Lancome, DreamTone (Korygujące serum do twarzy)

Powiększ Lancome, DreamTone (Korygujące serum do twarzy)

Zgłoszony przez Corii

DreamTone - Kompleksowy korektor kolorytu cery, to serum-krem który gwarantuje wymarzony koloryt nawet bez makijażu. Opracowany w 3 unikalnych formułach, dopasowanych do konkretnych problemów kolorytu skóry, zapewniajacych naturalny i długotrwały efekt jednolitej cery. Koryguje przebarwienia pigmentacyjne, nierównomierny koloryt oraz przebarwienia powierzchniowe.
Produkt dostępny jest w 3 odcieniach:
- 1. dla cer jasnych,
- 2. dla cer średnich,
- 3. dla cer ciemnych.
Po 8 tygodniach stosowania DreamTone 2 razy dziennie u 53 badanych kobiet potwierdzono zmniejszenie wielkości przebarwień i ciemnych plam o 66%. Po 12 tygodniach 68% testujących go kobiet nie wahałoby się pokazać bez makijażu.

Skład:
/1 Fair skin tone; 2 Medium skin tone/: Water, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Glycerin, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Tetrahy-DROPyrantriol, Squalane, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Polysilicone-11, Peg-10 Dimethicone, Hydroxyphenoxy Propionic Acid, Grifola Frondosa Fruiting Body Extract, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Inulin Lauryl Carbamate, Aluminum Hydroxide, Mannitol, Chlorella Vulgaris Extract, Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Disodium Stearoyl Glutamate, Hydroxyethylcellulose, Capryloyl Salicylic Acid, Acetyl Tetrapeptide-15, Ethylhexyl Hydroxystearate, Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 75470 / Carmine, Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Mica, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Fragrance
/3 Dark skin tone/: Water, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Glycerin, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Tetrahy-DROPyrantriol, Squalane, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Polysilicone-11, Peg-10 Dimethicone, Hydroxyphenoxy Propionic Acid, Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Inulin Lauryl Carbamate, Phenoxyethanol, Carbomer, Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Capryloyl Salicylic Acid, Mannitol, Chlorphenesin, Ci 77491 / Iron Oxides, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexyl Hydroxystearate, Disodium Edta, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Mica, Acrylates Copolymer, Grifola Frondosa Fruiting Body Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Limonene, Benzyl Alcohol, Disodium Stearoyl Glutamate, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Aluminum Hydroxide, Acetyl Tetrapeptide-15, Fragrance (12.11.2013.)

Cena: ok. 370zł / 40ml

• super jako baza pod makijaż
  • na wstępie chciałabym zanaczyc , ze produkt ten oceniam na podstwie próbek. łacznie zużyłam 10 ml produktu. tak jak napisałam w tytule , jak dla mnie jest to świetny prdodukt , ktory mogłabym stosowac jako baze pod makijaz. Jednak nie wyobrazam sobie, żebym mogl mi zastąpic serum lub kremm, ponieważ dla nie jest za mało odżywczy. Jako baza sprawdza się świetnie. Skóra jest wygładzona , rozświetlona i doskonale przygotowana do nałożenia makijażu, przy tym przedłużając jego trwalosc. Gdyby produkt był tańszy zakupiłabym go , aby stosowac go w tym celu. Niestety cena jak na baze jest dla mnie za wysoka. Nie moge się wypowiedziec na temat ujednolicenia kolorytu czy usuniecia przebarwien , poniewaz nie zmagam sie z takimi problemami. pozdrawiam

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki po 5 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paolcia144 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie
  • Odziedziczyłam swoją buteleczkę po mamie....hm...dobra, właściwie to od niej wyłudziłam. Mam słabość do ładnych, ciekawych opakowań a do firmy Lancome mam słabość, choć nie wszystkie produkty mi odpowiadają. No ale mój instynkt sroki zwyciężył i tak używam już wyłudzonej butelki od sześciu tygodni. Oceniam odcień dla 'bladych twarzy', czyli numer 1.

Przede wszystkim jest to doskonała baza pod makijaż, która nie wymaga stosowania żadnych kremów. Naprawdę fantastycznie nawilża i pozostawia powierzchnię buzi gładką i prztyemną w dotyku. Twarz wydaje się całkowicie odprężona i zrelaksowana i ten efekt istotnie utrzymuje się przez cały dzień. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku lekkich podkładów ( na kryjącym DW jeszcze nie sprawdzałam bo w sumie zarzuciłam używanie podkładów kryjących, więc nie wiem). Nie zapycha, nie jest komodogenny i nie powoduje przykrych niespodzianek na twarzy.

Natomiast jeśli chodzi o wyrównywanie kolorytu to niczego takiego nie zaobserwowałam, choć tak naprawdę jakichś wielkich problemów z tym nie mam- po prostu grzeszę pierwszym grzechem głównym i nawet najdrobniejsze 'usterki' mnie drażnią i urastają do rangi problemu. Nie jest ani lepiej, ani gorzej i tu producent przedobrzył z reklamą.

Na plus: produkt jest wydajny, przez te 6 tygodni nie zuzyłam jeszcze połowy stosując go dwa razy dziennie (jedna pompka w zupełności wystarcza). Mimo to nie kupiłabym Dream Tone- znam tańsze i równie skuteczne 'nawilżacze'.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • ewentualnie jako baza
  • Kupiłam to sreum z myślą o poprawieniu kolorytu cery,używam już jakieś 3 tygodnie i muszę stwierdzić,że nie zauważyłam żadnego działania. Moja cera jest identyczna jak była. Nie zaszkodziło,ale też w niczym nie pomogło. Na noc nie nadaje się w ogóle. Na dzień jest ok ale jeżeli mam zamiar nałożyć coś jeszcze chociażby cc krem muszę to zrobić dość szybko bo jak wchłonie się całkowicie zaczyna się rolować.... Określiłabym to serum jako baze pod pokład (pod warunkiem dość szybkiego nakładania) w miarę dobrze nawilża.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alinu za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Nie warto za tą cenę, cudowna reklama i nic poza tym
  • Dzisiaj dokładnie jest ten dzień kiedy skończyłam całe opakowanie Dreamtone (wersja dla jasnych cer) i w związku z tym zaczęłam się zastanawiać jak ocenić ten produkt.

Serum od samego początku zwróciło moją uwagę jak tylko pojawiły się pierwsze artykuły, a produkt jeszcze nie trafił do sprzedaży. Jako osoba z cerą skłonną do przebarwień jestem zawsze ciekawa nowości z gamy kosmetyków wyrównujących koloryt.

Mam bardzo jasną cerę, nie lubię się opalać,co roku pomimo filtrów wałczę po lecie z przebarwieniami posłonecznymi. Kupiłam serum na jakiejs promocji za ok200zł. Co tu dużo gadać...oczekiwałam czegoś więcej.

Produkt ma przyjemną konsystencję, ładnie wygładza skórę i dodaje jej lekkiej świetlistości....To tyle...nic więcej.
    Nie jest wydajny,używałam go dwa razy dziennie po 2 pompki.Skończył się szybko......za szybko.Niecałe 3 msc,moim zdaniem to jednak za krótko.

Używałam regularnie i pomimo pokładanych nadziei w tym produkcie doszłam dziś do wniosku,że nie jestem zadowolona,jestem trochę zła.Przebarwień nie wybielił,jedynie lekko złagodził (zaznaczam,że moje przebarwienia nie są ciemna). Czyli nie sprostał podstawowej obietnicy.
    Za tą cene powienien ok,przynajmniej o połowę je rozjaśnić. Zdarzało mi się,że mnie podrażniał i zapychał.

Były okresy gdy bardzo chciałam wierzyć,że działa Ale teraz z perspektywy czasu po prostu uzmysłowiłam sobie,że dałam się nabrać.

Uważam,że jest wiele więcej tańszych produktów dzięki którym można osiągnąć o niebo lepsze efekty. Kremy,czy sera z wit C.

Dziewczyny...nie warto.

Używam tego produktu od: 3msc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cattt za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Jest dobry, ale nie KWC, ewentualnie zobaczymy za kolejny miesiąc
  • Używam Dreamtone 1 dokładnie 4 tygodnie, i nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem recenzji.

Dreamtone jest rzeczywiście fajnym produktem, choć jeszcze nie zasługuje na "mój hit", ale niewiele mu brakuje.

Ale do rzeczy:
    - Używam produktu dokładnie 4 tygodnie, dwa razy dziennie. Mimo iż mam cerę normalną w kierunku suchej, i o dziwo, zazwyczaj obywam się teraz bez dodatkowego kremu, ponieważ Dreamtone BARDZO dobrze nawilża.
    - Dodatkowy plus to to, że makijaż lepiej się trzyma, gdy nie muszę mieć jeszcze kremu na wierzch.
    - Serum rozświetla dzięki pigmentom i od razu ujednolica cerę.
    - Rozprowadza się bardzo dobrze i szybko się wchłania. Nie ma tego uczucia jak wiele innych serum, że wiecznie się maże.
    - Po 4 tygodniach moja cera jest ciut jaśniejsza (ale nie trupioblada), ma ładny koloryt, bardziej jednolity.
    - Jak większość z nas bladolicych, miałam różne czerwone przebarwienia, które ku mojemu zaskoczeniu albo zmniejszyły intensywność, albo zniknęły. ALE serum nie wpłynęło na widoczność moich pękniętych naczynek na wysokości kości policzkowych, niestety, te są nadal dobrze widoczne.
    - Mam kilka plamek pigmentacyjnych, które jeszcze nie zniknęły, ale wydaje mi się, że są ciut bledsze.
    - Dodatkowy plus to piękne opakowanie.
    - Minus to oczywiście zabójcza cena, nawet w taxfree.

Jeśli zobaczę jeszcze lepsze efekty za kolejne 4 tygodnie, to może kupię ponownie, w przeciwnym wypadku daruję sobie...

Podusmowując: widzę poprawę w kolorycie i świeżości cery, trochę efektu na plamy pigmentacyjne. Dreamtone bardzo dobrze nawilża i poprawia u mnie trwałość makijażu. Zasługuje na 4 gwaizdki. Ale nie mogę powiedzieć, iż zrezygnowałabym z podkładu i pudru... Zobaczymy za miesiąc lub dwa.Używam tego produktu od: 4 tygodnirIlość zużytych opakowań: 1 niecałe

Edycja 2014-02-10
    Po zużyciu całego opakowaniapodtrzymuję moją ocene, 4 gwiazdki. Dobre serum, skóra jest ładniejsza, ale nie pozbyłam się wszystkich przebarwień niestety. Raczej nie kupię ponownie z powodu ceny, gdyby było o połowę tańsze to może skusiłabym się jeszcze raz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 140 raz(y)
  • Innowacja
  • Najpierw myślałam, ze to serum tonujące pod makijaż, coś a la BB Cream. A tu się okazało, ze jest to normalne serum, którego używanie rano i wieczorem ma sprawić, ze kolor cery nam sie ujednolici.
    Producent większe efekty obiecuje po 8 tygodniach, ale teraz po prawie miesiącu już widzę, że:
    - cera jest świetnie nawilżona
    - nierówności i zaciemnienia są mnie widoczne
    - polepszył sie koloryt cery
    - znikła ziemistość cery

Więcej efektów opisze po kolejnym miesiącu, ale już teraz uważam że warto.
    Ja wybrałam nr 2 - dla średniej cery.

Minusem i przeszkodą póki co może być dla wielu osób wysoka cena, jednakze wydajność produktu i aż 40 ml w buteleczce w pewien sposób to niweluje.

Używam tego produktu od: prawie miesiac
    Ilość zużytych opakowań: sporo próbek, w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?