Joanna, Sensual, Balsam do ciała z proteinami jedwabnymi

Powiększ Joanna, Sensual, Balsam do ciała z proteinami jedwabnymi

Zgłoszony przez Amalia1989

Balsam Joanna Sensual z proteinami jedwabnymi do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej i szorstkiej. Zawarte w balsamie proteiny jedwabne mają zdolność tworzenia na powierzchni skóry ochronnego, wygładzającego filmu, który sprawia, że skóra pozostaje trwale nawilżona i zabezpieczona.

Cena: 5zł / 200g

• Fajny produkt
  • Muszę przyznać, że produkt mi się spodobał. Niezła jakość za tak niewielką cenę. Balsam ma dość gęstą konsystencję, ładny zapach, taki pudrowy- z nutką którą czułam w balsamie z tej samej serii tylko z olejkiem arganowym.Nawilża w miarę dobrze.Na drugi dzień czuć, że skóra jest nadal nawilżona. Łatwo się rozsmarowuje. Z wchłanianiem trzeba ciut poczekać, ale niedługo- ot, kilka minut.
    Niewielki minus to opakowanie. Jest dość twarde i trzeba mocno cisnąć, by produkt wydobyć. Gdy produkt się kończy to trzeba je rozciąć, inaczej nie wydostanie się wszystkiego. I kolejny minusik to wydajność- opakowanie starczyło mi na 6razy. no, ale to tylko 200ml więc nie na co narzekać.
    Ogólnie jestem na tak i myślę, że jeszcze nie raz go zakupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tę cenę TAK
  • Zaletą przede wszystkim jest cena. ok 6 zl
    Konsystencja dosc gęsta,ale dobrze rozprowadza sie po ciele.
    Zapach bardzo subtelny,delikatny.
    Nawilżenie skóry jest dobre.
    Wydajność produktu średnia,ale za taką cenę można mu to wybaczyć.

Generalnie warty uwagi,Polecam.

Używam tego produktu od: ok. trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Chcesz pochwalić allformakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten zapach
  • Jestem posiadaczką suchej skóry. Za produkt zapłaciłam około 5 zł. Balsam jest zabarwiony na różowo i posiada średnio-gęstą, jedwabistą konsystencję. Pachnie cudownie, jak lody jogurtowe.

Kosmetyk nawilża przeciętnie. Oczywiście jakieś 12 godzin po aplikacji skóra jest gładka, potem już mniej. Balsam szybko mi się skończył, ale zauważyłam, iż nie trzeba wiele produktu, aby go rozsmarować. Wchłania się normalnie, zresztą ja nie mam z tym problemu, bo mam suchą skórę. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie. Znam lepsze balsamy, ale dla samego zapachu może kiedyś się skuszę.
    Produkt jest dostępny w hurtowni kosmetycznej.

Używam tego produktu od: 1o dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij