Powiększ Yves Rocher, Lissage [Smoothing], 48H Smoothing Shampoo (Szampon wygładzający z ziarnami gombo)

Zgłoszony przez lajla0

Szampon z wyciągiem z ziaren gombo, dzięki któremu włosy będą odżywione i będą się łatwiej rozczesywać i układać.
Działanie:
- łatwiejsze rozczesywanie i układanie włosów,
- efekt wygładzenia,
- zapobiega skręcaniu się włosów,
- kremowa konsystencja.
Ziarna gombo pochodzą najczęściej z Afryki. Jest to owoc bogaty w antyoksydanty i witaminy, bardzo znany zwłaszcza jako składnik kulinarny. Ma również właściwości kosmetyczne skutecznie wpływające na włosy: wygładza ich włókna.

Cena: 14,90zł / 300ml

• Myje, ale nie wygładza
  • Jak dla mnie to zwykły szampon który po prostu myje włosy:

- ma kremową, gęstą konsystencję

- biały kolor

- pięknie pachnie

- dobrze się pieni i spłukuje

- ma estetyczną butelkę, do której można dokupić pompkę, aby wygodnie zużyć szampon do samego końca

- szampon nie podrażnia, nie uczula, nie obciąża włosów, nie powoduje łupieżu

- wystarczy jednorazowe mycie, aby uzyskać pożądany efekt

- nie wymaga późniejszego stosowania odżywki

- efekt po umyciu: świeże, pachnące włosy (jak po wielu innych szamponach)

- włosy są po nim świeże jakieś 3 dni

Ogólnie: dobry szampon do mycia, jednak wyraźnego efektu wygładzenia brak.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa!
  • Wybrałam ten szampon gratis przy zakupach. Polecam wszystkim, którzy mają problem z plączacymi sie włosami. Mam proste włosy, półdługie farbowane, trochę zniszczone na końcach i po każdym myciu ciężko je było rozczesać. Ten szampon naprawdę wygładza je co czuć już podczas mycia i nie musze nakładać odżywki bo łatwo się rozczesują, nie zauważyłam by były obciążone, są lekkie i gładkie. Właśnie czegoś takiego szukałam! Szampon ma naturalny skład, przyjemny zapach i dobrze się pieni.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić lilly81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni produkt
  • Szampon zbyt obciąża moje włosy, nadaje się chyba do suchych włosów, a ja mam normalne, więc po myciu włosy są oklapnięte , ale produkt ładnie pachnie, pieni się , na dodatek używałam wraz z odżywką tej samej serii, więc dodatkowo włosy były obciążone.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić Karmelova79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 466 raz(y)
  • niezły, o ile dobrze się go stosuje.
  • Przyzwoity szampon, pierwszy ze stajni Yves Rocher, który nawet mi pasuje

+ poręczna i ładna butelka
    + przystępna cena
    + dobra dostępność

+/- wydajność - szampony YR schodzą u mnie szybciej niż inne.
    +/- konsystencja. Niby ok, bo gęsta, ale jest trochę ciągnąca. Zdecydowanie wolałam konsystencję szamponu oczyszczającego, tzn. lejący, przejrzysty płyn o ziołowym zapachu.
    +/- działanie.

Szampon stosowany solo nie oczyszcza. Absolutnie nie nadaje się do włosów, które wymagają zmycia oleju, łoju czy jakichkolwiek zabrudzeń,bo zupełnie nie daje uczucia odświeżenia, co zresztą widać po kondycji włosów: smętne, przyklapnięte i błagające o mycie. Produkt natomiast sprawdza się duecie z czymś bardziej oczyszczającym - ja z reguły przeprowadzałam pierwsze szybkie mycie jakimś ziołowym szamponem, a później dokładnie "myłam" Lissage. W takiej formie ten produkt naprawdę dobrze się u mnie sprawdził - faktycznie lekko wygładzał włosy i je dyscyplinował, a naprawdę jest u mnie co ogarniać - zawsze mam napuszoną szopę. Włosy były miękkie, ładnie błyszczące, wygładzone, generalnie efekt całkiem w porządku.

Zdarzało mi się używać tego produktu i z odżywką, i bez. W przypadku jakiejkolwiek odżywki oczywiście radzę omijać skalp, bo sam szampon ma tendencję do obciążania włosów, z odżywką na skalpie włosowa mogiła murowana.

Może na suchej skórze głowy ten produkt sprawdzi się solo. Wszelkim innym typom polecam przeplatanie Lissage z jakimś innym mocniej oczyszczającym specyfikiem.

Uwaga wrażliwcy: myślę, że produkt może uczulić, bo mnie się kilkukrotnie zdarzyło, że swędziała mnie po nim skóra głowy, a wrażliwego skalpu nie mam. Dość ciężko wypłukuje się ten specyfik z włosów, więc uwaga osoby podatne na podrażnienia.

Kupić ponownie raczej nie kupię, bo szampon na kolana mnie nie powalił. Podsumowując: jeżeli szukasz wygładzenia i zdyscyplinowania, przy czym nie straszne Ci delikatne obciążenie, to czemu nie - warto capnąć w jakiejś promocji.

Używam tego produktu od: kupiłam zaraz jak wszedł do sprzedaży

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy szampon z YR i podoba mi się
  • Produkt spodobał mi się już od pierwszego użycia. Włosy do tej pory puszące zostały ładnie wygładzone, nie elektryzują się.

+ włosy gładkie
    + nie puszą się
    + nie elektryzują
    + łatwo się rozczesują

- odnoszę tylko wrażenie, że nie jest aż tak dobrze wydajny, chociaż sama nwm (dlatego odjęłam pół gwiazdki)

Szczerze polecam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: trochę

Chcesz pochwalić xxxCoCoxxx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij