Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Szampon do włosów zapewniający świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła szamponu dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• Niezły
  • Mam matowe, przesuszone włosy, które mimo tego, że są z natury proste, na skutek przesuszenia lekko się puszą, końcówki odstają.

Po użyciu tego szamponu moje włosy świetnie się układają, jak po prostownicy, nawet po użyciu suszarki nadal pozostają proste. Na pewno szampon obciąża ale dla mnie to duży plus, dokładnie taki efekt chciałam osiągnąć.

Włosy przetłuszczają mi się pod koniec 3go dnia ale i tak myję je co 3 dni więc w niczym mi to nie przeszkadza.

Dla mnie rewelacja, chociaż na pewno nie jest to szampon dla dziewczyn które mają normalne lub lekko przetłuszczające się włosy. Dla suchych, porowatych - idealny.

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić gosik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dziwny zapach
  • Dlaczego kupiłam? Zawsze uważałam Schwarzkopf za profesjonalną i dobrą firmę. Dodatkowo zaintrygował mnie wówczas naprawdę ciekawy zapach i ładne, błyszczące opakowanie. Wrzuciłam do koszyka. Teraz żałuję.

Nie dość, że nie zauważyłam żadnej poprawy w stanie moich włosów, już po pierwszym użyciu zapach stał się nie do zniesienia! Pachnie zupełnie jak produkt dla mężczyzn, trochę śliwką... naprawdę trudno to zidentyfikować.
    I zaczęło się smarowanie włosów milionem odżywek o najintensywniejszych zapachach świata, wcieranie olejków... Nie potrafię znieść tej specyficznej woni, szybko ma się jej dość, drażni.
    A szkoda bo opakowanie naprawdę zachęca.

PLUSY:
    + opakowanie

MINUSY:
    - zapach!!!!!
    - brak działania
    - nieco uczulił mi skórę głowy

Zdecydowanie nie polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (będzie cieżko zużyć)

Chcesz pochwalić hortex01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Mam co do niego podobne odczucia jak do odżywki z tej samej serii. Zabawne jest to, że jak nienawidzę szamponów które obciążają włosy - ten sprawdził się w styczniu idealnie! Moje włosy szybko się przesuszają i puszą pod czapką niesamowicie, a ten je ładnie dociążył i wygładził. Ale w cieplejszym okresie ten szampon mógłby być uciążliwy.
    Mimo negatywnych recenzji o braku blasku - ja go na swoich włosach zauważam. Zaskoczyły mnie też skargi na zapach - akurat go bardzo polubiłam. Myje całkiem sensownie, wydajny. Dobrze się spłukuje.
    Jednak mimo wszystko - można znaleźć o wiele lepsze szampony. Firma mogłaby lepiej dopracowywać swoje produkty, bo pomysł dobry, tylko wykonanie takie sobie.

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie
  • Skusiła mnie ładna niebieska butelka i zapach, lekko męski, inny. Niestety szampon w ogóle się nie sprawdził, mam włosy szybko przetłuszczające się, a po umyciu ich tym szamponem, miałam wrażenie jakby były niedomyte, tłuste u nasady. Dokładne mycie to chyba moje jedno kluczowe wymaganie, które musi spełniac szampon. Daję gwiazdkę za opakowanie.

Używam tego produktu od: codziennie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mon_key za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny
  • Produkt ma śliczne opakowanie i przyjemny zapach. Jednak totalnie się nie sprawdza. Nie nabłyszcza włosów, po użyciu są strasznie matowe i szorstkie.
    Zdecydowanie nie polecam.
    Ta seria mnie zawiodła.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

Chcesz pochwalić whereisheaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za tragedia!
  • Głupio kierowałam się ładnym zapachem i opakowaniem- o opisie produktu na opakowaniu nie wspomnę!
    Ten szampon zniszczył doszczętnie moje włosy, teraz muszę je myć codziennie, kiedyś robiłam to co 3 dni!

PLUSY:
    *zapach

MINUSY:
    *obciąża
    *włosy są wciąż przetłuszczone
    *nie dodaje im świetlistych refleksów
    *włosy są oklapnięte
    *nie poprawia kondycji włosa

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy czwarte

Chcesz pochwalić Cher 92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny zapach
  • Szampon, jak szampon. Jego plusem było to, że po umyciu nim, nie musiałam używać odżywki, aby rozczesać włosy. Minusem - to że przeciążał włosy (nie mogłabym go stosować codziennie) i okropnie śmierdział. Dostałam go od mamy, sama na pewno nie kupiłabym takiego śmierdziela. A poza tym to zwykły szampon

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • Ten szampon to nic specjalnego. Po prostu myje włosy i ma ładne opakowanie. Zapach jest straszny, od razu zaczyna boleć mnie głowa. Moim zdaniem lepiej kupić inny. Swój oddałam mamie.

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • To kolejny szampon z serii Gliss Kur, który negatywnie wpłynął na moje wł0sy.

Wady:
    - moje włosy szybko się przetłuszczają, ale po użyciu tego
    szamponu było jeszcze gorzej. Wyglądały, jakbym ich w ogóle nie umyła. Zamiast świeżych włosów miałam tłuste strąki
    - nie nadaje blasku, połysku ani świetlistych refleksów
    - ma okropny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
    - cena jest wysoka
    - buteleczka jest niepraktyczna (ma za duży otwór)

Zalety:
    brak

Używam tego produktu od: kupiłam go w maju

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy - resztę oddałam chłopakowi

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Jedynym plusem tego produktu to zapach, jednak włosy po nim nie wyglądają fajnie, nie nadaje obiecanego blasku ani refleksu, a do tego spowodował łupież... Zdecydowanie nigdy więcej do niego nie powrócę

Używam tego produktu od: 2ch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić aqbcd za czytelną i pomocną recenzję?