Powiększ Bielenda, Color Control, Face Perfector CC Cream 10 in 1, Krem korygujący CC 10 w 1 neutralizujący zaczerwienienia

Zgłoszony przez szatynka 93

Innowacyjny, multifunkcyjny krem CC 10w1 to niezastąpiony kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości kryjące korektora cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża, skutecznie podnosi trwałość makijażu. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Zawiera kwas hialuronowy, troxyrutynę i alantoinę.
Efekt: nieskazitelna twarz o gładkiej, matowej i promiennej cerze.
Stosowanie: krem wmasować w oczyszczoną skórę twarzy. W miejscach, gdzie niedoskonałości są bardziej widoczne, aplikację można punktowo powtórzyć. Krem sprawdza się również jako samodzielny kosmetyk.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. 0% parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG

• Może być
  • Do zakupu tego kremu skusiło mnie to,że mam bardzo jasną cerę i na razie żaden krem BB nie pasuje do jej odcienia. Ten zaś krem CC ma zielonkawy kolor, który ma maskować zaczerwienienia, tonować niedoskonałości i dostosowywać do koloru twarzy, cena w promocji-17 zł skusiła mnie do przetestowania.
    Plusy? Dobrze nawilża i matuje. Lekko tuszuje zaczerwienia, natychmiast wygładza skórę, nie wysusza, nie powoduje podrażnień, ma filtr przeciwsłoneczny.
    Minusy-bardzo rzadka konsystencja, utrudnia aplikacje,ale i powoduje,że krem jest mało wydajny. Na pewno nie nadaje się do skóry z niedoskonałościami, nie kryje ich.
    Kiedy nakładam go samodzielnie nie jestem w pełni zadowolona z jego działania, zaczęłam go łączyć z podkładem. Podnosi trwałość makijażu i sprawia,że twarz wygląda bardzo naturalnie. Natomiast jako krem CC niezbyt spełnia swoje zadania, trzeba mieć niemal idealną skórę by go używać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały na lato
  • Uważam, że ten krem będzie idealny w okresie letnim. Ma bardzo lekką, nietłustą konsystencje i bardzo szybko się wchłania.
    Używam tego produktu od: Około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jiuvi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału.
  • Kupiłam ten produkt z ciekawości- tyle obietnic od producenta, aż chciałam sprawdzić to cudo. Niestety cudem się nie okazał.

Plusy:
    - pielęgnuje i nawilża cerę
    - dobrze się wchłania bez smug,
    - wydłuża trwałość makijażu,
    - wyrównuje kolor skóry,
    - przyjemny zapach.

Minusy:
    - słabo kryje niedoskonałości (szczególnie potrądzikowe),
    - nie zauważyłam usunięcia oznak zmęczenia i stresu,
    - nie wygładza skóry,
    - konsystencja jest zbyt płynna,
    - mocno wysuszone partie twarzy (np. u mnie nos) niewystarczająco nawilża,
    - nie zauważyłam, aby cera była bardziej promienna po jego użyciu.

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie jest najgorszy, a z drugiej oczekiwałam efektów, jakie producent obiecał na opakowaniu, zwłaszcza krycie niedoskonałości. Raczej nie kupię ponownie.

Chcesz pochwalić oliszon92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • KONSYSTENCJA
    \nKrem na zielony odcień, po nałożeniu na skórę staje się bezbarwny, jednak należy uważać z ilością nakładaną, bo może się rolować lub też twarz może wydawać się nienaturalna.
    \nDZIAŁANIE
    \nLekko kryje zaczerwienianie, jednak nie wystarcza to by pokusić się o rezgynację z korektora, czy też podkładku. Jest to po prostu bardzo lekki krem pod makijaż. Nadaje skórze zdrowszy odcień, matuje, jednak efekt nie trzyma się zbyt długo na skórze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sappy27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie..
  • Krem kupiłam w Rossmannie na promocji za około 13zł. Byłam bardzo ciekawa tego produktu, zastanawiało mnie czy będzie to coś ala krem BB czyli lekki podkład czy właśnie krem pod makijaż. Krem ma zielony kolor, po rozsmarowaniu na buzi robi się bezbarwny, ma bardzo przyjemny zapach, dosyć szybko się wchłania, pozostawia na twarzy taki zdrowy blask, może i lekko kryje zaczerwienienia.. w sumie to nie skupiłam się na tym bo nie mam z tym problemu . Jest bardzo wydajny, nawilża. Niestety po kilku godzinach moja skóra zaczyna wytwarzać tyle sebum że makijaż zaczyna się ważyć i schodzić plamami :/ jest to dla mnie ogromny minus! nawet poprawki za wiele nie wnoszą.. krycia niedoskonałości nie zauważyłam, nie podszedł mi. Spodziewałam się super kosmetyku, a jest taki typowy średniaczek. Nie dla mnie..

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • To mój pierwszy kontak z kremem typu CC z okazji promocji postanwiłam go sprawdzić na swojej skórze. Moja cera jest mieszana, naczynkowa, skłonna do niedoskonalości.
    Krem jest fajny, delikatna płynna konsystencja o zielonym zabarwieniu. Dobrze się wchłania na mojej skórze nie pozostawia tłustej warstwy. Myśle, że neutralizuje nie duże zaczerwienienia skóry, tonuję ją i maskuję niedoskonałości. Jak dla mnie jest jednak wydajny, mała ilość wystarcza na nałożenie na skórę.
    W moim przypadku się sprawdza, myślę, że dla tego bo moja skóra nie jest, aż tak problematyczna. Dla kogoś kto ma większy problem z cerą mógłby być bezużyteczny.
    Polecam go dla osób, z małymi problemami skórnymi. Myśle, że chetnie go kupię jescze latem gdy nie zawsze używa się podkładu to wtedy taki lekki krem może go zastąpić.

Używam tego produktu od: 1 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40 ml w trakcie używania

Chcesz pochwalić annia76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kosmetyk kupiłam przypadkiem. Przez lata męczyłam się z źle dobranymi podkładami a ten produkt sprawia że podkładu prawie nie widać. Ja robię to tak myję twarz, tonik, krem i na końcu krem cc bielenda, korektor, podkład i puder i twarz wygląda dobrze. Jeżeli chodzi o samodzielne stosowanie kremu cc bielenada to mam zdanie podzielone bo jak ktoś ma ładną cerę to kosmetyk doda blasku, delikatnie wyrówna kolor skóry, zmatowi ją. A jeżeli ktoś ma problemy skórne to kosmetyk ten ich nie zakryje.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić agaskrzypczak za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Krem kupiłam całkiem przypadkiem - w oko rzuciła mi się promocyjna cena, no i te obietnice producenta

Żałuję, że nie poczytałam o tym kremie wcześniej, bo zaoszczędziłabym kilkanaście złotych.

Krem nie robi nic, obojętnie jak dużo go nałożę.
    Nie nawilża, wygładza, ujednolica koloryt, kryje niedoskonałości czy zaczerwienienia. Nie robi po prostu nic. Liczyłam chociaż na dobre matowienie i przedłużenie trwałości makijażu, ale też się rozczarowałam. Krem widmo - po nałożeniu, skóra wygląda dokładnie tak samo jak przed.

Podsumowując szkoda kasy Jedna gwiazdka za to, że nie szkodzi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca
  • konsystencja jest tragedią... zbyt rzadka ;/
    Może i początkowo zakrywa zaczerwienienia, ale po chwili efekt znika...
    Troche przypomina mi "kosmetyki" dla dzieci z odpustu (plastki i tandeta)
    chociaż stosuje jako bazę pod makijaż i tak pozostanie do wykożystania tubki...
    Nie bede polecała/ nie polecała, bo różne kosmetyki działają różjnie w zależności od typu skóry
    dla mnie NIE

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Oliwia95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt
  • Kupiłam ten produkt licząc na nawet niewielkie efekty. Producent obiecywał wyrównanie koloru, neutralizacje zaczerwienień. Moja twarz nie jest "trudna" jest nawilżona, zdrowa, jedynie lekko zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie. Po zastosowaniu nie zauważyłam NIC! Konsystencja dobra ale tubka lekko oszukana, produktu jest moze 1/2 opakowania. Ciężko przez to go dozować. Podsumowując:

+ładny zapach

-nie tonuje zaczerwienień
    -nie nawilża, wręcz na nosie zauważyłam suche skórki
    -mała ilość produktu w tubce utrudnia wydostanie go
    -nie zauważyłam żadnego matowienia

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić jestespodly za czytelną i pomocną recenzję?