Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu (stara wersja)

Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż, zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe.
Przebadany okulistycznie, nie zawiera substancji zapachowych.

wrażliwa
demakijaż oczu i ust
nawilżające, oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa
płyn

Oceniam na dobry

Od zawsz wystosowałam osobny płyn do okolic oczu ze względu na to, że zależy mi na naprawdę dobrze usuniętym makijażu. Na codzień tuszuję rzęsy, dość grubo aby były dobrze podkręcone i mocno czarne dlatego szukam dobrego produktu.
Płyn Ziaja oceniam na dobry, ponieważ nie zawsze potrafi skutecznie doczyścić rzęsy, a ja nie przepadam za tym aby mocno „szorować” po skórze zwłaszcza w okolicy oczu.
Lubię go za to że jest lekki, nie jest tłusty! Co baardzo często idzie w parze z płynem do demakijażu oczu. Szybko się wchłania w wacik, więc dość sporo jak na jedno stosowanie ja go zużywam. Buteleczka jest za to bardzo poręczna. Płyn mnie nie uczulił i nie podrażnił skóry czy okolic oczu - co dla mnie jest istotne ponieważ noszę na codzień soczewki.
Oceniłabym go na uniwersalny, nie porywa ale może być. Dopóki nie znajdę lepszego zamiennika będę go stosować, ponieważ właśnie ta lekkość za nim jednak przemawia.

Kiepski płyn

Kiepski. W zasadzie nie robił nic co miał robić.

Rozmazywał cienie i tusz, nie ściągał ich w ogóle.
Dodatkowo szczypał w oczy.

Opakowanie na plus, ale bez dobrych właściwości kosmetyku jest ono bez znaczenia.

Nawilza

Słabo domywa Tusz do rzęs, ale do twarzy żeby przemyć brud i pot jest dobry, nawilża tonizuje, odświeża na długo starcza na długo, przemywam ranem i przed spaniem

Usuwa makijaż, nie podrażnia spojówek

Uniwersalny płyn do demakijażu oczu z serii de-makijaż marki Ziaja to bardzo dobry produkt, który świetnie radzi sobie z usuwaniem makijażu oczu.
Demakijaż oczu wykonuję płatkiem kosmetycznym, a rzęsy dokładnie oczyszczam nasączonym płynem patyczkiem kosmetycznym.
Produkt świetnie sobie radzi z usunięciem dość mocnego tuszu do rzęs. Ważnym aspektem jest fakt, iż płyn nie powoduje podrażnienia spojówek, co jest dla mnie bardzo ważnym elementem. Skóra okolic oczu po wykonaniu demakijażu jest dobrze nawilżona.
Płyn jest produktem wegańskim i posiada w swoim składzie 97% składników pochodzenia naturalnego.
Płyn jest wydajny a cena bardzo przystępna.
Opakowanie produktu jest wygodne w codziennym użytkowaniu.

Bardzo średni

Nie zachwycił mnie ten produkt. Wiele osób polecało, ze względu na mała cenę. Jednak trzeba go bardzo dużo użyć żeby zmył dokładnie makijaż co wiąże się za mała wydajnością produktu. Jakbym nie miała nic innego pod ręka to bym go używała ale na codzień lepiej dopłacić kilka zł i kupić coś lepszego :)

Podrażniał mi oczy i nie radził sobie ze zmyciem tuszu do rzęs

Płyn do demakijażu oczu firmy Ziaja kupiłam z ciekawości widząc ile tu jest pozytywnych opinii na temat tego produktu, może zacznę od tego że płyn ten jest przezroczysty i bezzapachowy niestety dokładnie nie usuwał tuszu do rzęs chociaż nie był nawet wodoodporny, musiałam trochę mocniej trzeć żeby chodź trochę puścił co źle wpływało na delikatną skórę wokół oczu, druga wada tego kosmetyku to taka że podrażniał mi oczy co powodowało łzawienie, pieczenie i mgłe przed oczami, niestety dla mnie to bubel i więcej do niego nie wrócę, do skóry alergicznej raczej się nie nada, z mojej strony nie polecam.

Dobry produkt za niewielkie pieniądze

Kiedyś uzywalam regularnie a ostatnio mniej się malowałam, wiec i płyn nie był potrzebny. No i kupiłam tusz do rzęs, który pomimo tego ze nie jest wodoodporny zachowuje się jakby był. I ten płyn do demakijażu radzi sobie z nim znakomicie (czego nie mogłam powiedzieć po poprzedniku). Nie widzę żeby był jakoś słabo wydajny, ale nawet jeżeli to nie ma do narzekać. Cena niska. Sprawdza się.

Ziaja, De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu

Świetny płyn do demakijażu. Idealnie zmywa po całym dniu wodoodporny makijaż. Płyn delikatny, jedyny płyn który nie podrażnia. Wydajny, idealny do niewielkiej kosmetyczki. Cena przestępna , Polecam :)

Dobry płyn do demakijażu oczu

Kiedyś regularnie kupowałam ten płyn, teraz rzadziej, ze względu na fakt stosowania płynów micelarnych (wolę mieć 1 produkt, niż kilka). Jak dla mnie ten produkt ma same zalety:
- skutecznie usuwa makijaż oczu, bez konieczności tarcia,
- nie podrażnia,
- jest bezzapachowy,
- ma poręczne i niewielkie opakowanie,
- zakrętka zabezpiecza przed niekontrolowanym wylaniem produktu,
- ma niską cenę.
Wydajność mogła by być lepsza, choć uważam, że nie jest najgorzej i na pewno nie dyskwalifikuje to tego płynu na tle innych podobnych produktów do demakijażu.

Ja go lubię i często kupuje

Według mnie jest to dobry klasyk. Nie lubię jak produkty do demakijażu zostawiają tłuste olejowe wykończenie ten taki nie jest. Fajnie odświeża, oczyszcza buzię. Ma bardzo przyjemny zapach i świetna cenę . Jak na produkt z niskiej półki półki cenowej spełnia moje oczekiwania.

Dobry, choć mało wydajny

Znam ten produkt od lat.
Przezroczyste opakowanie, zamykane na klapkę niewiele (jeśli w ogóle)zmieniło się zmieniło w przeciągu ostatnich dwudziestu lat. Sam płyn jest bezbarwny o lekkiej, wodnistej konsystencji. Nie wyczuwam w nim żadnego zapachu,
Kosmetyk nie podrażnia oczu i bezproblemowo usuwa zwykły tusz do rzęs i cień do powiek. Nie wiem natomiast, czy poradziłby sobie z kosmetykami wodoodpornymi.
Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, nie podrażnia. Jest niedrogi i łatwo dostępny. Minusy? Slaba wydajność. Za tę cenę jednak warto.

Bardzo dobry plyn do demakijażu idealnie oczyszcza

Polecam ten produkt jest bardzo dobry idealnie zmywa makijaż nie zostawia tłustego filtra na buzi dokladnie oczyszcza buzie i zmywa dokladnie tusz z rzes przystępna cena produkt godny polecenia