Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Lubię
  • Lubię próbowanie nowych tuszy do rzęs w poszukiwaniu tego idealnego, więc promocja w rossmanie i dobra opinia koleżanki szybko skusiły mnie do wypróbowania tego cudeńka.

Z zachwytami musiałam niestety poczekać, bo na samym początku maskara była trochę zbyt lejąca, źle mi się nią malowało rzęsy. Jeszcze połączenie z ogromną (w porównaniu z ostatnio używanym tuszem oriflame wonder lash) szczoteczką sprawiły, że tusz poszedł w kąt a ja myślałam, że na darmo wyrzuciłam pieniądze.

Dałam jej jednak czas i spróbowałam drugiego podejścia..
    Tusz po delikatnym podeschnięciu sprawdzał się świetnie;
    *idealnie pogrubia rzęsy,
    * ma bardzo ładny kolor, taka 'czarna czerń', która wygląda jakby tusz był świeżo nałożony
    *nie skleja rzęs,
    *udało mu się podnieść moje rzęsy a to duży sukces,
    *daje efekt niemal sztucznych rzęs widocznych z daleka,
    * nie rozmazuje się, nie kruszy, wytrzymywał nawet największe imprezy a jeśli nie chciało mi się zmywać makijażu to nawet na drugi dzień wyglądał nienagannie.

minusy? dla mnie szczoteczka jest troszkę za duża jednak.. muszę uważać, żeby nie ubrudzić powiek.. poza tym nie rozumiem tego przekręcania, bo u mnie ta druga pozycja szczoteczki skleja rzęsy..
    No i cena mogłaby być niższa

O ile nie wpadnie mi w ręce nic innego do wypróbowania to z chęcią kupię go ponownie

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Początkowo byłam zachwycona tym tuszem (niestety trwało to bardzo krótko, około tygodnia) Faktycznie wydłużał i pogrubiał rzęsy. Po krótkim czasie tusz nie dawał już tego efektu, kruszył się, wysechł. Moja mama ma takie same odczucia co do tego tuszu (kupowałyśmy je w innych sklepach w odstępie mniej więcej 3 dni). Za tą cenę nie warto mona kupić dużo lepszy tusz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiutko
  • na szczęście tusz ten dostałam, a nie kupiłam, ponieważ żałowałabym straconych na niego pieniędzy. Bardzo słaby, skleja rzęsy i żadna zopcji tej szczoteczki nie sprawdzila sie u mnie. Tusz jedyne co robi to po prostu daje naszym rzęsom kolor i utrzymuje sie cały dzień, za co daje dwie gwiazdki. Szczoteczka tragiczna- niewygodna do malowania i twarda, aż bolą czasem powieki.
    Nic wielkiego za sporą cene, juz lepiej sprawdzały się u mnie mascary za 10 zł typu miss spory

Używam tego produktu od: miesiąc/dwa
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ola200199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętny.
  • Ma bardzo rzadką, wręcz wodnistą konsystencję - przez co się strasznie rozmazuje. Nic oprócz przyciemnienia rzęs nie robi. Szczoteczka jest za twarda, aż bolą powieki. Dla mnie ta dwuzadaniowa szczotka to tylko chwyt marketingowy bo ani w pozycji nr 1 ani nr 2 nic nie jest lepiej. Oj teraz przynajmniej wiem, że tusze tej marki nie są dla mnie....Jeden gorszy od drugiego. Zostaje przy sprawdzonych : Max factor i Loreal.Używam tego produktu od: Od kilku miesięcy.Ilość zużytych opakowań: jedno - parę razy i do kosza !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Tusz jak dla mnie bardzo przeciętny , nie wart swojej ceny.Po firmie Bourjois spodziewałam się czegoś lepszego.

Źle się aplikuje - skleja rzęsy
    Długo wysycha ,dlatego przed nałożeniem drugiej warstwy trzeba czekać
    Tworzy efekt ksero
    Pod koniec dnia kruszy się i sypie

Na plus -kolor głębokiej czerni
    efekt wydłużenia

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić isatusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny KWC! Nie miałam lepszego!
  • Zachęcona opinią koleżanki oraz promocyjną ceną w Rossmanie, sięgnęłam po ten tusz. I już wiem, że przy nim zostanę! Okazał się absolutnym strzałem w dziesiątkę - wszystkim tym, czego oczekiwałam od tuszu do rzęs. A więc do rzeczy:

+ cudowna szczoteczka, która idealnie rozdziela rzęsy
    + rzęsy są czarne i dłuuuugie, zwłaszcza po zastosowaniu "zakręconej" wersji szczoteczki
    + tusz pięknie zagęszcza rzęsy, zaledwie po kilku pociągnięciach szczoteczką efekt jest spektakularny
    + bardzo wydajny
    + nie kruszy się, nie osypuje - długo pozostaje świeży

Minusów brak!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Syriush za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest super!
  • Maskara ma wiele plusów, dlatego serdecznie polecam kobietkom, które lubią i umieją się posługiwać tego typu szczoteczką, która jest dość specyficzna. Jest na tyle sztywna, że mogę sobie oprzeć ją u podstawy rzęs i malować od samego ich początku po końce.
    Tusz bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie rozdzielając włoski, nie tworzy nieestetycznych grudek.
    Wydłuża i pogrubia tak jak lubię, można stopniować intensywność makijażu, poprzez dokładanie kolejnych warstw tuszu, badz poprzez skręcenie szczoteczki, co daje jeszcze większe pogrubienie rzęs.
    Ja lubie stosować ten tusz używając jedynie wersji nieskręconej, co daje mi bardzo dobry efekt na co dzien.
    Tusz nie osypuje się w ciągu dnia, nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Ma intensywny czarny kolor.
    Łatwo się zmywa, nawet samą ciepłą wodą.
    Jedyny mały minus - zauważyłam, że gdy stosuję tą maskarę (juz okolo 2 miesiace) moje rzęsy się osłabiły i częsciej wypadają. Nie wiem, czy jest to faktycznie wina tego produktu, ale podejrzewam ze tak może być. I za to odejmuję mu pół gwiazdki.

Ogólnie produkt jak najbardziej godny polecenia, ale nie polecam osobom które mają szczególnie krótkie rzęski, gdyż szczoteczka tej maskary jest dość duża i można mieć problem z nakładaniem, które w konsekwencji da efekt posklejanych rzęs. Uważam, że jest to tusz kierowany dla osób z długimi rzęsami,które mają wprawę w tuszowaniu rzęs, laik raczej sobie nie poradzi z ta maskarą.

Cena jak najbardziej adekwatna do jakości, co nie zmienia faktu, że będę czekała na zakup tej maskary gdy będzie znów w jakiejś fajnej promocji Używam tego produktu od: około 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Hanka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • PLUSY:
    *rzęsy długie, grube i pięknie rozdzielone, jednak tutaj trzeba umieć malować rzęsy, inaczej nie dziwcie się, że rzęsy mogą się sklejać
    *"podwójna" szczoteczka
    *ciemny kolor

MINUSY:
    *cena
    *jeżeli malujecie je na dość długie, odbijają się na powiece

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niherty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • Plusy:
    -rzęsy wyglądają dosyć naturalnie,
    -bardzo dobrze wydłuża
    -wygodne w użyciu

Minusy:
    -skleja,
    -robią się grudki,
    -cena,
    -szybko wysycha

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić marlin96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z gorszych
  • Niestety u mnie się nie sprawdziła, mam cienkie i krótkie rzęsy. Maskara sklejała mi je strasznie, wydłużenie też pozostawia wiele do życzenia. Utrzymywała się u mnie cały dzień bez osypywania się i to chyba jej jedyny plus. Malowanie się zawsze należało dla mnie do tych przyjemnych zajęć, jednak z tą maskarą pracuje się źle. Zraniłam się nią nie raz ze względu na jej sztywną szczotkę do tego brudziłam się bardzo. Być może dla kogoś kto ma duże oczy i długie rzęsy się sprawdzi, u mnie odpadła po dwóch tygodniach i to były bardzo długie dwa tygodnie.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić MissEve84 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij