Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Fajny, ale...
  • Na pewno nie jest to moje KWC ze względu trwałości.
    Ładnie pogrubia i wydłuża to fakt, ale robi "oczy pandy" na dolnej powiece ponieważ szybko się rozmazuje sam z siebie (nigdy nie dotykam oczu i nie pocieram), wychwycony w rossmann'ie za ok. 30 złotych.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blondrebellion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony tusz!
  • Jak dla mnie idealny tusz, najlepszy jaki do tej pory używałam.

+nie skleja rzęs i ładnie je rozdziela
    +pogrubia i wydłuża
    +fajna przekręcana szczoteczka, to nie jest tylko niepotrzebny gadżet
    +nie osypuje się

-minusem może być cena, ale można polować na promocje, ja swój kupiłam chyba za 25 zł

Chcesz pochwalić Wianek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry, ale na bardzo krótko
  • Tusz do rzęs kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Na początku sprawdzał się całkiem nieźle, faktycznie ładnie podkreślał rzęsy (może trochę je sklejał, jednak i tak mam w zwyczaju rozczesywać rzęsy podczas malowania, więc nie miało to dla mnie większego znaczenia). Rzadko kiedy używałam "krótkiej" szczoteczki, natomiast długa przypadła mi do gustu. Gdyby tak zostało to dostałby ode mnie znacznie wyższą ocenę, jednak jest to chyba najmniej wydajny tusz jaki miałam. Być może trafiłam na wadliwy egzemplarz, nie mogę tego wykluczyć, jednak wyjątkowo szybko (plus minus po 2-3 tygodniach?) stał się gęsty i niezdatny do użytku.
    Generalnie jak dla mnie szału nie ma i raczej nie kupię go ponownie.

Jeśli chodzi o Bourjois znacznie bardziej polubiłam się z Beauty\'Full Volume Używam tego produktu od: 2-3 tygodnieIlość zużytych opakowań: jedno, niecałe, ale dalej się go nie da używać ;p

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pamoison za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm... trudno ocenić...
  • Kupiłam ten tusz, bo wysoko stoi w rankingu KWC. Mam krótkie proste rzęsy, dlatego zwracam uwage żeby tusz był wydłużający. Ten produkt lekko wydłuża i pogrubia rzęsy (po użyciu kilku warstw )Ma fajne opakowanie. Lubię bawić sie ta szczoteczką ( przestawieć sobei z wydłużajacej an pogrubiajacą). Pierwszy raz spotkałam sie z taką...
    Ale gdy przyjrzę sie moim rzesom z bliska są trochce posklejane i nie sa równo, jednolicie pokryte tym produktem, Mają takie nierownosci i to mi sie w nim nie podoba.

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić alexxandra93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo funkcjonalny
  • Czegoś takiego potrzebowałam, mogę jednocześnie wydłużyć i pogrubić rzęsy, a nie potrzebuję do tego dwóch różnych produktów. Na początku był trochę za rzadki, ale zauważyłam, że tusze Bourjois takie już są.

+szczoteczka
    +efekt

-cena (mi akurat udało się kupić po promocyjnej cenie)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 zużyte

Chcesz pochwalić kmd999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne rzesy
  • Cudo!! Moje "białe" rzęsy kochają ten tusz!wydłuża, pogrubia i sprawia że oko wygląda pieknie. Jeden z najlepszych tuszy jakie posiadałam! Jest wart ceny regularnej i ja nie zamienię go na żaden inny!

Chcesz pochwalić mistrz gitary za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy ze wszystkich!
  • Tusz zakupiłam pod wpływem reklamy i z powodu promocji w Rossmannie. Najpierw kilka słów o wydłużaniu. Szczoteczka rozprowadza tusz równomiernie na rzęsach, perfekcyjnie je rozdziela, nie obciąża ich i nie skleja. Wyglądają bardzo naturalnie, nie ma efektu tzw. owadzich nóżek. Jeśli chodzi o efekt pogrubienia po przekręceniu szczoteczki, rzęsiska są faktycznie mega pogrubione (taki dramatyczny look), idealny na wyjścia do mocniejszego makijażu oka. Utrzymuje się przez cały dzień, nie osypuje się , dobrze się zmywa. Mój ukochaniec, już go nie zamienię na żaden inny

Chcesz pochwalić Myziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam! Tusz pięknie wydłuża i zagęszcza rzęsy. Nie przypuszczałam, że z moich rzęs (już sam
  • Tusz jest dość rzadki, więc przez pierwszy tydzień musiałam nauczyć się go stosować, do tego bardzo duża szczoteczka również na początku wydawała się bardzo nieporęczna. Co zobaczyłam po tygodniu? Piękne, długie, gęste rzęsy. Bez grudek, bez kruszenia, tak samo piękne przez cały dzień (trwający u mnie czasem nawet po 16h). Tusz ANI RAZU nie skleił mi rzęs, po prostu nie da się go nałożyć za dużo. Przy malowaniu stosowałam strategię najpierw wydłużania, potem zagęszczania, dzięki temu oko było maksymalnie otwarte, twarz aż promieniała z tymi rzęsami jak u porcelanowej lalki W drugą stronę wydawało mi się, że efekt nie był aż tak spektakularny, ale co kto lubi. Nie każdy potrzebuje teatralnych rzęs na co dzień. Co ważne, tusz bardzo łatwo się zmywało, wystarczyła lekka pianka do mycia twarzy i po maskarze ani śladu. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej na plus.

Pół gwiazdki odejmuję za sporą końcówkę szczoteczki, którą nadal zdarza mi się ubrudzić nos podczas malowania :P

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić mart158 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Pierwsze opakowanie tego tuszu kupiłam, a kolejne wygrałam w konkursie, ale raczej nie skusiłabym się na kolejny raz za tą cenę. Przez pierwsze 2 tygodnie tusz faktycznie fajnie pogrubiał i wydłużał rzęsy już po nałożeniu jednej warstwy. Niestety, po tych 2 tygodniach - zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem konstystencja tuszu zrobiła się papkowata i wówczas pomalowane rzęsy nie wyglądały już tak ładnie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić lulu83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskakująco dobry
  • Tusz kupiłam z czystej ciekawości, zainteresowała mnie głównie szczoteczka, którą można "manipulować"... skracając - zagęszczać rzęsy, wydłużając szczotkę wydłużyć rzęsy. Takie magiczne 2w1. Musiałam spróbować
    Sam tusz ma dobrą konsystencję i kolor, odpowiednia ilość nabiera się na szczotkę, nie pozostawia grudek, nie osypuje się i nie pozostawia efektu pandy, ladnie otwiera oko. Pierwszy bieg szczotki rzeczywiście wydłuża rzęsy, drugi zagęszcza i lekko pogrubia. Efekt jest bardzo zadowalający, tusz ma świetną cenę w porównaniu do jakości i śmiało muszę przyznać, że niejeden górnopółkowy tusz odpadłby w przedbiegach
    Nawet końcówka służąca do "kręcenia" nie poddaje się i działa po dłuższym czasie bez zarzutu.
    Jak dla mnie bardzo dobry tusz za atrakcyjną cenę.
    Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić kasiaoli2001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ostatnio długo poszukiwałam dobrej maskary do rzęs bo to co ostatnio zakupiłam to były raczej "masakry" Zachęciła mnie reklama tv i mówię sobie" czemu nie" Tusz jest rewelacyjny! Samo wydłużenie już jest super a jak się nałoży jeszcze warstwę pogrubiającą szczoteczką to mam rzęsy jak wachlarze (fakt że jestem po kuracji revitalash) i teraz dopiero jestem zadowolona z jej efektów. Nie osypuje się , po całym dniu w pracy nie mam efektu pandy ani kropek pod oczami, nie robi żabich rzęs. Cena też jest ok. Nie wiem jak będzie z wysychaniem ponieważ stosuję do od niedawna.

Chcesz pochwalić misza2508 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maskara!
  • Dla mnie bardzo fajna maskara. Bardzo podoba mi się, że można zmieniać wygląd szczoteczki i wybrać sobie czy chcemy mieć wydlużone czy pogrubione rzęsy.

Plusy:
    - ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy
    - 2 szczoteczki do wyboru
    - nie odbija się na powiekach i nie osypuje się
    - łatwo usuwa się płynem miceralnym
    - utrzymuje się przez cały dzień bez poprawek
    - nie pograżnia, ani nie uczula
    - nie pozostawia grudek
    - cena dość przyzwoita, gdyż kupiłam ją w promocji w Super-Pharm za 35,99 zł
    - ładne i wygodne opakowanie

Minusów żadnych nie zauważyłam

Chcesz pochwalić Monyrka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tusz godny polecenia
  • Nie zdarzyło mi się abym ponownie kupiła ten sam tusz do rzęs, jednak po odkryciu nowego tuszu bourjois twist up the volume myślę, że już koniec z eksperymentowaniem

+ idealnie pokrywa rzęsy, jeśli przyzwyczaimy się do specyficznej szczoteczki
    + nie pozostawia grudek
    + długo zachowuje pierwotną konsystencję (stosuje już 2 miesiąc i nadal daje radę)
    + efekt końcowy zauważalny przez znajomych (kilka koleżanek również skusiło się na zakup )

Minusów nie widzę, chociaż cena w niektórych sklepach może być powalająca. Warto jednak zainwestować i cieszyć się pięknymi rzęsami Polecam!

Chcesz pochwalić Cahalla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzęsy do nieba
  • Do tej pory moim numerem jeden był Max Factor 2000 Calorie. Nie sądziłam, że inny tusz to zmieni, a jednak

Do Bourjoisa przekonały mnie pozytywne opinie na Wizażu, ale też fakt, że używam eyelinera z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Do tego w Rossmanie była promocja, tak więc postanowiłam wypróbować ten tusz na własnych rzęsach

Korzystam tylko i wyłącznie ze szczoteczki krótszej, zagęszczonej.

+ Głęboka czerń
    + Niesamowicie pogrubia i wydłuża rzęsy, wystarczy jednokrotne pomalowanie, chyba, że tak jak ja, lubisz mocno podkreślone oczy, wówczas druga warstwa dopełni dzieła Koleżanki z pracy były przekonane, że doczepiałam sobie kępki rzęs u kosmetyczki. Tak pięknie długich, pogrubionych rzęs i delikatnie podkręconych dawno nie widziały
    + Nie tworzy grudek
    + Brak efektu pandy

+/- Nie będę ukrywała, trzeba nauczyć się używać tej szczoteczki. Z początku część rzęs sklejała mi się i nie wyglądało to ładnie, ale już następnym razem udało się uzyskać odpowiedni efekt

Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę dalej korzystać z tego tuszu

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Ruda_Mo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam ten tusz przypadkiem, pojawiła się nowość i promocja więc postanowiłam go wypróbować

Tusz sprawdzał się idealnie, ładnie rozdzielał rzęsy, pogrubiał je dzięki czemu zyskały one na objętości. Nie sklejał rzęs, nie pozostawiał na nich grudek Nie osypywał ani nie odbijał na powiece.
    Był łatwy do usunięcia podczas demakijażu

Jednak pozostanę wierna tuszom z Max Factora, jak dla mnie nie ma lepszych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Początkowo zachwycał, potem rozczarował
  • Udało mi się go dorwać na promocji. Pomyślałam fajny gadżet czemu nie spróbować. Najbardziej zależy mi na pogrubieniu rzęs także dałam mu szansę.
    Pierwsze dwa miesiące byłam zachwycona. Tusz pięknie podkreślał rzęsy. Krok pierwszy wydłużenie, fajnie je rozdzielał, nadawał kolor i wydłużał. Krok 2 pogrubienie, tutaj sprawdzał się idealnie.
    Tusz ten nie dawał spektakularnych efektów, dla kogoś kto lubi efekt sztucznych rzęs się na pewno sie sprawdzi. Mi wystarczy, że podkreśla rzęsy, nieco pogrubia, tak aby wyglądały pięknie ale naturalnie.

Niestety w trzecim miesiącu używania tusz zaczął sklejać rzęsy.Zrobił się gęsty. Step 1 ok, podkreśla i wydłuża, step 2 niestety sklejał. W rezultacie czego przy malowaniu rezygnuje z kroku drugiego.

Tusz ma ważność 6 miesięcy od otworzenia także nie powinien tak szybko zgęstnieć :/

Aczkolwiek co do trwałości nie mam zarzutów. Nie obsypuje się, Spokojnie wytrzymuje cały dzień.

Używam tego produktu od: 3 miesiacy

Chcesz pochwalić Madaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy, jaki dotąd miałam
  • Plusy: nie skleja, nie kruszy się, funkcjonalność 2w1, głęboka czerń
    Minusy: cena dosyć wysoka
    Mimo, że nie jest wodoodporny nie spływa z rzęs gdy łzy czy mżawka. Dobrze natomiast usuwa sìę go podczas demakijażu.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte i 1 w połowie

Chcesz pochwalić stynka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale miałam lepsze
  • Tusz zakupiłam bo była na niego promocja a zaciekawił mnie już wcześniej. Używam tylko wersji wydłużającej - ta jest w porządku. Wersja pogrubiająca tworzy grudki i trzeba ostrożenie nakładać produkt aby nie było teatralnego wyglądu. Kolejny minus to taki, że dość ciężko się go zmywa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zauroczona tuszem?
  • Pamiętam jak dziś, jak zobaczylam ten tusz na jednym z blogów oraz efekt na rzęsach blogerki, który totalnie mnie oczarował. Jednak Bourjois jak Bourjois - wiadomo droga firma. Kiedy w super pharmie była promocja -40% na wszystkie kosmetyki do makijażu (czy coś takiego) nie zawahałam się - i za 27 zł zdobylam cudo.

Tusz ślicznie podwija, podkręca rzęsy oraz je dość ładnie wydłuża. Nie pogrubia spektakularnie, ale nie oczekiwałam tego. Jeszcze żaden tusz nie sprawił, że moje rzęsy były niczym wachlarz. Należę do osób wrażliwych na warunki atmosferyczne oraz emocje, więc kiedy po pewnym dość \'\'burzliwym\'\' dniu, w dodatku gdy padał śnieg wróciłam do domu i spojrzałam w lustro nie mogłam uwierzyć, ale nie byłam nawet trochę rozmazana! (chociaż mam wersje niewodoodporną). Nie skleja rzęs, o ile nie przesadzimy z ilością.
    Ten tusz naprawdę jest spektakularny i warty swojej ceny. Fajnym bajerem jest zmiana szczoteczki, lubię się nią bawić. Design opakowania też niczego sobie.
    Szczerze polecam wszystkim, którzy oczekują wydłużenia, podkręcenia, ładnej czerni i trwałości.
    Nie wiem czy kupię z powodu ceny... na tusz wolę nie wydawać powyżej 20 zł, chociaż ten hm... jest zjawiskowy, jeśli nie znajdę lepszego na bank do niego wrócę.
    Używam tego produktu od: od 4 tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Szukałam, szukałam aż w końcu znalazłam i wiem że nie zdradzę go z żadnym innym tuszem!

Mam dość problematyczne oczy ponieważ do tej pory po każdym tuszu po 2-3h musiałam zmywać cały makijaż tak mnie piekły oczy. Tutaj spokojnie moje oczy wytrzymują cały dzień!

Zalety:

- idealnie wydłuża
    - pięknie podkręca i wyciąga rzęsy w górę
    - cudownie rozdziela
    - nie ma efektu owadzich nóżek
    - nie kruszy się!
    - idealna czerń
    - ładne opakowanie
    - wydajny

Wady:
    - jak dla mnie to wadą jest tylko to, że pomimo że nie posiadam wersji wodoodpornej to bardzo ciężko się go zmywa.... Nawet po umyciu zostają ślady na ręczniku a potem mam efekt pandy na oczach ale to raczej nie jest wielki problem.

Chcesz pochwalić Domina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia oczekiwania
  • Zdradziłam dla niej MF clump defy, która w ostatnim czasie została moim hitem za fajny efekt i długowieczność
    Burjois daje radę. W zasadzie poleciła mi ją siostra, zachwycając się cóż to za cudowny tusz , tak więc jak tylko znalazłam promocję, zakupiłam za ok 37 zł.

Polubiliśmy się. W zasadzie używam tylko wersji wydłużającej (pogrubiającej raz, ale nie byłam zadowolona). Za to opcja wydłużająca - wydłuża i pogrubia, więc mamy już 2 w 1.

+ wydłuża i pogrubia (krok wydłużający)

+b. ładnie podkreśla i wyciąga rzęsy

+ nie skleja, choć fanką silikonowych szczoteczek do końca nie jestem

+ dobra konsystencja, nie wyciągamy kluchy na szczoteczce, nie zostawia grudek (używam ok. miesiąc)

+można nią osiągnąć efekt naturalnych lub mocno podkreślonych rzęs, kolejne warstwy nie niszczą makijażu (ja dokładam zanim tusz jeszcze do końca nie wyschnie)

+nie kruszy się, nie odbija na powiekach

- nie podkręca rzęs, więc jeśli ktoś ma bardzo proste i sztywne, ciężko taką szczoteczką je wywinąć

Bardzo przyzwoity tusz. Dalsze stosowanie uzależniam od tego na ile starczy. Życzyłabym sobie jeszcze min. kolejny miesiąc
    Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • To zdecydowanie mój typ!

Mascara nie skleja rzęs, a dla mnie to jest najważniejsze. Jest pogrubiająca i wydłużająca rzęsy.

Minusów nie ma.. może cena? Ale można zapolować na promocji !

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić martusia9090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawiodłam się
  • Mam wersję wodoodporną i jestem zadowolona. Firma Bourjois od lat miała bardzo dobre tusze wodoodporne i ten zdecydowanie daje radę. Mam dość wrażliwe oczy, które często łzawią, ale od kiedy używam tego tuszu już nie muszę się martwić o okropny efekt pandy. Co prawda po ok 5 godzinach troche się odbija pod oczami, ale to i tak nie jest taka masakra jak w przypadku wielu innych tuszy.
    Uwielbiam aplikator! Co prawda mam go na stałe ustawionego na nr 2 (krok pogrubiający), ale fajnie mieć wybór.
    Bardzo lubię to, że ten tusz nie schnie do sztywności. Nawet jeśli użyję dwóch warstw, to rzęsy nie są sztywnymi patykami, tylko są prawie tak elastyczne jak bez tuszu.
    Trochę ciężko go zmyć ( końcu to tusz wodoodporny), ale nie przeszkadza mi to.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1, nieduże zużycie

Chcesz pochwalić ElGi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega!!
  • Szukałam czegoś pogrubiającego i znalazłam.
    Trafił do mnie całkiem przypadkiem i kupiłam go na promocji za ok 35zł nie wiem czy dałabym za niego 45zł.
    Tusz bardzo fajnie rozdziela rzęsy i po przekręceniu szczoteczki pogrubia. Nawet zapytano czy mam doczepione rzęsy 1:1ygląda bardzo naturalnie ale i fajnie podkreśla.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić gazelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek miałam...

+ mega pogrubia rzęsy
    + dzięki przekręcanej szczoteczce mogę wybrać efekt końcowy malowania
    + nie obsypuje się
    + nie skleja rzęs, nawet przy kilku warstwach

- cena regularna dość wysoka, ale w ramach promocji można kupić
    - nie podkręca rzęs, z tymże moich nic nie jest w stanie podkręcić, nawet zalotka - taki mój urok
    - po kilku godzinach, np. w pracy lekko odciskuje się na górnych powiekach - ale mam tak z każdym tuszem

Chcesz pochwalić Donatkaa za czytelną i pomocną recenzję?