Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Rewelacyjny!
  • Mój ulubiony, który na stałe zawita w mojej kosmetyczce.

Plusy:
    + wydłuża
    + pogrubia
    + pokręca
    + powoduje efekt gęstych rzęs
    + nie uczula
    + nie kruszy się
    + nie powoduje grudek
    + nie skleja nawet po nałożeniu kilku warstw
    + świetny kolor
    + silikonowa szczoteczka zmieniająca kształt po przekręceniu
    + nie wysycha zbyt szybko
    + nie odbija się na powiece
    + jest wydajny

Minusy:
    - po całym dniu efekt jest trochę mniej widoczny (rzęsy stają się mniej podkręcone), ale nie stanowi to poważnego mankamentu
    - dostęność - niestety można spotkać go tylko w nielicznych drogeriach

Chcesz pochwalić EveSophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • To będzie bardzo krótka recenzja, bo nie ma się nad czym zachwycać. Niestety.

Wady:
    - odbija się na powiekach. Rzęsy mam długie i naturalnie podkręcone. Nieważne jakiej bazy pod cienie użyję, czy nie użyję jej wcale, codziennie mam odbity tusz na powiekach.
    - szczoteczka ma zbyt ostre ząbki. Czasem kiedy przypadkiem "dźgnę" się w oko to po prostu boli. Nie chcę kontaktu takich ostrych przedmiotów w okolicach oczu.
    - konsystencja i jakość aplikacji. Na początku tusz był tak wodnisty, że nie było mowy abym mogła używać szczoteczki w wersji "rzadszej", skręconej, bo na rzęsach pozostawało tak dużo kosmetyku, że je sklejał.
    Po jakimś czasie gdy lekko przesechł aplikacja była już dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.
    - zbyt wysoka cena w stosunku do jakości i trwałości. Dobrze, że kupiłam go w promocji za pół ceny, inaczej byłabym bardzo zawiedziona.
    - sama szczoteczka. Nie podoba mi się, że na końcu nie posiada ząbków, trudno jest dotrzeć do do rzęs w wewnętrznej stronie oka.

Czy tusz ma według mnie jakieś zalety? Chyba jedynie kolor, rzeczywiści ładny, głęboki czarny. Zapomniałabym, wydajność jest także jego plusem. Mimo niewielkiej pojemności, bo jest to 8 ml. tusz wystarczył mi na jakieś 4 miesiące stosowania.
    Podsumowując, nie polecam, szkoda przepłacać gdy w podobnej cenie i na promocjach można upolować o niebo lepszy L\\\\\\\\\\\\\\\'Oreal So Couture 9,5 ml idealnej trwałości, idealnej aplikacji...

Używam tego produktu od: ponad 4 miesiące

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzloty i upadki
  • Tusz kupiłam na wyprzedaży w rossmanie więc cena przystępna wówczas była. Na początku tusz zachowywał się poprawnie ale bez fajerwerków w sumie lepszy od niego o niebo jest ale to cudeńko tusz Esssence Lash Mania Reloaded Falsh Lash Mascara.

Wrócmy do recenzji dawał efekt zadowalający , ale po krókim czasie sie wściekł i praca z nim była męczarnią, psioczyłam na niego ponieważ nie robił nic nie wydłużał nie pogrubiał. Po jakims czasie dałam mu szanse i ku mojemu zdziwieniu jest dobrze sądzę że musiał zgęstnieć i teraz wydłuża ładnie pogrubia mniej ale w sumie chodzi mi o wydłużenie nie zostawia grudek sylikonowa szczoteczka nabiera jak dla mnie odpowiednia ilość produktu nie trzeba wycierać tuszu. Jak dla mnie pozytywne zaskoczenie. Jednakże nie wiem czy skuszę sie na niego ponownie tyle tuszów na rynku ;P

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dalajlama za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNOŚĆ!!!!
  • Kosmetyki, z którymi nie miałam nigdy styczności (nawet jako próbki) kupuję tylko kiedy są w promocji. I tak też stało się kilka dni temu. W Rossmanie wielkie WOW, 35.99 zł za tusz z Bourjois to bardzo niewiele, no i te pozytywne opinie i wysoka ocena na Wizażu... Pomimo odradzania zakupu przez ekspedientkę, zrobiłam to. Przejdźmy do sedna.

- Okropnie skleja rzęsy (jestem posiadaczką dośc długich, ale prostych rzęs)
    - Nie podkręca ani nie pogrubia (chyba, że jako pogrubienie producent miał na myśli w/w sklejenie rzęs)
    - Na szczoteczce zbiera się za dużo tuszu, przez co powstają grudki
    - Długo schnie
    - Bardzo brudzi

Plusów się nie doszukałam. Pół gwiazdki za taki badziew to zdecydowanie za dużo!

Podsumowując: NIE, NIE, jeszcze raz NIE!

Używam tego produktu od: 02.12
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze (w trakcie)

Chcesz pochwalić pingwinkowa06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiele szumu o nic
  • Naczytalam sie recenzji,same ochy i achy a ze jestem tuszoholikiem to zakupilam i niestety pozalowalam wydanych 50zl.
    Z moimi rzesami,ktore sa dlugie i proste nie robi nic.Paskudnie je skleil,umorusal mi przeokropnie powieki.Nie widze ani wydluzenia a juz na pewno obiecanej gestej firany rzes.

Plusem jest kolor intensywnej czerni

Minusy to
    Nie pogrubia
    Nie wydluza
    Rzadka konsystencja po mimo 2 tygodni dawania mu szansy
    Potworne rozmazywanie sie podczas aplikacji
    Zal 50zl wydanych na ten badziew.
    Wracam do niezawodnych tuszy naszej rodzimej firmy Wibo i przepraszam je za chwilowa zdrade a nawet fanaberie.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić oczarowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrzutki
  • Ma szczoteczke ktora przy odpowiednim ustawieniu powinna wydluzac a przy innym pogrubiac... To jedyna rzecz ktora jest w tym tuszu 'lipna' poniewaz jak sie go nie ustawi - i tak jest dobry.
    +dobry kolor, czarny bez extra pigmentow, zostaje czarny przez caly dzien.
    +dobrze sie naklada, rozdziela rzesy.
    +nie skleja przy wielu warstwach
    +nie kruszy sie i nie osypuje przez wiekszosc dnia
    +jest elastyczny na rzesach, nie meczy oczu.
    +dobrze sie trzyma przy jesiennej pogodzie - nie maze sie na deszczu, dobrze znosi lzy ( takie od zimna, przy krokodylich - nie gwarantuje)
    +nie podraznia oczu - wielki plus dla mnie - jako ze oczy zawsze, ale to zawsze mi lzawia na zimnie - a tu nawet jak troszke mi sie poplacze to tusz nie jest drazniacy
    +zmywa sie dobrze wiekszoscia chusteczek

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić limekath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozdziela i wydłuża rzęsy
  • Najlepsza mascara z dotychczas używanych przeze mnie. Już od pierwszego muśnięcia szczoteczką widoczna lepsza różnica w stosunku do innych w podobnej cenie.
    Oto zalety :
    1. Idealnie rozdziela rzęsy
    2. Nie skleja rzęs
    3. Pogrubia, ale bez przesady
    4. Zachowuje swoją strukturę przez cały dzień
    5. Nie sypie się pod oczami
    6. Nie rozmazuje
    7. Nie uczula / a mam wrażliwą skórę pod oczami
    Posiada tak skonstruowaną szczoteczkę, że najpierw wydłuża a potem specjalnie skręcając końcówkę pogrubia - To też dla mnie nowość i ciekawe rozwiązanie, które rzeczywiście się sprawdza w praktyce.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kamila_1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny tusz
  • Tusz idealny,
    -super się rozprowadza, nie pozostawia grudek, nie skleja rzęs, nawet po kilku warstwach,
    -wydłuża i pogrubia nadając efekt naturalnych, wypielęgnowanych rzęs,
    -fajna szczoteczka

Chcesz pochwalić iziu84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Maskara jest rewelacyjna. Na początku może być trochę za rzadka i nie jest tak efektowna jak po późniejszym stosowaniu , porostu musi trochę przeschnąć. Po zużyciu przydaje się do rozdzielania rzęs

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: zużytych 3 całych 1

Chcesz pochwalić Kry_ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko.
  • Mam wymagające rzęsy, bo w jednym oczku są w miarę ładne, w drugim układają się dziwnie i ciężko je pomalowac. Maskara w tym mało problematycznym oku ladnie je podkreśla, zaś w tym drugim zbija w dziwną czarną plamę, którą nawet ciężko rozczesac. Sama nie wiem, czy mi się podoba. Druga sprawa strasznie długo schnie, przez co łatwiej o sklejenie rzęs. Plus za możliwośc modyfikacji szczoteczki, można wybrac to, co najbardziej nam odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Misseczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij