Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• Beznadzieja
  • Jedynym plusem tego produktu to zapach, jednak włosy po nim nie wyglądają fajnie, nie nadaje obiecanego blasku ani refleksu, a do tego spowodował łupież... Zdecydowanie nigdy więcej do niego nie powrócę

Używam tego produktu od: 2ch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić aqbcd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie...
  • Często kupuję produkty Gliss Kur, bo je lubię. Niestety ten szampon mnie rozczarował. Żadna z obietnic producenta nie jest zgodna z prawdą. Szampon nie wydobywa żadnych refleksów, nie zauważyłam, by moje włosy szczególnie się błyszczały... w dodatku jest niewydajny i włosy szybko się po nim przetłuszczają.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Szukając szamponu na wakacyjny wyjazd wybrałam się do Rossmanna, natrafiłam na ten szampon w promocyjnej cenie. Butelka była ładna, opis zachęcający, zapach też niczego sobie.
    Chciałam by szampon dobrze oczyszczal a przy tym nie obciążał ani nie usztywnial włosów.
    Jedno wielkie rozczarowanie. Myje włosy co trzeci dzień, po użyciu tego produktu już następnego dnia wyglądałam jakbym nie myła włosów od tygodnia. Szampon miał nadać blasku a nie doszczętnie przetluscic mi głowę w ciągu jednej nocy.

PLUSY:
    + ładny zapach

MINUSY:
    - przetluszcza skórę głowy
    - puszy końcówki
    - utrudnia rozczesywanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Magiczny Gosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Zdecydowałam się kupić ten szampon, ponieważ moje włosy- mimo że zdrowe- są matowe, i sprawiają wrażenie zaniedbanych. Uważałam również, ze marka Schwarzkopf gwarantuje wysoką jakość.
    Niestety, bardzo się rozczarowałam.

Właściwie jedyną zaletą szamponu jest bardzo przyjemny i trwały zapach.
    Wady... no cóż. Zasadniczą jest to, że szampon nie oczyszcza moich włosów, po umyciu i wyschnięciu sprawiają wrażenie nieświeżych, ciężkich, jakby pozlepianych. Szampon nie nadaje obiecanego blasku, ani refleksów.
    Używam tego produktu od: ok. miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić katrina81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarek
  • Pierwszy raz niechętnie przyznaję nawet pół gwiazdki - powinno być ZERO. Ten produkt to nieporozumienie, od zapachu począwszy, poprzez efekt, do ceny. Skuszona pięknym kolorem i obietnicą lśniących włosów wydałam kilkanaście złotych na to COŚ

Minusy:
    - przetłuszcza włosy
    - pachnie zupełnie jak męska woda toaletowa z algami
    - obciąża włosy
    - zero jakiegokolwiek efektu lśnienia
    - cena niewspółmiernie wysoka do zawartości

Plusy:
    - kolor szamponu - to jakiś absurd, żeby kolor kosmetyku był jego jedynym plusem

Lubię kosmetyki uniseks, dlatego wąchając ten szampon pomyślałam, że to będzie miła odmiana od tych słodko-owocowo-kwiatowych damskich szamponów, że być może to jest szampon męski i że z pewnością nie będzie to zapach trwały - o jakież rozczarowanie mnie czekało. O ile po pierwszym myciu obciążenie włosów nie było jeszcze tak dostrzegalne, o tyle zapach... odpada - jeśli lubisz, jak mężczyzna z przyjemnością zanurza twarz w Twoich włosach to nie myj ich w tym szamponie, bo więcej tego nie zrobi To pierwszy szampon, którego nie zużyję do końca - zazwyczaj włosy myję co 3-4 czasem 5 dni, efekt na drugi dzień po umyciu jest jakby był już 4, czyli włosy powinny być za chwilę umyte.

Przy wprowadzaniu karty nowego produktu na wiżażu powinno się podawać skład kosmetyku. Tutaj ten skład wiele wyjaśnia (aż żałuję, że pierwszy raz nie wczytałam się w niego w drogerii).

Składniki: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Amodimethicone / Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Panthenol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Disodium Cocoamphodiacetate,
    Cocamide MEA, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hexyl Cinnamal, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Limonene, Triceth-5, Geraniol, Citronellol, Phenoxyethanol, Cl 42053.

Ilość zużytych opakowań: połowa pełnowymiarowego

Chcesz pochwalić enchant za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja wam powiem.. że niezły!
  • Nie wiem skąd te negatywne opinie.
    Dla mnie całkiem fajny szampon.
    Uratował moje włosy po rozjaśniaczu z Joanny (swoją drogą nie polecam-,-)
    Po samym spłukaniu czuć, że ma mase silikonów, ale moich włosów, ani nie obciążył, ani nie przetłuścił, nie przesuszył.. wręcz przeciwnie. Od pierwszego użycia zaczęły błyszczeć i wracać do normy.
    W prawdzie używam tylko szamponu z tej serii, więc nie mam jako tako porównania odnośnie stosowania całej serii, ale polecam.
    Jedyne co naprawdę odrzuca mnie od tego produktu to jego zapach...
    Boże.. Kiedy go otworzyłam, mój nos od razu wyczuł tanie ciężkie perfumy z bazarku, których nie znosze.
    Ale po pewnym czasie stosowania przywykłam, więc to jest tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia.

Podsumowując.
    + :
    -cena
    -dostępnośc
    -efekt wygładzenia, blasku i ...regeneracji w przypadku suchych i zniszczonych włosów? Oo
    -konsystencja i wydajność.

JEDYNY MINUS TO TEN ZAPACH.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie skończone

Chcesz pochwalić Maniakrazy2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropne
  • masakrycznie przetłuścił moje włosy, nie nadał blasku ani niczego innego spodziewałam się rewelacji ale niestety. kupiłam go bo pięknie wyglada i myslalam ze zdziala cuda ! ale sie pomyliłam to tyle w temacie.

Ilość zużytych opakowań: pół więcej nie jestem w stanie

Chcesz pochwalić Baranek_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jest wydajny, pięknie pachnie, a moje włosy po jego użyciu są miękkie i wspaniale się układają, a dodatkowo ma świetną cenę.
    Jak dla mnie nie posiada on wad.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Chcesz pochwalić maangora za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • piękne opakowanie i nic poza tym
  • tak jak w tytule. bardzo mnie rozczarował. zapewne jak większość dziewczyn skusił mnie jego wygląd, piękny turkusowy kolor, świecące się w środku drobinki.
    niestety moje włosy po jego użyciu były... tłuste. byłam w szoku.
    błysk faktycznie był, lecz subtelny. oczekiwałam większego efektu. podobnie jest z odżywką z tej serii, także przetłuściła mi włosy i nie wywiązała się z obietnic producenta.
    plusem jest cena i dostępność, wydajności niestety nie mogę ocenić ponieważ nie zamierzam go więcej używać po kilku nieudanych razach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny ale ma plusy!
  • Bardzo dziwny. Kupiłam, a dopiero potem czytałam recenzje... i się przeraziłam, bo pomyślałam, że znów pieniądze wyrzuciłam na jakąś tandetę. Ale...

Po pierwszych 2-3 użyciach byłam wręcz zniesmaczona. Jak można produkować takie g... Włosy miałam jak siano, w ogóle nie dało się ich okiełznać, były strasznie suche i strasznie się rozczesywały.

Byłam twarda, używałam dalej i SZOK. Milionów refleksów nie widzę ale włosy są ładniejsze niż przed kupnem tego dziwaka. Zrobiły się miękkie, ładne, bardzo świeżo wyglądają, rozczesują się też lepiej niż na początku używania. Nawet moja babcia powiedziała "ojej jakie masz ładne włosy"

Zapach jest specyficzny. Zgodzę się ze stwierdzeniem że "męski". Hmm męski ale w sumie ładny. I UWAGA: włosy myję co dwa dni, ale jak zdarzy mi się, że nie umyję po dwóch dniach, to tego trzeciego dnia nadal pachną! W życiu nie miałam szamponu, którego zapach był tak trwały!! Gdyby szampon pachniał bardziej kobieco, byłby pod tym względem bezkonkurencyjny!

Szampon nie wywołał u mnie żadnych reakcji alergicznych i nie spowodował łupieżu.

Jedyny i w moim wypadku duży minus to to, że podczas mycia tym szamponem traciłam mnóstwo włosów. Ale moje włosy już tak mają. Niektóre szampony po prostu tak na mnie działają, że strasznie dużo włosów mi podczas mycia wypada. Dlatego dalej będę szukać ideału.

Używałam samego szamponu - bez odżywek i innych dodatków z tej serii. Może gdybym pokusiła się o kupno dodatkowych elementów serii włosy byłyby cudne i z obiecywanym przez producenta milionem świetlistych refleksów.

Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 (ruszam na dalesze poszukiwanie ideału)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić my_myself za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij