Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ Joanna, Naturia Perfect Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez jarrel

Joanna w trosce o kondycję włosów stworzyła zupełnie nowe farby bez amoniaku. Gwarancja wyjątkowego blasku, trwałości i 100% pokrycia siwych włosów, aby cieszyć się intensywnym i głębokim kolorem przez długi czas.

Cena: 5zł

• Kolor piękny ale za przesuszenie włosów.
  • Jeżeli chodzi o kolor wszytsko byłoby ok, gdyby nie tragiczny wpływ farby na stan włosów. Używałam odcienia o nazwie ostre chili. Kolor wyszedł bardzo ładny, farba nawet trochę podjaśniła moje włosy, dzięki czemu mogłam (przez chwilę) cieszyć się rubinowym kolorem o chłodnym odcieniu, o który mi chodziło. Jest to jednak zdecydowanie farba dla zdrowych i mocnych włosów, u mnie się nie sprawdziła.

+ piękny kolor
    + cena

- straszne przesuszenie włosów, kruchość
    - brak odżywki
    - dość szybkie wypłukiwanie się

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić RavenMoonsorrow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Hm. Kolor absolutnie piękny, czkoladowy. Skóra głowy po nałożeniu specyfiku zaczęła mnie swędzieć. Po zmyciu farby włosy przesuszone, sianowate, a żeby było tego mało to WŁOSY WYCHODZĄ MI GARŚCIAMI! Są po prostu wszędzie, w wannie - podczas mycia, na poduszce, na ubraniach, na szczotce. Mam bardzo przerzedzone po aplikacji Naturii. Mówię STANOWCZE NIE tej farbie!

Używam tego produktu od: użyłam raz.
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kentelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK.
  • Zwykłą Naturią byłam kompletnie rozczarowana, gdyż - nigdy nie złapał żaden kolor - jakbym w ogóle nie farbowała.

Z obawą sięgnęłam po tę serię i jest to miłe zaskoczenie.
    Farba ma dobrą konsystencję, nie śmierdzi, dobrze się nakłada na włosy.
    Po farbowaniu włosy są mięciutkie i błyszczące.
    Jedyny minus tej farby to słaba trwałość - dość szybko się wypłukuje - ale czego oczekiwać od delikatniejszej farby. I tak farbuję co 4 tygodnie i tak, więc mi to rybka.

W skrócie

PLUSY:
    - cena
    - zapach
    - konsystencja
    - dobry stan włosów po zabiegu

MINUSY:
    - trwałość

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić sofciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden wielki znak zapytania..?
  • Recenzja farb mocca i zimny brąz (ponieważ zostały one zmieszane razem)
    Byłam zmuszona by kupić jakąkolwiek farbe o ciemnym brązie poniewaz chciałam zakryć po nie udanej koloryzacji zieloną poświatę na włosach.

Iii... po trzymaniu farby 20minut spłukaniu, umyciu i nałożonej odżywki(której nie ma w zestawie) włosy były ładnie miękkie ale i czułam sianowatość, a co się za tym kryje farba bez amoniaku niestety ale jednak przesusza włos.. Jestem po pierwszym umyciu i z koloru ciemno czarnego z delikatną poświatą brązu zrobił się czarny z dość mocną poświatą brązu...

Plusy tej farby :
    *nie śmierdzi
    *cena (choć w moim drożyźnianym sklepie dałam aż 8.50!!!)
    *ladny kolor
    *dostępność

Minusy:
    *szybka wypłukiwalność
    *brak odżywki
    *powoduje niszczenie włosa mimo to że jest bez amon.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PatuSia987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • własnie jeste po farbowaniu włosów , miałam wcześniej na nich fiolet z Chantal 40 min temu była na nich tylko fioletowa poświata - wiec postanowłiam sie pofabować joanną , i zaraz po zmciu i siągniećiu ręcznika pożałowałam mojego wyboru !

na włosach dalej widniał fioletowy połysk .... jedyne co farba Joanna chyciła to moj 0.5 cm odrost który jest w kolorze jaki był na opakowaniu ( zimny braz)

miałam nadzieje ze mi się tylko wydaje ale po wysuszeniu tylko utwierdziło mnie ze jesli w farbie nie ma amoniaku to bedzie wiekie G !

nie kupie nigdy wiecej badziewia

Używam tego produktu od: dziś

Chcesz pochwalić czekoladowakawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Skusiłam się na tą farbę, ze względu na to że mam zniszczone włosy a chciałam mieć nowy kolor.
    Farba ładnie pachnie co jest atutem, cena nie jest duża - ja ją kupiłam za 5,60.
    Kupiłam kolor -ognisty rudy i przyznam że jestem zadowolona - ładnie kolor pokrył moje włosy (choc miałam je ciemne - bo wczesniej miałam orzechowy brąz).
    Malowałam nią 2 tygodnie temu włosy- kolor nie zmył się.
    Jestem bardzo zadowolona i chętnie kupię ją jeszcze raz.

Chcesz pochwalić youandme19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia...
  • Daję pół gwiazdki, bo mniej nie mogę. Ta farba to porażka. Po pierwsze same wskazówki producenta co do nakładania są dziwne - po co nakładać farbę na zniszczone włosy? Kolor prawie w ogóle nie wziął moich włosów, nadał im jedynie połysk. Poza tym w opakowaniu brakuje odżywki. Włosy po farbie zaczynają wypadać, a ze skóry głowy schodzą płaty łupieżu. Jedynym plusem może być zapach, ale co z tego, skoro farba w ogóle nie spełnia swojej funkcji. Zdecydowanie nie polecam, gdyż nie jest warta nawet tych 6 zł, za które ją kupiłam.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić angelwings95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja...
  • Farba jest do niczego, a to z prostej przyczyny NIE FARBUJE.

Przyciemniałam włosy (zmiana z jaśniejszego koloru), żeby uzyskać "swój" odcień.

Zmieszałam Zimny Brąz i Herbaciany Brąz, nałożyłam, przetrzymałam nawet dłużej i... NIC Zero efektu. Niepotrzebnie tylko nakładałam na głowę utleniacz.

Nawet odrosty dokładnie widać, nie złapało też końcówek. JEDNYM SŁOWEM DNO.

Plusy

+ładnie pachnie,
    +jest tania (na tym koniec).

Minusy:

- nie farbuje,
    - źle się nakłada (płynna konsystencja),
    - brak odżywki.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 farby

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DieFuffe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedzione nadzieje
  • Skusiłam się, bo od dłuższego czasu używałam farb Joanna. Poza tym Pani z drogerii zachwalała pod niebiosa pokazując swoje włosy, które rzeczywiście miały ładny kolor i krycie ( kolor jesienny kasztan).

Zakupiłam herbaciany brąz i albo moje włosy potrzebuja więcej "mocy", albo ta farba jest do niczego.

Świeżo po zafarbowaniu, przeraziła mnie czerowna poświata na głowie, która naszczęście znikneła, bo wypłukała się z włosów po tygodniu, odkrywając mój odrost i pojedyncze siwe włoski.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Any85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie odkrycie za śmieszne pieniądze!
  • Oceniam odcień Caffe Mocca.
    Od bardzo dawna nie sięgałam po produkty do koloryzacji kupowane w drogerii. Używałam profesjonalnych farb i szamponów bo wydawało mi się, że mają lepsze działanie i piękniejsze odcienie. Niestety moja włosy stały się osłabione (farbowanie, prostowanie) i zobaczyłam ten produkt, który skusił mnie brakiem amoniaku i ciekawym odcieniem na testerze. Zaryzykowałam i już teraz wiem, że było to strzał w 10! Nie mam przesuszonych włosów, a kolor jest po prostu idealny! Fakt, wyspłukuje się trochę szybciej, ale to jej jedyny minus i śmiało wybaczam. Ja polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić extremalna_natura za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij