Powiększ Yves Rocher, Lissage [Smoothing], 48H Smoothing Shampoo (Szampon wygładzający z ziarnami gombo)

Zgłoszony przez lajla0

Szampon z wyciągiem z ziaren gombo, dzięki któremu włosy będą odżywione i będą się łatwiej rozczesywać i układać.
Działanie:
- łatwiejsze rozczesywanie i układanie włosów,
- efekt wygładzenia,
- zapobiega skręcaniu się włosów,
- kremowa konsystencja.
Ziarna gombo pochodzą najczęściej z Afryki. Jest to owoc bogaty w antyoksydanty i witaminy, bardzo znany zwłaszcza jako składnik kulinarny. Ma również właściwości kosmetyczne skutecznie wpływające na włosy: wygładza ich włókna.

Cena: 14,90zł / 300ml

• działa ale ciężko spłukać
  • Mam włosy podatne na skręcanie, gęste, niezbyt szybko się przetłuszczają, są długie i ogólnie niesforne... wszędzie ich pełno.
    Działanie zauważyłam, włosy nie kręcą się, nie puszą przy czesaniu ale są lekko obciążone ale coś za coś, mam ich dużo więc mi to nie przeszkadza.
    Najgorszym minusem jest to że nie domywa mi włosów, po kilku pierwszych użyciach szampon był wręcz cudowny ale po jakimś czasie mam wrażenie ,że albo nie mogę go spłukać (choć płuczę je nadzwyczaj długo) albo substancje myjące nie dają rady. Odżywkę używam za każdym razem i stosuje ją na włosy poniżej uszu więc nie ma mowy o winie odżywki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Triciaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• prostownica+ to cudo <3
  • Na początku dodam, że jestem posiadaczką gęsto kręconych, puszących się długich i grubych włosów. Ciężko było odszukać odpowiedni szampon, tym bardziej, że większość z nich jest NASZPIKOWANA tragicznym składem. Chemia chemia chemia!!! Wiadomo, że szampon w 100% nie będzie się składał z samej natury, ale warto wiedzieć, czy płacisz za zawartość, czy za bzdurny opis.

Produkt ten okiełznał moje włosy, są bardziej miękkie, delikatne, nie obciąża ich i wygładza. Warto stosować systematycznie w zestawieniu z odżywką. Posiada naturalny zapach, skład także jest całkiem całkiem.
    Niestety nie wiem jak sprawdza się u osób, które nie używają prostownicy prawie każdego dnia. Jednak gdy połącze pielęgnację włosów tym szamponem i potraktuję je prostownicą, efekt jest genialny. Włosy są błyszczące, lekkie, ujarzmione, nie ulegają złym warunkom atmosferycznym. Konsystencja jest pół skoncentrowana, pół lejąca, jednak posiadając długie włosy i tak nie narzekam na jego wydajność. Pieni się także dobrze.

Pół gwiazdki odejmuję za wielkość opakowania. Posiadaczki dużej szopy na głowie, wiedzą o czym mówię

Co więcej, cena jest bardzo przystępna, a liczne promocje w Yves Rocher pozwalają go zakupić za grosze, więc jeśli się Wam nie sprawdzi, można nim obdarować np. swojego czworonożnego przyjaciela

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy niecałe

Chcesz pochwalić redlips91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myje, ale nie wygładza
  • Jak dla mnie to zwykły szampon który po prostu myje włosy:

- ma kremową, gęstą konsystencję

- biały kolor

- pięknie pachnie

- dobrze się pieni i spłukuje

- ma estetyczną butelkę, do której można dokupić pompkę, aby wygodnie zużyć szampon do samego końca

- szampon nie podrażnia, nie uczula, nie obciąża włosów, nie powoduje łupieżu

- wystarczy jednorazowe mycie, aby uzyskać pożądany efekt

- nie wymaga późniejszego stosowania odżywki

- efekt po umyciu: świeże, pachnące włosy (jak po wielu innych szamponach)

- włosy są po nim świeże jakieś 3 dni

Ogólnie: dobry szampon do mycia, jednak wyraźnego efektu wygładzenia brak.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa!
  • Wybrałam ten szampon gratis przy zakupach. Polecam wszystkim, którzy mają problem z plączacymi sie włosami. Mam proste włosy, półdługie farbowane, trochę zniszczone na końcach i po każdym myciu ciężko je było rozczesać. Ten szampon naprawdę wygładza je co czuć już podczas mycia i nie musze nakładać odżywki bo łatwo się rozczesują, nie zauważyłam by były obciążone, są lekkie i gładkie. Właśnie czegoś takiego szukałam! Szampon ma naturalny skład, przyjemny zapach i dobrze się pieni.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić lilly81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni produkt
  • Szampon zbyt obciąża moje włosy, nadaje się chyba do suchych włosów, a ja mam normalne, więc po myciu włosy są oklapnięte , ale produkt ładnie pachnie, pieni się , na dodatek używałam wraz z odżywką tej samej serii, więc dodatkowo włosy były obciążone.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić Karmelova79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 472 raz(y)
  • niezły, o ile dobrze się go stosuje.
  • Przyzwoity szampon, pierwszy ze stajni Yves Rocher, który nawet mi pasuje

+ poręczna i ładna butelka
    + przystępna cena
    + dobra dostępność

+/- wydajność - szampony YR schodzą u mnie szybciej niż inne.
    +/- konsystencja. Niby ok, bo gęsta, ale jest trochę ciągnąca. Zdecydowanie wolałam konsystencję szamponu oczyszczającego, tzn. lejący, przejrzysty płyn o ziołowym zapachu.
    +/- działanie.

Szampon stosowany solo nie oczyszcza. Absolutnie nie nadaje się do włosów, które wymagają zmycia oleju, łoju czy jakichkolwiek zabrudzeń,bo zupełnie nie daje uczucia odświeżenia, co zresztą widać po kondycji włosów: smętne, przyklapnięte i błagające o mycie. Produkt natomiast sprawdza się duecie z czymś bardziej oczyszczającym - ja z reguły przeprowadzałam pierwsze szybkie mycie jakimś ziołowym szamponem, a później dokładnie "myłam" Lissage. W takiej formie ten produkt naprawdę dobrze się u mnie sprawdził - faktycznie lekko wygładzał włosy i je dyscyplinował, a naprawdę jest u mnie co ogarniać - zawsze mam napuszoną szopę. Włosy były miękkie, ładnie błyszczące, wygładzone, generalnie efekt całkiem w porządku.

Zdarzało mi się używać tego produktu i z odżywką, i bez. W przypadku jakiejkolwiek odżywki oczywiście radzę omijać skalp, bo sam szampon ma tendencję do obciążania włosów, z odżywką na skalpie włosowa mogiła murowana.

Może na suchej skórze głowy ten produkt sprawdzi się solo. Wszelkim innym typom polecam przeplatanie Lissage z jakimś innym mocniej oczyszczającym specyfikiem.

Uwaga wrażliwcy: myślę, że produkt może uczulić, bo mnie się kilkukrotnie zdarzyło, że swędziała mnie po nim skóra głowy, a wrażliwego skalpu nie mam. Dość ciężko wypłukuje się ten specyfik z włosów, więc uwaga osoby podatne na podrażnienia.

Kupić ponownie raczej nie kupię, bo szampon na kolana mnie nie powalił. Podsumowując: jeżeli szukasz wygładzenia i zdyscyplinowania, przy czym nie straszne Ci delikatne obciążenie, to czemu nie - warto capnąć w jakiejś promocji.

Używam tego produktu od: kupiłam zaraz jak wszedł do sprzedaży

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy szampon z YR i podoba mi się
  • Produkt spodobał mi się już od pierwszego użycia. Włosy do tej pory puszące zostały ładnie wygładzone, nie elektryzują się.

+ włosy gładkie
    + nie puszą się
    + nie elektryzują
    + łatwo się rozczesują

- odnoszę tylko wrażenie, że nie jest aż tak dobrze wydajny, chociaż sama nwm (dlatego odjęłam pół gwiazdki)

Szczerze polecam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: trochę

Chcesz pochwalić xxxCoCoxxx za czytelną i pomocną recenzję?