Rossmann, Isana Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów z mocznikiem 5%)

Powiększ Rossmann, Isana Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów z mocznikiem 5%)

Zgłoszony przez kawa_zmlekiem

Szampon dzięki 5% zawartości mocznika obficie i intensywnie pielęgnuje włosy. Specjalna formuła z prowitaminą B5 wzmacnia je. Wrażliwa i delikatna skóra głowy staje się aksamitnie gładka. Nie zawiera silikonów, barwników i parabenów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Urea, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Panthenol, Polyquaternium-7, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Laureth-4, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Formic Acid.

• Za mocny
  • Szampon przyjemny, tani, ładnie się pieni, ale okazał się za mocny... Po umyciu nim włosów mam wręcz efekt "skrzypiących włosów". Włosy fakt faktem nie są posklejane, splątane, ale nie wiem jak by się zachowywały bez odżywki...

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio
  • Ot, taki sobie szampon. Ani to cudo ani nie tragedia. Szczególnego nawilzenia nie zaobserwowałam. Szampon wcale nie jest taki delikatny bo ma SLES. Cena jest zadawalająca. Opakowanie mnie zupełnie nie przekonuje . Producent mógłby się pokusić o coś więcej niż tani "dizajn".

Używam tego produktu od: kilka tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Genialnie sprawdzał się na moich suchych, kręconych włosach, były widocznie bardziej nawilżone, miękkie i błyszczące.

Nie zawiera w swoim składzie niepotrzebnych składników. Radził sobie świetnie nawet ze zmywaniem oleju.

Kolejne plusy to przyjemny, delikatny zapach i żelowa konsystencja. Kojąco wpływał na moją skórę głowy.

Mimo wszystko warto jednak stosować go zamiennie z innymi produktami, żeby nie obciążyć włosów.

Cena zachęca do wypróbowania.
    Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • B.dobry produkt za b.niską cenę!
  • Plusy:
    +niska cena
    +dobrze się pieni
    +brak silikonów w składzie
    +odświeża skórę głowy
    +nie plącze włosów tak bardzo jak inne szampony bez silikonów
    +dobrze zmywa nawet oleje
    +dostępny w każdym Rossmannie
    +poręczne opakowanie
    +konsystencja idealna, odpowiednio gęsta by nie przelewać się przez palce
    +przyjemny, lekki zapach

Minusów osobiście nie zauważam żadnych Używam tego produktu od: ponad rokuIlość zużytych opakowań: bardzo dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić amoramor7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój Ci on
  • Jest to idealny szampon dla włosów gęstych, które myjemy codziennie. Cienkie mogą się plątać. Uczucie lekkości i świeżości jest nie do opisania. Już nigdy nie wrócę do jakiś silikonów, które przetłuszczały mi włosy. Ten daje naturalny błysk, włosy są po nim puszyste i pięknie się układają. Nie jest bardzo wydajny, ale kosztuje tylko ok 5 złotych, więc specjalnie mnie to nie rusza.

Ilość zużytych opakowań: duużo (ok 8)

Chcesz pochwalić mrymrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! Łagodzi wszystkie podrażnienia na skórze głowy
  • Super delikatny, łagodzi podrażnienia i z czasem je likwiduje, niska cena, dobra wydajnosc

Dobrze sie pieni, delikatnie pachnie, wlosy sa po nim miekkie i blyszczace, swietne do codziennego stosowania

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo żałuję, że u mnie się nie sprawdził
  • Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie, ponieważ nie sprawdził sie u mnie kompletnie. Ale coś niewidzialnego ciągnie mnie do tej pory w myślach do tego szamponu.

Szampon wylądował w koszu po dwóch użyciach wywołał niesamowite swędzenie skóry głowy. Pojawiły się krosty, bolące i swędzące. Niedawno je zaleczyłam.

Po pierwszym użyciu wydawało mi się, że może coś zrobiłam nie tak. Niedokładnie zmyłam albo nałożony wcześniej olej tak podrażnił. Ale nie to był tylko ten szampon.

Plusy:

- bardzo delikatna miła konsystencja
    - włosy podczas spłukiwania były niesamowicie gładkie (dlatego za pierwszym razem już wtedy się ucieszyłam że to będzie mój szampon )
    - fajny zapach
    - całkiem dobry skład

Minusy:

- skóra głowy swędzi niemiłosiernie
    - pojawiła się taka jakby drobna wysypka na głowie
    - powtarzam się ale powiem to jeszcze raz, DRAPAŁAM SIĘ CAŁY DZIEŃ
    - podarowałam mężowi bo on nie ma wrażliwej skóry głowy. Jego też podrażnił
    - słabo domywa włosy niestety
    - pomimo dobrego pienienia się nie jest wydajny

Niestety nie kupię ponownie. Jak będzie w promocji i nie będzie mi szkoda pieniędzy to zakupię aby przetestować kolejny raz w dalekiej przyszłości. Nie potrafię tego wytłumaczyć ale coś mnie przyciąga w tym szamponie. Jakbym na siłę wierzyła, że on odmieni moje włosy.

Zastanawiam sie nad serią niebieską przeciwłupieżową. Ale po doświadczeniach z tym szamponem trochę się boje ;/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny szampon
  • Zmagam się z łuszczycą. Ten szampon w pełni spełnił moje oczekiwania.

Plusy:

niska cena
    dobrze się pieni
    zapach
    nawilża skórę głowy, wreszcie nie mam łupieżu
    głowa wreszcie przestała swędzieć, łuszczyca złagodzona
    włosy są gładkie i lśniące

minusów brak

Chcesz pochwalić landi0909 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jestem w trakcie kuracji retinoidami, i jak wiadomo skóra podczas kuracji jest bardzo wysuszona i się łuszczy.
    Po ostatnim farbowaniu włosów miałam tak podrażnioną i wysuszoną skórę głowy, że nic nie pomagało nie mogłam dojść z nią do ładu.
    I wtedy z ratunkiem przyszedł mi ten szampon.
    Już po pierwszym użyciu skóra głowy była delikatnie ukojona, a przy dłuższym stosowaniu wróciła do normalnego stanu, pozbyłam się suchej skorupy na skalpie.
    Plusy
    -tani
    -poręczne opakowanie
    -koi suchą skórę głowy i jej nie podrażnia
    -dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy (radzi sobie nawet ze zmyciem olei za pierwszym razem)
    -świetnie nawilża włosy, ja używam go tak jak zaleca producent, czyli robię obfitą pianę i zostawiam na kilka minut na włosach
    -włosy po umyciu są miękkie, nawilżone i bez problemu można je rozczesać
    -bardzo dobrze się pieni

Minusów brak

Szampon na stałe zagości w mojej łazience

Używam tego produktu od: 3miesiące

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Moja skóra głowy jest wyjątkowo wymagająca. Łatwo ulega przesuszeniom i podrażnieniom, jednak potrzebuje również dobrego oczyszczenia. Znalezienie odpowiedniego szamponu sprawia mi wiele problemów, ale w ostatnim czasie trafiłam na Isanę Med Urea...

Szampon znajduje się w prostej, białej, plastikowej butelce o pojemności 200ml. Zamykanie na zatrzask działa bez większych problemów, a otwór jest odpowiedniej wielkości. Niestety opakowanie nie jest przezroczyste, dlatego ciężko kontrolować zużycie :/ Szata graficzna jest prosta i czytelna, nieco w aptecznym stylu. Konsystencja jest średnio gęsta i ma perłowo białe zabarwienie. Pieni się całkiem dobrze, ale jedynie przy większych ilościach. Ze spłukiwaniem jej z włosów nie ma żadnych problemów. Zapach jest przyjemny i delikatny, lekko cytrusowy z przełamaniem słodkiej nuty. Ogólnie czuć go jedynie podczas mycia, dlatego nie powinien nikogo drażnić.

Jeśli chodzi o działanie, to naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona, mimo że zawiera w składzie SLES. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, przy czym jest delikatny i nie podrażnia nawet bardzo wrażliwego skalpu. Włosy po myciu są miękkie, puszyste i jakby lekko odżywiona. Skóra głowy również jest lekko nawilżona i ukojona, a swędzenie jest mniej dokuczliwe. Nie wiem, czy poradziłby sobie z łupieżem, ale przecież nie jest to jego główne zadanie. Nie przyspiesza również przetłuszczania włosów. Wydajność jest niestety słaba, szczególnie przy długich włosach, ale przy tak niskiej cenie nie jest to problem. W promocji można kupić go już za niecałe 4zł. Dostępny w każdym Rossmannie

Plusy:

- oczyszcza włosy i skórę głowy
    - jest delikatny
    - lekko nawilża
    - nie przyspiesza przetłuszczania
    - łagodzi swędzenie
    - nie zawiera silikonów i parabenów
    - cena
    - dostępność

Minusy:

- zawiera SLES
    - wydajność

Podsumowując: Szampon Isana Med z mocznikiem pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo, że zawiera SLES jest delikatny zarówno dla skóry głowy, jak i dla włosów, przy czym skutecznie oczyszcza i nie przyspiesza przetłuszczania. Mogę przyczepić się jedynie do wydajności, ale przy tak niskiej cenie to nie problem Polecam wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij