Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Maseczka zapewniająca świetlne refleksy

Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss, Maseczka zapewniająca świetlne refleksy

Zgłoszony przez Organzza

Million Gloss to pierwsza linia do pielęgnacji Gliss Kur zapewniająca olśniewający połysk do 10 dni. Formuła maseczki dla włosów matowych, bez połysku ze skoncentrowanym eliksirem Gloss - Elixir i kompleksem płynnej keratyny zapewnia blask oraz miliony świetlistych refleksów we włosach do 10 dni* dzięki innowacyjnej technologii zatrzymywania blasku.
*Przy równoczesnym stosowaniu szamponu Gliss Kur Million Gloss.

• Rewelacja !!!
  • Zakupiłam ją wraz z całą resztą produktów z tej serii. Maska i olejek są najlepszymi produktami z całej linii Schwarzkopf, Gliss Kur Million Gloss.

Maskę nakładam po umyciu włosów, owijam ręcznikiem i tak zostawiam na ok. 1-2 h. Używam jej mniej więcej co 10 dni.
    Po maseczce włosy łatwo się rozczesują, są błyszczące, miękkie, gładkie i przepięknie pachną.
    Może i nie ma jej zbyt dużo w opakowaniu ale i tak jest warta swojej ceny

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • nabrana w swiecideko
  • Nabrala sie sroka na blyszczace pudelko

przeczytala blask, popatrzyla na swoje siano, pomysla musze to miec
    i ma
    i co dalej?
    nalozyla splukala, wysuszyla i patrzy, niedowierza gdzie ten blask? nie ma

pudelko jest przesliczne
    a tam
    malutkie sloiczkowate zakrencane cos co nie blyszczy
    ale ma piekny turkusowy kolor

TYLKO 150 ml pojemnosci - SZOK tak malo

w srodku blekitno mleczny zadki krem
    nietlusty w dotylu ale zwarty w sobie
    zapach, meczacy, kosmetyczny sztuczny mi sie nie podoba, mnie mdli zdecydowanie wole inne gliss kury

nawet to wydajne odziwo

wlosy po nalozeniu od razu jak jeszcze sa mokre wydaja sie gladsze slizsze i jest ich mniej w dotyku
    przy splukiwaniu mialam ogromne nadzieje
    wlosy sie rozkoltunily i rozplataly sie
    ladnie blyszczaly jak woda po nich splywala
    juz w wannie byly rozczesane

faktycznie po wytarciu recznikiem i pozniej nie bylo problemu z rozczesaniem, tutaj maska sie sprawdzila !

susze i szukam blasku
    nie ma ! nie widze, szukam mysle
    moze nastepnym razem, nastepnym jest to samo i znow to samo
    tego cudownego obiecanego blasku na moim sienie nie ma, ale takze na odrostach brak
    toz to wiekszy blask mam po olejowaniu wlosow czy po nalozeniu zoltka z olejem i cytryna...

oceniam wiec maske na przecietna, o malej pojemnosci i przesadzonej cenie! bo za takie male cos to za duzo, kupi juz inna o podobnym dzialaniu o nizszej cenie

kupilam na promocji wiec nie jestem bardzo stratna

co do tego blasku to inne maski gliss kura robia tak samo a moze nawet lepiej

jedynie rozczesuja sie wlosy superowo !

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Kupiłam ją w promocji w Rossmannie, nie przepadam za kosmetykami Gliss Kur, ale skusiła mnie cena i ładne opakowanie.
    Po umyciu włosów szamponem z tej serii i użyciu maski, oniemiałam, ponieważ za 14 zł, moje włosy zmienily się nie do poznania. Niebywały połysk, zamknięta łuska, miękkość, włosy nie puszą się ( sa rozjaśniane ), łatwośc w rozczesywaniu i piękny zapach. Niebywałe, że to wszystko za tę cenę.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 150 ml

Chcesz pochwalić eleuthera za czytelną i pomocną recenzję?