Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• Co za tragedia!
  • Głupio kierowałam się ładnym zapachem i opakowaniem- o opisie produktu na opakowaniu nie wspomnę!
    Ten szampon zniszczył doszczętnie moje włosy, teraz muszę je myć codziennie, kiedyś robiłam to co 3 dni!

PLUSY:
    *zapach

MINUSY:
    *obciąża
    *włosy są wciąż przetłuszczone
    *nie dodaje im świetlistych refleksów
    *włosy są oklapnięte
    *nie poprawia kondycji włosa

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy czwarte

Chcesz pochwalić Cher 92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny zapach
  • Szampon, jak szampon. Jego plusem było to, że po umyciu nim, nie musiałam używać odżywki, aby rozczesać włosy. Minusem - to że przeciążał włosy (nie mogłabym go stosować codziennie) i okropnie śmierdział. Dostałam go od mamy, sama na pewno nie kupiłabym takiego śmierdziela. A poza tym to zwykły szampon

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • Ten szampon to nic specjalnego. Po prostu myje włosy i ma ładne opakowanie. Zapach jest straszny, od razu zaczyna boleć mnie głowa. Moim zdaniem lepiej kupić inny. Swój oddałam mamie.

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • To kolejny szampon z serii Gliss Kur, który negatywnie wpłynął na moje wł0sy.

Wady:
    - moje włosy szybko się przetłuszczają, ale po użyciu tego
    szamponu było jeszcze gorzej. Wyglądały, jakbym ich w ogóle nie umyła. Zamiast świeżych włosów miałam tłuste strąki
    - nie nadaje blasku, połysku ani świetlistych refleksów
    - ma okropny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
    - cena jest wysoka
    - buteleczka jest niepraktyczna (ma za duży otwór)

Zalety:
    brak

Używam tego produktu od: kupiłam go w maju

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy - resztę oddałam chłopakowi

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Jedynym plusem tego produktu to zapach, jednak włosy po nim nie wyglądają fajnie, nie nadaje obiecanego blasku ani refleksu, a do tego spowodował łupież... Zdecydowanie nigdy więcej do niego nie powrócę

Używam tego produktu od: 2ch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić aqbcd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie...
  • Często kupuję produkty Gliss Kur, bo je lubię. Niestety ten szampon mnie rozczarował. Żadna z obietnic producenta nie jest zgodna z prawdą. Szampon nie wydobywa żadnych refleksów, nie zauważyłam, by moje włosy szczególnie się błyszczały... w dodatku jest niewydajny i włosy szybko się po nim przetłuszczają.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Szukając szamponu na wakacyjny wyjazd wybrałam się do Rossmanna, natrafiłam na ten szampon w promocyjnej cenie. Butelka była ładna, opis zachęcający, zapach też niczego sobie.
    Chciałam by szampon dobrze oczyszczal a przy tym nie obciążał ani nie usztywnial włosów.
    Jedno wielkie rozczarowanie. Myje włosy co trzeci dzień, po użyciu tego produktu już następnego dnia wyglądałam jakbym nie myła włosów od tygodnia. Szampon miał nadać blasku a nie doszczętnie przetluscic mi głowę w ciągu jednej nocy.

PLUSY:
    + ładny zapach

MINUSY:
    - przetluszcza skórę głowy
    - puszy końcówki
    - utrudnia rozczesywanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Magiczny Gosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Zdecydowałam się kupić ten szampon, ponieważ moje włosy- mimo że zdrowe- są matowe, i sprawiają wrażenie zaniedbanych. Uważałam również, ze marka Schwarzkopf gwarantuje wysoką jakość.
    Niestety, bardzo się rozczarowałam.

Właściwie jedyną zaletą szamponu jest bardzo przyjemny i trwały zapach.
    Wady... no cóż. Zasadniczą jest to, że szampon nie oczyszcza moich włosów, po umyciu i wyschnięciu sprawiają wrażenie nieświeżych, ciężkich, jakby pozlepianych. Szampon nie nadaje obiecanego blasku, ani refleksów.
    Używam tego produktu od: ok. miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić katrina81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarek
  • Pierwszy raz niechętnie przyznaję nawet pół gwiazdki - powinno być ZERO. Ten produkt to nieporozumienie, od zapachu począwszy, poprzez efekt, do ceny. Skuszona pięknym kolorem i obietnicą lśniących włosów wydałam kilkanaście złotych na to COŚ

Minusy:
    - przetłuszcza włosy
    - pachnie zupełnie jak męska woda toaletowa z algami
    - obciąża włosy
    - zero jakiegokolwiek efektu lśnienia
    - cena niewspółmiernie wysoka do zawartości

Plusy:
    - kolor szamponu - to jakiś absurd, żeby kolor kosmetyku był jego jedynym plusem

Lubię kosmetyki uniseks, dlatego wąchając ten szampon pomyślałam, że to będzie miła odmiana od tych słodko-owocowo-kwiatowych damskich szamponów, że być może to jest szampon męski i że z pewnością nie będzie to zapach trwały - o jakież rozczarowanie mnie czekało. O ile po pierwszym myciu obciążenie włosów nie było jeszcze tak dostrzegalne, o tyle zapach... odpada - jeśli lubisz, jak mężczyzna z przyjemnością zanurza twarz w Twoich włosach to nie myj ich w tym szamponie, bo więcej tego nie zrobi To pierwszy szampon, którego nie zużyję do końca - zazwyczaj włosy myję co 3-4 czasem 5 dni, efekt na drugi dzień po umyciu jest jakby był już 4, czyli włosy powinny być za chwilę umyte.

Przy wprowadzaniu karty nowego produktu na wiżażu powinno się podawać skład kosmetyku. Tutaj ten skład wiele wyjaśnia (aż żałuję, że pierwszy raz nie wczytałam się w niego w drogerii).

Składniki: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Amodimethicone / Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Panthenol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Disodium Cocoamphodiacetate,
    Cocamide MEA, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hexyl Cinnamal, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Limonene, Triceth-5, Geraniol, Citronellol, Phenoxyethanol, Cl 42053.

Ilość zużytych opakowań: połowa pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić enchant za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja wam powiem.. że niezły!
  • Nie wiem skąd te negatywne opinie.
    Dla mnie całkiem fajny szampon.
    Uratował moje włosy po rozjaśniaczu z Joanny (swoją drogą nie polecam-,-)
    Po samym spłukaniu czuć, że ma mase silikonów, ale moich włosów, ani nie obciążył, ani nie przetłuścił, nie przesuszył.. wręcz przeciwnie. Od pierwszego użycia zaczęły błyszczeć i wracać do normy.
    W prawdzie używam tylko szamponu z tej serii, więc nie mam jako tako porównania odnośnie stosowania całej serii, ale polecam.
    Jedyne co naprawdę odrzuca mnie od tego produktu to jego zapach...
    Boże.. Kiedy go otworzyłam, mój nos od razu wyczuł tanie ciężkie perfumy z bazarku, których nie znosze.
    Ale po pewnym czasie stosowania przywykłam, więc to jest tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia.

Podsumowując.
    + :
    -cena
    -dostępnośc
    -efekt wygładzenia, blasku i ...regeneracji w przypadku suchych i zniszczonych włosów? Oo
    -konsystencja i wydajność.

JEDYNY MINUS TO TEN ZAPACH.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie skończone

Chcesz pochwalić Maniakrazy2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij