Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• świetny tusz
  • Tusz idealny,
    -super się rozprowadza, nie pozostawia grudek, nie skleja rzęs, nawet po kilku warstwach,
    -wydłuża i pogrubia nadając efekt naturalnych, wypielęgnowanych rzęs,
    -fajna szczoteczka

Chcesz pochwalić iziu84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Maskara jest rewelacyjna. Na początku może być trochę za rzadka i nie jest tak efektowna jak po późniejszym stosowaniu , porostu musi trochę przeschnąć. Po zużyciu przydaje się do rozdzielania rzęs

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: zużytych 3 całych 1

Chcesz pochwalić Kry_ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko.
  • Mam wymagające rzęsy, bo w jednym oczku są w miarę ładne, w drugim układają się dziwnie i ciężko je pomalowac. Maskara w tym mało problematycznym oku ladnie je podkreśla, zaś w tym drugim zbija w dziwną czarną plamę, którą nawet ciężko rozczesac. Sama nie wiem, czy mi się podoba. Druga sprawa strasznie długo schnie, przez co łatwiej o sklejenie rzęs. Plus za możliwośc modyfikacji szczoteczki, można wybrac to, co najbardziej nam odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Misseczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza mascara w rozsądnej cenie
  • Lubię eksperymentować z kosmetykami, naprawdę rzadko kupuję dwa razy ten sam produkt. Mascarę Twist Up też zdradziłam wielokrotnie, ale jednak wróciłam z podkulonym ogonem. Wersja "skręcona" jest obłędna, pogrubia i podkręca… bajecznie! Dla wzmocnienia efektu używam odżywki Eveline z olejkiem agranowym (biała odżywka, złoto-czarna buteleczka) - wtedy osiągam efekt sztucznych rzęs - nie zawsze pożądany w ciągu dnia, za to nie do przecenienia na wieczorne wyjścia. Moja mama też bardzo sobie chwali. A i cena - szczególnie w promocji (płacę zwykle około 30zł) jest w porządku.

Zdecydowanie TAK.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić fruziowata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale...
  • Tusz super wydłuża i nie osypuje się - tyle, jeśli chodzi o używanie go od razu po otwarciu. Niestety na początku na szczoteczce jest za dużo produktu, przez co rzęsy się sklejają i mogą tworzyć efekt owadzich nóżek. Zauważyłam to już przy używaniu poprzedniego opakowania, jednak to co robił z moimi rzęsami po kilku tygodniach, skusiło mnie do kupienia kolejnego.

A więc, kiedy tusz zdążył już trochę wyschnąć, stał się moim ulubionym! Na szczoteczce było go akurat, aby niesamowidzie wydłużyć i rozdzielić rzęsy. Nigdy nie sądziłam że mogą one sięgać aż do linii brwi. Naprawdę pozytywne zaskoczenie. Szkoda tylko, że takiego efektu nie uzyskuję od razu, tylko po kilku tygodniach. Za to odejmuję pół gwiazdki. KWC też to nie jest, będę szukać maskary, dzięki której uzyskam taki efekt od razu

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić m_kropka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Osttanio jest to mój faworyt wśród tuszy
  • - na prawdę działa (przynajmniej u mnie) pogrubia i wydłuża rzęsy
    - efekt utrzymuje się u mnie cały dzień
    - nie kruszy się
    - nie rozmazuje się szybko mimo że nie jest wodoodporny
    - fajna szczoteczka
    - wystarcza mi średnio na 2-3 miesiące
    Jeszcze z żadnego tuszu nie byłam tak zadowolona, pomimo ceny, chętnie go kupuję, najcześciej w promocjach

Ilość zużytych opakowań: 4 zwykłe opakowania

Chcesz pochwalić aguniaczek1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny!
  • Stosuję go już jakiś czas i jestem nim zachwycona. Bije na głowę większość tuszy "wysoko półkowych" marek, a jest o wiele tańszy.

Plusy:
    - szczoteczka nabiera idealną ilość produktu,
    - rzęsy są pięknie rozdzielone,
    - możliwość regulowania szczoteczki na wydłużającą (stosuję częściej) i pogrubiającą,
    - rzęsy są mega wydłużone, rozdzielone i podniesione,
    - bardzo dobrze trzyma się na rzęsach przez cały dzień, nie rozmazuje się, deszcz mu nie straszny,
    - nie odbija się na powiece,
    - nie tworzy grudek, nie stwarza efektu pajęczych nóżek,
    - jest trwały ale bezproblemowo się zmywa, nie potrzeba długich zabiegów aby go zmyć,
    - nie powoduje podrażnień oczu,
    - nie powoduje wypadania rzęs,
    - jest wydajny i ma jak dla mnie przystępną cenę.
    Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • dla mnie i dla moich rzęs jest zdecydowanie najlepszy, wydobywa z nich całe piękno

+szczoteczka!
    +super rozdziela
    +wydluza
    +pogrubia bez grudek
    +nawet z kolejnymi warstami rzesy sie nie sklejaja
    +nie obsypuje sie

-cena

Na poczatku jest dosc ciezki w uzyciu, jednak po ok tygodniu-dwoch gestnieje, i prawidlowo rozprowadza sie na rzesach. Jestem w stanie mu to wybaczyc i nie odejmuje za to gwiazki, w czasie ,,przeczekania'' korzystam ze starych resztek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mpawlowskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak dla moich rzęs
  • Niestety nie mogę napisać by podbił moje serce. Oczekiwałam dużo lepszego efektu, a tutaj nie pomogła nawet ta innowacyjna szczoteczka. Tusz dobrze kryje ale po kilkukrotnym pociągnięciu, jeśli chce się użyć obu wariantów to makijaż jest zbyt mocny ale z drugiej strony nie tak mocny by spełniał warunki wieczorowego. Zdecydowanie wolę inny tusz tej marki, który teraz zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić blondee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Przyznam, że do tego tuszu trzeba się przyzwyczaić i opanować jego aplikację gdyż jest bardzo rzadki i można się nim poplamić i dość długo schnie. Z czasem delikatnie gęstnieje, ale wtedy jego właściwości są równie dobre, jak nie lepsze.

Można uzyskiwać bardzo naturalny efekt jak i ekstremalnego kociego spojrzenia. Nie kruszy się, starcza na długo, a opcja "zmiany" szczoteczki sprawia, że tusz dopasowuje się do wielu typów rzęs.

Jedynym minusem jest cena, zawsze go kupuję na promocji.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij