Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• spelnia swoje obietnice
  • Szampon wcale nie obciąża wlosow,dobrze myje i je nablyszcza.Zapach tez ma znosny-nie jest on slodki i owocowy ale brzydki tez nie.Plus za cene.Moj maz ktory zawsze uzywal szamponow przeciwlupiezowych podkrada mi go.Napewno kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 0.7

Chcesz pochwalić Fraoula za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 534 raz(y)
  • faktycznie nablyszcza wlosy
  • Na zakup tego szamponu zdecydowalam sie, poniewaz potrzebowaly one blasku.

Moje wlosy sa raczej normalne, obecnie farbowane przeze mnie w domu na ciemny blond, czesto przyklapniete u nasady, dlugosc troche krotsza niz do polowy plecow.

Szampon obiecuje olsniewajacy polysk juz po kilku dniach i o dziwo musze przyznac, ze to widac.

KONSYSTENCJA
    Lekka, dobrze sie rozprowadza i pieni.

ZAPACH
    Bardzo ladny, spokojny.

DZIALANIE:
    + dobrze oczyszcza wlosy z szamponu suchego i pudru zwiekszajacego objetosc
    + nie placze wlosow, nie robi koltunow
    + nadaje blask
    + nie wysusza wlosow

Bardzo lubie jego kolor, jak morska woda w cieplych krajach .

Produkt warty polecenia.

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z braku laku powróce
  • Szampon zauważalnie rozświetlił włosy po około 2 tygodniach stosowania . Cieszył mnie ten efekt- w końcu nie spodziewałam się takich rezultatów po zwykłym szamponie . A tu miła niespodzianka. Dobrze domywał nieświerze wlosy . Konsystencja gesta , nie spływała z dłoni . Ładny,przyjemny zapach. Jestem zadowolona bo nie obciązył mi włosów.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • za ciężki
  • Jak na moje cienkie włosy- kiepski.

Minusy:
    - brak połysku- a nawet zmatowienie
    - źle się wyplukuje
    - nieprzyjemne w dotyku wlosy
    - włosy ciężkie, oklapniete

Plusy
    - ładnie i długo pachnie we wlosach

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić sylwiazdebicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Zaskakuje mnie średnia ocen tego szamponu, ponieważ jak dla mnie jest to jeden z najlepszych szamponów na rynku!
    Plusy:
    - świetnie się pieni,
    - przepiękny zapach,
    - włosy są lekkie i miłe w dotyku,
    - nie wysusza,
    - nie przetłuszcza,
    - bardzo wydajny,
    - super opakowanie.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić made94line za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę.
  • Szampon ma świetny zapach i świetnie odświeża włosy.
    Myję włosy codziennie więc potrzebuję takiego efektu. Nadaję im miękkość i połysk.
    Podsumowując:
    + zapach
    + dobrze się pieni
    + odświeża
    + nadaje połysku i objętości
    + wydajność

- jak na razie brak.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 x 400ml

Chcesz pochwalić Martyna_Radtke za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Szampon kupiłam w komplecie z odżywką i odżywką w sprayu. Za całość zapłaciłam około 15zł. Odżywka sprawdza się super, odżywka w sprayu jest tragiczna, a szampon przyzwoity! Dałabym mu mocną 4! dobrze myje, jest wydajny, ładnie się pieni, oczyszcza włosy, nie obciąża, ma ciekawy zapach taki 'fryzjerski' , opakowanie wygodne - butelka sama w sobie jest urocza! włosy po umyciu są miękkie, przyjemne w dotyku, niestety troszkę się puszą, nie zauważyłam też wielkiego blasku ale nie jest źle, ot taki sobie po prostu szampon myjący, szału nie było, ale szkody też nie zrobił. Za zapach, wydajność, 'wygląd' i dobre mycie daję mu cztery gwiazdki

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Mam matowe, przesuszone włosy, które mimo tego, że są z natury proste, na skutek przesuszenia lekko się puszą, końcówki odstają.

Po użyciu tego szamponu moje włosy świetnie się układają, jak po prostownicy, nawet po użyciu suszarki nadal pozostają proste. Na pewno szampon obciąża ale dla mnie to duży plus, dokładnie taki efekt chciałam osiągnąć.

Włosy przetłuszczają mi się pod koniec 3go dnia ale i tak myję je co 3 dni więc w niczym mi to nie przeszkadza.

Dla mnie rewelacja, chociaż na pewno nie jest to szampon dla dziewczyn które mają normalne lub lekko przetłuszczające się włosy. Dla suchych, porowatych - idealny.

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić gosik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dziwny zapach
  • Dlaczego kupiłam? Zawsze uważałam Schwarzkopf za profesjonalną i dobrą firmę. Dodatkowo zaintrygował mnie wówczas naprawdę ciekawy zapach i ładne, błyszczące opakowanie. Wrzuciłam do koszyka. Teraz żałuję.

Nie dość, że nie zauważyłam żadnej poprawy w stanie moich włosów, już po pierwszym użyciu zapach stał się nie do zniesienia! Pachnie zupełnie jak produkt dla mężczyzn, trochę śliwką... naprawdę trudno to zidentyfikować.
    I zaczęło się smarowanie włosów milionem odżywek o najintensywniejszych zapachach świata, wcieranie olejków... Nie potrafię znieść tej specyficznej woni, szybko ma się jej dość, drażni.
    A szkoda bo opakowanie naprawdę zachęca.

PLUSY:
    + opakowanie

MINUSY:
    - zapach!!!!!
    - brak działania
    - nieco uczulił mi skórę głowy

Zdecydowanie nie polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (będzie cieżko zużyć)

Chcesz pochwalić hortex01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Mam co do niego podobne odczucia jak do odżywki z tej samej serii. Zabawne jest to, że jak nienawidzę szamponów które obciążają włosy - ten sprawdził się w styczniu idealnie! Moje włosy szybko się przesuszają i puszą pod czapką niesamowicie, a ten je ładnie dociążył i wygładził. Ale w cieplejszym okresie ten szampon mógłby być uciążliwy.
    Mimo negatywnych recenzji o braku blasku - ja go na swoich włosach zauważam. Zaskoczyły mnie też skargi na zapach - akurat go bardzo polubiłam. Myje całkiem sensownie, wydajny. Dobrze się spłukuje.
    Jednak mimo wszystko - można znaleźć o wiele lepsze szampony. Firma mogłaby lepiej dopracowywać swoje produkty, bo pomysł dobry, tylko wykonanie takie sobie.

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?