Powiększ Bielenda, Color Control, Face Perfector CC Cream 10 in 1, Krem korygujący CC 10 w 1 neutralizujący zaczerwienienia

Zgłoszony przez szatynka 93

Innowacyjny, multifunkcyjny krem CC 10w1 to niezastąpiony kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości kryjące korektora cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża, skutecznie podnosi trwałość makijażu. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Zawiera kwas hialuronowy, troxyrutynę i alantoinę.
Efekt: nieskazitelna twarz o gładkiej, matowej i promiennej cerze.
Stosowanie: krem wmasować w oczyszczoną skórę twarzy. W miejscach, gdzie niedoskonałości są bardziej widoczne, aplikację można punktowo powtórzyć. Krem sprawdza się również jako samodzielny kosmetyk.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. 0% parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG

• jestem na tak
  • + cena
    + poprawia wygląd skóry
    + nie podrażnia skóry

- nie działa tak, jakbym się spodziewała (co nie oznacza, że działa źle!)
    - konsystencja nie jest taka urzekająca

Używam tego produktu od: 3tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fabulouscar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie tym razem
  • Produkt kupiony ze wzgledu na reklame na Wizazu

Chcialam dac szanse polskim kosmetykom a i cena byla naprawde bardzo niska, wiec sie skusilam.

Niestety przygoda zakonczyla sie po tygodniu. Mam problemy z czerwonymi policzkami i liczylam ze krem chociaz minimalnie zlagodzi zaczerwienienie.

Przeliczylam sie. Dodatkowo strefa T moglaby robic za latarke w ciemnosciach a moja produkcja sebum przekroczyla wszelkie dopuszczalne normy. Myslalam ze moze pedzle od makijazu mam juz zapchane i przez to sie tak swiece, ale odkad skonczylam uzywac tego kremu przestalam sie 'tluscic'.

Nie dziekuje, postoje.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić lucaa_rules za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mojej cery odpowiedni
  • używam tego kremu dopiero od tygodnia, ale jestem z niego na prawde zadowolona. Mam cere wrażliwą, naczynkową. Po nałożeniu go na skóre, naczynka rzeczywiście sa mniej widoczne a skóra jaśniejsza. Dobrze sprawdza się jako podkład pod makijaż. Dużym plusem jest też cena i przyjemny zapach.
    Jak dla mnie, jedyny jego minus to małe nawilżenie.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sliwexa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Mam ten produkt już wiele tygodni i używam od czasu do czasu, żeby zużyć. CC nie robi absolutnie nic: ani nie nawilża, ani nie koryguje. Skóra po nałożeniu go wygląda tak samo jak przed - tylko się bardziej świeci. W tej sytuacji pisanie o ładnym zapachu czy zbyt wodnistej konsystencji nie ma większego sensu - skoro produkt nie spełnia swojej roli. Do korygowania zaczerwienień polecam zieloną bazę Delii.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić stellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem - widmo
  • Mam cerę tłustą, potrzebującą nawilżenia, z przebarwieniami, bliznami po trądziku.
    Krem próbowałam nakładać samodzielnie, ale ze względu na brak jakiegokolwiek nawilżenia, postanowiłam aplikacji na wcześniej nałożony krem po jego wchłonięciu.
    W obu przypadkach nie zauważyłam efektu zakrycia, choćby minimalnego, zaczerwienień, punktowych przebarwień, blizn. Produkt nawet nie zneturalizował, "nie przygasił" w niewielkim stopniu newralgicznych miejsc. Po prostu krem widmo.
    Co do działania matującego... też nic. Krem nie ma żadnego wpływu na skórę.
    Plusem może być szybkie wchłanianie się produktu bez pozostawienia filmu na twarzy. Nie pozostawia również zielonkawego koloru. Jest niewidoczny. Rozprowadza się łatwo, nie jest tępy, konsystencję posiada kremowo - lejącą i niestety za każdym razem wylewa się z opakowania (które stoi "do góry nogami", na zakrętce) za dużo. Sam wylew jest zabrudzony kremem. Pomysł by postawić opakowanie "na głowie" nie jest strzałem w 10. Praktyczniej w tym wypadku byłoby opakowanie typu słoiczek lub butelka z pomką.
    Produkt jest dość wydajny, w moim przypadku, bo stosuję go nieregularnie.
    Bardzo podoba mi się zapach, jest subtelny, nienachalny, świeży i pobudzający.
    Niestety działanie kremu jest zerowe.
    Używam tego produktu od: kilkakrotne podejścia od kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jesczce czasem sięgam, ale tylko dlatego,że nie chcę wyrzucić produktu zużytego w ilości ok. 1/4

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie....nic!
  • Kupiłam ten krem w promocji w rossmannie. Całe szczęście w promocji... Krem nie matuje, nie neutralizuje zaczerwienień. Nie robi zupełnie nic! Świecę się po nim jak latania. Beznadziejny, szkoda pieniędzy.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10
  • Tego mi było trzeba. Krem dostałam od kumpeli, mając już dobre doświadczenia z zielonym korektorem miałam nadzieję, że i to cudeńko sprosta wyzwaniom na mojej twarzy. I nie myliłam się. Kremik ma super konsystencję, ładnie się rozprowadza i wchłania, nie pozostawiając zielonych smużek. Moja twarz jest pozbawiona czerwonych plamek a także wystających naczynek, jest też ładnie matowa, choć nie mam zbytnich problemów ze świeceniem, Ten kremik na pewno zagości u mnie na stałe.

Używam tego produktu od: marzec 2014

Chcesz pochwalić Panna Policjantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Przejdę do konkretów

+świetnie się sprawdza jako baza pod makijaż
    +matuje lekko
    +dostępność
    + ładny zapach

-wylewa się z tubki
    -źle się go dozuje

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest idealny ale warto go mieć
  • Od dawna szukam kremu, który pomoże mi zamaskować zaczerwienia na twarzy. Mam bardzo wrażliwą skórę, do tego naczynkową i rumieńce są po prostu wpisane w moją urodę. Czerwienie się z wielu powodów: stres, zmiana temperatury (ciepło/zimno), klimatyzacja, wiatr i wiele, wiele innych, dlatego też trafiłam na krem CC z Bielendy.

+Krem jest w ładnej, poręcznej tubce. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie drogiego, ekskluzywnego kosmetyku.
    +Bardzo ładnie i delikatnie pachnie, a zapach długo utrzymuje się na twarzy ale nie jest z tych "natrętnych".
    +Nie podrażnia wrażliwej cery
    +Nie wysusza skóry - jednak trzeba uważać jeśli nakładamy go już na suchą skórę, gdyż uwydatnia suche skórki!
    +Dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż
    +Dobrze się wchłania, jest lekki, nie czuć go na skórze
    +Jest tani
    +Nie zawiera parabenów,sztucznych barwników,oleju parafinowego, PEG
    +Jest wydajny

+/- Krem jest bardzo wodnisty, wręcz wylewa się z tubki. Trzeba uważać, żeby go nie rozlać czy nie wylać na dłoń zbyt dużej ilości. Opakowanie dobrze się zakręca, więc sam się z niego nie wylewa.
    +/- Faktycznie maskuje zaczerwienienia, jednak ich nie redukuje. Po nałożeniu kremu twarz staje się bledsza, jednak wciąż wybijają się spod niego lekkie rumieńce dlatego wygląda naturalnie. Samodzielnie nie spełnia się w ekstremalnych warunkach.
    +/- Producent zapewnia Nas, że krem jest do wszystkich rodzajów cery - ja mam cerę suchą i przed zastosowaniem CC z bielendy muszę zafundować sobie maseczkę nawilżającą, bez tego widoczna będzie każda sucha skórka i kolor kremu, twarz robi się lekko zielona.
    +/- Czasami krem daje efekt trupio-bladej twarzy, dlatego używam go jedynie wtedy, kiedy pilnie tego potrzebuje.

Jedynym minusem tego kremu jest całkowity brak nawilżenia, a już o długotrwałym, 24h nawilżeniu (tak jak zapewnia producent) możemy zapomnieć.

Warto mieć go w swojej kosmetyczce, czasami ratuje sytuacje

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bonnia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Zapychacz
  • Lubię kosmetyki Bielendy ale ten nie przypadł mi do gustu

Plusy:
    -ładne,eleganckie opakowanie
    -ładny zapach

Minusy:
    -za rzadka konsystencja
    -Jeśli chodzi o stosowanie kremu solo to skóra po nałożeniu kremu ładnie wygląda(jest zmatowiona,wygląda świeżo) do około 2 godzin,później twarz wygląda tak jak przed nałożeniem.Jeśli jest to baza pod makijaż,podobnie działa i skóra szybko się świeci.
    -zapycha.Robiłam oczyszczanie twarzy, przez parę dni używałam tego kremu i po tygodniu od oczyszczania miałam twarz pełną zaskórników
    -cena jak dla mnie za wysoka(dałam 15 zł w promocji)normalnie kosztuje 18,19.

Nie polecam

Chcesz pochwalić jh26 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij