Rossmann, Isana Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów z mocznikiem 5%)

Powiększ Rossmann, Isana Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów z mocznikiem 5%)

Zgłoszony przez kawa_zmlekiem

Szampon dzięki 5% zawartości mocznika obficie i intensywnie pielęgnuje włosy. Specjalna formuła z prowitaminą B5 wzmacnia je. Wrażliwa i delikatna skóra głowy staje się aksamitnie gładka. Nie zawiera silikonów, barwników i parabenów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Urea, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Panthenol, Polyquaternium-7, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Laureth-4, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Formic Acid.

• zero pielęgnacji
  • Kupiłam ten szampon ze względu na problem z wypadaniem i lekkim łupieżem. Problemy prawdopodobnie były spowodowane złą pielęgnacją, a ten szampon był kolejnym produktem, który podtrzymał kiepski stan włosów i skóry głowy :/

plusy
    -nienatrętny zapach
    -niska cena

minusy
    -włosy po nim są splątane, tępe
    -skóra głowy bynajmniej nienawilżona :/
    -na dłuższą metę również nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów

Używam tego produktu od: lutego
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mayuyu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Szampon ideanie nadaje się do metody OMO. Nigdy nie spodziewam się po szamponach nawilżenia, czy innych cudów, ale w tym wypadku... jestem naprawdę zaskoczona. Mam włosy suche, szampon nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje dodatkowego przesuszenia, mam wrażenie, że faktycznie nawilża. Bardzo lubię jego zapach.
    Jednym słowem - ideał.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 250 ml

Chcesz pochwalić DagmaraRose2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • patrzę na opinie i oczom nie wierzę
  • Jak to ma być delikatny szampon to ja dziękuje bardzo. Użyłam go parę razy i za każdym razem miałam garść włosów w rękach. Dosłownie po użyciu tego produktu byłam przerażona. Szampon jest zdecydowanie za mocny dla mnie. Intensywna pielęgnacja? No chyba jakieś żarty. Jest intensywnie, ale w odwrotną stronę. Widzę w tym produkcie same minusy:
    -paskudne opakowanie, które już wielokrotnie mnie uchroniło przed zakupem, pewnego razu dostałam zaćmienia i postanowiłam dać szansę temu produktowi
    -szampon na drugim miejscu w składzie ma SLS, więc jaki delikatny produkt?
    -tak mi wzmocnił włosy, że od razu powypadały
    -a gdzie aksamitna skóra głowy? Z pewnością nie u mnie po użyciu tego produktu

Czy kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie, nie, i jeszcze raz nie. Nigdy w życiu...

Aktualnie używam go jako płyn do mycia podłóg ;]

Używam tego produktu od: kilkakrotnie użyty
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie!
  • Bardzo dobry, delikatny szampon bez silikonów. Nie oczekuję od szamponu cudów, ma po prostu być delikatny a jednocześnie dokładnie myć skórę głowy i ten właśnie taki jest. Dobrze zmywa oleje. Nie zauważyłam jakiegoś mega nawilżenia, aczkolwiek myślę, że nie powoduję podrażnień. Polecam osobom, które szukają szamponu bez silikonów, który dobrze oczyści włosy

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kasiula_WiKo za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZYJEMNE ZASKOCZENIE
  • Kupiłam keidyś z braku funduszy i naprawdę się zdziwiłam! Mam skóre skłonna do łupieżu, a ten szampon lepiej sobie radzi z nim niz wszytskie inne specyfiki. Wlosy są mieciukie, ale najbardzije rzuca sie w oczy porpawa stanu skóry głowy. Szkoda, ze nie redukuje przetluszczania, ale w koncu nei od tego jest. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim z wrażliwą skórą głowy
  • Jest to mój numer jeden wśród szamponów! Jeszcze do niedawna miałam problem z bardzo szybko przetłuszczającą się skóra głowy. Wynikało to z podrażnienia skalpu, a przez to włosy były przetłuszczone już pod koniec dnia przy codziennym myciu. Ten szampon spowodował ukojenie mojego skalpu dzięki czemu włosy wyglądają ok nawet następnego dnia. I to wszystko w cenie 2,99 zł (na promocji)!!
    plusy:
    + bardzo tani
    + ładny, nie nachalny zapach
    + dobrze zmywa oleje
    + dobrze działa na skalp
    + dobrze się pieni
    + włosy są po nim błyszczące
    minusy:
    - nie jest wydajny, ale za tą cenę nie uważam tego za wadę
    - włosy się trochę plączą, na ale to przez to że nie ma tam silikonów i dobrze! silikony w postaci odżywki używam tylko od połowy włosów

Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt w niskiej cenie!
  • Jestem bardzo mile zaskoczona działaniem tego produktu
    Kupiłam go, ponieważ ostatnio wszelkie drogeryjne szampony powodowały podrażnienie mojej skóry głowy; cena także zachęcała do wypróbowania (2,99zł!!!). Skusiłam się no i już wiem, że na pewno kupię kolejne opakowanie
    Myje bardzo dokładnie (włosy aż trochę "skrzypią", ale przy tym nie podrażnia. Przyjemnie pachnie, dobrze się go aplikuje. Jedyny minus, który zauważam to konieczność nałożenia odżywki po jego użyciu, bo nie nawilża włosów (ale to nie jest zadanie szamponu )

Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie kilka miesięcy mi posłuży)

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same plusy!
  • No po prostu świetny produkt!

Plusy:
    włosy są cudowne! Nawilżone, świetnie wyglądają, dobrze się rozczesują
    dobry skład
    baaaardzo dobra cena
    łatwo dostępny

Minusy:
    minusem jest to, że minusów brak

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić JotkaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • skuszona opinią jakoby ten szampon miał pomagać w ŁZS, kupiłam. jednak na mnie nie zdał egzaminu.
    Powodował szybsze przetłuszczanie
    Poza tym nie robił komppletnie nic
    Nie kupię ponownie
    jedyny plus to cena i dostępność

Chcesz pochwalić katharina032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale bez efektu WOW
  • Szampon kosztuje 4,99zł w Rossmannie, więc nic, tylko kupować

Pachnie nieco dziwnie, kwaśno. Dobrze się pieni, dobrze myje włosy. Po umyciu są miękkie, przyjemne w dotyku, nieoklapnięte, jednak puszenie nie jest wyeliminowane, a z tym mam problem.

Wydajność: wydaje mi się , że ten szampon jest mało wydajny, zużycie go zajęło mi niecałe 3 miesiące, przy używaniu na zmianę z innym szamponem, przy czym włosy myję co dwa dni (włosy za łopatki, gęste).

Kosmetyk ten sprawdził mi się dobrze, dlaczego więc nie daję pięciu gwiazdek? Nie daje efektu WOW, i dlatego leci pół gwiazdki.

Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij