Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Maseczka zapewniająca świetlne refleksy

Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Maseczka zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła maseczki dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach do 10 dni* dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.
*Przy równoczesnym stosowaniu szamponu Gliss Kur Million Gloss.

• Producent cel osiągnął...
  • Tak, producent osiągnął zamierzony cel- zaistniał na rynku, głównie dzięki opakowaniu. Jakością za to się nie popisał.
    Jestem zawiedziona, ponieważ cenię produkty Gliss Kur.

+opakowanie jest małe, ale wydajne.
    +mnie zapach nie męczy, jest dość trwały- często znajomi mówią 'ale Ci ładnie włosy pachną!", a mnie to czasem nieco męczy, bo zapach ten często nie pasuje do perfum...
    +maseczka wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie.

-nie ma za to spektakularnego połysku- mam włosy zdrowe na długości, ostatnio nieco końce się przesuszyły, a mimo to wyglądają całkiem ładnie, zdrowo błyszczą. Chciałam maseczką podkreślić ten blask, ale nie widzę większej różnicy przed i po użyciu.

Jest to jedyna wada, ale przecież ta maseczka (!!!) ma nabłyszczać, a nie wygładzać jak zwykła odżywka... Dodam, że odżywka mająca większą objętość w tej samej cenie.
    A dodam też, że tej maseczki nie da się używać zamiast odżywki, po każdym myciu- obciąża i przetłuszcza włosy.

Zużyję do końca, ale więcej nie kupię. Wracam do czarnego Gliss Kura czy Dove Pure Oil.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy chyba
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Maskę zakupiłam wraz z szamponem z tej samej serii i oba produkty muszę wszystkim odradzić. U mnie efektu było zero - przy użyciu razem, włosy były ciężkie i jeszcze tego samego dnia nadawały się do mycia (normalnie myję co 2-3 dni), kiedy odrzuciłam szampon i zostawiłam maskę, okazało się, że to była wina szamponu. Maska z kolei w ogóle nie nawilża ani nie odżywia włosów. Do tego sprzedawana jest w malutkim opakowaniu, a cena jak za normalne opakowanie maski. Niska wydajność spowodowała, że cała maska zeszła w kilka myć.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić nikatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetlne refleksy są raczej przesadzone
  • Tak pięknie świeciło się na półce, że nie mogłam się oprzeć.
    Po pierwszym użyciu byłam nieco rozczarowana, bo niijak nie mogłam dojrzeć obiecanego "blasku" na włosach. Dopiero na drugi czy 3 dzień stwierdziłam jednak, że jakiś połysk one otrzymały. Włosy po masce na pewno są gładkie i odżywione, ładnie się układają i dają rozczesywać.
    Choć może efekty nie są tak spektakularne jak można by się spodziewać, po zapewnieniach producenta, to są w jakiś sposób obecne. Używam jej co kilka dni, na przemian z innymi odżywkami. Zużyje opakowanie do końca, ale nie jestem pewna czy skuszę się na ponowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić darijika za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Kupiłam zachęcona uroczym opakowaniem i oczywiscie reklamą. Wzięłam od razu szampon - wiadomo jak szaleć to szaleć. No i niestety rozczarowałam się.
    Szampon dobrze oczyszcza - ale to wszystko. Maska ułatwia rozczesywanie i ma ładny lekko turkusowy kolor - i w sumie to wszystko.
    Na pewno nie pojawił się po nich wyjątkowy połysk czy obiecane "świetlne refleksy" - mimo że mam ciemne proste włosy......
    Zarówno szampon jak i maska mają okropny - według mnie oczywiscie - zapach. Taki ziołowy "męski" który niestety bardzo długo utrzymuje się na włosach ( cały dzień).
    Z całą pewnością nie kupię ponownie - ledwo ten zestaw zmęczę do końca.
    Zatem jeśli oceniać po obietnicach producenta - to naprawdę niżej średniej.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić _cup of tea_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Diamentów nie ma
  • Zobaczyłam u współlokatorki na półce i popędziłam też sobie kupić. Pudełeczko zachwyciło mnie jeszcze bardziej, bo ja sroka straszna Niestety zawartość jakoś mnie nie powaliła na kolana.

W ładnym turkusowym opakowaniu dostajemy całkiem wydajną maseczkę, konsystencja mogła by być trochę bardziej gęsta - ta mi spływała z włosów. Zapach faktycznie dosyć mocny, moim zdaniem trochę "perfumowy". Mi się podobał, ale jeśli ktoś nie lubi takich zapachów w kosmetykach, to rzeczywiście może być on bardzo drażniący.

Mi wystarczyła na ok. 3 tygodnie stosowania (włosy za ramiona, myję co drugi dzień), więc jak na tak mały słoiczek to bardzo dobry wynik.

Co do działania - trochę wygładza, trochę ułatwia rozczesywanie. Obiecanego super połysku niestety nie daje.

Ponownie nie kupię, bo sto razy lepsze wygładzenie włosów (i wiele innych cudów ) daje mi odzywka Johna Friedy z serii Frizz Ease, więc maseczka Gliss Kur nie ma mnie czym skusić.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić Mitsukki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !!!
  • Zakupiłam ją wraz z całą resztą produktów z tej serii. Maska i olejek są najlepszymi produktami z całej linii Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss.

Maskę nakładam po umyciu włosów, owijam ręcznikiem i tak zostawiam na ok. 1-2 h. Używam jej mniej więcej co 10 dni.
    Po maseczce włosy łatwo się rozczesują, są błyszczące, miękkie, gładkie i przepięknie pachną.
    Może i nie ma jej zbyt dużo w opakowaniu ale i tak jest warta swojej ceny

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • nabrana w swiecideko
  • Nabrala sie sroka na blyszczace pudelko

przeczytala blask, popatrzyla na swoje siano, pomysla musze to miec
    i ma
    i co dalej?
    nalozyla splukala, wysuszyla i patrzy, niedowierza gdzie ten blask? nie ma

pudelko jest przesliczne
    a tam
    malutkie sloiczkowate zakrencane cos co nie blyszczy
    ale ma piekny turkusowy kolor

TYLKO 150 ml pojemnosci - SZOK tak malo

w srodku blekitno mleczny zadki krem
    nietlusty w dotylu ale zwarty w sobie
    zapach, meczacy, kosmetyczny sztuczny mi sie nie podoba, mnie mdli zdecydowanie wole inne gliss kury

nawet to wydajne odziwo

wlosy po nalozeniu od razu jak jeszcze sa mokre wydaja sie gladsze slizsze i jest ich mniej w dotyku
    przy splukiwaniu mialam ogromne nadzieje
    wlosy sie rozkoltunily i rozplataly sie
    ladnie blyszczaly jak woda po nich splywala
    juz w wannie byly rozczesane

faktycznie po wytarciu recznikiem i pozniej nie bylo problemu z rozczesaniem, tutaj maska sie sprawdzila !

susze i szukam blasku
    nie ma ! nie widze, szukam mysle
    moze nastepnym razem, nastepnym jest to samo i znow to samo
    tego cudownego obiecanego blasku na moim sienie nie ma, ale takze na odrostach brak
    toz to wiekszy blask mam po olejowaniu wlosow czy po nalozeniu zoltka z olejem i cytryna...

oceniam wiec maske na przecietna, o malej pojemnosci i przesadzonej cenie! bo za takie male cos to za duzo, kupi juz inna o podobnym dzialaniu o nizszej cenie

kupilam na promocji wiec nie jestem bardzo stratna

co do tego blasku to inne maski gliss kura robia tak samo a moze nawet lepiej

jedynie rozczesuja sie wlosy superowo !

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Kupiłam ją w promocji w Rossmannie, nie przepadam za kosmetykami Gliss Kur, ale skusiła mnie cena i ładne opakowanie.
    Po umyciu włosów szamponem z tej serii i użyciu maski, oniemiałam, ponieważ za 14 zł, moje włosy zmienily się nie do poznania. Niebywały połysk, zamknięta łuska, miękkość, włosy nie puszą się ( sa rozjaśniane ), łatwośc w rozczesywaniu i piękny zapach. Niebywałe, że to wszystko za tę cenę.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 150 ml

Chcesz pochwalić eleuthera za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij