Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Powiększ Max Factor, Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Zgłoszony przez kasiekk193

Najnowszy podkład od Max Factor Whipped Creme dzięki nawilżającej formule i konsystencji bitej śmietany, nie wysusza i nadaje skórze piękne, półmatowe wykończenie.W przeciwieństwie do innych podkładów o konsystencji musu, Whipped Creme idealnie się rozprowadza, pozostawia skórę jedwabiście gładką i podkreśla jej naturalny blask.
Podkład zawiera silikonowe cząsteczki, które delikatnie matują skórę poprzez rozpraszanie światła padającego na twarz. Nawilżająca formuła zawiera wodę i glicerynę, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dzięki nim skóra wygląda zawsze świeżo.
Matujące cząsteczki nawilżający koktajl glicerynowy sprawiają, że skóra jest półmatowa, ale nie przygaszona.

Cena: 50zł / 20g

• Zaryzykuję, zaznaczę KWC.
  • Łał, jestem zaskoczona tym podkładem! I to na tyle, że z wielkim zaufaniem dam mu KWC już na początku naszej znajomości. Urzekł mnie, oczarował...

Do tej pory używałam płynnego Affinitone\'a i byłam zadowolona. Ten podkład kupiłam z ciekawości- dostałam próbkę w saszetce i świetnie podpasował mi kolor, co jesst rzadkością.

+jest tak milutko kremowy! Nakłada się go jak lekki mus, delikatny i przyjemny. Super doznanie!
    +świetnie aplikuje się palcami i pędzelkiem i to chyba jego największa zaleta- nie trzeba wylewać na dłoń, by nabrać na pędzel. Z praktycznego słoiczka nabierasz tyle, ile potrzebujesz, nic się nie marnuje!
    +niby są tylko 4 kolory, ale 75 golden trafił w moją karnację idealnie. Lepiej niż jakikolwiek inny podkład.
    +dopasowuje się do karnacji.
    +daje lekki mat, ale nie totalny i płaski, skóra wygląda zdrowo i promiennie bez świecenia (nie wiedziałam, że to w ogóle możliwe).
    +świetnie współgra z różnymi pudrami.
    +nie waży się, nie roluje.
    +jest lekki, akurat na lato, dobrze znosi upały.
    +trwałość jest średnia, ale 6 godzin daje radę na pewno, po 10 też coś jeszcze na twarzy jest : )
    +nie używam go długo, jednak nie zauważyłam, by zapychał, pogarszał stan cery czy wysuszał.
    +jest całkiem wydajny, używam go codziennie/dwa raczy dziennie- po powrocie z pracy zmywam makijaż, wieczorem przed wyjściem nakładam jeszcze raz, a ubytek jest niewielki.

-cuchnie potwornie, zupełnie jak farba olejna. Ale zapach nie utrzymuje się na skórze.

Jest wart swojej ceny, o ile nie oczekuje się efektu fotoszopa. I zawsze można zamówić na ezebra czy kosmetykizameryki ; )
    I w zasadzie to tyle. : ) Póki co, jestem zachwycona i polecam go szczerze. Jeśli cokolwiek się zmieni - będę edytować. ; )
    Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zrobił na mnie wrażenie.
  • Mam najjaśniejszy odcień, nr 45, mimo że najjaśniejszy z gamy to dość ciemny, z kolorami podkładów MF zawsze są u mnie jakieś problemy (albo za ciemne albo za różowe). Ciemny, ale ładnie się stapia z jaśniejszą skórą nadając jej zdrowy koloryt. Fajnie się wtapia, skóra wygląda zdrowo, tak więc na kolor nie narzekam.

Podkład ma konsystencję delikatnego musu, dobrze i przyjemnie się go nakłada. Daje delikatny efekt wyrównanego kolorytu i naturalnie wyglądającej skóry. Nie jest matujący, mocno nawilża skórę, nosił mi się super komfortowo wczesną wiosną, kiedy zawsze mam problemy z nawilżeniem skóry po zimie, w lecie kiedy jest ciepło sprawdza się już gorzej, trwałość jest znacznie gorsza i łatwo się waży.
    Trwałość ogólnie jest niezbyt powalająca bo podkład wytrzymuje w dobrym stanie jakieś 5-6 h, a więc krócej niż dla kobiety pracującej powinien. Ale mimo to wybaczam mu, bo naprawdę przyjemnie się go używa. I fajnie się z nim wygląda, bo naturalnie i zdrowo.

Jest dość wydajny, odrobina wystarczy do wykonania makijażu. Słoiczek wprawdzie duży nie jest, ale ja mój podkład mam już na pewno ponad pół roku, a jest jeszcze prawie połowa.

Na pewno najbardziej polecam posiadaczkom cer suchych, bo wiem że łatwo nie jest takim znaleźć podkładu, który będzie nawilżał skórę. MF jest naprawdę przyjemny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam na szczególne okazje
  • Lubię kombinować z podkładami, dlatego mam ich kilka w kosmetyczce i dobrze, bo ten nie nadaje się do codziennego użytku po kilku pierwszych użyciach byłam zachwycona, mimo, że podkład był trochę za ciemny. Mieszałam go z innym nieco jasniejszym i efekt był niesamowity... jednak po tygodniu używania zaczął mi się ważyć na twarzy, czasami pojawiały się przebarwienia na twarzy... jest idealny, ale do używania od czasu do czasu, więc gdybym nawet miała go kupić to raczej w próbkach, żeby mi zbyt szybko nie zasechł

poza tym:

+podkład ma bardzo fajną konsystencję musu, jest delikatny, a jednak dobrze kryje,
    +dosyć długo utrzymuje się na twarzy,
    +dostępny niemal w każdej drogerii,
    +nie mam po nim efektu maski.

-za drogi!
    -mała gama odcieni.Używam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: jakies 15 próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić OtworzMiOczy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na twarzy,ale uczula
  • Kremowy podklad do twarzy Max Factor ma idealna konstytecje,ktorej nie ma zaden inny mus. Swietnie rozprowadza sie na twarzy,maskuje drobne niedoskonalosci. Cera po nalozeniu musu jest ujednolicona,promienna o ladniutkim kolorycie. Byl swietny do czasu,gdy przy trzecim sloiczku zaczal mnie uczulac. Dostalam od niego ciezkiej reakcji alergicznej mianowicie pokrzywki. Podejrzewam,ze uczulila mnie kompozycja zapachowa tego musu,badz jakis skladnik. Ogolnie troszke tez I popsul cere gdyz bez makijazu wygladalam gorzej. Teraz gdy uzywam innego pudru,cera przed nalozeniem fluidu wyglada lepiej niz przed nalozeniem tamtego musu. Szkoda,bo cera wygladala naprawde ladnie,ale psuje cere a u mnie dodatkowo wywolal ciezka alergie. Daje mu 2 gwiazdki za to jak ladniutko cera wyglada po jego nalozeniu. Przy mojej jasnej cerze, wrazliwej mialam kolor 55 beige.

Używam tego produktu od: od grudnia

Chcesz pochwalić Anchelica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Podkład lekko się rozprowadza, jest bardzo delikatny i lekki.
    - piękny zapach
    - dobre krycie
    - wydajny
    - Krycie średnie
    - Nie tworzy efektu maski.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ania_Rog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłboby ok, gdyby nie..
  • +piękny, migdałowy zapach
    + odcień 75 golden, piękny, idealny dla mojej karnacji, odcień żółty (tylko max factor ma piękne kolory, które są idealnie dopasowane)
    +efekt końcowy ok, skóra, wygładzona, dobre krycie
    + wydajne opakowanie mimo mylnego małego słoiczka

i na tym koniec...

- przy pierwszym nałożeniu byłam zachwycona! a już z kolejnym niestety.. stan mojej skóry znacznie się pogorszył.. ZAPYCHA. I to nie tylko w sposób taki ze są białe krostki do jednorazowego wyciśnięcia, to są banie z wodą;/to za sprawą silikonów, który jest strasznie napakowany w ten podkład... nigdy tak nie miałam, zawsze miałam cerę w miarę normalną znikome niespodzianki były czasem
    - niemiłosiernie włazi w pory... raz wyglądał idealnie a raz strasznie właził w pory
    - po około 2 godzinach od nałożenia buzia jak latania.. strasznie się świeci.. nigdy nie miałam problemu ze świeceniem się, bo skórę miałam normalną, czasem suchą
    - cena, na szczęście kupiłam go za 25 zł od szafiarki, więc to dobrze, bo gdybym kupiła go za regularną cenę chyba bym zwątpiła..

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe krycie
  • To mój pierwszy podkład w musie także nie mam porównania.

Podkład lekko się rozprowadza, jest bardzo delikatny i lekki.
    Opakowanie bardzo wygodne, łatwo nabrać odpowiednią ilość.
    Krycie średnie, nie do końca radzi sobie z trądzikiem i bliznami aczkolwiek i tak nie jest źle.
    Po nałożeniu lekko się świecę (BARDZO LEKKO) ale muśnięcie pudrem wystarczy by sobie z tym poradzić.
    Nie tworzy efektu maski.

Podkład jest bardzo lekki jednak przez słabe krycie nie kupię go raczej ponownie. Cena za wysoka jak na tę jakość.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MalaLulu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniaczek
  • Kupiłam go, ponieważ dawno nie używałam podkładu w formie musu.

Dobrałam odcień dobrze. Niestety, podkład bardzo ciemnieje na twarzy (o 1 ton), co w moim przypadku go dyskwalifikowało do tego stopnia, ze musiałam mieszać go z kremem BB Soraya. Dopiero wtedy zachowywał kolor mojej cery.

Kryje przeciętnie (dla mnie wystarczająco), nie podkreśla suchych skórek. Niestety, bardzo szybko "schodzi" z twarzy, w połowie dnia w zasadzie już nie ma po nim śladu ;(

Nie podoba mi się też konsystencja podkładu - nie jest to mus, ale raczej zwykły podkład przelany do słoiczka z zakrętką. Z ulgą zobaczyłam jego dno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trzcinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po japońsku: Jako tako
  • Moja skóra posiada niedoskonałości i jest sucha przez co z kremowym podkładem od Max Factor się nie polubiliśmy. Po pierwsze osoby z ciemną karnacją taką jaką mam ja nie znajdą dla siebie odpowiedniego odcienia , gdyż wszystkie są stosunkowo jasne. Podkład podkreśla suche skórki. Krycie ma bardzo słabiutkie, więc osoby, które mają szczęście i nie posiadają blizn będą zadowolone. Plusem jes ładne opakowanie, milutka konsystencja, która po nałożeniu sparawia , że i nasza skóra jest taka mięciutka. Co do trwałości to sama nie jestem w stanie tego określić, bo uczucie jest takie jakbym niczego na twarzy nie miała. Nie zapycha.
    Podsumowując: lekki, przyjemny z małym kryciem i gamą odcieni. Fajny , ale nie jest wart takiej ceny. Używam tego produktu od: Miesiąca.Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NereidaTetyda za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt idelany na lato
  • świetna konsystencja, nie zatyka porów, słabo kryje ale za to nie ma efektu maski, idelanie stapia się ze skórą sprawia, że skóra nie świeci się- efekt ten utrzymuje się kilka godzin. Jest wydajny.
    Jedyny minus to cena, warto czekać na obniżki do -50%

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić akacjowa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij