Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

• Kolejna niepotrzebna rzecz w mojej lazience
  • Jak mam byc szczera to odzywka, czy mgielka bo odzywka to ciezko nazwac nie robi nic. Ladnie pachnie i moze troszke nablyszcza wlosy chociaz tez mam mieszane uczucia. Teraz to juz nawet zapach mi sie jej nie podoba po uzywaniu jej od....zimy. Ciagle mam jedno opakowanie wiec wydaje mi sie ze jest wydajna, aczkoliwiek uzywanie jej dla mnie jest kara wiec uzywam niezbyt czesto :P Nie polecam nikomu tego typu kosmetykow bo jak dla mnie sa bezuzyteczne...

Używam tego produktu od: prawie pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno i jeszcze troche mam

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektu
  • Kupiłam ją zaraz kiedy wyszła jako nowość. Wiem, że to nie regeneruje itp., ale pod względem nabłyszczania bardzo lubię tę pomarańczową do zniszczonych włosów, więc tutaj oczekiwałam jakiegoś super efektu. Niestety mocno się zawiodłam, po pomarańczowej błyszczą się super, do tego ładnie się rozczesują. A tu nic oprócz szybkiego obciążenia i sklejenia, a u mnie naprawdę ciężko jest to zrobić. Dodam, że mam ciemne włosy, które fajnie odbijają światło same z siebie, więc zadanie było naprawdę łatwe. Jestem też w trakcie używania olejku z tej serii i ten sprawuje się o niebo lepiej pod względem nabłyszczania.

Używam tego produktu od: używałam około miesiąca

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odpowiednia dla niewymagających włosów
  • Gdy tylko odżywka ta pojawiła się w Rossmannie postanowiłam ją wypróbować. Nie oczekiwałam jakichś spektakularnych efektów, gdyż preferuję bardziej zaawansowaną pielęgnację włosów, czyli odżywki i maski bogate w substancje odżywcze i nawilżające. Natomiast chodziło mi bardziej, by ułatwić sobie rozczesywanie moich plączących się kosmyków. Pod tym względem odżywka sprawdza się idealnie. Poza tym jej zapach przypadł mi do gustu, jest delikatniejszy niż "czarna" odżywka do włosów bardzo zniszczonych.
    Oczywiście nie widzę, by zapewniała moim włosom blask, więc tę obietnicę producenta można włożyć między bajki ;-)
    Ot, odpowiednia odżywka dla niewymagających włosów. Jeśli oczekujemy od niej blasku i regeneracji to możemy się rozczarować...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kineczka26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Dzięki temu produktowi moje włosy nie są skłonne do puszenia się gdyż mam duży problem z okiełznaniem moich włosów. Duży plus za bardzo ładny zapach. Poza tym nie nadaje połysku tak jak zapewniał producent.

Chcesz pochwalić Hankaaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej...!
  • Błyskawiczna odżywka nie daje wymarzonego efektu.
    Oczywiście włosy pięknie pachną, ale zastanówmy się czy chcesz wydać kilka złotych na coś co daje nam ten piękny zapach na zaledwie kilka minut..?
    Mogę potwierdzić, że ta odżywka nie zregeneruje, a wysuszy twoje włosy.Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ala poranek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego..
  • Na prawdę nic szczególnego..mocno się zawiodłam. Przyciągnęło mnie ładne opakowanie, ehh my kobiety
    Na początku pryskałam nią włosy chociaż nie widziałam żadnej różnicy- błysku zero, ale! Pachniały mi po niej ładnie cały dzień włosy. Od pewnego czasu moje włosy stały się sianowate po niej, a na dodatek wcale nie pomaga w rozczesywaniu, wpost przeciwnie, mam wrażenie że tylko bardziej je kołtuni..

Plusy:
    + ładny zapach, który utrzymuje się cały dzień na włosach,
    + wydajna
    + ładne opakowanie

Minusy:
    - nie daje efektów o jakich zapewnia producent
    - przesusza

Nie kupię znowu : )

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić budynioowa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Nie dla zniszczonych włosów.
  • Posiadam włosy bardzo cienkie, problematyczne, zniszczone i podatne na kołtunienie.
    Odżywkę kupiłam z nadzieją, że pomoże mi w ich rozczesywaniu gdy klasyczna odżywka do spłukiwania zawiedzie.

Opakowanie zachwyca. Do tego jest bezawaryjne. Jednak produkt nie do końca się u mnie sprawdza.
    Gdy włosy mam w dobrej kondycji dzięki produktom użytym wcześniej wzmacnia efekt wygładzenia włosów. Jednak w przypadku włosów bez porządnej odżywki w żadnym stopniu nie pomaga włosów rozczesać co w moim przypadku totalnie ją dyskwalifikuje. Nie nawilża. Przyjemnie pachnie.

Podsumowując: Do nieproblematycznych włosów wymagających wygładzenia polecę , do koszmarków takich jak moje już niekoniecznie.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Kupiłam całą tą serię, bo lubię gliss kur i podobał mi się kolor . Szampon jest bardzo fajny, odżywka do spłukiwania też, ale niestety odżywki w spreju nie polecam. Zdecydowanie lepsza była poprzednia różowa odżywka dla błyszczenia.

Zalety
    - ładnie pachnie
    - wpływa na rozczesywanie włosów
    - dopełnia pozostałe produkty serii
    - wydajny

Wady
    - obciąża włosy
    - zbyt duże nałożenie mocno je przetłuszcza
    - działa (na mnie) tylko jako uzupełnienie reszty produktów tej linii.

Gliss kur miał kilka większych niewypałów, wiec ten wytwór uważam raczej za neutralny

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić insolens za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Chyba najgorsza linia z produktów Gliss Kur. Jedynym plusem jest bardzo ładny zapach który utrzymuje sie na moich włosach cały dzień. Mimo że mam długie włosy to uzywam go bardzo mało a i tak mam efekt przetłuszczonych lub poklejonych włosów. Kompletnie się zawiodłam. Napewno nie kupie go drugi raz.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

Chcesz pochwalić Jelonka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla moich włosów
  • Już po pierwszym użyciu nie miałam problemu z rozczesaniem włosów a na dodatek włosy ładnie się błyszczą i wyglądają na zdrowe. Do tego nie obciąża i nie sprawia, że włosy szybciej mi się przetłuszczają. Łatwy i wygodny w użyciu.Jestem jak najbardziej za.
    Z chęcią kupię produkt ponownie.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić mistiqini za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij