Isana, After Shave Balsam Sensitiv (Bezalkoholowy balsam po depilacji)

Isana, After Shave Balsam Sensitiv (Bezalkoholowy balsam po depilacji)

Bezalkoholowy balsam nadaje się idealnie do łagodnej pielęgnacji po goleniu. Wyjątkowa formuła aktywna z pantenolem, olejem migdałowym i aloesem dostarcza skórze nawilżenia, a wyciąg z nagietka działa na nią kojąco dzięki temu sprawia ona wrażenie sprężystej. Balsam łatwo się rozprowadza i szybko wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Produkt przebadany dermatologicznie.

Może być

Do pojawienia się w Rossmannach balsamu po goleniu Isana podkradałam tego typu kosmetyki mojemu mężczyźnie.
I męskie balsamy są dużo bardziej skuteczne.
Oczywiście nawilżenie i w jednych i w drugich jest podobne, ale mam wrażenie, że męskie kosmetyki lepiej łagodzą podrażnienia i szczypanie spowodowane małymi rankami.
Balsam Isany nie uczula, jest szalenie wydajny, całkiem nieźle nawilża, ale mógłby mieć bardziej odczuwalne działanie łagodzące.
Raczej nie kupię go ponownie, ale cieszę się, że go wypróbowałam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Przeciętniak

Balsam jak balsam. Coś tam nawilża, intensywnie nie pachnie, wchłania się w miarę szybko. Jednak czy robi coś więcej? Czy zauważyłam jakąś poprawę kondycji cery? Nie. Raczej bez zmian. Jednak jak na tę cenę czego więcej oczekiwać? Nie zachwycił, ale cena też jest bardzo niska, więc myślę, że będzie spełniał niewysokie oczekiwania.

Całkiem dobry produkt

Kupiłam ten produkt, ponieważ był jednym z tańszych i jestem zadowolona.
Ma delikatny zapach ale niezbyt mocno wyczuwalny.
Łatwo się rozprowadza, łagodzi podrażnienia po depilacji oraz szybko się wchłania.
Delikatnie nawilża nasza skórę, co jest dodatkowym plusem.
Osobiście przeszkadza mi tylko konsystencja, ponieważ jest bardzo rzadki.
Używałam go przez kilka miesięcy, bo jest mega wydajny.

Godny polecenia

Balsam w sumie wpadł w moje ręce przypadkowo bo dostałam go od mamy
wcześniej nie stosowałam balsamow po goleniu i nie mam porównania jak on wygląda przy droższych specyfikach, ale byłam z niego bardzo zadowolona. Wygodna, miekka tuba także kosmetyk z łatwością się aplikuje. Ma biały kolor, delikatny zapach. Łatwo się go rozprowadza na skórze,nie roluje się, szybko się wchłania. Skóra się nie lepi i przedewszystkim co jest najważniejsze nie szczypie. Produkt jest wydajny a za taką cenę z przyjemnością kupię go ponownie. W miarę dobrze nawilża.

Podrażnia zamiast koić

Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że zamiast koić to podrażnia. Po jego nałożeniu skóra zaczyna piec, dopiero po zmyciu balsamu, podrażnienie ustaje. Za taki biznes dziękuję. Jednak jest wydajny, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania.

Używam od kilku miesięcy i opakowania nie byłam w stanie skończyć.

A miało być tak przyjemnie

Niestety ale ten balsam po depilacji mi nie służy. Już po pierwszym zastosowaniu po kilku minutach powodował swędzenie, ogólnie balsam dobrze się rozprowadził i wchłoną, zapach całkiem przyjemny a tuba wydajna.

Sprawdza się

Balsam używam w duecie z żelem do depilacji z tej samej serii i oba produkty sprawdzają się znakomicie.Balsam przede wszystkim dostarcza skórze nawilżenia i działa łagodząco.Produkt cenię za to,że łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.Nadaje gładkość i miękkość skórze po depilacji.Jest bardzo wydajny.Nie zawiera alkoholu,co jest dla mnie dodatkową zaletą,przez co skóra nie szczypie i nie jest podrażniona.Ma delikatny,świeży zapach.

Spełnia swoje zadanie

Kosmetyki Isany bardzo lubię za ciekawe działanie, łatwą dostępność (każdy Rossmann, a takich u nas wiele), a także niską cenę.
Jeszcze przed depilacją laserową, zmagałam się z podrażnianiami po goleniu maszynką. Próbowałam różnych balsamów łagodzących – ten z Isany świetnie się sprawdził. Nie ma alkoholu więc nie szczypał i nie podrażniał. Nawilżał skórę. Balsam jest dość wydajny, bo stosowany tylko w miejscach po depilacji. Minusem jest dla mnie opakowanie – tubka „na klik” z której trzeba wyciskać produkt – trochę uciążliwe, kiedy ma się już dłonie od balsamu w trakcie smarowania nóg. I najgorzej kiedy balsam się kończy. Wydobycie produktu jest wtedy dość ciężkie, musiałam wcześniej rozciąć je nożyczkami, a na ściankach było jeszcze sporo produktu, który zasychał, kiedy nie zużytkowałam go całego, a nie było takiej możliwości. Jeśli zaś chodzi o samo działanie produktu to są to same plusy – spełnia swoje zadanie.

W miarę ok

Łagodny balsam po depilacji firmy Isana zakupiony w Rossmanie. Balsam kupiłam z czystej ciekawości, ale okazał się bardzo dobry. Łagodzi skórę po depilacji oraz daje fajny efekt chłodzenia, szybko się wchłania i nie pozostawia skóry tłustej. Nie podrażnia ani nie uczula. Skóra jest gładka i miękka, balsam ma wygodne opakowanie, jest dość wydajny.

może być

Zalety:
+ niska cena i dostępność
+ szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
+ skóra jest gładka i miękka
+ nie mam problemów z wrastającymi włoskami

Wady:
- jest mało wydajny
- pachnie alkoholem

Bardzo fajny produkt

Przyjemny zapach. Używam go po każdym goleniu nóg.
Włoski już mi nie wrastają, a skóra jest mięciutka.
Mam go od kilku miesięcy, jest bardzo wydajny.

Dobry po depilacji nóg

Balsam nawilża, łagodzi i "uspokaja" skórę po depilacji. Jednak nadaje się bardziej do skóry nóg, niż pach (używany pod pachy po depilacji sprawia, że skóra dość mocno piecze). Balsam dość ładnie pachnie i nawet nieźle nawilża.

Ok

Plusy:

+ skóra jest miękka i przyjemna w dotyku
+ przyjemny zapach
+ cena
+ dostępność

Minusy:

- trudno się rozprowadza
- wolno się wchłania
- niby jest bez alkoholu w składzie, ale jednak czuć pieczenie przy posmarowaniu zacięć po maszynce do golenia
- mało wydajny