Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

• Nic kompletnie nie robi.
  • Jak dla mnie odżywka nie robiąca nic oprócz nadawania włosom na jakiś czas ładnego zapachu.
    Jedna z najgorszych odżywek w spray'u jakie miałam.

+ładny zapach

- nic nie robi
    - włosy szybciej robią się tłuste

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić jojoan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Godne polecenia!
  • Uwielbiam wszystkie odżywki w sprayu z Gliss Kur!

PLUSY:
    + piękny zapach
    + cena adekwatna do jakości
    + nie uczula oraz nie wywołuje łupieżu
    + w dużym stopniu ułatwia rozczesywanie
    +łatwa aplikacja
    + design jest ok
    + nadaje połysk
    + wydajność
    + dostępność

MINUSÓW brak!

PODSUMOWUJĄC doskonale spełnia swoje zastosowanie! Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna, ale
  • Kupiłam tę odżywkę ze względu na piękny zapach szamponu. Jestem z niej w miarę zadowolna, ale nie traktuję jej jako głównej odzywki do mojej włosów, bardziej jako "perfumu" do włosów, gdyż po spiskaniu włosów tą odżywką długo w ciągu dnia czuć jeszcze jej piękny zapach.

Minusy:
    - nie odżywia włosów,
    - wyszusza.

Plusy:
    - piękny i długo utrzymujący się zapach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić made94line za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ją
  • Widzę, że innym ta odzywka nie podchodzi.
    W moim przypadku wszystko jest w porządku. Tak, jak napisane jest na etykiecie, to tak jest.
    Nieziemsko pachnie i nadaje włosom połysk.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić desade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra ale najsłabsza z odżywek Gliss kura
  • Kupuje odżywki Gliss Kura od dłuższego czasu i testowałam wszystkie wersje
    +zmiękcza włosy
    +ułatwia rozczesywanie
    + delikatnie poprawia wygląd włosów (po spryskaniu rano wyglądają na zdrowsze)
    Jest to jednak NAJSŁABSZA z tych które ma w gamie Gliss kur. Ta konkretnie ma nabłyszczać i tej funkcji nie spełnia lub spełnia bardzo słabo . Polecam jej czarną i różową wersje

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Chcesz pochwalić Kayle455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach
  • Jestem zdziwiona negatywnymi ocenami tej odżywki. Ja jestem nią zauroczona, przede wszystkim ze względu na przepiękny zapach, który pozostaje na włosach długi czas. Czasem nawet spryskuję nią suche włosy, wyłącznie dla zapachu. Ułatwia rozczesywanie. Nie obciąża włosów. Produkt jest bardzo wydajny. Polecam!

Minusy:
    - niestety nie nabłyszcza włosów
    - nie zauważyłam poprawy kondycji włosów

Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca spełnia obietnice producenta
  • Nie do konca przypadla mi tez do gustu. Spray ma sliczny zapach, ktory jest jak dla mnie chyba jedynym plusem doliczajac jeszcze ogromna wydajnosc. Spray nie ulatiw rozczesywania wlosow, nawet tych niezbyt splatanych. Na wlosach czasami wydahe sie pozostawac, trzeba uwazac z iloscia. Wlosy sa zdyscyplinowane i wygladzone, ale to efekt chwilowy. Brak jakiekogolwiek odzywienia czy nawilzenia, blask, ktory tak nam obiecuje producent u mnie nie wystaopil. Cena dosc przystepna, ale oczekuje od takich porduktow troszke wiecej stad taka ocena.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mało robi, prawie nic
  • Cała seria Million Gloss jest bardzo przeciętna, niestety ta odżywka też, Jestem uzależniona od dwufazowych psikaczy ze względu na długie i plączące się włosy, dlatego też mam porównanie - ten produkt jest jednym ze słabszych. Jedyne co robi to lekko ułatwia rozczesywanie włosów. Na szczęście przy tym nie obciąża. Nie zauważyłam żadnego błysku. Nie twierdzę że są to pieniądze zmarnowane, bo wykończyłam tę odżywkę, ale więcej jej nie kupię, Gliss Kur ma lepsze serie.
    Średnio wydajna (nawet to dobrze...), cena przystępna.

Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropna
  • Odżywka moim zdaniem jest najgorszą z rodziny ekspresowych. Nie dość,że wysusza włosy to ma jeszcze okropny zapach. Nie powoduje błysku, co prawda ułatwia rozczesanie ale i tak nie przypadała mi do gustu.
    Nie polecam- z tej serii są znacznie lepsze.
    Jedynym plusem jest bardzo ładne opakowanie i bardzo delikatna mgiełka przy dozowaniu-taka jak lubię.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropna
  • Ostatni raz sięgnęłam po jakikolwiek produkt Gliss Kur. Kupiłam tę odżywkę, bo lubię mieć pod ręką coś w sprayu, gdy nie mam czasu nakładać pod prysznicem odżywek czy masek do spłukiwania.

Nie widzę żadnych plusów oprócz ślicznego opakowania.

Zero połysku. Zero nawilżenia. Zero miękkości, gładkości. Obrzydliwy ciężki zapach salonu fryzjerskiego za komuny. No i okropne obciążenie włosów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?