Fratti, Szungit, Żel do mycia twarzy odmładzający, na bazie wody szungitowej

Fratti, Szungit, Żel do mycia twarzy odmładzający, na bazie wody szungitowej

Pielęgnacyjny żel do mycia twarzy wyprodukowany został na bazie wodzie szungitowej. Woda szungitowa działa na organizm wszechstronnie. Nasi przodkowie stwierdzili, że szungit ma działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Wykazuje unikalne właściwości bakteriobójcze oraz trwały efekt antyhistaminowy. Dzięki swoim właściwościom leczniczym pomaga w pielęgnacji skóry przy różnorakich stanach zapalnych, alergicznych, wirusowych, skórnych i schorzeniach stawów. Woda nasyca ciało przydatnymi mikro-i makroelementami, posiada wyrażone bakteriobójcze i przeciwbólowe właściwości, zmniejsza stan zapalny, ból i obrzęk stawów, pomaga przy chorobach skóry, łagodzi oparzenia, oczyszcza i wzmacnia stawy oraz kości.
Żel głęboko oczyszcza skórę twarzy i szyi, eliminuje łuszczenie i zaczerwienienie, ma silne działanie antyoksydacyjne, wzmacnia błony komórkowe, chroni je przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Przy regularnym stosowaniu żelu poprawia stan skóry, która staje się gładsza i bardziej elastyczna
Wewnątrz butelki znajduje się mały kamień szungitowy. Nie należy go wyrzucać. Kiedy żel się skończy można go wyjąć, umyć i nosić w torebce. Kamień szungitowy ma potężną pozytywną energię.

oczyszczanie twarzy
normalna, alergiczna / atopowa
antybakteryjne, oczyszczające
bez alkoholu
z pompką
żel

Pozytywna energia kamienia szungitowego :)

Na dnie butelki z żelem znajduje się kamień szungitowy, którego Producent zaleca zachować po zuzyciu produktu, gdyż ten posiada potężną pozytywną energię... :)
Nie wiem czy to prawda, aczkolwiek owy fakt zaintrygował mnie na tyle, aby wrzucić kosmetyk do wirtualnego koszyka :)
Żel ma... żelową konsystencję.. heh
Świetnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń oraz w wyczuwalny sposób odświeża ją.
Bardzo dobrze zmywa resztki makijażu czy tuszu do rzęs nie podrażniając ani nie powodując zaczerwienienia, zamglenia czy łzawienia oczu, co bardzo cenie w tego typu produktach, gdyż za jednym zamachem mogę przemyć zarówno twarz jak i okolice oczu.
Po zastosowaniu recenzowanego moja cerą jest jasna, czysta i świeża.
Produkt jej nie zapycha ani nie uczula.
Generalnie jest to bardzo dobry i niedrogi żel do mycia twarzy o delikatnym, przyjemnym dla nozdrzy zapachu oraz z dawką potężnej, szungitowej energii;)

Jest jednym z baaaardzo niewielu które mogłabym kupić ponownie. Mam cerę mieszaną, naczynkową i wrażliwą. Konsystencja lejąca, która dobrze się pieni. Nie miałam uczucia ściągniętej twarzy. Jest delikatny dla skóry oraz ma piękny zapach.
Plusem jest przeźroczysta butelka, dzięki której widać ilość zużytego produktu. Ciekawym pomysłem jest szungitowy kamyk na dnie.
Pompka natomiast zostawia wiele do życzenia. Wyciskałam pół pompki, ponieważ cała to dość dużo jak na jeden raz. Myślę, przy takim spienianiu wystarczyłaby spokojnie jedna trzecia.
Zamknięcie nie jest takie jak przy klasycznych pompkach, które się przekręca raz, aby szczelnie zamknąć opakowanie. Jest to rodzaj pompki zakręcanej. Aby ją szczelnie zamknąć trzeba ją wcisnąć w dół i zakręcić.
Jest to problem, ponieważ często podróżuję i zawsze gdy go brałam trzeba było trochę się "powyginać". Jeśli chciałabym zamknąć butelkę, poprzez zakręcenie jej, to niestety dużo produktu się marnuje. Opatentowałam ten sposób na zasadzie...zakręcam i jednocześnie wyciskam produkt na dłoń, aby od razu umyć twarz. Zawsze to mniej produktu w śmieciach :)
To jest w sumie szczegół, ale może komuś pomoże.
Produkt jak najbardziej polecam.
Jak sie dobrze poszuka to można do 10 zł kupić w drogerii internetowej

Własciwości Anty Age ?????

Żel dostałam od koleżanki, z prośbą abym nie wyrzucała kamienia z wnętrza buteleczki - wewnątrz buteleczki znajduje się mały kamień shungit - kamień szungitowy ma potężna pozytywną energię. Żel zamknięty jest w przezroczystej buteleczce z pompką, dzięki temu widać ilość zużytego żelu. Opakowanie praktyczne bardzo je lubię, choć trzeba uważać ponieważ pompka dozuje dużą ilość żelu. Żel dobrze się pieni, ma kwiatowy zapach, dobrze zmywa makijaż, nie przesuszył mojej skóry twarzy. Jedyne co zauważyłam, to że właściwości Anty Age żadne, moja twarz jest nadal "taka sama" . Ogólnie polecam, ale zastrzegam nie stanie się cud, żel Was nie odmłodzi.