Christian Dior, Diorshow Fusion Mono Eyeshadow (Żelowy mus do powiek)

Powiększ Christian Dior, Diorshow Fusion Mono Eyeshadow (Żelowy mus do powiek)

Zgłoszony przez elizka1987

Diorshow Fusion Mono - żelowy mus który w lekki sposób rozświetla oko długotrwałym, zróżnicowanym kolorem. Osiem odcieni wyróżnia intensywny połysk. Cień nakładany opuszkami palców wtapia się w skórę tworząc lekki, delikatnie mieniący się woal koloru. Naniesiony przy pomocy aplikatora, uzyskuje intensywne wykończenie i bardziej wyrazisty kolor.

Cena: 135zł / 6,5g

• Mega!!
  • Bardzo świetny cień do powiek!! Mam odcień Millenium i kompletnie nie widzę tego co dodała Pani niżej na zdjeciu.
    Na żywo prezentuje się niesamowicie. Intensywność koloru zależy od tego ile produktu na oko się nałoży. Stosuję go na dzień do pracy, lekko rozswietla moje oko, nakładam go troszkę i nie wyobrażam sobie jak można uzyskać taki efekt jak w recenzji niżej na zdjęciu (no serio... to nie ten sam kolor??)
    Kupiła bym ponownie ale jest on wydajny bo przy użyciu normalnego pędzelka nie wciska sie go ani nie nabiera za dużo.
    Pędzelek/gąbka dołączona w zestawie kompletna klapa jak dla mnie... Można sobie nim zrobić fajną kreskę nad rzęsami ale na pewno nie pomalować całą powiekę. Ale on jak by jest w gratisie wiec niech sobie jest...

Każdemu z ręką na sercu mogę polecić odcień millenium tego produktu.

Dior podbił moje serce <3

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić monika_244 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę wart zakupu
  • Diorshow Fusion Mono Eyeshadow pochodzi z kolekcji Mystic Metallics wypuszczonej jesienią 2013 r
    Posiada musowo-żelową konsystencję, przez co łatwo się nim operuje, to również wielowymiarowa gra barw i świetlistych pigmentów.
    Mam nr 381 - Millenium, to khaki z odcieniami brązu, efekt niekończącego się światła. Osobiście widzę szarość i grafit z domieszką zieleni, złota i fioletu, wszystko zależy jak pada światło. Natomiast w wieczorowym blasku, pięknie się mieni, to za sprawą iskrzących drobinek, które nie migrują i się nie osypują. Kosmetyk jest bardzo trwały, makijaż utrzymuje się przez wiele godzin, co sprawdziłam na zabawie sylwestrowej. Także jestem oczarowana tym cieniem i magią jaką nadaje spojrzeniu. Pod czas tego karnawału stał się moim ulubieńcem i codziennie gości na powiekach

Używam tego produktu od: grudzień 2013 r
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić myszka__77 za czytelną i pomocną recenzję?