Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Dostępny w czterech kolorach.

• Myślałam,że będzie KWC a jednak
  • Catrice, Długotrwały podkład matujący do twarzy 02
    Od producenta:Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie. Dostępny w czterech kolorach.
    Cena/Dostępność:27 zł,również w szafach Catrice.
    Pojemność/Wydajność:30 ml,wydajność raczej słaba.Bardzo szybko widać ubytek.
    Odcień:02
    Efekty:Zacznijmy od tego,że mam cerę tłustą i większość podkładów dramatycznie ją zapycha.Mało który Europejski podkład mi pasuje.Z tym nie było tak źle.Jest to już moje drugie opakowanie All Matt Plus.Pierwszy odcień którym miałam to 03,wydawał się idealny,ale niestety po ok 1h ciemnieje i stał się za ciemny.Obecnie posiadam 02 ten już mi pasuje lepiej,jednak też ciemnieje i wpada w pomarańczowy.Trzeba przyznać,że podkład mocno kryje,a przy tym twarz nie wygląda na sztuczną maskę,razem z kamuflażem świetnie kryje całe niedoskonałości i nie zapycha cery.Niestety prócz słabej wydajności i ciemniejącego lekko koloru posiada też inne minusy-na przykład takie,że odbija się np na telefonie lub brudzi sweter.Na dodatek nie zauważyłam także aby niwelował świecenie skóry.Początkowo myślałam,że jest to super podkład,jednak teraz rozważając wszystkie plusy i minusy stwierdzam,że do podkładu już raczej nie wróce.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Kupiłam ten podkład z ciekawości. Moja cera raz jest przesuszona, a raz mieszana. Długo szukałam odpowiedniego podkładu i mam

to cudo:

* nie zapycha (co dla mojej cery jest rzadkością)
    * dobrze się rozprowadza (na suchej jak i natłuszczonej buzi)
    * przyjemnie pachnie
    * nie uczula! (co dla mnie jest MEGA ważne, bo mnei uczula 90% kosmetyków)
    * nie wysusza, a nawilża
    * jest mega wydajny

Nie jest to podkład który matuje, ale nadaje on świeży wygląd delikatnie nawilżonej skóry. Wg mnie jest boski i jedynym minusem jest stała cena i brak promocji w drogeriach

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić _Lollita_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemny, ale bez rewelacji
  • Podkład kupiłam usłyszawszy od koleżanki, iż jest bardzo dobry. Wzięłam dwa opakowania - najjasniejszy i trochę ciemniejszy. Używałam jednocześnie, tworząc idealny dla mnie odcień.

Plusy:
    - dobra konsystencja
    - przyjemny zapach
    - ładne "zdrowe" wykończenie

Minusy:
    - słabe krycie
    - trzeba znaleźć swój sposób na aplikację, inaczej wygląda brzydko (ja swój wklepywałam)
    - cena nieadekwatna do jakości
    - bez pudru efekt matu jest krótkotrwały

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Posiadam odcień 010 Light Beige.

+ bardzo jasny odcień (który tak trudno znaleźć wśród podkładów innych firm, które uważają, że Polki mają bardzo ciemną karnację wpadającą w pomarańczowy odcień i z uporem maniaka produkują tylko takie kolory)

+matuje

+ ładne opakowanie z matowego szkła z pompką
    + kryje, ale tylko po uprzednim wstrząśnięciu i wymieszaniu podkładu
    a- zbyt wygórowana cena

- nie ma możliwości wykorzystania podkładu do końca

Na razie używam Catrice All Matt Plus, ale wciąż poszukuje ideału.

Chcesz pochwalić Beatrice11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Początkowo byłam nim bardzo zachwycona, nie widziałam innych produktów
    +Rzeczywiście dość mocno matuje, efekt matu utrzymuje się dość długo nawet bez przypudrowania go pudrem sypkim,
    +Ma ładny delikatny zapach,
    +Ma śliczne, solidne opakowanie,
    +Ma pompkę, uwielbiam takie produkty,
    +Jest dostnępny w naturze
    +Cena! Za taki efekt jest całkiem przyzwoita,
    +Można stopniować krycie bez obaw,
    +Nie wytąpiły u mnie plamy
    +Nie uczulił
    +Jest wydajny

-Przy szybkim nakładaniu pojawiają się smugi dlatego wklepuje go opuszkami palców w skórę,
    - Ma dość szarawy odcień,
    -Po kilku godzinach niemiłosiernie się świeci oczywiście mówię tutaj o wcześniejszym braku pudrowania pudrem sypkimi utrwalania go,
    -Jak dla mnie jest dość ciężkim podkładem dobrze sprawdza się w chłodne dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić iinfinity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nude look
  • Plusy :
    -cera uzyskuje jednolity kolor
    -można regulować krycie (na większe problemy używam camouflage cream)
    -optymalna cena
    -dostępność
    -ładne i praktyczne opakowanie
    -neutralny zapach
    -całkiem trwały

Minusy:
    -cera po nim nie jest kompletnie matowa

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ,nadal używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisygrrrl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie idealny! Może i nie matuje na długo, ale mnie urzekł tym, jak dobrze kryje niedoskonałości cery oraz jak długo się utrzymuje na twarzy! Jest bardzo wydajny, kolor dopasowuje się do naturalnego odcienia twarzy, ładnie pachnie, dobrze się nakłada no i cena w stosunku do jakości w miarę niska

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ola_cola za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry + !
  • długo czaiłam się na ten podkład. Mieszkam w dużym mieście, gdzie jest tylko jedna drogeria natura - często półka catrice stoi pusta.

ostatnio korzystałam głównie z podkładów mineralnych, jednak kobieta zmienną jest.. miałam chęć powrócić do podkładu płynnego.

bardzo go polubiłam, bo dosyć dobrze kryje (choć do większych problemów polecam korektor), nie waży się, jest dosyć trwały - po jakiś 6 godzinach zaczyna się ścierać, ale równomiernie.
    ma też ciekawą gamę kolorów - mam odcień najjaśniejszy i dobrze wspolgra z moja jasna cera. dobrze sie wtapia, wiec pasowal gdy bylam calkiem blada oraz gdy lekko sie opalilam.
    podklad także nie zapycha porow! i ladnie wygladza skore.

natomiast na pewno nie nazwałabym go podkładem matujacym. zaraz po rozmarowaniu skora dosyc mocno sie swieci. puder jest niezbedny... i wraz z nim podklad nie sprawia problemow.

opakowanie takie jak lubie - szklane, z dobrze dzialaca pompka.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Pani_Zo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na TAK
  • Używam go już drugi/trzeci miesiąc i podoba mi się . Zacznę od minsów:

-dość słabe krycie, które jednak da się poprawić kolejną warstwą
    -ciemnieje na twarzy ( w opakowaniu też , widać różnice na nowym i końcówce poprzedniego)
    -nie matuje (w moim przypadku to nie problem, wystarczy przypudrować)
    -pompka daje dużo podkladu więc jeśli chcemy tylko troszke pompka wydaje go zbyt duzo
    -niezbyt długa trwałość

Plusy:
    -cena (27 zł więc niedrogi )
    -wydajność (ok miesiąc codziennego stosowania)
    -fajnie sie rozporwadza
    -naturalny wyglad skory

Wydaje się że minusów jest więcej ale mimo to ten produkt mi odpowiada. W tej cenie jakiej jest, spełnia moje podstawowe wymagania. Polecem

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić WaxDoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Oceniam odcień 002, który na mojej lekko opalonej twarzy wyglądał nawet spoko, ale to niestety jedyny plus tego podkładu.
    Podkład z założenia ma być matujący, a od razu po aplikacji twarz świeci się jak wiadomo co, wiadomo komu... Nie pomaga utrwalenie pudrem. Krycie znikome, trwałość jeszcze gorsza - max 3h. Po tym czasie zaczyna nieładnie schodzić z twarzy tworząc placki. Mam wrażenie, że skóra się pod nim dusi, a nie jest to ciężki podkład.
    Podsumowując podkład dobry na wyjście do sklepu po bułki, ale ja niestety nie mam zwyczaju malować się na takie wyjścia, wiec wykończyć go nie mam jak.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kaśka:) za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij