Powiększ Lirene Dermoprogram, Last Minute Body BB, Fluid - balsam do ciała (różne rodzaje)

Zgłoszony przez Modna_Lala

Multifunkcyjne balsamy - fluidy do ciała nawilżają, regenerują i ujędrniają skórę, jednocześnie nadając jej piękny, opalony i zmysłowy kolor pełen blasku. Body BB nadaje skórze kolor delikatnej opalenizny od razu po użyciu. Balsam zawiera zamknięte w otoczkach pigmenty, które podczas aplikacji uwalniają się, nadając skórze opalony i promienny wygląd. Balsam bardzo dobrze się rozprowadza i dostosowuje do tonacji skóry dzięki czemu wygląda ona naturalnie.
Do jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: /wersja do jasnej karnacji/: Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sorbitol, Helianthus Annuus Seed Oil, Mannitol, Polysorbate 60, Carbomer, Hydrogenated Lecithin, Polyethyl Methacrylate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Aluminium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum, Linalool, Citral, Limonene, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI77499 (21.07.2014.)

• Do ciemnej - może być
  • Używam na wyjście, wersję dla ciemnej karnacji (choć mam jasną), na miejsca nieosłonięte przez ubrania - gł. szyję, dekolt, ręce

piękny odcień! Bez porównania z tym, który dają samoopalacze
    na bladej skórze daje efekt muśnięcia słońcem
    rozświetla skórę
    na szyi mieszam z podkładem i nie ma mowy żeby poszczególne części ciała kolorystycznie się "odcinały"; daje ładny, jednolity efekt, jeszcze nikt się nie zorientował i nigdy nie słyszałam tekstu w stylu "czym ty się wysmarowałaś?!" - co zdarzało mi się przy samoopalaczach :P

Ma wady:

ten zapach, totalnie nie w moim stylu, intensywny, mocno konkuruje z zapachem perfum
    cena
    brudzi ubrania
    trzeba bardzo uważać przy aplikacji, bo szybko schnie i jak te smugi wyschną, to trzeba wszystko umyć i smarować od nowa

Chcesz pochwalić kasiaaa711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczny.
  • Posiadam ten do jasnej karnacji. Mocno się zawiodłam na tym produkcie.

Kompletnie nie daje żadnego koloru, może daje, ale jest w ogóle niezauważalny! Dziwna konsystencja i formuła nieprzyjemnie się rozprowadza na ciele zwłaszcza tam gdzie są włoski. Zapach średnio przyjemny.

Nie wiem jak ten do ciemnej karnacji, ale tego do jasnej osobiście nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie zużycia pierwszego opakowania i raczej wyląduje w koszu

Chcesz pochwalić Anate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie i nietandetnie(!) rozświetla skórę
  • Testowałam wiele produktów rozświetlających i to czego na pewno nie jestem w stanie zaakceptować to widoczne drobiny na skórze niczym obsypana brokatem. Ten produkt nie ma z tym nic wspólnego co od razu mi się spodobało.

Mam balsam do ciemnej karnacji i jestem bardzo zadowolona z tego "rozświetlacza", bo tak też go traktuje. Niektórzy narzekają na brak krycia, ale według mnie nie takie zadanie ma spełniać a mimo wszystko przyciemnia skórę. Bardzo lubię ten produkt za śliczną, nietandetną i połyskującą powłokę. Nie zawiera dużych drobin, a złoty pyłek, tak jakby masę perłową. Można też powiedzieć, że jest mocno "napigmentowany", bo jest to rzeczywista masa, a nie jakieś drobiny rzadko rozprowadzone w balsamie. Stąd skóra po posmarowaniu wygląda po prostu promieniście, zdrowo i zmysłowo. W większości przypadków używam go do nóg i jak dla mnie sprawdza się bardzo dobrze.

PLUSY
    + piękny, słodki zapach
    + świetnie dopasowuje się do skóry
    + idealne i nietandetne rozświetlenie
    + dobrze się rozprowadza
    + jest trwały i nie schodzi pod wpływem np. potu

MINUSY
    - należy unikać nakładania więcej niż jednej warstwy, bo zaczyna się zbierać
    - należy zwrócić uwagę, jeśli skóra ma długi kontakt (lub ociera) o jakiś materiał, gdyż może go lekko pokolorować

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ilovefruits za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porównaniu z Sun Shimmer Rimmel wypada słabo
  • Nie ma co nawet porównywać go do Sun Shimmer Rimmel. Rimmel to prawie ideał a ten produkt mu do pięt nie dorasta. Mam do ciemnej karnacji
    Plusy;
    -śliczny słodki zapach, intensywny
    -ładne,wygodne opakowanie
    -naturalne drobinki
    -rozswietla
    Minusy :
    -długo zasycha na skórze
    - małe krycie
    -pomarańczowy kolor
    -nie przyciemnia
    -cena za wysoka w stosunku do jakości

Lepsze to niż nic. . No cóż dalej będę polować na Sun Shimmer.

Używam tego produktu od: nie dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy...
  • Kupiłam go w promocji za ok. 15 zł i choć to nie jest duża kwota to mogłam lepiej spożytkować te pieniądze.

Jest to produkt mega problematyczny i nie wart zachodu.
    Oceniam wersję do jasnej karnacji, mam bardzo blade nogi i na nich właśnie używałam tego balsamu

Minusy:
    - ciężko się rozprowadza, marze się okropnie - potrzeba na prawdę dużo czasu żeby go równomiernie rozprowadzić, robi okropne smugi, zastyga za szybko na skórze
    - gdy już jakimś cudem uda się go nałożyć równomiernie to okazuje się, że nie widać kompletnie żadnego efektu
    - wystarczy lekko się spocić i balsam zaczyna spływać
    - brudzi ubrania

Plusy:
    - ładny zapach
    - łatwo się zmywa pod prysznicem

Nie polecam, nie kupię ponownie.
    Szkoda pieniędzy na coś, co nie daje efektu, a tylko przysparza problemów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • problematyczny...
  • Kupiłam za 13 zł w superpharmie, udało mi się dorwać w najtańszej chyba dostępnej cenie.
    Cieszę się, że zapłaciłam tak mało bo w sumie kosmetyk jest zbędny i więcej z nim problemów niż pożytku. Mam wersję do ciemnej karnacji, mimo, że jestem blada, ale słyszałam, że ta do jasnej prawie w ogóle nie daje efektu.
    Przede wszystkim zgadzam się, że aplikacja jest mocno problematyczna, robi smugi i naprawdę trzeba się postarać, żeby jako tako to wyglądało, ale idealnie nigdy nie było. Jeśli ma się włoski na rękach to zbiera się tych włosach i ciężko to potem z nich zetrzeć - ja stosowałam nie tylko na nogach.
    Bardzo szybko zastyga, jak sie nieopatrznie go nałoży za dużo to jest jakiś koszmar, żeby to dobrze rozsmarować, bo marze sie po skórze strasznie, w ogóle się nie wchłania.
    Kolor jest taki sobie, faktycznie mocno czerwone tony w nim są, ale dosyć ładnie rozświetla skórę.
    Nie wiem czy taki trwały - posmarowałam nim stopy, potem zdjęłam buty i produkt zebrał się nieestetycznie przy krawędziach butów. Przy dużym upale może nie wytrzymać.
    Jedyne co mi się w nim podoba bez dwóch zdań to zapach, za to daję jedną gwiazdkę.
    Ogólnie dla mnie produkt zbędny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do charakteryzacji " na Indianina"
  • Oprócz tego że absolutnie nie jest możliwe równomierne rozprowadzenie tego kosmetyku na skórze (robi smugi nieludzkie nawet na alabastrze), ma tak kuriozalny kolor, że nie da rady znaleźć dla niego żadnego alternatywnego zastosowania. Po rozwinięciu swojej "palety barw" tworzy na skórze coś pomiędzy cegłą a pomarańczą, chyba najadekwatniej będzie opisać ten kolor jak Indianina, który przesadził z konsumpcją marchewki. W żaden sposób nie przypomina to naturalnego koloru skóry, o opaleniźnie nie wspomnę. Zastyga w mgnieniu oka, szczególnie lubi osiąść tymi czerwonymi pkackami na kostkach, dając efekt ze wszechmiar kuriozalny. I jeśli wtedy jeszcze masz nadzieję, że uratujesz sytuację zdejmując nadmiar tej żałosnej pomady z miejsc gdzie się uparła zgrupować, to jesteś w błędzie: zetrzesz dookoła wszystko, a tam gdzie jest jej za dużo nadal tak będzie. Teraz tak się zastanawiam, czy to w ogóle ma choć jedną zaletę, i coś mi przyszło do głowy: można to bez trudu znyć wodą z mydłem.
    Zarzuci mi ktoś, ze nie potrafię uzywać tego paskudztwa właściwie: no, najwyraźniej! Przy czym przy innych tego typu wynalazkach nie miałam problemu (terracotta Guerlina, terra liberata dostępna w sephorze).
    Miała to być tańsza alternatywa dla tej ostatniej, niestety okazała się być bublem, który może majątku nie kosztował (18 zł), ale jest tak fatalnt, że naprawdę mam do siebie sporo pretensji, że w ogóle go kupiłam. Nie polecam. Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: one

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić martadigital za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Jest to niewątpliwie przydatny produkt na lato, lecz dość problematyczny w użyciu. Trzeba się napracować, aby osiągnąć estetyczny efekt.

Zalety:
    +opakowanie (bardzo ładne, poręczne)
    +zapach (słodki, intensywny)
    +konsystencja
    +nie brudzi ubrań
    +kolor
    +trwałość (utrzymuje się na skórze aż do zmycia)
    +delikatne, rozświetlające drobinki
    +nie zostawia na skórze tłustej warstwy
    +daje efekt opalonej skóry
    +możliwość stopniowania efektu

Wady:
    -robi smugi
    -zbyt szybko zasycha
    -ciężko się rozprowadza
    -wydajność

Kosmetyk robi prześwity, bardzo ciężko jest nałożyć go równomiernie, ponieważ zdecydowanie za szybko schnie. Zasycha całkowicie na skórze w ciągu zaledwie kilku sekund! Jedna warstwa w miarę daje się rozprowadzić, ale nałożenie kolejnych powoduje nieestetyczne plamy. Podczas rozcierania fluid - balsam się wyciera w jednym miejscu, zostaje w innym... Przez to ciało jest pokryte plamami, jedne miejsca są "opalone", a inne kompletnie blade, przez co skóra wygląda nieestetycznie. Kolejne warstwy ścierają poprzednie, co powoduje powstawanie brzydkich plam i smug.

Lepszym sposobem jest nakładanie pojedynczych, cienkich warstw w sporych odstepach czasowych (minimum pół godziny). W ten sposób unikniemy mocno widocznych plam, ponieważ wcześniej nałożona warstwa dobrze się wchłonie i scali ze skórą, dzięki czemu jest trudniejsza do starcia przez nałożenie kolejnej. Jednak nie jest to zbyt wygodny, czy praktyczny sposób.

Aby nałożyć choć jedną warstwę, która nie pokryje ciała smugami i plamami należy przeznaczyć sobie na tę czynnośc trochę czasu, nakładać kosmetyk partiami, w małych ilościach i dokładnie rozcierać. Estetyczny efekt wymaga poświęcenia czasu.

Jedna warstwa daje bardzo delikatny, ledwo zauważalny efekt. Przy trzech warstwach skóra wygląda na całkiem porządnie opaloną.

Kolok kosmetyku z początku może wydawać się zbyt czerwono - pomarańczowy. Tuż po nałożeniu taki właśnie jest, lecz po kilkunastu minutach odcień przybiera naturalną, ładną, lekko brązową barwę. Po niedługim czasie od aplikacji w znacznym stopniu zmniejsza się także widocznośc smug.

Trwałość jest rewelacyjna! Fluidu - balsamu nie zmyje deszcz ani pot. W kontakcie z wodą nie robią się zacieki, produkt nie znika ze skóry, a nadal na niej jest w nienaruszonym stanie! Dopiero woda z detergentem (mydło, żel pod prysznic) jest w stanie go zmyć!

Kosmetyk osiada na skórze, zasycha niczym najtrwalszy podkład i nie ściera się przy dotknięciu, a nawet podczas potarcia! Po całkowitym zaschnięciu "opalona" skóra jest nie do naruszenia! Drobinki nie przemieszczają się na dłoń wraz z dotknięciem "opalonej" skóry! Produkt kompletnie nie brudzi ubrań, nawet białych.

Efekt jest ładny, o ile uda się uniknąć plam. Skóra jest lekko muśnięta słońcem, lub mocno opalona w zależności od ilości nałożonych warstw. Kosmetyk daje efekt satynowego rozświetlenia, nie widać pojedynczych drobinek.

Zapach jest ładny, lecz słodki, intensywny i wyczuwalny od chwili aplikacji produktu aż do jego zmycia.

Nie jest to produkt, którym szybko się "opalimy". Do jego aplikacji niezbędna jest cierpliwość. Efekt da sie stopniować, lecz jest to bardzo czasochłonne. Produkt jest bardzo trwały i komfortowy w "noszeniu".

Oceniam fluid - balsam w wersji "Ciemna karnacja" (nadaje się dla bardzo bladych osób, ponieważ jedna warstwa daje subtelny efekt).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham
  • odkrycie roku!!!
    jego minus jest tylko 1,najlepiej stosować go latem,bo leciutko brudzi ubrania.
    idealny do nog.ja stosuje również na rece.
    efekt-genialny.mam wersje dla ciemnej karnacji.jestem opalona.wiec u mnie niema szans na zle rozsmarowanie.
    ilość komplementow na temat moich opalonych nog,po zastosowaniu tego specyfiku,jest dluga jak rzeka.
    ma fajna konsystencje-latwo się rozprowadza.szybko zastyga na skorze,nie jest tłusty,przyjemnie pachnie.
    bardzo wydajnymi tani.
    czego więcej chcieć?
    jago kocham.moj kwc.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemna Karnacja
  • Od producenta:Lirene Fluid - Balsam Body BB dla ciemnej karnacji nadaje skórze piękny kolor opalenizny od razu po użyciu. Zawiera specjalnie dobraną kompozycję rozświetlających pigmentów, które nadają skórze promienny i zdrowy wygląd. Balsam bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.
    Cena/Dostępność: cena w zależności od sklepu czy też promocji waha się między 25zł a 19,99 zł.Z dostępnością nie ma problemu.Znaleźć go można w najpopularniejszych drogeriach typu Hebe,Rossmann,Natura oraz w niektórych supermarketach.
    Opakowanie/Pojemność/Wydajność:Tuba z której nie ma większego problemu,aby wydobyć produkt.Niestety nie widać ile jeszcze go mamy w opakowaniu.Pojemność to 200 ml,a wydajność przeciętna.
    Konsystencja/Zapach:Ciemna,średnio-gęsta,z połyskującymi drobinkami.Zapach jest bardzo przyjemny i pozostaje przez chwile na ciele.
    Działanie:Faktycznie jest to taki krem bb do ciała.Nie dość,że jest w stanie zakryć np jakieś przebarwienia na nogach czy drobne siniaki to jeszcze zgodnie z obietnicą producenta nadaje skórze zdrowego wyglądu i co najważniejsze bardzo ładnego efektu naturalnej opalenizny.Kolor powstaje na skórze błyskawicznie i faktycznie spłukuje się dopiero po zastosowaniu wody z detergentem takim jak np mydło czy żel pod prysznic.Jedynym jego mankamentem jest to,że trzeba go błyskawicznie wsmarować w skórę no i wiadomo przy nim lepiej nie ryzykować z zakładaniem białego ubrania gdyż momentalnie się pobrudzi.Podsumowując mimo tego,że brudzi trochę to jest to chyba najlepszy samoopalacz jaki miałam.Po 2 minutach opalenizna jak z karaibów gwarantowana-a do tego bez oparzonej,zniszczonej skóry i co ważne bez wzrostu szans na nabawienie się przebarwień czy też Czerniaka.

Używam tego produktu od: stale
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij