Bioelixire, Argan Oil, Hair Mask (Maska do włosów z olejem arganowym)

Bioelixire, Argan Oil, Hair Mask (Maska do włosów z olejem arganowym)

Silnie regenerująca, nawilżająca, zwiększająca objętość włosów maska. Widocznie pogrubia i nadaje włosom blask. Działa wygładzająco i nawilżająco na skórę głowy. Idealny produkt do włosów zniszczonych, suchych, matowych i bez życia. Wzbogacony olejkiem jojoba i słonecznikowym.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych
bez SLS i SLES, zapachowa
w tubie
bogate
Skóra głowy
normalna

Wielkie NIC

Dałam tej masce ogromny kredyt zaufania, jakiego nie dostała ode mnie żadna inna maska czy odżywka. Używałam jej na wyłączność przy każdym myciu przez prawie dwa miesiące, zmieniając tylko szampony. Niestety, ta cholera jest okropnie wydajna i wciąż mam jakąś połowę opakowania.

Produkt nie nadaje się nie niczego. Dosłownie. Nie nawilża, nie nabłyszcza, nie dodaje objętości. Nie robi zupełnie nic. Nie ważne, jaką ilość i na jak długo kładłam na włosy, równie dobrze mogłoby jej nie być, bo nie dawała żadnego efektu. Zapłaciłam za tę maskę 14 zł, ale mogłam je od razu spuścić w sedesie, tyle samo moje włosy by zyskały. Co więcej, zupełny brak nawilżenia dramatycznie je wysuszył.

No dobrze, muszę jej przyznać, że po użyciu wyjątkowo kołtuniącego szamponu, trochę łatwiej z maską było go spłukać, ale na co dzień nie mam wyjątkowego kołtuna, jednak mogę dać jej za to pół plusika. I drugie pół za ten cudowny zapach, który uwielbiam i który naprawdę długo zostaje na włosach.

Ilość zużytych opakowań: Pół jednego

bdb

Mi maska sprawdziła się świetnie! Mam bardzo gęste włosy, farbowane, z suchymi końcówkami, ciężkie do rozczesania. Mimo, że staram się używać zawsze odżywek, efekt jest raczej niewidoczny. Po tej masce natomiast włosy są miękkie, gładkie, cudowne!
Co do minusów, mogła by być bardziej wydajna.
Poza tym ma ładny zapach, ale bardzo intensywny i zdarzało się, że wywoływał mnie migrenowy ból głowy.

bez szału

maskę kupiłam skuszona arganem z którym bardzo lubią się moje włosy. Niestety ale efektu wow nie było. Maska jest poprawna, dobra do użycia raz na jakiś czas, ewentualnie do metody OMO jako pierwsze O, ale nie ma co oczekiwać od niej spektakularnych efektów.

Zwyczajna

Maskę kupiłam wraz z szamponem i drugą maską nawilżającą Bioelixire na promocji w Rossmanie. Przede wszystkim przyciągnęło mnie opakowanie. Białe, proste, a jednak wyróżniające się od innych. Liczyłam na jakieś fajne nawilżenie i dociążenie, ale niestety tego nie otrzymałam. Maska z szamponem na początku świetnie działała i faktycznie włosy były sypkie i błyszczące, jednak z każdym użyciem efekt był coraz bardziej średni. Włosy u góry były błyszczące i nawilżone, a dół taki jakbym nic na niego nie nałożyła. Wniosek nasuwa się sam, może dla zdrowych włosów będzie dobra, jednak dla tych nawet lekko przesuszonych będzie o wiele za słaba. U mnie się niestety nie sprawdziła. Cały zestaw dodatkowo szybko obciążał moje włosy i musiałam je myć znacznie częściej niż dotychczas. Winowajcą jednak przede wszystkim chyba był szampon, bo po nakładaniu maski od ucha w dół problem nadal pozostawał. Jedynym pozytywnym aspektem w tym produkcie jest zapach. Ahh zapach cały duet ma cudowny! Pozostaje długo na włosach, aż to następnego użycia. Niewiele szamponów i odżywek ma tak intensywny zapach, który utrzymuje się na włosach. Jednak nie kupie jej ponownie dla zapachu, ponieważ oczekuje od masek czegoś więcej. Ta maska niestety tego nie daje.

Do szybkiej pielęgnacji - tak, długotrwało - nie

Maska jest dość wydajna, gęsta, dobrze się ją nakłada, ładnie pachnie. Efektu wow jednak nie ma. Nie obciąża włosów, więc można ją trzymać dłużej, włosy są niby miękciejsze, ale szału nie ma. Nie odżywia tak bardzo jakbym się spodziewała, szczególnie że to najtańszych też nie należy. Przy codziennej pielęgnacji będzie idealna, ale jak ktoś chce od czasu dać kurację włosom - nie jest to idealny produkt.

Dobra, ale nie bardzo dobra :)

Maska jest mi znana już kilka lat. Nabyłam ją w Super Pharmie, bo często były na nią promocje cenowe. Maseczka ma ładny zapach. Włosy się po niej dobrze rozczesują. Nie zauważyłam, by mi jakoś specjalnie nawilżała czy odżywiała włosy. Wydajność jest ok. Wygodna tubka, można bez problemu produkt zużyć do końca. W promocji cenowej jest warta uwagi. Jakość normalna, bez fajerwerków.

Nie, przydłuższym używaniu

Początek był bardzo obiecujący maska robiła to co obiecywał producent, włosy uniesione unasady brak objętości to mój podstawowy problem. Lśniące puszyste i ten zapach. Teraz to już przeszłość maska nic nie robi włosy się przyzwyczaiły nie było nawet efektu kiedy zrobiłam miesięczną przerwę. Maska jest bardzo wydajna i niema potrzeby używać połowy opakowania na raz to nie o to chodzi i jest pozbawione sensu. Więc niewiem oco chodzi z tym brakiem wydajności .Niebyło widać końca. Pierwsza tubka zachwyt dróga ok a trzecia to chyba jakaś tania podróba. Na dzień dzisiejszy nie dlamnie.

Używam tego produktu od: Długo
Ilość zużytych opakowań: Trzy całe

Dostałam maskę w prezencie świątecznym. Nie miałam pojęcia czego się spodziewać. Nie czytałam wcześniej opinii na ten temat..

Włosy mam bardzo delikatne, przetłuszczające się u nasady i przesuszone, do tego wysokoporowate.

Efekt był widoczny już po pierwszym użyciu..WOW!

Włosy są nawilżone, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i pachną.

Do tego maska jest wydajna, dość rzadka by łatwo się rozprowadzać, jednak nie tak, żeby spływać z włosów. Jestem zaskoczona opiniami, że miałaby być mało wydajna. Nie wiem po co nakładać pół opakowania na włosy...

Otstanio farbowałam włosy - zrobiły się suche i szorstkie. Po tej masce ich stan wrócił do normy.
W połączeniu z olejkami i codzienną pielęgnacją spisuje się na medal.

Jestem oczarowana i już wiem, że nie będzie to moje ostatnie opakowanie.
Być może negatywne opinie są spowodowane niedopasowaniem produktu do rodzaju włosów. Na cienkie i przesuszone włosy świetnie się sprawdza, polecam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 0,5

najgorsza maska jaką miałam. niestety

Mam włosy lekko kręcone, suche, farbowane. Niestety maska nie spełniła moich oczekiwań. Włosy są suche, trudne do rozczesania a cena wygórowana. Niestety, nigdy nie trafiłam na gorszą maskę do włosów...

+ piękny "orientalny" zapach
+ ładne opakowanie

- bardzo mało wydajna
- włosy nawet po dłuższym przytrzymaniu maski są suche i bardzo trudne do rozczesania
- wysoka cena (ok. 20 zł) za tak niską jakość

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Niewydajna

Wciąż szukam idealnego produktu do swoich włosów "po przejściach". Na tę maskę trafiłam w promocji za 15 zł. Uważam, iż nawet ta cena nie jest jej warta, a co dopiero regularna (20 - 24 zł). Dlaczego? Maska ta jest strasznie niewydajna.

Przejdźmy jednak do plusów tej maski.
Produkt niewątpliwie DZIAŁA.

+ Tłusta, gęsta konsystencja dobrze trzyma się na włosach (ja chodziłam z maską na głowie 20 - 30 minut).
+ Produkt ładnie pachnie,
+ łatwo się spłukuje.
+ Pozostawia włosy miękkie, miłe w dotyku, odżywione.

- Jedynym "problemem" tej maski jest to,że wystarcza dosłownie na kilka aplikacji. Producent zaleca też aplikowanie jej u nasady włosów, ja tego nie robiłam. Gdybym używała jej na całą długość włosów łącznie z ich nasadą wystarczyłaby mi na jakieś 4 razy, a włosy mam lekko za ramiona. Co za tym idzie minusem jest też cena produktu. Za taki efekt na włosach możemy zapłacić mniej za więcej produktu.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Wspaniała

Używam tej maski od prawie roku i zamierzam dalej.Moje włosy cienkie po wielu farbowaniach oraz wydające reagują na nią bardzo dobrze,czego nie mogę powiedzieć o wielu odżywkach czy innych maskach których też używałam długo.Wg mnie spełnia swoje zadanie w całości .

Plusy
- bardzo ładny zapach
- nie obciąża
- nie przetłuszcza
- ułatwia rozczesywanie
- zmiękcza i wygładza włosy

Minusy
- cenę uważam za średnią przy pojemności 200 ml
- jeśli myjecie włosy np co 2 dni starczy na ok 3 miesiące

Mimo wszystko polecam !

Używam tego produktu od: prawie rok

Świetna!

Po raz pierwszy podkradłam maskę siostrze i byłam oczarowana, więc kupiłam ją podczas kolejnej wizyty w Rossmannie.
Pachnie rewelacyjnie, a włosy są po niej miękkie, lejące, dobrze nawilżone i łatwo się rozczesują. Po pół roku używania maski (3-4 min, zaraz po myciu włosów) + olejowania ich olejem kokosowym/lnianym kondycja moich włosów jest dużo lepsza. Prawie w ogóle nie mam rozdwojonych i suchych końcówek, co kiedyś było normą.
Nie wiem tylko jak sprawuje się na skórze głowy. Moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się, więc nakładam maskę od końcówek, a kończę mniej-więcej na wysokości ucha.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Jedna z lepszych

+Świetna konsystencja, włosy pełne połysku, miękkie o lepszej objętości :) ogólna poprawa kondycji włosów już po pierwszym zastosowaniu
-słaba wydajność