Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Odżywka do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła odżywki dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.

• złapana na ładne opakowanie
  • Poza opakowaniem nic dobrego o tym produkcie powiedzieć nie można. Efekty obiecywane przez producenta są żadne, ja ich w żadnym razie nie widze. Odżywka niczym się nie wyróżnia no chyba że wziąć pod uwagę ochydny zapach, coś jak tania kioskowa woda męska - masakra !

Chcesz pochwalić ann76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba odzywka w pięknym opakowaniu
  • Kupiłam odżywkę zwabiona pięknym opakowaniem i tym, że była "nowością". Mam dość matowe włosy, więc po przeczytaniu, że moje włosy będą lśniły po użyciu odżywki postanowiłam ją kupić. Okazało się jednak, że odżywka nie spełnia wymienionej przez producenta funkcji, co więcej, włosy szybko się po niej przetłuszczają.
    Plusy:
    +piękny zapach
    +ładne pudełko
    +ułatwia rozczesywanie włosów
    Minusy:
    -nie daje połysku włosom
    -włosy szybko się przetłuszczają

Chcesz pochwalić kasiaczek95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Odżywka podobnie jak szampon okazała się tylko pustą obietnicą producenta. Żadnych połysków czy refleksów nie podkreśla. haha dobre sobie. Włosy szybko się po niej przetłuszczają. Plus za ładne opakowanie i niebieską barwę odżywki.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • zachęcający kolor i zapach i to wszystko
  • Dołączam do grona złapanych na ładne opakowanie Poza pięknym, zachęcającym, błyszczącym(!) opakowniem oraz bardzo ładnym zapachem odżywka właściwie niewiele robi. Nawet nie nawilża porządnie włosów. Bardzo trudno wydobywa ją się z opakowania jak już się kończy. Zapah nie utrzymuje się na włosach zbyt długo.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: prawie skończyłam pierwsze

Chcesz pochwalić Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Ten produkt nie przypadł mi do gustu. Niestety tym razem dałam się złapać na ładne opakowanie Niestety na tym kończą się zalety tej odżywki a dodam, że nie jestem zbyt wymagająca. Konsystencja odżywki jest typowa dla tej marki czyli raczej w porządku. Ładnie się rozprowadza i nie spływa z włosów. Włosy ładnie się po niej rozczesują i są wygładzone. Niestety nie zauważyłam ani nawilżenia ani refleksów Plus za cenę i wygodne opakowanie. Odżywka jest łatwo dostępna.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąca na zmianę z innymi
    Ilość zużytych opakowań: około 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko zapach ją ratuje
  • Odżywkę kupiłam bo wg opisu powinna rozwiązać wszystkie problemy moich włosów. No i niestety poległa.....
    - nie nawilża
    - obciąża
    - nie nabłyszcza!!!
    generalnie nie robi nic, trzymana 5 min pomaga rozczesać włosy ... to wszystko

Za to ma obłędny zapach...... i za to ta jedna gwiazdka

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie pachnie, nic więcej
  • +zapach
    +nabłyszcza włosy

-obciąża włosy
    -nie nawilża
    -nie odżywia
    -spływa z włosów mokrych

mam włosy długie i cienkie więc na moich nie sprawdziła się wogóle do do dłuższego stosowania
    nie kupię już jej, pomimo tego, że zapach mnie uwiódł i utrzymuje się na prawdę długo na włosach.

Używam tego produktu od: 3 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić ch321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Odżywka ma niewątpliwie piękny zapach (jak większość produktów z Gliss Kura) jednak nie daje jakiegoś zauważalnego efektu.
    Po niektórych odzywkach włosy są bardziej miękkie, puszyste i po prostu ładnie się prezentują, a po tej są takie same jak po umyciu zwykłym szamponem z tym, że bardzo ładnie pachną i minimalnie lepiej się rozczesują.
    Mając na rynku wachlarz innych odżywek w tym przedziale cenowym, które spisują się o wiele lepiej, nie zdecydowałabym się na nią ponownie.
    Btw, jeszcze jeden minus - niewydajna dla długich włosów

Używam tego produktu od: 2 Tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić happyswallow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra
  • Odżywka ma przyjemną konsystencję i pięknie pachnie. Nakładam ją zazwyczaj na jakieś 5 min. po czym zmywam. Włosy po niej bardzo dobrze się rozczesują, z czym mam problem bo są dość długie
    Włoski są miękkie, gładkie ale co do blasku to jakoś większej różnicy niestety nie zauważyłam:/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • ja raczej nie polecam tej odzywki - przede wszystkim nie spełnia obietnic producenta... włosy jakoś nie błyszczą bardziej niż przed użyciem...
    poza tym - miałam o wiele lepsze odżywki jeśli chodzi o rozczesywanie włosów - po tej odżywce nie jest to takie proste.

a zapach... w ogóle mi nie odpowiada.

nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: 0,5 miesiąca

Chcesz pochwalić arqie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij