Rossmann, Isana Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów z mocznikiem 5%)

Powiększ Rossmann, Isana Med, Urea Shampoo (Szampon do włosów z mocznikiem 5%)

Zgłoszony przez kawa_zmlekiem

Szampon dzięki 5% zawartości mocznika obficie i intensywnie pielęgnuje włosy. Specjalna formuła z prowitaminą B5 wzmacnia je. Wrażliwa i delikatna skóra głowy staje się aksamitnie gładka. Nie zawiera silikonów, barwników i parabenów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Urea, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Panthenol, Polyquaternium-7, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Laureth-4, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Formic Acid.

• PRZYJEMNE ZASKOCZENIE
  • Kupiłam keidyś z braku funduszy i naprawdę się zdziwiłam! Mam skóre skłonna do łupieżu, a ten szampon lepiej sobie radzi z nim niz wszytskie inne specyfiki. Wlosy są mieciukie, ale najbardzije rzuca sie w oczy porpawa stanu skóry głowy. Szkoda, ze nie redukuje przetluszczania, ale w koncu nei od tego jest. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim z wrażliwą skórą głowy
  • Jest to mój numer jeden wśród szamponów! Jeszcze do niedawna miałam problem z bardzo szybko przetłuszczającą się skóra głowy. Wynikało to z podrażnienia skalpu, a przez to włosy były przetłuszczone już pod koniec dnia przy codziennym myciu. Ten szampon spowodował ukojenie mojego skalpu dzięki czemu włosy wyglądają ok nawet następnego dnia. I to wszystko w cenie 2,99 zł (na promocji)!!
    plusy:
    + bardzo tani
    + ładny, nie nachalny zapach
    + dobrze zmywa oleje
    + dobrze działa na skalp
    + dobrze się pieni
    + włosy są po nim błyszczące
    minusy:
    - nie jest wydajny, ale za tą cenę nie uważam tego za wadę
    - włosy się trochę plączą, na ale to przez to że nie ma tam silikonów i dobrze! silikony w postaci odżywki używam tylko od połowy włosów

Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt w niskiej cenie!
  • Jestem bardzo mile zaskoczona działaniem tego produktu
    Kupiłam go, ponieważ ostatnio wszelkie drogeryjne szampony powodowały podrażnienie mojej skóry głowy; cena także zachęcała do wypróbowania (2,99zł!!!). Skusiłam się no i już wiem, że na pewno kupię kolejne opakowanie
    Myje bardzo dokładnie (włosy aż trochę "skrzypią", ale przy tym nie podrażnia. Przyjemnie pachnie, dobrze się go aplikuje. Jedyny minus, który zauważam to konieczność nałożenia odżywki po jego użyciu, bo nie nawilża włosów (ale to nie jest zadanie szamponu )

Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie kilka miesięcy mi posłuży)

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same plusy!
  • No po prostu świetny produkt!

Plusy:
    włosy są cudowne! Nawilżone, świetnie wyglądają, dobrze się rozczesują
    dobry skład
    baaaardzo dobra cena
    łatwo dostępny

Minusy:
    minusem jest to, że minusów brak

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić JotkaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • skuszona opinią jakoby ten szampon miał pomagać w ŁZS, kupiłam. jednak na mnie nie zdał egzaminu.
    Powodował szybsze przetłuszczanie
    Poza tym nie robił komppletnie nic
    Nie kupię ponownie
    jedyny plus to cena i dostępność

Chcesz pochwalić katharina032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale bez efektu WOW
  • Szampon kosztuje 4,99zł w Rossmannie, więc nic, tylko kupować

Pachnie nieco dziwnie, kwaśno. Dobrze się pieni, dobrze myje włosy. Po umyciu są miękkie, przyjemne w dotyku, nieoklapnięte, jednak puszenie nie jest wyeliminowane, a z tym mam problem.

Wydajność: wydaje mi się , że ten szampon jest mało wydajny, zużycie go zajęło mi niecałe 3 miesiące, przy używaniu na zmianę z innym szamponem, przy czym włosy myję co dwa dni (włosy za łopatki, gęste).

Kosmetyk ten sprawdził mi się dobrze, dlaczego więc nie daję pięciu gwiazdek? Nie daje efektu WOW, i dlatego leci pół gwiazdki.

Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mocny
  • Szampon przyjemny, tani, ładnie się pieni, ale okazał się za mocny... Po umyciu nim włosów mam wręcz efekt "skrzypiących włosów". Włosy fakt faktem nie są posklejane, splątane, ale nie wiem jak by się zachowywały bez odżywki...

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio
  • Ot, taki sobie szampon. Ani to cudo ani nie tragedia. Szczególnego nawilzenia nie zaobserwowałam. Szampon wcale nie jest taki delikatny bo ma SLES. Cena jest zadawalająca. Opakowanie mnie zupełnie nie przekonuje . Producent mógłby się pokusić o coś więcej niż tani "dizajn".

Używam tego produktu od: kilka tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Genialnie sprawdzał się na moich suchych, kręconych włosach, były widocznie bardziej nawilżone, miękkie i błyszczące.

Nie zawiera w swoim składzie niepotrzebnych składników. Radził sobie świetnie nawet ze zmywaniem oleju.

Kolejne plusy to przyjemny, delikatny zapach i żelowa konsystencja. Kojąco wpływał na moją skórę głowy.

Mimo wszystko warto jednak stosować go zamiennie z innymi produktami, żeby nie obciążyć włosów.

Cena zachęca do wypróbowania.
    Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • B.dobry produkt za b.niską cenę!
  • Plusy:
    +niska cena
    +dobrze się pieni
    +brak silikonów w składzie
    +odświeża skórę głowy
    +nie plącze włosów tak bardzo jak inne szampony bez silikonów
    +dobrze zmywa nawet oleje
    +dostępny w każdym Rossmannie
    +poręczne opakowanie
    +konsystencja idealna, odpowiednio gęsta by nie przelewać się przez palce
    +przyjemny, lekki zapach

Minusów osobiście nie zauważam żadnych Używam tego produktu od: ponad rokuIlość zużytych opakowań: bardzo dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić amoramor7 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij