Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Jeden z lepszych
  • Jestem bardzo zadowolona. Tusz poleciła mi koleżanka, u której też się sprawdził.
    Podoba mi się "twarda" szczoteczka, dzięki której rzęsy się nie sklejają. Rzeczywiście dobrze wydłuża i podrubia równocześnie.
    Jest jeden minus - tusz bardzo szybko się skończył (o wiele szybciej niż inne). Pytałam koleżanki - to samo.
    Mimo wszystko moim zdaniem to jeden z lepszych tuszy na rynku

Chcesz pochwalić iwona_4_6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • Zazwyczaj nie używam tuszów do rzęs,ale z tym bardzo się polubiłam.Ma ładny głęboki kolor,rozdziela rzęsy.
    Daje efekt sztucznych rzęs.Tusz nie osypuje mi się,nie odbija na powiekach,jest trwały.
    No i są dwie szczoteczki do wyboru
    Ale minusikiem jest cena,mogła być troszkę niższa.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić velenoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzęsy jak firany
  • Mój numer jeden wśród mascar.Same zalety:
    -piękna czerń
    -super rozdzielenie
    -extra wydłużenie
    -ładne pogrubienie
    -efekt sztucznych rzęs
    -do makijażu dziennego i zdecydowanego wieczorowego.Ja osiągam spektakularny efekt nakładając dwie, trzy warstwy, muszę przyznać,że raczej używam go na specjalne okazje-makijaż trwa dłużej( niż zwykłymi tuszami),ale efekt jest genialny.Często ktoś mnie ciągnie za rzęsy i próbuje odkleićA to moje ładne rzęsy i to cudeńko.Bardzo trwały-od rana do nocy super makijaz, w tubeczce utrzymuje długo świeżość-bardzo wydajny.Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie robi kropeczek na powiece, super wygodna szczoteczka.Moje KWCUwielbiam.Wart swojej ceny.Wad brak.

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale ..
  • Szkoda tego tuszu bo miał dobry potenciał
    Szczoteczka bardzo fajna, na samym początku używałam jej w ustawieniu 1 bo nabierała dużo tuszu
    W połowie opakowanie dopiero przeszłam na ust. nr 2 i wtedy bardzo mi sie podobało jak wyglądają rzęsy
    Ale niestety ten tusz ma wielki minus , który skreślił go dla mnie ODBIJAŁ sie na górnej powiece
    Naprawde szkoda bo gdyby nie to chętnie kupiłabym go ale niestety.

Używam tego produktu od: 3 msc

Chcesz pochwalić ania_gd2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Tusz dostałam w prezencie, wcześniej nie miałam przekonania do Bourjois w zakresie tuszy po kilku wpadkach.
    Moje rzęsy są jasne, proste i krótkie, dlatego nie każda mascara do nich pasuje.
    Tusz okazał się dobry. Wydłuża rzęsy, trochę je zagęszcza. Nie zauważyłam natomiast efektu podkręcenia. Ma fajny, wyraźny czarny kolor.
    Zaczynam malowanie od ustawienia szczoteczki na dłuższą opcję. Malowanie nią jest dość łatwe, choć czasem faktycznie można nabrać troszkę za dużo tuszu. Po 1 warstwie nałożonej długą szczoteczką, przekręcam ją na wersję krótszą z większą ilością włosków i nakładam 2 warstwę, która zagęszcza. Jeśli ma się na to czas i cały proces wykonuje spokojnie, to efekt jest w porządku.
    Nie zauważyłam, aby tusz się znacząco osypywał, czy robił "misia pandę" wokół oczu. Zmywa się dobrze.
    Cały czas szukam tuszu, który powali mnie na kolana i naglę dostanę firany rzęs , ale w międzyczasie ten "Burżuj" będzie przeze mnie używany.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aniszonekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniaczek
  • Niby podkręca, niby wydluża, ale to wydłużenie, podkręcenie i rozdzielenie i pogrubienie jest takie średnie, lepszy już jest tusz np. Eveline. Niestety mnie uczulił i nie mogłam go stosować dłużej. Pomysł na zmienialną szczoteczkę jest bardzo dobry, ale co ciekawsze, zcęściej do wydłużenia i podkręcenia rzęs stosowałam szczoteczkę przeznaczoną do... pogrubienia, bo ta do wydłużenia się po prostu nie nadawała. Sklejała rzęsy i nieładnie po niej wyglądały.
    Cena jest na pewno bardziej rpzystępna niż np. eyeliner effect tej firmy, ale czy ten tusz jest taki super? No nie wiem... raczej taki przeciętniaczek na 3+.

Ilość zużytych opakowań: 3 op

Chcesz pochwalić The_truth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok
  • Jest ok.
    Maluję się nim od dłuższego czasu, odkąd wszedł na rynek. Kiedy się skończy szukam czegoś lepszego, ale nie znajduję, więc wracam do niego. Lepiej maluje kiedy troszkę go ubędzie. Wcześniej nabiera się go za dużo. Jak dla mnie też w obu pozycjach szczoteczki maluje dokładnie tak samo, chociaż mniej grudek pozostawia w pozycji skręconej.
    Trochę skleja, trochę pozostawia grudek, na początku tworzy owadzie nóżki, ale jak człowiek nauczy się go używać, to można się zaprzyjaźnić. Jednak ciągle szukam czegoś lepszego.

Plusy:
    +ładny kolor
    + fajne opakowanie
    +całkiem dobrze się nim maluje

Minusy:
    - potrafi sklejać
    - potrafi zostawiać grudki
    - pozycje szczoteczek to dla mnie ściema

Wierzę jednak, że dla niektórych osób, które nie mają takich twardych i nieelastycznych może być super

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pysiak89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie znam lepszego tuszu!
  • Nie jestem w stanie znaleźć lepszego produktu. Daje mi to, czego oczekiwałam od tuszu. Wydłuża i pogrubia. Przeważnie szczotkuję rzęsy 2-3 razy, wtedy posiadam efekt sztucznych rzęs. Jedyny minus, to za każdym razem, gdy rozpoczynam nowe opakowanie ciężko mi się tuszuje. Tusz jest za ciężki i lekko klei rzęsy, po dwóch tyg codziennego użytkowania już jest idealnie!

Ilość zużytych opakowań: około sześciu

Chcesz pochwalić behati_love za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Skusiły mnie opinie koleżanek i skusilam sie na ten kosmetyk. Cena nie jest niska, ale biorąc pod uwagę jego własciwości, nie jest za drogi.

Daje gęboki czarny kolor, 1-2 warstwy dają ładny, naturalny efekt , tusz się nie osypuje ani nie rozmazuje.
    Bardzo ładnie rozczesuje rzęsy.
    Przy 3-4 warstwach daje efekt sztucznych rzęs.

Jeden z najlepszych, jakie dotąd stosowałam. Abslutnie będę do niego wracała

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale drogi
  • Kupiłam, zachęcona dobrymi opiniami na wizażu i ocenami znajomych. Jest to dobry tusz, dość wydajny, fajnie wydłuża. ?Ciekawą opcją jest możliwość "zmiany" szczoteczki i wybór pomiędzy wydłużaniem a objętością.
    Plusy:
    +wydłużenie
    +objętość
    +trwałość
    +wydajność
    +silikonowa szczoteczka
    Minusy:
    -cena

Chcesz pochwalić 23031992 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij