Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• fajny na 2 tyg
  • tak jak w tytule.. tusz jest mega super na max. 2 tyg. potem wysycha, osypuje się, robi pajęcze nóżki ogólnie tragedia.

jakby kosztował 5 zł/10 zł to by był KWC ale kogo stać na kupowanie co 2 tyg tuszu za prawie 40zł? bezsensu

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wrócę do niego
  • Tusz ten kupiłam na promocji w Super-Pharm, w normalnej cenie nigdy bym go nie kupiła a przynajmniej nigdy bym sobie tego nie wybaczyła bo mnie zawiódł.
    Pomimo, że rzeczywiście wydłuża rzęsy to strasznie je przy tym skleja (chyba to jest ten efekt pogrubienia) i prostuje zamiast podkręcać a to wygląda okropnie. Dużo zależy kto ma jakie rzęsy jednak jako że ja mam ich dużo to są też bardzo cieniutkie i ta maskara zrobiła z nich totalną masakre.! Szczoteczka również okropna: długa sztywna nieporęczna. Na początku się nie zraziłam bo jak wiadomo każda maskara na początku jest dziwna, ale ta po jakimś czasie nie urzekła mnie. W dodatku zaczęła drażnić mi oczy a tusz zaczął się osypywać. Za te pieniądze można kupić o niebo lepszą maskarę...

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anetana za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Jak narazie najlepszy tusz jakiego używałam, wydłuża, może jakoś strasznie nie pogrubia ale przede wszystkim nie skleja rzęs a w połączeniu z revitalash advanced działą cuda. wytrzymuje całe 8h w pracy bez efektu pandy czy kruszenia się na policzkach. Używałam również tego z niebieską zakrętką ale wydawał mi się zbut gęsty i bardzo brzydko sklejał rzęsy.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe, teraz w trakcie 5go

Chcesz pochwalić Komandofoki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, choć jeszcze nie najlepszy
  • Nie będę ukrywać, że do zakupu zachęciła mnie przede wszystkim bajerancka szczoteczka. Nie widziałam jeszcze czegoś takiego w żadnym tuszu, więc jak tu nie przetestować

+ a więc szczoteczka. Bałam się, że to może być tylko taki pic na wodę, ale faktycznie daje ona efekty lepsze niż taka zwykła. Zazwyczaj w tuszach szczotka jest bardziej pogrubiająca albo bardziej wydłużająca. W tym przypadku połączenie tych dwóch jest zbliżeniem się do mojego wyobrażenia o szczoteczce idealnej. Jeżeli użyjemy obydwu części naraz uzyskamy bardzo ładny efekt. Pojedynczo już nie dają takich samych rezultatów. W dodatku szczoteczka jest silikonowa, a do takich jestem o wiele bardziej przekonana niż do tych włochatych. Jest odpowiedniej wielkości, nie drapie w oko, jednak trzeba nauczyć się ją obsługiwać.

+ nie skleja rzęs. No, może troszkę na początku, ale wystarczy mu dać tydzień-dwa na lekkie podeschnięcie i jest ok. Rzęski są ładnie wyczesane i rozdzielone

+ fantastycznie pogrubia rzęsy, moje są co prawda dość gęste, ale cienkie i delikatne, więc jest co pogrubiać

+ druga wersja szczoteczki ładnie wydłuża

+ ma bardzo przyjemną konsystencję, nie jest zbyt mokry, czego nie znoszę w tuszach. Nie zostawia śladów na powiece

+ intensywny, czarny kolor

+ nie osypuje się

+ faktycznie można stopniować efekt, nakładając kilka warstw tuszu bez posklejania rzęs

+ nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia, szczypania ani nic z tych rzeczy

+ nie wysycha szybko w opakowaniu. Używałam go niecałe pół roku i przez ten cały czas sprawował się świetnie. Pod koniec zaczął się co prawda lekko kruszyć, ale to normalne. Przydatność od otwarcia producent określa na 6 mies.

- cena, ale warto polować na promocje. Ja swój kupiłam za 20 kilka złotych. Mimo, że jest fajny, to jednak 45 zł bym za niego nie dała

Podsumowując, bardzo polubiłam ten tusz. Daje wyrazisty efekt, może nie sztucznych rzęs, ale jednak jest widoczny. Dla mnie jest idealny na co dzień, bo lubię mocno wytuszowane rzęsy. Podoba mi się w nim też to, że można nim bardzo szybko uzyskać ładny efekt, już po kilku machnięciach szczoteczką (zdażyły mi się tusze, z którymi trzeba było majstrować przy oku z 5 min, żeby uzyskać zadowalający efekt). A rano jak wiemy każda minuta jest cenna
    Śmiało mogę polecić, jest to jedna z lepszych mascar, jakich używałam. Na razie testuję dalej, ale na pewno kiedyś do niej wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 6 mies.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Żeby coś było widać trzeba chyba z 10 warstw, niestety kazda kolejna strasznie skleja i prostuje rzesy podkrecone zalotka. Grubsza szczoteczka nie pogrubia , poprostu tak mocno skleja, że rzesy sa grube. Niestety wtedy mamy okolo 10 rzes. Dodam jeszcze, że mam dlugie, podkrecone rzesy(uzywam L4L) a ten tusz zamiast to podkreslić oszpeca.Szybko wysycha i trzeba wyrzucic po okolo miesiacu. 2 gwiazdki za to, ze jak jeszcze był świeży ( do tygodnia po otwarciu) efekt był newet nawet.Ale nie mam zamiaru zmieniac tuszu co tydzien i to za taka cene. Nieporownywalnie gorszy od PUMP UP

Używam tego produktu od: Miesiaca

Chcesz pochwalić Madzia_2s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Tusz idealny nie ma lepszego, a przynajmniej ja nie spotkałam. Zachwyca pomysłem i skutecznością. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia.
    + idealnie wydłuża każdą rzęse po kolei
    + pogrubia i zagęszcza rzęsy do tego stopnia że można uzyskać efekt sztucznych rzęs
    + czarny i kryjący jak żaden a wiem to bo mam prawie białe rzęsy których spod niego nie widać
    + innowacyjny dwa w jednym który naprawdę stanowi połączenie dwóch idealnych tuszy
    - cena ale myślę że i tak jest tego wart

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić Maszanyi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najgorszy z Bourjois.
  • Tusz zakupiłam po zużyciu L'oreal Vollume Million Lashes, po zapoznaniu się z pozytywnymi notami.
    Niestety tusz ten w porównaniu z VML jest niczym dzień do nocy.
    Bardzo naturalny efekt, tak jak w tuszu Beauty Full Volume, brak podkręcenia ani pogrubienia, a więc nazwa produktu nie jest adekwatna.
    Czerń pozostawia wiele do życzenia, jedyne co dostaniemy to wydłużenie rzęs, w stopniu naturalnym.
    Aby osiągnąć efekt otwartego oka, musiałam kilka (jeśli nie kilkanaście) minut poświęcić na wytuszowanie rzęs.
    Nie lubię gdy makijaż zajmuje mi wiele czasu, stąd ponownie po ten tusz nie sięgnę.
    Po kilku miesiącach osypuje się i zaczyna drażnić oczy.
    Cały ten bajer z przekręcaniem szczoteczki jakoś mnie nie przekonuje, bowiem jeśli rzęsy miałam sklejone, to nawet grzebyczek ledwie dawał radę cokolwiek pomóc.
    Jeśli szukacie tuszu dającego naturalny efekt to będzie odpowiedni gdyż słabo podkreśla rzęsy.
    Dobrze, że go wykończyłam.

Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • Tusz poleciła mi koleżanka, która kupiła go jakiś czas wcześniej. Powiedziała, że daje efekt sztucznych rzęs, więc dałam sie namówić. Normalnie bym go nie kupiła ale natrafiłam na promocję w Super-Pharm i zapłaciłam połowę normalnej ceny. Na początku miałam problem, ponieważ zbyt duża ilość tuszu sklejała mi rzęsy ale po kilku użyciach nauczyłam się jak się nim malować.Jestem nim zachwycona! Rzęsy są podkręcone, pogrubione i wydłużone. Żaden tusz do tej pory nie spełnił moich oczekiwań w takim stopniu jak ten. Często jestem pytana przez różne osoby czy mam sztuczne rzęsy i wtedy mogę sie pochwalić, że to moje naturalne Ostatnio w Super-Pharm była na niego promocja (wersja Ultra Black) 21,99 za opakowanie dlatego zakupiłam od razu 2 na zapas To czy sklei rzęsy czy nie jest kwestią przyzwyczajenia do szczoteczki. Ja nie mam już z tym problemu :P

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 i trzecie w użyciu

Chcesz pochwalić kamilcia_111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Meh
  • Trudno mi ocenić dokładnie ten tusz ale się postaram

Ogólnie mam długie, bardzo proste rzęsy i jestem wyczulona na ich sklejenie, ponieważ są dosyć rzadkie (rzęsy). Co mi się najpierw rzuciło w oczy to ilość tuszu, jaka pozostaje na szczoteczce po jej wyjęciu z pojemnika. Zazwyczaj pojemniki na tusze mają tzw. "ściągacze" , które dawkują ilość tuszu. Tutaj niestety tego zabrakło.

Przy pierwszym użyciu byłam załamana. Rzęsy były niemiłosiernie sklejone w owadzie nóżki, a szczoteczka, mimo, że z tym fajnym twistem (rzeczywiście jest różnica w efekcie tych dwóch szczoteczek) jednak słabo je rozczesuje. Konsystencja tuszu jest baaardzo lepka i kleista, przypomina wręcz smołę!! Rzeczywiście efekt fajny, rzęsy pogrubione, wydłużone i podkręcone ale jakim kosztem!! Nawet rozdzielanie rzęs szpilką mało dawało.

Jednak pomyślałam, że winę za posklejane rzęsy ponosi zbyt duża ilość tuszu na szczoteczce. Rzeczywiście, po uprzedni wytarciu jej w chusteczkę już się tak nie sklejały. Największym plusem tego tuszu jest to, że jak żaden inny baardzo ładnie podkręca rzęsy i zalotka jest tutaj zbędna Dodam, że na tej szczoteczce zostaje ogromna ilość tuszu, która wędruje do kosza, a wystarczyłaby przecież ta funkcja "ściągacza" w opakowaniu, dzięki czemu produkt by się nie marnował!

Plusy:
    -podkręcenie
    -pogrubienie
    -wydłużenie
    -ciekawy pomysł z dwiema szczoteczkami
    -intensywna czerń

Minusy:
    -skleja
    -osypuje się
    -odbija się na powiece
    -cena nieadekwatna do jakości
    -trzeba z nim się "specjalnie" obchodzić

Jest wiele lepszych tuszów w podobnej cenie, dlatego ocena jest bardziej na minus.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Margarett90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Be szału
  • Byłam bardzo ciekawa tego tuszu, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Jest bardzo mokry i niestety skleja rzesy. I szczoteczka wydłużająca i pogrubiająca. Tusz faktycznie nie źle wydłuża ale z pogrubieniem już gorzej.
    Kupiłam tą wersję intesnywnie czarną i to trochę ratuje ten tusz , kolor super.
    Podsumowując, za cenę regularną można mieć dużo lepsze maskary, ja dorwałam ją na promocji (dużej) dlatego nie jest aż tak bardzo rozczarowana

Chcesz pochwalić Gosmys za czytelną i pomocną recenzję?