Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Powiększ Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Zgłoszony przez kasiekk193

Najnowszy podkład od Max Factor Whipped Creme dzięki nawilżającej formule i konsystencji bitej śmietany, nie wysusza i nadaje skórze piękne, półmatowe wykończenie.W przeciwieństwie do innych podkładów o konsystencji musu, Whipped Creme idealnie się rozprowadza, pozostawia skórę jedwabiście gładką i podkreśla jej naturalny blask.
Podkład zawiera silikonowe cząsteczki, które delikatnie matują skórę poprzez rozpraszanie światła padającego na twarz. Nawilżająca formuła zawiera wodę i glicerynę, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dzięki nim skóra wygląda zawsze świeżo.
Matujące cząsteczki nawilżający koktajl glicerynowy sprawiają, że skóra jest półmatowa, ale nie przygaszona.

Cena: 50zł / 20g

• Jak najbardziej na TAK
  • Pierwsze wrażenie- napowietrzony

Nie mam cery trądzikowej, z wypryskami, bardzo widocznymi niedoskonałościami, więc szukałam produktu lekkiego, który ujednolici koloryt i stonuje cerę. Kupiłam na promocji w Rossmannie i trafiłam nieomal idealnie.

Po pierwszym nałożeniu- mimo że wybrałam najjaśniejszy odcień- miałam wrażenie, że jest zbyt ciemny. Ale po kilku minutach wtopił się w skórę, rzeczywiście dopasował do mojej twarzy.
    Plusem jest na pewno to, że jest podkładem lekkim, nie tworzy efektu maski, twarz wygląda naturalnie, nie ma efektu 'spłaszczenia' twarzy.
    Pozostawia skórę gładką, nawilżoną. A w połączeniu z nawilżającym kremem pod spód- bomba.

Minus to na pewno to, że jest jak dla mnie mało wydajny, używam go dosyć rzadko, z reguły na jakieś wyjścia (na codzień kremy BB), a ubywa naprawdę szybko.
    Kolejny minus- świecenie strefy T, raczej mam skórę suchą, natomiast przy tym podkładzie po kilku godzinach nos mi się świeci.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić kaja_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Kupiłam ten podkład na promocji w Rossmannie, aby go przetestować. Mam kolor 45 warm almond, który jest niby najjaśniejszy, ale i tak dość ciemny.

Podkład znajduje się w wygodnym szklanym słoiczku, nie ma problemu z wykorzystaniem go do samego końca. Zapach produktu kojarzy mi się z migdałami. Jego wydajność oceniam jako marną, ponieważ zużyłam go w około 1,5 miesiąca.

Podkład ma postać musu, który łatwo aplikuje się na twarz czyniąc ją jednolitą, nie tworzy smug i efektu maski. Nie wysusza skóry, ani jej nie zapycha co jest dużym plusem. Niestety przy mojej mieszanej cerze niezbyt się sprawdza, ponieważ po paru godzinach znika całkowicie ze strefy T, a na policzkach pozostaje nadal. Dlatego w ciągu dnia muszę dokonywać poprawek. Podkład ma dosyć dobre krycie, jednak większych niespodzianek nie maskuje.

Myślę, że gdyby nie znikał tak szybko z mojej twarzy to polubilibyśmy się na dłużej, ale pomimo tego oceniam go bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Zakupiłam go w promocji ponieważ cenię sobie produkty Max Factor i byłam bardzo ciekawa ich podkładu w musie.

Produkt zamknięty jest w szklanym opakowaniu co jest plusem i ma pojemność 18 ml, wydaje się być wydajny, konsystencja jest leciutka.
    Niestety zawartość słoiczka już mnie tak nie urzekła.
    Mam kolor 55 beige, po nałożeniu na buzię cera jest ujednolicona, świeża, promienna a kolor fajnie dopasowany. Po około 2 godzinach zachodzi przemiana - buzia świeci się niemiłosiernie i powstaje na twarzy taka woskowa warstwa, buzia świeci się niemiłosiernie, kolor ciemnieje, podkład jest zważony. Wygląda to wszystko bardzo nieestetycznie. kiedy przejedziemy palcem bo skórze podkład zaczyna się rolować.
    Dodam że nakładałam go na 3 różne krem, stosowałam również bazy w tym bazę Smashbox na której z reguły wszystko ładnie wygląda, przypudrowywałam różnymi pudrami prasowanymi i sypkimi i za każdym razem efekt był ten sam.
    Straciłam cierpliwość i oddałam go koleżance może ona będzie zadowolona.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaryzykuję, zaznaczę KWC.
  • Łał, jestem zaskoczona tym podkładem! I to na tyle, że z wielkim zaufaniem dam mu KWC już na początku naszej znajomości. Urzekł mnie, oczarował...

Do tej pory używałam płynnego Affinitone\'a i byłam zadowolona. Ten podkład kupiłam z ciekawości- dostałam próbkę w saszetce i świetnie podpasował mi kolor, co jesst rzadkością.

+jest tak milutko kremowy! Nakłada się go jak lekki mus, delikatny i przyjemny. Super doznanie!
    +świetnie aplikuje się palcami i pędzelkiem i to chyba jego największa zaleta- nie trzeba wylewać na dłoń, by nabrać na pędzel. Z praktycznego słoiczka nabierasz tyle, ile potrzebujesz, nic się nie marnuje!
    +niby są tylko 4 kolory, ale 75 golden trafił w moją karnację idealnie. Lepiej niż jakikolwiek inny podkład.
    +dopasowuje się do karnacji.
    +daje lekki mat, ale nie totalny i płaski, skóra wygląda zdrowo i promiennie bez świecenia (nie wiedziałam, że to w ogóle możliwe).
    +świetnie współgra z różnymi pudrami.
    +nie waży się, nie roluje.
    +jest lekki, akurat na lato, dobrze znosi upały.
    +trwałość jest średnia, ale 6 godzin daje radę na pewno, po 10 też coś jeszcze na twarzy jest : )
    +nie używam go długo, jednak nie zauważyłam, by zapychał, pogarszał stan cery czy wysuszał.
    +jest całkiem wydajny, używam go codziennie/dwa raczy dziennie- po powrocie z pracy zmywam makijaż, wieczorem przed wyjściem nakładam jeszcze raz, a ubytek jest niewielki.

-cuchnie potwornie, zupełnie jak farba olejna. Ale zapach nie utrzymuje się na skórze.

Jest wart swojej ceny, o ile nie oczekuje się efektu fotoszopa. I zawsze można zamówić na ezebra czy kosmetykizameryki ; )
    I w zasadzie to tyle. : ) Póki co, jestem zachwycona i polecam go szczerze. Jeśli cokolwiek się zmieni - będę edytować. ; )
    Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zrobił na mnie wrażenie.
  • Mam najjaśniejszy odcień, nr 45, mimo że najjaśniejszy z gamy to dość ciemny, z kolorami podkładów MF zawsze są u mnie jakieś problemy (albo za ciemne albo za różowe). Ciemny, ale ładnie się stapia z jaśniejszą skórą nadając jej zdrowy koloryt. Fajnie się wtapia, skóra wygląda zdrowo, tak więc na kolor nie narzekam.

Podkład ma konsystencję delikatnego musu, dobrze i przyjemnie się go nakłada. Daje delikatny efekt wyrównanego kolorytu i naturalnie wyglądającej skóry. Nie jest matujący, mocno nawilża skórę, nosił mi się super komfortowo wczesną wiosną, kiedy zawsze mam problemy z nawilżeniem skóry po zimie, w lecie kiedy jest ciepło sprawdza się już gorzej, trwałość jest znacznie gorsza i łatwo się waży.
    Trwałość ogólnie jest niezbyt powalająca bo podkład wytrzymuje w dobrym stanie jakieś 5-6 h, a więc krócej niż dla kobiety pracującej powinien. Ale mimo to wybaczam mu, bo naprawdę przyjemnie się go używa. I fajnie się z nim wygląda, bo naturalnie i zdrowo.

Jest dość wydajny, odrobina wystarczy do wykonania makijażu. Słoiczek wprawdzie duży nie jest, ale ja mój podkład mam już na pewno ponad pół roku, a jest jeszcze prawie połowa.

Na pewno najbardziej polecam posiadaczkom cer suchych, bo wiem że łatwo nie jest takim znaleźć podkładu, który będzie nawilżał skórę. MF jest naprawdę przyjemny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam na szczególne okazje
  • Lubię kombinować z podkładami, dlatego mam ich kilka w kosmetyczce i dobrze, bo ten nie nadaje się do codziennego użytku po kilku pierwszych użyciach byłam zachwycona, mimo, że podkład był trochę za ciemny. Mieszałam go z innym nieco jasniejszym i efekt był niesamowity... jednak po tygodniu używania zaczął mi się ważyć na twarzy, czasami pojawiały się przebarwienia na twarzy... jest idealny, ale do używania od czasu do czasu, więc gdybym nawet miała go kupić to raczej w próbkach, żeby mi zbyt szybko nie zasechł

poza tym:

+podkład ma bardzo fajną konsystencję musu, jest delikatny, a jednak dobrze kryje,
    +dosyć długo utrzymuje się na twarzy,
    +dostępny niemal w każdej drogerii,
    +nie mam po nim efektu maski.

-za drogi!
    -mała gama odcieni.Używam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: jakies 15 próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić OtworzMiOczy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na twarzy,ale uczula
  • Kremowy podklad do twarzy Max Factor ma idealna konstytecje,ktorej nie ma zaden inny mus. Swietnie rozprowadza sie na twarzy,maskuje drobne niedoskonalosci. Cera po nalozeniu musu jest ujednolicona,promienna o ladniutkim kolorycie. Byl swietny do czasu,gdy przy trzecim sloiczku zaczal mnie uczulac. Dostalam od niego ciezkiej reakcji alergicznej mianowicie pokrzywki. Podejrzewam,ze uczulila mnie kompozycja zapachowa tego musu,badz jakis skladnik. Ogolnie troszke tez I popsul cere gdyz bez makijazu wygladalam gorzej. Teraz gdy uzywam innego pudru,cera przed nalozeniem fluidu wyglada lepiej niz przed nalozeniem tamtego musu. Szkoda,bo cera wygladala naprawde ladnie,ale psuje cere a u mnie dodatkowo wywolal ciezka alergie. Daje mu 2 gwiazdki za to jak ladniutko cera wyglada po jego nalozeniu. Przy mojej jasnej cerze, wrazliwej mialam kolor 55 beige.

Używam tego produktu od: od grudnia

Chcesz pochwalić Anchelica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Podkład lekko się rozprowadza, jest bardzo delikatny i lekki.
    - piękny zapach
    - dobre krycie
    - wydajny
    - Krycie średnie
    - Nie tworzy efektu maski.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ania_Rog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłboby ok, gdyby nie..
  • +piękny, migdałowy zapach
    + odcień 75 golden, piękny, idealny dla mojej karnacji, odcień żółty (tylko max factor ma piękne kolory, które są idealnie dopasowane)
    +efekt końcowy ok, skóra, wygładzona, dobre krycie
    + wydajne opakowanie mimo mylnego małego słoiczka

i na tym koniec...

- przy pierwszym nałożeniu byłam zachwycona! a już z kolejnym niestety.. stan mojej skóry znacznie się pogorszył.. ZAPYCHA. I to nie tylko w sposób taki ze są białe krostki do jednorazowego wyciśnięcia, to są banie z wodą;/to za sprawą silikonów, który jest strasznie napakowany w ten podkład... nigdy tak nie miałam, zawsze miałam cerę w miarę normalną znikome niespodzianki były czasem
    - niemiłosiernie włazi w pory... raz wyglądał idealnie a raz strasznie właził w pory
    - po około 2 godzinach od nałożenia buzia jak latania.. strasznie się świeci.. nigdy nie miałam problemu ze świeceniem się, bo skórę miałam normalną, czasem suchą
    - cena, na szczęście kupiłam go za 25 zł od szafiarki, więc to dobrze, bo gdybym kupiła go za regularną cenę chyba bym zwątpiła..

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe krycie
  • To mój pierwszy podkład w musie także nie mam porównania.

Podkład lekko się rozprowadza, jest bardzo delikatny i lekki.
    Opakowanie bardzo wygodne, łatwo nabrać odpowiednią ilość.
    Krycie średnie, nie do końca radzi sobie z trądzikiem i bliznami aczkolwiek i tak nie jest źle.
    Po nałożeniu lekko się świecę (BARDZO LEKKO) ale muśnięcie pudrem wystarczy by sobie z tym poradzić.
    Nie tworzy efektu maski.

Podkład jest bardzo lekki jednak przez słabe krycie nie kupię go raczej ponownie. Cena za wysoka jak na tę jakość.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MalaLulu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij