Ziołolek, Krem pod oczy z bławatkiem 20+

Powiększ Ziołolek, Krem pod oczy z bławatkiem 20+

Zgłoszony przez saVara

Krem pod oczy i na powieki z bławatkiem przeznaczony jest dla osób po 20 roku życia do pielęgnacji bardzo delikatnej skóry wokół oczu ze skłonnością do powstawania cieni i obrzęków.
Ekstrakt z bławatka poprawia mikrokrążenie, zmniejszając widoczność obrzęków i rozjaśniając cienie pod oczami. Krem skutecznie wygładza drobne zmarszczki oraz łagodzi podrażnienia skóry okolic oczu. Usuwa widoczne oznaki zmęczenia i stresu.
Zawiera aloes, witaminę E oraz naturalny czynnik nawilżający (NMF), dzięki, którym aktywnie odżywia i doskonale uelastycznia skórę, która odzyskuje blask i witalność.

• REWELACJA!!!
  • Krem zamówiłam przy okazji robienia zakupów w aptece internetowej. Potrzebowałam jakiegokolwiek kremu nawilżającego pod oczy, bo do twarzy stosuję tylko kremy matujące, antybakteryjne, rozjaśniające itp. (ma bardzo tłustą i trądzikową cerę). Skusiłam się na ten, bo był w promocji i zapłaciłam za niego dokładnie 4,39 zł!
    I już z niego nie zrezygnuję !

PLUSY
    - lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja
    - doskonałe nawilżenie
    - rzeczywiście zmniejsza cienie i obrzęki!!!

Za ten ostatni myślnik po prostu go uwielbiam. Moje powieki mają tendencje do puchnięcia nocą. Rano budziłam się z "poduszeczkami", a odkąd zaczęłam stosować ten krem problem zniknął! Wcale się tego nie spodziewałam, nawet nie zwróciłam zbyt dużej uwagi na napis widniejący na opakowaniu: "zmniejsza cienie i obrzęki". A jednak tak jest!

Jest też wydajny 1 opakowanie wystarczyło mi na 3 miesiące stosowania dwa razy dziennie.

Idealny dla młodej skóry. Polecam, polecam, polecam!

Chcesz pochwalić MementoMori za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij