L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• Bardzo lubię
  • Widzę same plusy tego szamponu

+ ładny zapach
    + nie obciąża włosów, są po nim lekkie
    + lekko unosi włosy u nasady
    + jest wydajny
    + dobra cena

Używam tego produktu od: 05, roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić FastHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy z Elseve
  • Miałam wszystkie szampony z tej linii i ten okazał się dla moich włosów najgorszy.
    Włosy po nim są nijakie, nie zauważyłam efektu "Ekspancji gęstości" i mam wrażenie, że wysuszył trochę skórę głowy, która jest bardzo wrażliwa.
    Jednak czerwony szampon zostanie moim ulubionym.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić _kosteczka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spisuje się bardzo dobrze !
  • Od kilku miesięcy króluje u mnie na wannie oto ten szampon. Może cienkich włosów nie mam, ale za to długie i proste. Same w sobie skazane są na obciążenie. A ten kosmetyk spisuje się tak..
    Plusy:
    +przyjemny zapach
    +nie obciąża moich włosów
    +sprawia że są bardziej podniesione u nasady
    +nawet nie elektryzują się
    +cena na promocji w drogeriach jest na wielki plus
    +w miarę wydajny

Minusa nie widze rzadnego .
    Podsumowując: dobry produkt, w rozsądnej cenie. Może i Wam się spodoba.

Używam tego produktu od: kilku misięcy
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić olcyss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Lubie serie Elseve. Mialam juz kilka rożnych wersji, jednak przy tej z pewnoscia pozostanę.
    Szampon ma lekka, Bielawa konsystencje. Nie przyczynia sie do szybszego przetluszczania włosów, nie obciąża ich, nie powoduje łupieżu. Dobrze oczyszcza skore glowy. Fenomenem jest jego zapach - przepiękny, trudny do opisania. Utrzymuje sie na włosach co mi osobiście bardzo odpowiada.
    Jakichś cudownych właściwości jesli chodzi o dodawanie objętości to ten produkt raczej nie ma. Ale rowniez nie sprawia, ze włosy sa oklapniete, wiec jak najbardziej spełnia moje wymagania. No i wygrywa zapachem zdecydowanie

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny...
  • Szampon ma gęstą, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart zakupu
  • Szampon kupiłam zachęcona rekomendacjami producenta no i bardzo spodobał mi się zapach i kolor opakowania. Jednak sądziłam, że pewnie szampon jak to szampon, no ale się nie zawiodłam, okazała się bardzo dobry, zwłaszcza, że:

- nie podrażnia skóry głowy,
    - włosy z każdym myciem stają się miękkie i przyjemne w dotyku,
    - łatwo się rozczesują,
    - nie przetłuszczają się zbyt szybko,
    -ładny zapach,
    -dobrze się pieni,
    -czuć, że włosy stają się pełniejsze

Jednak minusem w tym szamponie jest to, że czasem mam wrażenie, że trochę je wysusza (chociaż mogę mieć to również po odżywce)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i końcówka 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mama_Julii za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Ostatnio mam wielkie szczęście do szamponów. Każdy, który ląduje w moim koszyku spełnia moje oczekiwania czyli nie podrażnia skórt głowy, myje i pozostawia puszyste włosy.
    \\n
    \\nRecenzowany szampon tak jak już wspomniałam naprawde daje wizualny efekt większej ilości włosów- włosy po jego użyciu są bardzo puszyste, lekkie, nieobciążone, łatwo je rozczesać.
    \\nKosmetyk pieni się rewelacyjnie. Na początku stosowałam go za dużo (używałam wcześniej szampon bez sls) ale po opanowaniu sztuki mycia wlosów takim "zwykłym" szamponem spłukuję go bez problemu. Szampon jest przez to niesamowicie wydajny. Kupiłam również odżywkę i maskę z tej serii- oba kosmetyki wykończyłam a szampon mam nadal.
    \\nPodsumowując polecam ten szampon:
    \\n-zmywa oleje za pierwszym myciem,
    \\n- włosy po jego użyciu są pełne objętości,
    \\n-łatwo je rozczesać
    \\n-są bardzo długo świeże
    \\n-i pięknie pachną
    \\n
    \\njednak stosuję go zamiennie z innym, delikatniejszym szamponem w obawie o przesuszenie włosów.
    \\n
    \\nSzampon dołącza do moich ulubionych szamponów.

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Cud, że nie wysuszył
  • Sama nie mogłam uwierzyć, że coś zmienił ale włosy stały się po nim grubsze, nie lubię szamponów tej marki, ale ten całkiem dobry. Jest dość wydajny, ale włosy nie wyglądały po nim dobrze, były oklapnięte i ciężko było je ładnie ułożyć. Nie jest drogi i można go kupić praktycznie wszędzie. Nie dość, że zawiera sles, którego nie wszystkie włosy lubią to jeszcze dość wysoko mocniejszą wersje sls.
    Plusy:
    +włosy są grubsze
    +wydajność
    +dostępność
    +cena
    Minusy:
    -obciąża
    -może wysuszyć

Używam tego produktu od: w wakacje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dawn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Uwielbiam wszystkie szampony Elseve... Nigdy nie zawodzą! Włosy zawsze są umytę, puszyste, miękkie... Gęsta konsystencja, fajny zapach, dobrze się pieni... Czego chcieć więcej?
    Zawsze do niego wracam po testowaniu innych ^^

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo, 400 ml

Chcesz pochwalić Klaudix19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez dodatkowej gęstości, ale przyjemny
  • Co mnie najbardziej urzekło? Zapach! Przepiękny, długotrwały. Przebijał się przez kazdy kosmetyk używany na włosy. Poza tym produkt bardzo wydajny. Fajna konsystencja. Myje włosy jak to szampon i nie powodował jakiegoś szczególnego przetłuszczania. Używałam go z każdym produktem serii, jak i sam szampon, bo wszystko się pokonczyło znacznie wcześniej. Na pewno do niego wróce.

Używam tego produktu od: Prawie 3 miesice
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić slonko206 za czytelną i pomocną recenzję?