Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Odżywka do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła odżywki dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• Nie taka straszna...
  • Kiedy kupiłam od razu trzy produkty z tej serii, przyniosłam do domu i sprawdziłam recenzje... mina mi lekko zrzedła. Na szczęście aż tak źle nie było.

Odżywka jest dla mnie dość neutralna. Lekko nawilża, zmiękcza włosy, trochę ułatwia rozczesywanie... nie ma tak, że nie robi nic, ale robi mało. Obiecany blask widać - na jasnych, cienkich włosach efekt jest delikatnie widoczny i dość mi się to podoba. Średnio gęsta, trzyma się włosów w zadowalającym stopniu, dobrze spłukuje. Mało wydajna, bardzo szybko ją zużyłam,
    Coś tam robi, nie robi krzywdy... aczkolwiek produkt bardzo przeciętny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To był zły zakup
  • Odżywkę kupiłam razem z szamponem z tej samej serii. Moje włosy są pozbawione blasku, suche, zniszczone... Myślałam, że odżywka pomoże chociaż trochę. Nie liczyłam na spektakularny efekt . Odżywka poza ciężką, nieprzyjemną konsystencją ma dziwny zapach. Może niektórym odpowiada jednak dla mnie jest nie zbyt zachęcający. Strasznie obciązyła moje włosy, na drugi dzień znowu musiałam je umyć, niestety.
    Plusy:
    +opakowanie (estetyczne, nie ma problemu z "dostaniem się" do zawartości)
    Minusy:
    -obciążała włosy
    -nieprzyjemny zapach
    -zbyt gęsta konsystencja ( źle się ją nakładało na włosy)
    - wręcz sklejała pasma

Używam tego produktu od: listopada 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Agula53533 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem.
  • Kupiłam tą odzywkę+szampon w promocji, przypuszczam że gdybym wcześniej przeczytała opinie o tych produktach nie kupiłabym ich. A szczerze je polecam.

Plusy odzywki.
    +Piękny zapach
    +Opakowanie
    +Włosy po niej są miękkie
    +Daje delikatne refleksy
    +Na włosach nawet dzień po użyciu utrzymuje się piękny zapach
    +Ułatwia rozczesywanie

Minusy odzywki
    -Włosy po niej nie są jakoś mega lśniące

Ogólnie rzec można że zachęcam do zakupu

Używam tego produktu od: Nie dawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić kamila9555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Jedynym plusem jest to, że włosy po niej są miękkie.
    Nie podoba mi się w niej zapach, który jak dla mnie jest trochę męski. Włosy są obciążone i szybko się przetłuszczają.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić nk0506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • złapana na ładne opakowanie
  • Poza opakowaniem nic dobrego o tym produkcie powiedzieć nie można. Efekty obiecywane przez producenta są żadne, ja ich w żadnym razie nie widze. Odżywka niczym się nie wyróżnia no chyba że wziąć pod uwagę ochydny zapach, coś jak tania kioskowa woda męska - masakra !

Chcesz pochwalić ann76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba odzywka w pięknym opakowaniu
  • Kupiłam odżywkę zwabiona pięknym opakowaniem i tym, że była "nowością". Mam dość matowe włosy, więc po przeczytaniu, że moje włosy będą lśniły po użyciu odżywki postanowiłam ją kupić. Okazało się jednak, że odżywka nie spełnia wymienionej przez producenta funkcji, co więcej, włosy szybko się po niej przetłuszczają.
    Plusy:
    +piękny zapach
    +ładne pudełko
    +ułatwia rozczesywanie włosów
    Minusy:
    -nie daje połysku włosom
    -włosy szybko się przetłuszczają

Chcesz pochwalić kasiaczek95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Odżywka podobnie jak szampon okazała się tylko pustą obietnicą producenta. Żadnych połysków czy refleksów nie podkreśla. haha dobre sobie. Włosy szybko się po niej przetłuszczają. Plus za ładne opakowanie i niebieską barwę odżywki.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • zachęcający kolor i zapach i to wszystko
  • Dołączam do grona złapanych na ładne opakowanie Poza pięknym, zachęcającym, błyszczącym(!) opakowniem oraz bardzo ładnym zapachem odżywka właściwie niewiele robi. Nawet nie nawilża porządnie włosów. Bardzo trudno wydobywa ją się z opakowania jak już się kończy. Zapah nie utrzymuje się na włosach zbyt długo.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: prawie skończyłam pierwsze

Chcesz pochwalić Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Ten produkt nie przypadł mi do gustu. Niestety tym razem dałam się złapać na ładne opakowanie Niestety na tym kończą się zalety tej odżywki a dodam, że nie jestem zbyt wymagająca. Konsystencja odżywki jest typowa dla tej marki czyli raczej w porządku. Ładnie się rozprowadza i nie spływa z włosów. Włosy ładnie się po niej rozczesują i są wygładzone. Niestety nie zauważyłam ani nawilżenia ani refleksów Plus za cenę i wygodne opakowanie. Odżywka jest łatwo dostępna.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąca na zmianę z innymi
    Ilość zużytych opakowań: około 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko zapach ją ratuje
  • Odżywkę kupiłam bo wg opisu powinna rozwiązać wszystkie problemy moich włosów. No i niestety poległa.....
    - nie nawilża
    - obciąża
    - nie nabłyszcza!!!
    generalnie nie robi nic, trzymana 5 min pomaga rozczesać włosy ... to wszystko

Za to ma obłędny zapach...... i za to ta jedna gwiazdka

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?