Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

• Całkiem dobra ale najsłabsza z odżywek Gliss kura
  • Kupuje odżywki Gliss Kura od dłuższego czasu i testowałam wszystkie wersje
    +zmiękcza włosy
    +ułatwia rozczesywanie
    + delikatnie poprawia wygląd włosów (po spryskaniu rano wyglądają na zdrowsze)
    Jest to jednak NAJSŁABSZA z tych które ma w gamie Gliss kur. Ta konkretnie ma nabłyszczać i tej funkcji nie spełnia lub spełnia bardzo słabo . Polecam jej czarną i różową wersje

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Chcesz pochwalić Kayle455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach
  • Jestem zdziwiona negatywnymi ocenami tej odżywki. Ja jestem nią zauroczona, przede wszystkim ze względu na przepiękny zapach, który pozostaje na włosach długi czas. Czasem nawet spryskuję nią suche włosy, wyłącznie dla zapachu. Ułatwia rozczesywanie. Nie obciąża włosów. Produkt jest bardzo wydajny. Polecam!

Minusy:
    - niestety nie nabłyszcza włosów
    - nie zauważyłam poprawy kondycji włosów

Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca spełnia obietnice producenta
  • Nie do konca przypadla mi tez do gustu. Spray ma sliczny zapach, ktory jest jak dla mnie chyba jedynym plusem doliczajac jeszcze ogromna wydajnosc. Spray nie ulatiw rozczesywania wlosow, nawet tych niezbyt splatanych. Na wlosach czasami wydahe sie pozostawac, trzeba uwazac z iloscia. Wlosy sa zdyscyplinowane i wygladzone, ale to efekt chwilowy. Brak jakiekogolwiek odzywienia czy nawilzenia, blask, ktory tak nam obiecuje producent u mnie nie wystaopil. Cena dosc przystepna, ale oczekuje od takich porduktow troszke wiecej stad taka ocena.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mało robi, prawie nic
  • Cała seria Million Gloss jest bardzo przeciętna, niestety ta odżywka też, Jestem uzależniona od dwufazowych psikaczy ze względu na długie i plączące się włosy, dlatego też mam porównanie - ten produkt jest jednym ze słabszych. Jedyne co robi to lekko ułatwia rozczesywanie włosów. Na szczęście przy tym nie obciąża. Nie zauważyłam żadnego błysku. Nie twierdzę że są to pieniądze zmarnowane, bo wykończyłam tę odżywkę, ale więcej jej nie kupię, Gliss Kur ma lepsze serie.
    Średnio wydajna (nawet to dobrze...), cena przystępna.

Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropna
  • Odżywka moim zdaniem jest najgorszą z rodziny ekspresowych. Nie dość,że wysusza włosy to ma jeszcze okropny zapach. Nie powoduje błysku, co prawda ułatwia rozczesanie ale i tak nie przypadała mi do gustu.
    Nie polecam- z tej serii są znacznie lepsze.
    Jedynym plusem jest bardzo ładne opakowanie i bardzo delikatna mgiełka przy dozowaniu-taka jak lubię.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropna
  • Ostatni raz sięgnęłam po jakikolwiek produkt Gliss Kur. Kupiłam tę odżywkę, bo lubię mieć pod ręką coś w sprayu, gdy nie mam czasu nakładać pod prysznicem odżywek czy masek do spłukiwania.

Nie widzę żadnych plusów oprócz ślicznego opakowania.

Zero połysku. Zero nawilżenia. Zero miękkości, gładkości. Obrzydliwy ciężki zapach salonu fryzjerskiego za komuny. No i okropne obciążenie włosów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Włosy po dłuższym czasie dzięki tej odżywce stały się przesuszone i całkowicie matowe. Zero jakiegokolwiek blasku.
    Jedynym plusem jest zapach.
    Bardzo lubię produkty Gliss Kur, lecz tutaj to jakaś kompletna pomyłka.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić whereisheaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorszej nie miałam
  • Plusy: brak
    Minusy:
    - brak obiecanego połysku, zupełnie zero efektu ani wizualnej ani faktycznej poprawy
    - wysusza włosy
    - skleja
    - zapach przypominający gumę do żucia, słodki i sztuczny (to akurat najmniejszy problem. Można było przecież wydedukować jaki jest zapach po kolorystyce butelki i zawartości : ))
    - niszczy włosy. Przez to sklejanie, wysuszanie i ciężkie wymywanie się z włosów włosy stają się jeszcze bardziej tępe i matowe. No i coraz gorzej się rozczesują a przy długości włosów do talii to strasznie męczące. Używanie jej na włosach mija się z celem 'odżywiania.'

Oddałam mamie po zużyciu jednej trzeciej opakowania, bo ona lubi wszystkie odżywki w sprayu : ). Jej odżywka pasowała a ja przynajmniej nie niszczyłam sobie dalej włosów.

Podsumowując : nie kupiłabym dziś nawet po złotówce. Może trafił mi się jakiś przeterminowany, wadliwy produkt, co nie zmienia faktu że nie prędko sięgnę po produkty Gliss Kura.

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić Cobraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach, to wszystko
  • Jedyne, co mi się podoba w tej odżywce to intensywny zapach, ktory długo utrzymuje się na włosach, nawet przez kilka dni. Nie zauważylam poprawy stanu włosów. Odżywka nic nie robi w tym kierunku.

Używam tego produktu od: weilu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xjustynkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 77 raz(y)
  • Obleci
  • Jeden ze słabszych psików marki. Z zalet mogę wymienić bardzo niska cene i to że zmękcza włosy.
    Rozświetlenia ich jie widzę nie sa też tak miłe w dotyku i łatwe w rozczesywaniu jak po pomarańczowej odżywce Gliss Kur , nie traktuje takich psikadełek jako podstawy w pielegnacji włosów ale w awaryjnych sytuacjach sprawdzają się świetnie.
    Nie spodobał mi się zapach.
    Ogólnie coś tam robi bo włosy są po niej miękkie i nie są ciężkie obciążone a to już bardzo wiele.
    Może kupue może nie zobaczymy. Nie polecam nie odradzam. Za taką cenę warto sprawdzić

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy na przemian z innymi
    Ilość zużytych opakowań: Jedno i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?