Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Nie warto
  • Przereklamowany, zachęcona zostałam w drogeri gdyż był na promocji za 29 zł, ale nie wart, niby pogrubiajacy a po przekreceniu wydłużający, tak tylko obiecuje producent, poprostu zwyczajny tusz, który nie spełnił moich oczekiwań,

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić landryneczka89 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• Jestem zawiedziona
  • Tusz zakupiłam po świetnych recenzjach na Wizazu i szczerze się zawiodłam na nim.

Zaraz po pierwszym otwarciu bardzo mokra konsystencja, powiedziałabym wodnista, przez co niestety górna powieka była wiecznie upaćkana tuszem
    Minus, który całkowicie dyskwalifikuje ten tusz na całej linii to to, że niestety robi efekt "pandy" w kilka godzin od nałożenia. Czasem jest to po 2-3 godzinach, czasem po 6, ale JEST i nie mogę mu tego wybaczyć.
    Nie mam pojęcia dlaczego tak wiele kobiet go kocha...

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna szczoteczka!
  • Jak wyżej, szczoteczka jest idealna, rzęsy po nim naprawdę nieziemsko długie, wyczesane i kobiece. Nie kruszy się.
    Warto szukać go okazyjnie na promocjach.

Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w drodze

Chcesz pochwalić orchidays za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ymmm... O co tyle hałasu?
  • Uwielbiam tusze Bourjois, moim zdaniem są najlepszymi drogeryjnymi tuszami do rzęs i niedaleko im do mascar Lancome czy Chanel. Natomiast nie do końca rozumiem aż takie zachwyty nad tym konkretnym tuszem. Inne produkty z Bourjois działają równie dobrze.

DZIAŁANIE
    + daje piękną czerń, to jego ogromna zaleta, coś naprawdę wyjątkowego, zwraca uwagę
    + nie daje tępego matu, wydaje mi się, że rzęsy po nim lekko błyszczą - daje piękny, elegancki efekt
    + nie czuć go na oku, nie podrażnia, nie powoduje łzawienia, nie wykrusza się w ciągu dnia, nie rozmazuje się, nie obciąża (wszystkie tusze Bourjois są dla mnie pod tym względem idealne)
    + ładnie i trwale podkręca, efekt podniesionych rzęs utrzymuje się do końca dnia i jest... naprawdę spektakularny
    + rzęsy są po nim elastyczne (nie unieruchamia ich na amen i nie obciąża jak mascary Max Factor albo Maybelline)
    + pogrubia (mnie ten efekt zadowala, ale nie jestem koneserką i poszukiwaczką oblepienia rzęs, zwolenniczki prawdziwej, totalnej grubości powinny nałożyć 2-3 warstwy tego tuszu)
    +/- wydłuża? (nie do końca, rzęsy są po nim raczej podkręcone czy też podniesione)

SZCZOTA
    Rzadko kiedy jest mi po drodze z gigantycznymi szczotami. Nie powalił mnie ani Rocket Volume z Maybelline, ani False Lash Effect z Max Factora.
    Wolę wypracować długie rzęsy szczoteczką w ludzkim rozmiarze (The One Oriflame) niż uważać na każdy ruch czymś, co jednocześnie kłuje w oko, brudzi górną powiekę, nie dociera do najmniejszych rzęs i nie wydłuża.

Sam system zmieniania gęstości szczoteczki za pomocą białego pokrętła okazał się przyjemny i prosty w obsłudze.

EFEKT
    Moim zdaniem efekt ogólny jest elegancki i wyraźny. Nie wydaje się brudny, sztuczny, nie razi w oczy tandetą. Tusz daje możliwość wykonania zarówno makijażu delikatnego jak i mocniejszego:
    - szczoteczka gęsta ładnie nakłada tusz grubszą warstwą,
    - szczoteczka wydłużona rozdziela rzęsy, czyniąc z nich wachlarz.

Tusz daje efekt wow. Znacznie ładniej wydłuża tusz The One z Oriflame, kultowy klasyk kosztujący połowę tego co Bourjois. Ale Twist Up wygrywa z nim totalnie intensywną, błyszczącą czernią, efektem końcowym: nigdy wcześniej nie miałam takich rzęs.

PODSUMOWUJĄC
    Potrzebuję większego wydłużenia. Ale i tak - nie miałam dotąd lepszego tuszu z drogerii.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może nie idealny...
  • Do tuszu na początku nie byłam przekonana, konsystencja była wręcz tragiczna, zbyt rzadka. Jednak z biegiem czasu przekonałam się do niego i teraz nie potrafię bez niego żyć mój pierwszy to klasyczna wersja, natomiast teraz jestem posiadaczką ultra black i obydwa są świetne jedynym minusem jest cena, ale od czego jest promocja -49% w Rossmanie?

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Minikkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC z kilkoma "ale"
  • Tusz kupiłam całkowicie przez przypadek w Hebe w zestawie z Eyelinerem z tej samej firmy w śmiesznie niskiej cenie - 19,90. Byłam ciekawa obu produktów, choć Eyeliner jeszcze czeka, aż go przetestuję. Cena regularna samego tuszu jest wysoka, nawet bardzo. Dlatego tym bardziej byłam go ciekawa, mogąc go kupić po takiej cenie.

Plusy:
    ~ Niesamowicie wydłuża.
    ~ Cudownie podkręca.
    ~ Perfekcyjny odcień czerni.
    ~ Genialnie pogrubia.
    ~ Nie kruszy się.
    ~ Nie odbija się na powiece.
    ~ Efekt spektakularnych rzęs utrzymuje się cały dzień.
    ~ Rozdziela rzęsy, choć to trzeba wypracować z powodu jego konsystencji.
    ~ Nie sprawia trudności podczas demakijażu.

Minusy:
    ~ Konsystencja - tusz na samym początku jest rzadki, ale z czasem gęstnieje.
    ~ Cena regularna - na pewno będę na niego polować na promocjach lub w zestawach jak teraz.
    ~ Skleja rzęsy - i to jest akurat w nim dziwne, bo nie robi tego za każdym razem, ale czasami. Nie wiem, od czego to zależy, ponieważ stosuję go tak samo.
    ~ Szczoteczka w formie wydłużającej (Twist 1) jest dość spora, przez co mam problemy z dotarciem do najkrótszych rzęs.

Tusz posiada kilka minusów, które, w porównaniu z genialnym efektem, nie są dla mnie istotne. Z natury mam czarne, gęste rzęsy, które uwielbiam podkreślać. Próbowałam mnóstwo tuszów innych firm i po raz pierwszy mam swój KWC w tej kategorii. Żaden tusz nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak ten. Moje rzęsy wyglądają jak efekt pracy świetnej kosmetyczki, a nie tuszu.

Chcesz pochwalić bbincomplete za czytelną i pomocną recenzję?
  • DLA MNIE SUPER
  • Tusz wpadł w moje ręce właściwie przypadkiem.Poleciła mi go pani w Rossmanie gdy miotałam się między półkami w poszukiwaniu dobrego tuszu.Już po pierwszym użyciu wiedziałam że to bardzo dobry wybór.Rewelacyjnie podkręca,pogrubia i rozczesuje rzęsy.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić benka3006 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • To mój dotychczas ulubiony tusz. Mam krótkie rzęsy a dzięki niemu są podkręcone i mega wydłużone! już po jednej warstwie widać, że rzęsy są wydłużone. Dzięki szczoteczce, która zmienia swoje ułożenie, po nałożeniu drugiej warstwy rzęsy są wspaniale podkręcone. Polecam! Nie sypie się, nie robi grudek.Rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić izusia513 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny tusz
  • Plusy:
    + Szczoteczka -wygodna w użytku i dobrze rozprowadzająca tusz na rzęsach
    + Wydłuża
    + Podkręca rzęsy
    + Pogrubia
    + Rozdziela (choć trzeba nauczyć się go używać, ponieważ konsystencja jest trochę mokra)
    + Trzyma się w nienaganny stanie cały dzień
    + Nie kruszy się
    + Nie odbija na powiece

+/- Tusz daje bardzo spektakularny efekt sztucznych rzęs, dla fanek naturalnego looku będzie zbyt mocny

Minusy:
    - Cena

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Po raz pierwszy ten tusz dostałam w prezencie. Nigdy wcześniej nie miałam z nim do czynienia, więc nie wiedziałam na co mogę liczyć dzięki współpracy z nim - dlatego pierwsze co zrobiłam, to zerknęłam na opinie na jego temat zamieszczone na wizażu. W gąszczu entuzjastycznych ocen trafiały się też pojedyncze pomruki niezadowolenia, więc nie do końca wiedziałam, co mogę o nim sądzić. Wiedziałam jednak, że Bourjois to dobra jakościowo marka, a pierwszy kontakt z tuszem tylko mnie w tym utwierdził.

PLUSY:
    + OPAKOWANIE: Wygodne w użyciu, w oryginalnym kształcie. Posiada świetną, unikalną silikonową szczoteczkę (dość długą w porównaniu np. z Colossalem czy VML L'oreala), która dzięki możliwości przekręcenia zmienia swą długość i objętość, tak że na 1 możemy wydłużyć rzęsy, a na 2 pogrubić.
    + KOLOR: Tusz daje ładną, głęboką ale nie nachalną (ani sztucznie wyglądającą) czerń.
    + WYDŁUŻENIE: Szczoteczka w położeniu nr 1 dość wyraźnie wydłuża rzęsy, nie dając przy tym sztucznego efektu (a moje rzęsy są dość długie, lecz cienkie i jasne, wymagają też podkręcenia zalotką). Bez użycia zalotki efekt jest nie tak widoczny i dla mnie zbyt płaski.
    + POGRUBIENIE: W położeniu nr 2 szczoteczka pogrubia rzęsy, czyniąc makijaż oka bardziej wyraźnym (osobiście najpierw używam zalotki, potem wydłużam rzęsy, a na końcu pogrubiam - raz lub dwa razy). Tak pomalowane oko wygląda efektownie, ale nie tandetnie.
    + TRWAŁOŚĆ: Tusz nie osypuje się, nie kruszy, nie rozmazuje (chyba że w grę wchodzi płacz lub ekstremalne warunki pogodowe ), ale mówimy tu o wersji niewodoodpornej, której używam. Przypuszczam że tusz wodoodporny poradziłby sobie z tym problemem bez uszczerbku.
    + OGÓLNE DZIAŁANIE: Tusz nie osłabia kondycji rzęs, nie przesusza skóry oczu, nie uczula, nie podrażnia, dość łatwo zmywa płynem do demakijażu.

MINUSY:
    - MOŻE SKLEJAĆ RZĘSY: Na początku przygody z tym tuszem, gdy jeszcze nie potrafiłam operować szczoteczką, zdarzało się, że rzęsy się sklejały. Aby tego uniknąć trzeba malować je ruchem "zygzakowatym" - i problem z głowy
    - WSTĘPNA KONSYSTENCJA: Początkowo po otwarciu tuszu jest bardzo rzadka, przez co może się rozmazywać. Na szczęście z czasem trochę gęstnieje (trzeba tylko uważać, by zużyć tusz, zanim całkiem zaschnie) - producent obiecuje mu 6 miesięcy żywotności i spokojnie można dać temu wiarę.
    - CENA: Regularna w drogerii jest dość wysoka (ok. 50 zł). Tusz można jednak często upolować na promocjach lub na allegro (za pół ceny ).

Z czystym sumieniem mogę polecić ten tusz. Używam go od około dwóch lat naprzemiennie z VML L'oreala i sądzę, że jest jednym z najlepszych tuszy drogeryjnych, z jakimi miałam styczność. A że moje rzęsy są dość kapryśne, tym bardziej cieszę się, że znalazł się kosmetyk, który spełnia moje oczekiwania w 90%. Może nie w 100%, ale nadal szukam swego ideału Już nie mogę się doczekać przetestowania świeżo zakupionego VML Feline

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Dwa, kupiłam już trzecie

Chcesz pochwalić zielona_herbata91 za czytelną i pomocną recenzję?