Schwarzkopf, Taft, 7-Day Shine Booster (Krem nabłyszczający do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Taft, 7-Day Shine Booster (Krem nabłyszczający do włosów)

Zgłoszony przez dorka1980

Krem 7-day shine booster zapewnia włosom blask miliona diamentów, jak po zabiegu laminowania włosów. Efekt: długotrwały, olśniewający połysk. Jest pierwszym produktem do stylizacji w handlu detalicznym, którego efekt utrzymuje się do 3 myć i do 7 dni. Łatwy w użyciu jak szampon. Krem przeznaczony jest dla włosów od średniego blondu po ciemne.
Składniki: formuła zapewniająca efekt laminowania blasku.

/n/

• nie polecam
  • Dostałam próbke za darmo w rossmannie i całe szczeście, że za darmo, bo po użyciu tego czegoś żałowałabym gdybym wydała na to 6,99zł.

A więc, po przeczytaniu tego co obiecuje producent pomyśłałam, że bedzie to wielkie wow. Po mimo przeczytania wielu negatywnych recenzji postanowiłam zaryzykować i wypróbować ten produkt. Niestety nie było żadnego wow..
    Robiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Po wysuszeniu nie zauważyłam kompletnie żadnych efektów, które obiecuje producent. Pozostal na włosach jedynie dość intensywny zapach a'la farby do włosów, ale na szczeście jest dośc znośny.
    Reasumując, moje włosy bardziej lśnią po użyciu zwyczajnej odżywki do włosów i po zaaplikowaniu na nie jedwabiu.
    Także nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić justiiiiiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia w 100% swoje zadanie
  • Mam bardzo zniszczone długie włosy po rozjaśniaczach i produkt ten postanowiłam wypróbować zaraz po otrzymaniu ponieważ wielu środków już używałam i przeważnie byłam zawiedziona po ich użyciu mimo zapewnień producentów. Przyznaje iż jestem w 100% z niego zadowolona. Efekty są natychmiastowe. Włosy faktycznie są jak po zabiegu laminowania. Produkt otoczył każdy z nich niewidzialną osłonką dzięki czemu z suchych i szorstkich stały się gładkie, miękkie, delikatne w dotyku i widocznie poprawił się ich wygląd. Polecam każdej z Was która ma przesuszone, zniszczone różnymi zabiegami włosy z rozdwojonymi końcówkami. Ja na pewno skorzystam z niego jeszcze nie jeden raz!

Używam tego produktu od: 08-10-2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić Eewela81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ziębi, nie grzeje
  • Siedem złotych? Za taka cenę była skłonna wypróbować ten twór.
    Wedle zaleceń na długie i gęste włosy potrzeba by było 2 takie...niepotrzebnie.
    Po przeczytanych ocenach przed użyciem, stwierdziłam, że nie ma co się rzucać do przodu z tą sumiennością, jeśli wyniki mają być mizerne.
    Pierwsze wrażenie:
    - maziowa breja, bursztynowo - błotna; nie pierwszy raz takie rzeczy na włosach się miało i żyje się dalej - do zaakceptowania
    - zapach - na niego nie mam żadnych wytłumaczeń, śmierdzi to śmierdzi. PO wyschnięciu włosów i wietrzeniu się na podwórku, prawie znika, nikt nie będzie przecież pchał nosa w nasze włosy...
    Lśnienie - nie zaobserwowałam.
    Lakowanie - jest, włosy są gładsze, miększe, ciut ogarnięte.

Ale z innych dodatkowych plusików, jako, że moim naturalnym, niefarbowanym włosom ostał się kolor pszenicy - wygląda on po prostu na świeższy.
    Włosy z tendencją do kręcenia - jak w moim przypadku, po nocnym myciu i nie suszeniu, przeczesaniu tylko palcami - loki, więc kwestia robienia "czegoś" z włosami jest "z głowy".

Nie polecam kupna osobom, które liczą na błyszczące efekty, ale dla sportu, urozmaicenia - nie zbiedniejesz po wydaniu 7 zł, ale poczucie zrobienia czegoś z włosami jest.

Używam tego produktu od: jednorazowo
    Ilość zużytych opakowań: małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izsz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • nie robi nic
  • Albo mam włosy w takim wspaniałym stanie i same lśnią, albo ten produkt nie robi nic!

Trzymałam się dokładnie instrukcji, po zmyciu i wysuszeniu włosów zaobserwowałam jedynie sztywność włosów i wypadanie włosów (co może być też powiązane z tym, że nie użyłam odżywki, bo nie wiedziałam, jak wpłynie na ten krem nabłyszczający do włosów).

Używam tego produktu od: Jednorazowy kaprys
    Ilość zużytych opakowań: Jedno. Nigdy więcej

Chcesz pochwalić cotti za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Też na szczęście dostałam go w ramach gratisu. Nie robi nic. Zero dodatkowego połysku, miękkości.
    Zmarnowany czas. Nie polecam, na pewno go nie kupię.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak jakichkolwiek efektów
  • Produkt również dostałam w gratisie i tyle dobrze. Napewno bym go nikomu nie poleciła. Nie dość że nie przyjemny w zapachu to nie przynióśł żadnych efektów. Używam tego produktu od: jednorazowoIlość zużytych opakowań: dwie saszetki

Chcesz pochwalić SisiCesarzowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic, zupełnie nic
  • Produkt na szczęście dostałam w gratisie, także bez tragedii.

Nie za dużo mam do powiedzenia, bo produkt najzwyczajniej w świecie nie działa. Nie zauważyłam, aby moje włosy były bardziej błyszczące. Nie zrobił z nimi zupełnie nic.

Saszetka w zupełnośći wystarczyła na moje cienkie włosy do połowy pleców. Zapachem nie urzeka, trochę jak farba do włosów.

Używam tego produktu od: Jednorazowo
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić Hadassa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij