Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Marny efekt za wysoką cenę
  • Skusiłam się na ten tusz podczas promocji słysząc o firmie Bourjois w samych superlatywach. Niestety zawiodłam się. Cena regularna pozostawia wiele do życzenia a sam produkt nie zachwyca. Szczotka jest dla mnie za gruba, trudna w obsłudze i utrzymaniu, bez względu na przekręcenie. Tusz sam w sobie nie wygląda źle ale nie dostrzegłam jakiegoś spektakularnego wydłużenia moich rzęs... Za taką cenę są dużo lepsze produkty...

Chcesz pochwalić kathen za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bez szału
  • Przed wielką promocją w Rossmannie, naogladałam jak i naczytałam się różnych recenzji na temat kosmetyków, w tym tuszów. Prawie 100% z recenzentek zachwalało go. Mądra ja, poszłam do sklepu i kupiłam. Stwierdzam, że nie tego efektu się spodziewałam.
    Ok, może rzęsy są pogrubione i wydłużone i za to dostaje 2 gwiazdki, ale to jak skleja rzęsy i na dodatek ma strasznie wodnistą konsystencję, przez co rzęsy schną i schną... No i cena. Gdyby nie promocja, to bym się chyba nigdy na niego nie skusiła...

Chcesz pochwalić kajunia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam! Co prawda nie jest idealny, ale przebija mojego dotychczasowego ulubieńca jakim był tusz Wonderlash z Oriflame.

Plusy:
    - mocno podkreślone, wyraziste spojrzenie
    - dobre pogrubienie oraz przede wszystkim wydłużenie rzęs
    - ciekawa, wykręcana szczoteczka
    - zadowalająca trwałość

+/- osypuje się minimalnie, ale na szczęście dopiero po całym dniu, wieczorem

Minusy:
    - cena
    - łatwo nim posklejać sobie rzęsy
    - wolno schnie, trzeba trochę odczekać, żeby nie odbił się na powiece

Jednak za to jaki efekt pozostawia na moich rzęsach - wybaczam mu wszystko!

Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy tusz jakiego używałam
  • Używałam już wielu tuszy z Bourjois i Loreal - czyli z tej samej półki cenowej i ten tusz jest moim absolutnym hitem!

Plusy:
    + nie osypuje się, brak efektu pandy
    + nie podrażnia moich oczu
    + świetnie rozdziela rzęsy
    + dodaje objętości
    + nie tworzy grudek
    + wydłuża
    + daje efekt sztucznych rzęs
    + wytrzymał wiele upalnych dni na moich rzęsach i nie robiły one na nim żadnego wrażenia
    +wydajny

Minusy: brak

Cena jest wysoka, chociaż sama uważam, że zdecydowanie adekwatna.

Zaznaczę jednak, że moje naturalne rzęsy nie potrzebują wiele by wyglądać dobrze, ale żaden z drogeryjnych tuszów nie dał mi jeszcze aż tak świetnego efektu.

Chcesz pochwalić nattaly93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam na dużej promocji w Rossmanie (chwała mi że nie w regularnej cenie). Otworzyłam, pomalowalam rzęsy i wiecie co? I nic. Efekt jak przy przeciętnym tuszu, dużo tańszym.

+ciekawa szczoteczka
    +przyczernia rzęsy

-nie wydłuża
    -nie pogrubia
    -jest droga
    -ciężko się ją zmywa
    -w gorące dni robi się panda
    -zdarza się mu kruszyć

Używam tego produktu od: Krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić beoffended za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Całkiem fajny tusz. Nie jest moim faworytem, ale jest dosyć wysoko na mojej liście.

Plusy:
    -rzęsy są mega wydłużone (bardzo zjawiskowo)
    -pogrubienie
    -dosyć trwały
    -nie obsypuje się

Minusy:
    -źle rozczesuje (porażką jest dłuższa końcówka)
    -skleja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marina27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Tusz jest ciezki do ocenienia bo owszem pogrubia i wydluza ale pozniej ...jest tylko gorzej
    Zaczne od tego ze jego pierwsza wada jest rzadka konsystencja na poczatku uzytkowania. Musimy poczekac az lekko przyschnie(sam sobie w butelce) i dopiero wtedy mozna go uzytkowac. Ja niedomknelam buteleczki w tuszem przez dwa dni i dopiero wtedy tusz stezal i mozna bylo zaczac z nim pracowac. Inaczej maziaje pewne, nie ma mowy o pomalowaniu sie od pierszego razu
    Druga wada to brudzenie powieki. Fajnie ze wydluza ale co z tego jak przy okazji umaze ja jak cholera Malo tego-ciezko to pieronstwo pozniej uzunac z powieki bez uzywania czegos do demakijazu.
    Efekt piekne rzesy w pracy do 11 stej a po 12 pomazane oko do konca dnia -no to juz nie jest takie fajne
    Zatem chociaz efekt jest naprawde przyzwoity to "skutki uboczne"za bardzo mi przeszkadzaja.
    Nie polecam-cena nie jest adekwatna do jakosci

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy - mój ulubiony.
  • Plusy:

+ Super szczoteczka !
    + Łatwy w aplikacji.
    + Nie skleja rzęs.
    + Dobrze wydłuża i pogrubia.
    + Nie kruszy się.
    + Wydajny.
    + Dobra cena w stosunku do jakości.

Minusy:

- Brak.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostanę przy niej na dłużej
  • Zalety:
    - wydajność, kupiłam ją jakiś rok temu i używam jej naprawdę regularnie (prawie codziennie)
    - daje efekt naturalnie wydłużonych rzęs
    - nie kruszy się
    - estetyczne opakowanie

Wady:
    - cena, ale przy takiej wydajności uważam, że jest naprawdę w porządku

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam pierwszego

Chcesz pochwalić auntdracula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Kupiłam go na promocji w Hebe, było o nim wtedy dość głośno w reklamach i skuszona ceną (26 zł?) postanowiłam przetestować. Jest to kosmetyk, z którym "trzeba się umieć obchodzić" - na początku straszliwie mokry, trochę sklejający przez to rzęsy, ale potem lekko przysechł i jest naprawdę świetny. Dzięki przekręcanej szczoteczce można uzyskać zarówno naturalny, delikatny makijaż na dzień jak i znacznie mocniejszy, pasujący na wieczór.

+czarna czerń
    +szczoteczka - używając tylko długiej wersji uzyskujemy rzęsy rozdzielone, lekko wydłużone, ale bardzo naturalnie wyglądające, używając obu stają się dodatkowo pogrubione, co uzupełnia makijaż wieczorowy
    + trwałość - poza leciutkim rozmazaniem na dolnej powiece, nie ściera się w ciągu dnia
    + formuła - tusz się nie kruszy i jest bardzo sprężysty - niektóre oklejają rzęsę na sztywno, a po użyciu tego tuszu rzęsy pozostają podkręcone i wydłużone, a jednocześnie miękkie, ponadto nie kruszy się i nie osypuje
    +przy użyciu z odżywką efekt jest jeszcze lepszy (ja akurat mam eveline)
    +łatwo się zmywa micelem i mleczkiem do demakijażu

-zbyt mokry na samym początku
    -cena - regularna jak dla mnie zdecydowanie za wysoka.

Wczoraj pobiegłam po nowe opakowanie do Hebe (promocja -40% na Burżuja), bo w regularnej cenie na pewno bym go nie kupiła. Pierwszy egzemplarz mam już ok. 5 miesięcy więc pewnie niedługo zacznie się kruszyć - w porównaniu do mokrego początku baaardzo zgęstniał. Generalnie bardzo polecam, bo jednym tuszem można wyczarować efekt bardzo naturalny, a przy kilku machnięciach więcej zbliżony do sztucznych rzęs.

Chcesz pochwalić Quiyanca za czytelną i pomocną recenzję?