Sephora, Crayon Contour Yeux 12h (Wodoodporna kredka do powiek)

Sephora, Crayon Contour Yeux 12h (Wodoodporna kredka do powiek)

Pojemność 1,14 ml

Szeroka gama kolorystyczna: 35 odcieni, 3 efekty (matowy, perłowy i brokatowy), a także wodoodporny Nie sposób pominąć nowej kredki, która rozszerza horyzonty.
Wodoodporna kredka podkreśla kontur oczu intensywnym, długotrwałym kolorem, jest odporna na działanie wody, gorąca i wilgoci.
Miękka, mocno napigmentowana kredka umożliwia narysowanie jednym ruchem intensywnej linii.

Najlepsza, ale...

To moja ulubiona kredka. Mam ciemny, grafitowy kolor, używam jej zamiast eyelinera oraz na górną linię wodną (tak to się nazywa?). Jest cudownie miękka i kremowa, nie ciągnie skóry, długo się utrzymuje i nie rozmazuje.

Ma tylko jedną wadę - okropnie się ją temperuje. Właściwie nie da się jest naostrzyć na szpic, robię to ręcznie nożykiem, ale przez to marnuję sporo produktu. Oprawka się strzępi, pod koniec oddziela się od wkładu. Jeżeli Sephora zmieni opakowanie na lepsze, albo w ogóle zrobi z niej kredkę wysuwaną, to nigdy już nie kupie innej :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1, wybieram się po kolejne

Najlepsza

Moja ukochana kredka do makijażu oka. Na stałe w moich posiadaniu jest odcień o4, grafitowo-szary z drobinką. Odcień ten przepięknie wygląda na każdym oku, beż względu na kolor tęczówki. Kredka trzyma się na oku cały dzień, nie rozmazuje się- ja ją nakładam na górną i dolną powiekę. Z ogromną przyjemnością polecam wszystkim.

W tej chwili mój ideał!

Moja najlepsza kredka do do czarnych kresek - podkreślania konturu oka, jaką do tej pory miałam okazję testować! I myślę, że długo utrzyma swoją pozycję na topie.

Po pierwsze i najważniejsze - jest bardzo trwała. Nie wymaga poprawek w ciągu dnia, ciężko ją zetrzeć - co widać już przy rozcieraniu podczas robienia make-upu - musiałam się trochę bardziej postarać niż zawsze, aby rozmyć kontur na powiece.
Po drugie nie osypuje się, w ciągu dnia nie trzeba wracać przed lustro, aby wytrzeć czarne drobinki spod oka.
Po trzecie - cudownie się rozprowadza - jest bardzo bardzo miękka, wystarczy lekki ruch po powiece, aby otrzymać mocną kreskę w kolorze intenswynej czerni.
Podczas demakijażu płynem micelarnym ładnie się zmywa, nie trzeba się męczyć :)

Nie widzę wad, polceam każdemu, kto szuka niezawodnej kredki do konturu oka!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

DOBRA!

Kupiłam na przecenię za 10 zł, dlatego uważam, że zakup jest udany, bo i jakość i cena mi odpowiada/ła.

Posiadam złotą.

+ładny złoty kolor
+lekko się błyszczy
+trwała
+wodoodporna

-źle się temperuje, niestety

Używam tego produktu od: dawna

NIEZŁA

PLUSY:
- mocna czerń
-wydajna
- łatwa do temperowania
- nie za twarda, ale też nie za miękka, łatwo wyciągnąć kreskę

MINUSY:
- łatwo się rozmazuje, trzeba uważać
- nie trzyma się na dolnej powiece, sorry , po to ją kupiłam, ale nie zdała testu :/
- droga :(

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Małe cudo, niezbędne w mojej kosmetyczce!!!

Używam tej kredki od wielu lat i zdecydowanie należy ona do moich ulubionych.
Miałam już kilka kolorów i każdy sprawdził się bardzo dobrze.
Największym plusem jest jej TRWAŁOŚĆ- od rana do wieczora, a czasem i późnej nocy daje radę. Na powiekach pozostaje nienaruszona, nie rozmywa się, nie blaknie..
Bardzo łatwa w aplikacji.
Ostrzę ją bez większych problemów- choć jestem przy tej czynności bardzo delikatna, bo kredka jest miękka i bardzo łatwo można ją złamać.
Jak dla mnie stosunek ceny do jakości i wydajności- SUPER.
Ja pozostanę jej wierna...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 7

dobra ale drgoa...

Bardzo dobry produkt, polecam! Kredka jest wodoodporna, przetestowałam. Zdażyło mi się kilka razy pójść na basen i nie zmyć makijażu. Efekt nie był oczywiście perfekcyjny, ale kredka nie zmyła się.
+mocna, intensywna czerń
+wygoda użytkowania
+dostępność
Wadą jest cena, ponieważ kredka to koszt ok. 30 zł, co uważam za sporo. Patrząc na okres użytkowania to mam od ok. roku i nie zużyłam nawet połowy, więc jednorazowo 30 zł na ok. rok da się przeżyć ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zdecydowanie polecam!

Kredek z sephory mam co najmniej 10, i odkąd je poznałam już sie z nimi nie rozstaje

Plusy:
- wodoodporne :) trzymają się cały dzień
- bardzo miękkie - łatwa aplikacja, można za równo używać je jak eyelinera, a także cieniować
- piękne kolory

Minus:
mało wydajna - przy codziennym użyciu szybko się kończą...

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 10

tym razem sephora zawiodła

rozczarowała mnie, miałam nadzieję, że to będzie kredka na 5, coś jak revlon growluscious, ale niestety nie, mówiąc krótko

plusy:
+piękna, intensywna czerń
+miękka, łatwa w obsłudze
+delikatna dla powieki
+ładnie się prezentuje na linii wodnej

minusy:
-kiepska trwałość -robi ksero, i to od razu (po odczekaniu chwili by zastygła), nie po pół dnia
-jest lepka

Jestem zawiedziona...

Mam dwa kolory tej kredki granat i taki jasno niebieski jakby fluo. Pierwsze użycie super kredka mięciutka super łatwa i precyzyjna w aplikacji, podatna na blendowanie, kolor faktycznie nasycony, napigmentowany i wodoodporny trzymała się cały dzień do czasu aż przyszło mi ją zatemperować. O matko zanim mi się udało uzyskać w miary równy i ostry rysik praktycznie do połowy ją spiłowałam. Jak to możliwe, że kredka w tej cenie jest tak beznadziejna w ostrzeniu. Jestem strasznie zawiedziona bo wiele osób pytało jaki mam piękny kolor kresek.. Niestety dla mnie ta kredka okazała się jednorazówką do pierwszej próby temperowania, jej gryfel jest tak luźny a same tworzywo kredki to najtanszy chiński odpowiednik drewna, który przez swoją włóknistość zepsuł mi już dwie temperówki.. szkoda bardzo szkoda, jednak lepsze są kredki automatycznie. Daje dwie gwiazdki za naprawdę piękne i soczyste kolory.

Używam tego produktu od: msc

Genialny, polecam!

W zasadzie mogę powiedzieć,że to upgrade znanej już mi kredki Flashy liner,której wystawiałam już recenzje.
W nowej wersji dosżło też wiele nowych kolorów w tym także niepowtażalnych w innych markach,które mogą byc alternatywą dla klaycznej czerni.
Osobiście skusiłam się na głęboką sliwke z "drobinkami" a raczej jakby taką obijającą światło poświatą.
Podobnie jak przy flash linerach prosto i bezproblemowo można wykonać ta kredką makijaż bowiem jest bardzo miękka. Nie ma też problemow z jej temperowaniem,bo wkład jest w kredce a nie jakby obok. Trwałośc rzeczywiście znakomita,bo przetrwała od 8h w pracy po całonocną imprezę.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1giego

cudowna kredka

po eyelinerach nastał czas aby spróbować kredki marki sephora - padło na tą i jestem bardzo zadowolona
PLUSY:
- aplikacja, kredka jest super miękka i jeszcze z żadną kredką nie pracowało mi się tak szybko i łatwo
- cudowne kolory!!! polecam wypróbowanie tych z brokatem, ja nawet ją stosuje przy dziennym makijażu te drobinki naprawdę tylko delikatny poblask dają
- trwałość u mnie fantastyczna, maluję się przed siódmą rano i do wieczora nie ma mowy o poprawkach może delikatnie popołudniu nie jest tak intensywna jak rano ale zaznaczam, że tylko delikatnie
MINUSY:
- cena, w tym momencie 29 zł ale znając sephorę za jakiś czas będzie jeszcze droższa

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania trzech

Dla tych kolorów jestem w stanie przecierpieć defekty jakościowe.

Uwielbiam serię tych kredek ze względu na naprawdę bogatą gamę kolorystyczną.

+ kolorki: jestem fanką zielonej i niebieskiej, kolory są intensywne i doskonale podkreślają moja urodę
+ struktura: kredka jest miękka i łatwo się ostrzy
+aplikacja: marzenie, rach ciach i mam trendy spojrzenie

- wodoodporna? żart. Ale utrzymuje się na powiekach o wiele dłużej niż standardowe kredki.
- niestety odbija się na powiekach przy grubszych kreskach
- wydajność: albo mi się wydaje, albo kredka ze względu na swoją naprawdę wspaniałą miękkość znika szybciej niż inne
- cena: niestety zbyt wygórowana, ale od czego są promocje i życzenia prezentowe.