KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Intimea Emulsja do higieny intymnej o właściwościach ochronnych

4,4 na 522 opinie

Kupi ponownie: 86% osób
    Uchynek89
    18 lipca 2018 o 13:04
    Dobry produkt
    Do zakupu zachęciła mnie niska cena i łatwa dostępność. Okazało się, że emulsja rzeczywiście idealnie się nadaje do codziennej pielęgnacji. Delikatnie myje i pielęgnuje. Zapewnia uczucie świeżości i nawilżenia. Koi podrażnienia i chroni przed kolejnymi, działa łagodząco i przeciwbakteryjnie. Idealna dla kobiet o wrażliwej skórze. Delikatnie i przyjemnie pachnie.
    Zalety:
    • kremowa konsystencja
    • delikatne działanie
    • skuteczność
    • zapewnia poczucie komfortu
    • delikatny zapach
    • dostępność
    • niska cena
    • wydajność
    Kupił/a w:W hipermarkecie

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    ziomaska
    12 listopada 2016 o 17:34
    Fajny żel
    Zalety: - ma rzadką konsystencję która jest wydajna - dobrze się pieni - oczyszcza i pozostawia uczucie świeżości - nie podrażnia - zapobiega otarciom naskórka Wady: - brak pompki
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    DonaRegan
    28 kwietnia 2018 o 22:37
    Dobty tani płyn
    plusy: + dobrze się pieni + w miarę ładnie pachnie + dobrze oczyszcza + nawilża minusy: ? inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie - słaba dostępność + bardzo niska cena + opakowanie z dozownikiem
    Kupił/a w:W hipermarkecie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Koks17
    27 września 2016 o 17:05
    4 / 5
    Bardzo dobra jakość w dobrej cenie
    Bardzo dobry Biedronkowy produkt ,przede wszystkim bardzo dobrze odświeża przy czym jest delikatny . Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia i daje poczucie komfortu.Niezastąpiona w codziennej pielęgnacji ciała. Konsystencja przyjemna kremowa. Emulsja ma dość rzadką konsystencje przez co potrafi spłynąć z ręki . Jest Bardzo tania i mimo wszystko dość wydajna. Bardzo lubię jej delikatny nie drażniący zapach.Opakowanie małe poręczne , mogłoby mieć pompkę. Bardzo często wracam do tego produktu gdy robię zakupy w biedronce :)

nastka117
    31 października 2015 o 10:10
    3 / 5
    Ochronny i delikatny
    Plusy +przystępna cena +łatwa dostępność produktu (Biedronka) +delikatny i dobrej jakości +świetnie odświeża i myje +zmniejsza podrażnienia Minusy +małe i nieporęczne opakowanie Używam tego produktu od: 0,5 roku Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

anna_belle
    20 listopada 2014 o 10:43
    dobry
    Przyzwoity żel do higieny intymnej nie odbiegający znacznie działaniem od innych, droższych płynów. Emulsja posiada delikatny,dosyć neutralny zapach. Jeśli chodzi o działanie to spsisuje się bardzo dobrze tzn. oczyszcza nie podrażniając okolic intymnych. Na plus oczywiście cena i wygodne opakowanie z pompką. Jedyne do czego się mogę przyczepić to konsystencja. Na pierwszy rzut oka wygląda na kremową lecz w rzeczywistości jest bardzo wodnista przez co żel jest mniej wydajny. Jakichś szczególnych właściwości ochronnych nie zauważyłam. Używam tego produktu od: ponad miesiąc Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

mayalopez
    10 listopada 2014 o 0:51
    super... ale do twarzy!
    Miałam juz ten płyn kilka razy, wersja z pompką. Do mycia miejsc intymnych nadaje sie , ale bez szału. Jest za rzadki, przez co wylewa się przez palce, skapuje i generalnie niewygodnie sięsię nim myje. Jakis miesiąc temu zaczelam myć nim twarz. Po prostu zauwazylam, że mój żel do twarzy (pianka clean&clear) źle na mnie działa. Zawsze miałam ładna cere, bez pryszczy, ewentualnie kilka wagrow na nosie. Po tygodniu używania pianki byłam obsypana wypryskami, a wągry pojawiły się na czole (! czoło to część mojej twarzy gdzie na prawdę prawie nic nie wyskakiwalo). Zaczelam myć twarz emulsja do higieny i po pol tyg zauwazylam różnice. Cera niesamowicie gładka i praktycznie zero wagrow. Nawet te które miałam na nosie od "zawsze" zniknęły! Super, jak efekt się utrzyma. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 3, jedno w trakcie

kaskag07
    25 października 2014 o 7:36
    dobry
    Ogólnie teraz nie mam większych problemów z higieną intymną. Będąc młodszą zdarzały sie jakies dziwne " niespodzianki" ale teraz jest oki. Żel jest dobry, tani, nie podrażnia, dobrze odswierza, pieni sie a i skład nie odbiega zbytnio od tych droższych. Wersje mam z dozownikiem więc też dodatkowy atut. Wczesniej używałam też płynu z Pharmy CF tylko z korą dębu i też byłam zadowolona. Cenowo ten jest tańszy a skoro nic się po nim nie dzieje to po co przepłacać. Tutaj tak naprawde liczy sie nazwa. A czy mi zależy czy to pod szyldem firmowym czy \'biedronowskim\':) chyba nie... ważne żeby było dobre. Małe minusy za konsystencje - może troche za bardzo płynna i zapach, jak dla mnie troszkę za intensywny. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

hope01
    8 października 2014 o 11:06
    4 / 5
    Nie jest zły, ale bez rewelacji
    Z początku przeszkadzał mi brak pomki, ale już sotało to nadrobione i teraz zakupimy za cenę o kilkadzisiąt groszy wyższą, opakowanie z pompką. Skład jest w porządku, bez jakiś niepotrzebnych świństw. Konsystencja zostawia trochę do życzenia: jest ciut za rzadka, czym kosmetyk traci na wydajności. Zapach delikatny. Właściwośći nieco odbiegają od pododbnych, droższych kosmetyków, Poza tym jest w porządku i często kupuję. Używam tego produktu od: dwóch lat Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

Mary_0
    7 października 2014 o 13:39
    W porządku
    W pilnej potrzebie zakupiłam płyn, który akurat był pod ręką a jego skład nie był zły. OPAKOWANIE emulsja jest w opakowaniu plastikowym. Można pod światło zobaczyć stan zużycia kosmetyku. Wolę opakowania z pompką i zawsze przelewałam zawartość do opakowania z pompką. Teraz widziałam już nowe opakowania z pompką :) KONSYSTENCJA emulsja nie jest za gęsta przez co ma niską wydajność. Zapach nie jest drażniący ani mdlący. DZIAŁANIE Emulsja oczyszcza i chroni przed infekcjami, choć nie tak dobrze jak inne preparaty...po 2 miesiącach jednak odczułam słabsze działanie tego kosmetyku w odróżnieniu od innych przeze mnie sprawdzonych. Ta wersja jest najlepsza z wszystkich dostępnych, ponieważ zawiera kwas mlekowy i rumianek. Myślę, że jest to dobra alternatywa i zamiennik raz na jakiś czas zamiast innego dotychczas używanego kosmetyku do higieny intymnej. PLUSY - cena - teraz już opakowanie z pompką - zapach nie drażni ani nie mdli - dobrze oczyszcza MINUSY - działanie ochronne jest słabsze niż w innych kosmetykach do higieny intymnej Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Mabusama
    28 września 2014 o 15:21
    Idealna i niedroga
    Również posiadam tą emulsję, naklejka wprawdzie jest teraz w kolorze zielonym ale to ten sam produkt. Kupiłam go, bo jak tu nie wypróbować czegoś w tak niskiej cenie. I na szczęście okazało się, że niska cena nie idzie w parze z niską jakością. Emulsja jest łagodna, nie podrażnia, przyjemnie pachnie, ma ciekawą konsystencję, odświeża i nawilża. Niemalże same zalety. Zalety: + bardzo tani! + przyjemny zapach + odświeżenie + nawilżenie + ochrona + nie podrażnia + wydajność Wady: - pół gwiazdki odejmuję za brak pompki, zdarza się często, że płynu nałoży się zbyt dużo Nic dodać nic ująć, emulsja z biedry jest idealna! :) Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

soczystamalina
    17 lipca 2014 o 20:38
    Dobra i tania
    Mam opakowanie zielone ale nie wiem czy sie ono różni skład chyba ma ten sam. Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Ma delikatną konsystencje, jest wydajny. Nie pieni się ale dla mnie to plus jeśli chodzi o okolice intymne. Łagodzi oraz odświeża. Polecam Używam tego produktu od: dwa miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno

Kociczka666
    22 czerwca 2014 o 18:52
    Dobry
    Bardzo fajna emulsja. Jak dla mnie trochę mało wydajna, ale za ta cenę.... :) Ma białą, dosyć gęstą konsystencję, delikatny zapach. Dobrze, nie za mocno sie pieni. Dla mnie dobry płyn do codziennego użytku. Używam tego produktu od: kilku m-cy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Anusia490
    8 czerwca 2014 o 8:59
    5 / 5
    Bardzo delikatny żel do mycia okolic intymnych. Ma przyjemny, delikatny i nie drazniacy zapach. Zelowa konsystencja ulatiwa aplikacje, Bardzo dobrze sie pieni i oczyszcza skore. Jest tani i wydajny. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 2 całe

INES777
    14 lutego 2014 o 19:52
    5 / 5
    Dobry produkt w rewelacyjnej cenie
    Dla mnie porównywalny do płynu "Lactacyd Femina", którego używam do lat....tylko cena bardziej przyjazna, wręcz miażdżąca :) Zalety - nie wysusza, nie podrażnia, ph neutralne dla skóry - łagodzi podrażnienia, - odświeża działając długofalowo - zawiera kwas mlekowy działając ochronnie Wady - brakuje odpowiedniego aplikatora - pompki, dzięki niej produkt byłby naprawdę wydajny - skład pozostawia trochę do życzenia (np. zawiera SLS) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

AgnesShow
    30 stycznia 2014 o 12:26
    Spoko
    Kupowałam wersje 300ml niebieskaa teraz ta nowa 400ml z pompka tym razem rumianek. Fajny, delikatny srodek Plusy; - niska cena - wygodne opakowanie - dobrze myje - nie uczula -delikatny Minusy; Z mojej strony brak

Olcia1503
    3 grudnia 2013 o 20:43
    Jestem ZA :)
    Zakupiłam ten produkt ponieważ nie miałam pieniędzy na coś droższego, ale mojego brata dziewczyna go używa i sobie chwaliła, więc postanowiłam emulsję kupić. \\nPlusy: \\n- najważniejsze NIE PODRAŻNIA, \\n- nie mam po niej upławów, \\n- bardzo wydajny \\n \\nMinusy: \\n- brak pompki, \\n- zapach mógłby być inny, ale przejdzie. \\n \\nJednakże polecam

itukita
    22 listopada 2013 o 20:17
    łagodzi podrażnienia
    plusy: łagodzi podrażnienia pomaga w utrzymaniu higieny bardzo delikatny ładnie pachnie niewysoka cena poręczne opakowanie dostępne (chyba) trzy rodzaje wady: brak Ogólnie bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze. Wiele razy wyratował mnie z intymnych problemów. Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe