L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• Koszmar...
  • Na pewno nigdy więcej nie kupię tego produktu. Nigdy wcześniej szampon, aż tak bardzo mnie nie uczulił. Dostałam po nim strasznego łupieżu i skóra głowy bardzo mnie swędziała. Istny koszmar ;/
    Dałam dwie gwiazdki, ponieważ wizualnie moje włosy trochę się pogrubiły i całkiem ładnie pachniały. To tyle z plusów tego produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić feeling_sorry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie fatalny!
  • Od początku podchodziłam sceptycznie ale maska regenerująca z elseve była rewelacyjna więc idąc za ciosem kupując kolejne opakowanie maski zatrzymałam się przy fibralogy. Chyba najgorszy zakup od dawien dawna. Włosy mam po nim jakby przetłuszczone, ciężkie, a przy tym sztywne. Nie wyczuwam wcale tej "ekspansji gęstości". Jedyny + jak dla mnie to ładne opakowanie i zapach. To niestety wszystko.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

Chcesz pochwalić me_iz_theQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie
  • NIGDY WIĘCEJ.
    Po żadnym szamponie nie dostałam takiego uczulenia jak po tym!
    Totalnie łuszcząca się skóra głowy, a więc i łupież.
    A żeby tego było mało, dodatkowo uczuliło mi USZY i skóra z uszu schodziła mi płatami.
    A ja nie mam skłonności do uczuleń. O.o Masakra totalna.

Chcesz pochwalić asiaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gęstość i powalający zapach
  • Testowałam już wszystkie marki producentów drogeryjnych szamponów i ten jest zdecydowanie najlepszy:
    + cena za dużą pojemność w promocji za 11zł
    + śliczny zapach
    + włosy po nim się nie puszą, dodaje im gęstości
    + brak przetłuszczania i łupieżu po nim
    + dobrze się pieni
    W połączeniu z dobrą odżywką na końcówki, włosy wyglądają świetnie

Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić xwiciax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny twór
  • włosy na początku używania tego szamponu były straszne! jakby spalone, puszyły się, masakra jakaś, ale używam go już trochę czasu i naprawdę zauważyłam że włosy są jakby grubsze! Nie wiem jak to wyjaśnić... więc działa jak producent obiecywał... nie wiem czy go jeszcze kupię ze względu na to, że włosy są trudne do rozczesania po tym szamponie i jakieś takie dziwne.... po wysuszeniu już jakby normalne...no nie wiem

Używam tego produktu od: 4 tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • idealny
  • Do firmy Loreal podchodzę z rezerwą, szczególnie jeśli chodzi o szampony, zdecydowanie wybieram te mniejszych, polskich, przyjaźniejszych naturze marek, ziołowe, tanie. Doniesienia o "rewolucyjnej cząsteczce", czy sile naprawczej i nawilżającej szamponu, odbierałam ze sporą rezerwą. Zwłaszcza, że moje włosy nie sprawiają mi zbyt wiele kłopotu, chociaż sięgają prawie pasa.

Na Fibralogy skusiłam się po jakimś wpisie na blogu, nawet nie tyle recenzji, co zwiastunie.
    Oho! -pomyslałam- coś dla mnie. Bo z natury mam grube włosy, tyle, że po niektórych szamponach stają się one takie lekkie, jakby pozbawione struktury.
    W każdym razie w Rossmannie duża butla kosztowała coś koło 10 zł, kupiłam i niestety, kupować ów szampon będę, póki mi nie zbrzydnie, albo nie przestanie działać.

Szampon robi co ma robić, czyli myje. Nie zauważyłam podrażnienia, ale też nie mam do podrażnień skłonności. Zapach jest bardzo przyjemny, taki neutralny powiedzmy, ale wyczuwalny i zostaje na włosach na chwilę po myciu. Mi ów szampon włosów nie plącze jakoś nadzwyczajnie, nie stosuję po nim odżywki. Ale, co najważniejsze, włosy po umyciu są takie mięsiste i grube, czuć ich strukturę. To jest mój idealny stan włosowy, stąd tak lubię ten szampon.

Fibralogy to pierwszy szampon, który "coś u mnie robi" poza myciem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nadzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • sztywne włosy
  • No więc tak - noszę krótką fryzurę, tzw. V-kę.
    Przy takiej fryzurze wskazane jest żeby włosy były grubsze i miały więcej objętości.

Fakt faktem - szampon daje efekt grubszego włosa, ale moim zdaniem zbyt dużym kosztem - włosy sa sztywne i matowe.

Przy tym dodam, że mam włosy naturalnie cienkie i lejące się.

Nie sądzę żebym sięgnęła po nią jeszcze raz.

Dorwałam go za połowę ceny w Biedronce, opakowanie ma fajny kolor

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Skuszona reklamami postanowiłam kupić ten produkt, bo moje włosy są długie i przez to dość ciężkie, jednak dzięki odpowiednim kosmetykom udaje mi się je podnieść.

Elseve Fibralogy nie spełnia obietnic producenta.

+nie obciąża włosów, włosy się po nim nie przetłuszczają
    +lekko unosi włosy, ale przy długich bez pianki się nie obędzie, więc tutaj rewelacji nie ma
    +duża butelka 400 ml w biedronce za 11zł

-nie ma mowy o "ekspansji gęstości"
    -wydaje mi się, że włosy są po nim matowe
    -trochę swędzi mnie po nim skóra głowy, chyba przez SLS w składzie (a wcale nie mam jakiejś wrażliwej skóry głowy, więc być może jest tego więcej niż w innych szamponach, które mam w domu)

Podsumowując - moim zdaniem nie warto go kupować. Żadnych rewelacji po nich nie zauważyłam. Zwyczajny szampon.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić vergiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zawsze lubiłam produkty Elseve,ale ten niestety mnie zawiódł, plącze włosy i wydaje mi się też, że straciły blask. Co do ekspansji gęstości to może lekko się pogrubiły. Używam tylko dlatego,że mam dużą butlę i szkoda mi wyrzucić

Plusy:
    *zapach, jak każdy szampon loreal
    *cena za butelkę 400ml zapłaciłam chyba 10.99
    *wydaje mi się,że moje włosy lekko się zagęściły,ale leciutko

Minusy:
    *plącze włosy
    *puszy
    *matowi.

Używam do tego też odżywki na zniszczone włosy i maski biovax oraz metody OMO ale jedyne co pomogło,żeby włosy błyszczały to olejek nabłyszczający do włosów z Avonu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ale ma minusy ;-)
  • Jeden z lepszych szamponów do włosów jaki miałam. Fakt, że nie działa oszałamiająco, ale można zauważyć poprawę. Włosy są bardziej puszyste, nie przetłuszczają się, są miękkie w dotyku. Szampon przepięknie pachnie i bardzo dobrze się pieni. Jest wydajny bo nie trzeba go zbyt dużo aby umył włosy. Cena tez jest przystępna, za duże opakowanie zapłaciłam coś ok 10 zł. Myślę, że nadaje się do cienkich włosów, ale na faktyczną "poprawę" natury bym nie liczyła. Do codziennej pielęgnacji - tak, jednak po jakimś czasie trzeba zrobić przerwę i wymienić go na inny (przynajmniej u mnie wywołał dość mocne swędzenie głowy i pierwsze oznaki łupieżu).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nieeeeeeeeeeeeeee
  • Skusiłam sie na duże opakowanie w promocji.
    Pełna nadziei myłam pieciokrotnie włosy i zrezygnowałam poniewaz już nie pamiętam po jakim szamponie miałam takie sianowate, meeeeeeeeeeeega matowe włosy i jakieś dziwnie sztywne , nie domyte. Dodatkowo swędziała mnie po nim skóra .
    Żadnej ekspansji gestości , jedynie ekspansja złości , że nabrałam się na obietnice.
    Nigdy nie zdarzyło mi się nie wykończyć w całości szamponu ale tego nie skończę.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: małe

Chcesz pochwalić Szocik5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • Używam od dwóch tygodni i myślę, że jak na razie się sprawdza. Zauważyłam, że włosy są bardziej gęste i puszyste ale bez efektu wow! Duży plus za to, że włosy się nie przetłuszczają a co do tego miałam największe obawy. Przyjemna konsystencja i zapach. To po prostu zwykły szampon, nadaje się do cienkich włosów, jednak nie ma co liczyć na cuda, które obiecuje producent.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AliLen za czytelną i pomocną recenzję?
  • więcej? ... chyba nigdy więcej
  • W sumie, zabierając się za reckę, przeczytałam reckę [B]rapunzel8[/B] i mogłabym większość zacytować.

Mam delikatne, niesforne włosy, a przede wszystkim cieniutkie i dodanie objętości jest tym, co mnie niewątpliwie przyciąga, szampony L'Oreala może jaieś bardzo rewelacyjne nie są, ale i nie są złe.

Miałam z nimi lata świetlne temu złe doświadczenia (swędziała mnie po nich głowa), ale jakoś z czasem przeszło.

Też uznałam, ze 11 pln to nie majątek, a szampon ostatecznie i tak właśnie muszę kupić.
    No i kupiłam ...

Hmmm, jeśli za plus można uznać dość oczywistą i podstawową cechę szamponu, czyli to że myje włosy oraz mniej oczywistą i w sumie niepierwszorzędną, ze przyjemnie pachnie, to tak, proszę - są dwa plusy:

+ myje

+ niedrażniący, łagodny zapach

A reszta ...

- nie dodaje objętości

- wysusza

- matuje włosy

A ujmując "pełnozdaniowo" - pierwszy raz mam takie wrażenia po szamponie - włosów jest ... mniej, są niesforne bardziej niż zwykle, ogólnie przyklapnięte, choć paradoksalnie czasem gdzieś znienacka sterczące, zmatowiałe, jak to ujęła poprzedniczka - "bad hair day", tylko że u mnie everyday (jako posiadaczka prawie jeżyka, myję włosy codziennie) koszmar jakiś po prostu.
    Najpierw kładłam to na karb złego płukania, okresu, złego suszenia, ale po kilku tygodniach wiem, że to jednak wina szamponu.

W sumie już doszłam o tego, że podwójna ilość ulubionej odżywki w sprayu Gliss Kur ratuje sytuację, ale ... chyba nie o to chodzi.

Rzadko zdarza mi się nazwać coś absolutnym bublem (biorę pod uwagę, że może kosmetyk nie dla mnie/nie na te porę itp.), ale tym razem mówię 'no way' i serdecznie odradzam, bo to bubel nad buble.
    No chyba, że na prezent nielubianej koleżance, to polecam, hre, hre

Używam tego produktu od: około 4 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1, pierwsze i z pewnością ostatnie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mierny
  • W dawnych czasach kupiłam bardzo wówczas drogi szampon poprawiający gęstość włosów, który dawał spektakularny efekt włosów nie mytych 2 tygodnie, mimo to skusiłam się na podobny "wynalazek" Elseve. Podejrzewałam co prawda, że te wszystkie inteligentne włókna, ekspansja gęstości i inne cuda na kiju sprowadzają się do oblepiania włosa silikonami, ale 10 zł nie majątek, spróbować można.

Trudno powiedzieć co jest nie tak z tym szamponem, niby włosy czyste, pachnące ALE..
    Używałam Elseve przez jakieś 7-10 myć pod rząd i za każdym razem wyglądałam jakbym miała przysłowiowy "bad hair day".
    Włosy nie tylko nie doznały zadnej ekspansji gęstości, ale wręcz pozbawione były swojej zwykłej normalnej objętości, leżały przyklejone do czaszki, chyba miały też trochę mniej błysku, do tego pojawiły się jakieś niemożliwe do ujarzmienia krótkie włoski sterczące na czubku głowy [całkowita nowość w moim przypadku].

Dzisiaj umyłam wreszcie włosy czymś innym i od razu widać jak mierny, to jest szampon. "Wystylizowałam" włosy jak zwykle, czyli suszarka i lekkie modelowanie na okrągłej szczotce bez kosmetyków do stylizacji i fryzura wygląda zypełnie inaczej: włosy lekkie, uniesione, puszyste, a jednocześnie gładkie bez żadnych dziwnych "zjawisk" na czubku.

Drodzy Naukowcy L'Oreal,
    Epokowy wynalazek to, to nie jest. Pracujcie dalej.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 300 ml w trakcie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić rapunzel8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny szampon
  • Mam cienkie włosy i próbowałam już wielu szamponów zwiększających objętość. Elseve fibralogy zaskoczył mnie skutecznością. Włosy są bardziej uniesione, wydaje się, że jest ich więcej, a jednocześnie ich nie przetłuszcza ani nie przeciąża.

Chcesz pochwalić magdalenna 87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Uważam że jest bardzo dobry. Poprawił stan moich włosów i rzeczywiście stały się gęstsze i wyglądały zdrowiej. Kiedy przestałam go używać efekt zmalał ale i tak bardzo go lubię. Gdy się go regularnie używa to efekty są widoczne. Nie jest bardzo drogi. Za 250 ml zapłaciłam 12zł , a za 400ml ostatnio na promocji ok 14zł. Nie przetłuszcza włosów.

Używam go wraz z odżywką i naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesiące , potem miałam inny i teraz spowrotem do niego wróciłam
    Ilość zużytych opakowań: 1 i kolejne zaczęte

Chcesz pochwalić klaka1999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity, ale wolę inne.
  • L'oreal... Ależ się na Ciebie napaliłam! Gdy pojawiła się seria Fibralogy, musiałam ją mieć.

Niebieskie opakowanie zadziałało jak magnes, wrzuciłam od razu do koszyka.

Szampon ma kremową konsystencję. Ładnie się pieni.
    Dzięki temu jest też wydajny, jednak ja go i tak przelewałam do buteleczki z pompką.

Dobrze oczyszcza włosy, jednocześnie nie przyspiesza ich przetłuszczania. Moich cienkich włosów także nie obciążył.

Jednak obiecanej "ekspansji gęstości" nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 4 grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mam gęste, ale bardzo cienkie włosy, które szybko "oklapują" po jakichkolwiek moich wysiłkach w kierunku stylizacji. Po tym szamponie są odczuwalnie grubsze, gęste, mam naprawdę pokaźną fryzurę i mam wrażenie, że uczesanie dłużej się trzyma, i to bez użycia pianki. Są przyjemne, miękkie w dotyku. Mam ochotę sprawdzić też pozostałe kosmetyki z serii.
    Ponieważ do tej pory żaden szampon nie dał takich efektów, jest to zdecydowanie mój KWC.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego opakowania

Chcesz pochwalić tatinetko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły, bez spektakularnych efektów
  • To będzie krótka recenzja

Szampon dobrze myje włosy, faktycznie trochę je plącze, ładnie pachnie, nieznacznie zwiększa ich objętość, nie przetłuszcza.

Ogólnie jestem zadowolona, ale będę próbować innych.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia obietnice
  • Bardzo łądny zapach,bardzo gęsty przez co wydajny.Nie uczula nie podrażnia nie wywołuje łupieżu.Spełnia obietnica czuprynka naprawde jest gęstsza.Niestety troche plącze włosy ale ogólnie jest ok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?