L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• baaardzo lubię ten szampon
  • moje włosy niestety zawsze były bardzo cienkie, troszkę jak siano..
    szampon razem z odżywką kupiłam ponieważ strasznie wypadały mi włosy, moja fryzjerka stwierdziła że są one po prostu cienkie i sama, głównie przy myciu je wyrywam.

Jestem z niego naprawdę zadowolona, moje włosy przestały wypadać w takim ilościach jak wcześniej, są grubsze i wyglądają lepiej.

Szampon i odżywka świetnie pachną i potrafią razem zdziałać cuda

każdemu z czystym sumieniem mogę polecić całą linie elseve ponieważ nie był to pierwszy szampon z tej linii którego używałam.

Używam tego produktu od: od 5 miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić nieklam za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Zero uniesienia
  • Zaczynając od opakowania eleganckie i wygodne w użyciu. Zapach ładny, owocowy. Jeśli chodzi o działanie to dobrze wygładza, trochę naprawił mi rozdwajające się końcówki. Dobrze się pieni włosy są po nim miękkie. Niestety nie daje sobie rady z jego głównym zadaniem czyli gęstością. Nie widzę po nim ani uniesienia ani pogrubienia. Dobrze, że chociaż nie obciąża. Najgorszy szampon jaki miałam pod tym względem jeśli chodzi o uniesienie. Już go nie kupię więcej.

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Według mnie jest to świetny szampon. Efektu "wow" jeśli chodzi o uniesienie ich od nasady jednak nie zauważyłam. Oceniam na 4, ponieważ mimo wszystko dobrze mył, może trochę wydawało się, że włosy są gęstsze, ale spodziewałam się czegoś troszkę lepszego Mimo tego wrócę do niego jeszcze

Używam tego produktu od: używałam około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić anetmatysiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Dawno temu używałam odżywkę z tej serii i byłam zadowolona, dlatego postanowiła sięgnąć po szampon i jestem zachwycona.

Super oczyszcza włosy, ale ich nie przesusza. Nie podrażnia. Włosy są gładkie, miękkie, dobrze się układają, mniej strączkują. Szampon w 100% pasuje moim cienkim włosom.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubimy się
  • Lubię szampony elseve. Mimo tego, że nie mam probemu z objętością to posiadam ten szampon, gdyż mój tata będąc na zakupach pomylił go z innym. No cóż, używalam już białego, żóltego, z argininą, różowego, mnóstwo, mnóstwo Każdy pięknie pachnie. Miałam wiele szamponów, zawsze powracam do loreala.... No cóż.
    Ślicznie pachnie, piękne opakowanie, meeega wydajny, łatwo dostępny, cenowo też stoi nienajgorzej
    Niestety, troszke mi przetłuszcza włosy, ale i tak myję co 2 dni, więc różnicy mi nie robi...
    Włosy po nim mam miękkie i sypkie
    Osobiscie polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zrozumieliśmy się
  • Nie twierdze, że to zły szampon, ale do moich włosów nie pasuje, nie jest tym, czego oczekiwałam
    Mam włosy krótkie, farbowane, miękkie, podatne na skręt. Lubie, gdy tworza puszysta szopę, naturalnie się kręcąc i układając bez żadnej stylizacji, po rozczesaniu szczotką już suchych.
    O szamponie przeczytałam ochy i achy w jakims pismie, jak to dodaje objętości i gęstości...Może to i robi, ale nie jako optyczna gęstość, a fizyczne pogrubienie Róznica jest zasadnicza, przynajmniej u mnie.
    Jest tani, wydajny, jest go dużo. Trzeba uważąc, bo ma tendencję do wylewania się w zbyt dużej ilości. Pachnie delikatnie, przyjemnie, mocno się pieni, dobrze spłukuje. A efekt...? Po pierwszych razach trudno mi było okreslic, co jest nie tak i dlaczego, potem już wiedziałam. Nie przetłuszcza może moich włosów, ale pogrubia je i obciąża, zmieniając je w posągowe fale Naprawde, mam skojarzenia ze starozytna Grecja i Rzymem i fryzurami tamtejszych pań Najgorzej, gdy rozczesze włosy palcami i przypadkiem zerkam do lustra - powalający efekt Gorgony Meduzy z lokami stojącymi sztywno wokół głowy A ponieważ jednak przedkładam puszystą szope i miękkie fale nad sztywnymi, wyrzeźbionymi lokami - stosuje szampon bez zachwytu, raz w tygodniu, na zmiane z czyms mniej pogrubiającym
    Oczywiście komus innemu ten efekt może pasować...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nadzwyczajnego .
  • szampon jak szampon skalp i włosy oczysci ale zadnej gęstości włosow nie zauwazyłam , myslę ze jest duzo lepszych szamponów w tej cenie które działają lepsze "cuda" , nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Plusy :
    + dobrze się pieni
    + dobrze myje
    + ładny zapach
    + idealna konsystencja
    + dostępność
    + wydajność
    + nie podrażnia
    + nie obciąża

Minusy :
    - powoduje łupież
    - po dłuższym stosowaniu strasznie przesusza włosy
    - nie pogrubia
    - nie było żadnej zwiększonej gęstości

Trochę się zawiodłam. Szampon źle wpływa na moje włosy a czeka mnie jeszcze zużycie kolejnej butelki ( głupotą było kupienie od razu dwóch :p). Mimo to myślę, że warto go przetestować

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić MajkaWabich za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Widzę same plusy tego szamponu

+ ładny zapach
    + nie obciąża włosów, są po nim lekkie
    + lekko unosi włosy u nasady
    + jest wydajny
    + dobra cena

Używam tego produktu od: 05, roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić FastHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy z Elseve
  • Miałam wszystkie szampony z tej linii i ten okazał się dla moich włosów najgorszy.
    Włosy po nim są nijakie, nie zauważyłam efektu "Ekspancji gęstości" i mam wrażenie, że wysuszył trochę skórę głowy, która jest bardzo wrażliwa.
    Jednak czerwony szampon zostanie moim ulubionym.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić _kosteczka_ za czytelną i pomocną recenzję?