Cece of Sweden, Argan, Serum (Serum z olejkiem arganowym)

Cece of Sweden, Argan, Serum (Serum z olejkiem arganowym)

Poznaj sekret pielęgnacji marokańskich kobiet zamknięty w ekskluzywnej formule stworzonej przez profesjonalistów.
Olejek arganowy zwany `płynnym złotem` to drogocenna substancja od lat wykorzystywana przez kobiety z Maroka do pielęgnacji włosów i ciała. Z połączenia skarbu natury, wielowiekowej tradycji i najnowszej technologii, stworzono produkty idealnie dopasowane do współczesnych potrzeb pielęgnacji. Bursztynowo – drzewny zapach z nutą wanilii i korzennych przypraw przenosi w tajemniczy świat orientalnych perfum, dopełniając wyjątkowość rytuału pielęgnacji.
Serum do włosów z olejkiem arganowym to odżywcza formuła bogata w witaminę E, antyoksydanty oraz kwasy Omega 3+6+9. Nawilża i wzmacnia włosy pozostawiając je miękkie, elastyczne i lśniące.
Do suchych i zniszczonych włosów, szczególnie polecane do rozdwojonych, przesuszonych końcówek. Sposób użycia: Po wysuszeniu włosów rozetrzyj w dłoniach kilka kropli i rozprowadź na pasmach włosów lub nałóż na same końcówki. Nie spłukuj.

olejek
nabłyszczacze, termoochrona
nabłyszczające, termoochronne, wygładzające
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w butelce, z aplikatorem
lekkie

Bardzo fajny

Używam tego produktu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo wydajny, a jego cena adekwatna do jakości. Mam problemy z puszącaymi się włosami i to serum pozwala mi zminimalizować ten problem. Nie eliminuje całkowicie puszenia, jednak efekt jest zadowalający, nie trafiłam na inny produkt, który sprawdzałby się lepiej.
Dodatkowym plusem jest to, że nie skleja włosów, można je łatwo rozczesać. Mam falowane włosy i po użyciu serum mam ładnie zaznaczony skręt. Bardzo podoba mi się zapach.
Efekt poskromienia włosów utrzymuje się kilka godzin

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Naprawdę dobry

Lubię wielkiego typu olejki i serum do włosów, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok tego cacuszka.

- olejek zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, wygląda elegancko na półce. Łatwo wydobyć jest z niego produkt

- przepieknie pachnie, elegancko i intensywnie, dlugo utrzymuje się na włosach

- i co najważniejsze - działanie. Olejek sprawia, że włosy po jego użyciu są gładkie, miłe w dotyku, lśniące i zregenerowane. Włosy są sypkie i zadbane. Jestem zachwycona jego działaniem.

nie polecam

Serum zakupiłam zachęcona recenzjami jednak rozczarowałam się.
Może u innych się sprawdza jednak nie u mnie.
Serum jest bez zapachowe. Jest bardzo tłuste i użycie już niezbyt dużej ilości
spowodowało, że po umyciu i nałożeniu na wilgotne włosy wyglądały one na tłuste i ten efekt utrzymywał się po wyschnięciu. Do tego włosy się plątały.
Już więcej na pewno nie zakupię tego serum.

Złoto Maroka

Moje włosy wprost uwielbiają, kiedy mogą "wypić" choć trochę olejku arganowego, zwanego też złotem Maroka.
Często szukam tego składnika w kosmetykach.
Cece of Sweden bardzo cenię, nigdy nie zawiodłam się na ich produktach, których używałam.
Sera do włosów są dla mnie obowiązkowym kosmetykiem, nie wyobrażam sobie bez nich pielęgnacji.

Buteleczka serum z olejkiem arganowym ma bardzo ładne opakowanie, zakończone praktycznym dozownikiem z nakrętką, dzięki której mogę bez problemów przemieszczać produkt bez przykrych niespodzianek.
Można wydobyć ilość idealną, chociaż opakowanie jest dość sztywne i trzeba mocno naciskać, mi to jednak nie przeszkadza.

Stosuję serum zawsze na umyte, wilgotne włosy, delikatnie odciśnięte w bawełnianą koszulkę.
Zazwyczaj starcza mi ilość wielkości grochu na półdługie, średnio gęste włosy, czasami nakładam dwa razy tyle i nie zdarzyło mi się, aby serum je obciążyło czy sprawiło, że wyglądałyby na przetłuszczone.
Od razu po aplikacji czuć lekki, przyjemny poślizg na włosach.
Pachnie jak dla mnie super, a jako że myję włosy zawsze na wieczór, to rano następnego dnia jeszcze go czuję.

Po wyschnięciu włosy są niesamowicie miękkie w dotyku i wygładzone, nie puszą się.
Serum to sprawia, że są delikatnie nabłyszczone i zdecydowanie lepiej się układają.
Bez problemów mogę rozczesać włosy, nie czuję szarpania i ciągnięcia.
Na drugi i trzeci dzień po myciu nadal czuję miękkość, nawet w dni, kiedy są wystawiane na niesprzyjającą pogodę.
Zauważyłam również, że chroni także końcówki włosów przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, tj. uszkodzeniami mechanicznymi, pogodą.

Jedno opakowanie jest naprawdę wydajne.
Serum nie ma właściwości nawilżających, odżywczych czy regenerujących, do tego celu są innego typu kosmetyki.
Do tego, do czego został stworzony, nadaje się znakomicie, czyli ochrania, nabłyszcza, wygładza, nadaje miękkość i ułatwia rozczesywanie.
Polecam serdecznie.

Jest OK

Wydajny olejek, w dobrej cenie. Bezzapachowy. Aplikator pozwala nałożyć odpowiednią ilość. Działanie na końcówkach widoczne, lecz jak bardzo się przyłożył do ich odżywienia nie wiem bo nakładałam też inne produkty. Poleciłabym.

Bardzo dobry olejek

Olejek jest naprawdę godny polecenia. Mam włosy puszące się, zniszczone, ponieważ co 2 dni je myję, suszę i często prostuję. Powoduje, że włosy są wygładzone i błyszczące. Plusem jest, że ciężko go przedawkować, ponieważ w moim przypadku mogę go dać dużo na końcówki i nie są tłuste i ciężkie.

Opakowanie jest niewielkie, poręczne, jednak z dość twardego, sztywnego plastiku, przez co czasem trzeba więcej siły aby go wylać na dłoń. Zakrętka jest bardzo mała i łatwo może zginąć.

Oh i ach:)

Olejek jest dość ciężki, bardzo tłusty, ciężko jest go zmyć zwłaszcza jeśli używa się go nie tylko na końcówki, ale jest naprawdę bardzo dobry, poprawia stan włosów, nadaje im blask, odżywia i regeneruje. Do zniszczonych włosów super, do olejowania- raz na jakiś czas, ale trzeba uważać bo ciężko jest go zmyć i włosy lubią się po nim przetłuszczać, do końcówek bardzo dobry, polecam. Jest mega wydajny, bo nie stosuje się go często i dosłownie nie więcej niż kilka kropel.

REWELACYJNY

Jest to bez wątpienia mój włosowy niezbędnik! Zakupiłam w drogerii, cena promocyjna wynosiła 17,90zł. Serum jest po prostu wspaniałe!

*Ma oleistą, jednak gęstą konsystencję, jedna kropla wmasowana w suche po myciu włosy wystarczy aby rozczesanie włosów było dziecinnie proste.

*Stosuję go chwilę przed wyjściem, jest to już mój codzienny rytuał- dosłownie trzy krople są ilością odpowiednią dla moich długich do bioder włosów.
*Produkt całkowicie likwiduje problem puszenia się. Już po pierwszym użyciu włosy są jedwabiście gładkie, miękkie, lśnią, błyszczą. Efekt jest fenomenalny.

*Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny i utrzymuje się na włosach bardzo długo- dwa, a nawet trzy dni. Znalazło się kilka osób chętnych do wtulania się w moje włosy, sama nie mogłam dać wiary tej miękkości i zapachowi:)

*Po nałożeniu produktu na włosy dłonie są całkowicie suche, nie ma na niej tłustej warstwy jak w przypadku odżywek czy balsamów do włosów, nie trzeba ich nawet myć ponieważ jedyną pozostałością po serum jest wspaniały zapach. To dla mnie istotne, bo często nakładam je przed snem, leżąc już w łóżku, z dala od umywalki.

*Produkt jest niesamowicie wydajny, opakowanie 75ml wystarcza na długie miesiące. Ja po pięciu miesiącach stosowania zużyłam niecałą połowę buteleczki.

*Opakowanie wykonane jest solidnie, plastikowa, malutka zakrętka w odpowiedni sposób zabezpiecza produkt- dodatkowo ma on długą szyjkę, która całkowicie uniemożliwia wylanie się produktu.

OBOWIĄZKOWY produkt w kosmetyczce długowłosej kobiety, gorąco polecam, to cudo! :)

nie dla mnie

największą zaletą tego produktu jest jego zapach, aczkolwiek nie utrzymuje się on na włosach szczególnie długo. Serum jest również bardzo wydaje. I na tym kończą się jego pozytywne cechy. Z moimi włosami nie robi absolutnie nic. Może tylko nabłyszcza je na krótką chwilę. Nie zauważam żadnego efektu wygładzenia, czy też odbudowy. Na pewno nie kupię ponownie.

Świetne serum

Super produkt. Mam też odżywkę z tej serii i również polecam. Włosy wyrażnie się poprwiły, wygładziły i wyglądają dużo zdrowiej. Mam włosy cienkie i delikatne, ale serum ich nie obciąża, a tego się trochę obawiałam. Używam naprawdę odrobinę.

Używam tego produktu od: trzech-czterech tygodni

Świetny produkt

Świetne serum
Od zawsze byłam posiadaczką cienkich i słabych włosów. Olejki w czystej postaci były jak dla mnie o wiele za ciężkie. Postanowiłam jednak zaufać znanej mi marce i sprawiłam sobie to serum z olejkiem arganowym.
Jest wspaniałe - odżywiło moje włosy, są mocniejsze, bardziej odżywione i to zaledwie po kilkunastu użyciach. Końcówki włosów również rzadziej się rozdwajają.
Stosuję razem z innymi kosmetykami z serii.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Serum na piątkę

Właściwie do niedawna nie używałam do włosów żadnych olejków, ale po poczytaniu na waszym forum rozmów na temat olejowania włosów, byłam pod na tyle dużym wrażeniem i ciekawością, że postanowiłam sprawdzić sama jak to działa. To serum z cece jest nowe z tego co czytałam, więc dlatego na nie i jeszcze kilka produktó tej linii się skusiłam.

Efekty: włosy cudownie pachną, a ja jako skończony zapachowiec fantastycznie się w tym zapachu czuję:) Lśniące, błyszczące, koniec przesuszenia i wrazenia, że ma sie na głowie... gniazdo (takie wrażenie miałam wiele lat). Teraz czuję się super i nawet moje włosy mi się znów podobają - serum jest świetne, w połączeniu z resztą prod. tej linii - extra.

Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania zużyte, i z pewnością kupię znowu

fantastyczny

Mam ten produkt, kupiłam, jak tylko zobaczyłam informację, że ta firma (której sporo kosmetyków używałam lub używam) wypuściła na rynek coś z olejkiem arganowym.

Strzał w dziesiątkę, już pisałam, że generalnie lubię tego typu kosmetyki do włosów (olejki, sera itp.), bo świetnie działają na moje włosy. A ten jest wyjątkowy również ze względu na olejek arganowy, fajne opakowanie i śliczny zapach. Zwłaszcza teraz, jak swięta się zbliżają - ten zapach świetnie się wpisuje w całą atmosferę. Ciekawe, czy latem też będzie mi odpowiadał:)

Włosy są po nim cudnie miękkie, pachnące, gładkie i lśniące. Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu nie zmienię zdania. W ubiegłym tygodniu kupiłam też odżywkę tej marki, na razie jestem zachwycona, ale dam znać (jak nie zapomnę) za jakiś czas.