Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Powiększ Catrice, All Matt Plus (Długotrwały podkład matujący do twarzy)

Zgłoszony przez Antymionka

Neutralizujący świecenie skóry z pigmentami odbijającymi światło dla satynowo-matowej i jednolitej cery. Nawilżająca i beztłuszczowa formuła. Przetestowany dermatologicznie.
Dostępny w czterech kolorach.

• Najlepszy
  • Fluid jeden z lepszych jakich używałam do tej pory. Matuje bardzo dobrze i to na kilka godzin.
    Kryje rownież dobrze.
    Ma przyjemny zapach.
    Dobrze sie rozprowadza.
    Nie daje efektu maski.
    Gorąco Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3sztuki

Chcesz pochwalić Rita98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt!
  • Oceniam kolor 020 Nude Beige. Drogie Wizażanki Mam cerę mieszana ze skłonnością do tłustej. Długo szukałam godnego zastępcy Revlon Colostay na czas wiosny i lata. Podkład miał być lżejszy, ale o nie mniejszej trwałości. Zakup Catrice All Matt Plus był czystym przypadkiem, ale jakże udanym! Produkt nie brudzi, pięknie stapia się z cerą, nie widzę w nim różowych tonów, jest naprawdę świetny. Jestem blondynką o jasnej karnacji (ale nie takim totalnym bladziochem.
    Plus za:
    +dozownik
    +trwalość

Minus za:
    -zapach

30ml podkładu kupiłam za 26 zł w Hebe. Razem z pudrem ryżowym z Paese tworzą zgrany i długotrwały duet. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić PaulaVip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie super
  • Plusy:
    - dobrze kryje
    -daje efekt matowej skóry
    -długo się trzyma
    - odcień Light Beige zakrywa zaczerwienienia na cerze szczególni przy mojej jasnej
    - przyjemny zapach

Minusy:
    -wydajność

Chcesz pochwalić sylwiabratos za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • edycja!
    jednak po ostatnim testowaniu podkładów stwierdzam ze ten jest moim ulubionym! nie zapycha mi cery, a nawet dobrze na nią wpływa! zamierzam kupić kolejne opakowanie i na razie nie testowac zadnych innych

+ ma satynowe wykończenie, co mi się bardzo podoba

+ najjaśniejszy odcien pasuje do mojej cery a zawsze mam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego odcienia

+krycie średnie, ale super współgra z kamuflażem od catrice

+ wyglada naturalnie
    + nie zapycha, a często mam z tym problem
    +nie pozostawia smug, fajnie się rozprowadza
    +nie wysusza
    +wydajny, ale ja raczej nakładam mało podkładu

- po kilku godzinach zaczyna świecić się w miejscach skłonnych do przetłuszczania czyli u mnie czoło

- trochę się ściera, szczególnie na nosie/brodzie

Podsumowując na razie jest to jeden z lepszych jakie miałam. Będę szukać innych niezapychających i w miare dobrze kryjących a jeśli nie znajde na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od: 3 miesiąc

Chcesz pochwalić annakarenina20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej na co dzień
  • Lubię ten podkład za:

-jasny beżowo-żółty odcień (010 Light Beige)
    - opakowanie z pompką
    - nie pozostawia wrażenia tynku na twarzy
    - krycie można budować wklepując delikatnie cienką warstwę
    - nie wysusza skóry
    - na 50/50- satynowe wykończenie- osobiście nie lubię świecić się w strefie "T", potrzebne dodatkowe matowienie pudrem

na minus:

-bez bazy uwidacznia nieco pory na nosie i policzkach
    -na większe wyjścia bez nałożenia bazy i dobrego pudru po prostu dość szybko się ściera (szczególnie na nosie)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 30ml

Chcesz pochwalić annazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Posiadam kolor 010light beige, który jest jak najbardziej na plus. Bardzo gęsty. Matowi tylko nałożony cienką warstwą, lecz wtedy nie daje praktycznie zadnego krycia.. Które ja potrzebuje, a po nałożeniu drugiej warstwy podklad trzeba bardzo dobrze wklepac w skórę.
    +cena
    +opakowanie
    +kolor
    +trwałość

-krycie
    -mat

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić xfrailty za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma...
  • kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami tutaj na Wizażu i na innych portalach ale niestety znów "z płaczem" wracam do mojego Rimmel Long Lasting

kolor 10 najpierw jest mega blady a później ciemnieje i wtedy jest ok dla mojej karnacji
    higieniczna pompka
    poręczna szklana buteleczka w której ładnie widać ile jeszcze zostało produktu który opada na dno i można zużyć do spodu
    kremowa konsystencja łatwa w nakładaniu gąbeczką jak i pedzlem
    nie zapycha i nie uczula

mat tylko przez pierwsze 4-5h (nawet z pudrem i bazą)
    trochę cięzka ta szklana buteleczka
    krycie słabe, nawet mimo kilku warstw

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Posiadam kolor 010.
    Pomimo, że nie matuje tak bardzo i musze używać pudru to jest bardzo dobry. Kolor wtapia sie w skóre nie pozostawiając smug. Ma bardzo ładny zapach w porównaniu z innymi podkładami i kremową konsystencje. Bardzo ładnie sie rozprowadza. Mam cere mieszaną i sprawdza się bardzo dobrze a co do trwałości to jest średnia, tak jak większość podkładów

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić happytime145 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • U mnie się nie sprawdził. Testuję kolor 010, który może po nałożeniu nie jest za ciemny, ale szybko oksyduje i zaraz mamy na twarzy podkład o co najmniej 2 tony za ciemny.

Co do krycia, to moim zdaniem najwyżej średnie, ale zdecydowanie wolę właśnie takie niż typową maskę na twarzy.

Matuje na 3-4 godziny maks, ale w moim przypadku to standard, wiec na tak tani podkład wypadł nawet nieźle.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Dana991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie :/
  • Mam podkład w odcieniu: 010, a jest dla mnie po prostu za ciemny... Po nałożeniu ciemnieje i tworzy znaczny kontrast z szyją, kolor przypomina raczej brąz, nie jest to jasna oliwka dla bladziochów. Nawet, jak nie jesteście totalnie blade to ten odcień i tak będzie za ciemny.

Krycie:
    Bardzo małe! po nałożeniu go 2-3 razy na przebarwienia, naczynka, czy trądzik, nie zakrywa ich dobrze. Potrzebny do niego dobry korektor i kryjący puder.

Matowanie:
    Zapomnijcie! Podkład nieprzyjemnie się lepi, nie ma wykończenia matowego, a po 3 h, lepi się, jak lep na muchy...

Słaba dla cery tłustej. Po 2h świecą mi się płatki nosa, broda i czoło, jak nie poprawicie tego to po 3-4h zrobi Wam się lepkie ciasto, świecące, jak gwiazda neutronowa...Nie da sie go ładnie rozetrzeć przy poprawianiu, tylko zostają takie tępe ślady trudne do roztarcia...Na dodatek jest bardzo niewydajny.

Jeśli masz cerę tłustą, wypryski, przebarwienia, naczynka i nie chcesz biegać co 2h do łazienki- NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić blackflexi za czytelną i pomocną recenzję?