Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• Przeciętny
  • Mam co do niego podobne odczucia jak do odżywki z tej samej serii. Zabawne jest to, że jak nienawidzę szamponów które obciążają włosy - ten sprawdził się w styczniu idealnie! Moje włosy szybko się przesuszają i puszą pod czapką niesamowicie, a ten je ładnie dociążył i wygładził. Ale w cieplejszym okresie ten szampon mógłby być uciążliwy.
    Mimo negatywnych recenzji o braku blasku - ja go na swoich włosach zauważam. Zaskoczyły mnie też skargi na zapach - akurat go bardzo polubiłam. Myje całkiem sensownie, wydajny. Dobrze się spłukuje.
    Jednak mimo wszystko - można znaleźć o wiele lepsze szampony. Firma mogłaby lepiej dopracowywać swoje produkty, bo pomysł dobry, tylko wykonanie takie sobie.

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie
  • Skusiła mnie ładna niebieska butelka i zapach, lekko męski, inny. Niestety szampon w ogóle się nie sprawdził, mam włosy szybko przetłuszczające się, a po umyciu ich tym szamponem, miałam wrażenie jakby były niedomyte, tłuste u nasady. Dokładne mycie to chyba moje jedno kluczowe wymaganie, które musi spełniac szampon. Daję gwiazdkę za opakowanie.

Używam tego produktu od: codziennie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mon_key za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Produkt ma śliczne opakowanie i przyjemny zapach. Jednak totalnie się nie sprawdza. Nie nabłyszcza włosów, po użyciu są strasznie matowe i szorstkie.
    Zdecydowanie nie polecam.
    Ta seria mnie zawiodła.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

Chcesz pochwalić whereisheaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za tragedia!
  • Głupio kierowałam się ładnym zapachem i opakowaniem- o opisie produktu na opakowaniu nie wspomnę!
    Ten szampon zniszczył doszczętnie moje włosy, teraz muszę je myć codziennie, kiedyś robiłam to co 3 dni!

PLUSY:
    *zapach

MINUSY:
    *obciąża
    *włosy są wciąż przetłuszczone
    *nie dodaje im świetlistych refleksów
    *włosy są oklapnięte
    *nie poprawia kondycji włosa

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy czwarte

Chcesz pochwalić Cher 92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny zapach
  • Szampon, jak szampon. Jego plusem było to, że po umyciu nim, nie musiałam używać odżywki, aby rozczesać włosy. Minusem - to że przeciążał włosy (nie mogłabym go stosować codziennie) i okropnie śmierdział. Dostałam go od mamy, sama na pewno nie kupiłabym takiego śmierdziela. A poza tym to zwykły szampon

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • Ten szampon to nic specjalnego. Po prostu myje włosy i ma ładne opakowanie. Zapach jest straszny, od razu zaczyna boleć mnie głowa. Moim zdaniem lepiej kupić inny. Swój oddałam mamie.

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • To kolejny szampon z serii Gliss Kur, który negatywnie wpłynął na moje wł0sy.

Wady:
    - moje włosy szybko się przetłuszczają, ale po użyciu tego
    szamponu było jeszcze gorzej. Wyglądały, jakbym ich w ogóle nie umyła. Zamiast świeżych włosów miałam tłuste strąki
    - nie nadaje blasku, połysku ani świetlistych refleksów
    - ma okropny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
    - cena jest wysoka
    - buteleczka jest niepraktyczna (ma za duży otwór)

Zalety:
    brak

Używam tego produktu od: kupiłam go w maju

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy - resztę oddałam chłopakowi

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Jedynym plusem tego produktu to zapach, jednak włosy po nim nie wyglądają fajnie, nie nadaje obiecanego blasku ani refleksu, a do tego spowodował łupież... Zdecydowanie nigdy więcej do niego nie powrócę

Używam tego produktu od: 2ch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić aqbcd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie...
  • Często kupuję produkty Gliss Kur, bo je lubię. Niestety ten szampon mnie rozczarował. Żadna z obietnic producenta nie jest zgodna z prawdą. Szampon nie wydobywa żadnych refleksów, nie zauważyłam, by moje włosy szczególnie się błyszczały... w dodatku jest niewydajny i włosy szybko się po nim przetłuszczają.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Szukając szamponu na wakacyjny wyjazd wybrałam się do Rossmanna, natrafiłam na ten szampon w promocyjnej cenie. Butelka była ładna, opis zachęcający, zapach też niczego sobie.
    Chciałam by szampon dobrze oczyszczal a przy tym nie obciążał ani nie usztywnial włosów.
    Jedno wielkie rozczarowanie. Myje włosy co trzeci dzień, po użyciu tego produktu już następnego dnia wyglądałam jakbym nie myła włosów od tygodnia. Szampon miał nadać blasku a nie doszczętnie przetluscic mi głowę w ciągu jednej nocy.

PLUSY:
    + ładny zapach

MINUSY:
    - przetluszcza skórę głowy
    - puszy końcówki
    - utrudnia rozczesywanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Magiczny Gosc za czytelną i pomocną recenzję?