L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Powiększ L`Oreal, Elseve Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Zgłoszony przez Ferril

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Lactic Acid, Alcohol Denat., Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxide Aminopropyl Triethoxysilane, Polyquaternium-30, Limonene, Linalool, Carbomer, Citronellol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum/Fragrance.

• bardzo dobry
  • Ostatnio mam wielkie szczęście do szamponów. Każdy, który ląduje w moim koszyku spełnia moje oczekiwania czyli nie podrażnia skórt głowy, myje i pozostawia puszyste włosy.
    \\n
    \\nRecenzowany szampon tak jak już wspomniałam naprawde daje wizualny efekt większej ilości włosów- włosy po jego użyciu są bardzo puszyste, lekkie, nieobciążone, łatwo je rozczesać.
    \\nKosmetyk pieni się rewelacyjnie. Na początku stosowałam go za dużo (używałam wcześniej szampon bez sls) ale po opanowaniu sztuki mycia wlosów takim "zwykłym" szamponem spłukuję go bez problemu. Szampon jest przez to niesamowicie wydajny. Kupiłam również odżywkę i maskę z tej serii- oba kosmetyki wykończyłam a szampon mam nadal.
    \\nPodsumowując polecam ten szampon:
    \\n-zmywa oleje za pierwszym myciem,
    \\n- włosy po jego użyciu są pełne objętości,
    \\n-łatwo je rozczesać
    \\n-są bardzo długo świeże
    \\n-i pięknie pachną
    \\n
    \\njednak stosuję go zamiennie z innym, delikatniejszym szamponem w obawie o przesuszenie włosów.
    \\n
    \\nSzampon dołącza do moich ulubionych szamponów.

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Sama nie mogłam uwierzyć, że coś zmienił ale włosy stały się po nim grubsze, nie lubię szamponów tej marki, ale ten całkiem dobry. Jest dość wydajny, ale włosy nie wyglądały po nim dobrze, były oklapnięte i ciężko było je ładnie ułożyć. Nie jest drogi i można go kupić praktycznie wszędzie.
    Plusy:
    +włosy są grubsze
    +wydajność
    +dostępność
    +cena
    Minusy:
    -obciąża

Używam tego produktu od: w wakacje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dawn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Uwielbiam wszystkie szampony Elseve... Nigdy nie zawodzą! Włosy zawsze są umytę, puszyste, miękkie... Gęsta konsystencja, fajny zapach, dobrze się pieni... Czego chcieć więcej?
    Zawsze do niego wracam po testowaniu innych ^^

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo, 400 ml

Chcesz pochwalić Klaudix19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez dodatkowej gęstości, ale przyjemny
  • Co mnie najbardziej urzekło? Zapach! Przepiękny, długotrwały. Przebijał się przez kazdy kosmetyk używany na włosy. Poza tym produkt bardzo wydajny. Fajna konsystencja. Myje włosy jak to szampon i nie powodował jakiegoś szczególnego przetłuszczania. Używałam go z każdym produktem serii, jak i sam szampon, bo wszystko się pokonczyło znacznie wcześniej. Na pewno do niego wróce.

Używam tego produktu od: Prawie 3 miesice
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić slonko206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Szampon kupiłam, ponieważ urzekł mnie zapach kosmetyku. Szampon pachnie niesamowicie.

PLUSY:
    + dobrze myje, nie plącze włosów
    + włosy po myciu są gładkie i błyszczące
    + obłędny zapach, który czuć dość mocno i długo się utrzymuje na włosach
    + wydajny
    + niska cena

MINUSY
    - niestety, ja nie zauważyłam żadnego wpływu na gęstość moich włosów tak jak obiecywał to producent

Podsumowując, polubiłam ten szampon. Mimo, że obietnice producenta o zwiększeniu gęstości pozostają niespełnione, szampon jest fajny, a największą jego zaleta jest piękny, trwały zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwieelbiaaam!
  • Sięgałam po ten szampon z obawami, mam wrażliwą skórę i problematyczne włosy, ale to cudo spełniło wszystkie oczekiwania jakie mogę mieć od szamponu

+ nie wywołał żadnych podrażnień ani alergii,
    + bardzo dobrze oczyszcza,
    + wydajny - dobrze się pieni,
    + piękny zapach
    + włosy po użyciu są gładkie, lśniące, końcówki ślicznie się układają, a zawsze mam z nimi problem (w dodatku to wszystko bez jakichkolwiek silikonów!)
    + po ok miesiącu stosowania naprawdę wydaje mi się że włosy są grubsze, bardziej "treściwe" nie wiem czy to efekt placebo czy rzeczywiste działanie ale odnosze wrażenie że ta "dodana struktura" faktycznie jest
    + cena - szampon jest tani, a butelka pojemna,
    + dostępność

Jak do tej pory minusów nie zauważyłam, z przyjemnością odbębniam mój kolejny KWC <3

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Catacomb_Kitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart przetestowania
  • Całkiem przyzwoity szampon. Choć lubię testować nowości, to chyba do niego wrócę.

+ bardzo dobrze się pieni
    + dobrze oczyszcza
    + wydajny
    + lekko odżywia włosy
    + nie plącze włosów
    + łatwo dostępny
    + cena
    + estatyczne i bardzo wygodne opakowanie (które można swobodnie postawić do góry nogami aby wydobyć resztki kosmetyku)

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Od dawna desperacko szukałam czegoś, co doda objętości moim włosom. Wypróbowałam już chyba wszystkie szampony, ale nie dawały żadnegi efektu. Mam długie, blond włosy, które niestety są cienkie, lejące i pozbawione objętości. Nie spodziewałam się wiele po szamponie, ale ten okazał się dużym zaskoczeniem.
    Przede wszystkim NAPRAWDĘ dodaje objętości, mam wrażenie, że moje włosy są grubsze, a ten efekt utrzymuje się cały dzień a nie tylko godzinę jak w przypadku innych szamponów. Poza tym pięknie pachnie i pozostawia włosy miękkie i odżywione. Mój nr.1 wśród szamponów!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić imfancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba!
  • Nie zliczę, ile razy zawiodłam się na produktach do włosów L'oreala. Miałam wręcz zawsze wrażenie, że leją we wszystkie butelki tę sama zawartość, perfumując ją tylko inaczej dla zmyłki. A tu proszę - zaskoczenie. W ostatnim akcie rozpaczy z powodu beznadziejnej jakości własnych włosów, zgarnęłam go z półki, i chwała mi za to! Faktycznie, dodaje włosom "gatunkowości", są bardziej mięsiste, tracą puchowatą wełnistość i po wymodelowaniu trzymają kształt cały dzień. Szmpon nie wzmaga przetłuszczania i nie obciąża włosów, mało tego, efekt nie znika po kilku użyciach, a to już sztuka Jest też wydajny, duża butla wystarcza mi na długie włosy na bardzo długo. Fajnie pachnie, super się pieni i dobrze spłukuje. Pewnie nie będzie pasował wszystkim, to tylko kosmetyk, nie panaceum, niemniej spróbować warto. Co ciekawe, inny szampon L'oreal dodający objętości, w fioletowej bodajże butelce, nie ma żadnej z zalet fibralogy. Był jednym z moich rozczarowań...

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Chcesz pochwalić cordette za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny szampon
  • Nie wiem dlaczego wizaż i moderator usuwa moje recenzje?? na tym portalu to chyba juz norma.
    Szampon jest bardzo dobry, po umyciu unosi wlosy u nasady, sa sypkie i lśniące, razem z maseczką i aktywatorem dają spektakularny efekt. Pieknie pachnie i ejst delikatny dla skóry głowy.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i będą następne

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij