L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• Uwieelbiaaam!
  • Sięgałam po ten szampon z obawami, mam wrażliwą skórę i problematyczne włosy, ale to cudo spełniło wszystkie oczekiwania jakie mogę mieć od szamponu

+ nie wywołał żadnych podrażnień ani alergii,
    + bardzo dobrze oczyszcza,
    + wydajny - dobrze się pieni,
    + piękny zapach
    + włosy po użyciu są gładkie, lśniące, końcówki ślicznie się układają, a zawsze mam z nimi problem (w dodatku to wszystko bez jakichkolwiek silikonów!)
    + po ok miesiącu stosowania naprawdę wydaje mi się że włosy są grubsze, bardziej "treściwe" nie wiem czy to efekt placebo czy rzeczywiste działanie ale odnosze wrażenie że ta "dodana struktura" faktycznie jest
    + cena - szampon jest tani, a butelka pojemna,
    + dostępność

Jak do tej pory minusów nie zauważyłam, z przyjemnością odbębniam mój kolejny KWC <3

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Catacomb_Kitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart przetestowania
  • Całkiem przyzwoity szampon. Choć lubię testować nowości, to chyba do niego wrócę.

+ bardzo dobrze się pieni
    + dobrze oczyszcza
    + wydajny
    + lekko odżywia włosy
    + nie plącze włosów
    + łatwo dostępny
    + cena
    + estatyczne i bardzo wygodne opakowanie (które można swobodnie postawić do góry nogami aby wydobyć resztki kosmetyku)

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Od dawna desperacko szukałam czegoś, co doda objętości moim włosom. Wypróbowałam już chyba wszystkie szampony, ale nie dawały żadnegi efektu. Mam długie, blond włosy, które niestety są cienkie, lejące i pozbawione objętości. Nie spodziewałam się wiele po szamponie, ale ten okazał się dużym zaskoczeniem.
    Przede wszystkim NAPRAWDĘ dodaje objętości, mam wrażenie, że moje włosy są grubsze, a ten efekt utrzymuje się cały dzień a nie tylko godzinę jak w przypadku innych szamponów. Poza tym pięknie pachnie i pozostawia włosy miękkie i odżywione. Mój nr.1 wśród szamponów!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić imfancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba!
  • Nie zliczę, ile razy zawiodłam się na produktach do włosów L'oreala. Miałam wręcz zawsze wrażenie, że leją we wszystkie butelki tę sama zawartość, perfumując ją tylko inaczej dla zmyłki. A tu proszę - zaskoczenie. W ostatnim akcie rozpaczy z powodu beznadziejnej jakości własnych włosów, zgarnęłam go z półki, i chwała mi za to! Faktycznie, dodaje włosom "gatunkowości", są bardziej mięsiste, tracą puchowatą wełnistość i po wymodelowaniu trzymają kształt cały dzień. Szmpon nie wzmaga przetłuszczania i nie obciąża włosów, mało tego, efekt nie znika po kilku użyciach, a to już sztuka Jest też wydajny, duża butla wystarcza mi na długie włosy na bardzo długo. Fajnie pachnie, super się pieni i dobrze spłukuje. Pewnie nie będzie pasował wszystkim, to tylko kosmetyk, nie panaceum, niemniej spróbować warto. Co ciekawe, inny szampon L'oreal dodający objętości, w fioletowej bodajże butelce, nie ma żadnej z zalet fibralogy. Był jednym z moich rozczarowań...

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Chcesz pochwalić cordette za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny szampon
  • Nie wiem dlaczego wizaż i moderator usuwa moje recenzje?? na tym portalu to chyba juz norma.
    Szampon jest bardzo dobry, po umyciu unosi wlosy u nasady, sa sypkie i lśniące, razem z maseczką i aktywatorem dają spektakularny efekt. Pieknie pachnie i ejst delikatny dla skóry głowy.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i będą następne

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNY!
  • Bez większego przekonania,podeszłam do zakupu tego szamponu ,chciałam miec jakiś silikonowy szampon na półce wiec umieściłam w koszyku.Szampon już podczas mycia jest dla mojich włosów mistrzem zen włosy się nie plątały były śliskie przy spłukiwaniu, jakby po użyciu odżywki.Po wysuszeniu włosy pięknie błyszczą są sypkie łatwo nad nimi zapanować ,nie elektryzują się nie strąkują i nie plączą ,łatwo je rozczesać a to istotne przy cienkich i długich włosach.Szampon nie powoduje u mnie podrażnień ani łupieżu i jeśli nadal będzie taki dobry zostanę mu wierna,bo jak narazie to mój ideał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajny
  • Produkt kupiłam z myślą o tym że doda mi gęstości ale się pomyliłam. Na pewno to nie jest 'ekspansja gęstości' tutaj nie ma się co oszukiwać. Ogólnie jest to normalny szampon do włosów. Włosy są po umyciu gładkie i lśniące i to chyba na tyle.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnie on nie służy.
  • Mama go używa a ma ona włosy po trwałej, suche.
    Ja jej podebrałam kilka razy i moim włosom nie służy.
    Pierwsze kilka godzin po myciu mam ładne włosy ale już pod wieczór są oklapnięte i przetłuszczone.
    Do moich włosów lepsze są szampony chude które mają mało tych oblepiaczy i substancji odżywczych, jak mam taki lekki szampon to mam włosy dłużej czyste i puszyste.
    Ten szampon jest jak odżywka, do włosów suchych i długich będzie świetny. Moje są normalne w kierunku przetłuszczających się i mi za szybko klapną i robią się tłuste strąki.
    Mocno pachnie, jak perfumy
    Mama nie grymasi ale też jakoś strasznie nie zachwala ten produkt.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie mama kończy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • szampon nawet polubiłam,
    ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza i ogólnie jest przyjemny w użyciu,
    dobrze oczyszcza i nie wywołał u mnie alergii ani przesuszenia skóry, nie obciąża włosów, są po nim lekkie i miłe w dotyku,
    jeśli chodzi o dodanie objętości to u mnie nawet pianka dodająca objętości nie daje rady, więc nie specjalnie zwracam na to uwagę,
    nie wiem czy kupię ponownie, bo moje włosy z natury mocno się plączą, dlatego u mnie lepiej się sprawdza Elseve5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Szampon powoduje, że włosy już po pierwszym użyciu wydają się zdrowsze - jest ich wizualnie więcej, stają się grubsze i pięknie błyszczą. W moim przypadku nie ma konieczności używania po nim odżywki. Produkt bardzo wydajny i wart swojej ceny. Idealny dla kobiet o cienkich i lekkich włosach. Moim zdaniem jeden z najlepszych szamponów na rynku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Catherine19 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij