L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• Zwyczajny
  • Produkt kupiłam z myślą o tym że doda mi gęstości ale się pomyliłam. Na pewno to nie jest 'ekspansja gęstości' tutaj nie ma się co oszukiwać. Ogólnie jest to normalny szampon do włosów. Włosy są po umyciu gładkie i lśniące i to chyba na tyle.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnie on nie służy.
  • Mama go używa a ma ona włosy po trwałej, suche.
    Ja jej podebrałam kilka razy i moim włosom nie służy.
    Pierwsze kilka godzin po myciu mam ładne włosy ale już pod wieczór są oklapnięte i przetłuszczone.
    Do moich włosów lepsze są szampony chude które mają mało tych oblepiaczy i substancji odżywczych, jak mam taki lekki szampon to mam włosy dłużej czyste i puszyste.
    Ten szampon jest jak odżywka, do włosów suchych i długich będzie świetny. Moje są normalne w kierunku przetłuszczających się i mi za szybko klapną i robią się tłuste strąki.
    Mocno pachnie, jak perfumy
    Mama nie grymasi ale też jakoś strasznie nie zachwala ten produkt.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie mama kończy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • szampon nawet polubiłam,
    ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza i ogólnie jest przyjemny w użyciu,
    dobrze oczyszcza i nie wywołał u mnie alergii ani przesuszenia skóry, nie obciąża włosów, są po nim lekkie i miłe w dotyku,
    jeśli chodzi o dodanie objętości to u mnie nawet pianka dodająca objętości nie daje rady, więc nie specjalnie zwracam na to uwagę,
    nie wiem czy kupię ponownie, bo moje włosy z natury mocno się plączą, dlatego u mnie lepiej się sprawdza Elseve5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Szampon powoduje, że włosy już po pierwszym użyciu wydają się zdrowsze - jest ich wizualnie więcej, stają się grubsze i pięknie błyszczą. W moim przypadku nie ma konieczności używania po nim odżywki. Produkt bardzo wydajny i wart swojej ceny. Idealny dla kobiet o cienkich i lekkich włosach. Moim zdaniem jeden z najlepszych szamponów na rynku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Catherine19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na mnie nie dziala
  • Lubie kosmetyki L'oreal. Kazdy szamponik ladnie sie pieni i cudnie pachnie. Ten kupilam ze wzgedu na obietnice producenta. Mial pogrubiac wizualnie wlosy, czego niestety nie zauwazylam.
    Plusy:
    -Cena dosc niska, kupilam 400ml w promocji za 11zl
    -wyadjny
    -ladny zapach
    - dobrze sie pieni.
    Minusy:
    -nie pogrubia wlosow
    -strasznnnie placze

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić goldrose22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pogrubia fakt, ale ten łupież...
  • Faktycznie szampon pogrubia włosy,
    jest bardzo wydajny,
    nawet ładnie dodaje blasku
    nieźle pachnie, fajnie się pieni ale
    ZGROZA
    dostałam po nim łupież ( i mój facet tez ) .
    Musiałam ratować się nizoralem bo myślałam, że zadrapię się na amen.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

Chcesz pochwalić czarownicaznadbeldan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajny szampon, myje i tyle
  • Z zamiarem kupienia tego produktu nosiłam się w zasadzie od jego premiery rynkowej. Nie ukrywam, że reklama mnie skusiła - mam włosy co prawda gęste, ale z natury cienkie, które już po kilku godzinach od mycia stają się oklapnięte. Dlatego też, z mniejszym lub większym rezultatem eksperymentuję z produktami z "Volume" w nazwie. Tutaj co prawda mamy obiecane zwiększenie gęstości, ale pomyślałam że to nawet lepiej. Grubsze włosy wyglądają bardziej imponująco Kiedy trafiłam na niego w promocji, 12 zł za dużą butlę, postanowiłam zaryzykować.

Niestety, choć obiecywałam sobie po nim wiele, nie zachwycił mnie. Wręcz przeciwnie, czekałam aż się skończy, zakup 400 ml na próbę nie jest dobrym pomysłem. Więcej tego błędu już nie popełnię.
    Szampon jest dziwny. Czasem po umyciu nim miałam na głowie fryzurkę pełną objętości, niestety na krótko... No ale jednak, włosy wyglądały ładnie. Innym razem jednak były przeciążone, oklapnięte, kiedy myłam je rano, już po południu wyglądały na tłuste. Zauważyłam, że ładne efekty osiągałam zwłaszcza na początku stosowania, potem włosy się jakby przyzwyczaiły i szampon już tylko mył.

+ ładnie pachnie
    + dobrze się pieni
    + dosyć wydajny
    + szybko się spłukuje z włosów
    + nie jest drogi, zwłaszcza w promocji
    + dostępny wszędzie
    + porządne i ładne opakowanie
    + nie plącze włosów, chociaż ja i tak zawsze używam odżywki
    + nie przesusza włosów- chociaż gdyby to robił, skreśliłabym go już całkowicie

Ale niestety:

- przede wszystkim nie spełnia obietnic producenta. Stosowałam go przez dłuższy czas w zasadzie codziennie (co kilka dni przerwa na szampon oczyszczający) i nie zauważyłam obiecywanej gęstości i pogrubionej struktury
    - włosy dość szybko tracą świeżość
    - przy częstym stosowaniu obciąża włosy
    - włosy są po nim matowe, bez połysku
    - mam wrażenie, że nie oczyszcza zbyt dokładnie
    Być może nie jest to po prostu szampon do codziennego stosowania, ale z drugiej strony jak mamy osiągnąć "kumulatywny efekt dodanej struktury, aplikacja po aplikacji", używając go raz na tydzień?

Krótko mówiąc, nie polecam. Nie mam zamiaru do niego wracać, jest tyle lepszych szamponów na rynku i jeszcze tyle do przetestowania!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • W moim przypadku szampon spełnia swoje obietnice - włosy nabrały po nim objętości, co czuć wyraźnie.
    Zapach, jak dla mnie bardzo przyjemny + wydajność = daje bardzo dobry wynik.
    Jedyne, co mi nie pasuje, to uczucie dziwnego 'filmu' na włosach - mam wrażenie, że nie są dobrze wypłukane - a płuczę je kilka razy... Nie wpływa to jednak na świeżość włosów, tylko na komfort dotyku.

PLUSY:
    - wydajność
    - zapach
    - zwiększona gęstość włosów

MINUSY:
    - pozostawia na włosach dziwny 'film'

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400 ml

Chcesz pochwalić sofciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon nie nadawał się do mycia włosów
  • kupiłam ten szampon ponieważ mam dość cienkie włosy, mialam nadzieje ze zadziałą on na poprawe ich gęstości. Po pierwszym myciu bylo w miare ok, ale bez rewelacji. Niestety po kilku kolejnych myciach włosy stawały się ociężałe, wyglądały jak przetłuszczone i do tego kilka godzin po myciu niezbyt ładnie pachniały.. Niestety to jeden z gorszych szamponów jakie miałam. NIE POLECAM!!!

Chcesz pochwalić Editious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza
  • Miła konsystencja i zapach. Wspaniale się pieni i ładnie oczyszcza, włosy są rzeczywiście puszyste, chociaż bez przesady. Wydajny i opłacalny. Lubię eksperymentować z szamponami i zazwyczaj nie kupuję ''oczywistych'' szamponów, czyli tych reklamowanych i znanych. Na ten jednak się skusiłam i to była bardzo dobra decyzja

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij