Schwarzkopf, Taft, 7-Day Shine Booster (Krem nabłyszczający do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Taft, 7-Day Shine Booster (Krem nabłyszczający do włosów)

Zgłoszony przez dorka1980

Krem 7-day shine booster zapewnia włosom blask miliona diamentów, jak po zabiegu laminowania włosów. Efekt: długotrwały, olśniewający połysk. Jest pierwszym produktem do stylizacji w handlu detalicznym, którego efekt utrzymuje się do 3 myć i do 7 dni. Łatwy w użyciu jak szampon. Krem przeznaczony jest dla włosów od średniego blondu po ciemne.
Składniki: formuła zapewniająca efekt laminowania blasku.

/n/

• nie ziębi, nie grzeje
  • Siedem złotych? Za taka cenę była skłonna wypróbować ten twór.
    Wedle zaleceń na długie i gęste włosy potrzeba by było 2 takie...niepotrzebnie.
    Po przeczytanych ocenach przed użyciem, stwierdziłam, że nie ma co się rzucać do przodu z tą sumiennością, jeśli wyniki mają być mizerne.
    Pierwsze wrażenie:
    - maziowa breja, bursztynowo - błotna; nie pierwszy raz takie rzeczy na włosach się miało i żyje się dalej - do zaakceptowania
    - zapach - na niego nie mam żadnych wytłumaczeń, śmierdzi to śmierdzi. PO wyschnięciu włosów i wietrzeniu się na podwórku, prawie znika, nikt nie będzie przecież pchał nosa w nasze włosy...
    Lśnienie - nie zaobserwowałam.
    Lakowanie - jest, włosy są gładsze, miększe, ciut ogarnięte.

Ale z innych dodatkowych plusików, jako, że moim naturalnym, niefarbowanym włosom ostał się kolor pszenicy - wygląda on po prostu na świeższy.
    Włosy z tendencją do kręcenia - jak w moim przypadku, po nocnym myciu i nie suszeniu, przeczesaniu tylko palcami - loki, więc kwestia robienia "czegoś" z włosami jest "z głowy".

Nie polecam kupna osobom, które liczą na błyszczące efekty, ale dla sportu, urozmaicenia - nie zbiedniejesz po wydaniu 7 zł, ale poczucie zrobienia czegoś z włosami jest.

Używam tego produktu od: jednorazowo
    Ilość zużytych opakowań: małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izsz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • nie robi nic
  • Albo mam włosy w takim wspaniałym stanie i same lśnią, albo ten produkt nie robi nic!

Trzymałam się dokładnie instrukcji, po zmyciu i wysuszeniu włosów zaobserwowałam jedynie sztywność włosów i wypadanie włosów (co może być też powiązane z tym, że nie użyłam odżywki, bo nie wiedziałam, jak wpłynie na ten krem nabłyszczający do włosów).

Używam tego produktu od: Jednorazowy kaprys
    Ilość zużytych opakowań: Jedno. Nigdy więcej

Chcesz pochwalić cotti za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Też na szczęście dostałam go w ramach gratisu. Nie robi nic. Zero dodatkowego połysku, miękkości.
    Zmarnowany czas. Nie polecam, na pewno go nie kupię.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak jakichkolwiek efektów
  • Produkt również dostałam w gratisie i tyle dobrze. Napewno bym go nikomu nie poleciła. Nie dość że nie przyjemny w zapachu to nie przynióśł żadnych efektów. Używam tego produktu od: jednorazowoIlość zużytych opakowań: dwie saszetki

Chcesz pochwalić SisiCesarzowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic, zupełnie nic
  • Produkt na szczęście dostałam w gratisie, także bez tragedii.

Nie za dużo mam do powiedzenia, bo produkt najzwyczajniej w świecie nie działa. Nie zauważyłam, aby moje włosy były bardziej błyszczące. Nie zrobił z nimi zupełnie nic.

Saszetka w zupełnośći wystarczyła na moje cienkie włosy do połowy pleców. Zapachem nie urzeka, trochę jak farba do włosów.

Używam tego produktu od: Jednorazowo
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić Hadassa za czytelną i pomocną recenzję?