Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Osttanio jest to mój faworyt wśród tuszy
  • - na prawdę działa (przynajmniej u mnie) pogrubia i wydłuża rzęsy
    - efekt utrzymuje się u mnie cały dzień
    - nie kruszy się
    - nie rozmazuje się szybko mimo że nie jest wodoodporny
    - fajna szczoteczka
    - wystarcza mi średnio na 2-3 miesiące
    Jeszcze z żadnego tuszu nie byłam tak zadowolona, pomimo ceny, chętnie go kupuję, najcześciej w promocjach

Ilość zużytych opakowań: 4 zwykłe opakowania

Chcesz pochwalić aguniaczek1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny!
  • Stosuję go już jakiś czas i jestem nim zachwycona. Bije na głowę większość tuszy "wysoko półkowych" marek, a jest o wiele tańszy.

Plusy:
    - szczoteczka nabiera idealną ilość produktu,
    - rzęsy są pięknie rozdzielone,
    - możliwość regulowania szczoteczki na wydłużającą (stosuję częściej) i pogrubiającą,
    - rzęsy są mega wydłużone, rozdzielone i podniesione,
    - bardzo dobrze trzyma się na rzęsach przez cały dzień, nie rozmazuje się, deszcz mu nie straszny,
    - nie odbija się na powiece,
    - nie tworzy grudek, nie stwarza efektu pajęczych nóżek,
    - jest trwały ale bezproblemowo się zmywa, nie potrzeba długich zabiegów aby go zmyć,
    - nie powoduje podrażnień oczu,
    - nie powoduje wypadania rzęs,
    - jest wydajny i ma jak dla mnie przystępną cenę.
    Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • dla mnie i dla moich rzęs jest zdecydowanie najlepszy, wydobywa z nich całe piękno

+szczoteczka!
    +super rozdziela
    +wydluza
    +pogrubia bez grudek
    +nawet z kolejnymi warstami rzesy sie nie sklejaja
    +nie obsypuje sie

-cena

Na poczatku jest dosc ciezki w uzyciu, jednak po ok tygodniu-dwoch gestnieje, i prawidlowo rozprowadza sie na rzesach. Jestem w stanie mu to wybaczyc i nie odejmuje za to gwiazki, w czasie ,,przeczekania'' korzystam ze starych resztek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mpawlowskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak dla moich rzęs
  • Niestety nie mogę napisać by podbił moje serce. Oczekiwałam dużo lepszego efektu, a tutaj nie pomogła nawet ta innowacyjna szczoteczka. Tusz dobrze kryje ale po kilkukrotnym pociągnięciu, jeśli chce się użyć obu wariantów to makijaż jest zbyt mocny ale z drugiej strony nie tak mocny by spełniał warunki wieczorowego. Zdecydowanie wolę inny tusz tej marki, który teraz zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić blondee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Przyznam, że do tego tuszu trzeba się przyzwyczaić i opanować jego aplikację gdyż jest bardzo rzadki i można się nim poplamić i dość długo schnie. Z czasem delikatnie gęstnieje, ale wtedy jego właściwości są równie dobre, jak nie lepsze.

Można uzyskiwać bardzo naturalny efekt jak i ekstremalnego kociego spojrzenia. Nie kruszy się, starcza na długo, a opcja "zmiany" szczoteczki sprawia, że tusz dopasowuje się do wielu typów rzęs.

Jedynym minusem jest cena, zawsze go kupuję na promocji.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały - świetnie rozdziela i wydłuża rzęsy
  • Dostałam do razem z eyelinerem i musze przyznać, że tworzą bardzo zgrany duet!

+szczoteczka cudownie i bardzo dokładnie rozdziela rzęsy sprawiając, że wydają się bardziej gęste i dłuższe.
    +świetnie wydłuża rzęsy
    +wygląda bardzo naturalnie, nawet jak nałoży się go więcej, rzęsy nie wyglądają na przeładowane
    +nie kruszy się
    +nie ma grudek
    +wydajny
    +długo trzyma się na rzęsach

-cena - dlatego kupuję na Allegro
    -nie korzystam w ogóle w możliwości zmieniania długości szczoteczki, zbędny bajer

Ogólnie rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Lena Simbelmyne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny , naturalny efekt!
  • Ten tusz jest świetny!
    Rozwiązanie z metamorfozą szczoteczki jest genialne dla moich rzęs- mam długie rzęsy,ale nie jakoś super gęste-normalne.
    Długa szczoteczka świetnie je rozczesuje i dobrze pokrywa od samej nasady tuszem, a druga mała szczotka bajecznie je pogrubia!
    Tusz daje naturalny efekt, rzęsy nie są sklejone, czerń jest wyrazista- po prostu pięknie wyglądają
    Tusz poza tym nie wysycha szybko- jest bardzo wydajmy.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić annna1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę polecam!
  • Kupiłam ten produkt podczas promocji w rossmanie (-49%), bo zaciekawiła mnie szczoteczka. Nie żałuję, że zdecydowałam się na ten tusz. Idealnie rozdziela rzęsy, wydłuża je i pogrubia. długo utrzymuje się na rzęsach, nie kruszy się.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 kończę

Chcesz pochwalić pijafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Jestem fanką wyrazistego makijażu rzęs. I ten produkt pozwala uzyskać taki efekt. Dwie warstwy dają ciekawy dzienny efekt, ale kilka pozwala osiągnąć super sceniczny efekt! Rzęsy są długie, pogrubione, ładnie rozczesane, czyli to co lubię Tusz standardowo wystarcza na 3msc, po tym czasie zasycha i osiąganie tego super efektu jest już niemożliwe. Naprawdę nie jestem w stanie pojąć dlaczego niektóre dziewczyna dyskwalifikują go już na samym początku. Warto też dodać, że jednak tego tuszu trzeba nauczyć się używać. Początki bywają trudne. Jednak cierpliwość z pewnością będzie wynagrodzona zazdrością Koleżanek Ogółem polecam, jednak odejmuję pół gwiazdki, bo ostatnimi czasy zaczął się minimalnie osypywać. A nigdy jeszcze nie miałam z tym problemu.

Używam tego produktu od: 10-2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić rolkaasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię próbowanie nowych tuszy do rzęs w poszukiwaniu tego idealnego, więc promocja w rossmanie i dobra opinia koleżanki szybko skusiły mnie do wypróbowania tego cudeńka.

Z zachwytami musiałam niestety poczekać, bo na samym początku maskara była trochę zbyt lejąca, źle mi się nią malowało rzęsy. Jeszcze połączenie z ogromną (w porównaniu z ostatnio używanym tuszem oriflame wonder lash) szczoteczką sprawiły, że tusz poszedł w kąt a ja myślałam, że na darmo wyrzuciłam pieniądze.

Dałam jej jednak czas i spróbowałam drugiego podejścia..
    Tusz po delikatnym podeschnięciu sprawdzał się świetnie;
    *idealnie pogrubia rzęsy,
    * ma bardzo ładny kolor, taka 'czarna czerń', która wygląda jakby tusz był świeżo nałożony
    *nie skleja rzęs,
    *udało mu się podnieść moje rzęsy a to duży sukces,
    *daje efekt niemal sztucznych rzęs widocznych z daleka,
    * nie rozmazuje się, nie kruszy, wytrzymywał nawet największe imprezy a jeśli nie chciało mi się zmywać makijażu to nawet na drugi dzień wyglądał nienagannie.

minusy? dla mnie szczoteczka jest troszkę za duża jednak.. muszę uważać, żeby nie ubrudzić powiek.. poza tym nie rozumiem tego przekręcania, bo u mnie ta druga pozycja szczoteczki skleja rzęsy..
    No i cena mogłaby być niższa

O ile nie wpadnie mi w ręce nic innego do wypróbowania to z chęcią kupię go ponownie

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?