L`Oreal, Elseve, Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve, Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`
Produkt dostępny w 24 sklepach. Cena już od 9,78 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• Zły
  • Szampony z tej firmy lubię, ale ten bardzo mnie zawiódł. Zamiast gęstości zauważyłam przede wszystkim większe puszenie się włosów. Po jakimś czasie pojawił się też łupież. Mam też wrażenie, że wraz z odżywką z tej serii bardzo obciąża włosy. Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić kate191orange za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Fajny
  • plusy:
    + ładnie pachnie
    + dobrze się pieni
    + nie obciąża
    + zwiększa objętość

minusy:
    - kremowa konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    - za wysoka cena
    - słaba dostępność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczenie na plus
  • Po przeczytaniu niektórych recenzji najadłam się strachu, tym bardziej, że mam delikatną skórę głowy i wiele szamponów sprawia, że skóra mnie swędzi.
    Jednak ten szampon:
    *nie podrażnił mojej skóry
    *nie spowodował łupieżu
    *nie obciążył moich cienkich włosów
    *ładnie pachnie
    *dobrze zmywa oleje
    Stosuje go naprzemiennie z szamponem dla dzieci Nivea. Włosy myje codziennie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny hit dla moich włosów
  • Dla mnie najlepszy szampon .

Plusy :
    +Świetnie myje
    +Gęsty przez jest wydajny (włosy myję raz na tydzień są gęste i długie do połowy pleców starcza mi na ponad miesiąc)
    + Świetna piana
    +Całkiem ładnie pachnie
    + Daje objętość
    +Mam włosy farbowanie a ten szampon nie wypłukuje koloru co jest zdecydowanym plusem
    +Duże opakowanie
    +Łatwo dostępny
    Minusy
    -Na razie żadnych nie zauważyłam a stosuje go z przerwami od dłuższego czasu.
    Ten szampon i odżywka Nivea Long Repair jest to najlepszy zestaw dla moich włosów .

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam :p

Chcesz pochwalić Ruda_96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski produkt.
  • Szampon ma swoje zalety, ale wad ma zdecydowanie więcej. To był dla mnie taki mały chemiczny koszmarek.

Konsystencja: perłowa, gęsta, dawała dużo piany, ale nie była trudna do spłukania.

Działanie: po umyciu włosów miałam wrażenie, że są one szorstkie. Rozczesywanie zajęło mi chwilkę dłużej niż normalnie. Dwa największe zarzuty jakie mogę skierować w jego stronę to to, że paskudnie obciążał włosy (ekspansja gęstości hmmm) i wydaje mi się, że pogłębił mój problem z łupieżem. Łupież powrócił a przez dłuższy czas już go nie miałam Tam nie wierzyłam, że zwykły szampon za dychę spowoduje, że moje włókno włosa podwoi czy potroi swoją objętość i gęstość, ale liczyłam, że nie będę miała ich klapniętych. Producent zbyt śmiało posunął się w swoich zapewnieniach.

Zapach: mocny, wyczuwalny po wysuszeniu, ciężko przypisać go do innego zapachu, ale jest sztuczny i chemiczny.

Opakowanie: jest wygodne, można postawić dnem do góry, ładny kolor, przezroczyste z czytelną szatą graficzną.

Dostępność: jest praktycznie wszędzie i często na promocjach. Ja kupiłam w Rossmannie.

Plusy:
    - daje przyjemną pianę
    - wydajny

Minusy:
    - obciąża
    - spowodował powrót łupieżu!
    - nie unosi nawet na milimetr.

Używam tego produktu od: Około miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 400 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka krzywda!
  • Kupiłam ten szampon z czystej ciekawośći. Ogólny szum wokół niego też zrobił swoje i dałam się nabrać na włosy jak z Hollywood. Żałuję jak diabli każdego grosza jaki wydałam na to dziadostwo!

Zalety:
    - dostępność
    - wydajność
    - wygodne opakowanie
    - dobrze się pieni
    - konsystencja

Wady:
    - dziwny chemiczny zapach
    - wyrządza ogromną krzywdę! Po użyciu go około 4 - 5 razy skóra głowy była podrażniona i oblepiona jakimś woskiem? gumą? której nie dało się od razu odmyć i zdrapać
    - na mojej głowie pojawiły się nieduże ranki, których nie mogę wyleczyć od dłuższego czasu
    - swędzenie skóry głowy
    - nie daje objętości włosom

Nie rozumiem jak można wyprodukować taki bubel! Strata kasy, nerwów i zdrowia!

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie we wrześniu i resztę wylałam
    Ilość zużytych opakowań: 1/8 butelki i reszta do sedesu

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieeeee
  • No więc tak - noszę krótką fryzurę, tzw. V-kę.
    Przy takiej fryzurze wskazane jest żeby włosy były grubsze i miały więcej objętości.

Włosy sa sztywne i matowe.
    Przy tym bardzo je obciąża i utrudnia rozczesywanie.

Pięknie pachnie i zapach jest trwały - to na plus.

Przy tym dodam, że mam włosy naturalnie cienkie i lejące się.

Nie sądzę żebym sięgnęła po nią jeszcze raz.

Dorwałam ją za połowę ceny w Biedronce, opakowanie ma fajny kolor

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • serecznie polecam, produkt wart kupienia
    plusy to:
    -dobrze oczyszcza skórę głowy
    -nie drażni skóry
    -pieknie pachnie
    -włosy łatwo się rozczesują

minusy:
    -brak efektu gęsości

Używam tego produktu od: sierpnia

Chcesz pochwalić xxnataliax5x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny
  • Mam włosy cienkie, delikatne, więc to produkt idealny dla mnie.
    dobrze myje
    nie podrażnia
    nie spowodował łupieżu, swędzenia
    przyjemnie pachnie
    niesamowicie wydajny
    bardzo dobrze się pieni
    tani
    łatwo dostępny

nie zauważyłam obiecywanej zachwycającej objętości. Fakt, po umyciu włosy były ładnie uniesione u nasady, ale taki efekt mam po każdym dobrze oczyszczającym szamponie
    brak efektu grubszych włosów
    alkohol denat. w składzie

Nie jest zły, szkody nie wyrządził, ale z racji braku obiecanych przez producenta efektów i wysuszającego alkoholu w składzie już więcej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, choć problematyczny
  • Lubię szampony i odżywki Elseve, więc skoro na półkach ujrzałam nowość nie mogłam przejść obok.

Stosuję razem z odżywką tej serii.

Szampon ma przepiękny zapach, dosyć długo utrzymujący się na włosach.

Jest objętość!! No może nie taka spektakularna, ale widać różnicę.

Dobrze oczyszcza włosy.

Odjęłam gwiazdkę za to, że strasznie ciężko rozczesać po nim włosy.. Nawet drugiego dnia jeszcze trudniej..

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?