Powiększ Lirene Dermoprogram, Ideale, Glam & Matt Duo Effect (Fluid matująco - rozświetlający do twarzy)

Zgłoszony przez K_cieciorka

Duo Effect - fluid o podwójnym działaniu. Matuje dzięki systemowi pigmentów nowej generacji, które rozpraszają i odbijają światło od powierzchni skóry. Rozświetla sprawiając, że cera wygląda świeżo i promiennie, bez efektu błyszczenia.
Spektakularne rezultaty - nieskazitelna twarz w każdym świetle.

• najlepszy podkład do tej pory
  • Mam skórę suchą. Jest to najlepszy podkład, jakiego do tej pory używałam. Zapewnia dobre krycie, pozostawia naturalne wykończenie, nie podkreśla suchych skórek. Sięgam po niego każdego dnia, choć w szufladzie mam kilka innych podkładów. Odejmuję jedną gwiazdkę za odrobinę zbyt ciemny najjaśniejszy odcień, który w zimie będę musiała mieszać z czymś innym.

Chcesz pochwalić emememsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dlaczego nie
  • Moja cera: blade lico z pamiątkami po trądziku, mega wymagająca. mieszana.

Sprawdziłam najpierw próbkę na buzi w mega upalny dzień.

Ładnie pokrył niedoskonałości i sprawił, że miałam rozświetloną ładną buzię cały dzień, a nie zmatowioną maskę jak po np. revlonie colorstay.

+krycie
    +wygląd cery - zdrowa, rozświetlona
    +trwałość ok 7-8h
    +pompka
    +szklana buteleczka
    +cena - 29.99 na promocji

dziękuję Lirene za kolejny niezły produkt

PS: dziewczyny cera tłusta potrzebuje NAWILŻENIA a nie non stop ładowania matu !!!!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (30ml)

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Moja cera jest mieszana z rozszerzonymi porami ale bez większych niedoskonałości.

Znalazłam próbkę w gazecie i jako że nie wybieram się dziś nigdzie postanowiłam zrobić test.

Podkład rozprowadza się całkiem nieźle i za to +. Rzeczywiście efekt jest niezły - i matuje i rozświetla. Zawsze na podkład nakładam utrwalający puder sypki HD z Make Up Forever, ale w tym wypadku nie pomógł... Już po 3 godzinach nierobienia niczego twarz zaczęła się świecić, rozszerzone pory stały się MEGA widoczne + mocno uwydatniły się zmarszczki mimiczne w okolicy oczu i na czole.
    Krycie - średnie, akurat mam małą czerwoną krostkę na skroni i jej nie przykryło, musiałam użyć korektora.

+ za naprawde ładny kolor (02 - naturalny) dla mnie trochę za ciemny, ale mimo to wygląda bardzo naturalnie.

Wg mnie to podkład dla kogoś z naprawdę ładną i gładką cerą.
    Dobrze że to była tylko próbka i nie wydałam pieniędzy na całe opakowanie. Używam tego produktu od: razIlość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić loonkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • Do zakupu tego fluidu zachęciła mnie próbka, którą znalazłam w jednej z gazet. Akurat skończył mi się fluid, którego używałam do tej pory, więc postanowiłam spróbować czegoś nowego i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam. Fluid ładnie kryje, tuszuje niedoskonałości skóry, więc tak naprawdę nie używam już korektora. Skóra się nie świeci, więc nie muszę ciągle poprawiać makijażu. Dla mnie super!

Chcesz pochwalić lulu83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze nie.
  • Kiedyś używałam fluidu tej marki (nie pamiętam dokładnie jakiego) i byłam z niego zadowolona. O tym niestety nie mogę tego powiedzieć. Po pierwsze jego konsystencja jest jak dla mnie za rzadka, po drugie strasznie się roluje a o kryciu czegokolwiek nie ma mowy, jego trwałość też pozostawia wiele do życzenia - u mnie trzyma się max 2h. Czy rozświetla? Szczerze mówiąc, nie zauważyłam, albo nie miałam okazji zauważyć przy tak krótkiej obecności na mojej twarzy Na pewno nie kupię go po raz drugi.

Jeżeli chodzi o plusy to w zasadzie jest to tylko ładna buteleczka

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Alex02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Od bardzo dawna używam kosmetyków tej firmy.
    W cześniej moim ulubieńcem był podkład City Matt aż do pewnego pięknego popołudnia gdy wybrałam się do Rossmana i ujżałam to cudo!
    Chciałam kupić coś nowego, spróbować czegoś innego i natrafiłam na właśnie ten podkład. Cena była w miare odpowiednia, opakowanie śliczne więc długo się nie zastanawiając pochwyciłam buteleczkę i pognałam do kasy.
    No i niestety okropnie się rozczarowałam... Pokład masakrycznie ciemnieje, warzy się na twarzy! Myślałam, że to wina kremu (Garnier Hydra Adapt wersja rozświetlająca) ale próbowałam też bez kremu ale nadal jest tragicznie. Roluje się (przy jednej warstwie!)
    Próbowałam nakładać go gąbeczką, pędzlem, palcami i niestety zawsze jest ten sam efekt. Nie wiem o co chodzi i dlaczego tak się dzieje ale ten produkt sprawił, że makijaż stał się koszmarem i nierówną walką ;/
    Jedynie zapach i konsystencja jest fajna i z pozytywów to chyba wszystko. Ogólnie nie polecam bo za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego troszkę a okazało się, że porównać go mogę do podkładu za 3 zł z chińskiego sklepieku.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Rozpoczełam pierwszą buteleczkę

Chcesz pochwalić Alimiel18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • aktualnie ulubiony
  • Jestem posiadaczką cery suchej , dojrzałej z tendencją do przesuszania. Ileż to ja się ostatnio naszukałam , przetestowałam podkładów od tych drogich po tańsze i zawsze było coś nie tak , aż w końcu natrafiłam na ten produkt i jak na razie tak pozostanie
    Zalety :
    - nie mam maski na twarzy
    -nie jest widoczny, bardzo ładnie wtapia się w moją cerę
    -nie podkreśla suchych skórek
    -krycie jest w porządku
    -po kilku godzinach cera trochę się świeci,ale w moim przypadku daje to efekt zdrowej, promiennej cery
    -aha ja rzadko używam pudru na twarz,ale spróbowałam i nie widać go na twarzy
    -elegancka buteleczka
    Minusów na razie brak.
    Dla cer suchych, mieszanych z tendecją do suchej POLECAM

Używam tego produktu od: niespełna m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełna buteleczka

Chcesz pochwalić 21kaasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie matuje, może przy suchej cerze będzie lepszy
  • Plusy:
    \n+ duże fajne opakowanie + pompka,
    \n+ ładnie kryje na początku
    \n+ wydajny
    \n
    \nMinusy
    \n- nie matuje u mnie w ogóle - mam cerę mieszaną/tłustą
    \n- po kilku godzinach trzeba mocno poprawiać
    \n- podkreśla widoczność krostek
    \n

Chcesz pochwalić basiagn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla osób z cerą suchą będzie idealny.
  • Kupiłam go, ponieważ nie było w Rossmannie akurat mojego ulubionego podkładu, którym jest Lirece City Matt. Ten stał obok, obklejony czerwonymi etykietami informującymi o promocji, więc zaryzykowałam. Nie zawiodłam się mocno, ale do ideału mi trochę brakuje.

Plusy:
    - niezłe krycie, choć raczej dla cer mało problematycznych
    - zazwyczaj poprawiam makijaż w ciągu dnia, ale i tak ten podkład wytrzymuje spokojnie 7-8 godzin
    - ładna i poręczna buteleczka z pompką
    - dostępność
    - dla cery jasnej nr 01 JASNY jest idealny
    - nie daje efektu maski i tapety na twarzy, wygląda bardzo naturalnie
    - nawilża skórę

Minusy:
    - lubię podkłady matujące, jednak tego wymagania ten podkład nie spełnia, czasem po nałożeniu mam wrażenie że posmarowałam się tłustym kremem a nie podkładem
    - wymaga pudrowania, i czasem jeszcze przypudrowania go w ciągu dnia
    - regularna cena 40 zł jest zdecydowanie za wysoka

Polecam posiadaczkom cery suchej, to może być strzał w dziesiątkę. Odradzam natomiast osobom, które od podkładu oczekują matu, oraz osobom z cerą trądzikową.

Chcesz pochwalić Gagatek9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład dla cery normalnej bez większych zmian
  • Polecam dla osób z cerą normalną/lekko suchą bez problemów skórnych. Podkład ma bardzo przyjemną konsystencję, zgodnie z obietnicą matuje, ale i cera jest promienna. Jestem fanką podkładów lirene, zwłaszcza city matt, ten również spełnia moje oczekiwania. Niestety trzeba uważać z wyborem koloru - ja używam naturalnego City Matt i jest ok nawet na zimę, ale ten niestety ciemnieje i będę pewnie używać latem. Trzeba więc brać o ton jaśniejszy niż zwykle.

Na plus:
    + konsystencja
    + krycie
    + zapach
    + ładne opakowanie

Na minus:
    - ciemnieje
    - malo elastyczna pompka, ciężko jest nabrać małą ilość podkładu (ale może mi się takie opakowanie trafiło)

Chcesz pochwalić Myako za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij