Earthnicity, Róż mineralny

Earthnicity, Róż mineralny

Pojemność 3,5 g

Róże mineralne Earthnicity zawierają duży procent pigmentów, dzięki czemu długo utrzymują się na skórze. Już mała ilość produktu pozwala osiągnąć pożądany efekt. Każdy produkt opakowany jest w pojemniczek z sitkiem zawierający około 3,5 grama różu.
Kolory:
- Delicate - jasny i delikatny odcień różowego odpowiedni dla jasnych odcieni skóry,
- Sweet Pink ; ciepły, różowy odcień z matowym wykończeniem. Idealny dla karnacji od jasnej po śniadą,
- Petal; ten uniwersalny brązowawo - różowy odcień pasuje do większości karnacji. Nadaje lekkiego rozświetlenia,
- Sorbet; brzoskwiniowo - różowy odcień odpowiedni do jasnobrązowej lub śniadej karnacji. Nadaje matowe wykończenie,
- Blaze ; ciepły kolor z przewagą odcienia brązowego. Zawiera delikatne złote drobinki. Odpowiedni dla osób o karnacji od śniadej do bardzo ciemnej. Nadaje matowe wykończenie.

mineralne, sypkie
Efekt
matowe, z drobinkami, rozświetlające
bez parabenów

Bardzo polubiłam :)

Zaczęłam od zamówienia próbki w odcieniu Petal. Efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się na buzi cały dzień. Muskam nim kości policzkowe i mam bardzo delikatne rozświetlenie. A przy tym naturralne składniki nie zapychają porów.

Używam tego produktu od: zeeszlego lata
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Super jakość warta ceny

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam róż Earthnicity i jestem nim zachwycona. Cudowne kolory, bardzo twarzowe. Wybrałam dwa i używam codziennie na przemian. Jakość jest rewelacyjna. Róż nie ściera się w ciągu dnia. Jest bardzo trwały. Wart swej ceny!

Naturalne kolory różu i super trwałość!

Uwielbiam róże od Earthnicity. Mają bardzo naturalne kolory. Pigmentacja jest średnia, dla mnie odpowiednia. W razie potrzeby intensywność koloru można budować. Róż jest super trwały. Idealnie sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach czyli podczas upału, na treningu. Jest bardzo wydajny. Mały minus to wysoka cena, jednak uważam, że jest jej wart. To produkt z wysokiej półki. Jakość 10/10.

Piękny odcień

Idealny odcień różu, delikatny, długo się trzyma, w połączeniu z podkładem earthnicity makijaż wygląda profesjonalnie i nie spływa nawet w upale - polecam!!!

Najlepsze róże mineralne

Testowałam róże kilku różnych marek mineralnych i te spodobały mi się najbardziej. Piękne i naturalne kolorki, które super dostosowują się do cery. Obecnie stosuję Sweet Pink, jednak miałam też inne, z których byłam zadowolona. Odcień glamour towarzyszył mi całą wiosnę.

Sztuczne kolory

Podkład Earthnicity jest dla mnie najlepszy ze wszystkich znanych mi mineralnych.Niestety róże mnie zawiodły.Przetestowałam wszystkie kolory i tak Sweet Pink jest matowy co lubię ale to nie jest pink tylko ceglasto-pomarańczowy .Delicate jest zbyt delicate prze co jest niewidoczny na skórze a brokatowy Petal wpada w siny i to mógłby być rozświetlacz. Reszta kolorów jest za ciemna. Na duży plus ,że nie robi krzywdy cerze , Sweet Pink jest dobrze napigmentowany. Jednak róż ma przede wszystkim ładnie ożywiać cerę a tu nie znajdziemy koloru ,który by to zrobił.

Ilość zużytych opakowań: próbki

Wow!

Posiadam odcień Delicate bo jestem straszliwym bladziuchem i ten odcień świetnie pasuje do mojego koloru skory.

Na twarzy wygląda bardzo naturalnie, jakbym miała swoje rumieńce. Ni3e

Jest niesamowicie wydajny.

Trwałość świetna- efekt utrzymuje się przez cały dzien, nie ściera się z policzkow

Używam tego produktu od: ponad roku

b. dobry

Kolor Sweet Pink i kolejna próbka (0,3 grama). Kolor dobrze wspolgrał z moją bladością. Świetnie podkreślał kości policzkowe (w naturze słabo widoczne). Wydajny, przyjemny w użytkowaniu, ładny zapach, dobrze napigmentowany.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe (próbka)

Badziew

Nigdy więcej!
Zdecydowanie nie!Kolorystyka jak dla mnie jest po prostu nienaturalna,bardzo mało wydajny i do cery mieszanej zdecydowanie się nie nadaje bo po prostu zatyka pory..Zamówiłam go równocześnie z różem firmy Meow i ten drugi okazał się zdecydowanie strzałem w dziesiątkę(tak jak obiecał producent-nie uczulił mnie),natomiast ten od Earthnicity to niestety kolejny ich rozreklamowany bubel kosmetyczny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zero

Świetny!

Posiadam odcień "Sweet Pink ",który idealnie współgra z moją jasną karnacją.
Duży plus za to,że nie zapycha porów.
Widoczny na buzi przez cały dzień,nie wymaga poprawek co jest ogromnym ułatwieniem.Produkt bardzo wydajny!
Używam go w ciągu dnia,kiedy potrzebuję poprawienia kolorytu ale bez teatralnego,błyszczącego wykończenia(ten odcień daje matowe)
Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Rewelacja!

Sitko pozwala na precyzyjne odsypanie odpowiedniej ilości. Do aplikowania go na policzki zawsze używam pędzla. Róż nie usypuje się.
Kolor na policzkach jest równomierny, wygląda naturalnie i nienachalnie. Zauważyłam, że lekko połyskuje, jakby były w nim ukryte jakieś brokatowe drobinki.
Trzeba uważać, aby nie przesadzić, bo róż mineralny jest bardzo napigmentowany. Spostrzegłam, że po kilku minutach kolor staje się o wiele intensywniejszy.
Jego wydajność jest bardzo dobra i na pewno opłaca się go kupić :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Świetny róż

Róż Earthnicity Minerals (Sorbet) dostałam w prezencie od koleżanki i widząc zawartość opakowania nie bylam co do niego przekonana. Jednak już po pierwszym wypróbowania stwierdzilam, że prezent okazał sie strzałem w dziesiątkę. Po jego użyciu moja buzia nabrała młodzieńczego wyglądu i prezentowała się bardzo świeżo. Róż jest bardzo trwały- po całym dniu na policzkach wyglada tak samo. Nie powoduje uczuleń, co dla mnie jest jednym w wazniejszych aspektów, bo większość kosmetyków kolorowych mnie uczula. Podoba mi się także jego sypka konsystencja, która początkowo mnie przerazila. Dzięki temu, że róż jest sypki można nakladając go stopniowac intensywność. Świetnie stapia się ze skórą, nie tworząc efektu placków. Jest bardzo, bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Wart uwagi!

Oceniam odcień Deliacate.
Jest to delikatny, lekko brzoskwiniowy odcień, który pasuje nawet do bardzo jasnej karnacji – takiej jak moja. Opakowanie mieści w sobie 3,5 g dobrze na-pigmentowanego a co za tym idzie bardzo wydajnego różu. O tym, że jest przyjazny dla skóry pisać raczej nie trzeba, gdyż jest to oczywiste w przypadku dobrej jakości kosmetyków mineralnych. Plastikowe opakowanie z sitkiem, poręczne i wygodne w użytku. Róż bardzo łatwo się aplikuje i rozciera. Przypudrowany trzyma się na mojej skórze przez ok. 7-8 godzin, później wymaga poprawki. Odcień jest bardzo neutralny i będzie pasował do różnych odcieni cery, mimo iż po nałożeniu na policzki może nas trochę wystraszyć, gdy jesteśmy właścicielkami bardzo jasnej karnacji. Nie ma się czego obawiać, wystarczy go dobrze rozetrzeć aby prezentował się świetnie :). Jest to jeden z najdłużej utrzymujących się róży jakie używałam. Zauroczył mnie głównie ze względu na swój kolor ♥ i brak podkreślania suchych skórek na policzkach.