Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez jarrel

Joanna w trosce o kondycję włosów stworzyła zupełnie nowe farby bez amoniaku. Gwarancja wyjątkowego blasku, trwałości i 100% pokrycia siwych włosów, aby cieszyć się intensywnym i głębokim kolorem przez długi czas.

Cena: 5zł

• Bardzo dobra farba w niskiej cenie.
  • Farbę kupiłam,bo byłam zmęczona tymi wszystkimi Lorealami i Garnierami. Ponadto lubię Joanne za dość naturalne,proste składy. Farbowaniu towarzyszył ładny zapch jakby taki jagodowy,skóra głowy swędziała mnie tylko przez chwilę. Jeśli chodzi o konsystencje to super się sprawdziła. Farba nie przesuszyła moich włosów,jednak jest to też może spowodowane tym,że myję włosy balsamem,a potem jeszcze użyłam odżywki. Jak dotąd jest to moja ulubiona farba. Testowałam kolor 120 ognisty rudy,wyszedl troszkę jaśniejszy niż na opakowaniu,ale wciąż piękny.Mam długie włosy,więc użyłam dwóch opakowań.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe opakowania.

Chcesz pochwalić NuitammentNox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie znalazłam to,czego szukałam
  • Cześć,farbę kupiłam przypadkowo i w pośpiechu,bo chciałam szybko zafarbować moje siwe odrosty. Nie mogę używać farb z amoniakiem,gdyż mam bardzo wrażliwą skórę głowy,ponad to moje włoski są cieniutkie,łamliwe i jest ich mało. Ale co tam,tanio było,a wyboru za bardzo też nie miałam,to skusiłam się. I nie żałuję! Na pudełku z boku są 3 poziomy działania farby i trzeba też wybrać odpowiedni,bo 1-wszy poziom oznacza kolor zmywalny,2-gi,że farba trzyma do 24 myć,a 3-ci jest najlepszy,bo trzyma się dość długo (przynajmniej u mnie). Wybrałam 141. I zaskoczyła mnie instrukcja,w której są wskazówki jak farbować same odrosty tak,żeby potem od całości się nie odróżniały. Pamiętam,że w zakładach fryzjerskich zawsze nakładali mi farbę od razu na całe włosy,a tutaj nałożyłam sobie sama najpierw na odrosty,a po 10 minutach na resztę włosów. Piękny zapach,nie drażnił mi nosa,nie szczypało mnie nic w skórę głowy. Jestem zaskoczona pozytywnie,bo cena niziutka a jakość super. Konsystencja też ok. Aha...zabrałam pół gwiazdki za brak czepka

Używam tego produktu od: 1-go miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić zozolka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy to jest farba???
  • Pomyłka... Ten produkt nie powinien nazywać się farbą... Kupiłam naturalny blond dla siebie i ognistą czerwień dla mamy. "Farba" wogóle nie zafarbowała włosów. Ani u mnie ani u mamy. Na pewno nie kupię go wiecej. Plusem jest niska cena. Placebo za 5 zł to znikome straty w budżecie

Używam tego produktu od: użyłam raz

Chcesz pochwalić aramat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Omijać z daleka!
  • Testowanie nowości słabo się dla mych włosów skończyło Tzn. kolor wyszedł niezły, jasniejszy niż na opakowaniu, szkoda że ZUPEŁNIE nie pokrył odrostów i tych kilku (dobra, kilkunastu) siwych, które mi się na glowie pałętały...
    Użyłam koloru 121, jesienny kasztan. Włosy - własne odrosty brąz, niezbyt ciemny, reszta rudo-brązowa. I ta reszta ma ładny odcień, nieco ciemniejszy od poprzedniego, już spranego. Ale te całkowicie niepofarbowane odrosty..., naprawdę, nie pamiętam, kiedy mi się to przydarzyło. Trzymałam ok.30 minut, zazwyczaj bardzo szybko farby mi "łapią".
    Farba jest dość rzadka, dobrze się miesza, ale trzeba uważać, łatwo się nią można pochlapać. Nie ma odżywki po farbowaniu. Dla dłuższych włosów, jeśli ktoś jednak zdecyduje się na zakup - lepiej kupić dwa opakowania, ja mam krótkie i przez moment się bałam, że mi nie starczy...

Używam tego produktu od: jeden raz (o jeden za dużo..

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor piękny ale za przesuszenie włosów.
  • Jeżeli chodzi o kolor wszytsko byłoby ok, gdyby nie tragiczny wpływ farby na stan włosów. Używałam odcienia o nazwie ostre chili. Kolor wyszedł bardzo ładny, farba nawet trochę podjaśniła moje włosy, dzięki czemu mogłam (przez chwilę) cieszyć się rubinowym kolorem o chłodnym odcieniu, o który mi chodziło. Jest to jednak zdecydowanie farba dla zdrowych i mocnych włosów, u mnie się nie sprawdziła.

+ piękny kolor
    + cena

- straszne przesuszenie włosów, kruchość
    - brak odżywki
    - dość szybkie wypłukiwanie się

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić RavenMoonsorrow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Hm. Kolor absolutnie piękny, czkoladowy. Skóra głowy po nałożeniu specyfiku zaczęła mnie swędzieć. Po zmyciu farby włosy przesuszone, sianowate, a żeby było tego mało to WŁOSY WYCHODZĄ MI GARŚCIAMI! Są po prostu wszędzie, w wannie - podczas mycia, na poduszce, na ubraniach, na szczotce. Mam bardzo przerzedzone po aplikacji Naturii. Mówię STANOWCZE NIE tej farbie!

Używam tego produktu od: użyłam raz.
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kentelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK.
  • Zwykłą Naturią byłam kompletnie rozczarowana, gdyż - nigdy nie złapał żaden kolor - jakbym w ogóle nie farbowała.

Z obawą sięgnęłam po tę serię i jest to miłe zaskoczenie.
    Farba ma dobrą konsystencję, nie śmierdzi, dobrze się nakłada na włosy.
    Po farbowaniu włosy są mięciutkie i błyszczące.
    Jedyny minus tej farby to słaba trwałość - dość szybko się wypłukuje - ale czego oczekiwać od delikatniejszej farby. I tak farbuję co 4 tygodnie i tak, więc mi to rybka.

W skrócie

PLUSY:
    - cena
    - zapach
    - konsystencja
    - dobry stan włosów po zabiegu

MINUSY:
    - trwałość

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić sofciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden wielki znak zapytania..?
  • Recenzja farb mocca i zimny brąz (ponieważ zostały one zmieszane razem)
    Byłam zmuszona by kupić jakąkolwiek farbe o ciemnym brązie poniewaz chciałam zakryć po nie udanej koloryzacji zieloną poświatę na włosach.

Iii... po trzymaniu farby 20minut spłukaniu, umyciu i nałożonej odżywki(której nie ma w zestawie) włosy były ładnie miękkie ale i czułam sianowatość, a co się za tym kryje farba bez amoniaku niestety ale jednak przesusza włos.. Jestem po pierwszym umyciu i z koloru ciemno czarnego z delikatną poświatą brązu zrobił się czarny z dość mocną poświatą brązu...

Plusy tej farby :
    *nie śmierdzi
    *cena (choć w moim drożyźnianym sklepie dałam aż 8.50!!!)
    *ladny kolor
    *dostępność

Minusy:
    *szybka wypłukiwalność
    *brak odżywki
    *powoduje niszczenie włosa mimo to że jest bez amon.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PatuSia987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • własnie jeste po farbowaniu włosów , miałam wcześniej na nich fiolet z Chantal 40 min temu była na nich tylko fioletowa poświata - wiec postanowłiam sie pofabować joanną , i zaraz po zmciu i siągniećiu ręcznika pożałowałam mojego wyboru !

na włosach dalej widniał fioletowy połysk .... jedyne co farba Joanna chyciła to moj 0.5 cm odrost który jest w kolorze jaki był na opakowaniu ( zimny braz)

miałam nadzieje ze mi się tylko wydaje ale po wysuszeniu tylko utwierdziło mnie ze jesli w farbie nie ma amoniaku to bedzie wiekie G !

nie kupie nigdy wiecej badziewia

Używam tego produktu od: dziś

Chcesz pochwalić czekoladowakawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Skusiłam się na tą farbę, ze względu na to że mam zniszczone włosy a chciałam mieć nowy kolor.
    Farba ładnie pachnie co jest atutem, cena nie jest duża - ja ją kupiłam za 5,60.
    Kupiłam kolor -ognisty rudy i przyznam że jestem zadowolona - ładnie kolor pokrył moje włosy (choc miałam je ciemne - bo wczesniej miałam orzechowy brąz).
    Malowałam nią 2 tygodnie temu włosy- kolor nie zmył się.
    Jestem bardzo zadowolona i chętnie kupię ją jeszcze raz.

Chcesz pochwalić youandme19 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij