L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• uwielbiam
  • Dawno temu używałam odżywkę z tej serii i byłam zadowolona, dlatego postanowiła sięgnąć po szampon i jestem zachwycona.

Super oczyszcza włosy, ale ich nie przesusza. Nie podrażnia. Włosy są gładkie, miękkie, dobrze się układają, mniej strączkują. Szampon w 100% pasuje moim cienkim włosom.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubimy się
  • Lubię szampony elseve. Mimo tego, że nie mam probemu z objętością to posiadam ten szampon, gdyż mój tata będąc na zakupach pomylił go z innym. No cóż, używalam już białego, żóltego, z argininą, różowego, mnóstwo, mnóstwo Każdy pięknie pachnie. Miałam wiele szamponów, zawsze powracam do loreala.... No cóż.
    Ślicznie pachnie, piękne opakowanie, meeega wydajny, łatwo dostępny, cenowo też stoi nienajgorzej
    Niestety, troszke mi przetłuszcza włosy, ale i tak myję co 2 dni, więc różnicy mi nie robi...
    Włosy po nim mam miękkie i sypkie
    Osobiscie polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zrozumieliśmy się
  • Nie twierdze, że to zły szampon, ale do moich włosów nie pasuje, nie jest tym, czego oczekiwałam
    Mam włosy krótkie, farbowane, miękkie, podatne na skręt. Lubie, gdy tworza puszysta szopę, naturalnie się kręcąc i układając bez żadnej stylizacji, po rozczesaniu szczotką już suchych.
    O szamponie przeczytałam ochy i achy w jakims pismie, jak to dodaje objętości i gęstości...Może to i robi, ale nie jako optyczna gęstość, a fizyczne pogrubienie Róznica jest zasadnicza, przynajmniej u mnie.
    Jest tani, wydajny, jest go dużo. Trzeba uważąc, bo ma tendencję do wylewania się w zbyt dużej ilości. Pachnie delikatnie, przyjemnie, mocno się pieni, dobrze spłukuje. A efekt...? Po pierwszych razach trudno mi było okreslic, co jest nie tak i dlaczego, potem już wiedziałam. Nie przetłuszcza może moich włosów, ale pogrubia je i obciąża, zmieniając je w posągowe fale Naprawde, mam skojarzenia ze starozytna Grecja i Rzymem i fryzurami tamtejszych pań Najgorzej, gdy rozczesze włosy palcami i przypadkiem zerkam do lustra - powalający efekt Gorgony Meduzy z lokami stojącymi sztywno wokół głowy A ponieważ jednak przedkładam puszystą szope i miękkie fale nad sztywnymi, wyrzeźbionymi lokami - stosuje szampon bez zachwytu, raz w tygodniu, na zmiane z czyms mniej pogrubiającym
    Oczywiście komus innemu ten efekt może pasować...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nadzwyczajnego .
  • szampon jak szampon skalp i włosy oczysci ale zadnej gęstości włosow nie zauwazyłam , myslę ze jest duzo lepszych szamponów w tej cenie które działają lepsze "cuda" , nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Plusy :
    + dobrze się pieni
    + dobrze myje
    + ładny zapach
    + idealna konsystencja
    + dostępność
    + wydajność
    + nie podrażnia
    + nie obciąża

Minusy :
    - powoduje łupież
    - po dłuższym stosowaniu strasznie przesusza włosy
    - nie pogrubia
    - nie było żadnej zwiększonej gęstości

Trochę się zawiodłam. Szampon źle wpływa na moje włosy a czeka mnie jeszcze zużycie kolejnej butelki ( głupotą było kupienie od razu dwóch :p). Mimo to myślę, że warto go przetestować

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić MajkaWabich za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Widzę same plusy tego szamponu

+ ładny zapach
    + nie obciąża włosów, są po nim lekkie
    + lekko unosi włosy u nasady
    + jest wydajny
    + dobra cena

Używam tego produktu od: 05, roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić FastHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy z Elseve
  • Miałam wszystkie szampony z tej linii i ten okazał się dla moich włosów najgorszy.
    Włosy po nim są nijakie, nie zauważyłam efektu "Ekspancji gęstości" i mam wrażenie, że wysuszył trochę skórę głowy, która jest bardzo wrażliwa.
    Jednak czerwony szampon zostanie moim ulubionym.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić _kosteczka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spisuje się bardzo dobrze !
  • Od kilku miesięcy króluje u mnie na wannie oto ten szampon. Może cienkich włosów nie mam, ale za to długie i proste. Same w sobie skazane są na obciążenie. A ten kosmetyk spisuje się tak..
    Plusy:
    +przyjemny zapach
    +nie obciąża moich włosów
    +sprawia że są bardziej podniesione u nasady
    +nawet nie elektryzują się
    +cena na promocji w drogeriach jest na wielki plus
    +w miarę wydajny

Minusa nie widze rzadnego .
    Podsumowując: dobry produkt, w rozsądnej cenie. Może i Wam się spodoba.

Używam tego produktu od: kilku misięcy
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić olcyss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Lubie serie Elseve. Mialam juz kilka rożnych wersji, jednak przy tej z pewnoscia pozostanę.
    Szampon ma lekka, Bielawa konsystencje. Nie przyczynia sie do szybszego przetluszczania włosów, nie obciąża ich, nie powoduje łupieżu. Dobrze oczyszcza skore glowy. Fenomenem jest jego zapach - przepiękny, trudny do opisania. Utrzymuje sie na włosach co mi osobiście bardzo odpowiada.
    Jakichś cudownych właściwości jesli chodzi o dodawanie objętości to ten produkt raczej nie ma. Ale rowniez nie sprawia, ze włosy sa oklapniete, wiec jak najbardziej spełnia moje wymagania. No i wygrywa zapachem zdecydowanie

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny...
  • Szampon ma gęstą, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?