Schwarzkopf, Taft, 7-Day Shine Booster (Krem nabłyszczający do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Taft, 7-Day Shine Booster (Krem nabłyszczający do włosów)

Zgłoszony przez dorka1980

Krem 7-day shine booster zapewnia włosom blask miliona diamentów, jak po zabiegu laminowania włosów. Efekt: długotrwały, olśniewający połysk. Jest pierwszym produktem do stylizacji w handlu detalicznym, którego efekt utrzymuje się do 3 myć i do 7 dni. Łatwy w użyciu jak szampon. Krem przeznaczony jest dla włosów od średniego blondu po ciemne.
Składniki: formuła zapewniająca efekt laminowania blasku.

/n/

• nic nie robi
  • Też na szczęście dostałam go w ramach gratisu. Nie robi nic. Zero dodatkowego połysku, miękkości.
    Zmarnowany czas. Nie polecam, na pewno go nie kupię.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak jakichkolwiek efektów
  • Produkt również dostałam w gratisie i tyle dobrze. Napewno bym go nikomu nie poleciła. Nie dość że nie przyjemny w zapachu to nie przynióśł żadnych efektów. Używam tego produktu od: jednorazowoIlość zużytych opakowań: dwie saszetki

Chcesz pochwalić SisiCesarzowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic, zupełnie nic
  • Produkt na szczęście dostałam w gratisie, także bez tragedii.

Nie za dużo mam do powiedzenia, bo produkt najzwyczajniej w świecie nie działa. Nie zauważyłam, aby moje włosy były bardziej błyszczące. Nie zrobił z nimi zupełnie nic.

Saszetka w zupełnośći wystarczyła na moje cienkie włosy do połowy pleców. Zapachem nie urzeka, trochę jak farba do włosów.

Używam tego produktu od: Jednorazowo
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić Hadassa za czytelną i pomocną recenzję?