Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez jarrel

Joanna w trosce o kondycję włosów stworzyła zupełnie nowe farby bez amoniaku. Gwarancja wyjątkowego blasku, trwałości i 100% pokrycia siwych włosów, aby cieszyć się intensywnym i głębokim kolorem przez długi czas.

Cena: 5zł

• farba szybko się zmywa
  • kolor-132 CZERWONE WINO
    farba bardzo ładnie łapie ale na krótko po tygodniu zeszła
    mi do bardzo jasnej miedzi
    czyli:
    + aplikacja, zapach , cena
    - za trwałość, trochę szczypała

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić TosiaZosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do radykalnych zmian!
  • Sądzę że opinie tej farby zależą od efektu jakiego oczekujemy. Osoby, które chcą radykalnych zmian koloru np z blondu na brąz itd. raczej powinny sięgnąć po farbę z amoniakiem. Ta farba jest raczej dla dziewczyn chcących odświeżyć, pogłębić obecny kolor włosów.

Po farbę naturia perfect color sięgnęłam w związku z tym że jestem w ciąży i używam farb bez amoniaku oraz dlatego że nie było nigdzie Naturii Organic (ciężko dostępna:/). Widziałam niezbyt dobre opinie na jej temat na KWC jednak postanowiłam zaryzykować (btw Loreal bez amoniaku ma podobne recenzje a kwoty nie do porównania :P )

Moim zdaniem farba ma wiele plusów:
    - skład
    - kolor zimny brąz który wybrałam nie wychodzi czarny na brązowych włosach - podejrzewam że tak będzie też z ciemniejszymi odcieniami, wiec jeśli obawiacie się że wyjdą zbyt ciemne *** nie ma się czego obawiać to jest wg mnie OGROMNY PLUS!
    - zapach - nie drażni (chociaż przy wyciskaniu z tuby zapach był jak jajko śmierdzący ... później już było znacznie lepiej)
    - nie spływa z włosów, dobrze się rozprowadza i dociera do głębszych partii włosów (moich gęstych)
    - bardzo wydajny...na całe włosy kupiłam 2 opakowania i jeszcze duużo zostało ... bardzo mnie to zaskoczyło bo mam bardzo gęste włosy i długie do łopatek
    - kondycja włosów zmyciu farby - włosy błyszczące, miękkie, lejące się z połyskiem (mimo braku odżywek które w innych farbach tak naprawdę zakrywają niszczący wpływ samej farby na włosy)
    - kolor wychodzi jednolity i wg mnie taki jak na opakowaniu
    - wielotonowy, naturalny efekt a nie kolorystyczna maska na głowie!
    - nie obciąża włosów, nie szczypie w głowę
    - czas farbowania dość krótki
    - dostępność - prawie w każdej drogerii
    - cena

Minusy:
    - nie zlikwidował zupełnie kasztanowej poświaty z wcześniejszego farbowania, ale po prostu ta farba nie jest po to żeby wyszedł "betonowy" kolor
    - brak odżywki i aplikatora - ale za tę cenę można wybaczyć pędzelkiem nakłada się wyśmienicie

Nie wiem jeszcze jak z trwałością, ale podejrzewam że nie będzie to jakaś bardzo trwała koloryzacja.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić marcysienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza farba bez amoniaku!
  • Będąc w ciąży farbowałam się na ciemne brązy i czerń. Przetestowałam wszystkie konkurencyjne farby z wyższej półki, które deklarują ze są bez amoniaku. Tamte farby spływały po kilku myciach, TA była trwała jak farba z amoniakiem.

Plusy: CENA, trwałość, nie śmierdzi, łatwość nakładania.
    Minusy: wąska paleta kolorów.

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: Do tej pory ok. 5

Chcesz pochwalić Esaena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę bardzo dobra
  • Kupiłam przez przypadek, gdy robiłam większe zakupy w sklepie internetowym. Nie ukrywam, że głównym powodem była cena, coś około 5 zł. Pomyślałam, a co tam, spróbuję. Wzięłam od razu dwa opakowania. Padło na kolor herbaciany brąz. Mam kolor włosów ciemny blond, ale stale farbuję na rózne odcienie brązu, postanowiłam zatem wypróbować ten kolor. Z całej gamy podobał mi się najbardziej.

Farba bardzo dobrze pokryła zarówno odrost, jak i resztę włosów na długości. Kolor jest jednolity, dokładnie taki jak na opakowaniu. Wlosy pieknie lśnią. Nie podrażnia skróry głowy, bardzo dobrze się spłukuje, nie niszczy włosów. Kolor wyszedł tak ładny, że drugie opakowanie zwinęła mi mama, która również jest zachwycona kolorem. Obie zgodnie uznałyśmy, że w końcu trafiłyśmy na odpowiednią dla nas farbę. Właśnie zamówiłyśmy kolejne cztery opakowania

Jak dotąd jest to jedna z lepszych farb jakie do tej pory stosowałam, a fajbuję włosy od 10 lat Nie wiem jak inne kolory, ale ja swój zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: jedno farbowanie

Chcesz pochwalić Daisypears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łot da fak?!
  • Łot da fak ja się pytam? Skuszona tym, że farby właśnie weszły do biedronki, wrzuciłam jedną do koszyka i wczoraj trzasnęłam sobie to cudo na łeb skuszona kolorem włosów Pani na opakowaniu (naturalny blond - nie, nie, nie drogie dzieci, niegdy przenigdy nie sugerujemy się kolorem niewiasty na pudełku). Farbę kładłam na sprany średni blond z mysi odrostem. Guess what? Farba nie zrobiła absolutnie nic. To jeszcze pół biedy, ale NIE RUSZYŁA nawet odrostu. Wot jakbym nałożyła na łeb kisiel i zmyła (taką ma konsystencję). Chwalmy Pana, że kosztowało to to niecałe 7 zł, ale mogłam je lepiej spożytkować.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Chcesz pochwalić Ptys_Mietowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba w niskiej cenie.
  • Farbę kupiłam,bo byłam zmęczona tymi wszystkimi Lorealami i Garnierami. Ponadto lubię Joanne za dość naturalne,proste składy. Farbowaniu towarzyszył ładny zapch jakby taki jagodowy,skóra głowy swędziała mnie tylko przez chwilę. Jeśli chodzi o konsystencje to super się sprawdziła. Farba nie przesuszyła moich włosów,jednak jest to też może spowodowane tym,że myję włosy balsamem,a potem jeszcze użyłam odżywki. Jak dotąd jest to moja ulubiona farba. Testowałam kolor 120 ognisty rudy,wyszedl troszkę jaśniejszy niż na opakowaniu,ale wciąż piękny.Mam długie włosy,więc użyłam dwóch opakowań.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe opakowania.

Chcesz pochwalić NuitammentNox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie znalazłam to,czego szukałam
  • Cześć,farbę kupiłam przypadkowo i w pośpiechu,bo chciałam szybko zafarbować moje siwe odrosty. Nie mogę używać farb z amoniakiem,gdyż mam bardzo wrażliwą skórę głowy,ponad to moje włoski są cieniutkie,łamliwe i jest ich mało. Ale co tam,tanio było,a wyboru za bardzo też nie miałam,to skusiłam się. I nie żałuję! Na pudełku z boku są 3 poziomy działania farby i trzeba też wybrać odpowiedni,bo 1-wszy poziom oznacza kolor zmywalny,2-gi,że farba trzyma do 24 myć,a 3-ci jest najlepszy,bo trzyma się dość długo (przynajmniej u mnie). Wybrałam 141. I zaskoczyła mnie instrukcja,w której są wskazówki jak farbować same odrosty tak,żeby potem od całości się nie odróżniały. Pamiętam,że w zakładach fryzjerskich zawsze nakładali mi farbę od razu na całe włosy,a tutaj nałożyłam sobie sama najpierw na odrosty,a po 10 minutach na resztę włosów. Piękny zapach,nie drażnił mi nosa,nie szczypało mnie nic w skórę głowy. Jestem zaskoczona pozytywnie,bo cena niziutka a jakość super. Konsystencja też ok. Aha...zabrałam pół gwiazdki za brak czepka

Używam tego produktu od: 1-go miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić zozolka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy to jest farba???
  • Pomyłka... Ten produkt nie powinien nazywać się farbą... Kupiłam naturalny blond dla siebie i ognistą czerwień dla mamy. "Farba" wogóle nie zafarbowała włosów. Ani u mnie ani u mamy. Na pewno nie kupię go wiecej. Plusem jest niska cena. Placebo za 5 zł to znikome straty w budżecie

Używam tego produktu od: użyłam raz

Chcesz pochwalić aramat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Omijać z daleka!
  • Testowanie nowości słabo się dla mych włosów skończyło Tzn. kolor wyszedł niezły, jasniejszy niż na opakowaniu, szkoda że ZUPEŁNIE nie pokrył odrostów i tych kilku (dobra, kilkunastu) siwych, które mi się na glowie pałętały...
    Użyłam koloru 121, jesienny kasztan. Włosy - własne odrosty brąz, niezbyt ciemny, reszta rudo-brązowa. I ta reszta ma ładny odcień, nieco ciemniejszy od poprzedniego, już spranego. Ale te całkowicie niepofarbowane odrosty..., naprawdę, nie pamiętam, kiedy mi się to przydarzyło. Trzymałam ok.30 minut, zazwyczaj bardzo szybko farby mi "łapią".
    Farba jest dość rzadka, dobrze się miesza, ale trzeba uważać, łatwo się nią można pochlapać. Nie ma odżywki po farbowaniu. Dla dłuższych włosów, jeśli ktoś jednak zdecyduje się na zakup - lepiej kupić dwa opakowania, ja mam krótkie i przez moment się bałam, że mi nie starczy...

Używam tego produktu od: jeden raz (o jeden za dużo..

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor piękny ale za przesuszenie włosów.
  • Jeżeli chodzi o kolor wszytsko byłoby ok, gdyby nie tragiczny wpływ farby na stan włosów. Używałam odcienia o nazwie ostre chili. Kolor wyszedł bardzo ładny, farba nawet trochę podjaśniła moje włosy, dzięki czemu mogłam (przez chwilę) cieszyć się rubinowym kolorem o chłodnym odcieniu, o który mi chodziło. Jest to jednak zdecydowanie farba dla zdrowych i mocnych włosów, u mnie się nie sprawdziła.

+ piękny kolor
    + cena

- straszne przesuszenie włosów, kruchość
    - brak odżywki
    - dość szybkie wypłukiwanie się

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić RavenMoonsorrow za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij