Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Bourjois, Twist Up The Volume Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez anuska1989

Wraz z pojawieniem się na rynku maskary Twist Up The Volume Bourjois wprowadza szczoteczkę, której jeszcze nie było. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie.
Twist 1 – wydłużenie rzęsa po rzęsie: szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
Twist 2 – ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.
Intensywnie czarna formuła maskary gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja pozwala na wielokrotne nakładanie tuszu.
Maskara jest dostępna również w wersji wodoodpornej.
Nieskazitelna do 24 godzin*, nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco.
* testowane na 61 wolontariuszkach.

• Wspaniały
  • Używam tego tuszu od ponad roku. Powiem szczerze na początku byłam przerażona, gdyż tusz był tak rzadki a kosztował niemało (ok.40 zł w Douglasie). Jednak po 3 tygodniach konsustencja zgęstniała i nabrałam wprawy w operowaniu szczoteczką i powiem szczerze, że nigdy nie miałam lepszego tuszu. Pierwsze opakowanie miałam ponad pół roku (maluje rzęsy tylko rano), efekty dla mnie są powalające - prawie jakbym miała sztuczne rzęsy. Krótka szczoteczka zagęszcze je i nakłada tusz a po wydłużeniu szczotki można wspaniale "rozczesać" i wydłużyć rzęsy. Następne opakowanie kupiłam już na allegro i wyszło mi taniej niż w drogerii (ok. 28 zł). Polecam

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić aqka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taką cenę
  • PLUSY

+ pogrubia rzęsy
    + wydłuża rzęsy
    + podwójna szczoteczka
    + ładny kolor czerni

MINUSY

- odbija się na powiece
    - przy nieumiejętnym nałożeniu rzęsy się sklejają
    - konsystencja
    - zostawia czasem grudki
    - cena

Są o wiele lepsze mascary, w lepszej cenie. Żałuję tych 50 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 cudem skończone

Chcesz pochwalić Sivir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza, jaką miałam.
  • Zawsze, gdy mam dodać negatywną recenzję zastanawiam się dwa razy.
    Wszak nasza narodowa cecha-narzekanie-nie jest powodem chluby

Z recenzją tego tuszu czekałam pół roku.
    Próbowałam, kombinowałam, dałam siostrze do spróbowania...

Koniec.Czas się skończył.

Ten tusz ma dla mnie same minusy:
    *przede wszystkim okropnie skleja rzęsy
    *nie wydłuża
    *nie pogrubia
    *mam okropne "owadzie nóżki"
    *nie gęstnieje, jest strasznie rzadki
    *osypuje się
    *w wilgotny zimowy dzień totalnie się rozpuścił na rzęsach
    *cena-litości

Siostra go probowała-nie zechciała, dała koleżance.
    Koleżanka oddała, nie chciała.
    I znowu tusz trafił do mnie.
    Wylądował w koszu na śmieci...

Chcesz pochwalić Michura za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie.
  • Tyle pozytywnych komentarzy, więc musiałam spróbować. Niestety okazał się klapą.
    Plusy:
    + nietypowa szczoteczka, której kształt możemy regulować (w zależności czy chcemy wydłużyć czy pogrubić rzęsy)
    + kolor : głęboka czerń
    Minusy:
    - mimo, iż koncepcja szczoteczki jest oryginalna, to nie widziałam za dużej różnicy po jej zmianie
    - bez wcześniej nałożonej bazy pod maskarę, tusz okropnie sklejał rzęsy
    - po dłuższym stosowaniu formuła tuszu nie zmieniła się na lepszą (jak to czasem bywa z tuszami- trzeba dać im trochę czasu, aby były lepsze. Niestety nie w tym przypadku)
    - obficie osypuje się w ciągu dnia
    - po nałożeniu tuszu efekt był mizerny (mam rzęsy długie, lecz potrzebują objętości), niestety poza kolorem i sklejeniem ich w "pajęcze nóżki" mało co się zmieniało
    - cena regularna jest zdecydowanie za wysoka jak na taką "jakość"
    - po miesiącu używa się go coraz "trudniej"- jeszcze bardziej skleja niż na początku

Podsumowując : dla mnie bubel. Bourjois zawiodło.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nowy faworyt
  • Kiedy pierwszy raz użyłam tego tuszu, uznałam, że to tragedia. Bardzo wodnisty posklejał mi rzęsy. Zanim do końca go rozpracowałam, minął MIESIĄC. Wypróbowałam wszelkie możliwe kombinacje i techniki, aż znalazłam tę idealną Więc tak:

+ efekt po użyciu zalotki: wachlarz rzęs podobny jak po przylepieniu sztucznych paseczków tej samej firmy
    + bez zalotki: tusz ładnie wydłuża moje króciutkie rzęsy, a skręcana szczoteczka rozdziela je i lekko zagęszcza
    + nie tworzą się grudki
    + tusz nie osypuje się
    + ma ładny, głęboki kolor

- cena
    - zbyt lekka konsystencja
    - zdarza mu się sklejać rzęsy

Chcesz pochwalić forgetme__not za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie miałam nigdy lepszej maskary.
  • Maskara ta jest moją ulubioną, używam jej od ponad roku.
    +daje efekt sztucznych rzęs
    +wydłuża
    +podkręca
    +długo się trzyma (zmywa się łatwo dwufazowym płynem)
    +dobrze rozczesuje rzęsy podczas aplikacji
    +starcza na długo

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić anek217 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs !
  • Tusz kupilam na promocji w Rossmannie za 25 zł , w cenie normalnej bym nie kupiła , chciałam wypróbować ten wszedzie chwalony tusz i się nie zawiodłam
    Pierwszy raz ludzie zachwycają się moimi rzęsami i wcale się nie dziwie bo wyglądam jakibym miała przyklejone sztuczne sama nie mogę się nadziwić co ten tusz potrafi

+ efekt sztucznych rzęs gwarantowany!
    + dłuższa szczoteczka wydłuża moje rzęsy 5 - 6 krotnie
    + krótsza szczoteczka maksymalnie je pogrubia i perfekcyjnie rozdziela
    + nie kruszy się, nie rozmazuję pod wpływem wody
    + jest mega trwały u mnie cały dzień a jak idę na imprezę to jest ze mną do rana
    + opakowanie jest miłe dla oka
    + wydajny
    + podkręca rzęsy

- ze wzgledu na trwałośc bardzo ciężko go zmyć nawet płynem dwufazowym ;(

Jedynym powodem, dla którego ten tusz nie jest moim KWC jest cena ;( Napewno kupię ponownie ale przy jakiejś promocji

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1
  • Tusz polecila mi eskpedientka w drogerii podczas promocji. Nie chcialo mi sie wierzyc ze bedzie widoczna różnica przy zmianie opcji miedzy wdluzeniem a podkreceniem. Jestem bardzo milo zaskoczona tym produktem. Rzęsy się nie sklejają oraz są wydłużone. W momencie zmiany na opcje podkręcenia rzęsy są gęste i delikatnie uniesione.Tusz nie kruszyc się i jest bardzo wydajny. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: 1Rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Chcesz pochwalić Ewciaaaa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wreszcie ten idealny
  • Używam go od długiego czasu, obecnie mi się skończył i zmieniłam tusz na inny (bardzo żałuję tej decyzji), już tęsknię za twist up i chyba znów się w niego zaopatrzę.

Plusy:
    -pogrubienia jak trzeba
    -wydłużenie idelane
    -można łatwo kontrolowac intensywność makjiażu
    -wydajny
    -głęboka czerń
    -nie osypuje się

Minusy:
    -cena

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić princessconsuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Jestem bardzo zadowolona. Tusz poleciła mi koleżanka, u której też się sprawdził.
    Podoba mi się "twarda" szczoteczka, dzięki której rzęsy się nie sklejają. Rzeczywiście dobrze wydłuża i podrubia równocześnie.
    Jest jeden minus - tusz bardzo szybko się skończył (o wiele szybciej niż inne). Pytałam koleżanki - to samo.
    Mimo wszystko moim zdaniem to jeden z lepszych tuszy na rynku

Chcesz pochwalić iwona_4_6 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij