Powiększ Bielenda, Color Control, Face Perfector CC Cream 10 in 1, Krem korygujący CC 10 w 1 neutralizujący zaczerwienienia

Zgłoszony przez szatynka 93

Innowacyjny, multifunkcyjny krem CC 10w1 to niezastąpiony kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości kryjące korektora cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża, skutecznie podnosi trwałość makijażu. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Zawiera kwas hialuronowy, troxyrutynę i alantoinę.
Efekt: nieskazitelna twarz o gładkiej, matowej i promiennej cerze.
Stosowanie: krem wmasować w oczyszczoną skórę twarzy. W miejscach, gdzie niedoskonałości są bardziej widoczne, aplikację można punktowo powtórzyć. Krem sprawdza się również jako samodzielny kosmetyk.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. 0% parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG

• szkoda pieniędzy
  • Krem kupiłam całkiem przypadkiem - w oko rzuciła mi się promocyjna cena, no i te obietnice producenta

Żałuję, że nie poczytałam o tym kremie wcześniej, bo zaoszczędziłabym kilkanaście złotych.

Krem nie robi nic, obojętnie jak dużo go nałożę.
    Nie nawilża, wygładza, ujednolica koloryt, kryje niedoskonałości czy zaczerwienienia. Nie robi po prostu nic. Liczyłam chociaż na dobre matowienie i przedłużenie trwałości makijażu, ale też się rozczarowałam. Krem widmo - po nałożeniu, skóra wygląda dokładnie tak samo jak przed.

Podsumowując szkoda kasy Jedna gwiazdka za to, że nie szkodzi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca
  • konsystencja jest tragedią... zbyt rzadka ;/
    Może i początkowo zakrywa zaczerwienienia, ale po chwili efekt znika...
    Troche przypomina mi "kosmetyki" dla dzieci z odpustu (plastki i tandeta)
    chociaż stosuje jako bazę pod makijaż i tak pozostanie do wykożystania tubki...
    Nie bede polecała/ nie polecała, bo różne kosmetyki działają różjnie w zależności od typu skóry
    dla mnie NIE

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Oliwia95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt
  • Kupiłam ten produkt licząc na nawet niewielkie efekty. Producent obiecywał wyrównanie koloru, neutralizacje zaczerwienień. Moja twarz nie jest "trudna" jest nawilżona, zdrowa, jedynie lekko zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie. Po zastosowaniu nie zauważyłam NIC! Konsystencja dobra ale tubka lekko oszukana, produktu jest moze 1/2 opakowania. Ciężko przez to go dozować. Podsumowując:

+ładny zapach

-nie tonuje zaczerwienień
    -nie nawilża, wręcz na nosie zauważyłam suche skórki
    -mała ilość produktu w tubce utrudnia wydostanie go
    -nie zauważyłam żadnego matowienia

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić jestespodly za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • bardzo fajny krem
    ładnie matuje, ujednolica kolor- jednak jeśli ktoś ma silne zaczerwienienia bez korektora sie nie obejdzie
    na mojej skórze bardzo dobrze sie rozprowadza, przedłuża trwałość makijażu
    no i cena za tę jakość - świetna
    krem jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić KdV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt
  • Niestety mimo mojej sympatii do firmy Bielenda, ten produkt okazał się być jej słabym punktem. Według mnie krem nie robi prawie nic. Nic nie tuszuje niedoskonałości, zaczerwienień.
    Delikatnie nawilża. Buzia się po nim szybko świeci.
    Niestety jest to mój całkowicie nieudany zakup i zbędny produkt w kosmetyczce. Zawiodłam się.
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej szkodzi niż pomaga
  • Już od pierwszego użycia nie wiedziałam co mam myśleć o tym produkcie, ale dawałam mu wiele szans i używałam na wiele różnych sposobów. Niby ma niwelować zaczerwienienia i teoretycznie to robi, ale tylko te bardzo delikatne. Z jakimikolwiek innymi sobie nie radzi. Odrobinę matuje i poprawia koloryt skóry, ale tez na krótko (godzina). Jako krem pielęgnacyjny się nie nadaje, bo nie robi ze skórą nic. Stosowany jako baza początkowo daje fajny efekt, jednak przyśpiesza schodzenie podkładu i szybsze świecenie twarzy. Dla mnie zupełnie zbędny produkt. Nie pielęgnuje, nie zakrywa, więc nie widzę sensu jego kupowania (zwłaszcza za tą cenę)
    Moją skórę zapycha, czuć go na twarzy, jako jeden z niewielu kremów daje uczucie brudnej, niedomytej skóry - coś okropnego. Używanie go kilka dni pod rząd powoduje u mnie wysyp.
    Zmęczyłam w końcu pierwsze i ostatnie opakowanie. Nie polecam osobom z problematyczną skórą. Lepiej odłożyć więcej pieniędzy i kupić lepszy podkład, bo używanie tego produktu zupełnie mija się z celem.

Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • W promocji można go kupić za ok. 15 zł, co można uznać za +, natomiast cena regularna jest wg mnie za wysoka, między innymi ze względu na słabą wydajność.
    Żeby cokolwiek skorygował trzeba go nałożyć naprawdę dużo, czego skutkiem ubocznym jest blado-siny kolor skóry. Nieźle nawilża i nie obciąża, ot, taki lekki kremik.
    Przyzwoity dla osoby, która nie ma większych problemów z cerą.

Chcesz pochwalić frau_lindemann za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak brat lepszy
  • Po tym jak zawarłam bliższą znajomość z Bielendowskimi kremami CC wszelkie sylikonowo-zapychające bazy pod makijaż przestały dla mnie istnieć.Zielone CC tak jak różowy brat świetnie pachnie,szybko się wchłania nie zapycha i jest mega wydajny.Przedłuża trwałość makojażu jednak z niwelowanien moich niewielkich pozostałości po trądziku nie radzi sobie w 100%.Zużyje ale nie wiem czy wróce bo bardziej do serca przydadłą mi różowa wersja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przywiązałam się do niego!
  • Piszę te recenzję po zużyciu całego opakowania tego kremu. I cieszę się, że nie zrobiłam tego wcześniej - ponieważ wówczas moja ocena byłaby gorsza, a prawda jest taka, że z biegiem czasu polubiłam ten produkt na tyle, że sama jestem tym zaskoczona
    Początkowo bowiem nie widziałam w tym kremie nic szczególnego. Z całą pewnością nie krył niedoskonałości tak jak tego oczekiwałam.
    Ponieważ jednak moja cera ostatnio się polepszyła (za pomocą pewnego serum, o którym z całą pewnością napiszę!) - to i ten krem zaczął na niej leżeć coraz lepiej!
    Wniosek jest taki - jeśli skóra jest bardzo problemowa kosmetyk radzi sobie słabo, nie służy on po prostu do mocnego korygowania.
    Jeśli natomiast zostanie użyty w celu np. wyrównania kolorytu cery powinien zdać egzamin - przynajmniej u mnie tak było
    Powiem szczerze, że mam zakupiony inny krem, który czeka na swoją kolej i trochę niepewnie sięgnę po niego jutro rano. Naprawdę przyzwyczaiłam się do efektu jaki dawał mi ten face perfector!
    Poza tym kosmetyk ma przyjemną, lekką konsystencję i zupełnie dobrze nawilża (zero dyskomfortu przez cały dzień)! I chyba rzeczywiście wydłuża trwałość makijażu.

Podsumowując: wygląda na to, że polecam

Chcesz pochwalić moth_night za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • + cena
    + poprawia wygląd skóry
    + nie podrażnia skóry

- nie działa tak, jakbym się spodziewała (co nie oznacza, że działa źle!)
    - konsystencja nie jest taka urzekająca

Używam tego produktu od: 3tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fabulouscar za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij