Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Powiększ Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Zgłoszony przez kasiekk193

Najnowszy podkład od Max Factor Whipped Creme dzięki nawilżającej formule i konsystencji bitej śmietany, nie wysusza i nadaje skórze piękne, półmatowe wykończenie.W przeciwieństwie do innych podkładów o konsystencji musu, Whipped Creme idealnie się rozprowadza, pozostawia skórę jedwabiście gładką i podkreśla jej naturalny blask.
Podkład zawiera silikonowe cząsteczki, które delikatnie matują skórę poprzez rozpraszanie światła padającego na twarz. Nawilżająca formuła zawiera wodę i glicerynę, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dzięki nim skóra wygląda zawsze świeżo.
Matujące cząsteczki nawilżający koktajl glicerynowy sprawiają, że skóra jest półmatowa, ale nie przygaszona.

Cena: 50zł / 20g

• Zrobił na mnie wrażenie.
  • Mam najjaśniejszy odcień, nr 45, mimo że najjaśniejszy z gamy to dość ciemny, z kolorami podkładów MF zawsze są u mnie jakieś problemy (albo za ciemne albo za różowe). Ciemny, ale ładnie się stapia z jaśniejszą skórą nadając jej zdrowy koloryt. Fajnie się wtapia, skóra wygląda zdrowo, tak więc na kolor nie narzekam.

Podkład ma konsystencję delikatnego musu, dobrze i przyjemnie się go nakłada. Daje delikatny efekt wyrównanego kolorytu i naturalnie wyglądającej skóry. Nie jest matujący, mocno nawilża skórę, nosił mi się super komfortowo wczesną wiosną, kiedy zawsze mam problemy z nawilżeniem skóry po zimie, w lecie kiedy jest ciepło sprawdza się już gorzej, trwałość jest znacznie gorsza i łatwo się waży.
    Trwałość ogólnie jest niezbyt powalająca bo podkład wytrzymuje w dobrym stanie jakieś 5-6 h, a więc krócej niż dla kobiety pracującej powinien. Ale mimo to wybaczam mu, bo naprawdę przyjemnie się go używa. I fajnie się z nim wygląda, bo naturalnie i zdrowo.

Jest dość wydajny, odrobina wystarczy do wykonania makijażu. Słoiczek wprawdzie duży nie jest, ale ja mój podkład mam już na pewno ponad pół roku, a jest jeszcze prawie połowa.

Na pewno najbardziej polecam posiadaczkom cer suchych, bo wiem że łatwo nie jest takim znaleźć podkładu, który będzie nawilżał skórę. MF jest naprawdę przyjemny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam na szczególne okazje
  • Lubię kombinować z podkładami, dlatego mam ich kilka w kosmetyczce i dobrze, bo ten nie nadaje się do codziennego użytku po kilku pierwszych użyciach byłam zachwycona, mimo, że podkład był trochę za ciemny. Mieszałam go z innym nieco jasniejszym i efekt był niesamowity... jednak po tygodniu używania zaczął mi się ważyć na twarzy, czasami pojawiały się przebarwienia na twarzy... jest idealny, ale do używania od czasu do czasu, więc gdybym nawet miała go kupić to raczej w próbkach, żeby mi zbyt szybko nie zasechł

poza tym:

+podkład ma bardzo fajną konsystencję musu, jest delikatny, a jednak dobrze kryje,
    +dosyć długo utrzymuje się na twarzy,
    +dostępny niemal w każdej drogerii,
    +nie mam po nim efektu maski.

-za drogi!
    -mała gama odcieni.Używam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: jakies 15 próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić OtworzMiOczy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na twarzy,ale uczula
  • Kremowy podklad do twarzy Max Factor ma idealna konstytecje,ktorej nie ma zaden inny mus. Swietnie rozprowadza sie na twarzy,maskuje drobne niedoskonalosci. Cera po nalozeniu musu jest ujednolicona,promienna o ladniutkim kolorycie. Byl swietny do czasu,gdy przy trzecim sloiczku zaczal mnie uczulac. Dostalam od niego ciezkiej reakcji alergicznej mianowicie pokrzywki. Podejrzewam,ze uczulila mnie kompozycja zapachowa tego musu,badz jakis skladnik. Ogolnie troszke tez I popsul cere gdyz bez makijazu wygladalam gorzej. Teraz gdy uzywam innego pudru,cera przed nalozeniem fluidu wyglada lepiej niz przed nalozeniem tamtego musu. Szkoda,bo cera wygladala naprawde ladnie,ale psuje cere a u mnie dodatkowo wywolal ciezka alergie. Daje mu 2 gwiazdki za to jak ladniutko cera wyglada po jego nalozeniu. Przy mojej jasnej cerze, wrazliwej mialam kolor 55 beige.

Używam tego produktu od: od grudnia

Chcesz pochwalić Anchelica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Podkład lekko się rozprowadza, jest bardzo delikatny i lekki.
    - piękny zapach
    - dobre krycie
    - Krycie średnie
    - Nie tworzy efektu maski.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ania_Rog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłboby ok, gdyby nie..
  • +piękny, migdałowy zapach
    + odcień 75 golden, piękny, idealny dla mojej karnacji, odcień żółty (tylko max factor ma piękne kolory, które są idealnie dopasowane)
    +efekt końcowy ok, skóra, wygładzona, dobre krycie
    + wydajne opakowanie mimo mylnego małego słoiczka

i na tym koniec...

- przy pierwszym nałożeniu byłam zachwycona! a już z kolejnym niestety.. stan mojej skóry znacznie się pogorszył.. ZAPYCHA. I to nie tylko w sposób taki ze są białe krostki do jednorazowego wyciśnięcia, to są banie z wodą;/to za sprawą silikonów, który jest strasznie napakowany w ten podkład... nigdy tak nie miałam, zawsze miałam cerę w miarę normalną znikome niespodzianki były czasem
    - niemiłosiernie włazi w pory... raz wyglądał idealnie a raz strasznie właził w pory
    - po około 2 godzinach od nałożenia buzia jak latania.. strasznie się świeci.. nigdy nie miałam problemu ze świeceniem się, bo skórę miałam normalną, czasem suchą
    - cena, na szczęście kupiłam go za 25 zł od szafiarki, więc to dobrze, bo gdybym kupiła go za regularną cenę chyba bym zwątpiła..

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe krycie
  • To mój pierwszy podkład w musie także nie mam porównania.

Podkład lekko się rozprowadza, jest bardzo delikatny i lekki.
    Opakowanie bardzo wygodne, łatwo nabrać odpowiednią ilość.
    Krycie średnie, nie do końca radzi sobie z trądzikiem i bliznami aczkolwiek i tak nie jest źle.
    Po nałożeniu lekko się świecę (BARDZO LEKKO) ale muśnięcie pudrem wystarczy by sobie z tym poradzić.
    Nie tworzy efektu maski.

Podkład jest bardzo lekki jednak przez słabe krycie nie kupię go raczej ponownie. Cena za wysoka jak na tę jakość.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MalaLulu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniaczek
  • Kupiłam go, ponieważ dawno nie używałam podkładu w formie musu.

Dobrałam odcień dobrze. Niestety, podkład bardzo ciemnieje na twarzy (o 1 ton), co w moim przypadku go dyskwalifikowało do tego stopnia, ze musiałam mieszać go z kremem BB Soraya. Dopiero wtedy zachowywał kolor mojej cery.

Kryje przeciętnie (dla mnie wystarczająco), nie podkreśla suchych skórek. Niestety, bardzo szybko "schodzi" z twarzy, w połowie dnia w zasadzie już nie ma po nim śladu ;(

Nie podoba mi się też konsystencja podkładu - nie jest to mus, ale raczej zwykły podkład przelany do słoiczka z zakrętką. Z ulgą zobaczyłam jego dno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzcinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po japońsku: Jako tako
  • Moja skóra posiada niedoskonałości i jest sucha przez co z kremowym podkładem od Max Factor się nie polubiliśmy. Po pierwsze osoby z ciemną karnacją taką jaką mam ja nie znajdą dla siebie odpowiedniego odcienia , gdyż wszystkie są stosunkowo jasne. Podkład podkreśla suche skórki. Krycie ma bardzo słabiutkie, więc osoby, które mają szczęście i nie posiadają blizn będą zadowolone. Plusem jes ładne opakowanie, milutka konsystencja, która po nałożeniu sparawia , że i nasza skóra jest taka mięciutka. Co do trwałości to sama nie jestem w stanie tego określić, bo uczucie jest takie jakbym niczego na twarzy nie miała. Nie zapycha.
    Podsumowując: lekki, przyjemny z małym kryciem i gamą odcieni. Fajny , ale nie jest wart takiej ceny. Używam tego produktu od: Miesiąca.Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NereidaTetyda za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt idelany na lato
  • świetna konsystencja, nie zatyka porów, słabo kryje ale za to nie ma efektu maski, idelanie stapia się ze skórą sprawia, że skóra nie świeci się- efekt ten utrzymuje się kilka godzin. Jest wydajny.
    Jedyny minus to cena, warto czekać na obniżki do -50%

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić akacjowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Kupiłam ten produkt po przeczytaniu wielu dobrych opinii na jego temat, niestety podkład ten nie spełnił moich oczekiwań, głownie przez to że słabo kryje. Poszukuję podkładów dobrze kryjacych, ponieważ mam cerę problematyczną.
    Plusy
    - udało mi się znaleźć odpowiedzi dla mnie odcień
    - przyjemna konsystencja
    - wydajny
    - nie tworzy efektu maski

Minusy
    -cena
    - słabe krycie, naszczęście zbliżają się wakacje więc lekki podkład może sie przydać

Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super delikatny
  • Jego próbkę dostałam przy kasie w rossmannie (55 Beige) po pierwszym jej użyciu zdecydowałam ze to idealny podkład dla mnie, po kilku dniach wypatrzyłam go na promocji i kupiłam za 39,99
    Używam go już od stycznia, mamy maj a ja wciąż jestem zadowolona, niekiedy mam wrażenie że wyglądam w nim troche blado ale mała gama kolorystyczna sprawia, iż obawiam się że ciemniejszy kolor byłby dla mnie nieodpowiedni
    Podkład nie jest podkładem mocno matującym i kryjącym więc odradzam go dziewczyną z niedoskonałościami, ładnie jednak nadaje skórze jednolity kolor i wygładzenie, jestem na tak!

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić karolajnx94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko pięknie, ale za ciemno...
  • Whipped Creme Foundation (45 Warm Almond)

Whipped Creme Foundation poleciła mi przyjaciółka. Jako, że w Rossmanie były przeceny postanowiłam się na niego skusić. U niej na skórze wyglądał naprawdę dobrze, ale... u mnie się nie sprawdził. Głównie wina leżała po stronie tego, że był po prostu za ciemny, przez co po nałożeniu odznaczał się niemiłosiernie (ja niestety jestem dość blada nawet latem).

+ bardzo przyjemna konsystencja
    + równomiernie się rozprowadza
    + wydajny
    + bardzo ładnie prezentuje się na twarzy, dobrze dobrany ukrywa niedoskonałości.

- niestety, ale w sklepach jest dość mała gama kolorystyczna. 45 jest stanowczo za ciemny dla bladolicych kobiet
    - cena (jak za opakowanie 18 ml) też nie powala na kolana

Najprawdopodobniej to opakowanie, które mam po prostu oddam przyjaciółce z ciemniejszą cerę, natomiast sama zapoluję w Internetach na jaśniejszy odcień.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwony_guzik za czytelną i pomocną recenzję?
  • solidny
  • Nie lubię podkładów i używam ich okazjonalnie ale ten kupiłam bo zachęciła mnie cena 25 zł. Podkład ma gęstą konsystencję, nie jest lejący i dzięki temu łatwiej równomiernie go rozłożyć. Ładnie kryje i matuje. Dziwi mnie tylko wybór kolorów - są cztery i w zasadzie nie różnią się stopniem jasności tylko odcieniem: różowy, beżowy, żółtawy, zimnobeżowy - osoby o jasnej i ciemnej karnacji nie znajdą tu nic dla siebie. Ja mam odcień 50, ładny, naturalny kolor.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jesienna_noc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy bita piana ma prawo bytu?
  • Oceniam odcień 45 Warm Almond.
    \n
    \nPodkład kupujemy w małym, bo tylko 18 ml, szklanym słoiczku. Nakrętka wykonana jest z czarnego plastiku. Całość prezentuje się bardzo ładnie. Niestety mam jedno zastrzeżenie co do nakrętki - zostają na niej ślady paluchów. Transportowana ciągle z miejsca na miejsce - nic się nie obdrapało itd.
    \nJak dla mnie pomysł ze słoiczkiem jest w 100% trafiony - nic się nie zmarnuje! A w tym wypadku bym bardzo żałowała...
    \nKonsystencja podkładu przypomina ubitą pianę - jest lekka i przyjemna. Nie pozostawia smug na twarzy.
    \nZapach nie należy do najlepszych. Ciężko go do czegokolwiek przyrównać (może trochę jak farba pachnie? No nie wiem).
    \nObawiałam się czy kolor będzie dla mnie odpowiedni. Na szczęście pasuje idealnie. Jednak wybierając odcień dla siebie, warto wziąć pod uwagę, że może się utlenić. U mnie zdarzyło to się dwa razy. Nawet nie wiem czemu - ot tak po prostu się wziął i się utlenił. Teraz już tak nie robi.
    \nJeśli liczycie na krycie to możecie go sobie odpuścić. Podkład ładnie wyrównuje koloryt skóry i nie robi tzw. maski. Wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Nie matuje, ale też nie błyszczę się po nim. Nie wchodzi w pory i nie zbiera się w jakiś nieporządanych miejscach. Nie wysypało mnie po nim ani nie zapchało.
    \nMyślę, że do cery tłustej ani do takiej, gdzie potrzebne jest duże krycie raczej się nie będzie nadawał, ale jako posiadaczka cery mieszanej jestem zadowolona. Nawet bardzo.
    \nNie rozumiem tylko, czemu w Polsce dostępne są zaledwie 4 odcienie: 45 Walm Almond, 50 Natural, 55 Beige, 75 Golden. Przecież 45 Walm Almond wcale nie jest jasny, a większość kobiet mieszkających w Polsce ma raczej jasną karnację, a nie lekko śniadą. Ale tego nigdy nie zrozumiemy. Zagadka XXI wieku.
    \nPodkład nie należy też do najtańszych - za 18ml w Rossmannie przyjdzie nam zapłacić 49,90 zł.

Chcesz pochwalić Fabryczna23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Oceniam odcień 40 Light Ivory

To pierwszy podkład, który tak naturalnie wygląda na mojej cerze. Naprawdę pod tym względem nie ma sobie równych. Daje śliczne wykończenie, nie smuży, nie tworzy maski, nie wysusza, nie zapycha. Utrwalony pudrem nieźle się trzyma. O dziwo jak na jego lekką kremową konsystencję bardzo dobrze kryje.
    To chyba najlepszy podkład z jakim do tej pory miałam styczność.
    Są też oczywiście minusy:
    Dostępność kolorów i cena
    Żeby kupić jasny odcień dla bledziocha trzeba polować na niego w internecie. W drogeriach kosztuje 50zł a to dużo jak za 20ml.
    Polecam!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Euphoria X za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Kupiłam ten podkład w Rossmannie na -40%, dlatego zapłaciłam za niego 30 zł. Nie wiem czy bym się skusiła kupić go za 50 zł, zwłaszcza że jest go tylko 20g.

Plusy:
    + wygodne opakowanie
    + łatwo się rozprowadza
    + pozostawia cerę ładnie zmatowioną, ale nawilżoną
    + posiadam kolor najjaśniejszy i jest idealny dla mojej cery
    + lekki

Minusy:
    - cena
    - w trakcie dnia potrzebne są poprawki, przy mojej cerze nawet po 2 h/3 h ale u mnie to norma

Lubię, ale są lepsze podkłady. Dużo lepiej sprawdza się u mnie podkład z Max Factora 3 w 1.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziaa2809 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna konstystencja
  • Jestem fanką marki Max Factor więc oczywiście musiałam wypróbować nowość na rynku!
    Nie zawiodłam się ! Podkład pięknie kryje, daje bardzo naturalny efekt! Nie ma efektu maski, podkład stapia się ze skórą dając idealnie naturalny rezultat. Świetna konsystencja przez co robienie make up staje się przyjemnością! Skóra po nim jest wygładzona i aksamitna. Na twarzy pozostaje około 10 godzin .. potem troszkę trzeba poprawić makijaż. Mam problem ze świecącą cerę ... więc po około 6 godzinach należy lekko zmatowić twarz.
    Dość wydajny.. a mogłoby odnieść się inne wrażenie.
    Słoiczek? Fajne rozwiązanie, takie inne.. lecz przy końcówce jest kłopotliwe.
    Generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Jestem na TAK. Jedyny podkład, który byłam w stanie zużyć do końca. Próbowałam już wielu i nigdy żadnego nie zużyłam w całości bo coś mi w nim nie pasowało i kupowałam następny.

Tu było inaczej, postanowiłam go wypróbować bo był w promocji w Hebe. Widzę 3 kolory - myślę sobie - mało. Ale w sumie to lepiej...gdy mam za duży wybór to nie wiem na co się zdecydować Wybrałam Beige...a tu Pani w Hebe, że to nie dla mnie...hm? Jak to? Zostaje mi Warm Almond i Golden...pierwszy za jasny drugi to w ogóle kosmos...Pani na to - Golden...zrobiła mi próbę każdym kolorem i rzeczywiście padło na Golden nie żałuje.

PODSUMOWUJĄC:

+ świetna lekka, przyjemna konsystencja
    + pięknie mnie matuje, a zawsze miałam z tym problem
    + cudowne krycie - mam trochę przebarwień

i w sumie mogłabym tak wymieniać

widzę tylko jeden minus:

- słoiczek - nie lubię grzebać w nim, ale domyślam się, że ze względu na jego konsystencje inne opakowanie nei zdałoby egzaminu.

Jeżeli chodzi o cenę to owszem jest dosyć wysoka w porównaniu do jego gramatury, ale naprawdę jest wart swojej ceny mi się udaje zawsze kupić go w promocji w Hebe za około 35 zł więc nie jest źle

Z czystym sumieniem POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić magierusa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Po przeczytaniu wielu przychylnych recenzji postanowiłam wypróbować ten podkład, choć moje doświadczenia z fluidami o konsystencji musu są dość marne. Niestety tu nie było lepiej.

Plusy:
    - wygodna aplikacja
    - wydajny
    - eleganckie opakowanie

Minusy:
    - kolor - najjaśniejszy na polskim rynku 45 okazał się bardzo ciemny i pomarańczowy, przez co twarz wyglądała nienaturalnie
    - słabo kryje, zaczerwienienia są cały czas widoczne
    - mimo słabego krycia sam podkład jest bardzo widoczny na twarzy, co podkreśla tylko efekt sztuczności spowodowany przez za ciemny kolor
    - podkreśla suche skórki i niedoskonałości
    - po początkowo satynowym efekcie na skórze, po niecałych 2 godzinach pojawia się nieestetyczna, lepiąca się warstwa - wystarczy dotknąć twarzy by zszedł z niej cały podkład i pozostawił po sobie gołą plamę
    - twarz wygląda na zmęczoną, podkład daje efekt zmęczenia
    - po tygodniu męczenia się z nim zauważyłam przyrost ilości suchych miejsc na twarzy
    - podrażnił
    - wysoka cena (ok 50 zł)

Niestety, ten produkt się MF nie udał.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić strawberry_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia/ BEZNADZIEJA
  • Mój ulubiony podkład jakimś cudem nagle okazał się być za ciemny. Przy okazji wizyty w Rossamanie postanowiłam zerknąć na półkę z podkładami. Ten był w promocji po 39 zł. To nie majątek - spróbuję.
    Pierwszy problem pojawił się z wyborem odcienia. Tylko 4. Wybrałam więc 45 warm almond, który o dziwo jest IDEALNY. Nie odcina się na żuchwie ani za uszami.
    Mam skórę normalną, lekko suchą. Bez wielkich spraw do ukrycia. Zazwyczaj wybierałam kosmetyki nawilżająco-rozświetlające Bourjois albo Benefit.
    Podkład ma fajną konsystencję. Nie jest tak twardy jak mus z Maybelline. Nie wysusza ale też nie nawilża. Dobry krem jest konieczny. Matuje. Lekko kryje. Nie ściera się, nie wchodzi w pory. Kilka godzin wytrzyma. Czasem wchodzi w drobne załamania skóry i zmarszczki.
    Nie kupię go ponownie, jednak nie jest też niczym strasznym. Po prostu wolę coś innego.

EDYCJA
    PO kilku tygodniach zdecydowanie widzę, że wszystkie niedoskonałości jakie mi sie zaczęly pojawiać to wina tego podkładu. Żeby miec pewność dalam go mojej mamie - jej też wyskoczyły podskórne pryszcze. ODstawiłam go, wrociłam do Bourjois i problem zniknął.

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: trochę

Chcesz pochwalić martyna0409 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • To moja pierwsza recenzja więc jestem w tym nieco słaba, nie negujcie mnie na wstępie ;D Do tego podkładu miałam wiele podejść, ale każde jak dla mnie okazało się na dłuższą metę niewypałem.

Plusy:
    +nie podkreśla suchych skórek
    +przyjemnie się go nakłada

Minusy:
    -słabe krycie
    -krótkotrwały
    -ciężki jak dla mnie
    -świecę się choć u mnie to rzadkość

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lovehair za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • + nie podkreśla suchych skórek
    + skóra po całym dniu nie jest wysuszona
    + idealnie wtapia się skórą (zwłaszcza w połączeniu z pędzlami Hakuro!)
    + nie daje efektu maski
    + fajna, delikatna konsystencja
    + dobrze maskuje co zaskoczyło mnie
    + buzia wydaje się świeża, ale nie błyszcząca
    + dość długo trzyma się

- cena i ilość (dlatego czekam na kolejną promocję )
    - słaby wybór kolorystyczny mam najciemniejszy, a po opaleniu się jest już za jasny

ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM <3

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest niezły ale nie dla mojej skóry
  • kupiłam go raz, i jest naprawdę niezły dla osób mających dobrą skórę.
    fajnie się zlewał z twarzą przez co dawał wrażenie 'braku makijażu' bardzo fajny w aplikacji i świetnie rozświetla zmęczoną cerę, jednak dla mojej naczynkowej mieszanej skóry nie matował wystarczająco.

Używam tego produktu od: już nie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić flamingos_fun za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Podkład jest całkiem niezły i piszę to, mimo że miałam dobrany zły kolor. Mimo to nieźle stapiał się z cerą, fajnie krył, leciutki, przyjemna konsystencja, nie czuje się go na twarzy.
    Wygodne, solidne opakowanie, chociaż nie nosiłam go w torebce, więc nie wiem jak sprawdzi się w ekstremalnych warunkach.
    Nie kupię go więcej z jednego powodu- mało wydajny.
    Kupiłam go z myślą o codziennym makijażu, na wyjścia wieczorne mam juz swoich faworytów a przy codziennym stosowaniu zniknął mi w ciągu dwóch i pół tygodnia. Nie wiem jak to się stało, bo nie nakładałam nie wiadomo jakiej tapety, raczej dozowałam go oszczędnie, ze względu na już wspomniany kiepsko dobrany kolor.

Używam tego produktu od: dwóch i pół tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić alicjawkrainieczarow90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się tylko na początku stosowania
  • Kupiłam ten produkt około 3 miesiące temu. Na początku byłam z niego zadowolona, bo dobrze stapiał się z odcieniem mojej skóry, nie zapychał, ujednolicał i dobrze się trzymał.
    Po jakimś czasie zaczął mnie okropnie zapychał. Na mojej twarzy pojawiły się dziesiątki wągrów i parę pryszczy. Dodam, że nigdy wcześniej nie miałam większych problemów z cerą, oceniałam ją jako normalną.
    Około 3 tygodnie temu skóra w okolicach nosa i oczu zaczęła mi schodzić płatami. Po każdym użyciu tego podkładu problem powiększa się. Wczoraj nałożyłam cienką wartswę tego specifiku. Efekt? Płatki mojego nosa mają fakturę pumeksu, a czołem mogłabym szlifować drewno. Moja przyjaciółka również go stosowała i w jej przypadku było tak samo.

Podsumowąjac:

-chamsko matuje
    -mała pojemność
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić coolchinablue za czytelną i pomocną recenzję?