Oriflame, Pure Nature, Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Blemish Solver (Preparat przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu)

Wysusza wypryski, przyspiesza ich gojenie się. Z czystym olejkiem z drzewa herbacianego i antybakteryjnym olejkiem z rozmarynu. Stosuj indywidualnie lub pod makijaż.

Cena: 28zł / 14ml
/m/

Rewelacja.

Używam go od ponad roku i mogę z czystym sumieniem polecić. Największy jego plus jest taki, że nie wysusza. Nawet jeżeli katujecie nim wyprysk kilka razy dziennie (parę razy mi się zdarzyło, kiedy coś dużego pojawiało mi się na buzi) nie pogorszy stanu skóry, co uważam za fenomen. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby jakikolwiek inny kosmetyk punktowy po dłuższym czasie nie wysuszył mi skóry. Właściwie działa na dwa sposoby: albo wyprysk znacznie się zmniejsza i po dwóch dniach znika albo sprawia, że szybko się pojawia. Ten drugi sposób dotyczy tzw. zimna, które raz na jakiś czas pojawia mi się tuż nad ustami bądź pod nosem. Uwielbiam go za to, bo wówczas mogę wszystko wycisnąć a zaczerwienienie przykryć korektorem.
Jedynym minusem są dostępność (bywa raz na 2-3 katalogi) oraz opakowanie. Przy użyciu muszę go zawsze ścisnąć, inaczej słabo wypływa. Cena adekwatna, zazwyczaj robię mały zapas kiedy jest w promocji za 13zł. Jest wydajny, jedno opakowanie starcza mi na ok. 3 miesiące.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

fajny!

Zakupiłam go w promocji, za śmieszne pieniądze (3-5zł ) i nie spodziewałam się zbyt wiele. Jestem zaskoczona.
Jest to nowsza wersja, z samym drzewem herbacianym.

Plusy:
-formuła (bezbarwny płyn) w przeciwieństwie do wieeelu produktów punktowych na wypryski nie pozostawia śladów, możemy go stosować zawsze i wszędzie bez obaw,że coś się pobrudzi lub rozmaże
-działa! (nanosiłam 3razy dziennie i przez 2dni pozbyłam się wyprysków !)
-wydajność (dozuje się kilka kropli, niewiele i to wystarcza)
-gąbeczka dozująca (wystarczy dotknąć- pacnąć nieprzyjaciela, nawet nie patrząc w lustro ;) )

Neutralnie: zapach drzewa herbacianego charakterystyczny dla produktów na wypryski, mi akurat odpowiada ;)

Minusik: cena. Nie wiem czy w cenie regularnej zdecydowałabym się na jego zakup.

Bardzo przyjemny w stosowaniu i skuteczny produkt, polecam szczególnie ze względu na przyjemne stosowanie, brak uczucia tłustości, brudzenia ubrań/pościeli.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem niezły, ale dla mnie to za mało.

Preparat kupiła mi kiedyś mama, gdy problemy z cerą dopiero się zaczynały. Wtedy mi wystarczał, teraz już by sobie nie poradził ;)

+wysusza wypryski
+nie podrażnia
+zapach - świeży, herbaciany
+bardzo wydajny

+/-opakowanie - wydaje mi się średnio higieniczne, w dodatku pod koniec kosmetyk ciężko wydostać
+/-działanie - radzi sobie z pojedynczymi wypryskami, z większymi problemami skórnymi raczej sobie nie poradzi
+/-cena

Podsumowując - dla osób z małymi problemami jak najbardziej, ale przy mojej tłustej cerze skłonnej do wszelkich niedoskonałości - nie.

Używam tego produktu od: Używałam przez rok

jest ok

Jest jak najbardziej ok. Radzi sobie z małymi i średnimi wypryskami, podskórnymi \\\'gulami\\\' niestety w żaden sposób, nawet jakoś tego nie łagodzi, za co minus. Świetnie wysusza, często kiedy wieczorem posmaruje sobie jakąś krostkę rano nie ma po niej śladu. Kupiłam kiedy był przeceniony, ale moim zdaniem jest tak dobry, że mogłabym zapłacić całą sumę. Nie stosowałam go regularnie, gdyż przechodzę kurację Axotretem, ale czasem na jakieś uporczywe czerwone krostki zdarzyło mi się użyć. Polecam z całego serdunia!

Kocham <3

Ten produkt jest świetny dla mojej cery. Kiedy czuje, że pojawi się nowy wyprysk wystarczy troche preparatu i po sprawie. Nie musze się martwić o niedoskonałości. Cena też nie jest najgorsza :)

Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Dobry

+ pomaga w gojeniu wyprysków
+ działa już po pierwszym użyciu
+ wydajny
+ tani
+ ładne opakowanie
+ szybko się wchłania

- aplikator, którym ciężko się nakłada produkt

Uważam, że to naprawdę udany produkt Oriflame, warto w niego zainwestować :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku