Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Powiększ Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Zgłoszony przez kasiekk193

Najnowszy podkład od Max Factor Whipped Creme dzięki nawilżającej formule i konsystencji bitej śmietany, nie wysusza i nadaje skórze piękne, półmatowe wykończenie.W przeciwieństwie do innych podkładów o konsystencji musu, Whipped Creme idealnie się rozprowadza, pozostawia skórę jedwabiście gładką i podkreśla jej naturalny blask.
Podkład zawiera silikonowe cząsteczki, które delikatnie matują skórę poprzez rozpraszanie światła padającego na twarz. Nawilżająca formuła zawiera wodę i glicerynę, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dzięki nim skóra wygląda zawsze świeżo.
Matujące cząsteczki nawilżający koktajl glicerynowy sprawiają, że skóra jest półmatowa, ale nie przygaszona.

Cena: 50zł / 20g

• Niezły, nie na co dzień
  • Bardzo lubię podkłady i tusze Max Factor, z ogromną ciekawością sięgnęłam po ten podkład. Nie rozczarowałam się, ale też nie zachwyciłam. Podkład pięknie kryje, świetnie się rozprowadza i ma boski, migdałowy (przynajmniej w moim odczuciu) zapach. Jednak dla mojej skóry jest zdecydowanie za ciężki. Mam cerę normalną, bez skłonności do przetłuszczania się. Po tygodniowym używaniu podkładu zaczęły pojawiać się wypryski.

Plusy:
    - piękne krycie
    - bardzo dobrze matuje
    - idealnie się rozprowadza
    - piękny zapach
    - bardzo poręczny i łatwy w użyciu

Minusy:
    - dość droga cena
    - bardzo ciężki, zatyka pory
    - pod koniec dnia może się ważyć

Polecam stosować zimą, dobry na mroźne dni. Zdecydowanie nie do stosowania na co dzień, za ciężki

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady_michelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie i nie za tę cenę
  • Kiedy pierwszy raz dotnęłam testera tego podkładu w Naturze bardzo mi się spodobał - delikatna konsystencja, ładny kolor i piękny zapach. Jak dotąd z podkładami w musie miałam raczej dobre doświadczenia, więc byłam do niego nastawiona pozytywnie.

Niestety, okazało się że w użyciu nie był już taki przyjemny.

Minusy
    - zapycha (przynajmniej mnie)
    - daje wrażenie "zalepienia" twarzy
    - słabe krycie - nie kryje niedoskonałości, raczej tylko leciutko zmniejsza ich widoczność i wyrównuje koloryt skóry
    - szybko zaczyna się świecić i wtedy już zupełnie znika z twarzy
    - drogi - na pewno nie dałabym za niego 50 zł, dobrze że wykorzystałam na niego bon prezentowy i do tego był w promocji za 40, bo byłoby mi bardzo szkoda wydanych pieniędzy.

Plusy (niestety słabe w zestawieniu z minusami):
    - przyjemna konsystencja i nakładanie
    - ładny migdałowy zapach
    - dobry kolor
    - stapia się ze skórą
    - wydaje się być wydajny

Wniosek jes taki, że kupiłam sobie drogi podkład, który na początku bardzo mi się spodobał a teraz nie wiem, co z nim zrobić, bo nie jest całkiem zły, ale do częstego używania też nie bardzo się nadaje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Sagitta90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Moja cera w zimie mieszana -> sucha.
    Opakowanie: słoiczek, trzeba nabierac palcami
    kolor: nude (bez żadnych żółtych odcieni)
    forma: mus, piankowa, 18ml

działanie: Moja skóra w zimie jest bardzo specyficzna i ciężko mi w tym czasie dobrac odpowiedni podkład by sobie nim krzywdy nie zrobic. Wybrałam ten kosmetyk bo był na promocji w rossmanie. Jestem z niego zadowolona, mega rzadko podkreśla suche skórki z czego jestem zadowolona. Dobry krem nawilżający i podkład dają ekstra rade. Nie ciemnieje, dlugo się utrzymuje, na mojej twarzy ok 9h bez poprawek, nie trzeba pudrowac twarzy. Szkoda że za tą cene nie jest go więcej, dlatego wrócic do niego na pewno wróce ale jak będzie na promocji.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Kiwaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Mam cerę mieszaną bardziej w kierunku tłustej i... ten podkład sprawdza się na niej idealnie.
    Jest trwały, nie zostawia smug, nie włazi w suche skórki (zmora w leczeniu trądziku) tak jak często dzieje się to przy podkładach typu "muss".
    Jest bardzo wydajny. Niewielka jego ilość wystarczy na całą twarz, pięknie wyrównuje kolor, ma całkiem porządne krycie! (było to dla mnie zaskoczeniem).
    I ten półmatowy efekt - strzał w 10tkę. Nadaje to niezwykle naturalny efekt - i co ważne utrzymuje się na twarzy, nie zmienia w tłustą świecącą plamę.
    Bałam się go na początku - ze względu na lekko "tłustawą" formę, nic bardziej mylnego. Mam twarz lepszą niż po super matujących i kryjących podkładach, bardziej naturalną.
    Pół gwiazdki odejmuję za cenę. Będę musiała czekać na promocję
    Można by się też doczepić opakowania, fajne byłoby z pompką, która dozowałaby jego odpowiednią ilość, bo na początku brałam go zdecydowanie za dużo (przyzwyczajenie, które zostało z innych mussów w takich opakowaniach)
    Podsumowując - bardzo polecam. Dla mnie było to zaskakujące odkrycie

Chcesz pochwalić Lilas Mauve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla tłustej cery. Uwaga na kolory!
  • Uwaga to nie jest podkład w żelu , ani w musie - to jest jego minus! jest w postaci bitej smietanki , jak sie go naklada to tak jakby przemienial sie w tlustawa wode nie umiem inaczej tego okreslic , odrazu po nalozeniu na twarz mam takie nie przyjemne uczucie ze mam na sobie jakis olej lub cos innego tlustego :/ natomiast efekt jaki daje na twarzy jest naprawde zadowalajacy, pododbny do podkladu w żelu pieknie wyrównuje koloryt zakrywa drobne naczynka jednoczesnie wygladajac bardzo naturalnie bez efektu maski. Nie jest to napewno podklad ciężki ani super kryjący. Uwazam ze dla tlustych cer odpada, najlepszy by byl dla suchych przez ta tlustosc.
    Posiadam kolor 75 Golden niby najciemniejszy a wcale nie jest taki ciemny na lato zdecydowanie za jasny. Także z kolorami sie nie popisali, nie ma tez zbyt duzego wyboru miedzy nimi, plusem jest ze podkład sie dopasowywuje. Jestem na poczatku stosowania wiec moja ocena moze jeszcze ulec zmianie.

Po obserwacji musze zaznaczyc kolejny minus mianowicie kolor Golden - zdawac by sie moglo ze powinien byc z tych ciemniejszych niezbyt jasny ze zlotym/miodowym odcienie ale nigdy rozowym ! uwierzcie w opakowaniu tego nie widac oczywiscie nie jest to typowy roz ale po nalozeniu na twarz zauwazam ze ma on w sobie odcien różowy ktory nijak mi pasuje a wrecz wygladam w nim blado chorowicie. Ratuje sie bronzerem ale nie o to chodzi zawsze zaznaczam w recenzji ze podklad ma podkreslac a wrecz dodawac urody niestety kolory jakie proponuje Max Factor w moim przypadku wydaje sie byc nieosiagalne .
    Wystarczy poczytac recenzje gdzie osoby z jasna karnacja narzekaja ze podklady sa zbyt ciemne a te z ciemniejsza ze sa za jasne...

Cena - 29,99 zł
    Używam tego produktu od: kilka miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na TAK
  • Pierwsze wrażenie- napowietrzony

Nie mam cery trądzikowej, z wypryskami, bardzo widocznymi niedoskonałościami, więc szukałam produktu lekkiego, który ujednolici koloryt i stonuje cerę. Kupiłam na promocji w Rossmannie i trafiłam nieomal idealnie.

Po pierwszym nałożeniu- mimo że wybrałam najjaśniejszy odcień- miałam wrażenie, że jest zbyt ciemny. Ale po kilku minutach wtopił się w skórę, rzeczywiście dopasował do mojej twarzy.
    Plusem jest na pewno to, że jest podkładem lekkim, nie tworzy efektu maski, twarz wygląda naturalnie, nie ma efektu 'spłaszczenia' twarzy.
    Pozostawia skórę gładką, nawilżoną. A w połączeniu z nawilżającym kremem pod spód- bomba.

Minus to na pewno to, że jest jak dla mnie mało wydajny, używam go dosyć rzadko, z reguły na jakieś wyjścia (na codzień kremy BB), a ubywa naprawdę szybko.
    Kolejny minus- świecenie strefy T, raczej mam skórę suchą, natomiast przy tym podkładzie po kilku godzinach nos mi się świeci.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić kaja_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Kupiłam ten podkład na promocji w Rossmannie, aby go przetestować. Mam kolor 45 warm almond, który jest niby najjaśniejszy, ale i tak dość ciemny.

Podkład znajduje się w wygodnym szklanym słoiczku, nie ma problemu z wykorzystaniem go do samego końca. Zapach produktu kojarzy mi się z migdałami. Jego wydajność oceniam jako marną, ponieważ zużyłam go w około 1,5 miesiąca.

Podkład ma postać musu, który łatwo aplikuje się na twarz czyniąc ją jednolitą, nie tworzy smug i efektu maski. Nie wysusza skóry, ani jej nie zapycha co jest dużym plusem. Niestety przy mojej mieszanej cerze niezbyt się sprawdza, ponieważ po paru godzinach znika całkowicie ze strefy T, a na policzkach pozostaje nadal. Dlatego w ciągu dnia muszę dokonywać poprawek. Podkład ma dosyć dobre krycie, jednak większych niespodzianek nie maskuje.

Myślę, że gdyby nie znikał tak szybko z mojej twarzy to polubilibyśmy się na dłużej, ale pomimo tego oceniam go bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Zakupiłam go w promocji ponieważ cenię sobie produkty Max Factor i byłam bardzo ciekawa ich podkładu w musie.

Produkt zamknięty jest w szklanym opakowaniu co jest plusem i ma pojemność 18 ml, wydaje się być wydajny, konsystencja jest leciutka.
    Niestety zawartość słoiczka już mnie tak nie urzekła.
    Mam kolor 55 beige, po nałożeniu na buzię cera jest ujednolicona, świeża, promienna a kolor fajnie dopasowany. Po około 2 godzinach zachodzi przemiana - buzia świeci się niemiłosiernie i powstaje na twarzy taka woskowa warstwa, buzia świeci się niemiłosiernie, kolor ciemnieje, podkład jest zważony. Wygląda to wszystko bardzo nieestetycznie. kiedy przejedziemy palcem bo skórze podkład zaczyna się rolować.
    Dodam że nakładałam go na 3 różne krem, stosowałam również bazy w tym bazę Smashbox na której z reguły wszystko ładnie wygląda, przypudrowywałam różnymi pudrami prasowanymi i sypkimi i za każdym razem efekt był ten sam.
    Straciłam cierpliwość i oddałam go koleżance może ona będzie zadowolona.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaryzykuję, zaznaczę KWC.
  • Łał, jestem zaskoczona tym podkładem! I to na tyle, że z wielkim zaufaniem dam mu KWC już na początku naszej znajomości. Urzekł mnie, oczarował...

Do tej pory używałam płynnego Affinitone\'a i byłam zadowolona. Ten podkład kupiłam z ciekawości- dostałam próbkę w saszetce i świetnie podpasował mi kolor, co jesst rzadkością.

+jest tak milutko kremowy! Nakłada się go jak lekki mus, delikatny i przyjemny. Super doznanie!
    +świetnie aplikuje się palcami i pędzelkiem i to chyba jego największa zaleta- nie trzeba wylewać na dłoń, by nabrać na pędzel. Z praktycznego słoiczka nabierasz tyle, ile potrzebujesz, nic się nie marnuje!
    +niby są tylko 4 kolory, ale 75 golden trafił w moją karnację idealnie. Lepiej niż jakikolwiek inny podkład.
    +dopasowuje się do karnacji.
    +daje lekki mat, ale nie totalny i płaski, skóra wygląda zdrowo i promiennie bez świecenia (nie wiedziałam, że to w ogóle możliwe).
    +świetnie współgra z różnymi pudrami.
    +nie waży się, nie roluje.
    +jest lekki, akurat na lato, dobrze znosi upały.
    +trwałość jest średnia, ale 6 godzin daje radę na pewno, po 10 też coś jeszcze na twarzy jest : )
    +nie używam go długo, jednak nie zauważyłam, by zapychał, pogarszał stan cery czy wysuszał.
    +jest całkiem wydajny, używam go codziennie/dwa raczy dziennie- po powrocie z pracy zmywam makijaż, wieczorem przed wyjściem nakładam jeszcze raz, a ubytek jest niewielki.

-cuchnie potwornie, zupełnie jak farba olejna. Ale zapach nie utrzymuje się na skórze.

Jest wart swojej ceny, o ile nie oczekuje się efektu fotoszopa. I zawsze można zamówić na ezebra czy kosmetykizameryki ; )
    I w zasadzie to tyle. : ) Póki co, jestem zachwycona i polecam go szczerze. Jeśli cokolwiek się zmieni - będę edytować. ; )
    Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zrobił na mnie wrażenie.
  • Mam najjaśniejszy odcień, nr 45, mimo że najjaśniejszy z gamy to dość ciemny, z kolorami podkładów MF zawsze są u mnie jakieś problemy (albo za ciemne albo za różowe). Ciemny, ale ładnie się stapia z jaśniejszą skórą nadając jej zdrowy koloryt. Fajnie się wtapia, skóra wygląda zdrowo, tak więc na kolor nie narzekam.

Podkład ma konsystencję delikatnego musu, dobrze i przyjemnie się go nakłada. Daje delikatny efekt wyrównanego kolorytu i naturalnie wyglądającej skóry. Nie jest matujący, mocno nawilża skórę, nosił mi się super komfortowo wczesną wiosną, kiedy zawsze mam problemy z nawilżeniem skóry po zimie, w lecie kiedy jest ciepło sprawdza się już gorzej, trwałość jest znacznie gorsza i łatwo się waży.
    Trwałość ogólnie jest niezbyt powalająca bo podkład wytrzymuje w dobrym stanie jakieś 5-6 h, a więc krócej niż dla kobiety pracującej powinien. Ale mimo to wybaczam mu, bo naprawdę przyjemnie się go używa. I fajnie się z nim wygląda, bo naturalnie i zdrowo.

Jest dość wydajny, odrobina wystarczy do wykonania makijażu. Słoiczek wprawdzie duży nie jest, ale ja mój podkład mam już na pewno ponad pół roku, a jest jeszcze prawie połowa.

Na pewno najbardziej polecam posiadaczkom cer suchych, bo wiem że łatwo nie jest takim znaleźć podkładu, który będzie nawilżał skórę. MF jest naprawdę przyjemny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?