Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• Jak dla mnie rewelacja!
  • Jestem zachwycona tym produktem. Opakowanie Âładne i porĂŞczne. Zapach Âświetny. Szampon jest wydajny. WÂłosy juÂż podczas pÂłukania sÂą Âśliskie, rozczesujÂą siĂŞ bez problemu. ZdarzyÂło mi siĂŞ po myciu nie naÂłoÂżyĂŚ Âżadnej odÂżywki i wÂłosy i tak sÂą Âśliczne. BÂłyszczÂą, sÂą miÂłe w dotyku i utrzymujÂą ÂświeÂżoœÌ przez dwa dni, gdzie zazwyczaj musiaÂłam myĂŚ gÂłowĂŞ codziennie. Jestem bardzo ciekawa dziaÂłania wodÂżywki z tej serii ale szampon na tĂŞ chwilĂŞ jest dla mnie rewelacyjny.

Chcesz pochwalić asiq83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno
  • Absolutne nieporozumienie! Tam nic nie ma! zwykłe mycie, zero efektów zdrowotnych i wizualnych. Mycie chyba też nie za bardzo, bo po dwóch dniach włos klapniętny, zdechły. Porażka! Włosy nie błyszczą się, a już na pewno nie rozczesują się dobrze po odżywce. Nie są ani gładkie, ani jedwabiste, ani błyszczace. W ogóle nie wiem, co to jest. Po raz pierwszy spotkałam sie z takim niewypałem. Jakiś domowy nieudany eksperyment.

Ilość zużytych opakowań: 1 szampon, 1 odżywka

Chcesz pochwalić astor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieeee...
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Szampon kupiłam, bo chciałam wypróbować nowość od Gliss Kur. Zwykle moje włosy tolerowały tę serię szamponów, więc dlaczego tym razem miałoby być inaczej - próbuję!

UŻYTKOWANIE

Szampon ma ładne, higieniczne opakowanie. Pachnie dziwnie, ale ujdzie. Natomiast to, co jest nie do przejścia, to to, że robi na włosach łupież. Tym razem moje włosy odrzuciły Gliss Kura. Połysk też nie był specjalny, a włosy były tłuste już następnego dnia.

OPINIA KOŃCOWA

Niestety, tym razem bubel. Nie lubię.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z początku miałam zamiar wyrzucić, potem polubiłam
  • Kupiłabym ponownie, ale szampon żadnych refleksów nie zapewnia. Dlaczego bym kupiła? Bo robi mi efekt push-up na włosach, jest ich więcej optycznie. Co do zapachu: wyczuwam w nim paczulę, stąd pewnie komentarze, że pachnie męskimi perfumami. Duuuużo paczuli, z początku miałam ochotę wywalić ten szampon do kosza, ale potem przyzwyczaiłam się do tego zapachu i nawet jakby dość polubiłam. Wymyślono świetny myk z opakowaniem błyszczącym z daleka, świetna metoda skuszenia kobiety-sroki

Ilość zużytych opakowań: pół jednego na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zamiast milionów refleksów jedna smutna refleksja: NIE
  • Ta śliczna, błyszcząca buteleczka, przykleiła się do moich rączek w drogerii Natura. Skuszona ładnym opakowaniem niczym mała dziewczynka w podskokach udałam się do swojej chatki oczekując "magii". Niestety, czar prysł już po pierwszym użyciu. I wcale nie zraził mnie dość męski zapach tego szamponu (kojarzy mi się z Schaumą dla mężczyzn). Zniechęciło mnie to, co dzieje się z włosami po jego zastosowaniu. A lista rozczarowań jest długa.

W dużym skrócie, powiem tak: włosy owszem są nabłyszczone, ale i mocno obciążone, zwłaszcza przy skórze głowy. Już w kilka godzin po wysuszeniu włosów, pierwsze pasma zmieniają się w strąki.
    Ale najbardziej odrzuca mnie to, że nie sposób ułożyć włosów. Stają się mniej podatne na stylizację. I nie pomaga ani pianka, ani krem do loków.

Podsumowując, jestem na nie. Na pewno już go nie kupię.

Używam tego produktu od: trzy
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić Marynarka_bez_rekawow za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie...
  • Zachęcona reklamą postanowiłam zaopatrzyć się w całą linie Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss (szampon, olejek, maskę, odżywkę w tubce i odżywkę w sprayu- ich recenzję również niedługo się pojawią

Szampon całkiem fajnie pachnie, ma żelową konsystencję, dobrze się pieni, włosy dobrze się po nim rozczesują (ja dodatkowo używam jeszcze odżywki). Mi osobiście skóry głowy nie podrażnił, choć wiem że są osoby, które dostały po nim łupieżu ale jest to sprawa indywidualna i każda z nas na dany kosmetyk reaguje inaczej.
    Jeżeli chodzi o połysk: mam ciemne, czekoladowe z delikatnymi refleksami włosy (farbowane oczywiście i po farbie same z siebie są błyszczące więc jakieś dużej różnicy u siebie nie zauważyłam.
    Niestety przy cienkich włosach (a sama takie mam) się nie sprawdzi, bardzo je obciąża a co za tym idzie, włoski szybciej się przetłuszczają.

Na plus wydajność, cena i dostępność, choć maski z tej serii bardzo szybką znikają ze sklepowych półek

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: właśnie zużyłam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie
  • Nie polecam, nie lubię go po prostu.

+opakowanie
    +dobrze się pieni
    + dostępność
    +cena
    + włosy są miękkie

- zapach! MĘSKIE PERFUMY, tragedia!
    - obciąża moje włosy
    - długo się go spłukuje
    -w sumie nie robi nic spektakularnego, nawet dobrze nie oczyszcza

Nie pasuje mi jakoś, jestem naprawdę na nie.

Chcesz pochwalić Karolin_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Kupiłam ten szampon w super promocji, 10 zł a pół litra szamponu, co jest niezłą ceną jak na tę firmę. Nie spodziewałam się cudów i ich nie otrzymałam.

Zalety:
    -Dobrze się pieni, nie trzeba powtarzać mycia
    -Przyjemny, lekko męski zapach
    -Włosy są dość miękkie(w porównaniu do innych szamponów które używałam)
    -Ładne opakowanie

Wady:
    -Nie daje włosom połysku większego niż inne, przeciętne szamony
    -Mało wydajny
    -Drogi (gdy nie jest w promocji)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Claudia2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dwóch refleksów nie ma, a co dopiero milion
  • Szampon przeznaczony jest dla włosów matowych, czyli teoretycznie dla moich.

Niestety szampon ten nie nadaje żadnych, żadnych refleksów. Nic.

Poza tym:

- dobrze myje, włosy są po nim świeże jakieś 3 dni

- wystarczy jednorazowe mycie

- ma ładną butelkę, na tylnej ściance jest taka iskrząca naklejka, chyba ilustrująca rzekome refleksy, jakie mają się pojawić na włosach po zastosowaniu szamponu

- szampon jest gęsty i nie przecieka przez palce

- ma ładny, niebieski kolor

- nie podrażnia, nie uczula, nie czyni krzywdy skórze

- płaska zakrętka pozwala postawić butelkę "na głowie" i zużyć szampon do samego końca

- przystępna cena, zwłaszcza w promocji

Minusy:

- o czym pisałam wcześniej: brak jakichkolwiek refleksów, owszem włosy tuż po umyciu błyszczą , ale tak samo jak po każdym innym szamponie, nawet takim za 3zł.

- męczący zapach, męski (z całym szacunkiem dla panów )

- po tym szamponie muszę stosować odżywkę (po innych nie) ponieważ włosy są suche, proste i nie układają się

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Niestety, ale NIE
  • Zawiodłam się na tym szamponie...Moje włosy są długie, nie są farbowane i lubią się przetłuszczać.

Na plus mogę zaliczyć mu to, że widocznie nabłyszcza moje włosy oraz estetyczy wygląd opakownia, który przyciąga wzrok

Natomiast na minus:

* zapach - męski, ale taki nieładny, brrrrrr!
    * przetłuszcza włosy
    * trudno rozczesać włosy
    * cena
    * trudno spłukać ten szampon z włosów

Nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Chcesz pochwalić bafi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Szampon jest przereklamowany.

Minusy:
    - włosy po umyciu są suche
    - ciężko mi rozczesać włosy
    - szampon pachnie jak jakieś tanie MĘSKIE perfumy
    - nie ma żadnych drobinek, przez cały dzień czułam ten tandetny męski zapach na włosach
    - cena

Plusy:
    -ładne opakowanie

Więcej nie kupię nie polecam.
    Żałuję tylko niepotrzebnie wydanej kasy.

Używam tego produktu od: 2. miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić patrynia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Piękny wygląd butelki szamponu to jedyna zaleta tego szamponu. Pierwszy produkt Gliss Kur, który tak mnie zawiódł.

Minusy:
    - chemiczny zapach
    - gęsta konsystencja ciężka do spłukania
    - MATUJE włosy, zamiast je nabłyszczać
    - przesusza skórę głowy i w rezultacie przyśpiesza przetłuszczanie

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Vexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • liczy się tylko rodzaj włosów
  • nie dla mnie
    +dostępność
    +/- cena
    +/- zapach
    - SLS
    -po spłukaniu włosów mam wrażenie, że szampon dalej mam na głowie

Niestety, ale szampon Gliss Kur Million Gloss nie sprawdział się na moich włosach. To zależy tylko od rodzaju włosów.

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/4

Chcesz pochwalić Milkaaa789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny
  • Kupiłam go skuszona pięknym kolorem
    Niestety się zawiodłam.
    Zapach szamponu jest okropny. Taki jakby trochę męski, ale bardzo brzydki. Nie mogę się przyzwyczaić. Przez pierwsze kilka dni stosowania włosy miałam straszne. Włosy się trochę elektryzowały i puszyły. Po paru dniach stały się na szczęście znowu normalne. Używam go od niecałego miesiąca i nie widzę żadnej poprawy, żadnych "świetlnych refleksów" ani nic. Jest to zwyczajny szampon o brzydkim zapachu.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić stars3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Szampon ten, co pewnie nie będzie zaskoczeniem, skusił mnie swoją "szatą graficzną". Ma niebieski kolor, zapach można porównać do ?męskich perfum?. Pieni się w miarę dobrze.
    Moje włosy rzeczywiście zyskały połysk. Są miękkie i delikatne. Może są trochę napuszone z rana, ale wystarczy prostownica, pianka do włosów i jest idealnie. Wszystkiego czego oczekuje od szamponu, znajduje się w Schwarzkopf Million Gloss. Choć uważam że szampon to kwestia indywidualna każdej z nas, polecam.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić joliv za czytelną i pomocną recenzję?
  • gloss <3
  • Bardzo ale to bardzo dobry szampon.Piękna przyciągająca wzrok mieniąca się butelka,śliczzny słodki zapach,fajna żelowa konsystencja i dość duża wydajność.Włosy po zastosowaniu dobrze się rozczesują,nie dostałam łupieżu i nie podrażnił mi skóry glowy.Włosy są nawilżone.Jeśli chodzi o refleksy to tak: jestem blondynką ale mój blond składa się z róznych pasemek od popielu przez platyny po śnieżną biel największy efekt jest na białych pasmach które są tak pięknie błyszczące że czasem rezygnuje z nabłyszczacza a im częściej go używam tym efekt lepszy jestem naprawdę bardzo zadowolona

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • nie zauważyłam żadnej różnicy. Oprócz tego,że po szamponie pojawił mi się łupież a zapach szamponu jak dla mnie nie do wytrzymania;(
    1 gwiazdka za opakowanie.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zyjesiedalej za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie robi
  • nie zachwycił mnie.
    plusy
    * wydajność
    * cena

minusy
    * zapach
    * obciąża włosy (ja swoje zazwyczaj myję co 2 dzień. w tym przypadku konieczne jest codzienne mycie)

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić asia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY
  • Jedne z lepszych szamponów marki Gliss Kur. Ma on za zadnie przywrócić włosom połysk oraz zapewnić głęboką regenerację.
    PLUSY:
    +dostępność
    +\- cena
    +zapach
    MINUS:
    -niestety strasznie mi się włosy elektryzują w celu używam odżywki regeneracyjnej w sprayu Gliss Kur Hair Repear

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Speed33 za czytelną i pomocną recenzję?