Powiększ Bielenda, Color Control, Face Perfector CC Cream 10 in 1, Krem korygujący CC 10 w 1 neutralizujący zaczerwienienia

Zgłoszony przez szatynka 93

Innowacyjny, multifunkcyjny krem CC 10w1 to niezastąpiony kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości kryjące korektora cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża, skutecznie podnosi trwałość makijażu. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Zawiera kwas hialuronowy, troxyrutynę i alantoinę.
Efekt: nieskazitelna twarz o gładkiej, matowej i promiennej cerze.
Stosowanie: krem wmasować w oczyszczoną skórę twarzy. W miejscach, gdzie niedoskonałości są bardziej widoczne, aplikację można punktowo powtórzyć. Krem sprawdza się również jako samodzielny kosmetyk.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. 0% parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG

• taki sobie..
  • Krem kupiłam w Rossmannie na promocji za około 13zł. Byłam bardzo ciekawa tego produktu, zastanawiało mnie czy będzie to coś ala krem BB czyli lekki podkład czy właśnie krem pod makijaż. Krem ma zielony kolor, po rozsmarowaniu na buzi robi się bezbarwny, ma bardzo przyjemny zapach, dosyć szybko się wchłania, pozostawia na twarzy taki zdrowy blask, może i lekko kryje zaczerwienienia.. w sumie to nie skupiłam się na tym bo nie mam z tym problemu . Jest bardzo wydajny, nawilża. Niestety po kilku godzinach moja skóra zaczyna wytwarzać tyle sebum że makijaż zaczyna się ważyć i schodzić plamami :/ jest to dla mnie ogromny minus! nawet poprawki za wiele nie wnoszą.. krycia niedoskonałości nie zauważyłam, nie podszedł mi. Spodziewałam się super kosmetyku, a jest taki typowy średniaczek. Nie dla mnie..

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • To mój pierwszy kontak z kremem typu CC z okazji promocji postanwiłam go sprawdzić na swojej skórze. Moja cera jest mieszana, naczynkowa, skłonna do niedoskonalości.
    Krem jest fajny, delikatna płynna konsystencja o zielonym zabarwieniu. Dobrze się wchłania na mojej skórze nie pozostawia tłustej warstwy. Myśle, że neutralizuje nie duże zaczerwienienia skóry, tonuję ją i maskuję niedoskonałości. Jak dla mnie jest jednak wydajny, mała ilość wystarcza na nałożenie na skórę.
    W moim przypadku się sprawdza, myślę, że dla tego bo moja skóra nie jest, aż tak problematyczna. Dla kogoś kto ma większy problem z cerą mógłby być bezużyteczny.
    Polecam go dla osób, z małymi problemami skórnymi. Myśle, że chetnie go kupię jescze latem gdy nie zawsze używa się podkładu to wtedy taki lekki krem może go zastąpić.

Używam tego produktu od: 1 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40 ml w trakcie używania

Chcesz pochwalić annia76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kosmetyk kupiłam przypadkiem. Przez lata męczyłam się z źle dobranymi podkładami a ten produkt sprawia że podkładu prawie nie widać. Ja robię to tak myję twarz, tonik, krem i na końcu krem cc bielenda, korektor, podkład i puder i twarz wygląda dobrze. Jeżeli chodzi o samodzielne stosowanie kremu cc bielenada to mam zdanie podzielone bo jak ktoś ma ładną cerę to kosmetyk doda blasku, delikatnie wyrówna kolor skóry, zmatowi ją. A jeżeli ktoś ma problemy skórne to kosmetyk ten ich nie zakryje.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić agaskrzypczak za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Krem kupiłam całkiem przypadkiem - w oko rzuciła mi się promocyjna cena, no i te obietnice producenta

Żałuję, że nie poczytałam o tym kremie wcześniej, bo zaoszczędziłabym kilkanaście złotych.

Krem nie robi nic, obojętnie jak dużo go nałożę.
    Nie nawilża, wygładza, ujednolica koloryt, kryje niedoskonałości czy zaczerwienienia. Nie robi po prostu nic. Liczyłam chociaż na dobre matowienie i przedłużenie trwałości makijażu, ale też się rozczarowałam. Krem widmo - po nałożeniu, skóra wygląda dokładnie tak samo jak przed.

Podsumowując szkoda kasy Jedna gwiazdka za to, że nie szkodzi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca
  • konsystencja jest tragedią... zbyt rzadka ;/
    Może i początkowo zakrywa zaczerwienienia, ale po chwili efekt znika...
    Troche przypomina mi "kosmetyki" dla dzieci z odpustu (plastki i tandeta)
    chociaż stosuje jako bazę pod makijaż i tak pozostanie do wykożystania tubki...
    Nie bede polecała/ nie polecała, bo różne kosmetyki działają różjnie w zależności od typu skóry
    dla mnie NIE

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Oliwia95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt
  • Kupiłam ten produkt licząc na nawet niewielkie efekty. Producent obiecywał wyrównanie koloru, neutralizacje zaczerwienień. Moja twarz nie jest "trudna" jest nawilżona, zdrowa, jedynie lekko zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie. Po zastosowaniu nie zauważyłam NIC! Konsystencja dobra ale tubka lekko oszukana, produktu jest moze 1/2 opakowania. Ciężko przez to go dozować. Podsumowując:

+ładny zapach

-nie tonuje zaczerwienień
    -nie nawilża, wręcz na nosie zauważyłam suche skórki
    -mała ilość produktu w tubce utrudnia wydostanie go
    -nie zauważyłam żadnego matowienia

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić jestespodly za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • bardzo fajny krem
    ładnie matuje, ujednolica kolor- jednak jeśli ktoś ma silne zaczerwienienia bez korektora sie nie obejdzie
    na mojej skórze bardzo dobrze sie rozprowadza, przedłuża trwałość makijażu
    no i cena za tę jakość - świetna
    krem jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić KdV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt
  • Niestety mimo mojej sympatii do firmy Bielenda, ten produkt okazał się być jej słabym punktem. Według mnie krem nie robi prawie nic. Nic nie tuszuje niedoskonałości, zaczerwienień.
    Delikatnie nawilża. Buzia się po nim szybko świeci.
    Niestety jest to mój całkowicie nieudany zakup i zbędny produkt w kosmetyczce. Zawiodłam się.
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej szkodzi niż pomaga
  • Już od pierwszego użycia nie wiedziałam co mam myśleć o tym produkcie, ale dawałam mu wiele szans i używałam na wiele różnych sposobów. Niby ma niwelować zaczerwienienia i teoretycznie to robi, ale tylko te bardzo delikatne. Z jakimikolwiek innymi sobie nie radzi. Odrobinę matuje i poprawia koloryt skóry, ale tez na krótko (godzina). Jako krem pielęgnacyjny się nie nadaje, bo nie robi ze skórą nic. Stosowany jako baza początkowo daje fajny efekt, jednak przyśpiesza schodzenie podkładu i szybsze świecenie twarzy. Dla mnie zupełnie zbędny produkt. Nie pielęgnuje, nie zakrywa, więc nie widzę sensu jego kupowania (zwłaszcza za tą cenę)
    Moją skórę zapycha, czuć go na twarzy, jako jeden z niewielu kremów daje uczucie brudnej, niedomytej skóry - coś okropnego. Używanie go kilka dni pod rząd powoduje u mnie wysyp.
    Zmęczyłam w końcu pierwsze i ostatnie opakowanie. Nie polecam osobom z problematyczną skórą. Lepiej odłożyć więcej pieniędzy i kupić lepszy podkład, bo używanie tego produktu zupełnie mija się z celem.

Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • W promocji można go kupić za ok. 15 zł, co można uznać za +, natomiast cena regularna jest wg mnie za wysoka, między innymi ze względu na słabą wydajność.
    Żeby cokolwiek skorygował trzeba go nałożyć naprawdę dużo, czego skutkiem ubocznym jest blado-siny kolor skóry. Nieźle nawilża i nie obciąża, ot, taki lekki kremik.
    Przyzwoity dla osoby, która nie ma większych problemów z cerą.

Chcesz pochwalić frau_lindemann za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij