Avon, Ultra Color Lip Crayon (Szminka w kredce)

Powiększ Avon, Ultra Color Lip Crayon (Szminka w kredce)

Zgłoszony przez marlena1000

Odkryj kolor i blask w jednym prostym ruchu dzięki szmince w kredce Ultra Color. Kredka wysuwa się poprzez przekręcenie podstawy opakowania, dzięki czemu nie wymaga temperowania.
Efekt: usta o głębokim, kremowym i trwałym kolorze o wysokim połysku. Pozostawia na ustach uczucie nawilżenia.

Cena: 30zł / 3g

• kiepska
  • Miałam odcień Sweetly Pink, ale po kilku użyciach produkt poprostu wylądowął w koszu, bo nie jest najlepszy. Mój kolor to był bardzo jasny róż z srebrnymi drobinami i o ile róże lubię to ten był dla mnie za jasny, zbyt tandetny.Drobinki na szczęście były niewyczuwalne i nie migrowały.
    Konsystencja również na minus, bo była za sucha i kredka nie miała poślizgu, ale o ile to dałoby się jeszcze przeżyć to na dodatek kosmetyk tak paskudnie wysuszał mi usta, że były w okropnym stanie i musiałam potem mocno je odżywiać balsamami. Solo nie było nawet po co tej pomadki nakładać, bo tak masakrycznie po niej moje usta wyglądały, że szok!
    Poza tym jakiegoś super efektu się nie dopatrzyłam. Szminka wygląda na ustach normalnie, nie ma jakiegoś wielkiego połysku, a już napewno nie lśni tak jak w katalogu.Trwałość też marna, u mnie zaledwie 2 godz. Sto razy lepsza jest kredkowa szminka IsaDora!Używam tego produktu od: dostałam kiedy była to nowośćIlość zużytych opakowań: kilka użyć i poleciała do kosza

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszna ,szkoda pieniędzy!
  • Zastanawiałam się nad zakupem dwóch kredek Sweetly pink i Coral i cale szczęście że kupiłam tylko jedną

#Wybrałam SWEETLY PINK bo myślałam że będzie to taki barbiowaty róż ale kolor okazał się bardzo jasny prawie niewidoczny na ustach.
    #Cała masa srebrnego brokatu przez co kredka nie jest kremowa tylko tępo się rozprowadza.
    #Masakrycznie wysusza usta i podkreśla suche skórki bądź je tworzy jeśli wcześniej ich nie był
    #Wałkuje się na ustach, od środka gdzie są one wilgotne znika po 5 minutach pozostaje tylko błyszcząca warstwa na obrzeżach-wygląda to jakbym pomalowała się jakąś stara pomadką

Jedyny PLUS za ładne wykręcane opakowanie i cenę 15.99zl za jaka ja nabyłam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Pomysł sam w sobie ciekawy, killka firm go już wcieliło w życie.
    Posiadam w kolorze cerefree coral - piekny kolorek.
    Utrzymuje sie długo na ustach.
    Wiec czemu taka niska ocena?
    Ponieważ ten blask i polysk który obiecuje producent to brokat, którego jest ogrom. A tego nie jestem w stanie przeżyć w produktach do ust.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carsonat za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij