Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła ekspresowej odżywki regeneracyjnej dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia długotrwały blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku. Ekspresowa odżywka regeneracyjna natychmiast ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

• okropna
  • Ostatni raz sięgnęłam po jakikolwiek produkt Gliss Kur. Kupiłam tę odżywkę, bo lubię mieć pod ręką coś w sprayu, gdy nie mam czasu nakładać pod prysznicem odżywek czy masek do spłukiwania.

Nie widzę żadnych plusów oprócz ślicznego opakowania.

Zero połysku. Zero nawilżenia. Zero miękkości, gładkości. Obrzydliwy ciężki zapach salonu fryzjerskiego za komuny. No i okropne obciążenie włosów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Włosy po dłuższym czasie dzięki tej odżywce stały się przesuszone i całkowicie matowe. Zero jakiegokolwiek blasku.
    Jedynym plusem jest zapach.
    Bardzo lubię produkty Gliss Kur, lecz tutaj to jakaś kompletna pomyłka.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić whereisheaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorszej nie miałam
  • Plusy: brak
    Minusy:
    - brak obiecanego połysku, zupełnie zero efektu ani wizualnej ani faktycznej poprawy
    - wysusza włosy
    - skleja
    - zapach przypominający gumę do żucia, słodki i sztuczny (to akurat najmniejszy problem. Można było przecież wydedukować jaki jest zapach po kolorystyce butelki i zawartości : ))
    - niszczy włosy. Przez to sklejanie, wysuszanie i ciężkie wymywanie się z włosów włosy stają się jeszcze bardziej tępe i matowe. No i coraz gorzej się rozczesują a przy długości włosów do talii to strasznie męczące. Używanie jej na włosach mija się z celem 'odżywiania.'

Oddałam mamie po zużyciu jednej trzeciej opakowania, bo ona lubi wszystkie odżywki w sprayu : ). Jej odżywka pasowała a ja przynajmniej nie niszczyłam sobie dalej włosów.

Podsumowując : nie kupiłabym dziś nawet po złotówce. Może trafił mi się jakiś przeterminowany, wadliwy produkt, co nie zmienia faktu że nie prędko sięgnę po produkty Gliss Kura.

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić Cobraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny zapach, to wszystko
  • Jedyne, co mi się podoba w tej odżywce to intensywny zapach, ktory długo utrzymuje się na włosach, nawet przez kilka dni. Nie zauważylam poprawy stanu włosów. Odżywka nic nie robi w tym kierunku.

Używam tego produktu od: weilu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xjustynkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 77 raz(y)
  • Obleci
  • Jeden ze słabszych psików marki. Z zalet mogę wymienić bardzo niska cene i to że zmękcza włosy.
    Rozświetlenia ich jie widzę nie sa też tak miłe w dotyku i łatwe w rozczesywaniu jak po pomarańczowej odżywce Gliss Kur , nie traktuje takich psikadełek jako podstawy w pielegnacji włosów ale w awaryjnych sytuacjach sprawdzają się świetnie.
    Nie spodobał mi się zapach.
    Ogólnie coś tam robi bo włosy są po niej miękkie i nie są ciężkie obciążone a to już bardzo wiele.
    Może kupue może nie zobaczymy. Nie polecam nie odradzam. Za taką cenę warto sprawdzić

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy na przemian z innymi
    Ilość zużytych opakowań: Jedno i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zawiodłam się na tej odżywce. Wcześniej stosowałam jej siostrę z tej samej firmy i zadowalała mnie. Niepotrzebnie wymieniłam ją na "nowość".

Odżywka z odżywianiem nie ma wiele wspólnego, nie zauważyłam też jakichś specjalnych refleksów we włosach. Naturalnie błyszczą, odżywka ani trochę tego nie wzmaga. A jej zapach... Doprowadza mnie do szału.

Używam ją naprawdę sporadycznie, np. gdy chcę nieco zwilżyć włosy przed rozczesaniem albo by nieco mocniej się skręciły od wilgoci. Czekam aż się skończy.

PLUSY:
    + Wygodna aplikacja...
    + Ładne opakowanie
    + Dostępność

MINUSY:
    - Nie poprawia kondycji włosów
    - Brak obiecanych "refleksów" we włosach
    - Drażniący zapach, drażni jak diabli ;/
    - Cena zbyt wysoka - bo efektów brak

Ilość zużytych opakowań: niespełna 1

Chcesz pochwalić arandile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nabłyszcza
  • Jestem zaskoczona, że tyle tu negatywnych opinii na temat tego sprayu! To tylko dowód na to, że każdemu co innego pasuje. Dla mnie ten produkt to wybawienie. Po traumatycznej przygodzie z Johnem Frieda, po której to włosy zmieniły mi się w siano, którego połowę musiałam sciąć, a i tak ciągle to nie to co przed JF, to ta odżywka sprawia, że moje włosy chociaż wyglądają na zdrowe. Ładnie się rozczesują, nie przetłuszczają się tak szybko, są miłe w dotyku, no i pięknie się błyszczą. Jedyny minus to to, że za bardzo tych włosów nie regeneruje, ale to może przez to, że moje włosy zostały tak mocno zniszczone przez JF i nie da się ich odratować. Polecam dla zniszczonych włosów, aby wyglądały zdrowo.

Ilość zużytych opakowań: 1x2ooml

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt tlustych wlosow
  • Po co Ci taki produkt, który robi z czystych włosów wiszące kluchy? Nie daję jej wcale dużo a za każdym razem włosy grupują mi się w grubsze pasma, jakby były przetłuszczone. Nie będę już wspominać o nabłyszczeniu, którego nie ma! Mimo, że mam błyszczące włosy, po tym spray'u ich blask zanika.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić Athelas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewolucji, ale daje radę
  • Szczerze mówiąc, przy zakupie kierowałam się tylko i wyłącznie... kolorem buteleczki. (Pięknie się błyszczy etykieta!) Tak! Cholernie mi się spodobało to turkusowo-migoczące opakowanie . O jego wskazaniach do stosowania dopiero poczytałam w domu. Cóż, odżywka pachnie ładnie, nie powoduje motania się włosów, ułatwia rozczesanie i lekko nabłyszcza. Niestety pogoda ma wpływ na jej działanie, bo przy wilgotnym powietrzu i tak tworzy mi się szopa ;/

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Beatrice_Parker za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Szukałam jakiejś odżywki która pomogłaby mi w rozczesywaniu moich skołtUIONych włosów, akurat trafiłam na promocje w Rossmannie Gliss kur a ze wcześniej używałam innych odzywek tej marki i byłam z nich bardzo zadowolona to postanowiłam ja zakupić. Niestety to był ogromy błąd.
    - w ogóle nie pomaga przy rozczesywaniu
    - obciąża włosy,
    - a o połysku można zapomnieć
    - czy regeneruje? brak jakichkolwiek oznak, nawet czasem miałam wrażenie że mi trochę wysusza włosy

+ jest wydajna
    + ładny zapach,
    +ładne opakowanie i dobry rozpylacz

Na moich włosach się nie sprawdziła, ale moja mama sobie ja chwali jako świetny odświeżacz do włosów krótkich ;D

Używam tego produktu od: 4 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mala_wredota za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij