Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Powiększ Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Zgłoszony przez kasiekk193

Najnowszy podkład od Max Factor Whipped Creme dzięki nawilżającej formule i konsystencji bitej śmietany, nie wysusza i nadaje skórze piękne, półmatowe wykończenie.W przeciwieństwie do innych podkładów o konsystencji musu, Whipped Creme idealnie się rozprowadza, pozostawia skórę jedwabiście gładką i podkreśla jej naturalny blask.
Podkład zawiera silikonowe cząsteczki, które delikatnie matują skórę poprzez rozpraszanie światła padającego na twarz. Nawilżająca formuła zawiera wodę i glicerynę, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dzięki nim skóra wygląda zawsze świeżo.
Matujące cząsteczki podkładu Whipped Creme Foundation tworzą nawilżający koktajl glicerynowy i sprawiają, że skóra jest półmatowa, ale nie przygaszona.

Cena: 50zł / 20g

• fajny podkład
  • Długo szukałam podkładu, który mnie nie uczuli, nie wysuszy mi skory na wiór i jednocześnie nie spowoduje wysypu pryszczy i zaskórników, a w dodatku w dobrym kolorze. Zainteresowała mnie w tym podkładzie konsystencja i to, że jest to podkład nawilżający i jednocześnie pół-matujący. U mnie sprawdza się świetnie.

Plusy:
    + nie wysusza skóry
    + dobrze kryje
    + jest lekki
    + brak efektu maski i smug
    + fajna konsystencja
    + nie uczula

+/- skóra się trochę zbyt świeci, ale po nałożeniu pudru jest super
    +/- miałam dość intensywny trądzik i nie jestem pewna czy podkład lekko nie "pomógł" pryszczom
    +/- w drogeriach w Polsce bardzo mały wybór kolorystyczny, ale wiele niedostępnych kolorów można znaleźć w internecie
    +/- podkreśla suche skórki, ale mniej intensywnie niż inne podkłady

Minusy:
    - bardzo wysoka cena, ale można kupić taniej w internecie lub na promocji w drogeriach
    - mała wydajność, czasem jedno opakowanie schodziło mi w 3 tygodnie

Posiadam kolor 45 Warm Almond.

Ilość zużytych opakowań: sporo; myślę, że 10-15 opakowań

Chcesz pochwalić barabiasz za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• polecam
  • Ciężko dobrać mi dobry podkład.
    Ciągle mam uczucie maski, jednak przy tym produkcie tak nie jest. Jest on lekki, nie spływa, nie zostawia smug.
    Jednak żeby pokryć wszystkie niedoskonałości trzeba go trochę nabrać.

Chcesz pochwalić eramika za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam <3
  • Poszukiwałam kiedyś podkładu,a że miałam kartę podarunkową do Douglasa,zdecydowałam się na akurat ten podkład, skuszona wcześniej raczej pozytywnymi recenzjami. I nie zawiozłam się ! Pierwszy raz używałam go w kolorze 50,był troszkę za jasny,dlatego na promocji w Rossmanie -49% wybrałam nr 55. Ale wracając do tematu...

plusy:
    + fajne krycie,dla mojej cery z lekkimi przebarwieniami,czasem z małymi wypryskami, sprawdza się świetnie,
    + konsystencja śmietanki nie "rozlewa się" po twarzy, przez co aplikacja jest bardzo łatwa,
    + nie ciemnieje na buzi,
    + trzyma fajny ,ale nie "płaski" mat,cera wygląda zdrowo przez dłuższy czas bez chamskiego świecenia,
    + bardzo podoba mi się zapach, taki jakby migdałowy

minusy"
    - dla niektórych zapach może być zbyt intensywny,
    - cena za 18 g jest wg mnie troszkę za wysoka.
    - niestety mało wydajny

Chcesz pochwalić MafiaCukierkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmmm...
  • Podkład kupiłam na promocji w Rossmannie "kup jeden produkt, drogi otrzymasz gratis" mam cerę mieszana ale często jest przesuszona i podkłady matujące robią na twarzy ściągnięta sucha jak wiór pustynie :/
    Podkład posiadam w odcieniu 45 - jest to kolor najjaśniejszy mimo to jak jestes mega blada będzie za ciemny

Słoiczek z jednej strony jest fajny bo nic sie nie zmarnuje a z drogiej strony troszkę mało higieniczny i przy grzebaniu w nim paluchami przy długich paznokciach wszystko zostaje pod nimi wiec opakowanie z pompka było by lepsze

Konsystencja jest super!! Taka bita śmietana, która moim zdaniem pachnie ładnie migdałami aplikacja to przyjemność- nakłada sie bajecznie <3

Co do efektu, zaraz po nałożeniu buzia jest satynowa lecz gdzieś godzinkę pózniej ma już taki "naturalny blask" , 2-3 godziny po nałożeniu moja twarz sie swieci :/

Krycie jest małe/średnie, przebarwienia itd. Przykryje tylko trochę potrzeba korektora na większe zmiany.

Podkład jest średniakiem. Ani hit ani bubel :/

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić majka_rebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład za dość rozsądną cenę
  • Bardzo dobrze kryjący i matujący podkład o cudownie kremowej konstystencji co moja skóra wprost kocha. Dobrze dobrany kolor staje się nową- lepszą skórą.
    Obecnie używam dość rzadko poniewaz znalazłam krem który spowodowałó, że nie muszę się juz za bardzo malować.
    Chyba jedyny minus to cena, którsa wcale nie jest wysoka w stosunku do jakości !

Ilość zużytych opakowań: 5 słoiczków

Chcesz pochwalić Ona_nona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, nie na co dzień
  • Bardzo lubię podkłady i tusze Max Factor, z ogromną ciekawością sięgnęłam po ten podkład. Nie rozczarowałam się, ale też nie zachwyciłam. Podkład pięknie kryje, świetnie się rozprowadza i ma boski, migdałowy (przynajmniej w moim odczuciu) zapach. Jednak dla mojej skóry jest zdecydowanie za ciężki. Mam cerę normalną, bez skłonności do przetłuszczania się. Po tygodniowym używaniu podkładu zaczęły pojawiać się wypryski.

Plusy:
    - piękne krycie
    - bardzo dobrze matuje
    - idealnie się rozprowadza
    - piękny zapach
    - bardzo poręczny i łatwy w użyciu

Minusy:
    - dość droga cena
    - bardzo ciężki, zatyka pory
    - pod koniec dnia może się ważyć

Polecam stosować zimą, dobry na mroźne dni. Zdecydowanie nie do stosowania na co dzień, za ciężki

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady_michelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie i nie za tę cenę
  • Kiedy pierwszy raz dotnęłam testera tego podkładu w Naturze bardzo mi się spodobał - delikatna konsystencja, ładny kolor i piękny zapach. Jak dotąd z podkładami w musie miałam raczej dobre doświadczenia, więc byłam do niego nastawiona pozytywnie.

Niestety, okazało się że w użyciu nie był już taki przyjemny.

Minusy
    - zapycha (przynajmniej mnie)
    - daje wrażenie "zalepienia" twarzy
    - słabe krycie - nie kryje niedoskonałości, raczej tylko leciutko zmniejsza ich widoczność i wyrównuje koloryt skóry
    - szybko zaczyna się świecić i wtedy już zupełnie znika z twarzy
    - drogi - na pewno nie dałabym za niego 50 zł, dobrze że wykorzystałam na niego bon prezentowy i do tego był w promocji za 40, bo byłoby mi bardzo szkoda wydanych pieniędzy.

Plusy (niestety słabe w zestawieniu z minusami):
    - przyjemna konsystencja i nakładanie
    - ładny migdałowy zapach
    - dobry kolor
    - stapia się ze skórą
    - wydaje się być wydajny

Wniosek jes taki, że kupiłam sobie drogi podkład, który na początku bardzo mi się spodobał a teraz nie wiem, co z nim zrobić, bo nie jest całkiem zły, ale do częstego używania też nie bardzo się nadaje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Sagitta90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Moja cera w zimie mieszana -> sucha.
    Opakowanie: słoiczek, trzeba nabierac palcami
    kolor: nude (bez żadnych żółtych odcieni)
    forma: mus, piankowa, 18ml

działanie: Moja skóra w zimie jest bardzo specyficzna i ciężko mi w tym czasie dobrac odpowiedni podkład by sobie nim krzywdy nie zrobic. Wybrałam ten kosmetyk bo był na promocji w rossmanie. Jestem z niego zadowolona, mega rzadko podkreśla suche skórki z czego jestem zadowolona. Dobry krem nawilżający i podkład dają ekstra rade. Nie ciemnieje, dlugo się utrzymuje, na mojej twarzy ok 9h bez poprawek, nie trzeba pudrowac twarzy. Szkoda że za tą cene nie jest go więcej, dlatego wrócic do niego na pewno wróce ale jak będzie na promocji.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Kiwaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Mam cerę mieszaną bardziej w kierunku tłustej i... ten podkład sprawdza się na niej idealnie.
    Jest trwały, nie zostawia smug, nie włazi w suche skórki (zmora w leczeniu trądziku) tak jak często dzieje się to przy podkładach typu "muss".
    Jest bardzo wydajny. Niewielka jego ilość wystarczy na całą twarz, pięknie wyrównuje kolor, ma całkiem porządne krycie! (było to dla mnie zaskoczeniem).
    I ten półmatowy efekt - strzał w 10tkę. Nadaje to niezwykle naturalny efekt - i co ważne utrzymuje się na twarzy, nie zmienia w tłustą świecącą plamę.
    Bałam się go na początku - ze względu na lekko "tłustawą" formę, nic bardziej mylnego. Mam twarz lepszą niż po super matujących i kryjących podkładach, bardziej naturalną.
    Pół gwiazdki odejmuję za cenę. Będę musiała czekać na promocję
    Można by się też doczepić opakowania, fajne byłoby z pompką, która dozowałaby jego odpowiednią ilość, bo na początku brałam go zdecydowanie za dużo (przyzwyczajenie, które zostało z innych mussów w takich opakowaniach)
    Podsumowując - bardzo polecam. Dla mnie było to zaskakujące odkrycie

Chcesz pochwalić Lilas Mauve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla tłustej cery. Uwaga na kolory!
  • Uwaga to nie jest podkład w żelu , ani w musie - to jest jego minus! jest w postaci bitej smietanki , jak sie go naklada to tak jakby przemienial sie w tlustawa wode nie umiem inaczej tego okreslic , odrazu po nalozeniu na twarz mam takie nie przyjemne uczucie ze mam na sobie jakis olej lub cos innego tlustego :/ natomiast efekt jaki daje na twarzy jest naprawde zadowalajacy, pododbny do podkladu w żelu pieknie wyrównuje koloryt zakrywa drobne naczynka jednoczesnie wygladajac bardzo naturalnie bez efektu maski. Nie jest to napewno podklad ciężki ani super kryjący. Uwazam ze dla tlustych cer odpada, najlepszy by byl dla suchych przez ta tlustosc.
    Posiadam kolor 75 Golden niby najciemniejszy a wcale nie jest taki ciemny na lato zdecydowanie za jasny. Także z kolorami sie nie popisali, nie ma tez zbyt duzego wyboru miedzy nimi, plusem jest ze podkład sie dopasowywuje. Jestem na poczatku stosowania wiec moja ocena moze jeszcze ulec zmianie.

Podklad jest matowy, plaski mat na twarzy dodaje lat, napewno nie sprawia ze wygladamy lepiej.

Po obserwacji musze zaznaczyc kolejny minus mianowicie kolor Golden - zdawac by sie moglo ze powinien byc z tych ciemniejszych niezbyt jasny ze zlotym/miodowym odcienie ale nigdy rozowym ! uwierzcie w opakowaniu tego nie widac oczywiscie nie jest to typowy roz ale po nalozeniu na twarz zauwazam ze ma on w sobie odcien różowy ktory nijak mi pasuje a wrecz wygladam w nim blado chorowicie. Ratuje sie bronzerem ale nie o to chodzi zawsze zaznaczam w recenzji ze podklad ma podkreslac a wrecz dodawac urody niestety kolory jakie proponuje Max Factor w moim przypadku wydaje sie byc nieosiagalne .
    Wystarczy poczytac recenzje gdzie osoby z jasna karnacja narzekaja ze podklady sa zbyt ciemne a te z ciemniejsza ze sa za jasne...

Cena - 29,99 zł
    Używam tego produktu od: kilka miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?