Joanna, Sensual, Balsam do ciała z proteinami jedwabnymi

Powiększ Joanna, Sensual, Balsam do ciała z proteinami jedwabnymi

Zgłoszony przez Amalia1989

Balsam Joanna Sensual z proteinami jedwabnymi do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej i szorstkiej. Zawarte w balsamie proteiny jedwabne mają zdolność tworzenia na powierzchni skóry ochronnego, wygładzającego filmu, który sprawia, że skóra pozostaje trwale nawilżona i zabezpieczona.

Cena: 5zł / 200g

• za tę cenę TAK
  • Zaletą przede wszystkim jest cena. ok 6 zl
    Konsystencja dosc gęsta,ale dobrze rozprowadza sie po ciele.
    Zapach bardzo subtelny,delikatny.
    Nawilżenie skóry jest dobre.
    Wydajność produktu średnia,ale za taką cenę można mu to wybaczyć.

Generalnie warty uwagi,Polecam.

Używam tego produktu od: ok. trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić allformakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach
  • Jestem posiadaczką suchej skóry. Za produkt zapłaciłam około 5 zł. Balsam jest zabarwiony na różowo i posiada średnio-gęstą, jedwabistą konsystencję. Pachnie cudownie, jak lody jogurtowe.

Kosmetyk nawilża przeciętnie. Oczywiście jakieś 12 godzin po aplikacji skóra jest gładka, potem już mniej. Balsam szybko mi się skończył, ale zauważyłam, iż nie trzeba wiele produktu, aby go rozsmarować. Wchłania się normalnie, zresztą ja nie mam z tym problemu, bo mam suchą skórę. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie. Znam lepsze balsamy, ale dla samego zapachu może kiedyś się skuszę.
    Produkt jest dostępny w hurtowni kosmetycznej.

Używam tego produktu od: 1o dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?