Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Powiększ Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Zgłoszony przez kasiekk193

Najnowszy podkład od Max Factor Whipped Creme dzięki nawilżającej formule i konsystencji bitej śmietany, nie wysusza i nadaje skórze piękne, półmatowe wykończenie.W przeciwieństwie do innych podkładów o konsystencji musu, Whipped Creme idealnie się rozprowadza, pozostawia skórę jedwabiście gładką i podkreśla jej naturalny blask.
Podkład zawiera silikonowe cząsteczki, które delikatnie matują skórę poprzez rozpraszanie światła padającego na twarz. Nawilżająca formuła zawiera wodę i glicerynę, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dzięki nim skóra wygląda zawsze świeżo.
Matujące cząsteczki nawilżający koktajl glicerynowy sprawiają, że skóra jest półmatowa, ale nie przygaszona.

Cena: 50zł / 20g

• Idealna konstystencja
  • Jestem fanką marki Max Factor więc oczywiście musiałam wypróbować nowość na rynku!
    Nie zawiodłam się ! Podkład pięknie kryje, daje bardzo naturalny efekt! Nie ma efektu maski, podkład stapia się ze skórą dając idealnie naturalny rezultat. Świetna konsystencja przez co robienie make up staje się przyjemnością! Skóra po nim jest wygładzona i aksamitna. Na twarzy pozostaje około 10 godzin .. potem troszkę trzeba poprawić makijaż. Mam problem ze świecącą cerę ... więc po około 6 godzinach należy lekko zmatowić twarz.
    Dość wydajny.. a mogłoby odnieść się inne wrażenie.
    Słoiczek? Fajne rozwiązanie, takie inne.. lecz przy końcówce jest kłopotliwe.
    Generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Jestem na TAK. Jedyny podkład, który byłam w stanie zużyć do końca. Próbowałam już wielu i nigdy żadnego nie zużyłam w całości bo coś mi w nim nie pasowało i kupowałam następny.

Tu było inaczej, postanowiłam go wypróbować bo był w promocji w Hebe. Widzę 3 kolory - myślę sobie - mało. Ale w sumie to lepiej...gdy mam za duży wybór to nie wiem na co się zdecydować Wybrałam Beige...a tu Pani w Hebe, że to nie dla mnie...hm? Jak to? Zostaje mi Warm Almond i Golden...pierwszy za jasny drugi to w ogóle kosmos...Pani na to - Golden...zrobiła mi próbę każdym kolorem i rzeczywiście padło na Golden nie żałuje.

PODSUMOWUJĄC:

+ świetna lekka, przyjemna konsystencja
    + pięknie mnie matuje, a zawsze miałam z tym problem
    + cudowne krycie - mam trochę przebarwień

i w sumie mogłabym tak wymieniać

widzę tylko jeden minus:

- słoiczek - nie lubię grzebać w nim, ale domyślam się, że ze względu na jego konsystencje inne opakowanie nei zdałoby egzaminu.

Jeżeli chodzi o cenę to owszem jest dosyć wysoka w porównaniu do jego gramatury, ale naprawdę jest wart swojej ceny mi się udaje zawsze kupić go w promocji w Hebe za około 35 zł więc nie jest źle

Z czystym sumieniem POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić magierusa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Po przeczytaniu wielu przychylnych recenzji postanowiłam wypróbować ten podkład, choć moje doświadczenia z fluidami o konsystencji musu są dość marne. Niestety tu nie było lepiej.

Plusy:
    - wygodna aplikacja
    - wydajny
    - eleganckie opakowanie

Minusy:
    - kolor - najjaśniejszy na polskim rynku 45 okazał się bardzo ciemny i pomarańczowy, przez co twarz wyglądała nienaturalnie
    - słabo kryje, zaczerwienienia są cały czas widoczne
    - mimo słabego krycia sam podkład jest bardzo widoczny na twarzy, co podkreśla tylko efekt sztuczności spowodowany przez za ciemny kolor
    - podkreśla suche skórki i niedoskonałości
    - po początkowo satynowym efekcie na skórze, po niecałych 2 godzinach pojawia się nieestetyczna, lepiąca się warstwa - wystarczy dotknąć twarzy by zszedł z niej cały podkład i pozostawił po sobie gołą plamę
    - twarz wygląda na zmęczoną, podkład daje efekt zmęczenia
    - po tygodniu męczenia się z nim zauważyłam przyrost ilości suchych miejsc na twarzy
    - podrażnił
    - wysoka cena (ok 50 zł)

Niestety, ten produkt się MF nie udał.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić strawberry_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia/ BEZNADZIEJA
  • Mój ulubiony podkład jakimś cudem nagle okazał się być za ciemny. Przy okazji wizyty w Rossamanie postanowiłam zerknąć na półkę z podkładami. Ten był w promocji po 39 zł. To nie majątek - spróbuję.
    Pierwszy problem pojawił się z wyborem odcienia. Tylko 4. Wybrałam więc 45 warm almond, który o dziwo jest IDEALNY. Nie odcina się na żuchwie ani za uszami.
    Mam skórę normalną, lekko suchą. Bez wielkich spraw do ukrycia. Zazwyczaj wybierałam kosmetyki nawilżająco-rozświetlające Bourjois albo Benefit.
    Podkład ma fajną konsystencję. Nie jest tak twardy jak mus z Maybelline. Nie wysusza ale też nie nawilża. Dobry krem jest konieczny. Matuje. Lekko kryje. Nie ściera się, nie wchodzi w pory. Kilka godzin wytrzyma. Czasem wchodzi w drobne załamania skóry i zmarszczki.
    Nie kupię go ponownie, jednak nie jest też niczym strasznym. Po prostu wolę coś innego.

EDYCJA
    PO kilku tygodniach zdecydowanie widzę, że wszystkie niedoskonałości jakie mi sie zaczęly pojawiać to wina tego podkładu. Żeby miec pewność dalam go mojej mamie - jej też wyskoczyły podskórne pryszcze. ODstawiłam go, wrociłam do Bourjois i problem zniknął.

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: trochę

Chcesz pochwalić martyna0409 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • To moja pierwsza recenzja więc jestem w tym nieco słaba, nie negujcie mnie na wstępie ;D Do tego podkładu miałam wiele podejść, ale każde jak dla mnie okazało się na dłuższą metę niewypałem.

Plusy:
    +nie podkreśla suchych skórek
    +przyjemnie się go nakłada

Minusy:
    -słabe krycie
    -krótkotrwały
    -ciężki jak dla mnie
    -świecę się choć u mnie to rzadkość

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lovehair za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • + nie podkreśla suchych skórek
    + skóra po całym dniu nie jest wysuszona
    + idealnie wtapia się skórą (zwłaszcza w połączeniu z pędzlami Hakuro!)
    + nie daje efektu maski
    + fajna, delikatna konsystencja
    + dobrze maskuje co zaskoczyło mnie
    + buzia wydaje się świeża, ale nie błyszcząca
    + dość długo trzyma się

- cena i ilość (dlatego czekam na kolejną promocję )
    - słaby wybór kolorystyczny mam najciemniejszy, a po opaleniu się jest już za jasny

ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM <3

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest niezły ale nie dla mojej skóry
  • kupiłam go raz, i jest naprawdę niezły dla osób mających dobrą skórę.
    fajnie się zlewał z twarzą przez co dawał wrażenie 'braku makijażu' bardzo fajny w aplikacji i świetnie rozświetla zmęczoną cerę, jednak dla mojej naczynkowej mieszanej skóry nie matował wystarczająco.

Używam tego produktu od: już nie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić flamingos_fun za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Podkład jest całkiem niezły i piszę to, mimo że miałam dobrany zły kolor. Mimo to nieźle stapiał się z cerą, fajnie krył, leciutki, przyjemna konsystencja, nie czuje się go na twarzy.
    Wygodne, solidne opakowanie, chociaż nie nosiłam go w torebce, więc nie wiem jak sprawdzi się w ekstremalnych warunkach.
    Nie kupię go więcej z jednego powodu- mało wydajny.
    Kupiłam go z myślą o codziennym makijażu, na wyjścia wieczorne mam juz swoich faworytów a przy codziennym stosowaniu zniknął mi w ciągu dwóch i pół tygodnia. Nie wiem jak to się stało, bo nie nakładałam nie wiadomo jakiej tapety, raczej dozowałam go oszczędnie, ze względu na już wspomniany kiepsko dobrany kolor.

Używam tego produktu od: dwóch i pół tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić alicjawkrainieczarow90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się tylko na początku stosowania
  • Kupiłam ten produkt około 3 miesiące temu. Na początku byłam z niego zadowolona, bo dobrze stapiał się z odcieniem mojej skóry, nie zapychał, ujednolicał i dobrze się trzymał.
    Po jakimś czasie zaczął mnie okropnie zapychał. Na mojej twarzy pojawiły się dziesiątki wągrów i parę pryszczy. Dodam, że nigdy wcześniej nie miałam większych problemów z cerą, oceniałam ją jako normalną.
    Około 3 tygodnie temu skóra w okolicach nosa i oczu zaczęła mi schodzić płatami. Po każdym użyciu tego podkładu problem powiększa się. Wczoraj nałożyłam cienką wartswę tego specifiku. Efekt? Płatki mojego nosa mają fakturę pumeksu, a czołem mogłabym szlifować drewno. Moja przyjaciółka również go stosowała i w jej przypadku było tak samo.

Podsumowąjac:

-chamsko matuje
    -mała pojemność
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić coolchinablue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Podkład kupiłam, bo poleciła mi go koleżanka. Jestem z nigo zadowolona. Mam 17 lat, więc moja cera jest jeszcze młoda i nie powinnam używać ciężkich kosmetyków, które zapychaja pory, etc. Ten jest dla mnie idealny. Jestem bardzo blada, więc byłam (jak zwykle) sceptyczna przy wyberaniu koloru, ale odcień 45 okazał sie idealny, chociaz zastanawiam się czy nie spróbować z 50, który wydaje mi się jaśniejszy. Podkład raczej wyrównuje kolor skóry, ale ma też delikatne krycie.

plusy:
    + łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug
    + lekka konsystencja bitej smietany
    +skóra jest miła w dotyku
    + dobrze dopasowywuje się do koloru cery i go wyrównuje
    + ekonomiczny
    + nie ściera się szybko i nie brudzi ubrań
    + wygodne opakowanie
    + cera się nie świeci

minusy:
    - oczywiście: mała pojemność pudełeczka, rozumiem, że dobra firma, ale za 18ml 50 zł, to trochę za drogo
    - mała gama kolorów (przynajmniej w Polsce- dostępne tylko 4)

Tylko tyle minusów, do podkład bardzo dobry, po wielu miesiącach poszukiwań w końcu znalazłam idealny (może oprócz ceny )

Chcesz pochwalić Wisienka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi szału
  • Nie kupiłabym produktu a powiem więcej mam nowy do sprzedania Moja skóra nie toleruje drogeryjnych podkładów koniec basta.
    Kolor nie taki, zle sie rozprowadza, tworzy smugi, a skóra wygląda gorzej z nim niż bez. Wiem, że kobiety go chwalą, ale jednak przy mojej wrażliwej skórze mogę używać tylko aptecznych podkładów.
    Chętnie swój odstąpię, użyłam tylko raz.( Mam go do grudnia)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 18 ml

Chcesz pochwalić corny13 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • im dluzej tym gorzej :-(
  • Kupilam go pare miesiecy temu bo byla promocja w Rossmannie -40%. Przy pierwszym opakowaniu bylam zachwycona. Pieknie wyrownywal kolor, nie brudzil ubran, mimo malego opakowania bardzo wydajny - starczal na 2 miesiace. Bylam zachwycona. Nie zatykal porow, nie rolowal sie, dobrze wspolgral z kremami, nie wzmagal swiecenia sie mojej mieszanej cery. Drugie opakowanie kupilam znowu za -40%, a trzecie dostalam od kolezanki, bo nie dopasowala koloru i mi oddala. mam kolor 55 beige. No i juz uzyalalm go od wakacji pelna zachwytu, ale przy trzecim opakowaniu zaczelo cos byc nie tak. Zauwazylam,ze szybciej zaczela mi sie swiecici buzia, jakby skora go wypluwala. zaczela mnie swedziec budzia , mimo ze zawsze uzywam kremu. Najgorsze to, ze zaczelam zauwazac straszne pieczenie przy zmywaniu makijazu. Tlumaczylam sobie to, a ze mam inny krem, a to za mocno peeling zrobilam, a ze przesadzilam z solarium. Niestety przeczytalam tez inne komentarze Pan z wizazu i widze ze coraz wiecej osob ma podobne problemy do moich. Dlatego warto go sprobowac, ale nie uzywac zbyt dlugo bo sie chyba skora przyzwyczaja i zaczyna sie buntowac. A szkoda ! juz myslalam,ze na jakis czas mam spokoj z szukaniem podkladu idealnego a czekaja mnie znowu poszukiwania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla idealnej cery
  • Kupiłam podkład skuszona nowością. Lubię MF, ale odcienie różowe nie są dla mnie. Wybrałam 45, bo wydawał mi się najbardziej odpowiedni na zimę, kiedy cera jest bledsza. Odcień nie jest idealny, ale konturowaniem da się zamaskować. Plusem jest ta lekka konsystencja i wydajność, choć pojemność(18ml) mogłaby być większa za te 40zł, a 30zł w promocji. Krycie podkładu jest hmm... średnie. Mam cerę z problemami trądzikowymi i zdecydowanie z krostami sobie nie radzi, ale dla bezproblemowej cery będzie idealny. Świetnie wygładza buzię, która wydaje się wypoczęta i świeża. Nie jest to efekt matu, ani rozświetlenia, tylko taki zdrowy look. Nie wiem czy kupię ten podkład, ze względu na cenę do pojemności, a także właśnie niewystarczające krycie. W połowie dnia także lekko ciemnieje, i buzia nie wygląda już tak dobrze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pannamima za czytelną i pomocną recenzję?
  • ABSOLUTNIE nie nadaje sie do skory WRAZLIWEJ ,podraznia ja ,zapycha..
  • No niestety ,moze i wygladza skore,ale PSUJE SKORE niestety... ABSOLUTNIE nie nada sie do skory wrazliwej,tlustej,tradzikowej-skory problematycznej!!
    PODRAZNI Ja spowoduje jeszcze gorszy stan skory!! z daleka od niego !

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 standart

Chcesz pochwalić Czlowiek Istota Marna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można zaryzykować
  • Podkład, to dla mnie kosmetyk, który musi być naprawdę idealnie i indywidualnie dobrany. Można oceniać w skali różnych cer, kobiet, wieku i innych czynników, jednak osobista ocena zawsze będzie skrajna.
    Nie czytałam nic o tym kosmetyku. Kupiłam go ze względu na brak zimowego fluidu i stosunkowo niskiej cenie (30zł). Od razu powiem, że podkłady Max Factora są u mnie spalone przez ohydną, ziemisto-różową kolorystykę. Jestem Panią warm, dlatego preferuje żółte-oliwkowe tony kolorystyczne. Niestety, ale tylko drogie marki oferują naprawdę wymaganą paletę kolorów, jednak nie zawsze jest tak, że w portfelu się wylewa.
    Tak więc wzięłam słoiczek warm almond 45. Ciepły migdał....
    Zgadza się na pewno migdał ze względu na jasny, beżowy odcień i zapach. Wyraźnie odczuwalny w opakowaniu.
    Nie do końca jestem zadowolona z koloru, jednak dopracowuje efekt żółtym pudrem co ociepla trochę buzie.

Plusów jest kilka:
    -faktycznie daje efekt satynowej buzi, jest gładka
    -kolor się stapia i łatwo nim operować (np. pudrem)
    -lekka konsystencja=zero maski
    -duża wydajność, mija 3 miesiąc a wystarczy jeszcze do 10go
    -słoiczek, z którego wybierze się 100% produktu,
    -lekkie, wygodne do noszenia opakowanie
    -w promocji, niewygórowana cena jak w innych podkładach MF

A teraz minusy:

-brak odcieni. 4 kolory to za mało,
    -potrafił zapychać (silikony),-
    -dość szybki błysk na twarzy,
    -czasem lubił podkreślać suche skóry głównie na czole,
    -lekko zbiera się w załamaniach i bruzdach,
    -przykleja się do telefonu.

Kosmetyk jest godny uwagi, jednak ten jeden raz kiedy mamy okazje go używać wywiera wpływ na to czy ponownie do niego wrócimy.
    Ja już nie wrócę.

Używam tego produktu od: listopada 2013
    Ilość zużytych opakowań: 18 ml

Chcesz pochwalić tofikus11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak długo Cię szukałam!
  • Uwielbiam ten podkład !
    Mam tester w odcieniu 40 Light Ivory , który nie jest dostępny w Polsce, ale kupiłam go na Allegro. (?!)
    Za opakowanie 12ml zapłaciłam ok. 26zł.

Plusy:
    - idealny odcień dla mojej karnacji (nareszcie!)
    - konsystencja
    - odcienie
    - krycie
    - łatwo się rozprowadza
    - brak smug
    - nie tworzy efektu "maski"

Minusy:
    - brak szerokiej gamy odcieni np. w UK odcieni jest 6, w Polsce natomiast 4 a to przecież polska marka
    - mało praktyczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: tester, 12 ml

Chcesz pochwalić MakeUpIsMyLife za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Aktualnie mój nr 1!
  • Kupiłam w promocji i nie żałuję. Mało tego, jestem w stanie kupić go po normalnej cenie, choć do niskich nie należy.

Podkład ma fantastycznie lekką konsystencję, jest bardzo wydajny, doskonale się stapia i nie pozostawia smug. Szybko i łatwo można wykonać nim makijaż. Wszystkie przebarwienia ładnie kryje, choć krycie jest raczej średnie. Dla mnie idealne, bo nie mam większych problemów z cerą. Pozostawia ładne satynowe wykończenie, przez cały dzień wytrzymuje, może delikatnie ściera się ale robi to równomiernie. Cera jest idealnie gładka i miękka, absolutnie nie jest obciążona żadną maską.
    Uwielbiam ten miniaturowy słoiczek i jego zawartość.
    Dla mnie to podkład idealny. Aktualnie mój Nr 1!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić d_t_b za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • SUPER!
  • Ja również zakupiłam podkład dzięki próbce z gazety. Kolor 75 Golden myślałam, że będzie trochę za ciemny a idealnie wpasował się w kolor buzi! Wahałam się na początku czy go kupić ponieważ jest bardzo mały i w słoiczku (ja lubię takie z pompką) jednak.. była promocja podkład dychę taniej, ja skończyłam próbkę inny podkład też więc.. wzięłam i cieszę się że to zrobiłam!
    Podkład mimo tego, że jest malutki to wydaje się być bardzo wydajny, wystarczy mała ilość produktu. Jego plusy:
    + wydajny
    + świetnie się dopasowuje do twarzy i daje NATURALNY EFEKT!
    + nie podkreśla skórek, nie przesusza
    + zakrywa zaczerwienienia
    + jest trwały

minusem jest cena, aczkolwiek jest do przegryzienia

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kjb za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo dobry.
  • Tak jak poprzedniczka zakupiłam go skuszona próbką w gazecie (kolor 75). Zdziwiłam się, bo kolor nie był wcale dla mnie za ciemny. ..

Zgadzam się,że nadaje się raczej dla osób lubiących lekkie krycie (które można budować), ale TO WŁAŚNIE obiecuje producent, więc odejmowanie gwiazdek za "małe krycie" wg mnie jest krzywdzące w tym przypadku.

ja go lubię, a moim nr 1 jest Colorstay... Wg mnie efekt ostateczny jest równie dobry.

Whipped creme jest lekki, dobrze się rozprowadza, jest baaardzo wydajny, więc nie należy zrażać się jego małą objętością.

Ostatecznie kupiłam inny odcień (50), choc przyznję, że to był błąd (ma lekko różowe tony). Tak czy inaczej-chętnie go używam i polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić amb86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko dla osób o idealnej cerze
  • Produkt kupiłam przed Sylwestrem oczekując jakiegoś fajnego efektu na twarzy. To mój drugi mus tyle, że z innej firmy. Cena 35 zł w drogerii to według mnie trochę za dużo za takie maleństwo. Plusem jest fajna konsystencja, lekki matowy efekt, brak "maski" na twarzy i lekkie rozświetlenie. Minusy: niestety podkreśla u mnie każdą skórkę, każdą niedoskonałość, nie da się nim niczego ukryć. Ma dziwny chemiczny zapach, który kojarzy mi się z ostrym migdałowym olejkiem do ciasta. Kolor w słoiczku ciemniejszy niż na skórze. Mój odcień to 55 Beige.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malakh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Dosyć długo zastanawiałam się nad zakupem, kiedy był na promocji od razu po niego sięgnęłam, niestety nie było najjaśniejszego odcienia więc wzięłam kolejny pod tym względem.

+fajna konsystencja
    +nie zatyka i nic nie wyskakuje po nim
    +dobrze się rozprowadza
    +dobrze matuje
    +ładne małe opakowanie
    +dobrze kryje
    +skóra po nim jest bardzo gładka i fajna w dotyku
    +nie trzeba na niego nakładać pudru

-dosyć drogi jak na takie małe opakowanie
    -przy dłuższych paznokciach ciężko wydobyć cały podkład z opakowania
    -przy nałożeniu trochę większej ilości wygląda się jakby z pół tony pudru się nałożyło

Mimo wszystko kupiłabym go jeszcze raz tylko w jaśniejszym odcieniu.

Używam tego produktu od: 2msc

Chcesz pochwalić one wish za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Pewnie nie kupiłabym gdyby nie próbka w gazecie. Używam odcienia numer 75 i mimo jasnej skóry nie pojawia sie efekt maski, skora jest gladka, matowa, ale nie sucha. Naprawdę polecam. Jest wart swojej ceny, a poza tym bardzo wydajny i trwaly.

Chcesz pochwalić tymbaarq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Kupiłam tylko dlatego że miał mnóstwo pozytywnych opinii i był akurat w promocji. Przełamałam nawet niechęć do musów, która pozostała mi po wysuszającym i wręcz tapetowym Dream Matte. Na szczęście nie zawiodłam się.
    Podkład jest:
    - wydajny
    - świetnie kryjący
    - nie wysusza skóry

Daje radę nawet w zimie, a pomyśleć, że w ubiegłym roku nakładałam mega kryjące paskudztwo z Vichy, a tu proszę. Okazuje się, że można używać musu w przystępnej cenie, który gwarantuje krycie, ładny wygląd i zadowoloną skórę.

Chcesz pochwalić lk3010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Podkład jest całkiem ok:
    -delikatny
    -nie tworzy maski
    -kryje drobne niedoskonałości

-kolor:hmmm...mam cerę średnią- nie jestem blada jak ściana, jednak stałym bywalcem solarium również nie jestem- typowa, oliwkowa cera. Zawsze miałam problem z podkładami max factor, ponieważ niemal w każdym odcieniu mają mase różowego pigmentu. Tutaj ku mojemu zdziwieniu znalazłam odcień z żółtym pigmentem!- kolor 75 golden- pasuje idealnie i wcale nie jest ciemny!!!
    -cena-39zł/20ml

EDIT: (z 5.0 na 3.0)
    niestety, po pewnym czasie zaczęłam dostrzegać jego wady. Zdarzyło mi się kilka razy być w dosyć "ciężkich" sytuacjach i podkład spłynął bardzo szybko. Poza tym po ok 2h skórą niemiłosiernie się świeci.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić aleksawu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt / To niestety nie to
  • Do zakupu podkładu zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie o tym produkcie zamieszczane na forach internetowych. Korzystając z obniżki 20% w Super-Pharm postanowiłam go nabyć i to był bardzo dobry zakup. Chociaż cena regularna za takie maleństwo (18ml) może odstraszać. Podkład ma postać aksamitnego kremu lub jak kto woli zbitej gęstej śmietany. Na pewno nie jest to zbity gąbczasty mus jak w przypadku Dream Matte Maybelline. Podkład dostępny jest w czterech kolorach i zupełnie nie zgodzę się z tym, że jest on dla osób o ciemnej karnacji. Wręcz przeciwnie - uważam że właśnie takim osobom będzie trudno w tym przypadku dobrać odcień bo moim zdaniem ten podkład jest dla osób o jasnej i średniej karnacji. Ciemnego odcienia nie ma w palecie wogóle. Ja mam średnią karnację, bardziej jednak bladą niż śniadą i odcień 75 golden jest dla mnie idealny. To ciepły złoty beż z żółtymi tonami. W opakowaniu wydaje się ciemniejszy niż jest w rzeczywistości po nałożeniu. Odcień warm almond jest żółty i jasny, natural odrobinę ciemniejszy, ale wpada w róż, a beige to mieszanka tonów żółtych i różowych. Produkt świetnie się nakłada, twarz jest gładka i subtelnie rozświetlona, a jednocześnie zmatowiona. Co najważniejsze daje świetny, ale przede wszystkim naturalny efekt na twarzy i rzeczywiście nie powoduje wysuszenia cery. Jedynymi minusami faktycznie może być wydajność kosmetyku, bo chociaż zazwyczaj podkłady w musie są wydajniejsze od tych płynnych to jednak ten ma specyficzną konsystencję i może nie być tak wydajny. Co do ceny to powinien być dużo tańszy, ale niestety marka Max Factor nigdy do tanich nie należała.

Niestety, ale po dłuższym stosowaniu jestem zmuszona zmienić opinię o tym produkcie. Ma on jednak kilka poważnych minusów, które odkryłam dopiero teraz:
    - jest słabo kryjący, bardzo a może raczej zbyt naturalny, nie upiększa skóry jak w przypadku innych podkładów, nie wpływa pozytywnie na jej wygląd
    -z biegiem czasu moja mieszana cera zaczyna przetłuszczać się coraz bardziej, po 3 godzinach w pracy świecę się jak latarnia, a ten błysk trudno usunąć nawet chusteczką. Pod koniec dnia twarz wygląda "brudno", nieświeżo i sztucznie, wygląda na zmęczoną
    - cera coraz gorzej reaguje na ten podkład, po jego zmyciu jest podrażniona, skóra na policzkach lekko piecze i ogólnie odczuwam na twarzy dyskomfort
    Być może to tylko reakcja tego podkładu na moją skórę i u innych lepiej się sprawdzi, ale u mnie niestety jest zdyskwalifikowany.
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosiaczek82 za czytelną i pomocną recenzję?