Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

• Nie polecam
  • Szukałam jakiejś odżywki która pomogłaby mi w rozczesywaniu moich skołtUIONych włosów, akurat trafiłam na promocje w Rossmannie Gliss kur a ze wcześniej używałam innych odzywek tej marki i byłam z nich bardzo zadowolona to postanowiłam ja zakupić. Niestety to był ogromy błąd.
    - w ogóle nie pomaga przy rozczesywaniu
    - obciąża włosy,
    - a o połysku można zapomnieć
    - czy regeneruje? brak jakichkolwiek oznak, nawet czasem miałam wrażenie że mi trochę wysusza włosy

+ jest wydajna
    + ładny zapach,
    +ładne opakowanie i dobry rozpylacz

Na moich włosach się nie sprawdziła, ale moja mama sobie ja chwali jako świetny odświeżacz do włosów krótkich ;D

Używam tego produktu od: 4 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mala_wredota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Zależało mi na znalezieniu produktu, który pomoże mi rozczesywać włosy. Zachęciła mnie promocja i kolorowe opakowanie, które zdecydowanie przyciąga włosy. Niestety obiecanych przez producenta efektów brak. Ani w żaden sposób nie ułatwił rozczesywania ani nie nabłyszczył. Jedyne plusy to aplikator, zapach i cena.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić disclaimer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mea culpa.
  • Załuję, że kiedy tylko ją zobaczyłam tak bardzo wpadła mi w oko.
    Żałuję, że była na promocji, że była nowością, że właśnie skończyła mi się różowa wersja i że tak bardzo lubię niebieski.
    Żałuję, że dałam ponieść się emocjom i zamiast wybrać sprawdzoną odżywkę z jedwabiem, rzuciłam się na błękitnego, mieniącego się potwora.

Straciłam głowę.

Męczę się z tym produktem od pół roku, niechętnie po niego sięgając.
    Dlaczego?
    1. Irytujący, mega chemiczny, intensywny, perfumowany zapach.
    2. Brak jakiegokolwiek pozytywnego działania:
    - skleja włosy;
    - potrafi je obciążyć;
    - wysusza;
    - brzydko wygląda na włosach- odbiera im blask, a miał je przecież nabłyszczać.

Plus, za aplikator. Dozuje i rozpyla tworząc delikatną mgiełkę.

Nie wiem, kto prędzej kogo wykończy. Ja produkt, czy on mnie?
    Hmmm... może na mszyce się przyda?

Używam tego produktu od: mroczne pół roku

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem pozytywnie zaskoczona .
  • Mam spory problem z rozczesywaniem włosów po ich umyciu. Po spryskaniu ich odżywką rozczesanie ich nie sprawia większego problemu !
    Pomimo że nie zauważyłam jakiejś nie wiadomo jakiej regeneracji , to muszę stwierdzić że gdy spryskamy nią suche włosy mają one blask .
    Pachnie bardzo ładnie a zdecydowanym plusem jest cena .

Ilość zużytych opakowań: 2 całe.

Chcesz pochwalić natalianycz13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia moich oczekiwań
  • Zachęcona reklamą w telewizji postanowiłam kupić tę odżywkę no i wielki zawód. Mam bardzo gęste i puszące ciężko rozczesujące się włosy pozbawione blasku. Chciałam dzięki tej odżywce aby nabrały tego 'milionowego blasku' i łatwiej się rozczesywały.
    Niestety blask słaby praktycznie nie widoczny, a mokre włosy dalej rozczesywałam z bólem.
    Jedyne co mi się w niej podoba to opakowanie, zapach i to że włosy są po niej bardziej gładkie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xxMeganxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • NIE POLECAM
  • Lubię tą firmę. Kiedyś używałam tego typu odżywki i byłam z niej zadowolona. Była z tej samej firmy. Po używaniu tej twierdzę, że są to pieniądze wydane w błoto. Nie robi kompletnie nic z włosami.

PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    - odświeżenie fryzury

MINUSY:
    - gdzie to nabłyszczenie?
    - gdzie ta regeneracja?

Nie działa, a działać powinna. Używam od święta, raczej dla odświeżenia fryzury.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna codzienna odzywka
  • Akurat tego wariantu używam juz drugie opakowanie, te odżywki z serii Gliss Kur są moim wybawieniem Wcześniej zużyłam kilka wariantów, ale z tym pozostaję na dłużej. Zapach - guma do żucia, mogłabym wąchać moich włosów non stop - zresztą, nie tylko ja ;-) Włosy lepiej się rozczesują, nie są obciążone, nakładam ją na mokre włosy -> olejek -> i potem, jak wyschną, spryskuję włosy nią jeszcze raz. W słońcu widać fajne refleksy Czad! Dla moich farbowanych henną włosów jest to wybawienie... Po prostu lubię i juz!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dilerkacukierkow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejna niepotrzebna rzecz w mojej lazience
  • Jak mam byc szczera to odzywka, czy mgielka bo odzywka to ciezko nazwac nie robi nic. Ladnie pachnie i moze troszke nablyszcza wlosy chociaz tez mam mieszane uczucia. Teraz to juz nawet zapach mi sie jej nie podoba po uzywaniu jej od....zimy. Ciagle mam jedno opakowanie wiec wydaje mi sie ze jest wydajna, aczkoliwiek uzywanie jej dla mnie jest kara wiec uzywam niezbyt czesto :P Nie polecam nikomu tego typu kosmetykow bo jak dla mnie sa bezuzyteczne...

Używam tego produktu od: prawie pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno i jeszcze troche mam

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektu
  • Kupiłam ją zaraz kiedy wyszła jako nowość. Wiem, że to nie regeneruje itp., ale pod względem nabłyszczania bardzo lubię tę pomarańczową do zniszczonych włosów, więc tutaj oczekiwałam jakiegoś super efektu. Niestety mocno się zawiodłam, po pomarańczowej błyszczą się super, do tego ładnie się rozczesują. A tu nic oprócz szybkiego obciążenia i sklejenia, a u mnie naprawdę ciężko jest to zrobić. Dodam, że mam ciemne włosy, które fajnie odbijają światło same z siebie, więc zadanie było naprawdę łatwe. Jestem też w trakcie używania olejku z tej serii i ten sprawuje się o niebo lepiej pod względem nabłyszczania.

Używam tego produktu od: używałam około miesiąca

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odpowiednia dla niewymagających włosów
  • Gdy tylko odżywka ta pojawiła się w Rossmannie postanowiłam ją wypróbować. Nie oczekiwałam jakichś spektakularnych efektów, gdyż preferuję bardziej zaawansowaną pielęgnację włosów, czyli odżywki i maski bogate w substancje odżywcze i nawilżające. Natomiast chodziło mi bardziej, by ułatwić sobie rozczesywanie moich plączących się kosmyków. Pod tym względem odżywka sprawdza się idealnie. Poza tym jej zapach przypadł mi do gustu, jest delikatniejszy niż "czarna" odżywka do włosów bardzo zniszczonych.
    Oczywiście nie widzę, by zapewniała moim włosom blask, więc tę obietnicę producenta można włożyć między bajki ;-)
    Ot, odpowiednia odżywka dla niewymagających włosów. Jeśli oczekujemy od niej blasku i regeneracji to możemy się rozczarować...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kineczka26 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij