Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

• Nabłyszcza
  • Jestem zaskoczona, że tyle tu negatywnych opinii na temat tego sprayu! To tylko dowód na to, że każdemu co innego pasuje. Dla mnie ten produkt to wybawienie. Po traumatycznej przygodzie z Johnem Frieda, po której to włosy zmieniły mi się w siano, którego połowę musiałam sciąć, a i tak ciągle to nie to co przed JF, to ta odżywka sprawia, że moje włosy chociaż wyglądają na zdrowe. Ładnie się rozczesują, nie przetłuszczają się tak szybko, są miłe w dotyku, no i pięknie się błyszczą. Jedyny minus to to, że za bardzo tych włosów nie regeneruje, ale to może przez to, że moje włosy zostały tak mocno zniszczone przez JF i nie da się ich odratować. Polecam dla zniszczonych włosów, aby wyglądały zdrowo.

Ilość zużytych opakowań: 1x2ooml

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt tlustych wlosow
  • Po co Ci taki produkt, który robi z czystych włosów wiszące kluchy? Nie daję jej wcale dużo a za każdym razem włosy grupują mi się w grubsze pasma, jakby były przetłuszczone. Nie będę już wspominać o nabłyszczeniu, którego nie ma! Mimo, że mam błyszczące włosy, po tym spray'u ich blask zanika.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić Athelas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewolucji, ale daje radę
  • Szczerze mówiąc, przy zakupie kierowałam się tylko i wyłącznie... kolorem buteleczki. (Pięknie się błyszczy etykieta!) Tak! Cholernie mi się spodobało to turkusowo-migoczące opakowanie . O jego wskazaniach do stosowania dopiero poczytałam w domu. Cóż, odżywka pachnie ładnie, nie powoduje motania się włosów, ułatwia rozczesanie i lekko nabłyszcza. Niestety pogoda ma wpływ na jej działanie, bo przy wilgotnym powietrzu i tak tworzy mi się szopa ;/

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Beatrice_Parker za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Szukałam jakiejś odżywki która pomogłaby mi w rozczesywaniu moich skołtUIONych włosów, akurat trafiłam na promocje w Rossmannie Gliss kur a ze wcześniej używałam innych odzywek tej marki i byłam z nich bardzo zadowolona to postanowiłam ja zakupić. Niestety to był ogromy błąd.
    - w ogóle nie pomaga przy rozczesywaniu
    - obciąża włosy,
    - a o połysku można zapomnieć
    - czy regeneruje? brak jakichkolwiek oznak, nawet czasem miałam wrażenie że mi trochę wysusza włosy

+ jest wydajna
    + ładny zapach,
    +ładne opakowanie i dobry rozpylacz

Na moich włosach się nie sprawdziła, ale moja mama sobie ja chwali jako świetny odświeżacz do włosów krótkich ;D

Używam tego produktu od: 4 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mala_wredota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Zależało mi na znalezieniu produktu, który pomoże mi rozczesywać włosy. Zachęciła mnie promocja i kolorowe opakowanie, które zdecydowanie przyciąga włosy. Niestety obiecanych przez producenta efektów brak. Ani w żaden sposób nie ułatwił rozczesywania ani nie nabłyszczył. Jedyne plusy to aplikator, zapach i cena.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić disclaimer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mea culpa.
  • Załuję, że kiedy tylko ją zobaczyłam tak bardzo wpadła mi w oko.
    Żałuję, że była na promocji, że była nowością, że właśnie skończyła mi się różowa wersja i że tak bardzo lubię niebieski.
    Żałuję, że dałam ponieść się emocjom i zamiast wybrać sprawdzoną odżywkę z jedwabiem, rzuciłam się na błękitnego, mieniącego się potwora.

Straciłam głowę.

Męczę się z tym produktem od pół roku, niechętnie po niego sięgając.
    Dlaczego?
    1. Irytujący, mega chemiczny, intensywny, perfumowany zapach.
    2. Brak jakiegokolwiek pozytywnego działania:
    - skleja włosy;
    - potrafi je obciążyć;
    - wysusza;
    - brzydko wygląda na włosach- odbiera im blask, a miał je przecież nabłyszczać.

Plus, za aplikator. Dozuje i rozpyla tworząc delikatną mgiełkę.

Nie wiem, kto prędzej kogo wykończy. Ja produkt, czy on mnie?
    Hmmm... może na mszyce się przyda?

Używam tego produktu od: mroczne pół roku

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem pozytywnie zaskoczona .
  • Mam spory problem z rozczesywaniem włosów po ich umyciu. Po spryskaniu ich odżywką rozczesanie ich nie sprawia większego problemu !
    Pomimo że nie zauważyłam jakiejś nie wiadomo jakiej regeneracji , to muszę stwierdzić że gdy spryskamy nią suche włosy mają one blask .
    Pachnie bardzo ładnie a zdecydowanym plusem jest cena .

Ilość zużytych opakowań: 2 całe.

Chcesz pochwalić natalianycz13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia moich oczekiwań
  • Zachęcona reklamą w telewizji postanowiłam kupić tę odżywkę no i wielki zawód. Mam bardzo gęste i puszące ciężko rozczesujące się włosy pozbawione blasku. Chciałam dzięki tej odżywce aby nabrały tego 'milionowego blasku' i łatwiej się rozczesywały.
    Niestety blask słaby praktycznie nie widoczny, a mokre włosy dalej rozczesywałam z bólem.
    Jedyne co mi się w niej podoba to opakowanie, zapach i to że włosy są po niej bardziej gładkie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xxMeganxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 16 raz(y)
  • NIE POLECAM
  • Lubię tą firmę. Kiedyś używałam tego typu odżywki i byłam z niej zadowolona. Była z tej samej firmy. Po używaniu tej twierdzę, że są to pieniądze wydane w błoto. Nie robi kompletnie nic z włosami.

PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    - odświeżenie fryzury

MINUSY:
    - gdzie to nabłyszczenie?
    - gdzie ta regeneracja?

Nie działa, a działać powinna. Używam od święta, raczej dla odświeżenia fryzury.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna codzienna odzywka
  • Akurat tego wariantu używam juz drugie opakowanie, te odżywki z serii Gliss Kur są moim wybawieniem Wcześniej zużyłam kilka wariantów, ale z tym pozostaję na dłużej. Zapach - guma do żucia, mogłabym wąchać moich włosów non stop - zresztą, nie tylko ja ;-) Włosy lepiej się rozczesują, nie są obciążone, nakładam ją na mokre włosy -> olejek -> i potem, jak wyschną, spryskuję włosy nią jeszcze raz. W słońcu widać fajne refleksy Czad! Dla moich farbowanych henną włosów jest to wybawienie... Po prostu lubię i juz!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dilerkacukierkow za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij