.
  • Podkład matujący przy suchej skórze to był bardzo bezmyślny ruch z mojej strony, jednakże, ku mojemu zaskoczeniu nie skończyło się to tragedią. Fakt, podkład podkreślał suche skórki, niedoskonałości, ale w moim przypadku dopiero po paru godzinach. Podkeślenie te nie było mocno widoczne i twarz ogółem wyglądała naprawdę ok-do 6, 7h bez większych problemów.

PLUSY:
    +cena
    +odcienie (są od bardzo jasnych po ciemne, używam 010 light beige)
    +matuje
    +/-neutralnie działa na cerę

MINUSY:
    -butelka, pompka wyciska bardzo małą ilosc produktu, a jego stanu nie da sie kontrolować przez matowe szkło butelki
    -podkreśla suche skórki
    -słabo kryje

Chcesz pochwalić reddiens za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• Odwrotność zapewnień producenta!
  • Podkład zapycha, nie matuje, nie kryje zbyt dobrze. Spowodował okropne pogorszenie stanu mojej cery! Widoczne zaskórniki, pryszcze i niedoskonałości. Zupełnie nie polecam!

Plusem jest chyba tylko aplikator z pompką.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić diepotato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Używałam najjaśniejszego odcienia, który bardzo mi pasował. Mam bardzo jasną karnację i wolę żółte tony.
    Podkład jest bardzo dobry do codziennego użytku. Ma raczej średnie krycie. Sama nie mam problemów z większymi niedoskonałościami skóry, mimo wszystko dobrze wyrównuje koloryt. Nie do końca zgadzam się z tym, że jest super matujący ale dość dobrze utrzymuje się przez cały dzień. Jest lekki, nie roluje się, nie robi ciastka na twarzy. Ma pompkę co jest zdecydowanie na plus.
    Jednak gdy kupiłam go pierwszy raz, a było to jakoś w czasie wakacji sprawdzał mi się lepiej. Może to kwestia tego, że zimą moja skóra jest bardziej problematyczna, przesuszona.
    Mimo wszystko uważam, że jest to bardzo dobry podkład.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić lubiezoltykolor za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • W pierwszej kolejności muszę się podzielić moją radością że kupiłam go w bardzo okazyjnej cenie bo za 7,99 zł! Produkt jest w ładnej szklanej butelce z pompką.Mam odcień 015.Dla mojej dość jasnej cery jest trochę za ciemny ale ten kolor jest tak ładnym beżem i tak pięknie stapia się z cerą że wygląda to bardzo dobrze.Wykończenie jest satynowe,ładne,specjalnego matu nie zauważyłam.Krycie jest średnie.Trwałość niezła.U mnie zaczyna się lekko (ale równomiernie) ścierać po około 6 godzinach.Ogólnie jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić marusia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład :3
  • Moim ulubieńcem z Catrice jest korektor Camuflage,uznałam że skoro on jest tak dobry,to inne produkty tego producenta są również fajne (oczywiście każdy ma też buble i hity).Kupiłam więc Podkład All Matt Plus :3

Plusy:
    *nie utlenia się,nie zmienia koloru
    *nie daje efektu maski na twarzy,idealnie wtapia się w skórę
    *nawilża cere,nie wysusza i nie podkreśla skórek
    *nadaje ładny satynowy odcień skóry
    *dosyć trwały,może nie wytrzyma 18 h jak zapewnia producent,ale u mnie 12 godzin wytrzymał bez poprawiania
    *krycie jest średnie,ale mnie to nie przeszkadza.
    * cena
    Minusy:
    *na pewno nie jest to podkład matujący,jak zapewnia producent,nie rozświetla cery mocno ale też i nie matuje.
    *jest mega niewydajny,kończy się strasznie szybko,gąbeczka go wchłania jak wode mimo że nie jest bardzo wodny i to jest ogromny minus,bo nadaje sie na maks, 4-5 miesiecy

Ja posiadam odcien 015 i jestem zadowolona,ma wygodną pompke,jest dostępny i ogólnie jestem zachwycona :3

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić _Szara_Myszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne odczucia
  • Po wielu pochlebnych opiniach w Internecie postanowiłam zakupić ten produkt w Naturze, w sumie nie zawiodłam się

+Dostępność w szafach Catrice
    +Cena (ok. 27 zł)
    +Nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha
    +Dość trwały, nie ściera się z buzi. Wytrzymuje dość długo, jednak oczywiście w naruszonym stanie, wiadomo...
    +Konsystencja niesamowicie przyjemna, kremowa, dobrze się go rozprowadza, nie zastyga szybko
    +Lekki, niedrażniący zapach
    +Nie czuć go na twarzy, stapia sięz cerą, nie robi efektu maski, można budować krycie
    +Kryje średnio, na większe niespodzianki korektor
    +Ładne wykończenie, naturalne
    +Formuła beztłuszczowa
    +Ładne opakowanie z pompką

-Mało wydajny
    -Matuje na krótki okres czasu, trzeba go przypudrować jednak...
    -Kolory, ja mam najjaśniejszy Light beige 010, dla mnie nieco za jasny, mieszam go z Bourjois 53
    -Chyba nie posiada filtrów

Ogólnie jestem na TAK, polecam dla cer mieszanych

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra..
  • Skusiłam się na kupno tego produktu, dlatego, że wciąż szukam idealnego dla mojej mieszanej cery podkładu, były dobre recenzje + promocja w naturze.
    Podklad strasznie mnie zawiódł. miał matowic.. niestety po nałozeniu go na moja skore nie widac tego matu.. wrecz daje poczucie czegos tlustego na twarzy. nie kryje, wchodzi w zmarszczki mimiczne, jednym slowem- okropny.. a szkoda, bo bardzo ufalam firmie Catrice.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magdalenkax96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny podkład w dobrej cenie
  • Jeden z lepszych podkładów jakie używałam i z pewnością do niego niebawem wrócę!

Plusy:
    +gama kolorystyczna, najjaśniejszy kolor jest naprawdę jasny i nie utlenia się w ciągu dnia.
    +pięknie wygląda na twarzy, daje satynowy efetk, a nie tępy matowy
    +komfort noszenia
    +nie wysusza, nie zapycha
    +wygodna pompka
    +ładne opakowanie
    +przystępna cena
    +dobra dostępność
    + nie "ciastuje" się na twarzy

Osobiście nie znalazłam żadnych rażących minusów, ale pewnie dla osoby, która oczekuje rewelacyjnego krycia i 12h trwałości to ten podkład się raczej nie sprawdzi.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Agniecha90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Super podkład w przyzwoitej cenie.
    Nie tworzy maski i betonowego matu. Długo utrzymuje się na twarzy a co najważniejsze zostaje na swoim miejscu. Nie wchodzi w zmarszczki, nie podkiesla skórek.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić szczepanekone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny podkład
  • Kolor jest dla mnie delikatnie za ciemny, więc muszę używać jasnego pudru. Sam odcień najjaśniejszego All Mat Plus wpada w dość trupie tony dlatego na twarzy wygląda trochę nieświeżo.
    Podkład podkreśla nierówności na skórze, suche skórki i niestety wypryski. W ciągu jednego tygodnia nie dbałam specjalnie o cerę, nie robiłam peelingu, nieregularnie smarowałam twarz kremem na noc. Ten podkład od razu wyczuł brak kompletnej pielęgnacji i podkreślił wszystkie mankamenty.
    Nie jest długotrwały i nie matuje. Najlepiej wygląda nałożony na sylikonową bazę i przypruszony dobrym pudrem sypkim. Nie jest to podkład niezawodny. Po kilku godzinach bardzo ściera się z nosa i brody.
    Zauważyłam, że bardzo dużo się go zużywa. Muszę użyć 2,5 pompki, żeby uzyskać zadowalające krycie. Pędzel i gąbeczka zjadają bardzo dużo produktu, więc nakładam go palcami, ale efekt nie jest powalający.
    Plusem jest niewątpliwie cena (ponad 7 euro w Niemczech), a także fakt, że nie zapycha.
    Taki średni podkład, na pewno go więcej nie kupię, choć interesują mnie inne podkłady tej marki.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?