Powiększ La Roche Posay, Redermic C, Krem wypełniający zmarszczki intensywnie ujędrniający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez Noor

Redukuje nawet głębokie zmarszczki, ujednolica koloryt i przywraca skórze jędrność. Szybko wchłaniający się krem o lekkiej, odświeżającej konsystencji. Doskonała baza pod makijaż.
Laboratoria La Roche-Posay opracowały formułę dla skóry wrażliwej z optymalnym (5%) stężeniem czystej witaminy C, która jest uznana za skuteczny środek w walce z oznakami starzenia się skóry. Stymuluje tworzenie się włókien kolagenowych dla wypełnienia głębokich zmarszczek i ujędrnienia skóry. Jej intensywne działanie jest wzmocnione przez składniki aktywne:
- Mannoza - przywracający gęstość skórze cukier, który optymalizuje oddziaływanie światła na skórę i redukuje niedoskonałości.
- Sfragmentaryzowany Kwas Hialuronowy(0,1%) - by pomóc natychmiast wygładzić skórę.
- Madekasozyd - wyciąg z centella asiatica, o działaniu regenerującym.
- Neurosensyna - peptyd o właściwościach łagodzących.
Hypoalergiczny, nie zawiera parabenów, nie jest komedogenny.

Skład: Aqua/Water, Dimethicone, Isocetyl Stearate, Glycerin, Mannose, Ascorbic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Sucrose Tristearate, Potassium Hydroxide, Sodium Styrene/Ma Copolymer, Polymethylsilsesquioxane, Steareth-10, Madecassoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Hydrogenated Lecithin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Edta, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance

Cena: ok. 130zł / 40ml
/n/

• Świetny
  • Zaczne od tego że mam cere wrażliwą, skłonną do podrażnień, zaczerwienień po jednym użyciu jakiegoś kremu, zdiagnozowano ŁZS, wypryski, przetłuszczajaca się skóra.
    Miałam juz kilka podejść do witaminy C, ale niestety niezbyt dobrze te podejścia się kończyły. Najczęściej poparzeniem twarzy, ściągnięciem skóry, ogólnym podrażnieniem.
    Ten krem zaczęłam używać w połowie lipca, byłam chora brałam antybiotyki i po kilku użyciach dostałam okropnych poparzeń na twarzy wraz ze swędzeniem, nie wiedziałam czy antybiotyk mnie uczula czy krem i już miałam się z nim pożegnać, kiedy po parodniowej przerwie dałam mu znów szanse.
    To było najlepsze co mogłam zrobić.
    Najpierw stosowałam co drugi dzień, teraz codziennie na noc. Po pierwsze, mam wrażenie że moja wrażliwa skóra, hmm odwrażliwiła się? od kiedy stosuje ten produkt, moja twarz nie reaguje już takim histerycznym puprurowym kolorem na wszystko. Jest lekko rozjaśniona, pory zwężone, wypryski pojawiają się tylko przed miesiączką, jest nawilżona, napięta. Nie zniwelował lekkich cieni pod oczami i zmarszczek, ale ogólny efekt jest bardzo na 5 gwiazdek. Teraz po zakończonej tubce przechodzę na retiny a latem znów wracam do tego cudownego kremu.
    Polecam naczynkwcom, wrażliwcom, tym którzy maja problemy z wypryskami i rozszerzonymi porami.
    Nigdy żaden krem, nie spowodowal takiego zadowolenia, takiego efektu że czasem w pochmurne dni wychodze bez pudru tylko z kremem z filtrem.
    Zachwycam się tym kremem, zostało mi jeszcze na kilka użyć. Naprawdę -Uwielbiam to!

Używam tego produktu od: 2 mcy

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem kupiłam w ramach ujędrnainia i "odmładzania" skóry. Wiek już taki, że trzeba użyć czegoś silniejszego niż krem nawilżający. Owszem, ratuję się kwasami, ale stwierdziłam, że latem chyba najlepszą opcją będzie coś z wit. C. Miałam już różne sera z wit. C , ale ten krem miał być wstępem do stosowania specyfiku z retinolem, które będę uskuteczniać jesienią (Redremic R zdaje się to się nazywa).
    Stosowałam już krem Active C tej samej firmy, ale trochę drażnił mnie jego zapach, wersja z filtrami (nie wiem czy jeszcze jest) była bardzo toporna i na lato się nie nadawała.

Ten w odróżnieniu od Active C ma bardziej przyjazną, żelową konsytencję i mniej drażniący zapach.
    Pojemnośc 40 ml. - chyba więcej niż Active C o ile mnie pamięć nie myli a cena porównywalna.
    Zamknięty w aluminiowej tubce - żaden szał, ale bardzo praktyczne. Dodatkowo podoba mi się zabezpieczenie przy pierwszym otwarciu - mamy gwarancję, że nikt przed nami opakowania nie otwierał - przy wit. C ma to znaczenie.

Efekty są widoczne. Nie mówię o ujędrnieniu, bo za krótko stosuję, podejrzewam, że musiałabym przynajmniej rok stosować aby zauważyć róznicę. Ale skóra jest gładsza, bardziej jednolita i rozświetlona.
    Czyli witamina działa.
    Co do wydajności nie będę się na razie wypowiadać, oceniam że do końca wakacji - czyli do połowy września zużyję. A potem być może będzie wersja z retinolem?

Używam tego produktu od: pierwszy miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze 40 ml. dla cery normalnej i mieszanej

Chcesz pochwalić VertetBlanc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem!
  • Szok! Ten krem sprawił, że właściwie w ciągu 2 tygodni stan mojej cery poprawił się jak jeszcze NIDGY po żadnym innym produkcie!

Mam cerę mieszaną, skłonną do powstawania niedoskonałości, z bliznami po trądziku + drobnymi zmarszczkami (czoło, okolice oczu). Większość kremów jakich do tej pory używałam co najwyżej nie szkodziło mojej cerze, jedynie Effaclar Duo [+], który używałam przez około 3 miesiące, zmniejszył ilość zaskórników.

Gdy zaczęłam używać Redermic, moja cera wyglądała jak pole bitwy... :P Wysyp potworny, który właściwie po kilku dniach stosowania zaczął znikać, i nie wyskakiwały mi już żadne nowe niespodzianki! Cera zrobiła się bardziej promienna, blizny delikatnie się rozjaśniły, a drobne zmarszczki spłyciły. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
    Krem nadaje się pod makijaż, tworzy gładką bazę.

Ten krem w redukowaniu niedoskonałości i zapobieganiu ich powstawania przebija Effaclar.

Kolejne plusy: brak drażniącego zapachu, higieniczne opakowanie, przyjemna konsystencja. Na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: około 6 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od wersji z filtrem
  • Jak tylko wyszła seria kosmetyków LRP z witaminą C w nowej odsłonie, kupiłam wszystko, co mogłam:
    - Redermic C z filtrem - niestety roluje się niesamowicie, nawet bez makijażu
    - Redermic C Yeux - dobry jedynie na dni bez makijażu, bo znów - w kontakcie z makijażem dostajemy gratis rolowanie produktu
    oraz ten krem i to on z całej trójki jest najlepszy.

Używałam kiedyś Active C i faktycznie obecna wersja ma lżejszą konsystencję. Na mojej skórze wchłania się do matu. Makijaż bardzo dobrze się trzyma, a skóra nie przetłuszcza się w ciągu dnia.

Moja cera jest normalna w kierunku mieszanej, ale domyślam się, że dla cery z tendencją odwrotną krem ten może nie dawać dostatecznego nawilżenia. Na wypełnienie zmarszczek, czy intensywne ujędrnienie też nie ma co liczyć.

Co do działania anti-aging mam mieszane uczucia. Owszem rozjaśnia, ale poza tym nie zauważyłam znaczącej poprawy cery. Ten krem na pewno nie powinien nikomu zastępować dobrego serum z 15% lub 20% stężeniem witaminy C. Jest miłym dodatkiem w pielęgnacji, ale pokładanie w nim zbyt dużych nadziei nie będzie słuszne

Czy kupię ponownie? Raczej nie, na rynku mamy obecnie tak bogatą ofertę kosmetyków, że kupowanie po raz kolejny czegoś, co było jedynie dobre nie ma sensu. Nie zmienia to faktu, że kosmetyk jest niezły i na pewno poleciłabym kobietom 20+, starsze mogą nie być zadowolone (co jest paradoksalne, bo linia jest przeznaczona dla kobiet dojrzałych).

Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno i ostatnie

Chcesz pochwalić JoanHalloway za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Używałam już starej wersji - Redermic + i Activ c - z obu kremów byłam bardzo zadowolona i dlatego postanowiłam wypróbować i te wersję.

Krem jest lżejszy od swojego poprzednika
    lepiej się wchłania i nie pozostawia tego wrażenia, że nasza skóra się "dusi".
    Krem dobrze nawilża,
    nadaje skórze blasku (wit c)
    działa antyoksydacyjnie
    makijaż sie dobrze na nim utrzymuje

Polecam wypróbowanie. Używam tego produktu od: kilka tygIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij