Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• jest super!
  • Maskara ma wiele plusów, dlatego serdecznie polecam kobietkom, które lubią i umieją się posługiwać tego typu szczoteczką, która jest dość specyficzna. Jest na tyle sztywna, że mogę sobie oprzeć ją u podstawy rzęs i malować od samego ich początku po końce.
    Tusz bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie rozdzielając włoski, nie tworzy nieestetycznych grudek.
    Wydłuża i pogrubia tak jak lubię, można stopniować intensywność makijażu, poprzez dokładanie kolejnych warstw tuszu, badz poprzez skręcenie szczoteczki, co daje jeszcze większe pogrubienie rzęs.
    Ja lubie stosować ten tusz używając jedynie wersji nieskręconej, co daje mi bardzo dobry efekt na co dzien.
    Tusz nie osypuje się w ciągu dnia, nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Ma intensywny czarny kolor.
    Łatwo się zmywa, nawet samą ciepłą wodą.
    Jedyny mały minus - zauważyłam, że gdy stosuję tą maskarę (juz okolo 2 miesiace) moje rzęsy się osłabiły i częsciej wypadają. Nie wiem, czy jest to faktycznie wina tego produktu, ale podejrzewam ze tak może być. I za to odejmuję mu pół gwiazdki.

Ogólnie produkt jak najbardziej godny polecenia, ale nie polecam osobom które mają szczególnie krótkie rzęski, gdyż szczoteczka tej maskary jest dość duża i można mieć problem z nakładaniem, które w konsekwencji da efekt posklejanych rzęs. Uważam, że jest to tusz kierowany dla osób z długimi rzęsami,które mają wprawę w tuszowaniu rzęs, laik raczej sobie nie poradzi z ta maskarą.

Cena jak najbardziej adekwatna do jakości, co nie zmienia faktu, że będę czekała na zakup tej maskary gdy będzie znów w jakiejś fajnej promocji Używam tego produktu od: około 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Hanka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • PLUSY:
    *rzęsy długie, grube i pięknie rozdzielone, jednak tutaj trzeba umieć malować rzęsy, inaczej nie dziwcie się, że rzęsy mogą się sklejać
    *"podwójna" szczoteczka
    *ciemny kolor

MINUSY:
    *cena
    *jeżeli malujecie je na dość długie, odbijają się na powiece

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niherty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • Plusy:
    -rzęsy wyglądają dosyć naturalnie,
    -bardzo dobrze wydłuża
    -wygodne w użyciu

Minusy:
    -skleja,
    -robią się grudki,
    -cena,
    -szybko wysycha

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić marlin96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z gorszych
  • Niestety u mnie się nie sprawdziła, mam cienkie i krótkie rzęsy. Maskara sklejała mi je strasznie, wydłużenie też pozostawia wiele do życzenia. Utrzymywała się u mnie cały dzień bez osypywania się i to chyba jej jedyny plus. Malowanie się zawsze należało dla mnie do tych przyjemnych zajęć, jednak z tą maskarą pracuje się źle. Zraniłam się nią nie raz ze względu na jej sztywną szczotkę do tego brudziłam się bardzo. Być może dla kogoś kto ma duże oczy i długie rzęsy się sprawdzi, u mnie odpadła po dwóch tygodniach i to były bardzo długie dwa tygodnie.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić MissEve84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Kupiłam ten tusz skuszona promocją w sklepie . Na początek nałożyłam twist 1 , potem twist 2 . Tusz jest rewelacyjny , nie skleja rzęs , nie osypuje się , opakowanie jest bardzo wydajne , tusz nie zasycha. Jest to mój ulubieniec i na chwilę obecną nie zamienię go na żaden inny. Jednak wersja wodoodporna nie jest już tak dobra , gdyż jej skład skupia się głównie na tym , aby tusz był wodoodporny. Polecam

Chcesz pochwalić klaudiaa23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz.
  • Kupiłam ten tusz na promocji w Rossmannie, kierując się opiniami z wizażu.
    Na początku nie wiedziałam jak mam używać tego tuszu, sklejał rzęsy, nie robił z nimi tego, co chciałam. Myślałam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Widziałam w nim tylko jeden plus - nie kruszył się i nie rozmazywał.

Po ponad tygodniu tusz odrobinę zgęstniał i wtedy zaczął działać jak trzeba. Zaczął pięknie wydłużać i pogrubiać rzęsy (po żadnym tuszu nigdy nie miałam takich wspaniałych rzęs). Muszę wspomnieć o dobrze nasyconej czerni i o świetnej trwałości. W ogóle się nie osypuje, rzęsy pozostają w nienaruszonym stanie od pomalowania ich.

Gdy zaczęłam drugie opakowanie, na początku miałam z nim ten sam problem... Także za początkową konsystencję odejmuję pół gwiazdki.

Mimo to, polecam.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się więcej
  • Pomimo innowacyjnej podwójnej funkcji pogrubiania i wydłużania produkt mnie nie przekonuje.

Plusy
    - wydłuża rzęsy
    - nadaje głęboki czarny kolor

Minusy
    - nie korzystam z funkcji pogrubienia, bo strasznie skleja mi rzęsy
    - czasami pozostawia grudki
    - spływa i kruszy się, odbija się pod okiem tworząc efekt "pandy"
    - wytrzymuje na swoim miejscu góra 4h

Dobry efekt uzyskuje się tylko wtedy, gdy tuszu zaaplikuje się w bardzo małej ilości.

Chcesz pochwalić curlandwave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby fajny, ale...
  • To mój drugi tusz marki Bourjois i znów mam ten sam problem. Ale po kolei.

Tusz naprawdę fajnie wydłuża i pogrubia. Mocna, lśniąca czerń daje niesamowity efekt i oko jest pięknie podkreślone. Dwa tusze w jednym, to zdecydowany plus. Nie kruszy się i nie osypuje. Fajna szczoteczka, lubię takie.
    Klasycznymi maskarami maluję wyłącznie górne rzęsy - na dolne aplikuję jakiś tusz wodoodporny, żeby nie mieć efektu pandy, a byłoby to wielce prawdopodobne, bo oczy potrafią mi mocno łzawić.

A minusy?

Za rzadka konsystencja. Zdecydowanie. Na dodatek kosmetyku na szczoteczce zostaje o wiele za dużo!!! I to właśnie ten problem z Bourjois, bo gdy miałam kilka lat temu inną maskarę było dokładnie to samo. Powoduje to, że trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby rzęs nie posklejać i dokładnie je umalować! Zaskakujące, ale w trakcie aplikacji łatwo go zsunąć z rzęs, szczególnie na końcach. Powodem zapewne jest ta zbyt rzadka konsystencja. Może będzie lepszy, gdy nieco podeschnie?

Podsumowując - tusz fajny, jednak stosowanie go wymaga wiele wysiłku i wprawy. W przeciwnym razie można zrobić sobie poważną makijażową krzywdę.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić femelle83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz
  • Moim ulubieńcem był inny tusz ale został wycofany. Długo szukałam następcy i oto jest!

Regulowana szczoteczka wydawała mi się chwytem marketingowym i długo odstraszała od zakupu. Bałam się, że tylko utrudni aplikację. Błąd! Super patent!

Tusz daje mi wszystko czego od takiego kosmetyku oczekuję tj. Wydłużenie,rozdzielenie, pogrubienie! Świetna trwałość- żadnego kruszenia czy osypywania!

Cena regularna dość wysoka ale bardzo często jest w promocji co jest dodatkowym plusem!

Tusz nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

Dla mnie idealny!

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • kupiłam produkt skuszona przez przeceny w rossmanie nie żałuje ! Z natury raczej mam długie, podkręcone rzęsy, także z tuszami nie mam wiekszych produktów. Mimo wszystko ten powalił mnie na kolana

Plusy:
    -wydajny
    -świetnie podkręca
    -świetnie podłuża
    -ciemny, czarny kolor
    -nie osypuje się

Minusy:
    -cena

Co prawda jak dla mnie jest on drogi, ale nastepnym razem w rossmanowskiej przecenie rownież na pewno go zakupię

Chcesz pochwalić MaryJane19 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij