Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Vanille Collector, Shimmering Body Lotion (Mleczko do ciała z drobinkami `Złota wanilia`)

Odkryj limitowaną kolekcję powstałą specjalnie na magiczny, wypełniony oczekiwaniem przedświąteczny czas. Kremowa konsystencja mleczka pozostawia nawilżoną, delikatnie pachnącą i migocącą w blasku Świąt skórę. Perełki zawarte w mleczku rozświetlają skórę. Słodki zapach wanilii będzie Ci towarzyszył przez długi czas, przypominając o nadchodzących Świętach.

masakra

Mimo mojej wielkiej miłości do YR muszę stwierdzić że ten balsam to istna masakra. Co prawda co do działania nie mam specjalnie zastrzeżeń ale jeśli chodzi o zapach to musiałam mieć zaćmienie kiedy go kupowałam-duszący i mdły. Męczę go od chyba trochę więcej niż pół roku (przedtem odstał swoje w szafce). i zużyłam dopiero połowę. Naprawę nie mogę doczekać się aż go skończę! Najchętniej bym go wyrzuciła ale nie lubię wyrzucać kosmetyków. Nawilża średnio (a nie mam suchej skóry). Drobinki połyskują subtelnie. Zapach koszmar!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Ładny zapach i trudności

Mam ten balsam od bodajże roku, otrzymałam w prezencie. Na początku byłam nastawiona do niego neutralnie, po jakimś czasie coraz mniej mnie bawiło używanie go, więc jestem dopiero w połowie butelki i nakładam ten kosmetyk coraz rzadziej, więc nie wiem czy dojdzie do zużycia całego opakowania kiedykolwiek.

Konsystencja mleczka, ale bardziej gęstego. Z tej przyczyny trudności z wydobyciem z butelki od początku są duże. Najlepiej, gdyby była to tubka lub opakowanie z pompką, ale cóż trudno, widocznie producent uznał, że optymalne jest to.

Zapach jest ładny, słodki, stonowany, tajemniczy, kojarzy się z dobrymi perfumami.

Nakładanie balsamu jest niekomfortowe, drobinki mające nabłyszczać ciało, drapią i tną skórę, jest to bardzo nieprzyjemne, stąd tak niska ocena kosmetyku z mojej strony. Wiele jest kosmetyków nabłyszczających (chociażby Cztery pory roku), które mają drobiny o wiele bardziej delikatne, nieczyniące krzywdy skórze. Moja skóra nie należy do przewrażliwionych, jednakże ten balsam działa na nią źle, po prostu drobiny drapią.

Efekt nabłyszczający- owszem jest, dodam, że wizualnie jest w porządku, skóra wygląda naprawdę apetycznie i gdyby nie to "drapanie", kosmetyk zasługiwałby na moją uwagę.

Używam tego produktu od: około 12 mies.
Ilość zużytych opakowań: do 50% z 400 ml

znam lepsze

Mleczko złota wanilia podobnie jak cała seria nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia.
Produkt jest bardzo rzadki i szybko się wchłania. Nie używałam go jako nawilżacza po kąpieli ale jako balsamu rozświetlającego na wyjścia.
Balsam nie pozostawia tłustego filmu i nawet coś tam nawilża. Zapach niestety nie jest przyjemny dla nosa i coś tam z wanilią ma wspólnego ... Drobinki w ładnym złotym kolorze, drobno mielone ładnie się połyskują i dają piękny efekt. Nie kupię go ponownie przez wzgląd na zapach i cenę. Za tę sumę mogę mieć dwa tańsze i równie dobre balsamy ;)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania 400 ml

mieszane uczucia

Pięknie, intensywnie pachnący wanilią balsam z dużą ilością drobinek. Fanki wanilii będą zadowolone bo czuć ją mocno i długo. Nie polecam osobom, które nie przepadają za słodkimi zapachami, bo ten zapach może je przytłoczyć.

Balsam jest gęsty, ładnie nawilża, byłby idealny na zimę, tylko te drobinki... Chyba że na Sylwestra;) Co kto lubi.. Pod spodniami i długimi rękawami i tak ich nie widać, a z drugiej strony to po co mi one;P

Poważny minus to brak jakiegokolwiek "dozownika", balsam wypływa prosto z szyjki butelki. Ciężko go wycisnąć bo butelka jest zrobiona z dość grubego plastiku.

Balsam dostałam w prezencie i z podarku jestem zadowolona, aczkolwiek jak się skończy to nie będę za nim tęsknić;)