Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Najlepszy - mój ulubiony.
  • Plusy:

+ Super szczoteczka !
    + Łatwy w aplikacji.
    + Nie skleja rzęs.
    + Dobrze wydłuża i pogrubia.
    + Nie kruszy się.
    + Wydajny.
    + Dobra cena w stosunku do jakości.

Minusy:

- Brak.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• zostanę przy niej na dłużej
  • Zalety:
    - wydajność, kupiłam ją jakiś rok temu i używam jej naprawdę regularnie (prawie codziennie)
    - daje efekt naturalnie wydłużonych rzęs
    - nie kruszy się
    - estetyczne opakowanie

Wady:
    - cena, ale przy takiej wydajności uważam, że jest naprawdę w porządku

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam pierwszego

Chcesz pochwalić auntdracula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Kupiłam go na promocji w Hebe, było o nim wtedy dość głośno w reklamach i skuszona ceną (26 zł?) postanowiłam przetestować. Jest to kosmetyk, z którym "trzeba się umieć obchodzić" - na początku straszliwie mokry, trochę sklejający przez to rzęsy, ale potem lekko przysechł i jest naprawdę świetny. Dzięki przekręcanej szczoteczce można uzyskać zarówno naturalny, delikatny makijaż na dzień jak i znacznie mocniejszy, pasujący na wieczór.

+czarna czerń
    +szczoteczka - używając tylko długiej wersji uzyskujemy rzęsy rozdzielone, lekko wydłużone, ale bardzo naturalnie wyglądające, używając obu stają się dodatkowo pogrubione, co uzupełnia makijaż wieczorowy
    + trwałość - poza leciutkim rozmazaniem na dolnej powiece, nie ściera się w ciągu dnia
    + formuła - tusz się nie kruszy i jest bardzo sprężysty - niektóre oklejają rzęsę na sztywno, a po użyciu tego tuszu rzęsy pozostają podkręcone i wydłużone, a jednocześnie miękkie, ponadto nie kruszy się i nie osypuje
    +przy użyciu z odżywką efekt jest jeszcze lepszy (ja akurat mam eveline)
    +łatwo się zmywa micelem i mleczkiem do demakijażu

-zbyt mokry na samym początku
    -cena - regularna jak dla mnie zdecydowanie za wysoka.

Wczoraj pobiegłam po nowe opakowanie do Hebe (promocja -40% na Burżuja), bo w regularnej cenie na pewno bym go nie kupiła. Pierwszy egzemplarz mam już ok. 5 miesięcy więc pewnie niedługo zacznie się kruszyć - w porównaniu do mokrego początku baaardzo zgęstniał. Generalnie bardzo polecam, bo jednym tuszem można wyczarować efekt bardzo naturalny, a przy kilku machnięciach więcej zbliżony do sztucznych rzęs.

Chcesz pochwalić Quiyanca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maskara
  • Maskarę kupiłam w pełnej cenie, czyli ok.45 zł i nie żałuję.
    Plusy:
    +można wybrać efekt, jaki chcemy uzyskać dzięki przekręceniu
    +nie kruszy sie
    +bardzo wygodna szczoteczka
    +ładny, naturalny efekt
    Minusy:
    -cena

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić kiti97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sklejonym rzęsom mówię nie
  • kupiłam ten tusz kiedys na promocji w rossmanie. Otworzyłam i jakież to było moje zdziwienie bo jego użyciu- masakrycznie skleił rzęsy. Dlatego też rzuciłam go w kąt. Kiedy skończył mi się mój ulubiony tusz stwierdziłam, że czas zużyć w końcu ten a nie wyrzucać pieniądze w błoto i jakoś się przemęczę. Wtedy odkryłam drugą stronę tego tuszu. Jak przyschnie to jest dobry. Pogrubia rzęsy i nieco je wydłuża. w zachwycie kupiłam drugie opakowanie i niestety wszystko od nowa. Nie kupię go ponownie bo nie mam czasu i ochoty czekać, aż przyschnie a i w tedy nie daję takiego efektu jakiego bym oczekiwała.

Bardzo skleja, trzeba uważać jak się go stosuje na początku nie polecam używania szczoteczki krótszej bo jest jeszcze więcej tuszu przez co można uzyskać efekt dwóch grubych rzęs i niczego więcej. Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale nie wydłuża rzęs w ładny sposób zamiast je trochę podkręcić to mam wrażenie, że je prostuje i wyglądają według mnie śmiesznie.

Jeżeli nie przeszkadza wam czekanie aż trochę podeschnie to warto bo zachowuje się jak całkiem inny tusz do rzęs. Niestety jak dla mnie trwa to zbyt długo i się nie opłaca.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić agusiolek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Cóż...Zawiodłam się. Kupiłam tą maskarę na promocji w Rossmanie i całe szczęście. Byłam naprawdę dobrej myśli co do jakości tego produktu.No i ten myk ze zmianą szczoteczki.Przy pierwszych 2 tygodniach użytkowania przymykałam trochę oko na pogrom jaki maskara robiła na moich rzęsach. Miałam nadzieję ,że kiedy troszkę podeschnie będzie lepiej,ale niestety nie. Nadal rzęsy nie są podkręcone,. Maskara skleja je i daje bardzo sztuczny i tandetny efekt. Często zdarza się ,że na szczoteczce jest bardzo dużo tuszu i zakleja rzęsy do takiego stopnia ,że trzeba zmyć tusz i poprawiać. Im więcej pociagnięć szczoteczką tym rzęsy wyglądają coraz gorzej. Plus to jest taki ,że tusz się nie osypuje i ma intesywny czarny kolor. Nie mam zamiaru wracać do tego produktu.

Chcesz pochwalić Quaithe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę!
  • Tusz dostałam w prezencie, i od razu kusiło mnie żeby go przetestować. Mimo, że bardziej preferuję tusze ze szczoteczką włosiowatą, tak ten plastik przypasował mi prawie w każdym calu. Nakładam go w sposób jak większość, najpierw długa szczoteczka do wydłużenia, potem krótsza do pogrubienia.

+ rzęsy są naprawdę pięknie wydłużone (dłuższa szczoteczka) i pogrubione (krótsza szczoteczka) !
    +nie osypuje się, nie kruszy
    + nie pozostawia grudek
    +nie powoduje uczulenia, szczypania oczu

- na początku zaraz po otwarciu jest go za dużo, i skleja rzęsy co wygląda nieestetycznie i muszę to poprawiać starą szczoteczką.
    - plastikowa szczoteczka przy nakładaniu podrażnia oczy

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe.

Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt delikatny efekt
  • Kupiłam w promocji w Rossmanie za niecałe 30zł. Cena ok, ale regularnej nie jest wart.

Skusiłam się oczywiście na bajer z "przekręcaniem", u mnie o wiele lepiej działa w pozycji 1 niż 2, ale to chyba zależy od rzęs.

Moje rzęsy są dość grube, zależy mi na ichwydłużeniu, uniesieniu i podkręceniu.

W moim przypadku obie wersje (1 i 2) są bardzo delikatne. Zbyt delikatne. Trzeba się sporo napracować, by było coś widać, szczoteczka jakby prześlizguje się między rzęsami.

Tusz ma także tendencję do tracrnia objętości w ciągu dnia, choćby nie wiem jak długo się nim namachać.

Spodziewałam się dużo lepszej trwałości. niestety przypomniałam sobie, że moje rzęsy z Bourjois się nie za bardzo lubią.

Nie polecam nakładać warstwami, bo tusz potrafi skleić rzęsy. A już na pewno nie testujcie triku: pozycja 1, a potem pozycja 2 = owadzie nóżki murowane.

U mnie ten tusz daje dzienny, delikatny efekt. Czasem taki też jest potrzebny i pożądany, ale ja spodziewałam się czegoś więcej.

Zmywa się bezproblemowo zwykłym micelem. Trwałość na rzęsach ok 8h.

Skończył mi się po 2 miesiącach, czyli standardzik.

Nie kupię więcej i znów wracam do ukochanego L'oreala.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość nieproporcjonalna do ceny.
  • + nie skleja
    + nie kruszy się
    + w zależności od opcji, którą wybierzemy, pogrubia lub wydłuża, co również jest plusem, jako iż możemy w ogóle pomiędzy tymi opcjami wybierać, a nawet korzystać z nich jedna po drugiej

- efekt jest bardzo średni, biorąc pod uwagę cenę (weźcie pod uwagę, ile mililitrów produktu zawiera jedno opakowanie)

Chcesz pochwalić mariemadeleine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Mascara ładnie rozprowadza się na rzęsach, nie skleja ich, wygodna szczoteczka, którą można dostosować do własnych potrzeb. Niestety łatwo odbija się na powiece. Wystarczy nieco wilgotniejsze powietrze czy trochę potu.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Simolka za czytelną i pomocną recenzję?