Sally Hansen, Diamond Flash Fast Dry Top Coat (Szybkoschnący top diamentowy)

Sally Hansen, Diamond Flash Fast Dry Top Coat (Szybkoschnący top diamentowy)

60 sekund do twardszych paznokci + oszałamiający blask.
Szybkoschnąca, wzmacniająca warstwa kryjąca, która powstrzymuje paznokcie przed łamaniem i nadaje wspaniały połysk. Rezultat: mocniejsze, połyskujące paznokcie i wytrzymały manicure.
Tworzy odporną na zniszczenia powłokę, aby chronić przed rozdwajaniem i łamaniem się paznokci
Prawdziwa mikro - diamentowa, platynowa oraz aluminiowa formuła dla mocniejszych i bardziej połyskujących paznokci.
Szybkoschnąca, długotrwała ochrona.

ochronne, nabłyszczające, odżywcze, przedłużające trwałość lakieru
lakiery nawierzchniowe
szybkoschnąca, hipoalergiczna
Efekt
naturalne

Przyspiesza i utrwala manicure

W dobie mody na paznokcie hybrydowe ja dalej zostałam wierna tradycyjnym lakierom, chociaż moja płytka wcale nie chce ich wybitnie długo trzymać. Ale ja lubię zmieniać kolory co 3 dni. Paznokcie malowałam już w gimnazjum, teraz mam 31 lat, więc przez te lata przetestowałam już sporo topów i w moim prywatnym rankingu te od Sally Hansen nie mają sobie równych. Mój manicure ma zawsze minimum 4 warstwy, czyli bazę, 2 warstwy lakieru i top, więc konieczne dla mnie są wszelkie przyspieszacze, bo inaczej czekałabym w nieskończoność na całkowite wyschnięcie.

Top ma naprawdę długi i cienki pędzelek, ścięty na prosto. Nie jest to mój ulubiony typ, ponieważ przy swojej sporej płytce wolę szerokie i zaokrąglone pędzelki. Zwłaszcza, że top schnie błyskawicznie i trzeba się nim sprawnie posługiwać. Przy mojej praktyce nie sprawia mi to problemów, ale dla osób mniej wprawnych może to być problem.

Top ma rzadką konsystencję, rzadszą niż kultowy Insta Dri, dzięki której łatwo pokryć paznokcie cienką warstwą. Nie gęstnieje też tak szybko, więc dłużej jest zdatny do użytku.
Top ładnie poziomuje manicure i wyrównuje jego powierzchnię. Wysycha naprawdę błyskawicznie, więc należy nakładać go sprawnie, żeby nie narobić dziur albo niedociągnięć, a aplikuję go na jeszcze wilgotny lakier. W ten sposób malowanie trwa u mnie kilkanaście minut.
Paznokcie maluję wieczorem przed spaniem i praktycznie po kilku minutach mogę nakremować dłonie i iść spać. Rano budzę się bez odgnieceń, nawet przy najbardziej upierdliwym lakierze.

I co w nim lubię najbardziej, to fakt, że przy swoim szybkim działaniu nie ściąga lakieru na końcówkach paznokci, co inne lubiły robić. Nadaje eleganckiego błysku i przedłuża trwałość manicuru. Chociaż wiadomo, że to w sporej mierze zależy od samej płytki. Nie powoduje pękania lakieru, co potrafi robić Insta Dri.
Dla mnie jest idealnym topem wykończeniowym, posiadającym wszelkie niezbędne właściwości.

Nie podoba mi się jedynie czarna, totalnie nieprzezroczystą buteleczka. Jakoś wolę widzieć ile lakieru pozostało i ile nabieram na pędzelek. Aczkolwiek nie powiem, wygląda to elegancko. Buteleczka ma sporą pojemność i wygodny do operowania trzonek.
Top dodatkowo zapakowany jest w kartonik z niezbędnymi informacjami.

Cena regularna w sklepach stacjonarnych wydaje się być wysoka, ale w zamian dostajemy produkt wydajny i wysokiej jakości. Ja często kupuję kilka sztuk w promocji albo zamawiam w internetowych drogeriach, gdzie te ceny zawsze są niższe. Dostępność ok, ja przeważnie zaopatruje się w Rossmannie.
Dla mnie to produkt niezbędny od wielu lat. Polecam.

Bardzo przydatny

Dla laików paznokciowych - bardzo przydatny produkt. Ulepsza każdy lakier do paznokci. Zwłaszcza jak pomalujemy płytkę od góry i zajedziemy też brzeg paznokcia (skrajny wystający, no wieeeeecie).

Znacząco przyśpiesza wyschnięcie całego manicure, dzięki czemu nie raz uniknęłam odbitej pościeli. Gdy nałożymy nieco grubszą warstwę to lakier wygląda niemal jak hybryda. Do tego super połysk i gładka powierzchnia lakieru. Duuuużo lepiej wygląda manicure z tym top coatem. Przedłuża trwałość lakieru w moim przypadku z 2-3 dni do 4-5 dni, więc tu też działa - potem i tak mam ochotę już przemalować / zmyć ze względu na odrost więc nawet nie testowałam za bardzo dłużej.

Ze swojej strony naprawdę polecam. Podobny do Seche Vite ale chyba wolniej gęstnieje.

Szybko wysycha

Największą zaletą dla mnie jest szybkie wysychanie - należę do osób, które po pomalowaniu paznokci od razu muszą coś zrobić:) Tu faktycznie po 60 sekundach wszystko wysycha jak należy.
Kolejnym atutem jest nabłyszczanie - lakier wygląda jak świeżo pomalowany nawet po kilku dniach.
Mam wątpliwości odnośnie przedłużania trwałości lakieru, bo u mnie jednak bardzo dużo zależy od tego, czym pomalowane są pod spodem. Z SH Complete Salon Manicure lubi się średnio- pierwszego bądź drugiego dnia odpryskuje.
Za to z Manhattan Last&Shine wytrzymuje 3-4 dni.

super

Przyznam , ze jestem mile zaskoczona. Lakier potrafi wytrzymac z tym topem tydzien. Mimo sprzatania czy prania . Do tego ladnie sie blyszczy i dlugo wyglada swiezo

Niezły produkt

Kupiony na promocji w Rossmanie razem z lakierami z serii Miracle Gel (i ich topem) i wtedy też używany. Mam porównanie jak zachowywał się top MG i jak ten. Diamentowy był o wiele lepszy i pozostawił daleko w tyle swojego kolegę.

Plusy:
+ paznokcie szybciej schną
+ utwardza paznokcie (co jest świetną sprawą dla osób takich jak ja - moja płytka jest giętka i mało odporna na uszkodzenia mechaniczne)
+ nadaje zarówno jako baza jak i top coat
+delikatnie nabłyszcza paznokcie
+ cena nie jest zbyt wygórowana (idzie w parze z jakością, a na promocji to już w ogóle bajka)

Minusy:
- pędzelek jest dość niewygodny, warto poprawić
- końcówka topu gęstnieje i jest niezdatna do użytku

Ten top spełnił moje oczekiwania, na razie nie znalazłam lepszego od niego. Chętnie kupię kolejne opakowanie, bo te jest już na wykończeniu i zgęstniało na dnie, przez co ciężko się nakłada. Produkt wart swej ceny (a już na pewno ceny promocyjnej! :D )

Stawiam go na równi z Mega Shine też firmy SH i powiem szerze, ze ni widzę między nimi różnicy. Oba są świetne! Paznokcie po nim są błyszczące, odporne na zarysowania, czy też odpryskiwanie.
Polecam oba i to jest dobre podejście, bo zawsze gdzieś któryś z nich można znaleźć w promocji. :)

Mój ulubiony top

Używam go od dawna i jestem zachwycona. Pięknie błyszczy, wzmacnia paznokcie, chroni przed złamaniami, utwardza i szybko schnie.

PLUSY
+połysk
+utwardzenie
+szybko wysycha
+wydajność
+wygodny pędzelek
+przedłuża trwałość lakieru

MINUSY
-cena (ale za jakość trzeba płacić)
-nie widać ile lakieru pozostało w buteleczce
-końcówka gęstnieje

Dobry!

Polecam rozejrzeć się za nim w którejś z internetowych drogerii-idzie go dorwać około połowę taniej niż w Rossmannie.

Top jest naprawdę dobry:

Schnie w miare szybko
Nadaje piękny błysk
Cena nie jest wygórowana
Ładne opakowanie
Jedynym minusem niestety dość sporym jest słabe przedłuzanie trwałości lakieru. Niestety po 3 dniach wyskakują odpryski....

Nie polecam

Kupiony na promocji w rossmannie wiec nie jest mi az tak szkoda pieniedz. Top coat za taka cene i tak cenionej marki ktory moge porownac do top coatow najnizszej półki. Schnie szybko ale to tylko jedyny plus gdy lakier trzyma sie na paznokciach niecaly dzien po jego nałożeniu. Masakra nie polecam. Pedzelek rowniez bardzo nie wygodny.

Świetny!

Bardzo dobry top. Bez porównania do innych jakie miałam, bez porównania także z żelowym topem Sally Hansen, który szykbo odpryskuje i nie jest tak lśniący.
\\nPlusy:
\\n- bardzo szybko wysycha
\\n- nadaje piękny połysk
\\n- nie matowieje
\\n- dobrze utrwala lakier
\\nMinusy:
\\nmoże cena :)
\\n
\\nJestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 rok

Ok, ale bez szału

Typowy produkt z Sally Hansen, czyli po prostu dobry. Używałam go pod lakier, ale także na wierzch, w obu przypadkach sprawdził się dobrze. Chronił płytkę przez przebarwieniami, a z drugiej strony ładnie nabłyszczał i przedłużał trwałość, choć nie jakoś wybitnie. Szybko schnie, ale pędzelek dość uciążliwy. Niestety dość szybko gęstnieje.

Jest ok, ale są na rynku już lepsze produkty.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa