KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 57% osób
    Bleomycyna
    28 lutego 2019 o 23:04
    4 / 5
    Na początku cudowny, a potem było trochę gorzej
    Krem bionawilżający do cery tłustej i mieszanej znalazł się w mojej kosmetyczce po tym, jak moja skóra stała się bardzo podrażniona, przesuszona. Na początku cudownie ukoił przesuszoną skórę twarzy i wyeliminował problem suchych skórek. Byłam zachwycona, ponieważ wiele droższych kosmetyków, którymi próbowałam się wtedy ratować nie dawało sobie rady. Szybko się wchłaniał, niemal nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Twarz stała się gładka, miła w dotyku, a podrażnienia uległy złagodzeniu. Niestety po dłuższym czasie stosowania zauważyłam, że nie wchłania się już tak szybko jak na początku naszej znajomości. Ponadto zaczął przyspieszać przetłuszczanie twarzy, a niespodzianki skórne zaczęły pojawiać się z większą częstotliwością. Mam wrażenie, że warto po niego sięgać, ale jedynie od czasu do czasu, nie regularnie. Moja skóra przy dłuższym stosowaniu się buntuje, ale na krótką metę był na prawdę dobry. Mam cerę mieszaną i stosowałam go jedynie na noc, ponieważ w moim przypadku nakładanie kremu bionawilżającego przed wykonaniem makijażu kończyło się katastrofą. Cechuje go lekko żelowa, treściwa, przyjemna konsystencja i delikatny, miły dla nosa zapach. Jest zamknięty w prostym, poręcznym plastikowym słoiczku, który z łatwością zmieści się nawet w podróżnej kosmetyczce. Sądzę, że mimo wszystko warto mu dać szansę i go wypróbować, a przy tym po prostu obserwować stan cery. Myślę, że dla wielu posiadaczek cery mieszanej z problemami cery suchej może okazać się pomocny. Cieszę się, że go odkryłam, gdy potrzebowałam silnego nawilżenia i uspokojenia cery. Być może jeszcze po niego sięgnę , gdy dokuczy mi problem suchej, podrażnionej skóry, ale na razie nie planuję zakupu nowego opakowania.
    Zalety:
    • - łagodzi podrażnienia i przesuszenia, koi,
    • - przyjemna, nieco żelowa konsystencja,
    • - tani,
    • - łatwo dostępny,
    • - małe, poręczne, proste opakowanie,
    • - dobry do stosowania od czasu do czasu,
    • - przyjemny zapach,
    • - wydajny,
    Wady:
    • - na dłuższą metę może zapychać skórę, przyspieszać przetłuszczanie,
    • - nie nadaje się pod makijaż,
    • - może pozostawiać tłusty film,
    Kupił/a w:W hipermarkecie

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    przegladkosmetyczki
    25 grudnia 2018 o 10:05
    Czyni cuda za ok. 6 zł!
    Jestem bardzo zaskoczona ale to bardzo mile zaskoczona jak taki krem mógł mi tak bardzo pomóc! Kosztuje niecałe 6 zł, a sprawia, że goją mi się pryszcze! Serio jeśli nie wierzycie to same spróbujcie. Kupiłam go przez przypadek przed świętami, bu musiałam zacisnąć pasa przed świętami i nie poszłam po moje ulubione kremy z wysokiej półki po 220 zł tylko kupiłam kilka rzeczy w sklepiku Ziaji w Kaliszu. Że mam tendencję do wyciskania pryszczy to jak co wieczór mi się to zdarzyło, choć oczywiście nie powinno się tego robić. Później po umyciu twarzy żelem posmarowałam się tym kremem. Wydał mi się wtedy jakiś tłusty... Budzę się rano a tam zaczerwienienia - zniknęły, buzia jakaś promienna, pryszcze zagojone i o połowę mniejsze! Eureka! Nie sądziłam, że taki tani produkt może tak zadziałać!
    Zalety:
    • - świetnie normalizuje cerę mieszaną lub tłustą
    • - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
    • - goi trądzik
    • - optymalnie nawilża
    • - skrawdza się rano i wieczorem jako codzienna pielęgnacja
    • - ładnie pachnie
    • - ma niską cenę
    • - jest ogólnie dostępny w wielu sieciach sklepów i drogerii
    Wady:
    • - dostępność tylko w jednym, małym opakowaniu

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Anika34051
    19 listopada 2019 o 10:30
    Średniak
    Produkt w białym plastikowym opakowaniu. Krem ma lekką konsystencję, dobrze sie rozprowadza na twarzy, szybko się wchłania. Dobrze nawilża cerę, ale jej nie matuje, a z racji tego, że krem jest do cery tłustej i mieszanej liczyłam na lepszy efekt z jego strony. Jak dla mnie można go używać na noc w ten sposób ukoi nasza twarz, ale na dzień się nie nadaje, tyczy się to również jego używania pod makijaż, twarz świeci się po nałożeniu makijażu i tworzy brzydki efekt.

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    misskartis
    15 stycznia 2024 o 15:20
    1 / 5
    Bio bubel
    Niestety u mnie przy cerze wrażliwej suchej się nie sprawdził . Na początku super działanie myślałam że będzie hit ale jednak przy regularnym stosowaniu po jakimś czasie po tygodniu jakoś zaczął mnie zapychać na max . Dodatkowo skóra zaczęła mnie swędzieć po nim , być ściągnięta , zaczerwieniona . Zaczęła być tłusta taka " nie domyta " nie świeża . Ledwo wykończyłam go bo chciałam mu dać szansę ale jednak nie dla mnie .
    Zalety:
    • Zapach
    • Opakowanie słoiczek łatwo się nakłada
    Wady:
    • Zapycha po czasie
    • Swędzi
    • Powstają zaczerwienienia

kabatka
    31 sierpnia 2023 o 13:11
    Strzał w 10
    Ten krem to strzał w 10! Długo szukałam takiego kremu wydając masę pieniędzy. Krem stosuję już z dobre 2 miesiące i jest coraz lepiej. Skóra odzyskała blask, nie przetłuszcza się tak jak przedtem oraz jest wyraźne bardziej napięta. A moja skóra to totalne combo(mieszana, bardzo wrażliwa i odwodniona)
    Kupił/a w:W aptece

Erkeka
    25 sierpnia 2023 o 11:07
    5 / 5
    Super efekt po pierwszym użyciu
    Już po pierwszym użyciu czuć było napięcie skory. Krem godny polecenia. Świetna konsystencja, produkt bardzo wydajny. W moim wypadku szybko się wchłonął i nie pozostawił tłustego filtra na skórze. 10/10

Zimmi
    21 sierpnia 2023 o 12:41
    Ulubieniec
    jeden z moich ulubieńców od dawna, nawet mój mąz i 8-letni syn go podkradaja twierdząc, że skóra po żadnym innym kremie nie jest taka "fajna". Sprawdza się pod makijaż jak i samodzielnie, odżywia, uspokaja- naprawdę super krem
    Kupił/a w:Drogeria Natura

Nadzieja00
    16 lutego 2023 o 13:12
    4 / 5
    Zużyłam już ich kilka. Bardzo lekka konsystencja. Nie bieli, nie zostawia tłustych śladów. Nie zapycha, nie wysusza. Idealny pod podkład. Bardzo delikatny zapach. Jest dość tani i dostępny w wielu sklepach.
    Zalety:
    • Cena
    • Dostępność
    • Nie bieli

Martulka2010
    2 stycznia 2023 o 18:58
    3 / 5
    Jest dobry ale nie do ciąglego stosowania
    Krem świetnie poradził sobie z mocnym podrażnieniem na mojej twarzy prawdopodobnie spowodowanym niska temperatura. W konsystencji krem jest leciutki i mega szybko się wchłania a co najważniejsze nie czuć go na twarzy. Krem bardzo ładnie i lekko pachnie . Cena również nie powala na kolana bo kosztuje nie całe 7 zł. Ale tak jak wspomniałam niestety nie nadaje się do stosowania na dłuższy okres czasu. Po długim stosowaniu zaczęły robić mi się zaskórniki i cera zaczeła się w miejscach tlustszych wyswiecac . Szkoda. Ale absolutnie nie skreślam go a wręcz przeciwnie sięgam po niego na noc raz na jakiś czas.

MadameKej
    26 lipca 2022 o 14:22
    Delikatny
    Delikatny krem, delikatny zapach, wszystko tak jak trzeba. Zaznaczę od razu, że używam go tylko na noc, nie w ciągu dnia i nie pod makijaż. Wspaniałe nawilża, jest lekki, bardzo przyjemnie chłodzi i orzeźwia, zwłaszcza gdy na dworze gorąco. Skóra wydaje się nawilżona, odżywiona. Z pewnością będę do niego wracać
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Zapach
    • Efekt nawilżenia
    Wady:
    • Brak
    Kupił/a w:Drogeria Jasmin

so_ma
    17 maja 2022 o 17:38
    Często do niego wracam
    Bardzo lubię ten krem i często do niego wracam. Moim zdaniem spełnia swoje zadanie, nawilża, szybko się wchłania, nie roluje się, dobrze nakłada się na niego podkład. można stosować jako krem na dzień i na noc.
    Zalety:
    • cena
    • dostępność
    • zapach
    • opakowanie
    Wady:
    • nie ma
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

Oliwia1208
    17 marca 2022 o 21:27
    Jest okej
    Kupiłam ten krem za kilka złotych, bo potrzebowałam czegoś na szybko pod makijaż. I chyba faktycznie sprawdza się w tej roli. Nawilża skórę, wygładza, ma przyjemną konsystencję, szybko wchłania się i nadaje się pod podkład. Jak za taką cenę jest naprawdę wow. Nie zauważyłam żeby mnie zapychał, a miewam czasami problemy z trądzikiem.

Sysunia94
    3 listopada 2021 o 11:51
    2 / 5
    No średnio
    Niestety nie. Bardzo liczyłam na ten krem bo lubie Ziaje lecz po regularnym stosowaniu ilość niedoskonałości raczej się zwiększyła a skóra wcale nie stała się nawilżona i odżywiona. Nie kupię ponownie
    Zalety:
    • cena
    • zapach
    Wady:
    • nie nawilża
    • nie matuje
    • powoduje niedoskonałosci

ewelajna2005
    23 października 2021 o 19:19
    Super krem
    Krem bardzo lekki, przyjemna konsystencja, nadaje się pod makijaż. Używam codziennie od roku i bardzo do lubię. Moja skóra jest po nim nawilżona. Nie zostawia lepkiej maski na twarzy.
    Zalety:
    • Konsystencja i wydajnoś, cena

malwi73
    3 października 2021 o 13:10
    Dobrze nawilża
    Troszkę się zawiodłam na tym kremie. Myślałam że producent się domyśla, że jest ktoś ma cerę tłustą to nie potrzebuje oleju na twarzy, a choćby małego zmatowienia. Ten krem ma za zadanie nawilżać. Nawilża nawet fajnie, ale na mojej twarzy zostawiał dość nieestetyczną tłusta powłoczkę. Z tego względu używałam go tylko na noc. Bo nawet po przypudrowaniu szybko ten blask i tłustość wychodził na wierzch. Jest nawet dość wydajny. Kremik ma lekko kwiatowy zapach, który nie przeszkadza. Opakowanie minimalistyczne i w szacie graficznej i w fizyczności. Czyli plastik fantastik. Ale nie ma co wymagać za kremu za kilka zł. Co do dostępności to najwięcej go widuję w hiper- i mniejszych marketach
    Kupił/a w:W hipermarkecie

bmonika150
    6 maja 2021 o 13:58
    Mój ulubieniec
    Używam tego kremu od wielu miesięcy i ani razu mnie nie zawiódł. Jest lekki, w sam raz do tłustej cery - twarz ma zdrowy, lekki blask i jest dobrze nawilżona. Po nałożeniu daje chwilwe uczucie chłodzenia. Krem jest tani i całkiem wydajny. Bardzo polecam.
    Zalety:
    • lekki
    • bardzo dobrze nawilża
    • cena
    • małe poręczne opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

PurringKitty
    16 kwietnia 2021 o 20:53
    Jestem na TAK
    Nie podrażnia mojej skóry, nie pozostawia tłustego filmu,nie zapycha porów i nie powoduje u mnie wyprysków na twarzy.Bardzo ładnie pachnie i szybko się wchłania.
    Zalety:
    • Zapach
    • Konsystencja
    • Szybkie wchłanianie
    Wady:
    • Wygląd opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Wikikatalex
    16 lutego 2021 o 11:33
    W porządku
    Mam cerę problematyczną skłonną do powstawania niedoskonałości i przez używanie licznych kosmetyków złuszczających oraz wysuszających moja skóra jest bardzo sucha dlatego kupiłam ten krem z ziaji. Ma on kremową konsystencję, która bardzo szybko się wchłania i od razu czuć różnicę, skóra jest nawilżona. Jest to idealny krem pod makijaż, ja go głównie stosowałam rano. Słoiczek tego kremu starcza na bardzo długi czas. Kolejnym plusem tego kremiku jest na pewno jego cena, kosztuje on około 5 zł. Jeszcze jednym plusem jest jego dostępność można go kupić zarówno w sklepie Ziaja jak i w Hebe lub innych drogeriach. Zapach jest także przyjemny. Jedynie mogę się przyczepić że przy regularnym stosowaniu przez długi czas powstało mi parę zaskórników.
    Zalety:
    • -cena około 5 zł
    • -kremowa konsystencja
    • -szybko się wchłania
    • -przyjemny zapach
    • -dostępność
    • -nawilża
    • -idealny pod makijaż
    • -bardzo wydajny
    Wady:
    • -przy regularnym stosowaniu może powodować powstawanie zaskórników
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

4 osób uznało tą opinię za pomocną