Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez jarrel

Joanna w trosce o kondycję włosów stworzyła zupełnie nowe farby bez amoniaku. Gwarancja wyjątkowego blasku, trwałości i 100% pokrycia siwych włosów, aby cieszyć się intensywnym i głębokim kolorem przez długi czas.

Cena: 5zł

• Jest OK.
  • Zwykłą Naturią byłam kompletnie rozczarowana, gdyż - nigdy nie złapał żaden kolor - jakbym w ogóle nie farbowała.

Z obawą sięgnęłam po tę serię i jest to miłe zaskoczenie.
    Farba ma dobrą konsystencję, nie śmierdzi, dobrze się nakłada na włosy.
    Po farbowaniu włosy są mięciutkie i błyszczące.
    Jedyny minus tej farby to słaba trwałość - dość szybko się wypłukuje - ale czego oczekiwać od delikatniejszej farby. I tak farbuję co 4 tygodnie i tak, więc mi to rybka.

W skrócie

PLUSY:
    - cena
    - zapach
    - konsystencja
    - dobry stan włosów po zabiegu

MINUSY:
    - trwałość

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić sofciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden wielki znak zapytania..?
  • Recenzja farb mocca i zimny brąz (ponieważ zostały one zmieszane razem)
    Byłam zmuszona by kupić jakąkolwiek farbe o ciemnym brązie poniewaz chciałam zakryć po nie udanej koloryzacji zieloną poświatę na włosach.

Iii... po trzymaniu farby 20minut spłukaniu, umyciu i nałożonej odżywki(której nie ma w zestawie) włosy były ładnie miękkie ale i czułam sianowatość, a co się za tym kryje farba bez amoniaku niestety ale jednak przesusza włos.. Jestem po pierwszym umyciu i z koloru ciemno czarnego z delikatną poświatą brązu zrobił się czarny z dość mocną poświatą brązu...

Plusy tej farby :
    *nie śmierdzi
    *cena (choć w moim drożyźnianym sklepie dałam aż 8.50!!!)
    *ladny kolor
    *dostępność

Minusy:
    *szybka wypłukiwalność
    *brak odżywki
    *powoduje niszczenie włosa mimo to że jest bez amon.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PatuSia987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • własnie jeste po farbowaniu włosów , miałam wcześniej na nich fiolet z Chantal 40 min temu była na nich tylko fioletowa poświata - wiec postanowłiam sie pofabować joanną , i zaraz po zmciu i siągniećiu ręcznika pożałowałam mojego wyboru !

na włosach dalej widniał fioletowy połysk .... jedyne co farba Joanna chyciła to moj 0.5 cm odrost który jest w kolorze jaki był na opakowaniu ( zimny braz)

miałam nadzieje ze mi się tylko wydaje ale po wysuszeniu tylko utwierdziło mnie ze jesli w farbie nie ma amoniaku to bedzie wiekie G !

nie kupie nigdy wiecej badziewia

Używam tego produktu od: dziś

Chcesz pochwalić czekoladowakawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Skusiłam się na tą farbę, ze względu na to że mam zniszczone włosy a chciałam mieć nowy kolor.
    Farba ładnie pachnie co jest atutem, cena nie jest duża - ja ją kupiłam za 5,60.
    Kupiłam kolor -ognisty rudy i przyznam że jestem zadowolona - ładnie kolor pokrył moje włosy (choc miałam je ciemne - bo wczesniej miałam orzechowy brąz).
    Malowałam nią 2 tygodnie temu włosy- kolor nie zmył się.
    Jestem bardzo zadowolona i chętnie kupię ją jeszcze raz.

Chcesz pochwalić youandme19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia...
  • Daję pół gwiazdki, bo mniej nie mogę. Ta farba to porażka. Po pierwsze same wskazówki producenta co do nakładania są dziwne - po co nakładać farbę na zniszczone włosy? Kolor prawie w ogóle nie wziął moich włosów, nadał im jedynie połysk. Poza tym w opakowaniu brakuje odżywki. Włosy po farbie zaczynają wypadać, a ze skóry głowy schodzą płaty łupieżu. Jedynym plusem może być zapach, ale co z tego, skoro farba w ogóle nie spełnia swojej funkcji. Zdecydowanie nie polecam, gdyż nie jest warta nawet tych 6 zł, za które ją kupiłam.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić angelwings95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja...
  • Farba jest do niczego, a to z prostej przyczyny NIE FARBUJE.

Przyciemniałam włosy (zmiana z jaśniejszego koloru), żeby uzyskać "swój" odcień.

Zmieszałam Zimny Brąz i Herbaciany Brąz, nałożyłam, przetrzymałam nawet dłużej i... NIC Zero efektu. Niepotrzebnie tylko nakładałam na głowę utleniacz.

Nawet odrosty dokładnie widać, nie złapało też końcówek. JEDNYM SŁOWEM DNO.

Plusy

+ładnie pachnie,
    +jest tania (na tym koniec).

Minusy:

- nie farbuje,
    - źle się nakłada (płynna konsystencja),
    - brak odżywki.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 farby

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DieFuffe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedzione nadzieje
  • Skusiłam się, bo od dłuższego czasu używałam farb Joanna. Poza tym Pani z drogerii zachwalała pod niebiosa pokazując swoje włosy, które rzeczywiście miały ładny kolor i krycie ( kolor jesienny kasztan).

Zakupiłam herbaciany brąz i albo moje włosy potrzebuja więcej "mocy", albo ta farba jest do niczego.

Świeżo po zafarbowaniu, przeraziła mnie czerowna poświata na głowie, która naszczęście znikneła, bo wypłukała się z włosów po tygodniu, odkrywając mój odrost i pojedyncze siwe włoski.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Any85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie odkrycie za śmieszne pieniądze!
  • Oceniam odcień Caffe Mocca.
    Od bardzo dawna nie sięgałam po produkty do koloryzacji kupowane w drogerii. Używałam profesjonalnych farb i szamponów bo wydawało mi się, że mają lepsze działanie i piękniejsze odcienie. Niestety moja włosy stały się osłabione (farbowanie, prostowanie) i zobaczyłam ten produkt, który skusił mnie brakiem amoniaku i ciekawym odcieniem na testerze. Zaryzykowałam i już teraz wiem, że było to strzał w 10! Nie mam przesuszonych włosów, a kolor jest po prostu idealny! Fakt, wyspłukuje się trochę szybciej, ale to jej jedyny minus i śmiało wybaczam. Ja polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić extremalna_natura za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby produkt
  • Zdecydowanie jestem ostatnio nastawiona na przekazywanie swoich włosów pod opiekę fryzjerów. Ale czasami nachodzi mnie pokusa samodzielnej, własnoręcznej metamorfozy.

Wybrałam może ciężki kolor, nie wiem. Z blondu przejść chciałam na jasny, ciepły brąz, tak sobie wymyśliłam.

Farba ma kosnystencję ok, ale zapach mi przeszkadzał, a sama farba potwornie szczypała. Skóra głowy była podrazniona przez kilka kolejnych dni, pewnie uczulił mnie po prostu któryś składnik.

Kolor, mimo bardzo starannego nakładania farby, wyszedł nierówny. A dokładnie wyszedł na początku niby ok, ale po dwóch myciach miałam już jasne placki pomieszane z plackami ciemnymi, po prostu.

Szybko się zmyła i przesuszyła włosy.
    Dla mnie zdecydowanie NIE.

Ilość zużytych opakowań: spróbowałam tylko raz, prawie dwa opakowania poszły na moje włosy

Chcesz pochwalić ferudko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto sprobowac moze komus innemu wyjdzie lepiej
  • Uzylam koloru herbaciany braz. Kolor wyszedl ladny ale duzo jasniejszy niz na opakowaniu i nie pokryl odrostow chociaz trzymalam dluzszy czas niz zaleca producent poniewaz wlosy wogole nie ciemnialy. Wiec niestety nie jestem zadowolona. Przyjemny zapach, nie podraznia, dobra cena.

Używam tego produktu od: 2dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pyysiaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku.
  • Zacznę od tego, że farba jest bardzo przyjemna w stosowaniu. Ma ładny zapach, ma przyjemną konsystencję. Nie spływa. Włosy po zastosowaniu jej są błyszczące i miękkie. I co najważniejsze, ten połysk trwał na moich włosach bardzo długo. Nie obciąża włosów, jest delikatna. Cena bardzo przystępna. Polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm...
  • Bardzo lubię farby tej firmy i dotychczas byłam zadowolona. Niestety, w farbach bez amoniaku jest chyba jakiś składnik, który źle wpływa na moje włosy. Casting mi je wysuszył, natomiast po Joannie zauważyłam większe niż zwykle wypadanie włosów. Musiałam zmienić pielęgnacje i sięgnąć po suplementy, aby się to uspokoiło.

Wielka szkoda, bo farbę dosyć polubiłam - daje naprawdę ładny kolor (herbaciany brąz), dobrze się nakłada (acz konsystencja jest nieco zbyt wodnista), nie śmierdzi tak mocno jak inne farby. Niestety, po 2 tygodniach kolor mi się spłukał całkowicie.

Ogólnie rzecz biorąc, można wypróbować - ja jednak do niej nie wrócę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobra
  • Kupiłam te farbę w zwykłej drogerii. Skusiła mnie cena i fakt, że jest bez amoniaku. Farbowałam kolorem - naturalny blond. Chciałam aby moje włosy nabrały tylko fajnej poświaty bo kolor jest bardzo zbliżony do mojego naturalnego.
    Farba dość ładnie pachnie. Jest jej sporo. Niestety mnie troche szczypała w głowę. Kolor wyszedł taki jak na opakowaniu. Zobaczymy teraz jak z trwałością, bo czytałam opinie, ze się w mig zmywa. Szkoda, że do farby nie dołączona jest odżywka, ale nie można oczekiwać cudów za taką ceną.

Używam tego produktu od: użyłam 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: brak

Chcesz pochwalić lejdis1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Minusów brak... poza brakiem koloru
  • Kupiłam czarną orchideę. Piękny zapach, dobra konsystencja, bezproblemowa aplikacja. Kolor wyszedł piękny... niestety po tygodniu spłukał się, śladu po farbowaniu nie było. Nie polecam.

Chcesz pochwalić SceneQueene za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Jak dla mnie ideał

PLUSY
    -nie niszczy włosów
    -ładnie pachnie
    -kolory wychodzą takie jak na obrazku
    -piękne błyszczące włosy długo jeszcze po farbowaniu mimo że myję je codziennie
    -śmiesznie tania
    -jak mi się kolor znudzi to wystarczy poczekać a kołor sie wypłuka

MINUSÓW jak dla mnie nie ma

Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 2 farby

Chcesz pochwalić Hormiga12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna, nie droga farba
  • Farba jest naprawdę godna polecenia. Miałam już dwa kolory jakiś brąz i paloną kawe oba wyszły tak jak chciałam. W dodatku ten pierwszy pakrył rude pazostałości po pobszednich farbach. Nie śmierdzi, nie barwi skóry. Nie podrażnił mojej wrażliwej skóry na głowie. No i jest tania, więc czego chcieć więcej. Dodam jeszcze, że z moich włosòw kolor nie wypłukał sie zbyt szybko. Ja jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: od dwòch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Gunesh za czytelną i pomocną recenzję?