Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Meh
  • Trudno mi ocenić dokładnie ten tusz ale się postaram

Ogólnie mam długie, bardzo proste rzęsy i jestem wyczulona na ich sklejenie, ponieważ są dosyć rzadkie (rzęsy). Co mi się najpierw rzuciło w oczy to ilość tuszu, jaka pozostaje na szczoteczce po jej wyjęciu z pojemnika. Zazwyczaj pojemniki na tusze mają tzw. "ściągacze" , które dawkują ilość tuszu. Tutaj niestety tego zabrakło.

Przy pierwszym użyciu byłam załamana. Rzęsy były niemiłosiernie sklejone w owadzie nóżki, a szczoteczka, mimo, że z tym fajnym twistem (rzeczywiście jest różnica w efekcie tych dwóch szczoteczek) jednak słabo je rozczesuje. Konsystencja tuszu jest baaardzo lepka i kleista, przypomina wręcz smołę!! Rzeczywiście efekt fajny, rzęsy pogrubione, wydłużone i podkręcone ale jakim kosztem!! Nawet rozdzielanie rzęs szpilką mało dawało.

Jednak pomyślałam, że winę za posklejane rzęsy ponosi zbyt duża ilość tuszu na szczoteczce. Rzeczywiście, po uprzedni wytarciu jej w chusteczkę już się tak nie sklejały. Największym plusem tego tuszu jest to, że jak żaden inny baardzo ładnie podkręca rzęsy i zalotka jest tutaj zbędna Dodam, że na tej szczoteczce zostaje ogromna ilość tuszu, która wędruje do kosza, a wystarczyłaby przecież ta funkcja "ściągacza" w opakowaniu, dzięki czemu produkt by się nie marnował!

Plusy:
    -podkręcenie
    -pogrubienie
    -wydłużenie
    -ciekawy pomysł z dwiema szczoteczkami
    -intensywna czerń

Minusy:
    -skleja
    -osypuje się
    -odbija się na powiece
    -cena nieadekwatna do jakości
    -trzeba z nim się "specjalnie" obchodzić

Jest wiele lepszych tuszów w podobnej cenie, dlatego ocena jest bardziej na minus.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Margarett90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Be szału
  • Byłam bardzo ciekawa tego tuszu, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Jest bardzo mokry i niestety skleja rzesy. I szczoteczka wydłużająca i pogrubiająca. Tusz faktycznie nie źle wydłuża ale z pogrubieniem już gorzej.
    Kupiłam tą wersję intesnywnie czarną i to trochę ratuje ten tusz , kolor super.
    Podsumowując, za cenę regularną można mieć dużo lepsze maskary, ja dorwałam ją na promocji (dużej) dlatego nie jest aż tak bardzo rozczarowana

Chcesz pochwalić Gosmys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Tusz na szczęście dorwałam na promocji, nie dałabym za niego raczej normalnej ceny.
    Pierwsze wrażenie- bardzo mokry, skleja rzęsy. Potem było trochę lepiej, ale wciąż nie wystarczająco dobrze. Minusem na pewno jest cena. Tusz dosyć ładnie wydłuża rzęsy, ale tak jak pisałam wyżej, skleja je. Produkt nie osypuje się, ale i tak mam co do niego mieszane uczucia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mulover za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt...
  • Zachwycona opinią koleżanki (ma krótkie, ale gęste rzęsy) kupiłam ten tusz ( mam rzęsy długie, ale niesforne).

- cena
    - skleja rzęsy
    - tworzą się grudki
    - ciężko się zmywa zwykłym płynem micelarnym (dwufazowe podrażniają mi oczy)
    - osypuje się
    - pod koniec dnia wygląda koszmarnie

+ wydłuża
    + przy jednej warstwie ładny delikatny efekt (odpowiedni na luźny spacer, ale to nie to czego potrzebuje na co dzień)

Chcesz pochwalić chomikaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Żadna rewelacja. Zwykły tusz z bajerem do pokręcenia sobie. Efekt na rzęsach żaden spektakularny. Ot, taka ciekawostka. Znam dużo o wiele lepszych tuszy. W sumie to przekręcanie jest trochę upierdliwe, zwłaszcza dla kogoś, kto nakłada na rzęsy tylko jedną warstwę tuszu. Raczej już się nie skuszę.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Laura2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam
  • Kupiłam ten tusz pół roku temu podczas promocji w SuperPharmie. Przyznam, że z początku ciężko się go nakładało, z racji, że było go dużo i wydawał się dość gęsty. Jednak przyzwyczaiłam się prawie od razu i wystarczy, że raz wyciągnę szczoteczkę, a wystarczy na zadowalające pomalowanie rzęs (włącznie z przekręcaniem omawianej szczoteczki). Efekt jest bardzo naturalny, nie tworzy wrażenia sztucznych rzęs, no chyba, że będziemy nakładać kilka warstw - wtedy owszem.
    Tusz ten jest wydajny, używam go codziennie, a jeszcze się nie skończył. Planuję zakupić kolejny, ale jak na złość - ten nie ma zamiaru się skończyć.
    Z czystym sercem polecam każdej kobiecie, i młodszej i starszej, jeśli chce czuć się pewnie siebie i kobieco.

Chcesz pochwalić Refleksyjna93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Przed zakupem wahałam się ze względu na szczoteczkę, osobiście nie lubiłam takich plastikowych ale po użyciu tego tuszu od razu zmieniłam zdanie.
    PLUSY:
    - świetnie rozdziela rzęsy
    - intensywna czerń
    - jedna warstwa tuszu daje ładny naturalny efekt, a każda kolejna warstwa coraz bardziej pogrubia rzęsy nie sklejając ich
    - długo się trzyma
    MINUSY
    - mało wydajny.
    Tusz naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić Monica_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Po robieniu rzęs 1:1 to pierwszy tusz który tak maluje moje rzęsy! Są nareszcie widoczne Na początku stosowania ciężko było mi malować ale teraz nie wyobrażam sobie innego tuszu

Plusy:
    +rozdziela
    +wydłuża
    +pogrubia
    +jest intensywnie czarny
    +efekt utrzymuje sie cały dzień

Jedyny minus to cena

Używam tego produktu od: marzec
    Ilość zużytych opakowań: początek opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić muszka_oluska za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • + nie skleja rzęs
    + zdecydowanie wydłuża
    + pogrubia
    + można uzyskać naturalny efekt, idealny na co dzień
    + bajer z obrotową szczoteczką

- cena

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić domcia6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • używam z przyjemnością
  • Więcej niż dobry tusz za akceptowalną cenę. Wcześniej przez lata używałam Rimmel do wrażliwych oczu, ale bardzo się zepsuł - dwa razy kupiłam zupełnie wyschnięty i postanowiłam zmienić. Twist up the volume wzięłam za poradą ekspedientki, sprawdziłam oceny na KWC i nie rozczarowałam się. Na razie używam tylko szczoteczki w wersji "rozciągniętej". Przy "sciśniętej" nabiera się za dużo tuszu. Może jak opakowanie się trochę opróżni będzie można używać obu pozycji.

Plusy:
    - ładnie się nakłada, "wyciąga" rzęsy
    - trzyma się cały dzień, nie osypuje się, no może odrobinkę
    - nie podrażnia oczu - to dla mnie akurat bardzo ważne

Minusy:
    - szczoteczka, która ma dwie pozycje - niby takie cudo - ale w obu pozycjach ciężko jest pomalować rzęsy w zewnętrznym kąciku oka. Za to odejmuję ćwierć gwiazdki.
    - brak koloru brązowego, czarny jest dla mnie trochę zbyt teatralny. Za to odejmuję ćwierć gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić joanka125 za czytelną i pomocną recenzję?