Bielenda, Color Control, Face Perfector CC Cream 10 in 1, Krem korygujący CC 10 w 1 neutralizujący zaczerwienienia

Innowacyjny, multifunkcyjny krem CC 10w1 to niezastąpiony kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości kryjące korektora cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża, skutecznie podnosi trwałość makijażu. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Zawiera kwas hialuronowy, troxyrutynę i alantoinę.
Efekt: nieskazitelna twarz o gładkiej, matowej i promiennej cerze.
Stosowanie: krem wmasować w oczyszczoną skórę twarzy. W miejscach, gdzie niedoskonałości są bardziej widoczne, aplikację można punktowo powtórzyć. Krem sprawdza się również jako samodzielny kosmetyk.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. 0% parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG.

Nie jest źle

W promocji można go kupić za ok. 15 zł, co można uznać za +, natomiast cena regularna jest wg mnie za wysoka, między innymi ze względu na słabą wydajność.
Żeby cokolwiek skorygował trzeba go nałożyć naprawdę dużo, czego skutkiem ubocznym jest blado-siny kolor skóry. Nieźle nawilża i nie obciąża, ot, taki lekki kremik.
Przyzwoity dla osoby, która nie ma większych problemów z cerą.

Średni

Czy jakoś znacznie koryguje zaczerwienia? Nie sądzę, ale jest całkiem fajny jako baza pod makijaż i strasznie podoba mi się jego zapach. Mam wrażenie, że jest mało wydajny.

Całkiem niezły..

Faktycznie mógł zmniejszać nieco zaczerwienia na twarzy. Jak dla mnie był to dobry produkt, faktycznie nawilżał, neutralizował i świetnie nadawał się pod makijaż jako baza albo krem :) Używałam go już bardzo dawno temu, wykończyłam i już więcej nie kupiłam. Formuła była lekka i nie zapychająca porów. Mam trochę mieszane uczucia z jednej strony go lubiłam z drugiej szukałam czegoś innego. Myślę, że jednak jest więcej plusów, niż minusów.

ideał

dla mnie- po prostu idealny. stosowałam codziennie pod makijaż- megalekki, nawilżał, wygładzał, i zdecydowanie zmniejszał widoczne zaczerwienienia: po jego nałożeniu potrzebowałam zdecydowanie mniej korektora i podkładu, aby zakryć wszystkie niedoskonałości, matowił, podkład wyglądał na nim zdecydowanie lepiej, świeżo, nic się nie rolowało, nie warzyło, nie zapychał... niestety zniknął ostatnio z drogerii, ekspedientka w jednej z nich powiedziała, że wycofano go z produkcji :( czy to prawda :( ?

ok

krem stosuje zazwyczaj w okresach letnich gdy chce aby cera mogła odpocząć. Ogólnie jestem na tak, bo krem nie jest tłusty i daje sobie radę z moja cera mieszaną. Dosyć dobrze matuje, więc może być baza pod makijaż. Zapach i konsystencja przyjemne. Minus to cena, moglby być nieco tańszy, Chociaz czasem można załapać się na promocje

Zamiennik podkładu na świeży i naturalny wygląd

Pierwsze wrażenie po kupieniu i próba: zdziwił mnie kolor zielony, po nałożeniu trochę na policzek miałam wrażenie, że moja buzia wygląda na poszarzałą i wysuszoną. Jednak było to błędne, na następny dzień zaaplikowałam go na oczyszczoną buzię, poczekałam chwilkę aż wyschnie i wtedy efekty był zadowalający: nie zostawił tłustego filtru, buzia wygląda na świeżą, nawilżoną, a co najważniejsze - drobne zaczerwienienia, blizny i zmiany trądzikowe stały się zdecydowanie mniej widoczne. Tam, gdzie byłe mocne zaczerwienienia nałożyłam odrobinę więcej by jeszcze bardziej je zniwelować. Naprawdę super, czuje wreszcie że moja buzia nie jest przykryta grubą warstwą makijażu, jest świeża, oddycha, niedoskonałości, dzięki temu że nie zapycham porów, rzadziej wyskakują, jak i mniejsza jest produkcja sebum. Dodatkowo całkiem nieźle ten krem matuje. Tam gdzie mam większy trądzik nakładam korektor. Jestem zadowolona, po całym dniu widzę, że nawet wieczorem moja buzia jest w świetnej kondycji, a nie jak kiedyś po zmyciu podkładu nie mogłam siebie poznać.

+ Lekko maskuje niedoskonałości, zaczerwienienia
+ Daje efekt świeżej, zdrowej buzi
+ Krem CC + korektor + puder = naturalny, piękny wygląd cały dzień
+ Matuje
+ Nie zapycha, skóra oddycha
+ Wydajny
+ Nie trzeba pod niego nakładać kremu pielęgnującego

Polecam zrezygnować z podkładów i dać cerze odpocząć, zwłaszcza latem,i postawić na ten krem CC, korektor i lekki puder :)

EDIT:
Ostatnio mam lekko zmęczoną, poszarzałą buzię i sińce pod oczami. Niestety, zapewne poprzez zieloną konsystencję, krem ten pogłębia mój zły wygląd, szczególnie uwidacznia sińce. A więc szkoda, że nie rozświetla i ożywia buzi. Dodatkowo jak nakładam na niego coś jeszcze, jakiś krem, więcej korektora lub podkład, to się okropnie roluje :( Miejscami pozostawia zielone kropki.

- Nie dla osób ze zmęczoną, poszarzałą buzią
- Nie nakładać na sińce pod oczami, bo je jeszcze bardziej pogłębia
- Roluje się
- Zostawia miejscami zielone kropki i uwidacznia suche skórki

Sama nie wiem co o nim myśleć, z początku byłam zachwycona, teraz co raz częściej żałuje zakupu. Powiem tak: jak mam prawie nieskazitelną buzię, nawilżoną, bez trądziku to super się sprawdza. Jak są suche skórki, trądzik, więcej sebum to się roluje, podkreśla niedoskonałości i pozostawia zielone ślady.

Super kremik

Krem jest extra.Idealny do cery trądzikowej, przetłuszczającej się, bo jest lekki, nie zapycha, to jeszcze delikatnie wyrównuje koloryt skóry, tonuje zaczerwienienia, troszkę niedoskonałości, choć korektora na większe wypryski trzeba jednak użyć. To nie jest podkład, więc denerwują mnie tu negatywne opinie typu, że nie kryje! Cóż może producent trochę przesadził, ale i tak uważam ten krem za jeden z najlepszych jakich używałam. Na krem nakładam filtr, więc może przydałby się w tym kremie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowarto,sciowe tubki

Ideał pod makijaż

Krótko i na temat:
PLUSY:
-lekki - idealny dla mnie pod makijaż, a mam cerę tłusta i nie wszystko się sprawdza
-zakrywa drobne zaczerwienienia i wyrównuje koloryt
-utrzymuje optymalny poziom nawilżenia
-nie podrażnia
MINUSY - brak
Kolejny świetny produkt bielendy

Ilość zużytych opakowań: 1 x 40ml

taki lekki kremik niskopółkowy

kupiony w promocji cena na dowidzenia za ok. 10zł...
Jako krem tonujący pod makijaż oki - samodzielnie tylko dla doskonałych cer i nie czujących konieczności stosowania podkładów. To raczej krem pielęgnujący i baza pod makijaż.
Nawilżający, o wodnistej konsystencji, ale szybko się wchłania.
Przyjemny zapach, zabawny zielony kolor.
Za 10 zł może być ale regularna jest sporo przesadzona - jak obietnice producenta na opakowaniu...

Używam tego produktu od: od miesiąca ale nie na codzień
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Kompletne dno

Od jakiś 2 lat używam BB z garniera, lecz ostatnio stan mojej cery uległ pogorszeniu i pomyślałam o czymś bardziej kryjącym. Mój wybór padł na krem CC bielendy. Gdy nałożyłam tyle kremu ile używam zawsze, w ogóle nie było nic widać, lekko zirytowana nałożyłam grubszą warstwę, dalej to samo, wreszcie zdenerwowana nałożyłam go całkiem sporo i oprócz tego, że wyglądałam jak 2 latka, która pomalowała się mamy podkładem i w żaden sposób nie mogłam tego ładnie rozprowadzić, to jeszcze nadal w ŻADNYM stopniu nie krył, ani małych, ani większych niedoskonałości, ani przebarwień, ani cieni pod oczami. Wtedy poczułam, że wyrzuciłam 20 zł do kosza, od razu zmyłam to "coś" lecz jeszcze przez długi czas miałam ważnie maski na twarzy.

Jedynym plusem był lekki, przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Fajny

Dobry kosmetyk za dobrą cenę. Stosuję go zwykle po zmyciu makijażu chusteczką (poza domem), gdy nie mam czasu na zbytnie ceregiele. Mam skłonnośc do zaczerwienień i dodatkowo chusteczka nawilżana trochę mi ich dodaje (ale nie znosze ćwiczyć w makijażu). Krem od razu neutralizuje zaczerwienienia, ładnie pachnie i jest nietłusty. Jest całkiem wydajny.

Plusy:
+efekt łagodzący zaczerwienienia,
+zapach,
+nietłusta formuła,
+wydajność,

Nie potrafię stwierdzić, czy stosowany reguralnie zmniejsza zaczerwienienie, stosuję go doroaźnie 3-4 razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie

Jest okej

W sumie to działa ten produkt choć czasem się mi roluje na twarzy nie wiem dlaczego...
Strasznie mi to opakowanie przeszkadza w aplikacji bo sie za dużo z niego kremu wylewa i ogólnie się z tej tubki wylewa mi się do zarętki. Z żadnym produktem w tubce mi się tak nie działo.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

bardzo dobry krem

używam go od roku, super sprawdza się przy mojej mieszanej cerze, lekki, nie zapycha, lekko matuje, redukuje zaczerwienienia, lekko ujednolica koloryt, lecz nie jest to krem bb. ale skóra wygląda pięknie. jedyna jego wada to konsystencja- jest rzadki. ale tak czy inaczej genialny kremik na codzień. :)

Ilość zużytych opakowań: zużyte 4, w trakcie 5