L`Oreal, Lumi Magique (Puder rozświetlający)

Powiększ L`Oreal, Lumi Magique (Puder rozświetlający)

Zgłoszony przez ulinkaaa

Skóra pełna blasku, matowe wykończenie. Rewolucyjny puder nasycony światłem, zatrzymuje światło, otulając skórę perłowym blaskiem, ujednolica wygląd cery, eliminuje błyszczenie. Harmonia 3 odcieni zamknięta w formie pereł.

Cena: 53zł / 11g

• nie polubilismy sie
  • Wszystko byłoby fajnie z tym puderem gdyby nie to ze bardzo trudno go wydobyc z pudelka i często za duza ilość trafia na buzie. Mam wrazenie jakby był za bardzo sprasowany i twardy. Odcien który posiadam to Rose Boudoir, może inne sa bardziej miałkie chociaż nie sadze.
    plusy:
    - calkiem fajny subtelny efekt rozświetlenia buzi, nie jest zbyt nachalny
    - matowi buzie na dość długo ale poprawki sa nieuniknione
    - nie tworzy na buzi płaskiego matu
    - nie podkresla suchych skorek

minusy:
    - strasznie ciężko naklada się go na pędzel bo jest bardzo twardy, co mi się bardzo nie podoba bo zazwyczaj nakładam go przez to zbyt dużo na buzie
    - bardzo tandetne opakowanie

Nie bardzo polecam, chyba ze używa się tanich, sztywnych i plastikowych pedzli wtedy może latwiej idzie z wydobyciem go z pudelka.

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatny
  • Od razu na wstępie wyjaśnię że kupując ten puder miałam świadomość że warstwa świecąca jest tylko na wierzchu a pod spodem jest to puder raczej matowy.
    Mam cerę mieszaną i nie akceptuje bronzerów z drobinkami, wogólę nie lubię żadnych drobinek w pudrach, kremach itp
    Stąd też byłam zadowolona a nie rozczarowana tym że pierwsza warstwa znika po paru przetarciach pędzla (dowiedziałam się o tym właśnie z poprzednich recenzji).
    Lubię ten produkt choć nie dziwię się poprzedniczką że są rozczarowane bo faktycznie trochę firma dziwnie postąpiła produkując rozświetlacz który jest nim tylko przez moment.
    Według mnie jest to dobry produkt, ma delikatne działanie, lekko brązuje (kolor jest bardzo delikatny) i leciutko rozświetla (środkowe malutkie różowe kułeczko zawiera drobinki do samego końca).

Używam go ogólnie do wykańczam makijaż choć nawet na gołej skórze dobrze wygląda. Na pewno dla ciemniejszych karnacji będzie zbyt delikatny i jasny albo nie będzie go widać. Ja należę do bladziochów.

Zakupiony w promocji, opakowanie estetyczne, trwałe i wygodne, wydajny.

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem przyzwoity, normalny puder
  • Chyba jako jedyna napiszę parę dobrych słów o tym produkcie. Tak szczerze mówiąc, byłam nieco przerażona patrząc na tą połyskliwą powłokę pudru i nie chciałam tandetnego rozświetlenia tylko efekt ładnego, matowego, wielowymiarowego wykończenia makijażu i tutaj się nie zawiodłam.
    Puder ładnie wpasowuje się w karnację (mam odcień 02 ROSE RADIEUX), delikatnie matuje, nie tworzy efektu maski, wykańcza makijaż tak jak powinien, nie podrażnia, nie zapycha, nie złazi plackami... Zapachu praktycznie brak.
    Jest delikatnym produktem do naturalnego makijażu i za to właśnie lubię go nosić.
    Jest dosyć wydajny, ale i tak uważam iż cena jest mocno zawyżona, zaś całość psuje brzydkie, badziewne opakowanie.
    I to za co dostał tak złe opinie - producent wprowadził konsumentów w błąd. Ten puder nie rozświetla. A tego żadna firma - tym bardziej tak znana i ceniona robić NIE POWINNA.

Na plus - MADE IN ITALY a nie China ...

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę 10g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić italiana07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprostu by mieć
  • Sięgnęłam zachęcona reklamami, marząc o rozświetlonych naturalnie policzkach. Ale się przeliczyłam.
    Puder w opakowaniu wygląda nie prezentuje się ładnie, wygląda jak wyrób niskopółkowy, ale to nie takie ważne przecież . Działanie...no cóż. Jesli się go nakłada to ta, widać, ze to puder, ale rozświetlnie jest tak subtelne, że w sumie niezauważalne. Nie spełnia oczekiwań, no a cena L'orealowa, która byłaby do przełknięcia gdyby produkt dobrze się spisywał.
    Wydajność przeciętna.
    W miarę ubywania produktu dominujący robi się kolor ze środka, w moim przypadku różowy, co też nie jest in plus.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ściema
  • Puder nie spełnia swoich oczekiwań, mam kolor 02... Osypuje się po paru h- efekt jest żaden. Myślalam,że może będzie to coś chociaż w stylu Meteorytów Guerlain -ale bardzo bardzo się pomyliłam.
    Odradzam zdecydowanie jego zakup.
    Ale korektor rozświetljący jest całkiem niezły(posiadam odcień 2), ale nie lepszy od korektora YSL, który bardzo polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić annna1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚCIEMA I OSZUSTWO
  • NIGDY W ŻYCIU NIE WYDAŁAM PIENIĘDZY NA TAKIE G***O. Ta powłoka rozświetlająca co jest NA POCZĄTKU, dosłownie do kilku użyć rozświetlą w miarę, aczkolwiek bardzooooo łatwo z nią przesadzić, no ale po kilku użyciach problem się rozwiązuję, bo ta powłoka znika i to coś staję się po prostu TRANSPARENTNYM PUDREM, w sumie nawet nie wiem czy on się jakoś utrzymuję i matuje, wątpię. Odradzam kupno definitywnie! Już wiem dlaczego na wysepce L'Oreal nie było testera tego produktu, ponieważ codziennie musieli by go wymieniać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cathlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejna ściema loreala...
  • Ten puder to oszustwo. Tylko raz rozświetla skórę, bo za drugim razem błyszczącej powłoki już nie ma, jest tylko zwykły matowy puder...nie mogę w to uwierzyć...w sklepie sobie pomyślałam "wow, może być super", i był ale tylko raz. Szczerze nie polecam. Oszustwo w czystej postaci.

Używam tego produktu od: maj
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mmademoiselle221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielki zawód wobec wielkich oczekiwań
  • Puder zakupiłam podczas jednej z akcji Rossmana kiedy był on ponad połowę taniej. I dzięki temu nie straciłam aż tak dużo pieniędzy Zakupiłam odcień 01 dla blondynek mimo iż jestem brunetką, ale myślę że a tym przypadku te odcienie nie różnią się znacząco, gdyż żaden kolor nie daje kompletnie nic testery na półkach były chyba od innego produktu bo ten który ja miałam w swojej kosmetyczce, nie dawał ani efektu rozświetlenia, żadnego blasku , no nic co obiecuje producent. Na plus mogę powiedzieć, że ma lekką konsystencję i matuje na pół godziny bo i tak zaraz znika z twarzy.

Używam tego produktu od: miesiąc i wylądował u siostry
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • puder rozświetlający, który NIE ROZŚWIETLA
  • szkoda się rozpisywać, puder miał być rozświetlający, otulać perłową poświatą etc. a tymczasem pod półmilimetrową warstewką połyskującego pudru, kryje się zwykły, matowy puder. Nie interesują mnie jego inne zalety lub wady, produkt nie spełnia kompletnie swojej głównej funkcji, a do tego oszukuje, bo pierwsze wrażenie jest mylące, nieprawdziwe, nie ma żadnej perłowej poświaty. Uważam takie zabiegi producenta za żałosne i nieuczciwe.

Chcesz pochwalić wiolka fiolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wolno go za szybko oceniac
  • Pierwsze użycie tego pudru było super! Piękne, całkiem intensywne rozświetlenie,ale jednocześnie delikatny efekt. Pomyślałam,że będzie to mój ulubieniec na długi czas.
    Ale niestety, przyszły kolejne dni i kolejne użycia. Czar prysł. Z pudru rozświetlającego stał się zwykłym, transparentnym pudrem do bardzo delikatnego (wrecz niewidocznego) wykończenia makijazu. W tej roli spełnia się nieźle, ale nie po to go kupiłam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić aiso87 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij