Ziaja, Krem do rąk z proteinami kaszmiru i masłem shea

Średnia ocena: 4.90/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Właściwości:
- nawilża dłonie nawet po częstym myciu,
- łagodzi dyskomfort suchej i popękanej skóry,
- wzmacnia naturalną barierę ochronną,
- przywraca elastyczność i gładkość naskórka,
- pielęgnuje oraz wzmacnia paznokcie.

na popękaną skórę, natłuszczające, nawilżające
kremy do rąk
zapachowa
w tubce
lekkie
popękana

Denerwuje mnie zapach

Krem otrzymał mój tata za udział w zawodach sportowych i pozwolił mi na przetestowanie kosmetyku (dzięki tato :D). W sklepach kosztuje niecałe 5 zł. Moje dłonie raczej nie wymagają szczególnej pielęgnacji, nie mam problemu z suchymi dłońmi nawet zimą. Kremu używałam więc profilaktycznie w okresie niskich temperatur.

Opakowanie to klasyczna, dość minimalistycznie zdobiona tubka. Krem ma przyjemną konsystencję, nie jest za gęsty ani za rzadki. Dość szybko się wchłania. Jest wydajny. Zapach na początku mi się spodobał ale po chwili zaczyna mnie drażnić. Jest jakiś taki mdły, trochę męski. Ciepły i kremowy. Ale dla mnie w negatywnym znaczeniu. Krem pozostawia lekko wyczuwalną warstwę. Mi to nie przeszkadza. Czy nawilża dłonie? Sądzę, że tak, ale jak już wspomniałam, nie mam problemów z suchą skórą rąk. Jako profilaktyka, krem sprawdził się dobrze.

Krem jest bardzo tani, wydajny, chroni dłonie przed negatywnymi skutkami oddziaływania mrozu. Przeszkadza mi jednak zapach produktu, dlatego nie wrócę już do niego. Ale polecam wypróbować, w tej cenie warto.

Jeden z lepszych kremów do rąk

Mam ogromny problem z bardzo suchymi dłońmi a ten krem szybko i dobrze poradził sobie z tym problemem . Kupiłam go za jakieś groszy nie do końca wierząc że da radę ale bardzo mile się zaskoczyłam. Już po pierwszym użyciu kremu moje dłonie były bardzo nawilżone , wygładzone i widocznie zregenerowane , produkt nie powoduje podrażnień i swędzenia nawet po kontakcie z bardzo suchą i uszkodzoną skórą . Ma ładny delikaty zapach i delikatna kremową konsystencję . Bardzo polecam ten krem.

To krem na szybkie uczucie ulgi przy wysuszu. Na mocne natłuszczenie i nawilżenie nie ma co liczyć

To krem z rodzajów lekkich. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu. Sprawdza mi się idealnie w pracy, gdy nie mogę poczekać aż krem się wchłonie i mogę szybko wrócić do operowania myszką bez zostawiania na niej tłustych smug.
Zapach jest dość nietypowy, taki orientalny. Bardzo przyjemny.
Na pewno kupię go ponownie, bo jest dość tani i łatwo dostępny i to jest takie szybkie SOS dla wysuszonych dłoni po beznadziejnym mydle do rąk. :D
Warto go wypróbować.

Mały ratunek na wyciagnięcie ręki

Zimą często sięgam po produkty do pielęgnacji rąk. Tutaj, już po pierwszym użyciu poczułam różnicę. Krem ma lekką konsystencję, która błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dłonie są natychmiast nawilżone i wygładzone, ma również subtelny zapach.
Krem Ziaja to prawdziwy nawilżający czarodziej, zawiera bogactwo naturalnych składników, masło shea, alantoina i witamina E, które działają jak opatrunek na dłonie. Skóra staje się miękka, gładka i elastyczna, a wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia znikają. Wręcz jestem w stanie powiedzieć, że działa jak taki mały dermatolog na nasze dłonie.

Jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość, aby pokryć dłonie i paznokcie. Tubka o pojemności 100 ml wystarcza mi na kilka miesięcy regularnego stosowania. Za niecałe 10 zł otrzymujemy produkt, który jakością dorównuje droższym kremom znanych marek.

Krem do rąk Ziaja z proteinami kaszmiru i masłem shea to mój absolutny ulubieniec! To idealny produkt dla każdego, kto szuka skutecznego i niedrogiego kremu do rąk. Polecam go z całego serca!

Jest dobry

Tego produktu używam zazwyczaj gdy tego potrzebuje (głównie przed snem) bo nie jestem mega systematyczne jeśli chodzi o kremy do rąk. Urzekł mnie jego zapach, bo jeśli kosmetyk pięknie pachnie to ma u mnie wieeeelkiego plusa.
Krem fajnie uspokaja moje suche, szorstkie dłonie. Przyjemnie otula niczym druga skóra. Jest to jeden z kremów, które lubię używać a trochę ich było.

Krem do rąk Ziaja z proteinami kaszmiru i masłem shea to niepozornie wyglądający krem o dużej sile działania. Stylowe, minimalistyczne opakowanie stanowi tubka w odcieniach bieli z delikatnymi akcentami koloryzującymi. Ergonomiczny kształt i rozmiar sprawiają, że krem łatwo mieści się w torebce.

Same właściwości produktu są imponujące - krem intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę dłoni, pozostawiając ją aksamitnie gładką. Przyjemny, subtelny zapach dodaje uczucia świeżości. Jest to doskonały wybór dla osób, które szukają skutecznego kremu do rąk w praktycznym opakowaniu, jednocześnie ceniąc sobie elegancję i skuteczność produktu. Cena tego produktu jest bardzo niska w stosunku do efektów jakie otrzymujemy.

Codzienny

Jeśli ktoś szuka czegoś ekstra, bo ma mocno przesuszone dłonie to raczej nie ta droga. To jest krem który kupiłam na promocji i jako taki krem codzienny sprawdza się nie najgorzej. W miarę nawilża, nakładam go po każdym myciu rąk, żeby woda nie wysuszała mi dłoni i faktycznie utrzymuje je w dość przyzwoitym stanie, ale na noc wolę jednak coś co lepiej zregeneruje moje dłonie

Sprawdza się w mroźne dni.

Ten krem idealnie się sprawdza gdy mam spierzchnięte dłonie po mroźnym dniu. Krem ładnie otula skórę. Krem delikatnie pachnie, jest wydajny, starcza na długo.
Krem ma dobrą jakość a cenę niską. Właśnie sobie nim ręce wyprowadziłam, polecam każdemu.

Kupiony w: U konsultantki

Przyjemny lecz krótkotrwały efekt

Lubię kremy do rąk Ziaja, przede wszystkim za dostępność, możliwość wyboru oraz bardzo przystępną cenę.

Zazwyczaj kupuję kremy nieco droższe w stosunku do których mam większe wymagania,ale nie gardzę sprawdzonym i budżetowymi opcjami . Ziaja zdecydowanie do nich należy, gdyż 100ml tubkę kupiłam za 4zlote. Krem ma lekką konsystencję, przyjemny zapach, bardzo szybko się wchłania i choć zazwyczaj jest to dla mnie atutem,tym razem muszę pomarudzić. Niestety efekt nawilżenia mija w ciągu 30sekund i czuję się jakbym nie używała w ogóle kremu. Bezpośrednio po myciu rąk będzie ok,ale przy większych potrzebach niestety się nie sprawdza.

Za mocny zapach

Poza za mocnym zapachem krem dobrze nawilża suche dłonie oraz szybko się wchłania. Nie powoduje uczulenia ani podrażnienia. Przeszkadza mi tylko ten ostry zapach.

SUPER

tani a bardzo dobry. Krem zamkniety jest w niewielkiej tubce z grafika taka ewidentnie dla Ziaja - marka ta zawsze jest przeze mnie rozpoznawalna. Cena bardzo zadawalajaca - udało mi się kupić za mniej niż 5 złotych. Skusił mnie naturalny skład. Zapach bardzo delikatny i ładny. Aplikuje sie bardzo dobrze i szybko wchłania - nie pozostawia tłustego filmu dlatego dla mnie jest to bardzo duży plus. Dłonie sa delikatne i nawilżone. Polecam go.

Dobrze nawilża i nie klei,

Krem ma przyjemny zapach, dobrze nawilża i nie klei, łatwo się rozprowadza. Opakowanie, mieści się w każdej torebce, cenowo przystępne, dostępne i w drogeriach i w sklepach. Krem wyprodukowany jest w 95% ze składników naturalnych: proteiny kaszmiru i masło shea, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych plam, nawilża, wygładza dłonie.