Powiększ Bielenda, Color Control, Face Perfector CC Cream 10 in 1, Krem korygujący CC 10 w 1 neutralizujący zaczerwienienia

Zgłoszony przez szatynka 93

Innowacyjny, multifunkcyjny krem CC 10w1 to niezastąpiony kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości kryjące korektora cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża, skutecznie podnosi trwałość makijażu. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Zawiera kwas hialuronowy, troxyrutynę i alantoinę.
Efekt: nieskazitelna twarz o gładkiej, matowej i promiennej cerze.
Stosowanie: krem wmasować w oczyszczoną skórę twarzy. W miejscach, gdzie niedoskonałości są bardziej widoczne, aplikację można punktowo powtórzyć. Krem sprawdza się również jako samodzielny kosmetyk.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. 0% parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG

• Beznadziejny produkt
  • Niestety mimo mojej sympatii do firmy Bielenda, ten produkt okazał się być jej słabym punktem. Według mnie krem nie robi nic. Nic nie tuszuje, nie nawilża. Nie koryguje żadych zaczerwienień. Buzia się po nim szybko świeci.
    Całkowicie nieudany zakup i zbędny produkt w kosmetyczce.
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej szkodzi niż pomaga
  • Już od pierwszego użycia nie wiedziałam co mam myśleć o tym produkcie, ale dawałam mu wiele szans i używałam na wiele różnych sposobów. Niby ma niwelować zaczerwienienia i teoretycznie to robi, ale tylko te bardzo delikatne. Z jakimikolwiek innymi sobie nie radzi. Odrobinę matuje i poprawia koloryt skóry, ale tez na krótko (godzina). Jako krem pielęgnacyjny się nie nadaje, bo nie robi ze skórą nic. Stosowany jako baza początkowo daje fajny efekt, jednak przyśpiesza schodzenie podkładu i szybsze świecenie twarzy. Dla mnie zupełnie zbędny produkt. Nie pielęgnuje, nie zakrywa, więc nie widzę sensu jego kupowania (zwłaszcza za tą cenę)
    Moją skórę zapycha, czuć go na twarzy, jako jeden z niewielu kremów daje uczucie brudnej, niedomytej skóry - coś okropnego. Używanie go kilka dni pod rząd powoduje u mnie wysyp.
    Zmęczyłam w końcu pierwsze i ostatnie opakowanie. Nie polecam osobom z problematyczną skórą. Lepiej odłożyć więcej pieniędzy i kupić lepszy podkład, bo używanie tego produktu zupełnie mija się z celem.

Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • W promocji można go kupić za ok. 15 zł, co można uznać za +, natomiast cena regularna jest wg mnie za wysoka, między innymi ze względu na słabą wydajność.
    Żeby cokolwiek skorygował trzeba go nałożyć naprawdę dużo, czego skutkiem ubocznym jest blado-siny kolor skóry. Nieźle nawilża i nie obciąża, ot, taki lekki kremik.
    Przyzwoity dla osoby, która nie ma większych problemów z cerą.

Chcesz pochwalić frau_lindemann za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak brat lepszy
  • Po tym jak zawarłam bliższą znajomość z Bielendowskimi kremami CC wszelkie sylikonowo-zapychające bazy pod makijaż przestały dla mnie istnieć.Zielone CC tak jak różowy brat świetnie pachnie,szybko się wchłania nie zapycha i jest mega wydajny.Przedłuża trwałość makojażu jednak z niwelowanien moich niewielkich pozostałości po trądziku nie radzi sobie w 100%.Zużyje ale nie wiem czy wróce bo bardziej do serca przydadłą mi różowa wersja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przywiązałam się do niego!
  • Piszę te recenzję po zużyciu całego opakowania tego kremu. I cieszę się, że nie zrobiłam tego wcześniej - ponieważ wówczas moja ocena byłaby gorsza, a prawda jest taka, że z biegiem czasu polubiłam ten produkt na tyle, że sama jestem tym zaskoczona
    Początkowo bowiem nie widziałam w tym kremie nic szczególnego. Z całą pewnością nie krył niedoskonałości tak jak tego oczekiwałam.
    Ponieważ jednak moja cera ostatnio się polepszyła (za pomocą pewnego serum, o którym z całą pewnością napiszę!) - to i ten krem zaczął na niej leżeć coraz lepiej!
    Wniosek jest taki - jeśli skóra jest bardzo problemowa kosmetyk radzi sobie słabo, nie służy on po prostu do mocnego korygowania.
    Jeśli natomiast zostanie użyty w celu np. wyrównania kolorytu cery powinien zdać egzamin - przynajmniej u mnie tak było
    Powiem szczerze, że mam zakupiony inny krem, który czeka na swoją kolej i trochę niepewnie sięgnę po niego jutro rano. Naprawdę przyzwyczaiłam się do efektu jaki dawał mi ten face perfector!
    Poza tym kosmetyk ma przyjemną, lekką konsystencję i zupełnie dobrze nawilża (zero dyskomfortu przez cały dzień)! I chyba rzeczywiście wydłuża trwałość makijażu.

Podsumowując: wygląda na to, że polecam

Chcesz pochwalić moth_night za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • + cena
    + poprawia wygląd skóry
    + nie podrażnia skóry

- nie działa tak, jakbym się spodziewała (co nie oznacza, że działa źle!)
    - konsystencja nie jest taka urzekająca

Używam tego produktu od: 3tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fabulouscar za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Mam ten produkt już wiele tygodni i używam od czasu do czasu, żeby zużyć. CC nie robi absolutnie nic: ani nie nawilża, ani nie koryguje. Skóra po nałożeniu go wygląda tak samo jak przed - tylko się bardziej świeci. W tej sytuacji pisanie o ładnym zapachu czy zbyt wodnistej konsystencji nie ma większego sensu - skoro produkt nie spełnia swojej roli. Do korygowania zaczerwienień polecam zieloną bazę Delii.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem - widmo
  • Mam cerę tłustą, potrzebującą nawilżenia, z przebarwieniami, bliznami po trądziku.
    Krem próbowałam nakładać samodzielnie, ale ze względu na brak jakiegokolwiek nawilżenia, postanowiłam aplikacji na wcześniej nałożony krem po jego wchłonięciu.
    W obu przypadkach nie zauważyłam efektu zakrycia, choćby minimalnego, zaczerwienień, punktowych przebarwień, blizn. Produkt nawet nie zneturalizował, "nie przygasił" w niewielkim stopniu newralgicznych miejsc. Po prostu krem widmo.
    Co do działania matującego... też nic. Krem nie ma żadnego wpływu na skórę.
    Plusem może być szybkie wchłanianie się produktu bez pozostawienia filmu na twarzy. Nie pozostawia również zielonkawego koloru. Jest niewidoczny. Rozprowadza się łatwo, nie jest tępy, konsystencję posiada kremowo - lejącą i niestety za każdym razem wylewa się z opakowania (które stoi "do góry nogami", na zakrętce) za dużo. Sam wylew jest zabrudzony kremem. Pomysł by postawić opakowanie "na głowie" nie jest strzałem w 10. Praktyczniej w tym wypadku byłoby opakowanie typu słoiczek lub butelka z pomką.
    Produkt jest dość wydajny, w moim przypadku, bo stosuję go nieregularnie.
    Bardzo podoba mi się zapach, jest subtelny, nienachalny, świeży i pobudzający.
    Niestety działanie kremu jest zerowe.
    Używam tego produktu od: kilkakrotne podejścia od kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jesczce czasem sięgam, ale tylko dlatego,że nie chcę wyrzucić produktu zużytego w ilości ok. 1/4

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10
  • Tego mi było trzeba. Krem dostałam od kumpeli, mając już dobre doświadczenia z zielonym korektorem miałam nadzieję, że i to cudeńko sprosta wyzwaniom na mojej twarzy. I nie myliłam się. Kremik ma super konsystencję, ładnie się rozprowadza i wchłania, nie pozostawiając zielonych smużek. Moja twarz jest pozbawiona czerwonych plamek a także wystających naczynek, jest też ładnie matowa, choć nie mam zbytnich problemów ze świeceniem, Ten kremik na pewno zagości u mnie na stałe.

Używam tego produktu od: marzec 2014

Chcesz pochwalić Panna Policjantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Przejdę do konkretów

+świetnie się sprawdza jako baza pod makijaż
    +matuje lekko
    +dostępność
    + ładny zapach

-wylewa się z tubki
    -źle się go dozuje

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij