L'Oreal Paris, Ideal Soft, Łagodzący tonik oczyszczający

L'Oreal Paris, Ideal Soft, Łagodzący tonik oczyszczający

Skóra wrażliwa łatwo się odwadnia, co zwiększa jej wrażliwość i powoduje uczucie ściągnięcia. Łagodzący tonik oczyszczający Ideal Soft to hipoalergiczna formuła tonizująca która rozpuszcza zanieczyszczenia dla idealnego demakijażu, przywraca miękkość i aksamitność skóry. Hipoalergiczny. Bez parabenów.

Lubię :)

Tonik dobrze się u mnie sprawdził. Miałam na początku mieszane uczucia, ale finalnie polubiliśmy się.
Rzeczywiście nie podrażnia, jest delikatny. Ma dość gęstą konsystencję, na skórze z początku pozostawia cieniutką warstwę (bardzo szybko wysycha)... mam wrażenie, że taką orzeżwiającą, trochę rozgrzewającą nie potrafię do końca tego określić. Bardzo lubię używać go rano, bo po użyciu wracają mi kolory na twarz :) Nie daje uczucia ściągnięcia, wysyszenia.
Ma piękny zapach.
Mały minus za opakowanie. Zawsze coś mi się wyleje poza płatek kosmetyczny, albo spłynie po butelce, mało wygodne.
Bardzo wydajny!

Dla mnie ok

Gdybym kierowala sie opiniami z wizaz to bym go nie kupila i bylaby to zla decyzja. Mi przypadl do gustu, niepodraznial, dobrze zmywal makijaz. Czasem mozna dostac go na promocjach.

nie taki łagodny

Generalnie przez kosmetyki L'Oreala można trafić na izbę wytrzeźwień, bo tyle z nich paruje alkoholu. I to nawet w produktach przeznaczonych do cery suchej i wrażliwej! Moja skóra jest mieszana, czasem bardziej tłusta, czasem sucha. Tonik Ideal Soft działa dokładnie tak jak wszystkie toniki tej firmy. Na początku jest fajnie, bo podsusza tłustą strefę, wygładza, dobrze odświeża i tonizuje, ale po kilku dniach muszę robić przerwę, bo przesuszenie jest za duże. Bez sensu.
Konsystencja dość gęsta jak na tonik, zapach ładny, wysokoprocentowy ;)

Fajny

Kierując się opiniami na wizażu nie kupiłabym go, ale była naprawdę dobra okazja cenowa więc się skusiłam, i nie żałuję :)
A teraz kilka faktów:
- Tonik pięknie pachnie (z chęcią używałabym takich perfum),
- jakby żelowa, aloesowa konsystencja, której trzeba nauczyć się aplikować. Na początku dużo lądowało na podłodze zamiast na waciku, bo po nim spływała. Także tutaj przydałoby się inne rozwiązanie jeśli chodzi o opakowanie,
- twarz jest oczyszczona, odswieżona,
- brak uczucia sciągnięcia,
- nie zaszkodziła mojej cerze, nie zapchała ani nie wyskoczyło żadne uczulenie,
- używam 2x dziennie, codziennie od jakiś 2 mscy.

Uwaga! Niebezpieczeństwo!

Jejku co ja się namęczyłam z tym "tonikiem".
Od samego początku jego użytkowania na twarzy powychodziły mi straszne pryszcze.Myślę sobie na początku,że jest to spowodowane innymi czynnikami.
Następnie sprawdziłam pozostałe kosmetyki itd.Ale nadal nie było poprawy.
Miałam w pewnym momencie taką twarz,że kiedy widziałam się w lustrze to po prostu płakałam jak bóbr.Nawet najbardziej kryjący podkład już nie uratował mojej godności,aby normalnie wyjść z domu.
Postanowiłam go odłożyć,aż nie wyleczę cery.
Po 3-4 miesiącach po dojściu do nie mal,że normalności w wyglądzie mojej twarzy postanowiłam rzucić się w paszczę lwa dając drugą szansę temu produktowi.
I niestety powtórka z rozrywki...Płacz,kryjący make-up,zakrywanie się włosami i jak najmniej spotykania się z ludźmi.
Było to kilka miesięcy wyryte z mojego Życiorysa ...
Na tą chwilę doszłam do siebie i ostrzegam resztę dziewczyn!
Z dala od tego produktu,nie zużyłam nawet połowy opakowania.
TRAGEDIA...

Dobry, ale opakowanie beznadziejne

O tym toniku nie mogę powiedzieć nic złego, bo pięknie pachnie i delikatnie nawilża skórę, czyli generalnie nic więcej od produktu tego typu nie oczekuje. Ma konsystencję taką lekko jakby żelkową, ale przyjemnie się aplikuje na twarz i przyjemnie sie go na twarzy odczuwa. Wchłania się też dość szybko dając wrażenie odświeżenia i lekkiego nawilżenia. ALE - opakowanie jest beznadziejne. Sam design ok, natomiast dziurka, przez jaką wydostaje się produkt to jakiś żart, za każdym razem, kiedy chciałam go wydobyć, niezależnie od tego, czy miałam zamiar wylać odrobinkę na dłoń, czy na wacik on mi się wylewał obok. Zmiana opakowania na takie z pompką, albo po prostu wymyślenie jakiegoś innego systemu byłoby naprawdę wskazane. Ostatecznie zużyłam go przelewając do butelki z psikatorem i wtedy dopiero mogłam go normalnie aplikować. Ogólnie polecam, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to opakowanie nie jest zbyt fajne i będzie trzeba sobie dokupić coś, w co produkt przelejemy, bo jeśli nie, to połowa nam się zmarnuje.

Nie dla mnie

Skusiła mnie cena, do dziś żałuje. Tonik nie przypadł mi do gustu już od pierwszego stosowania. Po pierwsze ma dziwną konsystencje, coś w rodzaju wodnistego żelu. Po drugie pozostawia na skórze nie przyjemne uczucie, skóra się po nim lepi. Po trzecie nie odczuwam po nim, aby moja skóra była ztonizowana. Jedyne co mi przypasowało to delikatny, przyjemny zapach. W porównaniu z ogólną oceną to bardzo mało, by mógł ten produkt zagościć w mojej łazience. Po każdym użyciu musiał przemyć twarz innym produktem. Do tej pory mam prosie całą buteleczkę i myśle, że raczej jej nie dokończę. Czy produkt jest wydajny ? Cieżko mi powiedzieć, bo nie zużyje go do końca.

Bardzo lubię

Na wstępie chciałbym powiedzieć że jestem po około 10-12 pustych butelkach.
Nadal jest idealny, tonizuje i nie wysusza.
Tym samym mi nie podrażnia cery a mam popękane naczynka na obu policzkach i ogólnie skłonność do zaczerwienień. Moja cera go lubi. Konsystencja jest specyficzna, jesteśmy przyzwyczajone do postaci wodnistej o jakimś tam zapachu.
Tu niespodzianka, pierwsze skojarzenie :różowy wodnisty kisiel o ładnym kobiecym zapachu. Powiem szczerze że na początku pochodziła na dystans z powodu tego kisielu.
Pozytywnie mnie zaskoczył po tygodniu zauważyłam że pory mam widocznie bardziej oczyszczone i zero niespodzianek.
Wizualnie oczyszczał mi cerę. Ma skrajne oceny ale tak naprawdę każda z nas drogie wizażanki jest inna. Nie każdej to samo będzie odpowiadać i bez różnicy jaki to rodzaj kosmetyku. Jest już wycofany, mi udało się jeszcze kupić dwie ostatnie butelki w niemieckim Netto za niecałe 2€.
Zastąpiła go nowa seria i już przylukłam kisiel. Mam nadzieję że nic się nie zmieniło po za opakowaniem.

Dziwny

Tonik ma żelową konsystencję i łatwiej stosować go wylewając bezpośrednio na dłonie i wklepując w twarz, niż na wacik. Konsystencja jest zupełnie inna niż większość toników i mnie nie przekonuje. Wolę zupełnie wodniste toniki o lżejszej formule. Miałam wrażenie oblepionej skóry, za czym nie przepadam. Większych wymagań nie miałam, bo jedyne czego od tomiku oczekuje to przywrócenie pH, a tego nie byłam w stanie sprawdzić na 100% :) Być może lepiej sprawdzi się do cery dojrzałej lub/i suchej.

Dla mnie okej

Według mnie tonik jest niezłym produktem, chociaż zdecydowanie nie najlepszym jaki uzywałam.
Plusy:
-fajna konsystencja;
-nie wysusza skóry;
-ładny zapach;
-nieźle oczyszcza;
-wydajny (ale... - to w minusach) :)

Minusy
-opakowanie - jest tak fatalne że na prawdę nie raz zdarzyło mi się go wylać na ziemię zamiast na płatek więc niby produkt jest wydajny..ale dużo lubi go uciekać:P

Lekkie rozczarowanie

Tonik oczyszczający marki Loreal początkowo przeze mnie był postrzegany jako produkt w dobrej cenie i dobrej jakości, aczkolwiek to było tylko moje złudne początkowe stwierdzenie. Po zakończeniu całego produktu (o zgrozo ile się wylało go przy dozowaniu nie wspomnę) nie mogę stwierdzić, że jest to KWC!

PLUSY:
+ Usuwa wszelkie zanieczyszczenia to fakt, ponieważ stosowałam go do porannego odświeżania cery i rzeczywiście ładnie spełniał swoje zadanie zgodnie z opisem producenta,
+ Lekka miękkość skóry,
+ Hipoalergiczny, bez parabenów,
+ Stosowany do skóry wrażliwej zatem nie zauważyłam żadnych podrażnień lub uczelelnia,
+ Wizualnie ładne wykonana butelka,
+ Dostępność,
+ Na plus przyjemny zapach.

MINUSY:
- Nieprzyjemne ściągnięcie skóry jak po stosowaniu maseczki,
- Konsystencja bardzo kleista, czasem wręcz galaretowata co nie jest na plus,
- Jest wylewanie się z butelki jest dla mnie katastrofą, strasznie ciężko go używać tyle ile się chce,
- Cena nie jest zdecydowanie adekwatna co do jakości,
- Wydajność.

PODSUMOWUJĄC nie polecam, w tym przedziale cenowym znajdziemy o wiele lepsze produkty spełniające w 100 % swoje zadanie! Jeżeli ktoś jest upartym fanem marki Loreal to może z tej serii tonik do innego typu cery się sprawdzi lepiej ;). Zaznaczam, że go nie stosowałam go do zmywania makijażu, ponieważ aż tak bardzo się nie polubiliśmy.

dziwny

Tonik? Ta nazwa jest trochę nietrafiona, ponieważ tonik ma wodną formułę, a ten produkt jest dużo bogatszy, jak taki rozwodniony krem? Nie wiem jak to określić, ale zostawia na buzi tłustą warstewkę.. Tonik nie wpływa na stan mojej skóry, wypryski były w stanie niezmienionym, po dłuższym używaniu powodował ściągnięcie. Nie jestem z niego zadowolona.

Super odświeża

Plusy:
- odświeża i tonizuje
- ładny zapach
- wydajny
- cena
Minusy:
- czasem mnie troche szczypie po nim twarz
Ogólnie lubię ten tonik bo posiada bardzo ładny zapach i przyjemny dla oka desing.